>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
porky 104

porky

Użytkownik
No niestetety, wyszło jak wyszło..
Higgins jest już skończony w oczach wielu ludzi, a rzeczywiście był twarzą współczesnego snookera i co tu wiele mówić.. Teraz już każdy będzie się zastanawiał ile to spotkań był ustawionych i jaki ma sens oglądanie sportu w którym wszystko jest z góry ustawione? Równie dobrze zaraz można napisać czy Osa się nie podłożył? Bo przecież ostatnia sesja to słaba jego gra i nawet nie starał się walczyć z Mareczkiem.. Wierzę że tak nie było a jeżeli chodzi o samego Johna to życzę mu jak największej kary, bo to co zrobił na pewno jest szokiem dla wielu z nas..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Każdy mógł się podlożyć, nawet mój ulubiony Murphy.. Spudłować żółtą, którą nawet ja bym trafił i to lewą ręką też daje do myślenia.

Nie fajnie, popsuje to wszystko wizerunek snookera, popsuje dzisiejszy finał.. Nie wiem jak np Rob Walker będzie dziś zapowiadał obu zawodników?... Ehh, co za syf, mogli to puścić we wtorek, ale nie dziś chociaż..
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
I teraz ludzie po każdym pudle na łatwej bili będą oskarżać od razu zawodników o sprzedanie meczu :|
Rzeczywiście odechciewa się snookera i to w dniu finału MŚ
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I teraz ludzie po każdym pudle na łatwej bili będą oskarżać od razu zawodników o sprzedanie meczu :|
Rzeczywiście odechciewa się snookera i to w dniu finału MŚ
No właśnie.
Tu raczej chodzi o ustawianie meczów w WSS (teraz już wiemy po co mu on był) no ale.. To nie zmienia faktu, że jest to kompromitacja tego człowieka, którego ja osobiście bardzo, ale to bardzo szanowałem. W końcu to aktualny (nadal, mimo wszystko) mistrz świata.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Kompletna masakra. Higgins, wzór do naśladowania i takie bagno!? Aż się wierzyć nie chce. A słowa o tym, jacy to my jesteśmy naiwni i że da nam (kibicom) wcisnąć pierwszy lepszy kit... Szczyt szczytów. Musi go spotkać surowa kara, nadal jestem w szoku...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie jego kariera jest w tym momencie skończona. Warto było dla tych 300 tysięcy ojro ? Chyba nie.
Choć ... podejrzewam że to nie musiał był pierwszy raz Johna i nie jest jedynym. Ten sport jest łatwym celem dla takich praktyk. Zwłaszcza jeśli chodzi o pojedyncze frejmy a nie cały mecz. Przecież każdy może mieć słabszy moment w ciągu kilkugodzinnego meczu nie ?
Teraz tylko pomyślcie skoro Higgins dostał 300k to ile mógłby dostać taki tenisista za przegranie seta gdzie obroty na pojedynczy mecz tenisowy na samym Betfairze są 15-20 razy większe niż w snooku i sięgają kilku milionów funtów ...
 
porky 104

porky

Użytkownik
Echh, jakoś trudno mi w to uwierzyć..
Wg mnie Szkot po prostu stara się jakoś wywinąć z tej sytuacji i zaczyna kręcić..
Oczywiście to tylko moje zdanie ale naprawdę wszystko wygląda bardzo nierealnie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ale co wy sie dziwicie , kazdy chce zarobić an ta emeryture ????
Tak jak ktos wczesniej wspomniał kazdego mozna kupić kwestia kasy , i jak dla mnie to rzeczywistosc obecnych czasow , trudno co poczać ???? a podejzewam ze to tylko poczatek gory lodowej ????
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Oświadczenie Higginsa jest żenujące. Powinien z pokorą zamilknąć zamiast próbować się tłumaczyć w ten sposób. Dla mnie jest skończony. Od dzisiaj gość nie istnieje.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ale co wy sie dziwicie , kazdy chce zarobić an ta emeryture ????
Tak jak ktos wczesniej wspomniał kazdego mozna kupić kwestia kasy , i jak dla mnie to rzeczywistosc obecnych czasow , trudno co poczać ???? a podejzewam ze to tylko poczatek gory lodowej ????
Proszę Cię pisz wyraźniej. Pomijam to, że &quot;podejrzewam&quot; piszemy przez rz oraz to, że mowi się &quot;wierzchołek góry lodowej&quot;, a nie &quot;początek&quot;.

Oświadczenie Higginsa jest żenujące. Powinien z pokorą zamilknąć zamiast próbować się tłumaczyć w ten sposób. Dla mnie jest skończony. Od dzisiaj gość nie istnieje.
Jak się dowiedziałem była to dziennikarska prowokacja. To już całkowicie przekreśla Higginsa. Trudno więc to napisać, ale zgadzam się. Jako snookerzysta on już nie istnieje, a szkoda, wielka szkoda bo geniuszem zielonego stołu był, to trzeba przyznać.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Nie no trzeba być mega naiwnym żeby wierzyć w to co on mówi ... Liczyłem, że poprostu to przemilczy ... Nikt nigdy się nie przyzna do tego ale no kur... jest film na którym koleś z pełną premedytacją ustawia mecz. Wiadomo, że jest to prowokacja bo jak inaczej ma ktoś złapać na korupcji ... Co to za tłumaczenia są. Niechce mi się denerwować, bo szanowałem go jako gracza ale teraz pogrąża się coraz bardziej. Jest pazerny, ma słabą głowę i brał i koniec .
 
batata 12

batata

Użytkownik
Nigdy nie szanowałem zbytnio Higginsa, ale czegoś takiego się po nim nie spodziewałem. Nie ma co go tłumaczyć, chciał &quot;sprzedać&quot; mecz i tyle. Dla mnie w tym momencie jako snookerzysta się skończył, w ogóle nie do pomyślenia jest, żeby numer 1 na światowej liście ustawiał mecze. Co teraz neutralne osoby muszą sobie myśleć o snookerze. :O Mega kompromitacja, brak mi słów po prostu. Mam nadzieje, że w tym momencie Higgins dostanie zakaz gry w poważnych turniejach, nie może być miejsca dla takiego czegoś w sporcie.
Ronnie kompletnie olewając wszystkie mecze w tym sezonie &quot;dzięki Higginsowi&quot; staje się numerem 1 na światowej liście. ????
Btw. Oddawać mi kasę za mecz Higgins-Davis! Pewnie też był ustawiony! ????
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Assitalia od początku było ocziwyste, że to prowokacja ???? jak inaczej dziennikarze bulwarówki angielskiej znaleźliby się z kamerą w hotelu w Kijowie? ???? Ale dobrze dla snookera, że się tam znaleźli i że Higgins dał się złapać. Smutno, że być może przez te wszystkie lata oglądaliśmy ustawki w jego wykonaniu. Tego wykluczyć nie możemy na chwilę obecną. Żal po prostu żal...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Assitalia od początku było ocziwyste, że to prowokacja ???? jak inaczej dziennikarze bulwarówki angielskiej znaleźliby się z kamerą w hotelu w Kijowie? ???? Ale dobrze dla snookera, że się tam znaleźli i że Higgins dał się złapać. Smutno, że być może przez te wszystkie lata oglądaliśmy ustawki w jego wykonaniu. Tego wykluczyć nie możemy na chwilę obecną. Żal po prostu żal...
Na początku nie było mowy o tym, że to dziennikarze z kamerą. Dlatego też starałem się uwierzyć w jego wyjaśnienia. Kiedy okazało się, że tak jest sprawa jest już przesądzona. Jest winny.

Ronnie kompletnie olewając wszystkie mecze w tym sezonie &quot;dzięki Higginsowi&quot; staje się numerem 1 na światowej liście. ????
Już się tak nie podniecaj tym Ronniem.
Po pierwsze jeśli Robertson wygra mistrzostwa to on będzie numerem jeden, a po drugie to czarna bila w China Open u Ronniego też nie wydaję się być czystą choć nikt go za ręke nie złapał.
 
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
Jest to dla mnie taka sama niespodzianka jak Dott w finale tych mistrzostw.Nadal nie mogę w to uwierzyć ale cóż tłumaczą się winni,Higgins nie ma nic na swoją obronę choć chciałbym żeby to był jakiś &quot;Primaaprilis&quot; :-(
 
batata 12

batata

Użytkownik
Po pierwsze jeśli Robertson wygra mistrzostwa to on będzie numerem jeden, a po drugie to czarna bila w China Open u Ronniego też nie wydaję się być czystą choć nikt go za ręke nie złapał.
Z tego co pamiętam, to po tym zagraniu Ronniego i po wypowiedzi jednego z komentatorów o tym, że to mogło mieć coś wspólnego z zakładami bukmacherskimi, stanowczo pisałeś, że nie ma mowy o takim czymś i że na pewno nic wspólnego z ustawianiem meczów to nie ma...
Ja tam tylko chciałbym, żeby nie było jakiejś &quot;taryfy ulgowej&quot; dla Higginsa. Że to numer 1 na liście, że ustawione mecze miały być meczami pokazowymi i że tak w ogóle to nie mamy za co go karać. Oby nie było takiej sytuacji. ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
No i właśnie wiedziałem że po tym zdarzeniu tak będzie..
Teraz każdą pomyłkę, każdą niespodziewaną porażkę będzie się posądzać o przekupustwa.
Fakt faktem, że skoro największa ostoja świata snookerowego dała się złapać na gorącym uczynku to każdy inny zawodnik po cichu mógł to robić, ale z drugiej strony to nie znaczy że każda pomyłka, każda wtopa faworyta to zaraz fix. Szkoda że tak wyszło no ale jak jest w rzeczywistości tego nie wie nikt. A że Higgins jest już dnem to nie ulega dyskusji..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z tego co pamiętam, to po tym zagraniu Ronniego i po wypowiedzi jednego z komentatorów o tym, że to mogło mieć coś wspólnego z zakładami bukmacherskimi, stanowczo pisałeś, że nie ma mowy o takim czymś i że na pewno nic wspólnego z ustawianiem meczów to nie ma...

Ja tam tylko chciałbym, żeby nie było jakiejś &quot;taryfy ulgowej&quot; dla Higginsa. Że to numer 1 na liście, że ustawione mecze miały być meczami pokazowymi i że tak w ogóle to nie mamy za co go karać. Oby nie było takiej sytuacji. ????
No bo nie ma, ale robienie teraz z Ronalda nie wiadomo kogo tylko dlatego, że lepszy od niego zniszczył sobie karierę jest irytujące.. ;)
A napisalem o tym bo były takie wypowiedzi, moim zdaniem niesłuszne ale.. gdyby ktos mi wczoraj napisał, że Higgins sprzedał mecz z Davisem to przysięgam, żebym go wyśmiał, a teraz już na pewno bym się nad tym zastanowił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom