>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Jest żałosne właśnie takie zachowanie ludzi jak Twoje, czyli jak komuś nie idzie kilka meczy to pocisnąć zawodnika tej klasy na forum, żeby sobie ulżyć
Nie idzie mu od początku sezonu czyli od 6 spotkań. Rozumiem gdyby mu nie wyszło 1 czy 2 spotkania, ale taka seria jest niedopuszczalna. Nie wiem jak mu niby pocisnąłem, ja po prostu stwierdzam fakt.
Żałosne natomiast jest to, że nie potrafisz przyznać, że Peyton rozgrywa beznadziejny sezon i obecnie gra najgorszy football od kiedy pamiętam. Za konwersację dziękuję, ale argumentów masz 0 na udowodnienie, że Peyton obecnie nie należy do najgorzej grających QB w lidze. Bo to, że team wygrywa nie świadczy o tym, że ich QB należy teraz do topu(bo obecnie nie należy)
Wyczuwam płacz postawienia na Denver
Jeżeli dla Ciebie ilość INT jest podstawowym wyznacznikiem gry QB to powodzenia.
Jest żałosne właśnie takie zachowanie ludzi jak Twoje
W każdym poście zamiast skupić się na jakiś argumentach, żeby obronić swoją tezę to Ty starasz się mnie atakować, a szczerze mówiąc jest to słabe.
Manninga lubię i jest w top3 all time QB, ale ten sezon jest mega słaby.
Dzięki za konwersację.
Pozdrawiam.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Pytanie ile z tych INT to wina WR&#39;ów a ile po prostu posłanie piłki przez Peytona wprost w ręce defensora...
Browns to błąd receivera, a reszta to wszystko źle rzucone piłki przez Manninga. Można może i jeszcze jakąś 1 wyszukać, ale to na siłę.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Podstawowym argumentem jeżeli takiego tak bardzo oczekujesz jest bilans 6-0. Co z tego, że staty są słabe jak drużyna wygrywa. Tydzień temu miałem postawione San Diego z Riversem jak już pisałem jest pierwszy w lidze a w dogrywce z Browns nie wiedział gdzie ma rzucić i co ma ze sobą zrobić i co mu z tych statystyk gdy w kluczowym momencie był tak obsrany, że nie wiedział gdzie się znajduje.
Sam grasz to wiesz, że w tej lidze drużyna po wysokiej wygranej zazwyczaj kolejny mecz gra na styku. Takimi 2-3 wysokimi wygranymi meczami często słabi QB mają mega staty tylko co z tego jak w kluczowych meczach nie mają głowy.
Nie podam argumentów statystycznych, bo każdy widzi jak one wyglądają. Problem jest w tym, że Denver jeszcze nie przegrało a to właśnie świadczy o klasie najważniejszego zawodnika w drużynie jakim jest QB. Może rzucać po 10 INT w meczu nikogo to nie obchodzi jak drużyna wygrywa. Oni tam nie grają dla statystyk tylko dla zwycięstw.
Wiem, że gra słabo i to napisałem ale i tak wygrywa to dlatego nie zgadzam się, że jest jednym z najgorszych QB. Pewnych rzeczy statystyki nie pokażą. Czasami jeden rzut w danym czasie jest ważniejszych niz 5 TD w meczu.
Nikogo nie atakuje tylko nie lubię jak ktoś ciśnie legendy sportu, które bądź co bądź może nie są w formie ale nadal potrafią poprowadzić drużynę do zwycięstw.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
bilans 6-0 i to ze Denver jeszcze nie przegralo to w największej mierze zasluga sporej dawki szczęścia i swietnej gry defensywy Broncos a nie klasy Manninga. Jesli ktokolwiek prowadzi Broncos do zwyciestw to nie Manning rzucający w dogrywce lekkiego kartofla przez srodek wprost w rece przeciwnika tylko defensywa ktora w kolejnych probach dwukrotnie wymusza QB pressure i raz sackuje na -15 yardow.
Inna sprawa ze gdzies mi sie obil o oczy sumaryczny bilans druzyn z ktorymi do tej pory gralo Denver..4-18 o ile dobrze pamietam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Adams dzisiaj koncertowo zawalił Green Bay mecz... 11 razy rzucano do niego, złapał tylko 2 razy na 14y i to dopiero w ostatnim drive. No i oczywiście poszła ostatnia piłka w meczu do niego, więc można było się spodziewać, że Packers tego nie wygrają.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
W tą sobotę premiera kolejnego filmu z 3. już cyklu 30 for 30 - Four Falls of Buffalo
Odnosi się to do kilku Super Bowls z początku lat 90. , co do których fani w Buffalo na pewno mieli inne przewidywania.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
No to za tydzień dowiemy się który zespół przenosi się do Los Angeles.
Aplikowały 3 zespoły, Chargers, Rams i Raiders. Na pewno wszyscy w LA marzą o powrocie Raiders do miasta, chociaż z tych 3 zespołów wydaje mi się, że jest to najmniej prawdopodobne.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
No to za tydzień dowiemy się który zespół przenosi się do Los Angeles.

Aplikowały 3 zespoły, Chargers, Rams i Raiders. Na pewno wszyscy w LA marzą o powrocie Raiders do miasta, chociaż z tych 3 zespołów wydaje mi się, że jest to najmniej prawdopodobne.
Chargers ;)
 
B 0

bodziobanan

Użytkownik
jaki wielki dramat vikingów :cool: Panowie mam pytanie do Was zainteresowalem się footbolem amerykańskim w tym roku czy oprucz kanałów eleven pokazuje u nas jakaś tv ten sport bo mimo praw do nfl dość uboga oferta na tych kanałach ?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
jaki wielki dramat vikingów :cool: Panowie mam pytanie do Was zainteresowalem się footbolem amerykańskim w tym roku czy oprucz kanałów eleven pokazuje u nas jakaś tv ten sport bo mimo praw do nfl dość uboga oferta na tych kanałach ?
nie pokazuje ,
naprawdę polecam znalezienie streamu do NFL , dużo jest w HD a nie oglądać transmisje z polskim komentarzem który zabiera jak dla mnie sporo klimatu z meczu
 
B 0

bodziobanan

Użytkownik
nie pokazuje ,
naprawdę polecam znalezienie streamu do NFL , dużo jest w HD a nie oglądać transmisje z polskim komentarzem który zabiera jak dla mnie sporo klimatu z meczu
Dziekuje maroon znalazłem streem w 720p to wystarcza na obejrzenie na Tv co do komentarza to faktycznie jest różnica w emocjach.
 
Do góry Bottom