>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Boston Celtics vs Clevland Cavaliers
Typ: Clevland -2,5:minus ⛔ ⛔
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet

Wczorajsze łowy bardzo udane, po kursie 2,85 pięknie weszli Clippers i over 206,5. Dzisiaj stawiam na Clevland i na mecz z podtekstami. Goście będą maksymalnie skoncentrowani na tym spotkaniu i będą chcieli pokazać drużynie Bostonu kto rządzi na wschodzie. Jest to mecz z dodatkowym smaczkiem ze względu na osoby Kyriego Irvingi i Isaiah Thomasa, który powrócił do gry po kilkumiesięcznej rehabilitacji i od razu zaznaczył swoją obecność (17 pkt, 6/12) Według mnie mecz będzie wyrównany bo Boston to też nie są cieniasy. Ich forma ostatnio trochę faluje. Generalnie mają problemy z kontuzjami. Ich ofensywa też nie jest jakaś super, za to nadrabiają w obronie. Świetnie podwajają, cała drużyna potrafi dobrze bronić i trudno jest znaleźć słabe punkty. Jednak pomimo tego, że kawalerzyści są back to back moim zdaniem są faworytem tego starcia. Dobrze im się gra z Bostonem. Wiadomo, że to jest inna ekipa i inne okoliczności, ale takie mecze budują nastroje i Lebron razem z Thomasem będą chcieli udowodnić swoją wyższość. Clevland aż tak bardzo się nie zmęczyli z Portland, w 4 kwarcie rezerwy pograły i zrobili różnicę. Ławka i rzuty za 3 pkt zdecydowanie po stronie gości i pomimo słabszych ostatnich meczy wydaje mi się, że tym razem pokażą klasę i wygrają.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kolego MatBie, Thomas nie zagra jak coś;)
Kyrie Irving over 34,5 pkt,as,reb @ 1,85 Unibet⛔
Emocjonalne spotkanie dla Irvinga i mysle, ze dzisiaj bedzie sie dwoił i troił na parkiecie. Przeciwko Houston ostatnio nie zawiodł. Cavs na niskich pozycjach obecnie nie mają tytanow defensywy pod nieobecność Shumperta. Jakoś nie widze tutaj JR, Calderona, czy Wade&#39;a. Fizycznie Kyrie ma.przewage nad wszystkimi niskimi z Cavs a i zagra pewnie ok.40min no chyba, ze Cavs zrobili by blowout 30punktami do 4 kwarty.
Cavs +5,5 @ 1,6 Unibet⛔
Osobno handi na Cavs. Boston wygrał juz dwa spotkania z najwiekszymi ligi ale byly to bardzo zaciete spotkania i szczegolnie z Rockets fuksiarskie. Lebron i spółka tez dzisiaj mysle ,ze bardzo bedą chcieli wygrac w końcu jakies prestiżowe spotkanie.
Nugetts win&amp;-11,5&amp;over218,5 @ 3,85 Unibet✅✅
Denver powinno dzis spokojnie ograć Suns, ktorzy sa b2b po kolejnym.fartownym spotkaniu. Nuggets u siebie bardzo mocni a po ostatniej wpadce nie wierze w kolejną. Ostatnie 4spotkania tych ekip mocno overowe, za drobne mozna sprobować.
Jokić over 17,5 @ 1,85/Unibet✅
Pod nieobecność Chandlera spore szanse na overek.
Spurs win @ 1,95⛔
Miałem nie grac ale.pod nieobecność Embilda jednak mozna sprobowac. SAS sa przyzwyczajeni do gierek gdy kilku waznych graczy sobie odpoczywa. Bez jaj ale sa jeszcze Mills, LMA, Gasol a resztą mięsa armatniego Pop potrafi zarządzać
Roznica w doswiadczeniu obydwu ekip jak stąd do.kamczatki
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Też mam wrażenie, że dzisiaj jednak Cleveland. To była moja pierwsza myśl, a pierwsza myśl najlepsza ???? co ciekawe Cleveland, gdy kurs na nich był powyżej 2.20 wygrywali 63% takich spotkań ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Z ciekawszych spotkań można by dodać coś takiego:
Unibet
Dallas vs GSW typ: Dallas +7,5 kurs: 1,88✅ ✅ ✅
over 220,5 pkt, kurs 2,10 ✅ ✅ ✅

Dzisiaj u mistrzów niepewny występ Pachulii oraz Greena. Wypada Iguadala i Casspi (źródło: https://basketballmonster.com/playernews.aspx#) To jakby nie było ważne ogniwa w grze wojowników. Moim zdaniem Dallas tutaj powalczy o zwycięstwo. Ja dodaje im 7 pkt. i według mnie jest to fajny typ i kurs żeby spróbować. Ewentualnie można pograć over 220 pkt, szykuje się pojedynek strzelecki.
Chicago vs Toronto typ: Chicago +5,5 kurs: 1,85 ⛔ ⛔ ⛔
Według ostatnich doniesień Mirotic jest probably, więc zakładam że zagra. Oficjalna informacje ze strony NBA i Chicago Bulls. Zakładam tutaj wyrównany bardzo pojedynek. Chicago to nie jest już drużyna do bicia, walczą z każdym, gryzą parkiet. Toronto zawsze im leżało i liczę na to, że mogą sprawić niespodziankę. Fajny kurs i warto spróbować.
Miami vs Detroit typ: Detroit, kurs: 2,14 ⛔ ⛔ ⛔
Tutaj bardziej na ryzyku. Detroit jak i Miami grają w kratkę, przeplatają dobre mecze słabymi i tak cały czas. W Miami dalej spore osłabienia, Winslow out, James Johnson nie wiadomo, Olynyk też problemy. W Detroit wraca Bradley i powinien się przydać w defensywie. Liczę na Pistons i mam nadzieję, że pokażą na co ich stać.
Brooklyn vs Minnestoa typ: Butler over 4,5 asysty, kurs 1,6 ⛔ ⛔ ⛔

Butler w tym sezonie bardzo się rozwinął i gdy Minnesota gra bez rozgrywającego na parkiecie, a teraz przy braku Teague często tak grają, Jimmy bierze się za rozgrywanie i rzucanie. Dobrze penetruje i szuka wolnych pozycji partnerom. Ostatnie mecze to 9, 5 i 7 asyst.
Denver vs Phoenix typ: Jokic over 4,5 asysty kurs: 1,6 ✅ ✅ ✅
Tutaj podobny typ na wysokiego centra, który co raz zaskakuje swoimi podaniami do kolegów. Ten sezon ma taki sobie, ale myślę że te 5 asyst powinien mieć. Pora wrócić na właściwe tory.
 
M 127

miluus

Użytkownik
76 vs SAS
Mysle ze 76 powinno ugrać. SAS bedzie gralo rezerwa. Wiemy ze w 76 brakuje Embiida ale mysle ze sobnie poradza.
Zgadzacie sie ?
 
M 127

miluus

Użytkownik
ja zagrałem ten trebel za 100 zł, jesli grasz tylko ten jeden mecz to moim zdaniem zagraj lepiej na Houston under 114.5 - Harden nie zagra
nie mam mozliwosci zagrania under na druzyne. chcialem zabetowac 53e na 76 ( do dyspozycji mma okolo 400e )
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Kto aktywny polecam under 205.5 po kursie 1.5@ Unibet w meczu Orlando - Houston, aczykowliek kursy i linia z każdą minuta będą spadać ... ????
Orlando - gówniana drużyna i nic wiecej ⛔
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Dzisiaj Golden State Warriors biorą srogi rewanż za mecz z października. W Houston szpital i wydaje mi się, że odpuszczą ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Poprzednia nocka całkiem udana, kolejna noc przed nami, co prawda tylko 2 mecze ale może to i lepiej bo można się bardziej i dokładniej skupić na tych 2 spotkaniach aniżeli jak jest np. 10 meczów i człowiek głupieje bo do końca się waha co wybrać i co ostatecznie wrzucić na kupon. Ja swoją propozycję niestety ale muszę wrzucić już teraz - wiem, że jest bardzo wczesna godzina ale chce się z Wami podzielić swoimi przemyśleniami a w wieczornych godzinach niestety tego czasu nie będe miał więc taka propozycja ode mnie:
Dubel:
Houston Rockets - Golden State Warriors
typ: zwycięstwo Golden State Warriors ✅
kurs: 1.50 (sts)
Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że obie ekipy grają dzień po dniu, Rakiety co prawda miały trochę luźniejszy mecz bo ich przeciwnikiem było Orlando Magic i na luzie sobie z nimi poradzili, Warriors mierzyli się z Dallas, które ostatnimi czasy grają bardzo dobrą koszykówkę i mecz ostatecznie na kilka sekund przed końcem rozstrzygnął S.Curry rzucając celnie za 3 pkt. Do czego zmierzam? Wyobraźcie sobie, że Houston to takie czerwone szybkie Ferrari, które na spokojnie wyprzedza jadące obok jakieś słabe auto (Orlando Magic) tylko, że krótko po tym z naprzeciwka nadjeżdza czołg w którym siedzi Durant, Curry, Thompson i reszta ekipy z Golden State. Otóż według mnie jeśli ogrywasz słabego rywala a w kolejnym dniu przychodzi Ci się mierzyć z wymagającym przeciwnikiem to jest to swojego rodzaju zderzenie z całkiem inną koszykówką. Wiadomo, że nie zobaczymy J.Hardena - czyli najlepszego zawodnika Houston i jednego z kandydatów do MVP sezonu. Z tego też powodu Warriors powinni mieć ułatwione zadanie, wiadomo trzeba pamiętać, że jest też Capela czy Paul ale to nieobecny Harden jest główną siłą ofensywną. Co do gości tego spotkania to warto odnotować, że po kontuzji kostki wrócił S.Curry i zdążył zagrać juz dwa spotkania, z Memphis gdzie rzucił 38 pkt. no i z Dallas 32 pkt. Patrząc na te liczby widać, że po kontuzji nie ma już żadnego śladu. Przejdźmy teraz do bilansu wyjazdowego Golden State - na 18 spotkań tylko 3 porażki - to musi robić wrażenie. Co do Houston i ich spotkań na własnym parkiecie widać, że mają lekką zadyszkę i ich ostatnie 3 mecze na własnej hali to 2 porażki oraz zwycięstwo po dogrywce. Moim zdaniem w spotkaniu dwóch najlepszych obecnie ekip z Konferencji Zachodniej górą będą zawodnicy Golden State, którzy będą chcieli potwierdzić swoją dominację a także zrewanżować się ekipie Houston za porażkę na własnym parkiecie z 18 października (1 kolejka sezonu, wynik 121-122).
Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder
typ: Los Angeles Clippers handicap +5,5 pkt. ⛔ ostatnia kwarta.. ;/
kurs: 1.50 (sts)
Staples Center - czyli hala sportowa na której swoje mecze rozgrywają zarówno Lakers jak i Clippers, poprzedniej nocy na tej hali Oklahoma rozbiła zespól Lakers 133-96. Ale nie oszukujmy się bo Clippers to obecnie wyższa półka niż ich sąsiedzi i na pewno Westbrook i spółka nie będą mieli tak łatwego zadania jak miało to miejsce noc wcześniej. Do zespołu Clippers wrócił ich lider B.Griffin i prezentuję się bardzo dobrze a także w świetnej formie jest L.Williams, fajną robotę też wykonują Teodosic oraz D.Jordan. Niewiadomy jest występ Riversa, ale nawet bez niego już nie raz sobie radzili. Zobaczcie jak ekipa &quot;Lob City&quot; radzi sobie ostatnimi czasy na własnym parkiecie - 6 zwycięstw z rzędu a jak weźmiemy pod uwagę, że grali też na tej hali w roli gości z Lakersami to można powiedzieć że od 7 spotkań na hali Staples Center są niepokonani. Drużyna z Oklahomy jest bardzo mocnym zespołem, mają wiele gwiazd w zespole jak Westbrook, C.Anthony czy też P.George ale ich mecze na wyjazdach mnie nie przekonują - na 18 wyjazdów wygrali tylko 7 spotkań z czego tylko 4 z nich wiekszą różnicą jak 5 pkt. (z Chicago, Milwaukee, Utah oraz LA Lakers). Uważam, że LA Clippers w obecnej formie sprosta gwiazdom z OKC i nie odda tego meczu bez walki tak jak wyżej wspomniane 4 zespoły.
łączny kurs 2.25 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Totolotek
over 20,5pkt Paul George 1,70zł ✅✅✅
under 114,5pkt Houston 1,65 ✅✅✅
Paul George (i Westbrook w sumie też ale linia znacznie wyższa na niego) grają napewno emocjonalną dwudniówkę dla siebie w Los Angeles skąd i jeden i drugi pochodzą, wczoraj George 24pkt, linia 20,5 i w tym meczu raczej do pokrycia. Under na Houston wczoraj wiem że sporo osób grało, ja tego nie pobierałem bo Orlando to placki, które raz na jakiś czas tylko lepszy mecz zagrają, dziś biorę tą linię z pocałowaniem ręki bo Warriors to troche inna liga niż Orlando, i mimo szybkiego meczu dziś wydaje mi się że bez Hardena nie wklepią im aż tyle
Drugi kupon zagrałem na zwycięstwo Warriors i Oklahomy dziś oba z handi -2,5, Oklahoma gra już dużo lepiej niż na początku sezonu, Clippers w kratkę. Warriors też powinni klepnąć osłabionych Rockets.
FORUM TYPERÓW NBA
https://www.facebook.com/groups/880537978793916/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom