>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Akurat oglądałem, bo miałem postawione na Memphis niestety w dublu z Broncos. Dobry i zarazem śmieszny mecz no i te mordobicie na zakończenie ???? Działo się hehe
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Magia College Football , aż takich powrotów nie pamiętam - ew. nie mam w pamięci , ale zapewne CMU jakby zrobiło tą konwersję to mecz by przeszedł do historii bowli.
Chociaż przypominam sobie , że rok temu i dwa lata temu w New Mexico Bowl oba mecze skończyły się pogoniami i wygraniem przez ekipy , które były w plecy dość poważnie (Arizona i Colorado State) i pokryciem linii V ????
 
P 213

pln123

Użytkownik
Ellis cos sie tak uczepil tego hernandeza ?
O ile pierwszy obrazek byl smieszny, to drugi juz raczej nie.
Swoja droga gdyby Tom mial Gronka i Aarona to zniszczyli by Seahawks, a tak to Seattle dzis wygra.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Filmy o footballu
Nie wiem, czy kiedyś mówiliśmy o tym, czy nie ale w oczekiwaniu na kolejny sezon gorąco polecam filmy o tematyce związanej z footballem. Poniżej lista tych, które ja oglądałem i moim zdaniem, każdy bez wyjątku wart jest uwagi:
RUDY
BLIND SIDE
REMEMBER THE TITANS
RADIO
THE PROGRAM
ANY GIVEN SUNDAY
THE EXPRESS
INVINCIBLE
FRIDAY NIGHT LIGHTS

a dla tych, którzy wolą poczytać, to oczywiście Playing for pizza ( pl tytuł: zawodowiec) Johna Grishama.

Jakie są Wasze propozycje ?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
We are Marshall
Varsity Blues
Sezon rezerwowych
North Dallas Forty ????
Garbage Picking Field Goal Kicking Philadelphia Phenomenon (puszczali jeszcze w czasach gdy w sobotnie południe leciał Walt Disney - bajka + film ???? )
Blue Mountain State (serial)
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Widzę , że większość filmów dotyczące futbolu wymienione.
Do rzuce jeden , który kiedyś na Canal+ widziałem Ekspres - bohater futbolu.
Jeśli szukasz innych filmów etc to polecam IMDB , bo tam jest sporo kompilacji etc czy rankingów odnośnie filmów
 
P 213

pln123

Użytkownik
Az dziwne, ze nikt nie wspomnial o Draft Day z Kevinem Costnerem.
Świetny film, polecam, a że combine scauting mamy to i na czasie ;)
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
W The Express całkiem sporo samej gry, ale mimo to film jakoś mnie nie porwał, za to We Are Marshall z powyższych filmów najbardziej przypadł mi do gustu. Tam akurat dla odmiany mało samej gry ????
Od siebie dodam jeden z nowszych filmów... film o liceum do którego uczęszczał między innymi Maurice Jones Drew w okresie w którym rozgrywa się akcja. Dość luźne kino, szybko się oglądające - When the game stands tall.
A jeśli ktoś lubi raczej dramatyczne dokumenty to spora większość &quot;footballowych&quot; wyprodukowanych w ramach &quot;30 for 30&quot; jest zdecydowanie godna polecenia, każdy powinien znaleźć coś dla siebie, od historii jednego z najlepszych draftów w &quot;Elway to Marino&quot; przez wspomnienia świetnych drużyn i ich rywalizacjach w collegu - The U (raczej tylko 1część ???? ), Roll Tide/War Eagle do przedstawienia barwnych postaci z dawnych lat, m.in. Bo Jacksona, Ricky Williamsa czy Randy Mossa. Moim faworytem z &quot;footballowych&quot; jest natomiast historia uprzedzeń rasowych w latach 60 w Missisipi. To dopiero były ciekawe czasy ???? - Ghosts of Ole Miss.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Oglądałeś Juan drugą część The U może ?
Dokumenty z serii 30 for 30 to inna liga , bardzo dobrze zrobione.
Od siebie moge polecić Straight Outta L.A. , czyli końcówka lat 80. , gangsta rap i LA Raiders w jednym ????
Pony Excess od siebie także polecam - bardzo interesujący dokument o tym jak runęła potęga uniwersytetu SMU i jak ją &quot;budowano&quot; , czyli o jedynej w historii uczlenianego futbolu tzw. &quot;death penalty&quot;.
Czyli także o tym jak zawodnicy mogli w College &quot;zarabiać&quot; więcej jak w NFL ????
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
The U 2 daje radę, chociaż dłużyło mi się niebywale, zwłaszcza druga godzina. Ale z pewnością warto, chociażby dla bliższgo zpaoznania się z uczelnianymi przygodami Grega Olsena ;)
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Roll Tide/War Eagle do przedstawienia barwnych postaci z dawnych lat, m.in. Bo Jacksona, Ricky Williamsa czy Randy Mossa.
Jeszcze mi sie przypomniało - jest też osobny film o Bo Jacksonie - You Don&#39;t Know Bo z serii 30 for 30.
Czyli o rzadkim współcześnie przypadku , gdzie zawodnik gra w dwóch ligach zawodowych równocześnie.
 
Do góry Bottom