>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
co się dzieje &lt;WOW&gt;
Jimmy Graham w Seattle
Torrey Smith w 49ers
Bradford w Eagles
Iupati w Cardinals
Ngata w Lions
Gore w Colts
o Murraya walczą Raiders i Jags

Graham zbił mnie z nóg
 
P 213

pln123

Użytkownik
Revis podobno wraca do Jets.
Zastanawia mnie, czy oni wiedzą na co się piszą. Bo nie przypuszczam, żeby Derelle myślał, że z Jets jest jakaś szansa na zdobycie SB. To samo Murray.
Pewnie chodzi o $ i salary cup, w którym Dallas ciężko jest się zmieścić.
Eagles się zbroją. Cols fajnie wyglądają. Gore, Cole, niezłe wzmocnienia.
Dużo ruchów związane z free agency.
RB Mathews -&gt; Eagles
WR Maclin -&gt; Chiefs (w poprzednim sezonie miał 10 TD podczas gdy wszyscy WRs Chiefs 0)
Podobno Cromartie ma wrócić do Jets także secondary będą mieć mocne.
Larry Fitzpatrick nowym QB Jets
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
okazało się, że Eagles nie zakontraktowali jeszcze Matthewsa...podobno Murray jest ju ż jedną nogą w Orłach, więc wątpię żeby i Matthews znalazł się w Orłach...może w tych warszawskich.

Właśnie przeczytałem, że Murray w Eagles z 21 mln $ Guarany ???? ładny policzek dla Cowboys, choć trzeba powiedzieć, że OLine Cowboysów w porównaniu do OL Eagles to niebo a ziemia...wciąż pamiętam, jak Murray mając przed sobą home run TD vs. Packers zgubił piłkę ????
Ciekawe do kogo będzie rzucał Bradford w Philly, skoro nie ma tam Wr&#39;a z prawdziwego zdarzenia.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Właśnie czytam, że Colts zwolnili T.Richa... coś mi mówi, że Pats mogliby się nim zainteresować, tym bardziej, że Vereen gdzieś poszedł... nie pamiętam już gdzie ???? Oni mają talent do odzyskiwania takich gości.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Właśnie czytam, że Colts zwolnili T.Richa... coś mi mówi, że Pats mogliby się nim zainteresować, tym bardziej, że Vereen gdzieś poszedł... nie pamiętam już gdzie ???? Oni mają talent do odzyskiwania takich gości.
NY Giants ;)

Andre Johnson Texans-&gt;Colts
Rahim Moore Broncos-&gt;Texans
Brian Hoyer Browns-&gt;Texans

W Houston kolejne poszukiwanie rozgrywającego... Mallet z Hoyerem będą walczyli o startera...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ciekawa przebudowa w moich Saintsach. Każdy jest praktycznie do wytrejdowania.
Spiller + Ingram to fajna para RB. Jak wiemy trener Saints potrafi wydobyć najlepsze z swoich tailbacków.
Do tego Unger + Browner który może młody już nie jest, ale na pewno lepsze to niż nic.
Na pewno każdy doznał szoku przy Grahamie, czy dziś przy wciąż bardzo młodym i utalentowanym Stillsie.
Jest kilka fajnych picków w tym drafcie i jestem ciekaw kogo wezmą? Mimo wielkich potrzeb w d line spodziewam się jakiegoś młodego sukinsyna na pozycji WR jako 1 opcji.
Fajnie zbroją się Colts.
Murray w Eagles. Tak jak Lukas mówi, jest to zupełnie inna O line i nie zdziwi mnie bardzo przeciętny sezon byłego RB Dallas. Szkoda mi Sprolesa który już jest 3 RB, a na pewno stać go na więcej.
Fins ciekawe ruchy w tym okienku, ale to wiele nie zmieni przy przeciętnym QB.
Co sądzicie o ruchach Jets? Stać ich na coś więcej w tym sezonie?
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Mnie cieszy , że już trochę podstarzały McFadden trafił z otchłani talentów Oakland Raiders do Dallas.
W College McFadden wraz z innym kolegą miażdżyli rywali w uniwerku Arkansas , jakby trafił od razu do jakiejś konkretnej ekipy która nie jest od 10+ lat w odbudowie to kto wie...
Tak na marginesie to polecam przyjrzeć się w tym sezonie uniwersyteckim (który ho ho za 5 miesięcy) Arkansas bo także mają duet świetnych RB + prawdziwie masywne O-line.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Arkansas to prawdziwe świniopasy w Oline..McFadden niezrealizowany talent..kto wie może w Dallas się odnajdzie..oglądając i McFaddena i Murray w NCAA zawsze bardziej podobał mi się McFadden..wreszcie sezon bez kontuzji, z tą Oline może poszaleć..
Saints wg mnie nie wezmą WR w pierwszych pickach - trochę dziwne by to było, gdyby brali WR&#39;a po tym jak oddali taniego i młodego Stillsa..Spiller świetny nabytek, Sean Payton jest dość kreatywny i mam nadzieję, że bedzie potrafił zrobic ze Spillera użytek..nie to co w Bills..trzeba jasno powiedzieć, że Spiller nie jest klasycznym backiem..to kgosc ktory swietnie wpasowalby sie w system Chipa Kelly...
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Świetnie wiadomości, ale w mediach robi się z tego za duży szum, wiadomo, że szanse na pozostanie w zespole na sezon ma małe ;)
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mówcie co chcecie, cokolwiek się z nim stanie we wrześniu, to jest to news.
Da se radę.
Jest potencjał fizyczny, żadnej bariery językowej, kontaktowy, wkręci się do składu.
&quot;He&#39;s a BIG signing, literally.&quot;
http://www.youtube.com/watch?v=N3lccnZZjR0&amp;amp;feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=NMABpy_aWaw
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Większą sensacją ówcześnie w tamtym drafcie było wybranie z numerem 17...kickera ????
Tego chyba nic nie przebije...
Rok wcześniej z równie dalekim numerem został wybrany inny dobry zawodnik - WR Donald Driver
 
Do góry Bottom