>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

J 1,3K

jasper

Użytkownik
Bradford jest po ACL, nie wiadomo jak z dyspozycją po kontuzji. Kinne z którym będzie walczył o numer 3 to też nic specjalnego, a mimo wszystko Tim jakieś doświadczenie ma. No chyba, że zasiedział się w studiu i kompletnie wypadł z obiegu to przed sezonem go skreślą.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Robi troche za maskotke..mam nadzieje ze to co mowi coach liniowy to cos wiecej niz nflowska dyplomacja i przetrwa przynajmniej pierwsza wycinke rosteru..jedno jest pewne - moze nie uczyl sie od mlodziaka techniki, ale w jednym bije na glowe wiekszosc czarnych liniowych - inteligencja
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
No i niestety sen Babsa się kończy.
Babs Futbolowo
My purple dream ends up right here. With the regular season start I&#39;m looking back on great time learning. Learning about the game, learning about the business it self but mostly learning about my self and how to go over your limits.
In order to be successful you have to be thankful for what God is blessing you with. I&#39;m thankful for opportunity to become better athlete but most important I thankful for the good people he put on my way.
*Thanks to all you guys for supporting me all the time. Love you all Emotikon smile
*Piękne dzięki dla całej ekipy w PL nie przestawaliscie wierzyć we mnie i to dodawało mi sił. Jesteście zajebiści!
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Lewo się zaczął College Football a już za nami upset , nie duży ale jednak - Northwestern pokonało Stanford.
W sumię patrząc na niektóre wizyty ekip z West Coast na wschodzie USA czy w okolicę Wielkich jezior to można grać dodatnie handi na takie ekipy.
Mowa to o ekipach mających w miarę nie-tragiczny program futbolowy.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
OFICJALNIE: NFL będziemy mogli oglądać w polskiej telewizji! Transmisje będą do obejrzenia na Eleven Sports Network.
Pierwsze spotkanie już po północy!
Grupa ELEVEN SPORTS NETWORK nabyła prawa na wyłączność do transmitowania rozgrywek NFL przez trzy lata na terytorium Polski i Belgii począwszy od sezonu 2015/16.
Dobra informacja ;)
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Wyczuwam płacz postawienia na Denver, kiedy przegrywali albo w momencie kiedy Peyton rzucił INT. Pisanie, że jest najgorszym Qb w lidze jest żałosne. Wiadomo, że forma nie ta co 3-4 lata temu ale wiadomo też, że to tylko człowiek i nie zawsze można być najlepszych QB w lidze. Obecnie gra jak przeciętny QB ale bez przesady, że najgorszy. Do tego z Browns w kluczowych momentach dał radę. Żeby Sanders złapał dobry rzut Peytona to nie byłoby nawet tej dogrywki. Denver jest obecnie overrated i ich wynik 6-0 nie odzwierciedla ich prawdziwej gry. ale to lepiej dla nas wszystkich, bo będzie można zagrać przeciwko nim w niedalekiej przyszłości.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Wyczuwam płacz postawienia na Denver, kiedy przegrywali albo w momencie kiedy Peyton rzucił INT. Pisanie, że jest najgorszym Qb w lidze jest żałosne. Wiadomo, że forma nie ta co 3-4 lata temu ale wiadomo też, że to tylko człowiek i nie zawsze można być najlepszych QB w lidze. Obecnie gra jak przeciętny QB ale bez przesady, że najgorszy. Do tego z Browns w kluczowych momentach dał radę. Żeby Sanders złapał dobry rzut Peytona to nie byłoby nawet tej dogrywki. Denver jest obecnie overrated i ich wynik 6-0 nie odzwierciedla ich prawdziwej gry. ale to lepiej dla nas wszystkich, bo będzie można zagrać przeciwko nim w niedalekiej przyszłości.

Tak płakałem ze szczęścia jak rzucał INT za INT. Po prostu jest beznadziejny i od tak klasowego zawodnika i legendy tej ligi trzeba wymagać więcej. Ratio 7 TD i 10 INT jest żałosne i póki Manning się nie ogarnie będę się trzymać zdania, że jest tragiczny i przy obecnej formie należy do jednych z najgorszych starterów w lidze.
No i nie napisałem, że jest najgorszym QB, tylko,że jest jednym z gorszych, a jeśli uważasz inaczej to spoko. ;)
Nikt w lidze nie ma tylu INT. Gonią go Stafford który dzięki całemu zespołowi wygląda tragicznie i Cousins, który ogólnie nawet nie powinien być starterem.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Co ja będę z Tobą dyskutował skoro jedyne co mówisz to &#39;powodzenia&#39;, a własnych argumentów 0.
Dla mnie INT to duży wyznacznik bo pokazuje jakie decyzje podejmuje QB. Oh zapomniałem o pass rating QB w których Manning zajmuje o takie piękne miejsce.

Dla Ciebie &#39;pisanie, że jest najgorszym QB w lidze jest żałosne&#39;, dla mnie Manning jest w tym sezonie żałosny i większość liczb to potwierdza.
Jedyne co ratuje Manninga to defensywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Jest żałosne właśnie takie zachowanie ludzi jak Twoje, czyli jak komuś nie idzie kilka meczy to pocisnąć zawodnika tej klasy na forum, żeby sobie ulżyć. Widać Peyton nawet będąc słaby potrafi wygrywać a to świadczy o klasie i doświadczeniu tego zawodnika.
Statystyki nie grają i tyle w temacie Rivers jest pierwszy wsród QB a jego bilans to 2-4. Jak Peyton się odpali w odpowiednim momencie to droga do SB dla Denver w tym sezonie realna jak nigdy i wtedy nikt nie będzie pamiętał początku sezonu. Nie wiem po prostu jak można pisać o zawodniku o takim skillu takie rzeczy. On może się odpalić w każdym momencie to nie jestem jakiś tam rookie bez psychy...
Ogólnie chciałem już grać przeciwko Denver kilka razy ale zawsze boje się, bo wiem na co stać Peytona.
 
Do góry Bottom