>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Przy nieobecności Giannis-a spróbuje dzisiaj zagrać coś takiego. Typ bardziej na przeczucie :).

Bobby Portis - powyżej 1.5 celnych rzutów za trzy @1.85 Ewinner swoje szanse miał - 1/4

Portis w meczu ma przynajmniej 3 próby rzutów za 3 punkty. Fakt, że brak u niego regularności (w ostatnich 5 meczach skuteczności od 57% do 14%) . Wczoraj z Chicago na 7 rzutów trafił 1. Na ostatnich 5 meczy tylko 2 razy przekraczał tą linię. Gram to ponieważ przy nieobecności Giannis-a zakładam, że powinien mieć więcej rzutów i nie spodziewam kolejnego meczu na tak niskiej skuteczności. Tak jak napisałem powyżej, typ bardziej na przeczucie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder

Shai Gilgeous-Alexander over 5.5 asyst @ 2.05 betclic

Linia ciut wysoka, ale moim zdaniem nadal do gry. Shai w pięciu ostatnich spotkaniach przekroczył tą linie cztery razy, dodatkowo tydzień temu przeciwko Cleveland zanotował siedem asyst. Średnia potencjalnych asyst w tych spotkaniach to 12. Jeżeli Cleveland bardzo szybko nie odjadą z wynikiem to daje temu betowi duże szanse, SGA ma z kim grać, bo Giddey czy Dort ostatnio wyglądają przyzwoicie, obrona przeciwnika lubi skupić się na liderze OKC i go na przykład podwajać co zmusza Shai'a do dzielenia się piłką, także myślę, że jeżeli nic złego się nie wydarzy to linia do pokrycia.

Darius Garland over 3.5 zbiórek @ 1.60 betclic

Typ oczywiście bardziej do dubla, ale moim zdaniem dość bezpieczna opcja, leci masówka na PZA/pkt Garlanda, ale mnie to jakoś w tym meczu nie przekonuje, może się mylę, zobaczymy.

Linia pokryta w 6/6 meczach, OKC jest jedną z najgorzej zbierających drużyn w lidze, Garland gra sporo i można się spodziewać około 35 min gry, w ostatnich 6 meczach średnia zbiórek 5.8, tak jak wyżej pisałem, jeżeli nie będzie szybkiego blowoutu myślę, że na spokojnie to wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Washington Wizards - Boston Celtics

Bradley Beal over 23.5 pkt @ 1.93 betclic

Za drobne:
Gracz zdobędzie 30 pkt lub więcej i jego zespół wygra - Bradley Beal @ 7.25 betclic
Bradley Beal 35 pkt lub więcej @ 9.00 betclic


Bradley Beal w tym sezonie notuje średnią punktów na mecz na poziomie 23.7, co jest wynikiem średnim patrząc na jego ostatnie sezony, natomiast. W ostatnich dziesięciu meczach przekroczył tą linie siedmiokrotnie, notując w nich średnią 26.2 pkt/mecz. Bradley ostatnio krótko mówiąc ma pecha, dwukrotnie w przeciągu miesiąca trafił do protokołów covidowych, a kilkumeczowa przerwa dla gracza nigdy nie jest komfortowa, ten mecz jest jego czwartym po powrocie, oprócz pierwszego grał solidnie i liczę na tendencje wzrostową, tym bardziej, że dzisiejszy mecz dla Beala nie powiem, że jest wyjątkowy, ale istotny na pewno. W Celtics gra jest przyjaciel Jayson Tatum, pochodzą z tym samych okolic, przeszli przez tą samą szkołę średnią i niejednokrotnie opowiadali o swojej relacji w wywiadach. Bradley bardzo często w ostatnim czasie po prostu odpala przeciwko Celtics, co pokażę na screenie poniżej.

1642941122914.png

Liczę tutaj na świetny mecz Beala, linia 23.5 pkt sama w sobie nie jest za wysoka, 35 pkt też jest do zrobienia, szczególnie, że już od kilku meczów Beal się do tej linii nie zbliżył, czas na przełamanie? Być może, motywacja będzie na pewno spora, przeciwko bliskiemu kumplowi nie wypada zagrać lipy, tym bardziej, że Tatum otwarcie nazywa Beala swoim mentorem. Z obowiązku dodam też, że mecz raczej będzie wyrównany, Beal pewnie zagra około 40 minut, dodatkowo Celtics w obronie jacyś wybitni nie są, więc mocno liczę na lidera Wizards.
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Charlotte Hornets - Atlanta Hawks

Miles Bridges over 19.5 pkt @ 1.75 ewinner fatalny mecz Hornets

W Milesa po prostu trzeba iść, grudzień dla niego był mocno średni, ale ostatnio wszedł na odpowiednie tory co przekłada się na statystyki indywidualne. Myślę, że ten mecz jest idealny, żeby podtrzymać serie. Ale od początku. W ostatnich siedmiu meczach Miles notuje średnio 23 punkty/mecz, ale co najważniejsze dla nas, oddaje średnio 18 rzutów w meczu. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że Bridges gra bardzo dużo, średnia z tych meczów to 37.6 min/mecz, a warto także dodać, że w ostatnim meczu vs OKC zagrał stosunkowo mało, bo tylko 32 minuty, był blowout także przemęczać się nie trzeba było. Linie 19.5 pkt przekroczył w 6/7 spotkań.

Dzisiaj przeciwnik idealny, żeby zanotować sporo punktów, Hawks to najgorsza defensywa w całej lidze, linia na poziomie 236.5 pkt jest bardzo wysoka, ale to tylko świadczy o tym co na nas czeka, bo obie drużyny lepiej sobie radzę w ofensywie niż w defensywie. Hornets dwukrotnie w tym sezonie grali przeciwko Hawks i Bridges w tych meczach notował odpowiednio 35 i 32 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
  • Najlepsze analizy stycznia 2022 (1-2. miejsce)
  • #465
New York Knicks - Los Angeles Clippers

Ivica Zubac over 14.5 punkty + zbiórki @ 1.78 betclic

Za drobne:
Ivica Zubac double double - TAK @ 6.50 betclic

Bet czysto pod ostatnie mecze, bo Zubac ostatnio wygląda po prostu solidnie. Dwa mecze temu pobił swój rekord punktowy (32 pkt vs Nuggets), dostaje sporo minut (3 ostatnie mecze 25+) i wątpie, że to się zmieni przeciwko Knicks. Tą linie P+Z przekroczył w czterech ostatnich meczach, a warto odnotować, że trzy spotkania miał naprawdę ciężkie, bo grał przeciwko topowym graczom na swojej pozycji (Embiid, Jokić i Sabonis). Czysto statystycznie, linia 14.5 P+Z została przekroczona przez Zubaca w 19/20 spotkań kiedy grał minimum 25 minut. Dodatkowo idę w DD po fajnym kursie, Zubac notował w tym sezonie podwójną zdobycz dwunastrokrotnie, z czego w ostatnich meczach dwukrotnie. Jeżeli Zubac nie zagra fatalnego spotkania to powinien dostać minimum 25 minut i wydaje mi się, że w miarę spokojnie pokryć tą linię.


Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets

D'Angelo Russell over 26.5 punkty+asysty @ 1.86 betclic

Za drobne:
D'Angelo Russell double double - TAK @ 6.00 betclic

Bet bardziej przeciwko Nets. Trochę się zastanawiałem czy wybrać w tym meczu KAT'a czy Russella, ale pójdę w stronę tego drugiego, dlaczego? W każdym meczu w którym gra Kyrie Nets są tragiczni w obronie (vs Spurs 102 pkt, vs Wizards 118 pkt, vs Cleveland 114 pkt, vs Bulls 112 pkt, vs PTB 114 pkt, vs Pacers 121 pkt). Czemu wybrałem Russella? Generalnie jak spojrzymy na powyższe mecze Nets to zawodnicy którzy sporo operują piłką zazwyczaj notują dość wysokie liczby.

PTB - Simons - 23 pkt 11 asyst
Cavaliers - Garland - 22 pkt 12 asyst
Spurs - Murray - 25 pkt 10 asyst
Wizards - Beal - 23 pkt 9 asyst

Russell w 8 ostatnich meczach przekroczył tą linię P+A pięciokrotnie, ale na te trzy mecze w których mu się nie udało mam "wymówkę".

vs OKC 6 pkt 3 asysty - pierwszy mecz po covidzie
vs GSW 7 pkt 12 asyst - zdecydowanie lepsza defensywa niż Nets, dodatkowo grał tylko 22 minuty
vs Knicks 17 pkt 4 asysty - kolejny mecz gdzie grał mało (25 min) + problem z faulami, solidna obrona Knicks

Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli i Russell zagra 30+ min to jestem dobrej myśli. Linia na to spotkanie to 235.5 także na pewno będzie ofensywny basket, taki jaki obie drużyny lubią. Dodatkowo Russell to były gracz Nets więc jest mobilizacja, żeby pokazać się z dobrej strony. W poprzednim meczu w tym sezonie Russell zanotował 21 pkt + 11 asyst, ale nie grał wtedy KAT, więc nie biorę tego zbytnio pod uwagę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers

Tyrese Maxey over 25.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.83 betclic

Linia wzrosła o 1 punkt, wcześniej było 24.5, ale moim zdaniem nadal jest to do grania. Wykorzystujemy tu fakt dużych absencji po stronie 76ers, najważniejsze, nie zagra Seth Curry, dodatkowo brak Danny Green'a czy Shake'a Miltona. Maxey na pewno będzie grać bardzo dużo, pewnie zakręci się w okolicy 40 minut jak nie więcej (ostatni mecz aż 46 minut, 19 pkt, 2 zbiórki i 8 asyst). PZA to moim zdaniem najbezpieczniejsza opcja, Maxey to zawodnik który zawsze coś dorzuci po stronie zbiórek i asyst. Dodatkowo podsyłam ostatnie staty Maxeya gdy nie grał Seth Curry.

1642970523278.png

już nie będę wrzucać nowego posta

Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies

Jaren Jackson Jr. Over 1.5 bloku @ 1.63 betclic

czysto pod ostatnie mecze, w ostatnich 10 przekroczył ta linie aż 8 razy notując średnio 3.5 bloku/mecz. Do jakiegoś dubla fajna opcja

+ Miami Heat - LA Lakers
Russell Westbrook under 32.5 PZA @ 1.73 betclic No nie doceniłem Russella

opisywałem już Westbrooka ostatnio, wątpię ze coś zdziała przeciwko mocnej obronie Heat.

Dwa powyższe bety po prostu nie powinny się tu pojawić i mogę za nie przeprosić, mam nadzieje, że mało osób skorzystało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Phoenix Suns : Utah Jazz (wtorek, 25.01, 03:00)

Gospodarze dość niespodziewanie przewodzą w konferencji zachodniej. Mimo kapitalnej formy Golden State Warriors i ich lidera Stepha Curry’ego, Phoenix ulokowali się na szczycie i nie planują odpuścić tej lokaty aż do końca sezonu regularnego. W tym momencie mogą pochwalić się serią sześciu zwycięstw z rzędu i na własnej hali będą polować na siódmy triumf z kolei.
Dużą rolę mają z pewnością odegrać w tym ich liderzy. Devin Brooker jest prawdziwą rewelacją sezonu, notując średnią 24,3 punkta na mecz. Pod koszem króluje Deandre Ayton, a legendarny już Chris Paul, mimo blisko 37 lat na karku, rozgrywa świetną kampanię mając na przestrzeni sezonu średnią na poziomie double-double.
Goście również nie mają wielu powodów do narzekań. Z wynikiem 30-17 zajmują czwartą pozycję w konferencji i są na jak najlepszej drodze do awansu do tegorocznych play-offs. W ostatnim czasie mogą mieć jednak pewne zastrzeżenia do swojej formy. W ostatnim meczu minimalnie polegli z faworyzowanymi Warriors, ale w samym styczniu musieli uznać też wyższość Rockets, Lakers, Cavaliers, Pistons oraz Pacers.
Co więcej, w pojedynku przeciw podopiecznym Steve’a Kerra drobnego urazu nabawił się Rudy Gobert. Występ gwiazdora jazzmanów w starciu z liderami konferencji jest zagrożony i może to poważnie wpłynąć na ich szanse.
Utah może to odczuć szczególnie przez pryzmat działań w ofensywie. Ich przeciwnicy odznaczają się jedną z najlepszych defensyw w lidze i na pewno postawią twarde warunki pod swoim koszem. Każda seria musi mieć jednak swój koniec, a gościom będzie szczególnie zależeć na zwycięstwie, więc nie odbieramy zawodnikom Quina Snydera szans na wygraną. Jeżeli jednak uda im się po nią sięgnąć, to najprawdopodobniej będziemy świadkami meczu z niewielką ilością punktów:
Utah under 106,5 pkt ---> 55%
Utah wygra ---> 22%
Utah wygra + under 223,5 pkt, 50zł ---> 378,50 zł
191 – 200 pkt łącznie, 50 zł ---> 405,00 zł
Jeżeli założysz konto w BETFAN z [KODEM FORUMBUK], to swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Cleveland Cavaliers - New York Knicks

Darius Garland over 20.5 pkt @ 1.78 sts 6/19 z gry, odechciewa się

Podoba mi się ten bet. Darius przekroczył tą linie w pięciu ostatnich spotkaniach. Dla Cleveland na pewno nie zagra Markannen, który oddaje średnio 12 rzutów w meczu, więc szanse do większej ilości rzutów będzie mieć Garland. Darius ostatnio spędza bardzo dużo minut na parkiecie co jest oczywiście plusem, ale kolejnym wartym odnotowania aspektem jest to, że w ostatnich pięciu dniach Cavaliers grali tylko raz, więc był także czas na odpoczynek. Knicks są B2B, a ich liderzy wczoraj grali bardzo dużo - Barrett i Randle +40 minut. Dodatkowo Knicks słabo bronią przeciwko rozgrywającym, więc wydaje mi się, że główne skupienie w obronie pójdzie na Mobleya i Allena, a Darius powinien mieć więcej luzu.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Phoenix Suns : Utah Jazz (wtorek, 25.01, 03:00)

Gospodarze dość niespodziewanie przewodzą w konferencji zachodniej. Mimo kapitalnej formy Golden State Warriors i ich lidera Stepha Curry’ego, Phoenix ulokowali się na szczycie i nie planują odpuścić tej lokaty aż do końca sezonu regularnego. W tym momencie mogą pochwalić się serią sześciu zwycięstw z rzędu i na własnej hali będą polować na siódmy triumf z kolei.
Dużą rolę mają z pewnością odegrać w tym ich liderzy. Devin Brooker jest prawdziwą rewelacją sezonu, notując średnią 24,3 punkta na mecz. Pod koszem króluje Deandre Ayton, a legendarny już Chris Paul, mimo blisko 37 lat na karku, rozgrywa świetną kampanię mając na przestrzeni sezonu średnią na poziomie double-double.
Goście również nie mają wielu powodów do narzekań. Z wynikiem 30-17 zajmują czwartą pozycję w konferencji i są na jak najlepszej drodze do awansu do tegorocznych play-offs. W ostatnim czasie mogą mieć jednak pewne zastrzeżenia do swojej formy. W ostatnim meczu minimalnie polegli z faworyzowanymi Warriors, ale w samym styczniu musieli uznać też wyższość Rockets, Lakers, Cavaliers, Pistons oraz Pacers.
Co więcej, w pojedynku przeciw podopiecznym Steve’a Kerra drobnego urazu nabawił się Rudy Gobert. Występ gwiazdora jazzmanów w starciu z liderami konferencji jest zagrożony i może to poważnie wpłynąć na ich szanse.
Utah może to odczuć szczególnie przez pryzmat działań w ofensywie. Ich przeciwnicy odznaczają się jedną z najlepszych defensyw w lidze i na pewno postawią twarde warunki pod swoim koszem. Każda seria musi mieć jednak swój koniec, a gościom będzie szczególnie zależeć na zwycięstwie, więc nie odbieramy zawodnikom Quina Snydera szans na wygraną. Jeżeli jednak uda im się po nią sięgnąć, to najprawdopodobniej będziemy świadkami meczu z niewielką ilością punktów:
Utah under 106,5 pkt ---> 55%
Utah wygra ---> 22%
Utah wygra + under 223,5 pkt, 50zł ---> 378,50 zł
191 – 200 pkt łącznie, 50 zł ---> 405,00 zł
Jeżeli założysz konto w BETFAN z [KODEM FORUMBUK], to swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!
Gobert wyautowany na 100%,Conley ma odpoczywac i dzisiaj nie zagra, pytanie co z Inglesem Mitchellem i Bojanem-bez nich slabo to widze nawet bez Aytona i Crowdera po stronie Pho.Poczekalbym do przedmeczowego info.Gl

Z mojej strony.Javale McGee over 8.5 zbiorki 1.70
Javale McGee over 11.5 pkt 1.85
Javale McGee Punkty i zbiórki over 20.5 1.83
Javale McGee dd 2.48 betclic
Skoro w Pho nie zagra Ayton to sila podkoszowa raczej spocznie na Javalu a skoro Utah bez Goberta to o zbiorki i punkty bedzie sporo łatwiej

Edit.Javale jednak mniej minut,do tego problemy z faulami,Suns dzisiaj postawili na C na Bismacka.Swoja drogą pokłony dla Bulls za win bez DeRozana
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Gobert wyautowany na 100%,Conley ma odpoczywac i dzisiaj nie zagra, pytanie co z Inglesem Mitchellem i Bojanem-bez nich slabo to widze nawet bez Aytona i Crowdera po stronie Pho.Poczekalbym do przedmeczowego info.Gl
Mitchell jest out.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Indiana Pacers - New Orleans Pelicans

Herb Jones over 20.5 pkt+zbiórki+asysty @ 1.98 betclic

Obie ekipy mocno osłabione, Pacers bez Brogdona, Sabonisa czy Turnera, natomiast Pels bez Ingrama, dodatkowo niepewny jest występ Grahama. Idę tutaj w Jonesa, który ostatnio wygląda przyzwoicie jak na niego, 7 meczów z rzędu z dwucyfrową liczbą punktów, trójeczka siedzi, myślę, że pod koszem też jest w stanie trochę podziałać patrząc na absencje Pacers. Dodatkowo Jones wygląda solidnie w obronie, na co najbardziej liczę to jego przechwyty i jakieś punkty/asysty z kontry. Liczę na to, że Jones porzuca trochę więcej przez brak Ingrama, linia za wysoka nie jest, 15 punktów wystarczy, bo te sześć cyferek po stronie zbiórek i asyst powinien zaliczyć. Dorzucam ostatnie 2 mecze Jonesa jak nie grał Ingram.

1643062165090.png
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls

Shai Gilgeous-Alexander over 24.5 pkt @ 1.83 betclic

Przyznam, że do tego typu mam najmniej przekonania, bo już bodajże dwukrotnie w ostatnim czasie SGA mnie zawiódł, ale próbuje kolejny raz. Bulls B2B po wysokiej porażce z Orlando Magic (XD), w dalszym ciągu bez Caruso i Balla, GTD są Vucevic, LaVine i Green. Czemu idę w SGA? Głównie z powodu braku Caruso i Balla, co jest dużą stratą dla Bulls jeżeli chodzi o granie vs PG rywala, a dodatkowo niepewny jest Vucević, który nawet jak zagra to w defensywie nie wygląda najlepiej, wydaje mi się, że SGA powinien się bawić pod koszem (pisałem już ostatnio o statystyce drives per game, SGA lideruje). SGA przekroczył tą linię w 5/7 ostatnich spotkań, notuje średnio 20.6 rzutów z gry na mecz, więc trzeba jedynie liczyć, że lider OKC zagra dziś na przyzwoitej skuteczności. Blowoutu też bym się tu nie spodziewał, Bulls jak pisałem są B2B, GTD Vucević, który i tak wczoraj grał 30 minut, LaVine i Green mogą pograć mniej bo to byłby ich pierwszy mecz po kontuzjach, a i tak nie ma pewności, że zagrają, DeRozan wczoraj 38 minut, na pewno jakiś element zmęczenia się pojawi, tym bardziej, że rotacji brak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
luken7 121

luken7

Użytkownik
Ma ktoś już ostateczne składy Phoenix - Utah ??? Sporo osłabień w obu ekipach ale na ile są ona wiarygodne ... ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom