>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Punkt do pokrycia overa i dzieje się to:

Po tej akcji sprzed 2 miesięcy stwierdziłem, że już nigdy nic w jego stronę nie zagram i dzisiaj się opłaciło...
No tutaj to trochę inna sytuacja bo styki ewidentnie przepalone u Foxa, dzisiaj to bardziej interpretacja sędziów. Zdania podzielone, ja obiektywny i tak nie będę, ale bym go nie wyrzucał. Też ta decyzja to nie jest jakaś kompromitacja sędziów jak wyrzucenie Cade'a, zresztą koniec końców to nie ma znaczenia bo bet na minus, ale wolałbym, żeby nie weszło czysto przez grę, a nie losową sytuację :D.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
Brooklyn Nets +3.5 @ 1.88 betclic końcówka podsumowała występ Hardena w tym meczu
Brooklyn Nets @ 2.25 betclic


Nie wiem, może źle czuje ten mecz, ale moim zdaniem trochę przesadzone kursy w stronę Nets.

Zacznijmy od najważniejszej informacji, dla Nets nie zagra Kevin Durant. Można powiedzieć, że jest to kolosalne osłabienie, owszem, natomiast czy Nets bez niego kompletnie nie istnieją? Nie zgodzę się. Okej, zacznę od pewnej statystyki. Nets w tym sezonie bez Duranta mają bilans 4-2, wybitnie to nie wygląda, natomiast warto dodać, że Nets oba te mecze przegrali gdy nie zagrał zarówno Durant jak i Harden, a dodatkowo oczywiście Irving. Teraz to wygląda trochę lepiej.

Przejdźmy dalej, przeciwko Cleveland (na ten moment) do gry są Harden oraz Irving, skupie się tu na tym drugim. Irving w tym sezonie zagrał zaledwie trzy mecze, powiedzmy, że w żadnym z nich nie błyszczał, a może, żeby lepiej to brzmiało - nie grał na miarę swoich możliwości, nie chce tu powiedzieć, że Irving grał w nich fatalnie i najlepiej to niech się pakuje z Nets, ale na pewno stać go na więcej. Myślę, że w tym meczu będzie okazja, żeby pokazać nieco więcej, w końcu nie gra Durant, można wyjść z jego cienia i zabłysnąć. Harden też pokazywał, że potrafi pociągnąć Nets, może patrząc czysto na statystykę na przestrzeni całego sezonu wygląda to słabo, porównując statystyki z poprzednich sezonów, chociażby Harden gra na najniższym % rzutów z gry w karierze, ale też nie przesadzajmy :). Czysto statystycznie, w 4 meczach bez Duranta Harden notował odpowiednio:

vs Rockets 25 pkt (fatalna skuteczność, 4/16), 11 zbiórek i 8 asyst
vs Magic 36 pkt, 10 zbiórek i 8 asyst
vs Clippers 39 pkt, 8 zbiórek i 15 asyst
vs Lakers 36 pkt, 10 zbiórek i 10 asyst

(przy okazji, proponuje Harden over 45.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.80 betclic)

Wszystkie te 4 mecze zostały wygrane, co pokazuje, że Harden jest w stanie pociągnąć zespół, kiedy nie gra Durant, a nie zapominajmy o obecności Irvinga, cieszy także lepsza forma Patty'ego Millsa, bo początek tego roku był lekko mówiąc średni, ale ostatnie 2 mecze to 21 punktów, jego wyjście z dołka to też na pewno plus w stronę Nets.

Dodatkowo, dziś jest duża szansa, że do Nets wróci LaMarcus Aldridge, co na pewno będzie wartością dodaną, a już kończąc temat Netsów, w tym sezonie są bardzo mocni na wyjeździe, bilans 15-4.

Przejdźmy do Cleveland. No okej, są niespodzianką sezonu, mają fajny bilans i idą po play-offy, ale mam wrażenie, że po znakomitym początku sezonu przyszła zadyszka, wyniki mocno w kratkę i mnie kompetnie nie przekonują. Ostatnio notują serię czterech zwycięstw z rzędu, ale czy robi to na kimś wrażenie? Wymęczone zwycięstwo z OKC, wymęczone zwycięstwo ze Spurs, wymęczone zwycięstwo z Kings, rozbicie Utah (bez Goberta), te samo Utah, które bez Francuza przegrało z Detroit, Indianą i pewnie przegraliby z drużyną pokroju Anwilu Włocławek.

Jeżeli chodzi o mecze w tym roku przeciwko mocniejszym ekipom, to Cleveland przegrało zarówno z GSW jak i z Memphis. Dodatkowo H2H w tym sezonie na korzyść Nets, 2-0.

Na końcu mógłbym po prostu dodać, że jest to moja czutka, Cleveland mnie nie przekonuje, może gdyby ten mecz odbywał się w grudniu to tego bym nie grał, bo w tamtym okresie Cavs pewnie by wygrali, a teraz? Moim zdaniem mogą mieć duże problemy, oczywiście liczę też na popis indywidualności po stronie Nets, bo te wyraźnie są na korzyść gości. Idę przeciwko public betowi i liczę na to, że mi się to opłaci :).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks

Milwaukee Bucks @ 1.48 betclic
Milwaukee Bucks -4.5 @ 1.81 betclic
Milwaukke Bucks -16.5 @ 5.40 betclic

Rzadko idę w faworytów, ale tutaj nie widzę innej opcji, tak samo jak nie widzę ŻADNEGO argumentu, żeby Hawks wygrali to spotkanie. Dla Atlanty ten sezon jest już praktycznie skończony, ktoś wierzy chociaż w play-iny? Kompetnie nic na to nie wskazuje, bilans w większości nabity na fantastycznej serii w listopadzie, od grudnia wygrali zaledwie 6 meczów przegrywając aż 14. No dobra, ale ktoś może powiedzieć, że w końcu trzeba się przełamać. Nie widzę tego, ostatnie 10 meczów to zaledwie dwie wygrane, u siebie nie wygrali od dziesięciu spotkań.

Ale przejdźmy do najważniejszego. Atlanta kolejny mecz zagra bez Capeli i Bogdanovicia. Sam Trae Young nie jest w stanie pociągnąć tego zespołu, co pokazał mecz z Portland jak rzucił 56 punktów a mimo to Atlanta przegrała. W Hawks brakuje jakości, dwóch wyżej wymienionych graczy po prostu nie ma kim sensownym zastąpić. Dodatkowo sam Young w ostatnich meczach formą nie błyszczy, nie chce też używać słów wulgarnych, ale mam wrażenie, że momentami gra jakby mu się nie chciało.

Milwaukee? Ostatnio co prawda grają w kratkę, ale ostatnie sześć meczów to 2x Hornets, 2x Toronto i raz Nets oraz GSW, więc z ogórkami nie grali, bilans z tych meczów to 2-4. Natomiast Bucks to drużyna, która walczy o TOP 1 konferencji, takie mecze muszą po prostu wygrywać, bo konkurencja odjeżdża, a z tyłu chociażby 76ers. Na minus jest brak Jrue Holiday'a, ale w zastępstwie są chociażby George Hill, Donte DiVincenzo czy Grayson Allen, który ostatnio rozgrywa fajne spotkania.

Dodatkowo liczę na rewanż z początku sezonu, gdzie Hawks wygrali 120-100.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Odnośnie Irvinga to poza ostatnim meczem dwa wcześniejsze zagrał na starym dobrym poziomie. Jak się nie chce zarywać nocek dla NBA to można oglądać highlighsty czy też przeróżne podcasty których sporo w internecie. Cenię Twoje typy ale mam wrażenie że analizy piszesz na podstawie statystyk i wyników spotkań.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Boston Celtics - New Orleans Pelicans
Liczba celnych rzutów za 3
Al Horford 2+
@2,67

W grudniu minimum 2 trójki trafiał 4 razy na 9 meczów. Średnio 1,4 trafienia na średnio 5 oddanych rzutów w meczu.
W październiku na 14 meczy 5 razy trafił więcej niż 2 trójki. 1,4 na 4,4

W styczniu na 8 rozegranych meczów jeszcze nie trafi dwóch trójek. Czas podreperować średnią. Oglądałem kilka razy Boston, Gdy Brown lub Tatum ładują się pod kosz i skupiają na sobie obronę, Horford często schodzi na łuk niepilnowany. Kwestia otrzymania podań od tych dwóch sępów bo trafić umie a i chłop wysoki wiec trudno do niego szybko doskoczyć.


Memphis Grizzlies - Chicago Bulls
Liczba celnych rzutów za 3
Ja Morant 2+
@ 2,64


Podobnie jak wyżej, trafiał później nie trafiał i tak dalej. Statystycznie czas na niego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Odnośnie Irvinga to poza ostatnim meczem dwa wcześniejsze zagrał na starym dobrym poziomie. Jak się nie chce zarywać nocek dla NBA to można oglądać highlighsty czy też przeróżne podcasty których sporo w internecie. Cenię Twoje typy ale mam wrażenie że analizy piszesz na podstawie statystyk i wyników spotkań.
A ja uważam, że nie grał na starym dobrym poziomie. Pierwszy mecz? Dobry, a bardziej miał dobre momenty, przeplatane ze słabszymi. Drugi mecz? Zdecydowanie najlepszy z nich, ale czy był to jakiś kosmos? Moim zdaniem po prostu solidny mecz, trzeci? Bez komentarza. Brak jakiejś regularności w tym wszystkim, moim zdaniem przynajmniej. Zresztą sam Kyrie mówi (w skrócie), że jest okej, ale musi wrócić do rytmu meczowego, bo jednak przez długi czas nie grał, więc z tej wypowiedzi wnioskuje, że stać go na więcej i z meczu na mecz powinno być lepiej. A jako, że Durant nie zagra, to jest to szansa dla Kyriego, żeby pokazać się z jeszcze lepszej strony ;) Takie moje zdanie, pozdrawiam
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Można prosić o źródło informacji, że prawdopodobnie dzisiaj nie zagra? Szukałem na twitterze i nie widać żadnej informacji, że jest chociażby GTD, w innych poważniejszych miejscach też brak takowej informacji.
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Można prosić o źródło informacji, że prawdopodobnie dzisiaj nie zagra? Szukałem na twitterze i nie widać żadnej informacji, że jest chociażby GTD, w innych poważniejszych miejscach też brak takowej informacji.
Póki co w niby do gry wpisany, ale trzeba czekać bo pewnie bliżej meczu dopiero się dowiemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
Brooklyn Nets +3.5 @ 1.88 betclic
Brooklyn Nets @ 2.25 betclic


Nie wiem, może źle czuje ten mecz, ale moim zdaniem trochę przesadzone kursy w stronę Nets.

Zacznijmy od najważniejszej informacji, dla Nets nie zagra Kevin Durant. Można powiedzieć, że jest to kolosalne osłabienie, owszem, natomiast czy Nets bez niego kompletnie nie istnieją? Nie zgodzę się. Okej, zacznę od pewnej statystyki. Nets w tym sezonie bez Duranta mają bilans 4-2, wybitnie to nie wygląda, natomiast warto dodać, że Nets oba te mecze przegrali gdy nie zagrał zarówno Durant jak i Harden, a dodatkowo oczywiście Irving. Teraz to wygląda trochę lepiej.

Przejdźmy dalej, przeciwko Cleveland (na ten moment) do gry są Harden oraz Irving, skupie się tu na tym drugim. Irving w tym sezonie zagrał zaledwie trzy mecze, powiedzmy, że w żadnym z nich nie błyszczał, a może, żeby lepiej to brzmiało - nie grał na miarę swoich możliwości, nie chce tu powiedzieć, że Irving grał w nich fatalnie i najlepiej to niech się pakuje z Nets, ale na pewno stać go na więcej. Myślę, że w tym meczu będzie okazja, żeby pokazać nieco więcej, w końcu nie gra Durant, można wyjść z jego cienia i zabłysnąć. Harden też pokazywał, że potrafi pociągnąć Nets, może patrząc czysto na statystykę na przestrzeni całego sezonu wygląda to słabo, porównując statystyki z poprzednich sezonów, chociażby Harden gra na najniższym % rzutów z gry w karierze, ale też nie przesadzajmy :). Czysto statystycznie, w 4 meczach bez Duranta Harden notował odpowiednio:

vs Rockets 25 pkt (fatalna skuteczność, 4/16), 11 zbiórek i 8 asyst
vs Magic 36 pkt, 10 zbiórek i 8 asyst
vs Clippers 39 pkt, 8 zbiórek i 15 asyst
vs Lakers 36 pkt, 10 zbiórek i 10 asyst

(przy okazji, proponuje Harden over 45.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.80 betclic)

Wszystkie te 4 mecze zostały wygrane, co pokazuje, że Harden jest w stanie pociągnąć zespół, kiedy nie gra Durant, a nie zapominajmy o obecności Irvinga, cieszy także lepsza forma Patty'ego Millsa, bo początek tego roku był lekko mówiąc średni, ale ostatnie 2 mecze to 21 punktów, jego wyjście z dołka to też na pewno plus w stronę Nets.

Dodatkowo, dziś jest duża szansa, że do Nets wróci LaMarcus Aldridge, co na pewno będzie wartością dodaną, a już kończąc temat Netsów, w tym sezonie są bardzo mocni na wyjeździe, bilans 15-4.

Przejdźmy do Cleveland. No okej, są niespodzianką sezonu, mają fajny bilans i idą po play-offy, ale mam wrażenie, że po znakomitym początku sezonu przyszła zadyszka, wyniki mocno w kratkę i mnie kompetnie nie przekonują. Ostatnio notują serię czterech zwycięstw z rzędu, ale czy robi to na kimś wrażenie? Wymęczone zwycięstwo z OKC, wymęczone zwycięstwo ze Spurs, wymęczone zwycięstwo z Kings, rozbicie Utah (bez Goberta), te samo Utah, które bez Francuza przegrało z Detroit, Indianą i pewnie przegraliby z drużyną pokroju Anwilu Włocławek.

Jeżeli chodzi o mecze w tym roku przeciwko mocniejszym ekipom, to Cleveland przegrało zarówno z GSW jak i z Memphis. Dodatkowo H2H w tym sezonie na korzyść Nets, 2-0.

Na końcu mógłbym po prostu dodać, że jest to moja czutka, Cleveland mnie nie przekonuje, może gdyby ten mecz odbywał się w grudniu to tego bym nie grał, bo w tamtym okresie Cavs pewnie by wygrali, a teraz? Moim zdaniem mogą mieć duże problemy, oczywiście liczę też na popis indywidualności po stronie Nets, bo te wyraźnie są na korzyść gości. Idę przeciwko public betowi i liczę na to, że mi się to opłaci :).
Millsap dziś nie gra, według flashcore sprawy osobiste
 
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Boston Celtics -4.5 @1.98 Pinn

Szanujmy się z tym hcp. Gdzie Pelikany a gdzie Boston.

Na przyszłość trochę bardziej uargumentuj typ, nie każdy na forum jest specjalistą od NBA //Waldi1979
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na wieczór.

Memphis Grizzlies - Chicago Bulls

DeMar DeRozan over 39.5 pkt+zbiórki+asysty @ 1.83 betclic dramat

Po stronie Bulls ogromne osłabienia, nie zagrają Lonzo Ball, Alex Caruso, Zach LaVine, Tyler Cook czy Javonte Green. Sprawa więc prosta, idę w kierunku DeRozana, który musi wziąć grę Bulls na swoje barki, bo oprócz Vucevicia (który z całym szacunkiem, jest świetnym graczem, ale nie pociągnie całej ekipy z Chicago) nie ma nikogo z podstawy Bulls. W poprzednim meczu przeciwko Celtics DeRozan zagrał przeciętnie, przede wszystkim w pierwszej połowie meczu, osiągnął co prawda 23 punkty, ale na mizernej skuteczności 7/20, dodatkowo dołożył 8 zbiórek i 7 asyst. W poprzednim meczu DeRozan miał 13 szans na asysty oraz 14 szans na zbiórki. Wykorzystuje też fakt, że w Memphis nie zagra Dillon Brooks, co trochę osłabia defensywe Memphis, w szczególności przeciwko DeRozanowi. Mecz powinien być wyrównany, dosyć wysokopunktowy (linia 222.5), więc jeżeli DeRozan zagra na lepszej skuteczności, bardziej agresywnie w ataku to widzę ten bet jako ciekawą opcje, szczególnie, że powinien też dołożyć trochę zbiórek i asyst patrząc na osłabienia Bulls. DeMar DeRozan double double - TAK @ 6.00 betclic - to tak bardziej za drobne.


Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Joel Embiid over 29.5 pkt @ 1.93 betclic
Joel Embiid powyżej 30 punktów i jego zespół wygra @ 2.77 betclic szkoda ze oprócz Embiida nikt na mecz nie dojechał

Idę tu w kierunku formy Embiida, która ostatnio jest bardzo wysoka, tą linie przekroczył w 9/10 ostatnich spotkań. Kolejna rzecz, która mnie przekonuje to słaba obrona Wizards jeżeli chodzi o obronę pod koszem, jedna z gorszych w lidze, a dodatkowo są jedną z gorszych drużyn jeżeli chodzi o rzuty wolne rzucane przez przeciwnika na mecz, pod tym względem czwarta najgorsza drużyna w lidze, średnio 22 rzuty wolne na mecz. Dla Embiida to tak naprawdę maszynka do robienia punktów i liczę na to, że to wykorzysta. W poprzednim meczu H2H Joel zdobył 36 punktów. Dodatkowo idę w kierunku zwycięstwa 76ers, po prostu dla mnie są dużo lepszą drużyną i w tym meczu mają więcej atutów, co prawda do Wizards wraca Beal, ale pierwszy mecz po covidzie może wyglądać różnie, opcje ze zwycięstwem Phili potraktowałbym mimo wszystko jako dodatek :).



Memphis Grizzlies - Chicago Bulls

Ayo Dosunmu over 18.5 pkt+zbiórki+asysty @ 1.86 betclic
Ayo Dosunmu over 1.5 trójek @ 2.50 betclic

Idę tu po prostu za ostatnim meczem, w którym po pierwsze Dosunmu zagrał dużo (40 minut), a po drugie zdobył aż 21 punktów na kosmicznej skuteczności 90% w tym 3/3 za trzy pkt. W Bulls ogromne osłabienia o czym już pisałem, Dosunmu w Bulls gra regularnie z ławki, liczbowo nie powala, ale też często nie ma do tego okazji, średnia w tym sezonie to 5 rzutów na mecz, teraz na pewno będzie okazja, żeby porzucać więcej, liczę, że kolejny dobry mecz Ayo :) Bet na pewno z tych ryzykowniejszych, ale przy osłabieniach Bulls moim zdaniem warty gry.

Z takich ciekawostek statystycznych, Dosunmu trzykrotnie zaczynał mecz w pierwszej piątce, linie pokrył dwa razy.
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dwa gorsze dni, ale przedstawiam swoje propozycję. Powodzenia.

LA Lakers - Utah Jazz

Russell Westbrook under 18.5 pkt @ 1.86 betclic

Westbrook w takiej formie nie jest po prostu w stanie rzucić Utah tyle punktów, przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam. Ostatnio szliśmy na przełamanie Russella za trzy i się jakimś cudem udało, ba Russell zdobył nawet 19 punktów w blowoucie z Denver. Ale ja nie widzę przekroczenia tej linii w meczu z Utah, gdzie ładnych punktów pod koszem nie będzie skoro gra Gobert, trójki mu nie wchodzą i generalnie nic mu nie wychodzi.

Rudy Gobert over 29.5 pkt + zbiórki @ 1.78 betclic

Lakers są jednymi z najgorszych w lidze jeżeli chodzi o punkty zdobywane przez przeciwnika w pomalowanych, a dodatkowo jeżeli chodzi o zbiórki przeciwnika w ataku. Bez Davisa ten stan rzeczy się nie zmieni, a jak wiadomo on nie zagra. Dodatkowo Gobert przekraczał tą linie w 7/10 ostatnich meczach, wrócił po covidzie i wyglądał na dobrze dysponowanego, więc patrząc na problemy Lakers w defensywie Francuz powinien się bawić.


Orlando Magic - Portland Trail Blazers

Franz Wagner under 16.5 pkt @ 1.93 betclic

Za wysoka linia, rola Wagnera odkąd wrócił Cole Anthony się zmieniła, Wagner jest mniej przy piłce, oddaje mniej rzutów, dodatkowo ostatnio wrócił Jalen Suggs co też sprawy Wagnerowi nie ułatwia. Odkąd wrócił Cole linia przekroczona raz, zagrał wtedy na bardzo wysokiej skuteczności (8/11), jak zagra na powiedzmy "normalnej" skuteczności to wątpie, że przekroczy tą linie.

Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks

Grayson Allen over 15.5 pkt + zbiórki + asysty @ 1.86 betclic

O meczu już pisałem, zaraz grają więc nie będę się rozpisywać. Allen ostatnio fajna forma, zaczyna jako starter, dosaje prawie 30 minut i idę po prostu za ciosem. Linia pokryta w 3/4 ostatnich meczach, w tym sezonie vs Atlanta rzucił 18 pkt, dodał 3 zbiórki i asystę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +678
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Miami Heat 1.65
Miami Heat -4.5 2.02 marathonbet

Jimmy Butler 20+pkt i jego zespół wygra 2.38 betclick

Pojawilo sie info ze do skladu Heat wraca dzisiaj Adebayo.Wrocil juz Butler co prawda nie ma Lovrego,ale jednak ławka Heat na moje duzo lepsza, do tego mecz na wlasnych smieciach.Jakos nie widze tu niespodzianki


Z innej beczki
LBJ over 29.5 1.93
LBJ over 43.5 PZA 1.78
Przy obecnej formie Rusa nie widze innej opcji jak ciagniecie gry przez Lebrona.Pod nieobecnosc Davisa kreci calkiem pokazne cyferkim.LBJ zrobil o 30 pkt w 5 na 7 ostatnich spotkan.W grudniu wygladalo to calkiem pokaznie,moze poza meczami z Minessota.Ostatnio z Denver linia nie pokryta ale rozegral mniej kilka minut.
Westbrook under 34.5 PZA 1.86
Rus pod formą i na pewno zagotowany po krytyce Johnsona ale mysle ze to mu nie pomoze.W styczniu nie pokryl lini ani razu,troja mu mie siedzi,do tego dzisiaj bedzie ciezko w strefie podkoszowej.Jakos nie widze by przekroczyl ta linie i zapowiada sie chyba na kolejna wtope Lakers.
Rudy Gobert over 30.5 PZA 1.83
Tu podobnie jak kolega tylko dorzuce asyste i pkt wiecej w PZA
I tylko miec nadzie ze ich Utah szybko nie rozjedzie.GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +760
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobre NBA polecam stawiać najlepsze dyscplina, buksy pod koniec zapomniały jak się gra i zaczeli faulowac tylko, a w sumie buk wiedział kto wygra, jak przed meczem wzrosty na buksy ^^
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Ja po meczu Bucks definitywnie odpuszczam granie NBA, bo oni robią kur... z logiki. Cały mecz mieli prowadzenie i nagle przy +11 w czwartej kwarcie, gdzie Atalanta się gotowała i notowała proste straty, wystarczyło dalej ich tak naciskać w obronie, zaczęło się coś czego nie można wytłumaczyć. Tak gubić, gotować się to możemy my, jakby nas zebrano z forum i kazano zagrać. Ale jak już mistrz, w mocnym składzie, odstawia taki kabaret z mocno osłabioną i będącą bez formy Atlantą, gdzie Tre Young wcale nie zagrał nic niesamowitego, to ja podziękuję za ten syf. Giannis to się dziś zachowywał, jakby miał IQ 5. Nie szło mu, Middleton grał świetnie, to zamiast grać na Khrisa, postanowił udowodnić, że on też jest ważny. Jeszcze jakby Capela tam stał na przeciwko. Ale Clinta nie było, on się sam zablokował i zagotował. Żenujące na maxa.

Mam swoje zdanie, co powoduje, że w NBA jest tyle rollercoasterów, ale przemilczę. Zresztą łatwo się domyśleć.

Niech się NBA sama topi w tym swoim błocie. Czasy Roberta Horry`ego dawno minęły, dzisiejszego NBA nie idzie oglądać też z innych powodów. Nieliczne drużyny bronią na poziomie, są drużyny, co olewają obronę i są drużyny, które nawet bez obrony przeciwnika z czystych pudłują seriami i mecz się kończą poniżej 180 punktów.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
A ja dzisiaj sobie zagram taki zakładzik:


Golden State Warriors - Detroit Pistons
Liczba zbiórek zawodnika
Kevon Looney 10+

@2,03 betfan

W GSW nie ma D.Green'a który jest liderem w zbiórkach.
Lonney'owi widać pasuje i poprawia statystyki bo 2 mecze pod rząd zbiera po 12 piłek.
Mam nieodparte przeczucie, że Detroit ma już za sobą okres swojego wzlotu. Moim zdaniem ich dobre wyniki były następstwem tego, iż przeciwnicy trochę ich lekceważyli. Myślę, że teraz nadszedł czas zderzenia się ze szczelniejszą obroną i jeszcze większej nieskuteczności. W którymś tam poście pisałem o statystykach Detroit... generują średnio ponad 51 piłek do zebrania.
Coś mi się wydaje, że Looney śmiało 10 zbierze.
Nawet... jestem skłonny założyć się ( i to zrobię ) , że bedzie ich wiecej.

Golden State Warriors - Detroit Pistons
Liczba zbiórek zawodnika
Kevon Looney 15+
@ 13,81 betfan no jednak w kosmos nie poleciał :)

Czemu nie 15 ??? Skoro już w tym sezonie zbierał nawet po 18 piłek.

Generalnie, myślę że typy na zbiorki w tym meczu innych zawodników GSW mają sens.

Zieloności
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom