>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Pamiętam jak Ass borniliśmy Ronniego że nigdy w życiu by nie sprzedał meczu. Teraz jako argument pada jego osoba i ta sytuacja. To jest właśnie konsekwencja tego zdarzenia. Higgins to tylko wierzchołek tego bagna. Skoro sprzedaje numer 1 na świecie to przecież o wiele łatwiej robi to zawodnik z niższym rankingiem. Cudowne powroty Neila, jakieś wpadki FU czy innych takich. Ja jestem pewny, że kręcą tam na boku aż miło.
Ja osobiście kończe z obstawianiem snookera. Sport mega indywidualny i tam naprawdę bardzo łatwo o handel. Już po info o Lee i Maguire czułem, że to pryszcz.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Dla mnie to wszystko to jakaś totalna żenada. Tenis piłka nożna itd teraz nawet snooker .... niedługo będą ustawiać mecze w curlingu o ile jeszcze tego nie robią. Pytanie czy tylko on ? Czy np Ronnie Murphy Maguire etc też ustawiali ?
 
batata 12

batata

Użytkownik
Wszędzie jest sprzedawanie meczów i wszędzie prędzej czy później to wychodzi. Nie ma w 100% czystych sportów, dlatego bukmacherka to takie bagno. ????
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Już się tak nie podniecaj tym Ronniem.
Po pierwsze jeśli Robertson wygra mistrzostwa to on będzie numerem jeden, a po drugie to czarna bila w China Open u Ronniego też nie wydaję się być czystą choć nikt go za ręke nie złapał.
Pamiętam jak mnie za takie myślenie pojechaliście:razz: ale póki o nikt tego oficjalnie nie potwierdził...
No ale szok co do Higginsa. Szczerze powiem, że skoro taka gwiazda &quot;dała się skusić&quot; to co z mniej znanymi snookerzystami? Strach pomyśleć...
 
batata 12

batata

Użytkownik
Kruk był przed chwilą w TVN24. Fajnie, że mówią o snookerze w telewizji, tylko szkoda, że akurat w przypadku takiej sytuacji...
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Kruk był przed chwilą w TVN24. Fajnie, że mówią o snookerze w telewizji, tylko szkoda, że akurat w przypadku takiej sytuacji...
Ale widać, że dla większości snooker to cały czas czarna magia, redaktor przepytujący Kruka to chyba absolutnie nic nie wiedział na ten temat ;)
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Im lepszy zawodnik tym &quot;efektowniej&quot; i bardziej &quot;spektakularnie&quot; i naturalnie może spudłować łatwą bilę w danej partii. Jak małe dziecko zacząłem się upajać tą dyscypliną sportu a teraz... został tylko kac...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Im lepszy zawodnik tym &quot;efektowniej&quot; i bardziej &quot;spektakularnie&quot; i naturalnie może spudłować łatwą bilę w danej partii. Jak małe dziecko zacząłem się upajać tą dyscypliną sportu a teraz... został tylko kac...
Nie można tak do tego podchodzić. To, że robił to on nie znaczy, że robią inni. Ja uwielbienia do snookera na pewno nie stracę to byłoby śmieszne gdyby tak się stało.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
snooker to jest jedna z najfajniejszych dla mnie dyscyplin. Tutaj praktycznie wszystko zalezy od umiejętności zawodnika i nie ma tu znaczenia forma rywala.
 
michau 84

michau

Forum VIP
snooker to jest jedna z najfajniejszych dla mnie dyscyplin. Tutaj praktycznie wszystko zalezy od umiejętności zawodnika i nie ma tu znaczenia forma rywala.
Jakto nie ma znaczenia? Gdyby ktoś się tak nauczył rozbijać, żeby za każdym razem wpadała czerwona i czyścił stół ? Gra się tak jak przeciwnik pozwala. A im Ty grasz lepiej to tym trudniej z Tobą wygrać. Taka tajemnica sukcesu :|
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
W każdej dziedzinie życia i sportu w której z kimś rywalizujemy, zawsze nasz sukces jest zależny od postawy przeciwnika. Możesz byś w super formie i dyspozycji a rywal w jeszcze lepszej i koniec. Nie wiem skąd wogóle teza, że nic nie zależy od formy przeciwnika. Jak przeciwnik w formie to możesz do stołu po rozbiciach nawet nie podejść ...
Ja również nadal będę się pasjonował snookerem ale dziwnie się teraz o tym myśli i patrzy.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No zobaczymy mnie to kompletnie nie rusza , juz kiedys były podobne informacje.Wszedzie jest przekupstwo nic na to nie poradzimy , teraz bez sensu zebym siadał do snookera ogladać z pietnem tego , a moze 5 dzis fream zostal sprzedany...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom