>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
A ja dzisiaj sobie zagram taki zakładzik:


Golden State Warriors - Detroit Pistons
Liczba zbiórek zawodnika
Kevon Looney 10+
@2,03 betfan

W GSW nie ma D.Green'a który jest liderem w zbiórkach.
Lonney'owi widać pasuje i poprawia statystyki bo 2 mecze pod rząd zbiera po 12 piłek.
Mam nieodparte przeczucie, że Detroit ma już za sobą okres swojego wzlotu. Moim zdaniem ich dobre wyniki były następstwem tego, iż przeciwnicy trochę ich lekceważyli. Myślę, że teraz nadszedł czas zderzenia się ze szczelniejszą obroną i jeszcze większej nieskuteczności. W którymś tam poście pisałem o statystykach Detroit... generują średnio ponad 51 piłek do zebrania.
Coś mi się wydaje, że Looney śmiało 10 zbierze.
Nawet... jestem skłonny założyć się ( i to zrobię ) , że bedzie ich wiecej.

Golden State Warriors - Detroit Pistons
Liczba zbiórek zawodnika
Kevon Looney 15+
@ 13,81 betfan

Czemu nie 15 ??? Skoro już w tym sezonie zbierał nawet po 18 piłek.

Generalnie, myślę że typy na zbiorki w tym meczu innych zawodników GSW mają sens.

Zieloności
Podoba mi sie i rowniez zaatakuje ale mniejsza linie po nizszym kursie
Kevon Looney over 7.5 zb 1.66 betclic
 
Ostatnia edycja:
auxi 41,2K

auxi

Auxi
W forbet masz ta sama linie po 1.83

auxi auxi a punkty tego zawodnika można próbować?
Nie wiem.
Wymyśliłem sobie zbiórki nad punktami się nie zastanawiam.
Ale myślę sobie teraz tak... że jakby bukmacher ustawił kurs 1,8 na over 12 zbiórek to bardziej byłoby to kuszące dla graczy niż 10 zbiórek po kursie 2. Jakaś tak psychologia dziwna. Dobrze, że jest konkurencja na rynku :)
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Nie wiem.
Wymyśliłem sobie zbiórki nad punktami się nie zastanawiam.
Ale myślę sobie teraz tak... że jakby bukmacher ustawił kurs 1,8 na over 12 zbiórek to bardziej byłoby to kuszące dla graczy niż 10 zbiórek po kursie 2. Jakaś tak psychologia dziwna. Dobrze, że jest konkurencja na rynku :)
O pkt pytam pod kątem zagrania double-double po kursie 10
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
O pkt pytam pod kątem zagrania double-double po kursie 10
Kurde nie wiem. Gość zdobywa średnio 6pkt na mecz. Gra średnio po jakieś 20 minut. W GSW od zdobywania pkt są Curry, Wiggings, Thompson. Od czasu do czasu powyżej 10 mu się zdarzy. W styczniu na 9 meczy miał tylko raz 10pkt
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Golden State Warriors - Detroit Pistons

Saddiq Bey under 16.5 pkt @ 1.88 betclic

Wczoraj fajnie wyczute undery więc dzisiaj idziemy podobnie, tym bardziej, że moim zdaniem linia za wysoka. Zacznijmy od tego, że Saddiq przekraczał tą linie 12 razy w tym sezonie, ALE tylko pięć razy jak w składzie był Cade Cunningham, a jedynka draftu jest dzisiaj do gry (na ten moment).

Saddiq w ostatnich ośmiu meczach przekroczył tą linie tylko dwa razy.

Mimo, że nie zagra Draymond Green to Warriors w dalszym ciągu jest bardzo mocną drużyną pod względem defensywy, szczególnie na własnym parkiecie. Dodatkowo, Warriors pod względem obrony trójek są jedną z lepszych drużyn w lidze, a Bey to zawodnik, który w większości spotkań minimum 50% rzutów oddaje zza łuku.

Jasne, Saddiq jest w stanie na spokojnie rzucić 17 punktów, kwestia dyspozycji dnia, jak będzie mieć dzień tak jak przeciwko Utah (10/14 z gry, 5/7 za trzy), ale szczerze wątpię, że jest w stanie tak zagrać przeciwko GSW.

Dodatkowo mecz śmierdzi blowoutem, co może mieć wpływ na minuty, które Bey spędzi na parkiecie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Kurde nie wiem. Gość zdobywa średnio 6pkt na mecz. Gra średnio po jakieś 20 minut. W GSW od zdobywania pkt są Curry, Wiggings, Thompson. Od czasu do czasu powyżej 10 mu się zdarzy. W styczniu na 9 meczy miał tylko raz 10pkt
Pograne. Po takim kursie szkoda nie spróbować. Jak się mecz dobrze ułoży to jest szansa że dostanie trochę więcej minut i staty podkręci.

Przy okazji Panowie robicie świetna robotę, fajnie się czyta wasze analizy i człowiek jakoś tak bardziej zaczyna się w to wkręcać 😁
Zieloności wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
New York Knicks - Minnesota Timberwolves
D'Angelo Russell double double - TAK @ 5.00 ewinner

Trochę się zastanawiałem czy to podawać, ale widzę w tym pewne value, Russell w ostatnich meczach bardzo często notuje double double (3/5 ostatnich spotkań), dodatkowo w 4 meczach zanotował 10 lub więcej asyst. Dodatkowo Wolves grają szybki, ofensywny basket co sprzyja kręceniu statystyk. Co więcej, grają dzisiaj z Knicks czyli przeciwnik nie z czołówki ligi, można powiedzieć, że z podobnej półki. No właśnie, ale grają z Knicks, ci Knicks to po pierwsze solidna defensywa, po drugie drużyna grająca najwolniej w całej lidze, a po trzecie, czysto statystycznie rzadko kto robi przeciwko im 10+ asyst. Zresztą spójrzmy na ostatnie mecze Knicks, w ostatnich 10 spotkaniach tylko jeden zawodnik przekroczył tą barierę, jest nim Jaylen Brown który zanotował asyst 11. Warto też wspomnieć, że chociażby taki Luka Doncic też zanotował niską liczbę asyst przeciwko Knicks (5 asyst, jeden z gorszych wyników w sezonie).

Tematu punktów raczej poruszać nie będę bo Russell ma średnią na poziomie 18.6 pkt w tym sezonie i co prawda po covidzie zdarzały mu się mecze gdzie grał na słabej skuteczności i nie robił nawet 10 punktów, jednak no jego double double to bardziej kwestia asyst.

Podsumowując, mamy Russella, który ostatnio kręci solidne liczby asyst kontra Knicks, którzy są solidni w defensywie, grają wolno i zbytnio nie pozwalają na asystowanie. Moim zdaniem kurs 5 jest jednak za wysoki i bardziej się skłaniam ku Russellowi, jego overa asyst, który bodajże wynosi 6.5 bym nie grał, bo kurs nie zachęca, ale z pewnością podwójna zdobycz już tak. Oczywiście bardziej do pogrania za drobne, ale tak jak pisałem, moim zdaniem warte jest to próby.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Ja traduje na zakładach więc Siłą rzeczy ciężko o podawaniem typów jak nie wiem co 1Q powie, natomiast :

- ostrożnie z wchodzeniem w Minnesota, wysoko wygrali ostatnio - prawo powrotu do średniej z ekonomii behawioralnej za które przyznano Nobla, znowu powinno zadziałać podobnie jak zadziałało z Lakers (ggówniany mecz z Denver, wygrana z Utah, które jest silniejsze fundamentalnie mimo braku Whitesidea)

Co ciekawe dlatego też tradeowałem pod Utah, gdy grali na Denver - Denver ogromna wygrana z La - nastąpił powrót do średniej


- GSW dobra opcja, z tego samego powodu, no ale tu też fundamenty jak najbardziej na poziomie, ponadto polecam przyjrzeć się Statystykom ile 1Q średnio wygrywa GSW, a ile wygrywa DET

Myślę, że coś wartościowego można wyczytać między wierszami
:) - bardziej otwarcie nie mogę, buki mogą mieć i tu uszy i oczy i mi zjedzą system
Powodzenia
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Czy jakikolwiek polski bukmacher oprócz betclic oferuje zakłady na punkty+zbiórki/punkty+asysty/asysty+zbiórki? Wiem, że forbet ma takie opcje w betarchitekcie, ale to jednak nie to samo. Przeglądałem oferty chyba wszystkich buków i nie zauważyłem takich zakładów, ale może coś przeoczyłem.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dzisiaj zagram sobie takie takie AKO, a co? Raz na jakiś czas można.

Washington Wizards - Brooklyn Nets
Zwycięzca (z dogrywką)
Brooklyn Nets
@ 2.10
Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
Zwycięzca (z dogrywką)
Cleveland Cavaliers
1.72
Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
Zwycięzca (z dogrywką)
Los Angeles Lakers
1.52

AKO 5,49 etoto

Nie będę sie wielce rozpisywał. Tak mi się po prostu wydaje gdy zerknąłem na zestawienie.
Brooklyn mimo absencji Duranta znacznie lepiej kadrowo wygląda niż Washington. Wizards są dla mnie tacy..."szarpani". dużo strat, brak regularności. Jednak Kuzma i Beal to nie Irving i Harden do tego jeszcze dochodzi solidny Aldridge i P.Mills który jest gwarancją kilku trójek. Kurs 2,10 dla mnie to jakaś promocja. zastanawiam się czy nie grzmotnąć to w singlu grubiej.
Osłabione Chicago i rozpędzone na fali Claveland na dokładkę do ako
Lakersi...( Lebron status Day-To-Day ) noooo cieniują, ale... Skoro wygrali z mocną Utah to chyba nie padną teraz na tragicznie grającej Indianie. Bilans taki, że trzeba wygrywać przynajmniej w domu. Ostatni mecz u siebie a potem wylot na 6 spotkań na wschód.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Irving 20 pkt plus 4 reb i 4 as 2.20 betclic braklo 1 reb
Po powrocie Kyle poki co pokryl linie 2/ 3 tyle ze raz rozegral tylko 25 minut.Wash nie sa tuzami obrony,do tego sporo strat wiec moga byc latwe punkty.Z Netsow wypadl poza Durantem Claxton wiec tu raczej Harden z Kylem beda ciągnąc grę.Mills gra w kratke Aldridge dopiero co wrocil.Na moje taksamo jak Auxi Netsi maja papiery zeby dzisiaj ten mecz wygrac ale nie zaufam im ze wzgledu na ich D.Spróbujemy wiec w Irvinga

Poza tym
Nuggets -5.5 1.62
Przy tym co gra LA to widze tu tylko łomot ze strony Bryłek ale wezme handi ktore mysle na spokojnie o 3 posiadania wiecej do zrobienia
 
Ostatnia edycja:
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Czy jakikolwiek polski bukmacher oprócz betclic oferuje zakłady na punkty+zbiórki/punkty+asysty/asysty+zbiórki? Wiem, że forbet ma takie opcje w betarchitekcie, ale to jednak nie to samo. Przeglądałem oferty chyba wszystkich buków i nie zauważyłem takich zakładów, ale może coś przeoczyłem.
Ewinner ale osobiście ich nie lubię ze względu na politykę bonusową i dość długie rozliczanie niektórych kuponów.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Na single niczego nowego nie wymyślam.
Nie mi się dzisiaj węszyć za czymś nowym, no i w sumie po co, jak są do grania dwa wcześniej już wywęszone typy po fajnych kursach.
Atakuję jeszcze raz tych samych gości.

Miami - Portland
Liczba celnych rzutów za 3
P.J. Tucker minimum 2 trójki

@2.46 betfan

Kurs nawet lepszy niż ostatnio gdy go grałem w spotkaniu Miami-Philadelphia - był wtedy 2,36. Pewnie wzrósł dlatego że w kolejnym meczu przeciwko Toronto miał 1-2. Hehehe... No to super. Biorę go dziś jeszcze raz. Na 7 meczów stycznia 5 razy rzucał minimum 2 trójki. Średnia 2 trafienia na średnio 3,7 oddanych rzutów. Najskuteczniejszy gość w lidze w rzutach za 3 punkty ze skutecznością 47,4 % i mamy kurs 2,46. Biorę.

Boston Celtics - Charlotte Hornets
Liczba celnych rzutów za 3
Al Horford minimum 2 trójki
@2,32
betfan


Tutaj zmalało. Było 2,62.
Wklejam co ostatnio pisałem przy okazji meczu Boston -NOP
"W grudniu minimum 2 trójki trafiał 4 razy na 9 meczów. Średnio 1,4 trafienia na średnio 5 oddanych rzutów w meczu.
W październiku na 14 meczy 5 razy trafił więcej niż 2 trójki. 1,4 na 4,4
W styczniu na 8 rozegranych meczów jeszcze nie trafi dwóch trójek. Czas podreperować średnią. Oglądałem kilka razy Boston, Gdy Brown lub Tatum ładują się pod kosz i skupiają na sobie obronę, Horford często schodzi na łuk niepilnowany. Kwestia otrzymania podań od tych dwóch sępów bo trafić umie a i chłop wysoki wiec trudno do niego szybko doskoczyć."


No i trafił wtedy 2-5
A teraz dodam jeszcze, że oddał jak na niego aż 5 rzutów.
Wszyscy w Bostonie wiedzą, że kluczem do zwycięstw jest dołożenie kilku trójek. Schroder nie jest skuteczny. Smart jako tako czasami coś dokłada, ale teraz go nie ma. Z Horfordem była taka sytuacja, że utracił skuteczność. Przestał rzucać a przeciwnicy zwyczajnie zaczeli odpuszczać go na łuku. Oczekiwania wobec niego są takie aby z tego korzystał i się odblokowywał.

Zieloności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dzisiaj zagram sobie takie takie AKO, a co? Raz na jakiś czas można.

Washington Wizards - Brooklyn Nets
Zwycięzca (z dogrywką)
Brooklyn Nets
@ 2.10
Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
Zwycięzca (z dogrywką)
Cleveland Cavaliers
1.72
Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
Zwycięzca (z dogrywką)
Los Angeles Lakers
1.52

AKO 5,49 etoto

Nie będę sie wielce rozpisywał. Tak mi się po prostu wydaje gdy zerknąłem na zestawienie.
Brooklyn mimo absencji Duranta znacznie lepiej kadrowo wygląda niż Washington. Wizards są dla mnie tacy..."szarpani". dużo strat, brak regularności. Jednak Kuzma i Beal to nie Irving i Harden do tego jeszcze dochodzi solidny Aldridge i P.Mills który jest gwarancją kilku trójek. Kurs 2,10 dla mnie to jakaś promocja. zastanawiam się czy nie grzmotnąć to w singlu grubiej.
Osłabione Chicago i rozpędzone na fali Claveland na dokładkę do ako
Lakersi...( Lebron status Day-To-Day ) noooo cieniują, ale... Skoro wygrali z mocną Utah to chyba nie padną teraz na tragicznie grającej Indianie. Bilans taki, że trzeba wygrywać przynajmniej w domu. Ostatni mecz u siebie a potem wylot na 6 spotkań na wschód.
LA wygrało z Utah, pytanie czy to LA zagrało tak dobrze, czy Utah tak źle?
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
LA wygrało z Utah, pytanie czy to LA zagrało tak dobrze, czy Utah tak źle?
W Indianie plan na calkowita przebudowe zespołu po sezonie,chodza juz sluchy ze byc moze za piki oddadza Turnera do Bostonu, co by nie mowic wyglada tak jakby tankowali wiec nie zdziwie sie jak LA to dzisiaj wezmie

Z mojej strony jeszcze taki tripelek

Miami + Cavs +7.5 + Memphis +14.5
ako 1.92 betclic/ szacun dla Heat,nie dosc ze bez Herro to za 2 techniki szybko wylecial Butler.Cavs pogubili sie w koncowce i od 102-103 dostali runa 11-0 faint
Miami po powrocie Bama juz prawie w optymalnym skladzie i jakos nie widzi mi sie tu niespodzianka z takim rywalem.Bucks ostaynio mam wrazenie troche zjezdzaja z tonu ,za to Memphis na fali i mysle ze tak latwo sie nie dadzą,ewentualnie licze na zluzowanie w 4q przy jakims blowoucie ktorego raczej nie przewiduje
Cavs lekkim faworytem i nie dziwota,oczywiscie jesli okaze sie ze wroci Caruso moze nie byc dla Cavs tak latwo ale mysle ze gumką spokojnie do ogarnięcia.Mądrzejsi będziemy rano.GL
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers

Darius Garland over 32.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.80 sts

Po prostu nie wypada tego nie zagrać. Cleveland tak naprawdę oprócz Garlanda nie ma PG do grania, Rubio out, Rondo też nie zagra w tym meczu. W związku z tym Garland musi grać pierwsze skrzypce w Cleveland no i ciężko sę nie zgodzić z tym, że mu to wychodzi. W ostatnich 4 meczach Garland przekraczał tą linie za każdym razem, a jest to o tyle istotne, że bierzemy pod uwagę czas, w którym nie występuje wyżej wspominany Rondo.

vs Utah 36 PZA
vs SAS 44 PZA
vs OKC 50 PZA
vs Nets 40 PZA

Idźmy dalej za statystykami, Garland na parkiecie spędza około 35 minut, mecz z Bulls powinien być wyrównany, więc możemy się spodziewać właśnie takiego czasu gry dla rozgrywającego Cavs. Darius dodatkowo rzuca bardzo dużo, szczególnie w ostatnich meczach. Średnia w całym sezonie to 15.9, natomiast w ostatnich 10 meczach to aż 18.2.

Bulls w dalszym ciągu poważnie osłabieni, mógłbym tu wymieniać wszystkich zawodników, ale brak LaVine'a i Lonzo Ball'a powinien wystarczyć :). Warto jednak zauważyć, że wraca Caruso, co na pewno działa na plus dla Bulls pod grą w defensywie, ale też nie przesadzajmy, że Caruso będzie gamechangerem. Co do obrony Bulls, wybitna nie jest, fatalna też nie, można powiedzieć, że taka średnia ligowa.

W ten bet po prostu trzeba iść patrząc zarówno na sytuację kadrową obu drużyn jak ich ostatnią formę. Jeszcze dodam, że w poprzednim meczu H2H Garland pokrył tą linie (24 pkt, 3 zbiórki i 6 asyst), ale warto pamiętać, że wtedy grał Rubio, a przeciwko był Ball :).

Z takich ciekawostek, Garland "walczy" o zostanie all-starem, a każdy bardzo dobry występ indywidualny oczywiście go do tego zbliży.



San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder

Shai Gilgeous-Alexander over 24.5 pkt @ 1.80 betclic
Shai Gilgeous-Alexander 35 lub więcej punktów @ 7.50 betclic niestety obrona SAS kompletnie go odcięła


Najważniejszą rzeczą w tym becie jest sam matchup, OKC gra z San Antonio, czyli rywalem, który jest w ich zasięgu, blowout nam raczej nie grozi i można spodziewać się wyrównanego meczu.

Linia 24.5 jest co prawda wysoka, ale widzę tutaj duże szanse na bardzo mocny występ SGA. Jeżeli spojrzymy na ostatnie mecze tego zawodnika, w ostatnich siedmiu meczach przekroczył ją jedynie trzy razy, ale tutaj pojawia się duże ALE.

Cztery z tych siedmiu meczów były na wyjeździe i jak możecie się spodziewać, te trzy razy w których przekroczył tą linie to mecze wyjazdowe.

vs Dallas 34 pkt
vs Nets 33 pkt
vs Wizards 32 pkt
vs Timberwolves 19 pkt

Kolejną ciekawostką jest fakt, że z perspektywy całego sezonu Shai notuje dużo więcej punktów na wyjeździe (w domu średnia 21.3 pkt/mecz, na wyjeździe 24.3 pkt/mecz).

Kluczowa statystyka:

SGA przewodzi lidzę pod względem "drives per game", dla laika chodzi o "wjazdy pod kosz". Idźmy dalej, Spurs jeżeli chodzi o obronę pod koszem są jedną z najgorszych drużyn w lidze, Poeltl z całym szacunkiem wybitnym graczem nie jest. Wróćmy do wyżej podanej statystyki, wezmę ostatni mecz w którym ktoś z topki tej statystyki grał vs Spurs, mamy. Ja Morant vs Spurs, 30 pkt, mecz 01.01.2022.

Oczywiście, to dalej są tylko statystyki, czy one przemawiają za tym betem? Sami sobie musicie odpowiedzieć. Koniec końców to i tak kwestia skuteczności z gry, przyjdzie mecz taki jak z Denver czy Wolves (rzuty z gry - 2/14, 4/11, 5/15) gdzie po prostu nie będzie siedzieć i wszystko można wywalić do śmietnika, ale biorąc pod uwagę wszystkie wymienione rzeczy widzę po prostu dużą szansę, że to wejdzie.


Miami Heat - Portland Trail Blazers

Anfernee Simons over 6.5 asyst @ 2.10 sts

*Na betclic jest over 5.5 po kursie jakieś 1,60.

Nie będę się już rozpisywał jak przy dwóch poprzednich typach, na szybko.

6/7 ostatnich meczów (w których był starterem) pokrył tą linię. CJ McCollum wrócił co powoduje, że Simons nie musi już tyle rzucać, w ostatnim meczu 11 prób, gdzie gdy jeszcze McCollum nie grał najsłabzy jego wynik to 15 rzutów z gry. Co prawda po jednym meczu ciężko oceniać, ale wydaje mi się, że nie był to jednorazowy wypadek, zresztą, McCollum, lider Portland, wiadomo, że on będzie odpowiadać za zdobywanie punktów, tu też widzę plus jeżeli chodzi o asysty. Dodatkowo dwa tygodnie temu vs Heat zanotował 7 asyst.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom