>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Kolega Y yaz pisał, że Harden GTD, więc ciekawą opcją jest ponowne zagranie Patty Millsa over 14.5 pkt @ 1.82 betcris. Pisałem o tym typie już wczoraj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/nba-w-sezonie-2021-2022-faza-zasadnicza-typy-z-analizą-dyskusja-komentarze.163330/page-25#post-7079998

Wczoraj 15 pkt, 30 min gry, nienajlepsza skuteczność za trzy, ale jak Harden nie zagra to nie wiem kto chce punktować dla Nets. Nawet jak zagra Harden to ta linia jest do pokrycia, w tym sezonei Mills w jednym meczu bez KD i Hardena zdobył 23 pkt.

Na fortunie też jest ta linia ale po gorszym kursie, generalnie zakład znika u większości buków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Kolega Y yaz pisał, że Harden GTD, więc ciekawą opcją jest ponowne zagranie Patty Millsa over 14.5 pkt @ 1.82 betcris. Pisałem o tym typie już wczoraj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/nba-w-sezonie-2021-2022-faza-zasadnicza-typy-z-analizą-dyskusja-komentarze.163330/page-25#post-7079998

Wczoraj 15 pkt, 30 min gry, nienajlepsza skuteczność za trzy, ale jak Harden nie zagra to nie wiem kto chce punktować dla Nets. Nawet jak zagra Harden to ta linia jest do pokrycia, w tym sezonei Mills w jednym meczu bez KD i Hardena zdobył 23 pkt.

Na fortunie też jest ta linia ale po gorszym kursie, generalnie zakład znika u większości buków.
Harden out 100% juz

Denver -4 1.96 marathonbet

No bez Hardena to Netsi raczej dzisiaj poplyną szczegolnie przy tym co ostatnio wyprawia Jokic
I w takim razie rowniez w Millsa
Patty Mills over 14.5 1.75 forbet
oraz spróbujemy
Kessler Edwards over 9.5 1.95 forbet punktu brakło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +501
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Philadelphia 76ers - LA Lakers

Russell Westbrook under 15.5 zbiórki + asysty @ 1.73 betclic fart

Westbrook ostatnio gra bardzo mało, średnia w sezonie to 34.8 min/mecz, w ostatnich ośmiu meczach gra średnio 30.5 min/mecz, w czterech z tych meczów zagrał mniej niż 30 minut. Decyzja trenera Lakers o ograniczeniu minut Westbrookowi jest jak najbardziej zrozumiała, Russell gra fatalnie, jest nieefektywny, gra na słabej skuteczności, traci mnóstwo piłek. Średnia zbiórek Westbrooka w ostatnich ośmiu meczach to 7.5, natomiast asyst 5.1, pokrył ten under w 5/8 meczów. Dodatkowo do drużyny Lakers wrócił Anthony Davis, co tak naprawdę jeszcze bardziej ogranicza jakąkolwiek większą rolę Westbrooka w drużynie, gdy gra zarówno AD jak i LBJ to Westbrook w 8 ostatnich meczach pokrył tą linię aż siedmiokrotnie notując średnio 5.25 zbiórek i 7.35 asyst na mecz. Do tego dochodzi ciężki matchup, bo 76ers solidnie bronią przeciwko rozgrywającym, a do tego mocno ograniczają ich asysty, PG vs 76ers notują średnio 6.34 zbiórek i 7.83 asyst na mecz co plasuje ich w TOP 10 jeżeli chodzi o liczby PG przeciwnika.

Edit: Wątpliwy jest występ LBJ więc bym odpuścił granie tego bo cała analiza idzie w łeb.
E2: LBJ out, jak zawsze pod górkę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1008
noone 697

noone

Użytkownik
Hej panowie co myślicie dziś o meczach typowo pod win/lose ? chciałbym zagrać grubiej do ako tenisa na win Phila i GSW stad moje pytanie czy warto czy nie ? w LA Lebron jest gtd chociaż Phile ostatnio ciągnie Embiid niesamowicie. W GSW - Minnesota chyba stale 5 graja
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves

Karl Anthony Towns over 22.5 pkt @ 1.75 sts mam nadzieje ze to przełamanie słabej passy

Mam wrażenie, że jest to dobry matchup dla KATa patrząc na styl bronienia GSW i wydaje mi się, że głównym punktującym w tym meczu dla Timberwolves powinien być właśnie Towns. Obie ekipy grały ze sobą dziesięć dni temu i w tamtym meczu Towns zdobył 26 punktów w zaledwie 30 minut, zagrałby pewnie więcej, ale Minnesota bardzo łatwo wygrała z GSW, dzisiaj tak łatwo nie będzie, GSW gra u siebie, zagra Curry, którego zabrakło w poprzednim meczu i mecz powinien być dużo bardziej wyrównany. Wracając jeszcze do poprzedniego meczu, Towns po prostu dominował pod koszem, momentami wręcz ośmieszał defensywę Warriors i widać było zwyczajną bezradność. Po stronie Golden State dalej nie zagra Draymond Green, który mógłby jakoś zatrzymać centra Timberwolves, ale bez niego widzę ogromne problemy i spodziewam się ponownie dominacji Townsa pod koszem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Wstępnie typy na dziś:

Detroit Pistons - Orlando Magic

Cade Cunningham over 28.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.80 sts najgorszy mecz w karierze, 3/17, tragedia

Na betclic linia na PZA Cade'a wynosi 29.5, ale u Amerykanów pojawiała się linia 28.5 więc liczę na to, że i u nas ktoś taką rzuci, jak nie to over 29.5 też do gry.

STS jak zawsze nie zawodzi z dawaniem niższych linii. Bardzo podoba mi się ta linia, bo Cade w ostatnich meczach wygląda bardzo dobrze i liczę, że zagra co najmniej przyzwoicie, żeby pokryć tą linie, bo szczerze powiedziawszy, do 29 PZA to wystarczy przeciętny występ. W ostatnim meczu przeciwko Denver zanotował najwyższą zdobycz punktową w swojej karierze - 34 punkty, a do tego dołożył 8 zbiórek i 8 asyst. Dzisiaj Detroit zmierzy się z Orlando, czyli przeciwnikiem, który można powiedzieć jest na ich poziomie, jak dobrze pamiętam to opisywałem ich poprzednie spotkanie, które wygrało Orlando (97-92), Cade zagrał wtedy słabe spotkanie, szczególnie jeżeli chodzi o rzucanie, 12 punktów (3/14 z gry), 3 asysty i 5 zbiórek. Dzisiaj spodziewam się lepszego występu zarówno ze strony Cade'a jak i całego Pistons, mecz typowo 50-50, ryzyko blowoutu jest niskie, przy dobrych wiatrach linia do pokrycia samymi punktami, ale myślę, że takie 18-20 pkt spokojnie wystarczy, żeby resztę pokryć zbiórkami i asystami. Dodatkowo Cade w dalszym ciągu ma jakieś tam szanse na Rookie of the Year, mimo, że Mobley jest faworytem to na pewno gdzieś z tyłu głowy jedynki draftu jest miano najlepszego debiutanta, na pewno jest to dodatkową mobilizacją, szczególnie pod względem występu indywidualnego.

Cade przekraczał tą linię w 3 ostatnich meczach.
W tym sezonie notuje średnio 16.2 pkt/mecz, 5.4 zbiórek/mecz i 5.3 asyst/mecz.

Chicago Bulls - San Antonio Spurs

Keldon Johnson over 14.5 pkt @ 1.80 sts

Bet czysto pod matchup, bo obrona Bulls wygląda mocno przeciętnie. Keldon to zawodnik który ma zarówno dobrą trójkę jak i dobrze odnajduje się pod koszem, powinien wykorzystać słabości Bulls. Dodatkowo Bulls tracą mnóstwo pkt vs PF przeciwnika. Jeżeli regularność Johnsona nie zawiedzie, a ostatnio gra bardzo regularnie to myślę, że mimo stosunkowo wysokiej linii powinien ją pokryć, mimo tego, że może to być na styku.
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
W typach dnia opisywałem jeden typ, który może jest trochę karkołomny, ale podrzucę go też tutaj, może nie każdy tam zagląda. Bardziej pod próbę za drobne, bezpieczniejszy typ niżej.


Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Portland Trail Blazers
Typ: CJ McCollum 5+ trójek (pięć lub więcej)
Kurs: 4.11
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dobry matchup żeby trochę porzucać, linia oczywiście wyższa niż domyślna, ale to głównie z powodu walki w typach dnia. Linia 2,5 jest dużo bezpieczniejsza i myślę, że powinna zostać bez problemów pokryta. Ale do rzeczy. Houston to drużyna, która jest jedną z najgorszych w lidze patrząc na punkty tracone z obwodu, są dokładnie na 24 miejscu pod tym względem. Dodatkowo Houston gra bardzo szybkim tempem co służy zdobywaniu punktów (linia na to spotkanie wynosi 232.5 pkt). McCollum po kontuzji wygląda dosyć dobrze, notuje średnio 19.7 pkt/mecz, ale to nas akurat nie interesuje. Najważniejszą kwestią jest to, że na mecz oddaje średnio 7.8 prób rzutów za 3 pkt, a zdobytych trójek notuje średnio 3.5/mecz, daje to skuteczność 44.7%. W każdym z sześciu spotkań zanotował co najmniej dwie celne trójki, w jednym meczu przekroczył linie, która dzisiaj jest wymagana, czyli trafił pięć razy za trzy. Patrząc na dzisiejszy matchup powinien osiągnąć 10 lub więcej prób rzutów za trzy. Dodatkowo w ostatnich trzech meczach przeciwko Houston McCollum tą linię przekroczył dwukrotnie. Jeżeli nie zobaczymy w tym meczu szybkiego blowoutu i spotkanie będzie w miarę wyrównane widzę dużą szansę na przekroczenie tej linii.

Bezpieczniejsza opcja, ale po moim zdaniem mizernym kursie to

CJ McCollum over 2.5 trójki @ 1.65 betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Analizy będę powoli uzupełniać ;)

Memphis Grizzlies - Utah Jazz

Ja Morant over 28.5 pkt @ 1.86 betclic

Wykorzystuje słabą obronę Utah i bardzo wysoką formę Moranta w ostatnich meczach. Morant przekraczał tą linię w ostatnich czterech meczach, wszystkie powyżej 33 punktów a dodatkowo w każdym meczu Morant rzucał 26 lub więcej razy. Dla Utah w dalszym ciągu nie zagra Gobert co jest kolosalnym osłabieniem w defensywie o czym nie raz pisałem. W ostatnim meczu H2H Morant zanotował 33 punkty, oddał 30 rzutów z gry, a to wszystko gdy grał Gobert. Warto też wspomnieć, że bez Francuza Utah dostaje srogi łomot od najlepiej punktujących zawodników drużyn przeciwnych, chociażby Booker 33 i 43 pkt, Cunningham 29 pkt, Sabonis 42 pkt czy VanVleet 37 pkt.

New Orleans Pelicans - Denver Nuggets

Nicola Jokić over 25.5 pkt @ 1.76 Betclic

Myślę, że Joker jest w stanie pokryć tą linię, chociaż nie wykluczam, że może być to na granicy, dlatego odpuściłbym granie over 26.5. W pięciu ostatnich meczach pokrył tą linię, natomiast dwukrotnie zanotował 26 punktów. Pelsi na to spotkanie mogą być mocno osłabieni bo GTD są Ingram, Hart i Valanciunas, dla nas najlepiej jakby po prostu nie zagrał Valanciunas. Wydaje mi się jednak, że nieważne kto zagra to ta linia jest do pokrycia. Obrona NOP także sprawia, że wysocy drużyn przeciwnych mają większą rolę w ofensywie. W poprzednim meczu Jokić 39 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Oklahoma City Thunder - Indiana Pacers

Shai Gilgeous-Alexander over 31.5 punkty + asysty @ 1.86 betclic kontuzja…

Bet przeciwko Indianie, którzy ostatnio stracili aż 158 punktów przeciwko Hornets. Dzisiaj co prawda raczej aż tak wysoko nie będzie, ale mimo to typ na SGA wydaje mi się w porządku. Ostatnie 4 mecze Indiany to bardzo solidne występy przeciwnych PG.

LaMelo Ball - 29 pkt, 13 asyst
DeVonte Graham - 25 pkt, 6 asyst
Chris Paul - 18 pkt, 16 asyst
Stephen Curry - 39 pkt, 8 asyst

Dla Indiany w dalszym ciągu nie zagra Malcolm Brogdon, Myles Turner, T.J. McConnell, a dodatkowo GTD jest Sabonis. SGA w ostatnich ośmiu meczach przekroczył tą linię sześciokrotnie, w ostatnich trzech meczach notował minimum 29 punktów. Indiana ostatnio gra bardzo szybki basket, w ostatnich trzech meczach topka ligi jeżeli chodzi o pace, jeżeli utrzymają tą tendencje to oczywiście lepiej dla nas. Blowoutu raczej bym się nie spodziewał, mecz 50-50.


Jak kogoś nie przekonuje bet na trójki McColluma, który wrzucałem wcześniej to fajną opcją jest jego over pkt, CJ McCollum over 20.5 pkt @ 1.83 betclic, ostatnio tej linii nie przekraczał, ale też grał na dużo bardziej wymagających rywali niż Houston.

Miami Heat - Los Angeles Clippers

Amir Coffey over 18.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.83 betclic 18 PZA i nietrafiony wolny w końcówce, szkoda

Moim zdaniem zwyczajnie za niska linia, nie zagra Morris, oczywiście brak George'a, a Coffey ostatnio dostaje solidne minuty, które wykorzystuje w 100%. Linia przekroczona w 6/8 ostatnich spotkań gdy Coffey grał 30+ min, jeżeli dzisiaj również zagra 30+ to powinien tą linie na spokojnie przekroczyć, w ostatnich dwóch meczach przekroczył tą linię samymi punktami. Tutaj bardziej kwestia czy nie będzie blowoutu, ale myślę, że Clippers stać na nawiązanie walki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Charlotte Hornets - Los Angeles Lakers

Charlotte Hornets -18.5 @ 4.60 betclic

Ciekawe informacje wychodzą z obozu Lakers, GTD są Westbrook, James, Bradley i Davis, dodatkowo nie zagra Monk. Moim zdaniem warto iść w wysokie handi w stronę Hornets licząc, że co najmniej dwójka z gwiazd Lakers nie zagra. Wczoraj LBJ nie mógł w pełni obciążać nogi, Davis miał lekkie problemy z nadgarstkiem, zszedł do szatni ale dokończył mecz, może to się skończyć solidnym łomotem, jeżeli faktycznie nie zagrają. Domów na to nie stawiać, bo jednak mogą zagrać, ale za drobne warte próby.

E: LBJ i Davis out, Westbrook i Bradley grają, duża szansa na łomot.
 
Ostatnia edycja:
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Charlotte Hornets - Los Angeles Lakers

Charlotte Hornets -18.5 @ 4.60 betclic

Ciekawe informacje wychodzą z obozu Lakers, GTD są Westbrook, James, Bradley i Davis, dodatkowo nie zagra Monk. Moim zdaniem warto iść w wysokie handi w stronę Hornets licząc, że co najmniej dwójka z gwiazd Lakers nie zagra. Wczoraj LBJ nie mógł w pełni obciążać nogi, Davis miał lekkie problemy z nadgarstkiem, zszedł do szatni ale dokończył mecz, może to się skończyć solidnym łomotem, jeżeli faktycznie nie zagrają. Domów na to nie stawiać, bo jednak mogą zagrać, ale za drobne warte próby.

E: LBJ i Davis out, Westbrook i Bradley grają, duża szansa na łomot.

Duża szans jest też na to, że
Dwight Howard zbierze przynajmniej 16 piłek
kurs 13,59
betfan

Jeśli nie nałapie szybko fauli ( bo lubi ) ale jak nałapie...
To
Russell Westbrook 16+ zbiórek
Kurs 21,51
betfan


Howard wczoraj ( oglądałem sobie ten mecz ) w kilkanaście minut złapał 7 piłek. Dzisiaj jeśli nie bedzie "foul trouble" powinien zagrać minimum dwa razy wiecej. Ale jeśli bedzie to dla RUS'a 16 piłek to nie kosmos.

Ja stawiam takie 2 solo kupony po takiej samej stawce - zieloności ;)
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Duża szans jest też na to, że
Dwight Howard zbierze przynajmniej 16piłek
kurs 13,59
betfan

Jeśli nie nałapie szybko fauli ( bo lubi ) ale jak nałapie...
To
Russell Westbrook 16+ zbiórek
Kurs 21,51
betfan


Howard wczoraj ( oglądałem sobie ten mecz ) w kilkanaście minut złapał 7 piłek. Dzisiaj jeśli nie bedzie "foul trouble" powinien zagrać minimum dwa razy wiecej. Ale jeśli bedzie to dla RUS'a 16 piłek to nie kosmos.

Ja stawiam takie 2 solo kupony po takiej samej stawce - zieloności ;)
A to ja od siebie dorzucę jeszcze taką opcję

Avery Bradley 4+ trójki @ 4.20 betfan
Avery Bradley 6+ trójki @ 16.00 betfan


Bradley powinien mieć więcej okazji do rzucania, w tym sezonie 7 meczów gdzie oddał 10 lub więcej rzutów, w pięciu z nich trafił minimum 4 trójki, w jednym aż 6. Bradley jakąś tam stabilną skuteczność ma, po prostu musi mieć okazję do rzutów. Dodatkowo mecz typowo ofensywny, szybkie granie i wymiana ciosów co sprzyja temu betowi, traktowałbym to jako bet dla zabawy, ale jakieś tam szanse na wejście ma.
 
Ostatnia edycja:
W 1,8K

walek10

Użytkownik

Wstępnie typy na dziś:

Detroit Pistons - Orlando Magic

Cade Cunningham over 28.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.80 sts

Na betclic linia na PZA Cade'a wynosi 29.5, ale u Amerykanów pojawiała się linia 28.5 więc liczę na to, że i u nas ktoś taką rzuci, jak nie to over 29.5 też do gry.

STS jak zawsze nie zawodzi z dawaniem niższych linii. Bardzo podoba mi się ta linia, bo Cade w ostatnich meczach wygląda bardzo dobrze i liczę, że zagra co najmniej przyzwoicie, żeby pokryć tą linie, bo szczerze powiedziawszy, do 29 PZA to wystarczy przeciętny występ. W ostatnim meczu przeciwko Denver zanotował najwyższą zdobycz punktową w swojej karierze - 34 punkty, a do tego dołożył 8 zbiórek i 8 asyst. Dzisiaj Detroit zmierzy się z Orlando, czyli przeciwnikiem, który można powiedzieć jest na ich poziomie, jak dobrze pamiętam to opisywałem ich poprzednie spotkanie, które wygrało Orlando (97-92), Cade zagrał wtedy słabe spotkanie, szczególnie jeżeli chodzi o rzucanie, 12 punktów (3/14 z gry), 3 asysty i 5 zbiórek. Dzisiaj spodziewam się lepszego występu zarówno ze strony Cade'a jak i całego Pistons, mecz typowo 50-50, ryzyko blowoutu jest niskie, przy dobrych wiatrach linia do pokrycia samymi punktami, ale myślę, że takie 18-20 pkt spokojnie wystarczy, żeby resztę pokryć zbiórkami i asystami. Dodatkowo Cade w dalszym ciągu ma jakieś tam szanse na Rookie of the Year, mimo, że Mobley jest faworytem to na pewno gdzieś z tyłu głowy jedynki draftu jest miano najlepszego debiutanta, na pewno jest to dodatkową mobilizacją, szczególnie pod względem występu indywidualnego.

Cade przekraczał tą linię w 3 ostatnich meczach.
W tym sezonie notuje średnio 16.2 pkt/mecz, 5.4 zbiórek/mecz i 5.3 asyst/mecz.

Chicago Bulls - San Antonio Spurs

Keldon Johnson over 14.5 pkt @ 1.80 sts

Bet czysto pod matchup, bo obrona Bulls wygląda mocno przeciętnie. Keldon to zawodnik który ma zarówno dobrą trójkę jak i dobrze odnajduje się pod koszem, powinien wykorzystać słabości Bulls. Dodatkowo Bulls tracą mnóstwo pkt vs PF przeciwnika. Jeżeli regularność Johnsona nie zawiedzie, a ostatnio gra bardzo regularnie to myślę, że mimo stosunkowo wysokiej linii powinien ją pokryć, mimo tego, że może to być na styku.
Jak rozlicza tego Cunninghama?🤔
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
U niektórych bukmacherów jak zawodnik nie rozegrał dostatecznej ilości minut na boisku rozliczają wtedy zaklad jako zwrot.(spojrzałem na flashscore ile rzucił pkt. I pomyślałem że może bardzo mało zagrał).
Stąd to pytanie
Jeżeli w informacjach o zakładzie który zawarłeś jest taka adnotacja np. (zawodnik musi zagrać co najmniej 10 minut) to jeżeli zawodnik grał mniej niż 10 minut to dostaniesz zwrot. Akurat w tym przypadku Cunningham grał 30 minut więc bet przegrany
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Cummingham to niestety taka słabsza kopia Tatuma, jak zacznie mecz 5/5 to rzuci i 30 pkt albo więcej, ale jak zaczął tak jak wczoraj to skończył z 4 czy 6, nie pamiętam. Tatum podobnie wczoraj zaczął 0/7 z czego 3 razy został zablokowany i głowa siadła. Fajny z niego chłopak ale musi mieć chłodniej w głowie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom