>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Myślę, żę jeśli nie zagra K.Durant to tym bardziej warto pograć over S.Curry&#39;ego ponieważ możliwe,że będzie jeszcze więcej brał na siebie ???? a więc proponuję:
S.Curry over 27,5 pkt ✅✅✅
kurs: 1.80 (sts)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Houston Rockets vs Golden State Warriors
Typ: Under 228,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj nie gra Durant, po stronie Houston Harden oraz obie drużyny grają dzień po dniu. Nie zawsze Będzie wpadać, czasami też trzeba pobronic. Ja tu widze raczej under w tym meczu. Warriors sie wystrzelali mocno i powinni postawic na lepsza defensywe niz grac kosz za kosz. Houston może być zmęczone po wyjeździe do Orlando i żądni rewanżu gracze GSW powinni zatrzymać gospodarzy i ograniczyć ich poczynania ofensywne.

LA Clippers vs OKC
Typ: Lou Williams over 24,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1:85
Unibet
Tutaj stawiam na sweet Lou, który bryluje w każdym meczu, jego ofensywne poczynania są niesamowite. Wchodzi pod kosz, rzuta pełno osobistych, trójki siedzą. W głównej mierze dzięki niemu Clippers odżyli. Kusi mnie żeby na nich zagrac, ale sie wstrzymalem. Mam nadzieję że OKC nie ograniczy jego gry i swoje zdobędzie.
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Spotkanie: Houston Rockets - GSW
Typ: GSW -2.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Brak Duranta w ekipie GSW nie będzie tak odczuwalny jak Hardena w Rakietkach. GSW to lekko bierze. Polecam także granie na punkty Currego kto może ... ????
Spotkanie: Houston Rockets - GSW
Typ: GSW -2.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Brak Duranta w ekipie GSW nie będzie tak odczuwalny jak Hardena w Rakietkach. GSW to lekko bierze. Polecam także granie na punkty Currego kto może ... ????
3 kafle wpadły ✅
i taka informacja dla kolegów którzy typują na zasadzie - &quot; linia na under WYGLĄDA SPOKO&quot; koledzy, dajcie sobie spokój z takimi &quot;typami&quot; nie oglądając jaki jest przebieg spotkania, bo tylko wprowadzacie ludzi w błąd, i marnujecie czyjeś zarobione pieniądze ;)
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Co za mecz w LA o_O. Niesamowita strzelanina.
I oddany przez Clippers w 4 kwarcie...
Grać punkt za punkt i przepier...ić 4 kwartę 13 punktami to jest niezrozumiałe :rolleyes:
Podsumowując:
Houston under 114 ⛔ 1 punktem.
Clippers +8,5 ⛔ 1 rzutem.
Ciekawostką jest, że żaden proponowany przez buki handi na Clippers by nie wszedł.
Pisałem kiedyś, że za często tym 1 punktem linie nie wchodzą, zalała mnie fala krytyki.
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Z underem Houston &quot;podziękuj&quot; CP3, który połasił się na trójkę na 4sekundy przed końcem, gdy GSW już stanęli ;) Mnie bardziej zaszokowało jednak co drugi mecz z rzędu robi Gerald Green.. pompuje ich tymi swoimi trójkami niesamowicie ! Co do LAC rzeczywiście frajersko skończyli..
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Witam Was...jaki bukmacher ma najwieksza oferte na nba? gram od dluzszego czasu na williamhillu ale potrzebuje innego buka z bogata oferta na nba...co polecicie?
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Witam Was...jaki bukmacher ma najwieksza oferte na nba? gram od dluzszego czasu na williamhillu ale potrzebuje innego buka z bogata oferta na nba...co polecicie?
Unibet ;) ofeeta na zbiórki punkty asysty zawodników w meczu, a co najlepsze rozmaite linie na handicapy oraz overy i undery po dobrych kursach ????
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Spotkanie: Houston Rockets - GSW
Typ: GSW -2.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Brak Duranta w ekipie GSW nie będzie tak odczuwalny jak Hardena w Rakietkach. GSW to lekko bierze. Polecam także granie na punkty Currego kto może ... ????


3 kafle wpadły ✅
i taka informacja dla kolegów którzy typują na zasadzie - &quot; linia na under WYGLĄDA SPOKO&quot; koledzy, dajcie sobie spokój z takimi &quot;typami&quot; nie oglądając jaki jest przebieg spotkania, bo tylko wprowadzacie ludzi w błąd, i marnujecie czyjeś zarobione pieniądze ;)
z całym szacunkiem, graty że Ci weszło, ale prawda jest taka że Twój typ był też mocno niepewny więc nie zgrywaj teraz niewiadomo jakiego kozaka, oglądałem ten mecz i Warriors dopiero 4kwarcie wyszli na jakieś lekkie prowadzenie, tak to mecz był na styku a nawet z przewagą Rockets, nie oszukujmy się nie weszło Ci to na jakimś lajcie, ja dałem under 114,5 na Houston m.in. na jednym kuponie, było 114pkt, weszło, i co mam teraz pisać jaki jestem ultra zajebisty mimo że weszło na mega farcie(podobnie jak i Tobie)? Każdy tu może się podzielić swoją opinią, a czy to ktoś zagra czy nie to już każdego indywidualna sprawa. Pozdro o_O
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Embiid w ostatnim meczu miał nie grać a zagrał, wiadomo coś czy kontuzja wyleczona? Gdyby dziś nie grał to +6 na Pistons do mocnego zastanowienia.
Ogólnie to dzisiaj wydaje się że jest kilka spotkań ciekawych do pogrania. Z dogów to na pewno Minnesota, jak nie zagra Embiid to Detroit na bank powalczy, Lakersi mają dobrą okazję na odbicie się bo przyjeżdżają do nich jedni z najgorszych na wyjazdach Hornets. Z tego samego powodu wydaje się że Hawks nie mają szans w Portland gdzie gospodarze wreszcie w pełnym składzie potrzebują kilku wygranych jak wody. Może jeszcze Wizards w Memphis też warto dorzucić gdzieś na kupon. Jest z czego wybierać. Co myślicie?
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Embiid w ostatnim meczu miał nie grać a zagrał, wiadomo coś czy kontuzja wyleczona? Gdyby dziś nie grał to +6 na Pistons do mocnego zastanowienia.
Ogólnie to dzisiaj wydaje się że jest kilka spotkań ciekawych do pogrania. Z dogów to na pewno Minnesota, jak nie zagra Embiid to Detroit na bank powalczy, Lakersi mają dobrą okazję na odbicie się bo przyjeżdżają do nich jedni z najgorszych na wyjazdach Hornets. Z tego samego powodu wydaje się że Hawks nie mają szans w Portland gdzie gospodarze wreszcie w pełnym składzie potrzebują kilku wygranych jak wody. Może jeszcze Wizards w Memphis też warto dorzucić gdzieś na kupon. Jest z czego wybierać. Co myślicie?
&quot;Whether listed as probable, questionable, or doubtful, there is really no way to gauge whether Embiid will play.&quot; Taką informację dziś wyczytałem na zagranicznych portalach. Generalnie motyw z Embiidem jest dość absurdalny według mnie, bo piszą że to w dużej mierze od niego zależy czy i kiedy zagra, jeśli nagle powie że czuje sie ok i chce grać to gra, jak nie to nie, więc według mnie decyzja o jego występie dziś będzie game-time-decision
&quot;Detroit Pistons coach Stan Van Gundy says Andre Drummond is a game-time decision for Friday night’s game against the Philadelphia 76ers.&quot;
to tak z drugiej mańki, Drummond też dziś występ pod znakiem zapytania, narazie za dużo niewiadomych na ten mecz ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
O Drummondzie wiedziałem ale dla mnie liczy się tylko Embiid dziś, bez niego tracą bardzo dużo. Właśnie kiedyś chyba podczas któregoś meczu mówili że on po rzutówce przed samym spotkaniem mówi trenerowi jak się czuje i wtedy zapada decyzja. Na razie rzeczywiście za dużo znaków zapytania, trzeba poczekać.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Jak dla mnie granie na Philadelphie czy też Detroit to po prostu chybił trafił bez względu na Embiida czy kogokolwiek innego, obie drużyny to są mega zagadki jak dla mnie. Tak jak kiedyś już zagrałem na Detroit i po tym jak widziałem ich grę później to sobie powiedziałem, że cokolwiek by się nie działo nie dotknę tej drużyny. Więc polecam Wam też odpuścić ten mecz bo szkoda nerwów - jedni i drudzy swoją grą nie porywają. Tym bardziej, że jest bogata oferta i moim zdaniem warto szukać okazji w innych spotkaniach ????
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
O Drummondzie wiedziałem ale dla mnie liczy się tylko Embiid dziś, bez niego tracą bardzo dużo. Właśnie kiedyś chyba podczas któregoś meczu mówili że on po rzutówce przed samym spotkaniem mówi trenerowi jak się czuje i wtedy zapada decyzja. Na razie rzeczywiście za dużo znaków zapytania, trzeba poczekać.
odnośnie Portland też bym grał dziś, ale póki co czytałem wywiad z Lillardem i mówi że generalnie czuje się ok ale lekko zdrentwiały po tej kontuzji i decyzja pewnie też zapadnie przed meczem, narazie jest Probable
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
odnośnie Portland też bym grał dziś, ale póki co czytałem wywiad z Lillardem i mówi że generalnie czuje się ok ale lekko zdrentwiały po tej kontuzji i decyzja pewnie też zapadnie przed meczem, narazie jest Probable
Zobacz że grał już z Cavs, zagrał niezły mecz, dostał 33 minuty i do tego teraz mieli dwa dni odpoczynku. Raczej mało prawdopodobne wydaje mi się żeby nie zagrał. Blazers ostanio słabszy okres mają i myślę że zepną się żeby mocno pojechać Hawks.
 
lesieek 172

lesieek

Użytkownik
Gra ktoś handicapy?
Co myślicie na temat:
Pistons
Toronto
Bulls
Memphis
Portland
Minnesota
Suns
Ostatnio coś tam włazi testuje handicapy ;)
Ja myślę, że Portland da rade, Memphis, Toronto i Bulls.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Grizzlies over 100,5 @ 1,85 Unibet
Memphis ostatnio zaczeli grać troche szybciej i przyjemniej dla oka- wcześniej oczy bolały od patrzenia na nich. Poprzednie kilka spotkań to bardzo duże zdobycze punktowe 114,128,109,105. Oni tam ponoć wierzą w PO i chcą o nie zawalczyć- oczywiśćie musi być Conley. Formuła tej ekipy jest bez przyszłości ale będa walczyć. Wizards z kolei są ekipą swojego parkietu a na wyjazdach potrafią dostać lanie i stracić dużo pkt z ekipami typu Nets czy Hawks. Ostatnio reguralnie traca ponad 100pkt i licze, ze ta passa zostanie podtrzymana.
Lillard under 25,5 @ 1,85 Unibet
Tutaj licze jednak jeszcze na to, że Lillard nie bedzie mocno forsowany i nie będzie w swoim normalnym rytmie po urazie. CJ, Nurkic i Aminu powinni wziąśc na siebie ten mecz.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Panowie a jakby pograć coś takiego:
Denver - Utah
Typ: under 204,5 pkt Kurs: 2.15
Zasadniczo w historii spotkań obu ekip przekroczenie bariery 200 pkt to rzadkość.
W tym sezonie już grali ze sobą i suma również nie była zachwycająca tak więc powodzenie typu jak najbardziej możliwe.Wiadome,że Utah jest znane z dobrej obrony.Nie takie ekipy wymiękały w starciu z nimi tak więc myśle,że typ wart gry.
Wynik: 99:91 ✅
e: 190 pkt,można było grać mniejszą liczbe ale i tak ładne kursiwo wpadło
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 11

leszasty

Użytkownik
Miami Heat-New York Knicks
typ: Goran Dragić over 16,5/ 1.65 totolotek ✅✅ 19pkt
Problem z bólem łokcia praktycznie zniknął,Dragić rzuca konkretne liczby( w ostatnich dwóch meczach 24 i 25 pkt).Ponad miesiąc temu Knicks zmiażdżyli Heat wygrywając 29,więc zawodnicy z Miami na pewno będzie chciała się odegrać.Ponadto,drużyna z Nowego Jorku jest trzecią najgorszą drużyną wyjazdową w NBA.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj trudno coś wytypować pomimo sporej ilości meczy.
Dallas vs Chicago
Typ: Matthews over 12,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs:1,85
Bukmacher: Unibet


Ja biorę na tapetę Matthewsa z Dallas. Ostatnio trochę się chłopaki rozstrzelali i rzucają trójki aż miło. W tym bryluje też Matthews znany z dalekich rzutów z trudnych pozycji. Wydaje mi się, że nisko tutaj ustawili ten przedział punktowy. Ostatnie jego mecze to odpowiednio: 22, 9 ,18, 12, 5. On generalnie ma zadania defensywne, ale drużyna Chicago nie broni za dobrze i wynik powinien być wysoki. Dallas zaczyna dobrze funkcjonować i Matthews powinien się odnaleźć w tym szybkim przechodzeniu z obrony do ataku.
San Antonio Spurs vs Pheonix Suns
Typ: San Antonio i poniżej 210,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,07
Bukmacher: Unibet

Tutaj stawiam zdecydowanie na gospodarzy. Po stronie gości Questionable jest druga strzelba TJ Warren (źródło; Rotoworld) San Antonio znane jest z tego, że u siebie traci bardzo mało punktów. Bookera powinien zastopować Leonard, out jest Green i Rudy Guy, nie wiadomo co z resztą. Liczę na niezbyt strzelecki mecz i minimalistyczne podejście gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom