>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Styczeń 2016

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Moje typy z NBA w 2016r ( wszystkie kursy o wartości 2.00 lub większej )
Typy z analizami: 6/9
Typy bez analiz: 4/6

Detroit - San Antonio
Under 194,5pkt
2.02 Pinnacle
99:109

San Antonio w tym sezonie wzniosło swoją grę i defensywę na niesamowity poziom. Potrafią ograniczyć poczynania każdej drużyny w bardzo dużym stopniu, o ile w meczach rozgrywanych we własnej hali pozwalają sobie na trochę luźniejszą grę i tracą więcej punktów to w spotkaniach wyjazdowych wykręcają niesamowite wynik takie jak zatrzymanie na 83pkt Atlanty czy też Mepmhis. Podopieczni Popovicha nie nakręcają też tempa, swoje zdobycze punktowe opierają na bardzo wysokim procencie egzekucji. Jeśli chodzi o Detroit potrafią oni narzucać mnóstwo punktów ale raczej przeciwko słabym defensywą gdzie łatwo jest minąć jeden na jeden i odrzucić piłkę na obwód lub samemu wykończyć akcję. Obrona Spurs nie będzie pozwała gospodarzom na taką grę, pod koszem Drummond będzie miał bardzo trudnych rywali więc nie poszaleje. Jeśli SAS tylko nie wpadną na pomysł aby iść na wymianę ciosów ( którą i tak by wygrali ) tylko skupią się na kontroli meczu od początku do końca to typ powinien spokojnie wejść.
Minnesota - Oklahoma
Under 208,5pkt
2.04 - Unibet
96:101

Bardzo wysoko postawiona linia podyktowana głównie stylem gry gości z Oklahomy. Thunder są bardzo overową drużyną, w ich spotkaniach często przekraczana jest liczba 220pkt - czemu więc gram under? Ponieważ Sota u siebie to dla równowagi bardzo underowa drużyna, złożona głównie z młodych zawodników lepiej czuje się na wyjazdach nie mając presji wyniku niż we własnej hali. 74pkt z Denver, 85pkt z Milwauuke czy 87 z Dallas to ich wyniki na własnym parkiecie. W ostatnich dziesięciu domowych spotkaniach tylko dwukrotnie przekroczyli granicę stu punktów i to tylko przeciwko bardzo słabym defensywom Lakers i Nuggers. Goście z OKC są zepsołem typowo ofensywnym, kochają nakręcać tempo i rzucać bardzo szybko już w początkowych momentach akcji. Mają oni jednak graczy, którzy potrafią bronić i są bardzo atletyczni przez co łatwo będą w stanie zdominować młodych rywali. Wynik punktowy gospodarzy powinien zakręcić się koło 90 więc goście mogli by rzucić w granicach 108 punktów - jest to jak najbardziej realne i spróbuję to zagrać.
Dodatkowo gram też:
New York - Boston
NEW YORK WIN
2.05 - Bet365
120:114
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Kevin Love Powyżej 9.5 Zbiórki @1.66 Bet365✅



Kevin w tym sezonie zdecydowanie zbiera falami. Potrafi zaliczyć kilka występów po naście zbiórek by potem wpaść w lekki dołek i zbierać po 8-9 piłek. Mimo wszystko warto mu dziś zaufać. Cavs są na długim road tripie i przed nimi trzy mordercze spotkania z Mavs, Spurs i Rockets. Minuty jakie dostanie Kev w tych spotkaniach na pewno będą dosyć grubaśnie. Spodziewam się, że bariera 35 minut pęknie spokojnie. Nie wyobrażam sobie, aby Cavs dziś wygrali bez problemów. Mavs to bardzo ambitna drużyna, która u siebie jest w stanie pokonać większość drużyn.

DD rebounds w 18 z 35 spotkań jednak było kilka w których grał po 20~~ minut i nie zbierał tej liczby.

W tamtym sezonie w barwach CAVS przeciwko MAVS zebrał :
14 piłek w 33 minuty i 10 piłek w 32 minuty.

Z czystej ciekawości sprawdziłem jak wyglądało zbieranie w przeszłości przeciwko MAVS. Ta drużyna od lat nie zmienia stylu gry.

Średnio :

Rookie season 8.3 ZB w 24 min
09-10 10.3 ZB w 24.7 min
10-11 16 ZB w 37 min
11-12 13.3 ZB w 40.7 min
12-13 -----------
13-14 11.3 ZB w 37.8 min
14-15 12 ZB w 32.5 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Grizzlies - Rockets
Typ: Ariza over 1,5 celnej trójki ✅✅✅ zabite w 2 kwarcie :cool:
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betsafe


Analiza:
Ariza w ostatnich (5) spotkaniach spędza średnio na parkiecie około 34 minuty, dziś spokojnie powinien wyrobić normę (Brak kontuzji itp.).
W tym czasie oddaje średnio 6,4 trójki, trafia równo 3. To pokrywa dzisiejszą linię aż nadto. Co ważniejsze, jest zawodnikiem równym - we wspomnianych 5ciu meczach ani razu nie zszedł poniżej minimalnego progu 2 celnych trójek.
Nawet przeciwko wybitnemu obrońcy (Kawhi Leonard) potrafił trafić 2/4 rzutów za 3p, dodatkowo w ograniczonych minutach (25). W meczu z Miśkami prawdopodobnie większość czasu będzie kryć go Jeff Green, który trzyma poziom, aczkolwiek nie jest wybitnym obrońcą. Ponadto, dzisiaj Trevor na pewno postara się nawrzucać jak najwięcej punktów, po meczu z Indianą, w którym zdobył 24 pkt (5x3pt). Jest to typowy gracz 3&amp;d - dobry strzelec zza łuku, dobry obrońca. Powinien spokojnie oddać 4-5 trójek, a jeśli nie będzie jakoś specjalnie pudłować, to linia 1,5 powinna zostać pokryta z nawiązką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers over 197,5 -&gt; 1,89 -&gt; Pinnek ✅✅✅ 110 - 107 Cavs, czasami trochę szczęścia też potrzeba ;-)

Wczoraj niestety wpadka z Netsami, gratuluję kolegom którzy mieli rację, ale nie poddaję się, jedziemy dalej. Dziwna jakaś ta linia. Wg mnie za mała. Spodziewałem się linii w okolicach 203,5-204. Zarówno po stronie Dallas jak i Cavs praktycznie cały roster dostępny na ten mecz. Nie będzie tylko Mo Williamsa po stronie ekipy z Ohio. Obie ekipy mają bardzo całkiem fajnych zawodników ofensywnych i co należy podkreślić do ekipy Blatta wrócił wreszcie Kyrie Irving, więc praktycznie ta ofensywa będzie jeszcze mocniejsza. Statystycznie Dallas i Cavs zajmują odpowiednio 12 i 13 miejsce pod względem najlepszej ofensywy na parkietach NBA, a dzieli ich zarówno 0,1 pkt. Dallas zdobywa średnio na mecz 101,5 PPG a Cavs 101,6 PPG. Jeśli chodzi o pkt przeciwnika to Cleveland traci średnio 95,1 OPG a Dallas 100,7 OPG. Pod względem defensywy(only OPG) wychodzi na to że Dallas to połowa stawki NBA, a Cleveland to 2 najlepsza obrona ligi tylko za San Antonio Spurs. Jednak teraz wrócił Irving, styl Cavs na pewno się zmieni, będzie lepszy atak, szybciej będą grać niż z Dellavedovą, a że Irving nie jest dobrym obrońcą na swojej pozycji to też i obrona powinna na tym stracić. Tak naprawdę to statystyki nie grają. Są ważne to fakt ale to statystyki. Nikt by nie wygrywał gdyby się sugerował w dużej mierze statystykami. Ja dzisiaj widzę ofensywny mecz. Dallas pod koszem ma Dirka i starego Pachulie, LeBron powinien w nich wchodzić jak w masło, a że potrafi wymuszać faule to Dallas w pomalowanym może mieć problem. Obie strony mają dobrych strzelców na obwodzie, dzisiaj po prostu nie widzę innej opcji jak over w tym meczu. Inne typy w moim temacie, polecam i zapraszam. Pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dwa typki i analiki:

Detroit +7.0 pkt @ 1.90 PaddyPower ⛔

Spurs back-to-back i w perspektywie bardzo ciężki kalendarz, o którym rambo wspominał. Cavsx2, Houston, GSW, Mavs etc. Popovich to mądry trener więc na pewno nie będzie szafował siłami starterów. Blowoutu jak z Brooklynem więc nie będzie, a że Detroit to lepsza drużyna spodziewam się zaciętego spotkania do końca. Spurs pewnie wygrają, ale tak powiedzmy czterema oczkami.
NY Knicks @ 2.04 Bet365 ✅
Klasyk w Atlantic Division. Obie drużyny walczą o play-offy i mają podobny bilans. Normalnie nie postawiłbym przeciwko Celtom, którzy mieli dobry start i na wyjazdach grali więcej niż przyzwoicie (10w/8l). Jednak ostatnie porażki z Lakersami i Nets jawnie wskazują, że wpadli w downtrend. Z kolei Knicks ostatnio zdecydowanie w uptrend. Wygrane z Miami, 2x z Atlantą, Milwauke i bardzo stykowe spotkanie z Spursami. Atut włąsnej hali + aktualna forma + kurs = NY Knicks
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Detroit +7.0 pkt @ 1.90 PaddyPower Spurs back-to-back i w perspektywie bardzo ciężki kalendarz, o którym rambo wspominał. Cavsx2, Houston, GSW, Mavs etc. Popovich to mądry trener więc na pewno nie będzie szafował siłami starterów. Blowoutu jak z Brooklynem więc nie będzie, a że Detroit to lepsza drużyna spodziewam się zaciętego spotkania do końca. Spurs pewnie wygrają, ale tak powiedzmy czterema oczkami.
Popovich to madry trener i wlasnie dlatego dla Niego wygrana z Detroit liczy sie tak samo jak z Cavs czy GSW i dlatego nie raz nawet w czasie prime time w telewizji potrafił wystawiac pół rezerwowy skład przeciwko topowym druzynom narażając sie na kare. Dlatego teze, ze niby odpusci takim Tlokom w perspektywie meczow z topowymi rywalami odłożył bym miedzy bajki.Sory za dygresje juz w czasie meczu i prowadzenia Spurs ale teraz dopiero moglem cos napisac.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Co myślicie o Wizards-Bucks?
Kusi kurs 3 na gości mimo,że są b2b. Washington cały czas ma problem z kontuzjami. Wrócił Nene wypadł Gortat chwilę temu czytałem,że Wall ma problem ze zginaniem kolana. Wprawdzie ma zagrać ale może to się przełożyć na jego grę.
Bucks w tabeli stoją niżej ale wydaje mi się,że nie są tak ciency jak ich bilans pokazuje.
Btw Dallas może zagrać dzisiaj rezerwowymi. Cienko rozegrali dogrywkę i przegrali z Cavs.
Dziwi mnie,że w końcówce meczu i dogrywce nie grał McGee. Lebron z taką łatwością wszedł pod kosz robiąc wsada,później Irving rzucił spod kosza. Love miał tez łatwe pkt jak sam Dirk był na boisku. Moim zdaniem Mavs powinni byli postawić strefę bo widać było jak słabe było krycie Lebrona przez Parsonsa.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Charlottte Hornets - Atlanta Hawks ⛔
1.68
pinek
Atlanta 2-0 z Hornets w tym sezonie po zaciętych meczach , było to na początku sezonu kiedy zarówno gra i jak i nastroje w ekipie Hornets były lepsze.
Hawks złapali fajny rytm ofensywny zdobywając 246 pkt w 2 ostatnich meczach z Bulls i 76ers (52% z gry , 69 assyst i 48 punktów z kontr)
Gospodarze ostatnio w tragicznej formie , 7 porażek z rzędu oraz 9 na ostatnich 12 meczów . Oglądałem ich beznadziejne mecze z cienkimi Nuggets i Suns , częste przestoje w ataku oraz dziurawa obrona .
Wychodzi brak Ala Jefferesona w ataku .
Hawks są znacznie lepszą drużyną , złapali rytm w ataku a Hornets podczas swojej passy porażek notują 107 punktów traconych na mecz .
po pauzie w meczu z Bulls prawdopodobnie wraca Thabo Sefolosha
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Washington Wizards
: Milwaukee Bucks
: 2 handicap +6.5 @1.83 bet365✅

Nie potrafię zrozumieć czemu mamy taką linię na ten mecz, do tego nie potrafię zrozumieć czemu aż tak duży % osób decyduje się pograć w stronę Wizards. Oczywiście jest to drużyna o dużym potencjale, ale ten sezon w ich wykonaniu jest tragiczny. Pierwszy problem to defensywa która mocno kuleje, a do tego kontuzje który przez cały sezon męczą gospodarzy. Kolejną kontuzję złapał Beal, kontuzjowany obecnie jest Gortat(przebywa w szpitalu). Nie ma Andersona czy Kardashiana, a ostatnio kontuzjowani byli Nene czy Gooden. Do tego warto wspomnieć o ciągłych problemach zdrowotnych ich lidera Johna Walla.

&quot;I know you’re going to deal with nagging injuries throughout the year,&quot; Wall said on Saturday. &quot;I’m perfectly fine with that. But it’s the ones that – I can’t even bend my knee without it being sore. So that’s the thing that gets frustrating.&quot; He will have an MRI on Thursday, but he is expected to play through the injury on Wednesday vs. the Bucks&quot;

Wizards zdarzają się świetne mecze. Wygrane ze Spurs, Cavs czy ostatnio Bylls na pewno robią wrażenie, ale to wciaż team który potrafi przegrać u siebie Knicks czy Lakers.
Są pewne szanse, że dziś wystąpi Beal, ale na pewno wejdzie z ławki.

Jeśli chodzi o Bucks to podobnie do Wiz nie zachwycają oni w tych rozgrywkach. Poczynili pewne ruchy kadrowe i wydawało się, że spokojnie znajdą się w 8. Tak obecnie nie jest, ale przy lepszej grze spokojnie będą mogli awansować do PO.

W obecnym roku Bucks rozegrali 7 spotkań. Wygrali 4 z dnich(Bulls,Mavs,Pacers,Wolves).
Wizards natomiast wygrali z(Bulls,2xOrlando z którymi im się dobrze gra od dawna).

Bardziej cenię sobie występy graczy z Milwukee i jestem pewien, że będą w stanie zdominować dziś pomalowane. Ani Gooden, Nene nie są tytanami w defesynwie. Wydaje się, że wysocy gracze Bucks spokojnie poradzą sobie w w okolicach obręczy.

Bucks w sytuacji b2b, ale jest to młoda drużyna i spokojnie ich organizmy się zregenerują. Zresztą w obecnym sezonie pokryli oni handicap 7 na 9 razy gdy byli w sytuacji b2b.

 
Otrzymane punkty reputacji: +52
dl13 435

dl13

Użytkownik
Ja na dzisiaj dwa dubelki ????
1.
O NYK pisałem w poprzednim poście, są w zdecydowanym gazie. Na dzisiaj jedyna niewiadoma to Melo, ale wczoraj chciał wracać do gry, więc wątpie, żeby z tą kostką było coś poważnego. Chłopaki walczą o play offy i takich meczów się nie odpuszcza. Nets od czasu kontuzji Jaretta Jacka są dużo gorsi, a i tak już było cienko, a McCollough też już nie gra. NYK b2b, ale co to za wyjazd? :p
NYK @ Brooklyn Nets 1.58
Do tego dorzucam Indianę, której gra wygląda jakby znowu łapali rytm, o Bostonie pisałem wczoraj, są w zdecydowanym dole, więc nawet przy przewadze hali jestem za Pacers. W takim kursie widzę value. Obie drużyny b2b.
Pacers @ Boston 2.45
Ako. 3.89

2. Heat powalczyli z GSW jak równy z równym, a brakowało im Hassana Whiteside&#39;a, który dzisiaj powinien wystąpić, za to występ DeAndre stoi pod znakiem zapytania. Blake też out, ale bez niego Clippers grają jakby lepiej ;O Mimo wszystko 2.80? Miami bardzo pozytywnie mnie zaskakuje w tym sezonie, co prawda ich forma jest trochę nierówna, ale przy takim kursie spróbuję, trochę lżej niż powyższy dubel ;P
Heat @ Clippers 2.80 odradzane z powodu kontuzji Dragica
Do tego Rockets, które też czasami gra padake, ale ostatnimi czasy się ogarnęli, a Minnesota po prostu nie ma tyle talentu żeby ich zatrzymać, zwłaszcza na wyjeździe. Na dodatek Ty Lawson powinien dzisiaj wrócić, liczę, że tutaj nic się nie spie...zepsuje ;D
Minnesota @ Rockets 1.25
Ako. 3.50


Do tego mimo wszystko może za jakieś grosze spróbuję Dallas, nie pasuje mi tu kurs 5,50. &#39;może zagrają rezerwami&#39;, a może nie? Ostatnio z NOP zagrali rezerwami i wzięli mecz ;p a OKC ledwo dzisiaj wygrało z Minnesotą. Na dodatek Dallas lubi się spiąć, gdy są na przyslowiowej &#39;straconej pozycji&#39; - jak dzisiaj w nocy. Nie mówię, nic dzisiaj nie jest na 100% jak byłem przekonany wczoraj, ale uważam, że warto pograć te typy ;D
Pozdrawiam!
Edit. Kurs skoczył dosłownie po napisaniu posta na 7.0, czyli coś się wydarzyło, jednak Dallas na dzisiaj odradzam ;P
Edit 2. Dragic out, ja już wjechałem, ale polecam 3 pozostałe mecze w Ako xd
Edit 3. Niestety, czerwona noc ???? Melo jednak nie wystąpił, ale i tak sądziłem, że NYK da radę :/
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Spotkanie: Jazz - Trail Blazers
Typ: Lillard over 2,5 celnej trójki ✅✅✅ (4 celne)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Lillard jest gwiazdą Blazers, ostatnio miał jeden z lepszych (o ile nie najlepszy) mecz w sezonie przeciwko Oklahomie. Przez ostatnie 3 minuty spotkania zdobył (!) 17 punktów, trafiając trójkę za trójką (łącznie 8 celnych 3pt). Nie sądze, żeby dziś powtórzył ten wyczyn, ale linie 2,5 spokojnie powinien pokryć. W całym sezonie oddaje średnio ponad 8 trójek na mecz, trafia 3,1. Ostatnie 4 mecze po kontuzji to średnia 4 trafionych trójek. Oczywiście zdarzają się Lillardowi mecze z 1 bądź 2-ema trafionymi trójkami, jednak w obecnej formie nie powinien mieć problemu z pokryciem linii.

Dodatkowo dzisiaj nie będzie mieć na sobie żadnego konkretnego obrońcy (a w meczu z Thunder był przecież bardzo atletyczny Westbrook). Spójrzmy prawdzie w oczy, Brazylijczyk Neto nie powinien sprawić Lillardowi żadnego kłopotu, czy to na wjazdach, czy za linią 7,24. Trochę lepiej w aspekcie
fizycznym będzie zapewne wyglądać zmiennik Neto, czyli Trey Burke, jednak nie jest on obrońcą takiego kalibru aby znacząco ograniczyć Lillarda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
G 693

generalkaman

Użytkownik
Moje typy z NBA w 2016r ( wszystkie kursy o wartości 2.00 lub większej )
Typy z analizami: 7/11
Typy bez analiz: 5/7

Wizards - Bucks
Bucks + 5.0 ( Azjan )
2.05 - Pinnacle
106:101


Wizards są niemiłosiernie trapieni przez kontuzję, dziś po ich stronie nie zagrają Gortat, Beal, Humphries, Anderson a Nene i Gooden dopiero wracają po urazach i nie będą w pełni sił. Na przeciwko tak osłabionej drużyny staje młoda, pełna energii ekipa z Milwaukee i moim typem jest właśnie zwycięstwo gości po doliczeniu im czterech punktów ( pięć = zwrot ). Bucks co prawda są w sytuacji back-to-back ale wczoraj pokonali na własnym parkiecie Chicago co na pewno podniosło im morale, podobnie jak drużynie Wizards, która dokonała tego dzień wcześniej. Gospodarze będą musieli opierać się bardzo mocno na grze obwodowych będących w pełni sił czyli Walla, Portera czy Templa a to w meczu z Bucks nie będzie łatwe ponieważ mają oni bardzo dobry obwodowych obrońców, którzy spokojnie mogą bronić tych graczy. Pod koszem powinien szaleć G.Monroe, który nie będzie miał po stronie Washingtonu obrońcy ponieważ Gortat jest kontuzjowany a Nene nie jest dobrym obrońcą obręczy. Goście powinni grać na dużej intensywności, bardzo mocno w obronie i dużo w stronę pod koszową gdzie jest wielka dziura u rywali. W mojej opinii będzie to bardzo wyrównane spotkanie, które rozstrzygnie się końcówce dlatego zabezpieczam się pięcioma punktami handicapu.
Dodatkowo gram też:
Brooklyn - New York
New York - 4,5pkt
2.04 - Pinnacle
110:104
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Do tego Rockets, które też czasami gra padake, ale ostatnimi czasy się ogarnęli, a Minnesota po prostu nie ma tyle talentu żeby ich zatrzymać, zwłaszcza na wyjeździe. Na dodatek Ty Lawson powinien dzisiaj wrócić, liczę, że tutaj nic się nie spie...zepsuje ;D
Minnesota @ Rockets 1.25
Jak dobrze pamiętam Houston jest w tym sezonie 7-0 jak Lawson nie gra, więc akurat to ,ze ma dzisiaj wrócić nie jest pozytywnym info ;)

Druga sprawa , granie tej ekipy po takim kursie - ????
powodzenia!
 
G 790

gorniks

Użytkownik
Paul George powyżej 24 punktu @ 1,85 BETSSON
Krótko : Wczorajszej nocy lider Pacers nie pograł zbyt wiele bo szybciutko złapał 3 faule przez co w pierwszej części spotkania spędził na parkiecie ledwie 10 minut także tego... tych punktów nie rzucił dużo i tylko 26minut grania . Dzisiaj liczę na &#39;&#39;close game&#39;&#39; w Bostonie i około 40 minut dla naszego bohatera. Gospodarze od czasu przejęcia drużyny przez uniwersyteckiego coacha konsekwentnie realizują swój pomysł na drużynę i mimo braku wielkich nazwisk w składzie grają zespołową koszykówkę. Dziś George&#39;a powinien kryć Crowder, to dobry obrońca ale nie takim George rzucał po kilkanaście punktów z przed ryja.Ja już pograłem mordeczki za 180 w singlu i piszę to wam bo przewiduje odblok Paula po 4 spotkaniach.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Zaza Pachulia over 11,5 @2,0 betano
Deron Williams (rest), Dirk Nowitzki (rest), Wes Matthews (rest) and Chandler Parsons (rest) will not play against the Thunder on Wednesday.
Dallas daje wolne czterem swoim starterom, wydaje się że w takim wypadku Zaza powinien pokryć overek, tym bardziej że ostatnio gra bardzo solidnie
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Nets - Knicks
Nets win @ 2.37 Marathonbet✅



Krótko, Carmelo Anthony out , więc wiemy jak duża to strata dla Knicks&#39;ow.Netsi u siebie,co prawda ostatnio dołują jednak to są mecze derbowe,wiadomo że w tym sezonie tankują,od czasu do czasu muszą coś wygrać,to kiedy jak nie w derbach? Warunki sprzyjające,Melo to all starr i wiadomo że te 20 + pkt zrobi.Poza tym kto tam ma pociągnąć gre? Porzingis? To raczej za mało na ten moment.Handi na Netsów jak najbardziej do gry,ja próbuje czysty win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
weed233 854

weed233

Użytkownik
Jared Sullinger over 7.5 rebounds @1.95

Na szybko, mecz niedługo a czasu mało.
Sullinger dziś match-up z Mahinmim, więc jeden ze słabszych centrów jeśli chodzi o S5.
Center Pacers nie jest żadnym wybitnym rebounderem (7.3 RPG) więc jest to z pewnością dobry match-up dla byłego gracza Ohio State
Indiana to jedna z gorszych ekip jeśli chodzi o zbieranie także na pozycji Centra.
Celtics w tym sezonie już dwukrotnie podejmowali Pacers i wtedy Sullinger osiągnał odpowednio 11 i 11 reb, tak więc linie pokrył ze spokojem
W tym sezonie średnia 8.8 RPG i dołączając do tego dzisiejszy match-up sądze że linia zaniżona o 1 / 1.5 pkt. Polecam
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Na dzisiaj grubiej dubelek, w meczach które będą ciekawym widowiskiem, mam nadzieję ????
Orlando zachwycało mnie jeszcze z miesiąc temu, grali na super skuteczności, wiedzieli co robią i wygrywali. Teraz jednak zniżka formy, w ostatnich 5iu meczach wygrali tylko z Brooklynem, a za to Raptors ma run 3 zwycięstw, a we wcześniejszych meczach mieli bardzo ciężkich przeciwników. Poprzedni meczy wygrało Orlando, jednak tak jak mówie, wtedy drużyny były w innych formach, aktualnie wydaje mi się, że Toronto to wygra.

Toronto Raptors -3.5 @ Orlando Magic 1.83
E:zabrakło jednego punkta, Lowry mając dwa rzuty na koniec nie trafił pierwszego -.-



Na drugi meczyk patrze z optymizmem na San Antonio. Obie drużyny w formie, mecz na szczycie, wszyscy o tym wiedzą, Irving w formie, a ja mimo to ide w stronę San Antonio? Gregg nie odpuści, a w decyzjach szkoleniowych mamy tutaj ogromną przepaść, na korzyść Spurs. Poza tym Cavs nie ma za bardzo ławki, która może godnie zastąpić starterów, o spurs w tym aspekcie chyba nie musze pisac? ???? &quot;kolektyw, kazdy ma zadanie, wykonuje swoje zadanie, trener, organizacja, bardzo mocne nazwiska, doswiadczenie i mlodosc, przewaga hali&#39;&#39;
Cavaliers @ SASpurs -2.5 1.54
Ako. 2.82
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Evan Fourier(Orlando) over 12,5 pkt bet365 1,9 21pkt

Dzis Orlando z Toronto grają w Londynie a co za tym idzie za bardzo gracze obu druzyn nie powinni bronic.Powinni zrobic show dla kibiców z Wielkiej Brytanii.Ostatnio Fourier 11pkt z Washington z Nets 13pkt czy tez z Indiana przy slabej skutecznosci 13pkt.Ponad 30minut powinien dzis spokojnie dostac.Ostatnio z Toronto 11pkt przy slabej skutecznosci.Dzis mysle ze za duzo gracze nie bedą bronic a Evan powinien zrobic 13-14pkt.
Edit:
Moze i glupie pisane ,ale jak sie nie ma przeczucia czy tez szczescia to sie nie wygra ???? Evan powinien wykrecic overka dlatego podalem .Pozdrawiam
Moje glupie myslenie chyba sie sprawdzilo .Pozdrawiam mati89
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Głupotą jest pisanie, że ze wzlędu na miejsce meczu rozgrywanego drużyny przestaną bronić aby dać widowisko kibicom. Oto jak rok temu skończyła się potyczka Knicks z Bucks: http://espn.go.com/nba/recap?gameId=400578877
Typu nie neguję, bo obie drużyny do najlepiej broniących nie należą, a francuski obrońca lubi pozabierać rzuty kolegom i oddaje je bez wachania zawsze gdy ma trochę przestrzeni ale pisanie, że nikt tu nie będzie bronił to nadużycie. Takie rzeczy to tylko w lutym na ASG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom