>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Przesrane to mamy my - kibice. Ilość flag fruwających po boisku w czasie presezonu prędko zmierza do 1flaga/1snap. Kolejne zaostrzenie defensive holding okazało się być kiepskim pomysłem, oby tylko w preseazon tak, bo w innym wypadku będziemy emocjonować się rzutami flagami ( https://vine.co/v/MYQ0zgLHzLJ ).
Szkoda, że zrezygnowano póki co z przedłużonego XPA. 33y FG to już jakieś wyzwanie dla kickerów. Przy trudniejszych warunkach albo jakiejś karze kop z 43y uatrakcyjniłby ten fragment gry. Mam nadzieję, że ta zmiana się przyjmie od następnego sezonu
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
heh...God bless ESPN! and of course Roger Goodelss aka Goebells ass! Espnowski insider jest całkiem całkiem, dużo ciekawych rzeczu, fajne czytadło, natomiast sam ESPN jako stacja to totalna porażka - rozdmuchiwanie tematów, które są mało istotne, informowanie o byle pierdnięciu przez graczy, którz w NFL nic nie osiągnęli, nie wspominając oczywiście niektórych &quot;anal-lityków&quot; którzy pieprzą jak potłuczeni.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale ESPN puszcza na swoich antenach NFL w poniedziałki a w Collage Football to pompuję tonę hajsu więc nie powinno nikogo dziwić ze idioci pompują balonik i to ze Manziel tak jak Tebow rok temu czy grajkowie z collage basketball są w 90 procentach wyhajpowani na maksa,nikogo nie obchodzi głuchy nygus na pozycji FB bo kasy ani publiki na tym niema,pokrótce tym się ESPN zajmuje.A co do dziennikarzy sportowych to można nimi podłogę wytrzeć bo pojęcia nie mają o sporcie no bo jak mogą ocenić grajka który ma przykładowo z 19lat taki Peter King,Skip Bayless czy Mike Mayock,no raczej nie z własnego doświadczenia a tylko z zasłyszanych opinii,a wg opinii zasłyszanych to ho ho ho i jeszcze trochę.Wg mnie ci tzw analitycy to tzw talking head czyli osoby którę mają ramówke zapełnić a ich opinia jest shit worth bo czym głupsza opinia to burzliwsza dyskusja.Co do NFL to to jest zajebisty produkt,chyba najlepszy na świecie i nic nas nie kosztuję tu w PL więc trzeba się jarać oporowo mimo ze co jakiś czas wyskoczy bzdura typu Favre powraca z emerytury czy Rex Ryan ma wytatuowanego Sancheza na ramieniu.

He Michael Sam Kowbojem :grin:,czuję tu podwójną szyderę,Jerry Jones managerem Cowboys jest beznadziejnym ale publikę dla siebie nabija jak może.
Ten,zrobi ktoś preview dla każdej drużyny NFL na nowy sezon?,miałem się z tym zabrać ale o takich Colts,Chiefs,Titans czy większości AFC to wiem tyle kto jest coachemi,kto qb i tyle.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Lou Holtz..stary sepleniacz ???? przynajmniej zabawnie z nim jest, szczególnie jak siedzą razem z Markiem May&#39;em.i ten styl mówienia Holtza - jakby w czasie mówienia nie oddychał ????
czy realna drabinka? wg mnie nie - zdziwię się jak nie będzie kogoś poważnego z SECu (Bama/Georgia). Auburn - no way. 4 porażki ???? Nie będzie wg mnie Flo State ???? Notre Dame ostatnio tak sprało Rice ....fakt, że to Rice, ale dawno Notre Dame tak ładnie w ataku nie wyglądali. I nikogo z PAC12 ???? - where is USC? :p Tydzien temu jak ich oglądałem, to grali szybciej w ataku niż Oregon, seriously.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Lou Holtz..stary sepleniacz ???? przynajmniej zabawnie z nim jest, szczególnie jak siedzą razem z Markiem May&#39;em.i ten styl mówienia Holtza - jakby w czasie mówienia nie oddychał ????
Oglądam College Gameday Final regularnie bo w miarę są skróty z tygodnia jakieś w miarę , a całych meczów przeważnie mi sie nie chce oglądać i beka jest niezła czasami z nich - najlepiej jak Holtz da jakąś swoją teorię z kosmosu i nie chce odpuścić - farta miał dwa lata temu jak ND zrobiło BCS Bowl , ale ogółem ????
Prowadzący OK , May tez nawet dobrze gada - chociaż za dużo tam ludzi z Ohio State w studiu College Gameday (Hebstreit też z OSU jest) , a Holtz no cóż.. mógłby na emeryturę iśc.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Reece Davis jest nawet ok, bo chyba o nim piszesz. A Holtz na emeryturę? Przecież on tam robi za Clowna ???? tak jak napisał Shen - im większa kontrowersja tym większa oglądalność. Mnie zawsze powala powaga z jaką May przyjmuje te teorie Holtza i ten jego uśmieszek ???? I faktycznie, też zauważyłem że za dużo OSU boyów jest, ale ogólnie patrząc z punktu widzenia bukmacherki można na opiniach takiego Herbstreita zarobić, bo gościu obiektywny wobec OSU nie jest. Zresztą mało kto tam jest - to takie ESPNowskie dziecko, wiecznie głaskane.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Reece Davis jest nawet ok, bo chyba o nim piszesz. A Holtz na emeryturę? Przecież on tam robi za Clowna ???? tak jak napisał Shen - im większa kontrowersja tym większa oglądalność. Mnie zawsze powala powaga z jaką May przyjmuje te teorie Holtza i ten jego uśmieszek ???? I faktycznie, też zauważyłem że za dużo OSU boyów jest, ale ogólnie patrząc z punktu widzenia bukmacherki można na opiniach takiego Herbstreita zarobić, bo gościu obiektywny wobec OSU nie jest. Zresztą mało kto tam jest - to takie ESPNowskie dziecko, wiecznie głaskane.
Tak o Rece mówiłem - w sumie jak widziałem gdzieś na Twitterze to z uniwerku Alabamy jest.
Jak Holtza zabraknie to sobie Manziela sprowadzą , bo to ich produkt niejako lub nie daj Boże - tego całego Sama :grin:
Wracając do gier i szybkich ofensyw to ciekawi mnie bardzo mecz MSU z Oregonem. ktoś zabije swoje szansę o Play-Off , ale w sumię tego teraz potrzeba - sporo dobrych gier by nawet z 1 czy 2 porażkami mówc wejść nawet jako #4 seed do gry.
Może za pare lat będzie więcej tego typu gier , bo jak kiedyś widziałem to kalendarze w wielu przypadkach są do przodu ustawiane po 3-5 lat
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ciężko cokolwiek powiedzieć, dopiero drugi tydzień rozgrywek i obie ekipy miały przedszkolaków za przeciwników w week 1. MSU można oceniać na podstawie poprzedniego sezonu i meczów z OSU i Stanford w Rose Bowl. OSU nie istniało, ale OSU było przereklamowane, a Stanford przecież pokonało Oregon chyba nawet rok temu, ale tego czego mi właśnie zabrakło w Rose Bowl u Stanford to jakiejś przebojowości i szybkości, nie mieli zbyt wielu playmakerów, grali typowy nflowski football, a to właśnie pasowało MSU, które dobrze się w takiej twardej grze czuje. Inna sprawa, że Stanford tamten mecz przegrało trochę na własne życzenie - straty, słaby play calling w kluczowych momentach, ale defowi MSU też nie można odmówić mocny. Ich koordynator defu Pat Narduzzi mistrzo naprawdę. Kibicował będę MSU bo jakoś Oregon bez Kelly&#39;ego to nie ten Oregon, choć te 12 handicapu wydaje się dużo za dużo i to jest podejrzane - albo nie doceniają MSU albo Oregon jest tak dobry i szybki.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Post użytkownia TRad z innego forum o tematyce footballu amerykańskiego. Wypowiedź liniowego Niners, Alexa Boone&#39;a.
“I’m starting to call this the ‘No Fun League,’ because these refs these days are out of control. They’re throwing flags for everything. If you even look at a guy the wrong way, you’re getting a 15-yarder. I mean, what happened? Two years ago, I was playing, you used to be able to backroom brawl people and have a good time and beat the hell out of each other. And now you can’t even say something mean to somebody. Call them a jerk and all the sudden it’s 15 yards because you made his feelings hurt. I mean, c’mon. It’s ridiculous.
“I couldn’t tell you (what Colin Kaepernick said to draw an unsportsmanlike conduct penalty in the fourth quarter on Sunday). But at the same time, who cares? We’re not out there to be friends, we’re not out there to play patty cake. We’re out there to hurt each other and have fun doing it. So get the hell out of our way. There’s so many of these refs that think that they’re so tough now because they have a flag in their pocket, and they get to walk around and just throw it. It’s out of control. It’s officially out of control.
“I saw a guy last night in the Indianapolis game. He’s coming down the field, clean hit, the guy wasn’t looking. Number one, you’re playing football. You should always be looking where you’re turning. This guy got called for 15 yards because he smoked some guy in the side, which is completely legal in my opinion. But they called him for unnecessary roughness because he’s a defenseless player. If you are between the white lines, you are not a defenseless player anymore. I’m going to tell you right now. When you’re on the sidelines, you are defenseless. You mean no harm to anybody. But if you’re down there running to smoke somebody, and somebody hits you, that’s your own fault. That’s the problem with this league. Too many people are worried about player safety, now we’ve got to worry about this — why are we doing this? If we want to hit each other and have fun doing it, let us do what we do. Sometimes they take it to an extreme.
“Here’s another example: Quinton Dial. Hits the quarterback square in the chest. Unnecessary roughness on the quarterback. Are you kidding me? How about this – how about if we just two-hand touch the quarterback from now on. You guys want to do that? We can do that, we can make it work. I mean, that’s the problem. You’re telling a guy who is a complete savage, ‘I want you to go, and I want you to hit that guy.’ They don’t tell you how to hit him, just hit him like that. He does and they throw the flag, now what do you tell that guy? ‘Ehh, maybe next time just wrap him up and kind of lightly bring him down.’
“I mean, c’mon. This is football. We’re all big boys. We all know what we got into. We signed up for this. Our moms signed the waivers when we were kids. We all knew!
“It’s changing. This league, it’s becoming a different league. All around the league you see guys and they’re kinda like, ‘Dude, how are we supposed to play this game now?’ Because I was brought up that you’re supposed to go out there and try and dominate. Now you’re telling me I got to worry about the way some guy’s going to feel 20 years later. It just puts everybody in a bad situation. There’s some rules that I agree with. Chop blocking on the side. Things like that, those are unnecessary. You don’t need to cut a guy from the side. That’s just wrong. I agree with that. But when you’re going to sack a quarterback, and if you have to think for one minute, or a second, or a blink, ‘How do I hit this guy?’ This league is lost. What are we supposed to do? It’s making things unfair for everybody. It’s just one of those things that you have to know an extreme, and we’re at an extreme right now. It’s getting out of control.
“We all signed up for it. We all know what we’re getting ourselves into. We’re not going to be able to walk 15 years down the road. But it’s fine. It’s fun. It’s what we live for. We’re extremists. We love the adrenaline rush. So let us have fun.”
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Na Uniwersytecie Floryda to ciekawie mają - szczególnie jak się spojrzy na to ile jardów zdobyła ekipa Mizzouri i ile punktów zdobyła ekipa Mizzou...
Box-score konieczny do przejrzenia :grin:
 
Do góry Bottom