>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Moim zdaniem trochę przesadzacie.
Owszem, afera jest na dość sporą skalę, ale ten sport się rozwija, co raz więcej transmisji w TV, informacje w mediach, prasie czy prozaiczny przykład ile osób na FB wypowiadało się na temat ostatnich MŚ.
Moim zdaniem głównym zadaniem decyzyjnych osób w Federacji jest przede wszystkim ewentualnie udowodnienie winy Higginsowi i wykluczenie go dożywotnio.Skandale się zdarzają czy to piłka nożna czy inne sporty to nie wpyłwa to na zmniejszenie popularności sportu.
Ja liczę, że ze snookerem będzie podobnie bo na prawdę dyscyplina godna uwagi i zainteresowania.
Swoją drogą to na Onecie można też przeczytać ciekawy artykuł podsumowujący sezon, jest dość obszerny, ale warto przeczytać bo przedstawia sezon jako tako w pigułce.
Polecam.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Owszem, afera jest na dość sporą skalę, ale ten sport się rozwija, co raz więcej transmisji w TV, informacje w mediach, prasie
Tylko właśnie to pojawianie się ostatnio w mediach i prasie informacji o snookerze spowodowane jest aferą. Nie tym, że były Mistrzostwa Świata, nie tym kto grał w finale, nie wspomnianym przez Ciebie rozpowszechnianiem tej dyscypliny. Same negatywy. No bo czy kiedykolwiek byłby pokazany taki filmik o snookerze jak przykładowo w TVN 24? Odpowiedź prosta - nie. Chyba, że w turniejach grałby Polak. A tak nigdzie nie słyszymy o zakończonych turniejach o Mistrzach Świata itp. To boli, a gdy przychodzi afera - media prześcigają się w pokazaniu tego, że i ten sport nie jest czysty. Brutalna prawda...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Owszem, masz rację, że media interesują się tego typu sprawami, ale mnie raczej chodziło o aspekt samej widowiskowości, &#39;&#39;sprzedajności&#39;&#39;, kreatywności dyscypliny.Bo jestem pewny, że Eurosport nie robiłby transmisji z Welsh Open, China Open czy MŚ jeśli nikt by tego nie oglądał.Na pewno jest zapotrzebowanie na to i sport ten się rozwija [ pisałem to w poprzednim poście ].

Swoją drogą szukając pozytywów to ludzie lubią skandale i może Ci, którzy nie mieli styczności z tym sportem powiedzą &#39;&#39; aa to tam gdzie był ten skandal, włączę, zobaczę co mówią &#39;&#39;, a może się zainteresują i będą oglądać.

Każdy skandal ma swoje negatywy, m.in w ukazaniu braku wiarygodności snookera, ale towarzyszy temu rozgłos, a wiadomo, że bez reklamy to ciężko promować dyscyplinę.

Są negatywy, ale ja liczę, że federacja wybrnie z sytuacji, a przy okazji snooker zyska nowych fanów.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Gdybym nie był modem pozwoliłbym sobie w tym momencie zaklnąć..
http://sport.onet.pl/snooker/higgins-chcial-ustawic-final-ms,1,3221827,wiadomosc.html
To już jest koniec.. Tylko czego.. Tego pana czy profesjonalnego traktowania snookera? :|
John pokazuje jak się kontruje ;d
Jeśli tak było to Higgins jest największym idiotą w tym sporcie i nie tylko. Puszczać na swój mecz, na swoim koncie, przez telefon, live ???? nie mogę :grin::grin::grin:
Ladbrokes w takiej sytuacji powinien dać znać WPBSA o takim czymś :|
snooker nie zginie, nie ma się o to co martwić, niestety szkoda że rozgłos zyskuje ta dyscyplina podobnie jak kolarstwo - w przypadku wpadek dopingowych.
a Higginsa mam nadzieję więcej przy stole nie zobaczymy.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Moim zdaniem w żaden sposób nie da się porównać afer w piłce nożnej do afery w snookerze. Przede wszystkim podwórko snookerowe jest zdecydowanie mniejsze. Postać Higginsa czy Ronniego to dla snookera praktycznie wszystko. W piłce jak jest afera np w lidze włoskiej to jest to tylko pewna część organizmu.
Afera z Higginsem, ciężko mi ją jakoś porównać do piłki nożnej. Piłka to ogromny sport z ogromnymi pieniędzmi i zasięg ogólnoświatowy. Snooker czy tenis to po 1 - sport indywidualny a po 2 - zdecydowanie wykreowane gwiazdy i liderzy sportu.
Jakby w tenisie się okazało że Ferdek ustawiał kilka szlemów to tenis mocno by ucierpiał. Ale jakby się okazało, że Ronaldo sprzedawał mecze no to nie byłoby takiego odzewu na piłce ponieważ jest tam innych 100 super zawodników.
Poza tym snooker jest nietypowym sportem, którym nie da się poprostu zainteresować bo ktoś mecze sprzedawał. Tempo spotkań, nie zachęca do tego aby jakiś laik siedział 2-3 godz przed tv. Ktoś taki włączy , popatrzy i poprostu wyłączy. Nie jest to sport widowiskowy który może w 10-20 minut zachęcić do pozostania i kibicowania już przy każdym spotkaniu.
Jedyne co , to niektórzy się dowiedzieli że wogóle snooker istnieje ale nie liczyłbym, że dzięki aferze nagle oglądalność wzrośnie strasznie lub będzie więcej kibiców snookera.
Snooker ze swoim małym podwórkiem, odrazu daje do myślenia, że skoro Higgins no to napewno inni. Higgins co więcej, jest twarzą snookera na świecie. Był prezentowany jako idealny wręcz zawodnik tego sportu. Propagował snooker na całym świecie.
 
M 0

mariush19

Użytkownik
można nową wersję kawału opowiadać.
Co to jest szczyt szczytów?
Puszczać na swój mecz, na swoim koncie, przez telefon, live ???? nie mogę :grin::grin::grin:
To się w głowie nie mieści aby być tak głupim i tak pustym. Może to onet tylko tak... to niemożliwe, nierealne... nie wierzę...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
można nową wersję kawału opowiadać.
Co to jest szczyt szczytów?



To się w głowie nie mieści aby być tak głupim i tak pustym. Może to onet tylko tak... to niemożliwe, nierealne... nie wierzę...
Nie tylko. Eurosport i BBC a więc dwaj głowni promotorzy snookera też o tym piszą. Na stronie tego brukowca też jest o tym cały artykuł. Nie chce mi się szukac czy na innych portalach typu sport.pl czy sportowefakty.pl też jest ta informacja, ale zapewne jest.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Co za śmiech na sali... Ręki nie dam uciąć, ale przecież to jest nie do pomyślenia co on miałby zrobić. Jeszcze w trakcie meczu? ????
Prędzej już bym był za opcją, że News of the World trzyma jeszcze większego haka na Higginsa, a ten wybrał mniejsze zło. Bo po 1. taki człowiek nie podejmuje decyzji sam (zwłaszcza jeżeli chodzi o pieniądze), po 2. nikt nawet po zgodzie na taką &#39;kontrę&#39; nie złożyłby zakladów na jego nazwisko... zbyt amatorskie i po prostu idiotyczne zagrania jak na takie pieniądze i takie zawody. Ta sprawa ma drugie a może i nawet trzecie dno.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Skoro taki prostacki manewr został wykonany to zapewne się już tego nie dowiemy. Czemu od razu tego nie podali tylko po tygodniu ? Zeby John miał czas na podjęcie decyzji ????

Ten fragment:
&quot;I can&#39;t remember exactly how much he wanted to bet but the figure £1,000 sticks in my mind. I said to him, &#39;Why do you want to do that? You&#39;re well ahead.&#39; Then he said, &#39;I just want to cover myself.&#39; And he added that he didn&#39;t want to walk away without anything.
Przedszkolaki by bardziej profesjonalną konwersację przeprowadziły. Wyobrażacie sobie, że pani od supportu zapytuje Johna czemu ustawia mecz? Za przeproszeniem co ją to boli? Ma wykonać swoją pracę, sprawdzić kurs i ewentualnie umieścić zakład. Żadnych dodatkowych pytań. Poza tym pewnie 99% osób które otrzymałyby taki telefon - po prostu bałyby się zadawać jakiekolwiek pytania. Korupcja w ostatnich czasach jest coraz bardziej &#39;popularna&#39; a nawet zupełnie błahe zdanie może postawić kogoś w sytuacji nieprzychylnej. Chyba, że pani od supportu też była podstawiona przez NOTW...

edit:
Jeszcze jedno... zobaczcie... za zwycięstwo jest 250k za porażkę 125k... John rzekomo stawia 1k na Murphyego... Przy wyraźnym prowadzeniu dajmy na to 5-7 frejmami kurs w takim spotkaniu nie byłby wyższy niż 50. Jaki to ma sens? Dostaje 125 w najgorszym wypadku a stawia za 1k i jest na czysto TYLKO kilkadziesiąt tys funtów do przodu. Jaki to ma sens?
Znalazłem przebieg finału. Po jednej z sesji prowadził 11-5... więc strzelam że kurs na Murphyego wynosił coś w granicach ~20. Nie więcej, bo w końcu Johnowi brakowało jeszcze 7 frejmów do zwycięstwa. Trzecia sesja natomiast 16-8 i teraz jest pytanie: John nie wierzył w zwycięstwo wtedy? ???? Kurs był zapewne wyższy, ale wątpię, że rzekomy telefon miał zostać wykonany przy takim rezultacie. Value to bym tego nie nazwał... ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Skoro taki prostacki manewr został wykonany to zapewne się już tego nie dowiemy. Czemu od razu tego nie podali tylko po tygodniu ? Zeby John miał czas na podjęcie decyzji ????
Bo podali po pierwszym newsie, że kolejne opublikują za tydzień? ????

A i nie zwróciłeś uwagę na ważną kwestię. Pani w supporcie wyświetliło się, że to profesjonalny snookerzysta, którego na dodatek przed chwilą oglądała. Stąd pewnie jej zdziwienie i zaskoczenie. Na jej miejscu pewnie sam zapytałbym go dlaczego chce to zrobić.
Co do reszty wypowiedzi to pewnie jak nikt inny wiesz, wnioskuję to po podpisie, że pazerność często gubi człowieka. Może po prostu Higgins jest aż tak pazerny, że kusi go nawet 5000 funtów.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Bo podali po pierwszym newsie, że kolejne opublikują za tydzień? ????

A i nie zwróciłeś uwagę na ważną kwestię. Pani w supporcie wyświetliło się, że to profesjonalny snookerzysta, którego na dodatek przed chwilą oglądała. Stąd pewnie jej zdziwienie i zaskoczenie. Na jej miejscu pewnie sam zapytałbym go dlaczego chce to zrobić.
Co do reszty wypowiedzi to pewnie jak nikt inny wiesz, wnioskuję to po podpisie, że pazerność często gubi człowieka. Może po prostu Higgins jest aż tak pazerny, że kusi go nawet 5000 funtów.
No ale po co podali w pierwszej wiadomości to? John wiedział co się kroi ???? Nie lepiej na pełnej o wszystkim powiedzieć? Coś jest na rzeczy na pewno, historia jest zbyt banalna.
Co do pani z supportu. No wyświetliło jej się. I powinna od razu zawołać przełożonego szczególnie w takiej sytuacji. Nie powinna wchodzić w żadną, szczególnie taką &#39;luźną&#39; konwersację. Ludzie pracujący na takich stanowiskach, szczególnie powinni być profesjonalni w swojej pracy. Jeszcze zważając, iż przez telefon stawia się pewnie niemałe pieniądze. A poza tym odpowiedź Johna też jest mocno podejrzliwa... &#39;Chciałem się zabezpieczyć&#39; :| I komu on to mówi? Dzwoni se do babki i &#39;no wiesz ten kaska jest do wygrania ale pierdykne se kontre, coby więcej mieć, co ty na to? tylko nie mów nikomu bo wiesz lipa bydzie&#39;. Śmiech śmiech i jeszcze raz śmiech. Im więcej sobie wyobrażam tą chorą sytuację tym bardziej mi się chce śmiać i tym mniej w to wierzę ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po to aby zwiększyć zainteresowanie sobą? Jakby wyrzucili wszystko za jednym zamachem to by na tym finansowo pewnie dużo stracili. Oni przy okazji chcą na tym zarobić. Jak każdy brukowiec.
Ta profesjonalność ludzi na livechatach jest powalająca. Wejdź sobie na ktoryś i pogadaj z nimi. Polecam Sportingbet.. ???? śmiech na sali.

Ogólnie tak jak piszesz śmiech.. Tylko nie wiem własnie z kogo się śmiać. A co do wiary, jeśli mam Higginsa i tą gazetę to wybieram, niestety gazetę. Higgins już tydzień temu udowodnił, że jest zwykłym sprzedawczykiem. Tam dowody są bardzo mocne i świadczą zdecydowanie na jego niekorzyść.
 
porky 104

porky

Użytkownik
http://www.eurosport.pl/snooker/robertson-ronnie-o-500_sto2321350/story.shtml

No to by było coś pięknego ???? Czekam z niecierpliwością ????
Hehe, świetny pomysł, tylko ciekawe czy Ronniemu będzie się chciało. ????

Swoją drogą jeszcze nie miałem okazji oglądać meczu snookerowego typowo o kasę i uważam, że mogłoby być ciekawie. W poolu u czasami są organizowane takie mecze i cieszą się one naprawdę dużym zainteresowaniem, myślę że tutaj byłoby podobnie. Oby do tego doszło!

W końcu trzeba promować snooker w pozytywnym tego słowa znaczeniu..
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ee to Higgins dał dupy z tymi oszustwami, tutaj miałby sporo hajsu do wygrania i na czysto :p.
Co do pojedynku to super sprawa, rozumiem, że pojedynek odbył by się w Australii, a tam po sukcesach Robertsona zainteresowanie dyscypliną wzrasta.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
&quot;Graeme aby wypełnić czas antenowy, musicie zagrać długi mecz, proponuje wynik 5-3 dla którejkolwiek ze stron&quot;.
Nie no jakiś śmiech totalny się robi z tego snookera. Oprócz gówna jakim jest handel okazuje się, iż ustawienie wyniku obojętnie dla kogo aby zapełnić czas antenowy to normalna sprawa. Oznacza to, iż nie jednokrotnie zawodnicy mogli umawiać się na jakiś wynik dla kogoś z nich w zależności od przebiegu spotkania.
Tworzy się coraz gorszy obraz tej dyscypliny sportu. Niechce dopuszczać wielu myśli do siebie więc na tym koniec ...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Julian ale nie wziąłeś pod uwagę tego, że tu chodzi TYLKO o WSS. W turniejach rankingowych Dott czy Selby by na takie coś nie poszli. To chyba jasne.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No dla mnie jasne było jakiś czas temu że taki ktoś jak Higgins czy Ronni nie mogą sprzedawać meczy ... Teraz to jasne nic nie jest . Zresztą , niech się dzieje wszystko dalej swoim losem .
Skoro to TYLko Wss i można sobie wynik ustawić to jak blisko jest od handlowania ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom