>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2016

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
San Antonio Spurs
: Cleveland Cavaliers
: 2 Handicap +8.5 @1.71 Bet365
✅
Linia ładnie skoczyła od rana z +5.5 na +7 na 365, więc dokładam lekkie zabezpieczenie i jedziemy z typem. Myślę, że wiele osób może napisać grubą rozprawkę na temat tych teamów, czy też każdego z zawodników. Możliwe, że jest to zapowiedź tegorocznych finałów, dlatego warto poprzyglądać się temu spotkaniu.

Spurs : 22-0 w domu i zdecydowanie najlepsza defensywa w lidze.
Cavs : 3 defensywa w lidze. Od kiedy mamy trójkąt Love-LBJ-Irving i startują razem ich bilans to 42:5

Co ciekawe znalazłem fajny stat :

&quot;Cleveland has an offensive efficiency rating of 118.5 and a net efficiency of +17, which would both be league highs if Kyrie would have been healthy all season.&quot;

Od kiedy LeBron wrócił do Akron obie drużyny rozegrały 2 spotkania.

W pierwszym Spurs pokonali Cavaliers 92:90 na ich parkiecie.
W drugim Cavs wzięli rewanż na podopiecznych Popoviacha i po niesamowitym spotkaniu pokonali Spurs 128:125. Niespotykane zawody rozegrał wtedy Kyrie który rzucił 57 punktów i swoim rzutem za 3 doprowadził do dogrywki.

Jak widać były to close games i na dzisiejszej linii spokojnie mielibyśmy bet na +.

Na pewno na - jest to, że Cavs są podczas długiego roadtripu, który jest zawsze męczący dla organizmu. Nigdy nie wiadomo czy LeBrona nie złapią crampsy i nie będzie musiał skończyć swojego spotkania ???? .

Jeśli chodzi o mnie liczę tu na dobry show i playoff basketball. Cavs mają wystarczającą ilość indywidualności aby powalczyć z gospodarzami. Ci natomiast mają najlepszy team basketball, który bez problemu może rozmontować każdą ekipę.

Kyrie Irving over 17.5 pts @1.85 Betsson⛔



Kyrie sezon temu 20 i 57 pkt przeciwko Spurs. Oczywiście teraz forma nie ta, ale liczę, że przez dużą część spotkania to on będzie główną armatą Cavs. Lebron ze względu na Kawhiego może mieć ograniczone pole do popisu, więc to Uncle Drew powinien postarać się o pkt dla swojej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Rondo over 11,5 asyst @1,7 Betsafe
1/10
✅✅✅ (13 asyst)

Rondo to aktualnie najlepszy podający w lidze, i chyba nie ma osoby, która z tym się nie zgodzi. Regularnie robi ponad 10 asyst na mecz, jest jednym z niewielu Pass-First PG w NBA. Z całego sezonu jego średnia wynosi 11,6 asysty, ale już w styczniu (13,6) czy grudniu (12,1) ta średnia jest sporo wyższa. Na ostatnie 15 spotkań w których zaliczył przynjamniej 30 minut gry tylko 3 razy nie pokrył linii 11,5. Rondo jest świetnym podającym, czy to po pickandrollach, w kontratakach, czy w tzw. half-court offense. Operuje świetnym podaniem lobem, kozłem i sprzed klatki - słowem, jest podającym kompletnym.

Dodatkowo dochodzi aspekt wagi spotkania. Jeszcze jako zawodnik Celtics, Rondo był znany (i nadal jest), że w najważniejszych spotkaniach &quot;kręci&quot; najfajniejsze cyferki, dziś nie powinno być inaczej. Dlaczego jest to tak ważne spotkanie? Ano dlatego, że Jazz są bezpośrednim rywalem Kings do walki o playoffy, a jeszcze w tym tygodniu zostanie rozegrane kolejne spotkanie między tymi drużynami - Kings baaardzo chcieliby wygrać oba mecze (o wadze tych spotkań mówił m.in. trener Karl) i zmniejszyć straty do 8ego miejsca w konferencji. Podsumowując, Rondo powinien spokojnie ogarnąć linie 11,5, o ile nic mu nie odbije (mam na myśli przede wszystkim ejection, Rondo to typowy gracz z gorącą głową - nie raz był wywalany z boiska za dyskusje z sędziami/bójki itp)

Irving over 17,5 pkt @1,85 Betsafe
0,5/10
⛔⛔⛔ (16 pkt)

Do tego gram na linię na Irvinga, którą podał chwilkę temu Wojnodrake, nie czytałem jego argumentów, ale strzelam że znajduje się gdzieś tam mecz z poprzedniego sezonu w Texasie, gdzie Irving zdobył chyba z 50 punktów ???? . Irving po kontuzji powoli wraca do rytmu i zrzuca z siebie &quot;rdzę&quot;, dziś powinien zrobić te 18 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Utah Jazz vs Sacramento Kings Under 200,5 @1,90 bet365⛔

Dziś trzeba korzystać z atrakcyjniej inni wystawionej przez buki w domowym meczu Utah.
Czemu trzeba korzystać, bo jest po prostu, wyolbrzymiona !!
Co więcej wyższa linia niż dzisiejsza, była tu tylko raz.
A co najlepsze tylko o 1 pkt. i tylko z powodu iż przeciwnikiem byli Golden State, które jak wiadomo rzuca potężne ilości pkt. każdemu zespołowi co nie zmienia faktu, że, grają koszykówkę, która wychodzi z założenia rzuć więcej niż przeciwnik, więc i obrona nie jest tam jakoś ważna.
Ale nie bd. nawijać o GSW. bo nie bd. uczestniczyć w tym meczu.
Jak każdy zdołał się już przyzwyczaić linię wystawiane w meczach Jazz są zazwyczaj między 182-200.
Więc co się rzuca w oczy to na pewno to że, buki wystawiają na ich mecze często wręcz mizerne jak na standardy NBA linie.
Ale są ku temu powody....
Nie mniej jednak, Jazzmani i tak na własnym parkiecie zdobyli aż 14 underów na 23 mecze.
Kolejne dobre info to takie że, zdobyli 8 meczy poniżej linii w 11 ostatnich meczach na własnym parkiecie, oraz w 13 na 19 ostatnich rozegranych spotkaniach.
Ja wiem że, ktoś może powiedzieć....
Zaraz, linia nie jest mała bo przecież gra też Sacramento !!
Ale im się tu nie gra łatwo i nie czują się jak ryba w wodzie, bo co aż, dziwne w 5 ostatnich tu rozegranych meczach wynik więcej niż 100 pkt. osiągnęli tu tylko raz !!
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Suns - Celtics typ: Celtics @1,18 ✅✅✅ (eaaasy - 103:117)

Idealny typ do jakiegoś dubla/trebla. Celtowie w meczu z Indianą przerwali serię 4 niepowodzeń i myślę, że będą chcieli zacząć nową serię zwycięstw. Do tego potrzebne jest ogranie Słońc, które od czasu straty Bledsoe są jedną z gorszych drużyn ligi. Dziś co prawda zagra zapewne Knight (zatrucie pokarmowe), jednak nie powinno to zrobić większej różnicy w wyniku końcowym. Po stronie Celtów na pewno świetna forma kieszonkowego Azji (Thomasa) i gorszej (mam nadzieję, że tylko &quot;jescze&quot;) wersji Butlera - czyli Crowdera. W razie gdyby Knight zaczął łapać dobry rytm kołcz Stevens zapewne posadzi (dosłownie) na nim Smarta, który jest aktualnie jednym z lepszych obrońców na pozycji nr1, a już na pewno najlepszym w swoim wieku (21 lat). Suns nie powinni również sprawić kłopotów Zielonym pod koszem, ponieważ nie zagra dzisiaj Len. Chandler to wciąż dobry obrońca, jednak w ataku nie daje drużynie niestety zbyt wiele. Do tego ostatnio świetny mecz zagrał Amir Johnson (14 pkt 18zb), który zapewne będzie zagrać na podobnym poziomie. Podsumowując, Celtowie powinni spokojnie wygrać dzisiejsze spotkanie

jeśli ktoś ma ochotę to wspomniany dubel u mnie w temacie
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Moje typy z NBA w 2016r ( wszystkie kursy o wartości 2.00 lub większej )
Typy z analizami: 7/11 + 1 zwrot
Typy bez analiz: 5/8
Chicago - Dallas
Chicago - 4,5pkt
2.48 - Unibet
77:83

Dziś w nocy stawiam na zwycięstwo Byków przed własną widownią z drużyną Dallas co najmniej czterema punktami. Co prawda Chicago jest w sytuacji back-to-back i to po dogrywce rozegranej na terenie najsłabszej drużyny w całym NBA - 76ers, jednak udało im się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść więc podróż do domu była miła. Dodatkowo Butler po raz kolejny udowodnił, że w tym sezonie wszedł na niebotyczny poziom - zdobył wczoraj 53pkt co jest największą ilością zdobytą przez jednego zawodnika dla Byków od czasów samego MJ! Dziś na pewno po raz kolejny będzie chciał udowodnić,że to on jest liderem tej drużyny. Zawodnicy dodatkowo mają w pamięci poprzedni mecz rozegrany między tymi drużynami tam podopieczni Hoiberga też byli back-to-back a mimo tego postawili bardzo trudne warunki wtedy grającym u siebie zawodnikom Dallas i przegrali dopiero w końcówce, chęć rewanżu może pokryć braki w sile + nie wierzę, że w drugim meczu z rzędu przeciwko Bykom Barea będzie miał taki świetny dzień rzutowy jak wtedy. Warto zauważyć też, że mimo ostatnich wpadek drużyna z Wietrznego Miasta gra najlepsze swoje spotkania przeciwko mocnym drużynom. Ograli u siebie Indianę, Toronto, Memphis czy też San Antonio. Potrafili też pokonać OKC na wyjeździe, warto wspomnieć że Mavs ostatnio też nie grzeszą formą. Z ostatnich pięciu spotkań wygrali tylko dwa i to z Minnesotą i Pelicans. Kurs bardzo przyzwoity i pobieram go.
Houston - Cleveland
Houston
2.02 - Pinnacle Sports
77:91

Prosta piłka. Cavs w sytuacji back-to-back, wczoraj po bardzo intensywnym spotkaniu ulegli drużynie Spurs 95-99. Dziś w nocy czeka ich kolejny bardzo trudny do mecz do rozegrania w Teksasie. Mimo iż Rockets bardzo słabo weszli w sezon i doszło nawet do zmiany trenera to od pewnego czasu podnieśli swój poziom gry i mają obecnie na koncie serię pięciu wygranych spotkań z rzędu. We własnej hali w tym sezonie potrafili ogrywać już Indianę, San Antonio czy Clippers. Na pewno będą chcieli nakręcać tempo i wzmacniać intensywność rywalizacji aby wykorzystać zmęczenie gości. Ci gdy byli w tym sezonie w podobnej sytuacji po przegranej z GSW dwa dni później ulegli bardzo łatwo drużynie Portland, dziś mają jeszcze mniej czasu na odpoczynek zarówno fizyczny jak i psychiczny. Myślę, że warto zainwestować w gospodarzy kilka groszy.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Giannis Antetokounmpo
over 14.5 pkt
@1.76 ✅
bet365

Giannis ostatnio 2 dobre mecze , 19 pkt i 29 przeciwko Bulls i Wizards .
Hawks lubią pograć szybko jak mają dobry dzień w ataku .

Giannis Antetokounmpo to missmatch dla praktycznie każdego obrońcy w lidze na SF , tutaj Hawks mają Korvera którego młodziak zjada warunkami fizycznymi i jeśli Bucks tego nie wykorzystają to będe bardzo zaskoczony .

Gra sporo minut , ostatnio chętnie atakował obręcz i punktował , jeśli Hawks zaproponują mecz w szybkim tempie to 15 pkt wydaje się prostym zadaniem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
rozliczenie
Luźny typ ode mnie na dziś, jeśli miałbym określić stawkę to jakieś 0,25/10 ???? ✅✅✅ (easy - 7 pkt przewagi)


Typ: Celtics -3 (handicap 2-drogowy na wynik w 1 kwarcie meczu) @1,87 Betsafe

Analiza:

Celtowie są jedną z najlepiej rozpoczynających mecze drużyn w całej lidze. Średnia z całego sezonu plasuje się na poziomie 2,5 różnicy na korzyść Zielonych - jednak ta ze stycznia wynosi bardzo dobre 5,9 pktu różnicy. Dla porównania gracze GSW otwierają mecze różnicą średnio 5,3 punktu na swoją korzyść. Te statystyki pokazują jak dobrą drużyną w tym aspekcie gry są Celtowie. Dziś za przeciwnika mają słabo grających ostatnio Suns, którzy od straty Bledsoe fatalnie grają w pierwszej kwarcie (-7,4 pkt). Dziś liczę na to, że C&#39;s jak to mają w zwyczaju dobrze wejdą w mecz, i już po pierwszej kwarcie będą w stanie zbudować bezpieczną przewagę nad Słońcami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Pelikans- Hornets typ: Pelikans -2 @1.83 B365 5/10 zwrot
Aż się wierzyć nie chce jak wygląda gra Pelikanów, bilans 12W-26 L, nie tak to miało wyglądać przed sezonem no ale do rzeczy. Dziś mecz u siebie z osłabionymi Hornets( nie gra Lamb no i wiadomo Big Al). Do zespołu gospodarzy wrócił Davis, który ostatnio kręcił bardzo dobre cyfry no i jest szansa, że Evans dziś zagra. NOP dużo lepsze staty natują na swoim parkiecie 7W -9L, więc ten bilans nie jest już taki tragiczny. Napewno stać ich na dużo lepszą grę i dziś w nich wierzę.
Dodatkowo Cavs win @ 1.87 Pinek 3/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dl13 435

dl13

Użytkownik
A ja dzisiaj na przekór, po pierwsze przekonuje mnie duet Lilarda z McCollumem, którzy moim zdaniem poradzą sobie z Nets. Ostatnio Brooklyn wziął derby, ale brakowało Melo, a Portland spisuje się nad wyraz dobrze i pomimo prognoz walczą o play offy! Jeśli chcą być w tej ósemce, to takie spotkania muszą po prostu wygrywać.
Portland Blazers @ Brooklyn Nets 1.58 ✅

Tak wszyscy ślepo w to Chicago, ja wczoraj po połowie zamknąłem lekką stawkę na 76ers, bo czułem, że to wyciągną, ale chłopaki potrzebowali dogrywki, są dzisiaj b2b, a Butler miał wczoraj gametime decision, a jednak wystąpił i zdobył ponad 50pkt. Lubie tego gracza, jego przeszłość mi imponuje, ale czy wystąpi tak drugą noc z rzędu? Po takim kursie chętnie spróbuję Dallas, którym zdarzają się wpadki, ale z takimi przeciwnikami lubią się spiąć. W grudniu Dallas wygrało 7 oczkami u siebie, dzisiaj liczę na Nowitzkiego który przy absencji Gasola powinien się wykazać.
Dallas Mavericks @ Chicago Bulls 2.00 ✅

Ako. 3.16 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
@up: Derrick Rose (knee) and Pau Gasol (shoulder, Achilles) will play against the Mavs on Friday. -&gt; Rotoworld.com
Kyrie Irving over 18.5 pkt | @1.87 | Betano ✅ 23 pkt ✅
Wczoraj przeciwko SAS 6-17 z gry i zaledwie 16 punktów. Wiadomo, że rozgrywający Cavs musi wrócić do formy, zacząć czuć piłkę. Linia obniżona o 1 punkt względem tego, że średnia Irvinga wynosi 16.5 pkt/mecz. Wierzę, że przeciwko Rakietom ręka zadrży przy rzutach kilka razy mniej i rzuci te 19 pkt, które jest wymagane do tego, by pokryć over. Krótko i na temat. Tutaj będzie też miał większe szanse na oddanie celnych rzutów, gdyż Rockets pomimo tego, że podobnie jak Spurs są z Teksasu, to jednak tak dobrze nie bronią i nie są tak dobrą ekipą, jak wielokrotni mistrzowie z San Antonio. Liczę, że Uncle Drew zrobi dziś swoje i ogarnie ten over.
Bez analizy, kursy z Betano:
Kevin Durant over 27.5 pkt | @1.87 ⛔ 21 pkt, blowout ⛔
Brook Lopez over 20.5 pkt | @1.87 ✅ 25 pkt ✅
Boston Celtics -5.5 HT | @1.97 ✅ 68-47 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Atlanta Hawks @ Milwaukee Bucks
Middleton, Khris. Łącznie punktów: Powyżej 18.5 @ 2.05 Marathonbet ✅ 26 punktów​

Na dzisiejszą noc NBA dobrą opcją wydaje mi się Khris Middleton na którego linia oscyluje w okolicach 18 - 18.5 punktu w zależności od bukmachera. Bucks zagrają dzisiaj przed własną publicznością z Atlanta Hawks, która w ostatnim meczu zaliczyła po prostu tragiczne spotkanie i przegrała różnicą 23 punktów z Charlotte Hornets. Zespół Milwaukee Bucks jest to młody perspektywiczny zespół, który nie ma aktualnie jeszcze wielkiego ogrania, ale ma zawodników, którzy są w stanie sprawiać sensacje. W mojej ocenie najlepszym z nich jest Khris Middleton, który jest liderem tej drużyny, dostaje najwięcej czasu na parkiecie, jest on osobą obarczaną największą odpowiedzialnością rzutową w kluczowych momentach spotkania, bardzo dobry egzekutor rzutów za 3 punkty. Jeśli chodzi o czyste statystyki dostaje przynajmniej 35min na mecz - zazwyczaj w tym miesiącu około 40, oddaje 15 rzutów za 2 punkty, około 5 za 3 punkty, osobiste rzucane ze skutecznością 83%. Jak widać jest to gracz do każdego elementu - potrafi rzucić za 2 punkty, tak jak wcześniej wspomniałem często rzuca za 3 punkty (celność ok 40%) i bardzo dobrze egzekwuje rzuty osobiste. Dzisiaj z ekipy Bucks wypadają O.J. Mayo i Jerryd Bayless oraz wcześniej kontuzjowany Greivis Vasquez (info rotoworld). Oznacza to, że Khris będzie musiał brać na swoje barki jeszcze więcej rzutów i odpowiedzialności za grę co powinno sprzyjać temu zakładowi.

https://www.youtube.com/watch?v=v6RdSxi_OC8
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dl13 435

dl13

Użytkownik
Ja na dzisiaj po niskich kursach:
Po pierwsze Charlotte, powoli wracają do dyspozycji, dzisiaj grają u siebie i mają Bucksow do ogrania. Obie drużyny b2b, obie po ciężkich meczach, myślę że przewaga parkietu zdefiniuje zwycięzcę.
Bobcats v Bucks 1.40


Po drugie Portland, co prawda b2b, ale wczoraj im zaufalem i robię to ponownie. Lilard naprawdę klasa, myślę że akurat nie podpasowuja jako rywal dla 76ers i dadzą radę.
Blazers @ 76ers 1.41


W Utah powrócili liderzy i drużyna odzyskała pazur. Lakers bez Bryanta złapali rytm i trochę się ich obawiam, ale Jazzmani grają u siebie, tutaj znowu liczę na przewagę parkietu.
Utah v LAL 1.30

Mam nadzieję że od wczoraj wróciłem na zieloną drogę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dexter55 67

dexter55

Użytkownik
Co do typu na Hornets poczekałbym na składy jeszcze:
Jeremy Lin (ankle) is questionable Saturday
Jeremy Lamb (toe) is doubtful for Saturday
Kemba Walker (left ankle sprain) and Nicolas Batum (left elbow strain) are probable for Saturday&#39;s game vs. the Bucks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Co sezon Clippersi ogrywają koszykarzy z Sacramento, aczkolwiek różnica zazwyczaj nie była specjalnie duża +6, -9, -27, -11, -7, -5. Tym razem wydaje się, że notowania Królów rosną gdyż nie zobaczymy Griffina i możliwe, że nie zagra Jordan. Zatem otwierają się szerokie możliwości dla Cousinsa i kolegów. Sac w tym sezonie ma zdecydowanie lepszego rozgrywającego niż w poprzednich latach w czym upatruję szansę na korzystny wynik Kings.

Los Angeles C - Sacramento =&gt; Sacramento +11 =&gt; 1,40 ✅
Detroit - Golden State =&gt; Detroit +12 =&gt; 1,41 ✅
AKO =&gt; 1,97
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zikos 19,6K

zikos

Użytkownik
T. Burke over 13,5pkt 3/10 Betano 1,87 16pkt
Dzis Utah zagra z Lakers.Burke ostatnio osiegla niezle rezultaty.W meczu z Kings przy stragicznej skutecznosci za 3 pkt 0/6 zdobył 17pkt ,przedtem w Porland uzyskal 15pkt .W poprzednim meczu z Lal rzucil tylko 10pkt ale zagral wtedy malo minut.Dzis mysle ze bedzie na parkiecie około 30min i rzuci 14/15 punktow co powinno starczyc do osiagniecia progu.

Edit :
Troche sie pomylilem co do liczby minut ,pogrom Lalek i Burke gral mnie,ale over udalo sie zrobic.
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Grizzlies -4 @1,83 Bet365 1,25/10 ✅✅✅ (103:95)

Analiza:

Dziś króciutko, najważniejszą informacją jest to, że kolejny mecz z powodu urazu kostki opuści Anthony, który w tym sezonie stał się liderem pełną gębą Nowojorczyków. Bez niego oddali mecz na Brooklynie, czyli z jedną ze słabszych drużyn ligi. Dziś przyjeżdżają do Memphis, a tu czeka ich nie łatwe zadanie, ponieważ Miśki powinny mieć odpowiedź na każdego ważnego gracza Knicks. Porzingisem zajmie się duet Gasol/Randolph, Affalo zaopiekuje się Tony Allen. Nie sądze, żeby 31-punktowe spotkanie powtórzył Derrick Williams. W ekipie z Memphis wciąż nie ma Conleya, jednak ostatnio na prawdę dobrze zastępuje go Chalmers. Miśki powinny spokojnie pokryć ten handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Milwaukee Bucks @ Charlotte Hornets
Batum, Nicolas. Łącznie punktów: Powyżej 17 @ 1.85 Ónibet ⛔

Na tapetę po raz kolejny biorę mecz Milwaukee Bucks, ale tym razem swój typ będę podawał na reprezentanta gospodarzy czyli zespołu Charlotte Hornets - Nicolasa Batuma. Pierwsza rzecz, która w mojej ocenie przemawia za tym typem to fakt, że Hornets są faworytami dzisiejszego spotkania. Grają u siebie, goście z Milwaukee są B2B, a Hornets ostatnio w całkiem dobrej formie gdzie ograli Atlantę Hawks i w ostatnim meczu ulegli zaledwie 2 punktami ekipie New Orleans Pelicans. Jeśli chodzi o Milwaukee to tam trochę gra wygląda w sposób, że kto weźmie piłkę to po prostu rzuca, nie ma w tym większej filozofii, bo ekipa ta gra dość radosną koszykówkę chociaż wykonawców jak wczoraj pisałem ma bardzo ciekawych. Hornets dodatkowo grają dobrze u siebie, jedna i druga ekipa rzuca około 100pkt na mecz. Przechodząc do typu to Batum dostaje średnio 35min na mecz, oddaje około 13 rzutów za 2 (skuteczność 42,7%), około 6 rzutów za 3 (35,8%) i dostaje około 3.5 rzutów osobistych na mecz wykonywanych ze skutecznością 85%. Jak widać jest to bardzo ważne ogniwo drużyny Hornets, jeden z najważniejszych zawodników w zespole. Co ważne w drużynie gospodarzy nie zagra dzisiaj Jeremy Lamb (gracz grający na podobnej pozycji) więc można przypuszczać, że Batum będzie musiał wziąć więcej gry na siebie, a być może dostanie więcej minut, dodatkowo od długiego czasu z powodu kontuzji nie gra w tej ekipie Al Jefferson i Michael Kidd-Gilchrist. Bucks nie jest to zbyt dobrze broniąca ekipa także mam nadzieje na trochę radosnej koszykówki w wykonaniu dwóch ekip i over ze strony Francuza.

https://www.youtube.com/watch?v=iz5PQkkkPQA
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Utah Jazz - LA Lakers
Rudy Gobert over 9.5 zbiórek @ 1.72 Uni.bet
✅ over do HT.​
Utah Jazz dziś bez Favorsa oraz Bookera, o ile do braku Favorsa zdążyliśmy się przyzwyczaić to brak Bookera jest nowością. Co to oznacza? A no to, że Jazz dziś bez dwóch siłnych skrzydłowych, a na tej pozycji został tylko Trey Lyles. Drużyna Utah w swoich szeregach ma dwóch centrów Rudego Goberta oraz Jeffa Witheya, a więc na tych dwóch pozycjach PF i C trener Jazz będzie rotował trzema zawodnikami oznacza to, że Rudy Gobert powinien złapać dziś więcej minut. Francuz wraca po kontuzji i grał mniej ale dziś powinien złapać te 30+ minut. Średnia zbiórek Goberta w tym sezonie to 9.7. Drużyna Lakers jak i Jazz do mocno overowych nie należą, a wiec powinno być sporo okazji do zbiórek. Jeżeli będą minuty, a na to się zanosi to typ powinien wejść easy ;).
Dodatkowo.
Memphis Grizzlies - NY Knicks
Afflalo over 13.5 pkt. @ 1.85 Sportingbet ⛔ 11 pkt, tylko 2 rzuty oddane w 2 połowie...
Knicks dziś bez Carmelo Anthonego, a to praktycznie mówi wszystko za typem. Arron w tym sezonie rzuca średnio 14 pkt na mecz, linia zaniżona (w ostatnim meczu jak nie grał Melo linia wynosiła 16.5 pkt, dla porównania w Rivalo stoi 15.5.). Punkty Afflalo w tym sezonie gdy nie grał Carmelo: 31,16,18.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Giannis Antetokounmpo - Double-Double @2.15 ✅ 14 pkt &amp; 11 reb ✅
John Wall over 20.5 pkt @1.75 ✅ 36 pkt ✅

Rajon Rondo over 11.5 asyst @1.87 ⛔ 10 asyst ⛔


Po kolei. Jeśli chodzi o Greka, to jest dobrze zbudowanym atletą. Coraz lepiej zbiera piłkę na tablicach, a w ostatnim czasie double-double w jego wykonaniu to częsta rzecz. Głównie mam na myśli, że jego potencjalne double-double to będą punkty i zbiórki.
Drugi typ jest prosty. Niby wraca MG13 (&quot;(knee) will play on Saturday&quot;), ale za roto: &quot;Bradley Beal resting on Saturday night&quot;. To może być close-game. Wizards grają ciągle w kratkę. Natomiast Celtics też... Z tym, że zachowują ciągłość. Wygrali dwa mecze z rzędu i teraz w Verizon Center może być im trudniej. Wall będzie główną siłą napędową Czarodziejów. 21 punktów powinien na I. Thomasie zrobić.
Ostatni typ to klasyk w moim wykonaniu w tym sezonie. Rajon Rondo = asysty. D.J nie zagra po stronie Clippersów, więc do Cousinsa będzie kierowane jeszcze więcej piłek, tak myślę. A nawet jeżeli nie, to Rondo nabije sporą liczbę asyst właśnie na DMC, więc ten tak, czy siak będzie miał ułatwione zadanie i będzie to z korzyścią dla Kings.
Wszystkie kursy z Betano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom