>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2016

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
San Antonio - Dallas + 12.0 @ 1.96 (betsafe)
Wszystko rozumiem, San Antonio jeszcze u siebie nie przegrało (bodajże 23-0), ostatnia porażka w sezonie regularnym to przegrana z Cavs po 57 pkt Irvinga w zeszłym sezonie.
Jednak Dallas nigdy nie było dla SAS łatwym przeciwnikiem -w zeszłym sezonie bilans spotkań 2:2 , w tym jedna wygrana San Antonio tylko 1 punktem.
Nie wiem dlaczego tak wystawione są te kursy, chyba że Rick Carlisle ma zamiar znowu posadzić najlepszych graczy na ławce z racji napiętego terminarza, w styczniu wiele drużyn gra 3 mecze w ciągu 4 dni lub 4 w ciągu 5 dni. Jednak na roto nic nie widać na ten temat.
Z tego powodu trzeba wejść w tak wysokie handi na ekipę gości.
Będziemy mieli tutaj pojedynek 2 z 3 moim zdaniem najlepszych trenerów w lidze.
WIele ciekawych pojedynków na parkiecie, oczywiście San Antonio ma najlepszą obronę w lidze ale zdarzają się im przestoje jak choćby wygrana z NYK tylko 1 punktem lub 1 kwarta w starciu z Cavs (oddane najwięcej w sezonie 32 pkt w jednej kwarcie)
Spurs mieli 3 dni wolnego , więc na pewno będą wypoczęci. Mavs o dzień krótszą przerwę ale wcześniej między innymi w spotkaniu z Thunder najlepsi gracze dostali wolne.
Grali ze sobą już raz w tym sezonie ,pod koniec listopada Spurs wygrali u siebie ,ale tylko 5 punktami. We wcześniejszych sezonach również spotkania między tymi drużynami były bardzo zacięte, zresztą bardzo dobrze pamiętam bardzo wyrównaną I rundę PO http://www.nba.com/playoffs/2014/westseries1/ , gdzie zdecydowanym faworytem byli gracze Spurs, którzy zajęli I miejsce w konferencji , a Mavs do końca biło się o awans i 8 miejsce , jak się skończyło ? Chyba wszyscy wiemy, po bardzo wyrównanej serii SPurs wygrali 4-3 tylko w ostatnim 7 meczu była to pewna wygrana, w pozostałych wszystkie mecze były na styk.
Liczę, że dziś będzie tak samo.
Dodatkowo za drobne gram Dallas win @ 7.75 betsafe
Od poczatku fatalny mecz z obu stron , 1 kwarta 16-14 dla Mavs . Potem jednak San Antonio umieli zacząć trafiać, a Mavs tragedia 37% skuteczności , dużo czystych pozycji zmarnowanych, fatalna gra Dirka i praktycznie całego teamu. Nie tego się spodziewałem ,Rick trener MAvs chyba też nie bo wyleciał z boiska , pewnie nie chciał tej żenady dalej oglądać ..
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wydaje mi się, że w meczu Słońc z Wilkami nie ujrzymy ogromnej ilości zdobytych punktów. Dlaczego? Phoenix bez Bledsoe&#39;a od dłuższego czasu, teraz wypadł dobry strzelec Ronie Price, brak Lena zatem nie ma za bardzo komu punktować po stronie przyjezdnych. Wolves natomiast w optymalnym składzie od 9 meczy bez zwycięstwa zrobią wszystko aby dziś wygrać i to im mam zamiar zaufać. Ostatnio porażki z Dallas -6, OKC -20 -5, Houston -3 czyli byli całkiem blisko wyrwania zwycięstwa. Dziś raczej powinni ograć osłabione Słońca, natomiast jeśli tak się nie stanie to będę mocno zdziwiony bo już gorszego rywala na tą chwilę nie mogli dostać nie licząc Phili i Lakers...
Minnesota - Phoenix =&gt; Minnesota =&gt; 1,57 ✅ 117:87
Minnesota - Phoenix =&gt; Under 214 =&gt; 1,40 ✅ 204
AKO =&gt; 2,19
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Oklahoma City Thunder -3.5 1Q @1.93 ✅ 24-18 ✅
LaMarcus Aldridge over 8.5 zbiórek @1.70 ⛔ 7 rebs, kolejny blowout ⛔

Gram na noc taki dubel. Thunder podejmą na własnym parkiecie drużynę Heat. Nie wiadomo, co z Wade&#39;em, gdyż ma day-to-day na roto. Na pewno nie zagra Dragić. Jeśli DW faktycznie nie zagra, to Heat zostaną z Bosh&#39;em i Whiteside&#39;em, a że ma urodziny to Spoelstra może mu odpuścić. Tak sobie myślę, że koszykarze OKC będą chcieli ustawić sobie ten mecz już na początku. Mając w składzie dwóch All-Starów, to zadanie będzie łatwiejsze niż w każdej innej drużynie. Jeśli Durantowi i &quot;Laserowi&quot; ręce nie zadrżą, to tę 4-punktową przewagę po pierwszej kwarcie są w stanie wypracować. Wiadomo, że Miami nie należy do drużyn, które tracą jakoś mega dużo punktów. Mając Whiteside&#39;a, który potrafi niesamowicie blokować, trudniej będzie o punkty w pomalowanym. Różnica jest jednak taka, że tacy gracze jak Durant, Westbrook, Morrow czy chociażby Waiters potrafią też świetnie rzucać zza łuku. Liczę na odrobinę szczęścia przy rzutach i mądrą grą w defensywie.
Spurs zagrają w derbach Teksasu z Mavs. Myślę, że linię wystawioną przez Betano ex-zawodnik Trail Blazers jest w stanie pokryć. Jest dobrze zbudowanym zawodnikiem, który potrafi dużo zbierać. W tym sezonie notuje średnio 9 zbiórek na mecz. Przeciwko Cavs zebrał 8 piłek, ale we wcześniejszych spotkaniach z Pistons, Nets, Knicks, Bucks, Rockets i Suns potrafił pokrywać linię w 6 meczach z rzędu.
AKO | @3.28 | Betano
E: DW gra, ale już za późno na jakiekolwiek zmiany. Zresztą - uważam, że z nim czy bez niego, OKC jest w stanie to ugrać.
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Pacers - Nuggets typ: Nuggets @2,36 Pinnek 0,75/10 ✅✅✅ (126:129)

Dziś wybierzemy się do Denver, na spotkanie tamtejszych Nuggets z zawodnikami z Indiany. Zawsze ciężko gra się na wyjeździe z Bryłkami, chociażby z powodu dużej wysokośći (1680mnpm) na której położone jest Denver. Nuggets grają 4 mecz z rzędu we własnej hali i trzeba powiedzieć, że drużyna prowadzona przez Malone&#39;a wygląda ostatnio całkiem nieźle - bilans 2:1 (na rozkładzie wygrana z GSW (!), solidnymi Hornets, i porażka z Heat po roztrwonieniu dużej przewagi). W świetnej formie jest Gallinari, który dobrze odnajduje się jako lider Nuggets, pod koszem można wciąż liczyć na Farieda (choć już nikt nie wierzy, że Manimal ma szansę zostać gwiazdą na parkietach NBA). Na jedynce pierwszoroczniak Mudiay, który potrafi dać solidne minuty.

Co do dzisiejszych absencji, wiemy że w drużynie Pacers nie zagra dwóch zawodników z pierwszej piątki - Hill oraz Mahinmi. Obaj to solidne ogniwa w drużynie Vogela (szczególnie Hill). Wciąż poza grą jest też SG Stuckey, czyli Monta Ellis pozostaje jedynym zdrowym, ważnym obrońcą w skłądzie Indiany. Występ Paula George&#39;a określany jest jako &quot;probable&quot; - moim zdaniem zagra, ale z powodu bólu w kolanie nie powinien dać drużynie tyle co zwykle. Po stronie Bryłek może zabraknąć Nelsona (nadgarstek), czyli weterana rozgrywającego oraz Jurkicia (kolano, kostka). Biorąc pod uwagę formę obu drużyn w ostatnich meczach mecz określam jako 55/45 dla gospodarzy - dlatego warto spróbować zawyżony imo kurs na Bryłki.
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
OKC - MIAMI
Chris Bosh over 20,5 pkt


bet365 1,83

zabraknie dzisiaj w Miami Dragica, oraz niepewny występ DW, więc Bosh musi wziąć te rzuty na Siebie i spokojnie SObie poradzi, wydaje mi się że bedzie spotkanie overowe, niedzielny piknik dla ludzi którzy przyszli , pokaz siły duetu - KD-RW który bez problemów powinien sobie proadzic .

stawka 7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Może trochę do przodu ale kurs 2,4 na Wariorrs z Cavs na wyjeździe to przesada. GSW zaliczyło porażki ale to nie jest wystarczający powód żeby aż taki duży kurs był na nich. Dla mnie spoko typ a jak przed meczem spadnie kurs to ewentualnie można będzie pograć kontrę.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Może trochę do przodu ale kurs 2,4 na Wariorrs z Cavs na wyjeździe to przesada. GSW zaliczyło porażki ale to nie jest wystarczający powód żeby aż taki duży kurs był na nich. Dla mnie spoko typ a jak przed meczem spadnie kurs to ewentualnie można będzie pograć kontrę.
Jesli chcesz dać sie zrobić na taka krótka linę w stronę Warriors to powodzenia ale jesli Warriors wygra ten mecz to będzie z mojej strony szok i niedowierzanie.
Nie dość ze sweep w finale to jeszcze porazka w grudniu w hali Warriors.
To jest typowy przykład na Revenge game dla Cavaliers oni będą jeździć na tylkach żeby tylko nie przegrać kolejnego meczu z GS.A Warriors? Ostatnio juz nie ma tej magii z poczatku sezonu są do pokonania.James i spolka biorą ten mecz a ja pobiorę ten typ z krotka linia z przyjemnością(jutro dopisze)
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Cleveland Cavaliers
: Golden State Warriors
: 1 @1.64 Bet365
Washington Wizards
: Portland Trail Blazers
: 1 @1.52 Bet365
Znając życie to wszyscy rzucą się tu na Golden State. Według mnie sportowo ma to sens, ale linia vegas mówi tu wszystko. Skoro CAVS byli dogiem +6.5 w GSW a teraz nagle są faworytem -3.5 u siebie to coś tu nie gra. Według tego przez miesiąc stali się oni lepszą drużyną o wielką liczbę punktów. Podobny przypadek mieliśmy w finałach między tymi drużynami. Cleveland wracali do siebie na 3 spotkanie i mimo tak dużej ilości kontuzji w składzie to Warriors zostali nam zaprezentowani jako dog(Publice się to spodobało i już przed spotkaniem to Cavs byli dogiem). Dziś jest podobnie ponieważ to Warriors mają psychologiczną przewagę - wygrali finały, wygrali pierwsze spotkanie, a mimo wszystko są dogiem 3.5 pkt?
Oczywiście Cavaliers wygrali 3 spotkanie finałów 96:91.
Jeśli chodzi o game 1 to był bardzo wyrównany i obie drużyny nie potrafiły wskoczyć na wyższy poziom. Cavs mają revenge game i grają na własnym parkiecie na którym przegrywają bardzo rzadko.
Jeśli chodzi o Wizards to nie potrafię sobie wyobrazić aby przegrali to spotkanie. Portland ostatnio w niezłej formie, ale przyszła też porażka z 76ers. Gospodarze powoli wracają do zdrowia. Beal wróćił i wygląda na prawdę fajnie. Gortat pomimo bólu w kolanie robi swoje. Jeśli chodzi o roster to przewaga również jest po stronie gospodarzy. Warto dodać, że Blazers mocno opierają swoją grę na pozycji 1 i 2 czyli Lillardzie i McCollumie. Ten pierwszy zdobył 14 pkt vs 76ers, a SG w ostatnich 5 spotkaniach gra na średniej ok. 33%. PTB nie mają dobrej historii w VC i dziś to Wizards wygrają u siebie.
Trail Blazers are 1-7 ATS in the last eight meetings in Washington.
Wizards are 11-2 ATS in their last 13 games following a straight up loss.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Znając życie to wszyscy rzucą się tu na Golden State. Według mnie sportowo ma to sens, ale linia vegas mówi tu wszystko. Skoro CAVS byli dogiem +6.5 w GSW a teraz nagle są faworytem -3.5 u siebie to coś tu nie gra. Według tego przez miesiąc stali się oni lepszą drużyną o wielką liczbę punktów.
Sam sobie zaprzeczasz grając na Cavs po zbyt niskim kursie.
Argumentów nie podajesz,jedynie zauważyłeś że Cavs nie stali się o wiele lepszym zepołem. Tylko po co na nich stawiasz?

W rywalizacji z Warriors dużym utrapieniem był Mozgov,który powoli przestaje w ogóle grać i Cavs zaczęli nim nawet handlować.
Cleveland sporo gra niskimi ustawieniami co moim zdaniem jest na rękę Warriors.
Nie twierdzę,że na 100% GSW to wygra z łatwością ale ostatnie porażki pewnie wpłynąą na nich mobilizująco i liczę na zacięty mecz.
No i warto zauważyć,że dzięki porażkom z Detroit i Denver Warriors znowu muszą grać na 100% bo Spurs są już 1,5meczu za nimi i niedługo zagrają ze sobą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
GSW w meczu z Detroit w moim odczuciu zagrało na 100% ale maszynka z Oakland przestała funkcjonować jak należy oraz nie można odmówić świetnej postawy koszykarzy Pistons w tamtym starciu, którzy tego dnia byli po prostu za mocni, a z Denver może lekko olali co w ogólnym rozrachunku się na nich zemściło.
Cavs ma pełną rotację i wierzę, że te spotkanie śmiało mogą wygrać. Ostatnio dość pechowo przegrali końcówkę z Spurs, gdzie przez większą część spotkania prowadzili. Przypomne, że w finałach w poprzednim sezonie nie było Love&#39;a i Irvinga, którzy w bieżącym grają pierwsze skrzypce w szczególności Kyarie, który nie tak dawno wrócił po kontuzji. Cavs wraca do domu po 6 spotkaniach w delegacji gdzie zaliczyli świetny wynik wygrywając 5 spotkań.


Cleveland - Golden State =&gt; Cleveland =&gt; 1,64
Cleveland - Golden State =&gt; Under 214,5 =&gt; 1,40
AKO =&gt; 2,29

Cleveland - Golden State =&gt; Cleveland -3 =&gt; 1,92
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Sam sobie zaprzeczasz grając na Cavs po zbyt niskim kursie.
Argumentów nie podajesz,jedynie zauważyłeś że Cavs nie stali się o wiele lepszym zepołem. Tylko po co na nich stawiasz?

W rywalizacji z Warriors dużym utrapieniem był Mozgov,który powoli przestaje w ogóle grać i Cavs zaczęli nim nawet handlować.
Cleveland sporo gra niskimi ustawieniami co moim zdaniem jest na rękę Warriors.
Nie twierdzę,że na 100% GSW to wygra z łatwością ale ostatnie porażki pewnie wpłynąą na nich mobilizująco i liczę na zacięty mecz.
No i warto zauważyć,że dzięki porażkom z Detroit i Denver Warriors znowu muszą grać na 100% bo Spurs są już 1,5meczu za nimi i niedługo zagrają ze sobą.
Stawiam na nich bo handicap zaproponowany przez bukmachera ma zachęcać do grania na GSW. Przecież sam ucieszyłeś się, że zobaczyłeś 2.40 i zdecydowałeś, że to dużo i zagrasz. Przecież o to im chodzi w wielu przypadkach. Baa oni też się mylą, ale mniej niż my.
To, że Spurs są za nimi to nie jest argument bo na obecną chwilę nie masz połowy sezonu nawet. Skoro porażki wpłyną na nich mobilizująco to czemu porażka Cleveland z GSW, a potem z Spursami ma na nich nie wpłynąć mobilizująco?
Ja nie twierdzę, że CAVS są lepsi czy gorsi. Skoro byli dogiem +6.5, a są faworytem -3.5 to gdzie tu sens powiedz mi?!?!?!?! Ani Ci nie są lepsi, ani Ci nie są gorsi. Poziom jest ten sam jaki był, a aż taka duża zmiana na linii coś oznacza.
Co oznacza, że muszą znów muszą grać na 100%? Odpuszczali spotkania z Denver i Detroit? Wątpię. Może to jednak oznaka, że dopadł ich kryzys i są zmęczeni.
Pogadamy po meczu. Pozdrawiam serdecznie.
Miłego Martin Luther King Day ! ????
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Dallas Maverics- Boston Celtics typ: Mavs @2.07 Pinnacle 3/10 ✅ ✅
Dziś doskonała okazja dla Mavs na pokazanie, że ostatni mecz ze Spurs to wypadek przy pracy. Wiadomo, że przegrać z ostrygami to żaden wstyd, ale nie w takim stylu, bo to po prostu nie wypada takiej ekipie. Fatalna skuteczność, ogromna nieporadność w ataku, drugiego takiego meczu zagrać nie można. Dziś powrót do American Airlines Center po trzech wyjazdowych meczach, jak na razie trener Rick Carlisle ma do dyspozycji cały roster, do tego dosyć szybki styl gry jaki preferują Celtics odpowiadający Dallas , powinno być dobrze.
do tego dorzucam
Detroit Pistons- Chicago Bulls typ: Bulls 2.30 B365 3/10 ✅ ✅
Jeszcze małe ako:
Wizards @ 1.52
Bulls @ 2.3
Cavs @ 1.64
Mavs @ 2.05

ako: 11.75 B365 1/10 ⛔
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Jeśli chodzi o Wizards to nie potrafię sobie wyobrazić aby przegrali to spotkanie. Portland ostatnio w niezłej formie, ale przyszła też porażka z 76ers. Gospodarze powoli wracają do zdrowia. Beal wróćił i wygląda na prawdę fajnie. Gortat pomimo bólu w kolanie robi swoje. Jeśli chodzi o roster to przewaga również jest po stronie gospodarzy. Warto dodać, że Blazers mocno opierają swoją grę na pozycji 1 i 2 czyli Lillardzie i McCollumie. Ten pierwszy zdobył 14 pkt vs 76ers, a SG w ostatnich 5 spotkaniach gra na średniej ok. 33%. PTB nie mają dobrej historii w VC i dziś to Wizards wygrają u siebie.
Trail Blazers are 1-7 ATS in the last eight meetings in Washington.
Wizards are 11-2 ATS in their last 13 games following a straight up loss.
Podpisuję się obiema rękami pod betem na Wizards. Oglądałem ostatni mecz Portland z 76ers i szlak mnie trafiał ;P
Portland @ Wizards 1.52


Ogólnie dzisiaj idę w stronę gospodarzy. Bardzo zaimponowała mi drużyna Pistons pokonując GSW. Myślę, że dzisiaj będą w gazie, pewnie ego x3 po ostatnim meczu, a grają u siebie, więc nie powinni odpuszczać. Za to byki w totalnej rozsypce, nic ostatnio nie funkcjonuje jak powinno. Noah już out do końca sezonu, Rose zawodzi, Gasola ma kto obronić. Jedynie Butlera trzeba się obawiać, ale Detroit to porządna drużyna, liczę, że dadzą czadu! ????
Bulls @ Pistons 1.66


Na ostatni mecz do ako wybieram Memphis, które na ostatnie 5 meczów w domu wygrało 4, przegrali tylko z Rockets, a NOP przegrało na wyjeździe z Lakers, ostatnio wyrwali dwoma punktami zwycięstwo z Charlotte. Po prostu myślę, że Memphis ma wszystko czego potrzeba, żeby zatrzymać Nowy Orlean, i idę w ich stronę, zwłaszcza, że grają u siebie.
NOP @ Memphis 1.57

AKO. ~3.94
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja nie twierdzę, że CAVS są lepsi czy gorsi. Skoro byli dogiem +6.5, a są faworytem -3.5 to gdzie tu sens powiedz mi?!?!?!?! Ani Ci nie są lepsi, ani Ci nie są gorsi. Poziom jest ten sam jaki był, a aż taka duża zmiana na linii coś oznacza.

Może, powtarzam może na ta różnicę wpływa miejsce rozgrywania spotkania?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Może, powtarzam może na ta różnicę wpływa miejsce rozgrywania spotkania?
Odgrywa ale nie az takie. Taka hala jak cavs czy warriors w nba warta jest 3+ pkt na linii. Masz żywiołowych fanów i potrafisz grać u siebie. Natomiast taka hala jak np 76 nie jest tyle warta
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Imo kursy tutaj powinny być bardziej wyrównane. Obecne pewnie spowodowane zarówno ostatnimi słabszymi dniami Warriors, jak i bilansem Cavs u siebie w tym sezonie. W Detroit widać było, że Curry i ekipa mają już w głowie kolejne spotkanie z Cavaliers i troszeczkę przeszli obok meczu, lekceważąc rywala. Dzisiaj na pewno pełne skupienie, o motywacje nie ma się oczywiście co martwić. Znów zobaczymy mecz walki, o którym będą decydowały indywidualne aspekty i dzień którejś z drużyn. Warriors w Detroit zagrali na 36% skuteczności, najniższy ich procent w tym sezonie, gdzie w tym aspekcie rywale stanęli na 46%. Cavs w Oakland ostatnio nawet i 31%. Spotykają się dziś dwie z trzech najmocniejszych obecnie drużyn ligi (trzecią siłą oczywiście Spurs). Small ball jakie proponują goście zdecydowanie nie leży drużynie Cavaliers, i to widać w praktycznie każdym spotkaniu przeciwko tej opcji taktycznej. Podobnie grali Wizards - efekt? Jedyna przegrana u siebie w tym sezonie. Wracając do drużyny Warriors, Draymond ostatnio dostał wolne, widać było, że troszkę zagubił rytm, ale takie spotkanie jak w Detroit było mu potrzebne, aby wejść w ten rytm, który prezentuje przez większość sezonu właśnie przed meczem w Cleveland. Zdecydowanie zabrakło tego ogniwa w spotkaniu z Pistons, co widać po jego wyniku. Klay i Stephen próbowali ratować sytuację, ale nie zawsze się udaje. Imo warto iść w kierunku GSW, bo dzisiejsze spotkanie to typowe 50/50. Może minimalną przewagę mają Cavs w postaci własnej hali, ale ponadto nie widzę innych argumentów przemawiających za gospodarzami. Szykuje nam się kolejne świetnie spotkanie, więc nastawiamy budziki na godzinę 2 i delektujemy się koszykówką na najwyższym poziomie.
Ode mnie
Golden State Warriors @2,35 ✅
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Tutaj wtrąca i swoje dwa grosze. Co do meczu Cavs- Warriors, rzeczywiście mecz teoretycznie jest 50/50. Ale z drugiej strony nba to nie tylko czyste statystyki, czy dobra forma w ostatnich meczach. Wiele razy, nawet śledząc dział Wojnodrake widać, że linie wystawiane są nie bez powodu i trzeba na poszczególne spotkania spoglądać trochę z innej strony. Np dzisiejszy mecz Bulls z Pistons. Normalnie patrząc na to spotkanie, każdy pomyśli sobie, no przecież Pistons są ostatnio w dobrej formie, ograli wielkich GSW, przyjeżdża do nich Chicago, które gra ostatnio fatalnie wynik może być tylko jeden. A mówie wam, że dziś Byki to biorą.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Carmelo prawdopodobnie dziś zagra i dla mnie to wystarczy. NY jest bardziej poukładanym zespołem. Wystarczy porównać bilans obu drużyn Knicks - 20W-22L, Sixers - 5W-37L. Ostatnie 3 spotkania wygrał New York -6,-12,-10.
Nie liczyłbym na zawrotne tempo i niespodzianką będzie sytuacja w której Phili przekroczy 100 punktów...
New York - Philadelphia =&gt; New York -5 =&gt; 1,47 ⛔
New York - Philadelphia =&gt; Under 210,5 =&gt; 1,40 ⛔
AKO =&gt; 2,07

Tutaj wtrąca i swoje dwa grosze. Co do meczu Cavs- Warriors, rzeczywiście mecz teoretycznie jest 50/50. Ale z drugiej strony nba to nie tylko czyste statystyki, czy dobra forma w ostatnich meczach. Wiele razy, nawet śledząc dział Wojnodrake widać, że linie wystawiane są nie bez powodu i trzeba na poszczególne spotkania spoglądać trochę z innej strony. Np dzisiejszy mecz Bulls z Pistons. Normalnie patrząc na to spotkanie, każdy pomyśli sobie, no przecież Pistons są ostatnio w dobrej formie, ograli wielkich GSW, przyjeżdża do nich Chicago, które gra ostatnio fatalnie wynik może być tylko jeden. A mówie wam, że dziś Byki to biorą.
Byki dziś nic nie biorą w moim przekonaniu. Po tym co ostatnio pokazali to Detroit musiałoby zagrać kaszanke żeby to przegrać, chociaż wszystko jest możliwe. Osobiście zagrałbym na Pistons bo mają ciekawy bilans meczy domowych 14W-7L, Bulls natomiast na wyjazdach nie zachwycają 7W-9L.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja nie twierdzę, że CAVS są lepsi czy gorsi. Skoro byli dogiem +6.5, a są faworytem -3.5 to gdzie tu sens powiedz mi?!?!?!?! Ani Ci nie są lepsi, ani Ci nie są gorsi. Poziom jest ten sam jaki był, a aż taka duża zmiana na linii coś oznacza.
/QUOTE]

Wtedy byli underdogiem, bo zobacz co wyprawia GSW w swojej hali- same zwycięstwa. Zmieniło się też sporo, bo wtedy jak grali, to Warriors mieli tylko jeden mecz przegrany w całym sezonie, teraz już mają cztery. Moim zdaniem trochę sie jednak zmieniło. Warriors teraz są trochę gorsi niż wtedy, szczególnie poza swoją halą.
W meczach takich drużyn jak Spurs, Warriors, Thunder, czy nawet Cavs, własny parkiet odgrywa dużo większą rolę niż u innych. Aktualnie, gdy Spurs lub Warriors grają w pełnym składzie u siebie, to maksymalny kurs powinien być 1,4-1,5 nawet jakby grali przeciwko sobie, dlatego nie byłem zaskoczony kursem na Cavs w ich meczach ze Spurs i Warriors. Teraz słusznie są faworytem z Warriors, z Spurs też by byli, bo własny parkiet u tych drużyn robi większą różnicę niż się niektórym wydaje, dlatego Warriors i Spurs powinny dalej ostro walczyć, żeby w finale zachodu mieć tą przewagę, bo to może okazać się kluczowe.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wczoraj żałosna nocka BIG ⛔. Zimny prysznic dobrze zrobił i wnioski wyciągnąłem mam nadzieje, że trafne. Wydaje się, że nie ma co specjalnie się przyglądać kto z kim gra, tylko należy iść w stronę handicapów dodatnich. I nie pisze tego ze względu na wczorajszą noc tylko po prze studiowaniu wyników z poprzednich kolejek stwierdzam, że będzie to najlepsza opcja na NBA. Zatem dziś zagrają w miarę równe drużyny Pelicans i Wolves gdzie wydaje się, że obie ekipy mogą to wygrać. Pobieram więc handi na Wilki, które zagrają w pełnym zestawianiu i dobrze ostatnio zaprezentowali się z Suns.


New Orleans - Minnesota =&gt; Minnesota +10 =&gt; 1,40 ⛔
Denver - Oklahoma =&gt; Denver +14 =&gt; 1,38 ✅
AKO =&gt; 1,93
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom