>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2016

Status
Zamknięty.
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Evans under 26,5 (pkt+zb+as) Całoroczny 0,75/10 ✅✅✅ (21)

Tyreke średnio w tym sezonie zdobywa 15,7pkt, 6,7zb oraz 5,6as (łącznie 28), co więc skłania mnie do grania undera 26,5? Ano to, że jest to gracz kontuzjogenny (nawet bardzo), i jakżeby inaczej - zmaga się aktualnie z problemami prawego kolana. Nie zdziwi mnie, jeśli Evans nie zagra w ogóle w dzisiejszym spotkaniu (=zwrot). Jeśli jednak zagra to typ uważam za bardzo prawdopodobny z dwóch powodów:
a) parawdopodobnie dostanie mocno ograniczone minuty, ponieważ trener Gentry nie będzie chciał ryzykować odnowienia się kontuzji. Dodatkowo dobrze zastępują go ostatnio inni obwodowi Pelicans (przede wszystkim Holiday).
b) pojawia się szansa, że Evans np rozpocznie mecz ale nie będzie w stanie go dokończyć z powodu bólu (a wystarczy że postawi nogę na parkiecie na 1 sekundę aby zakład był aktywny).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Wczoraj żałosna nocka BIG ⛔. Zimny prysznic dobrze zrobił i wnioski wyciągnąłem mam nadzieje, że trafne. Wydaje się, że nie ma co specjalnie się przyglądać kto z kim gra, tylko należy iść w stronę handicapów dodatnich. I nie pisze tego ze względu na wczorajszą noc tylko po prze studiowaniu wyników z poprzednich kolejek stwierdzam, że będzie to najlepsza opcja na NBA. Zatem dziś zagrają w miarę równe drużyny Pelicans i Wolves gdzie wydaje się, że obie ekipy mogą to wygrać. Pobieram więc handi na Wilki, które zagrają w pełnym zestawianiu i dobrze ostatnio zaprezentowali się z Suns.

New Orleans - Minnesota =&gt; Minnesota +10 =&gt; 1,40
Denver - Oklahoma =&gt; Denver +14 =&gt; 1,38
AKO =&gt; 1,93
Co do meczu pelicans z wolves, piszesz ze wilki zagraly dobry mecz z suns, moze i masz racje, ale wez pod uwage w jakiej ostatnio dyspozycji sa slonca, po pomijac ten mecz wolves ostatnio dosyc slabo sobie radza. Pelikany u siebie, po kiepskim poczatku widac ze ostatnio wracaja na wlasciwe tory, nawet wczorajszy mecz z mamphis mogl skonczyc sie winem. Davis caly czas gra na wysokim poziomie, anderson tez trzyma fason no i wczoraj swietny mecz holidaya. Handi +10 moze wejsc ale dla mnie duzo pewniejszy typ to win pelikanow.Co do typu na denver sie zgadzam. Sory za styl ale pisane z telefonu.
Pelikans @1.5
Denver +17 @1.26
Ako: 1.89 b365
Stawka: 4/10. ✅ ✅
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Stawiam na nich bo handicap zaproponowany przez bukmachera ma zachęcać do grania na GSW. Przecież sam ucieszyłeś się, że zobaczyłeś 2.40 i zdecydowałeś, że to dużo i zagrasz. Przecież o to im chodzi w wielu przypadkach. Baa oni też się mylą, ale mniej niż my.


Pogadamy po meczu. Pozdrawiam serdecznie.
No jak tam po meczu? Dobrze,że nie dałeś się wrobić w tak wysoką linię na Warriors i pograłeś bezpiecznie Cleveland. I miałbys rację gdyby tylko Cleveland całby mecz zagrało zestawieniem z 4Q to nawet bezpiecznie by wygrali.


Ja niestety dałem się złapac bukom, mimo że linia vegas mówiła wszystko. :grin:


Jak widać różnica pomiędzy tymi zespołami jest wielka. Jak Warriors dobrze wejdą w mecz to nawet Spurs mogą nie być w stanie ich zatrzymać a co dopiero Cleveland.
Tak koszmarnie gubili się w obronie,że aż dziwne bo wystarczyło 1 czy 2 podania i zawodnik był na czystej pozycji. Możliwe,że Blatt kombinował coś z podwajaniem kozłującego ale bardzo słabo to wychodziło zwłaszcza dlatego,że Green świetnie podaje a Cavs nie rotowało i kończyło się łatwymi punktami.



Dzisiaj zastanawiam się znowu nad Warriors i Sacramento.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Chicago nigdy w całej swojej historii nie przegrało w domu z Golden State więcej niż 10 punktami. Wiadomo, że aktualnie GSW jest w genialnej formie i będzie ciężko z nimi wygrać, natomiast drużyna Bulls ma argumenty ażeby zatrzymać ich we własnej hali. Mam nadzieje, że Byki nie zagrają drugi raz tak fatalnego meczu jak z Wizards, gdzie rozgrywka toczyła się dramatycznie słabo, a ich rywale rozbili ich koncertowymi rzutami za 3 punkty. W tamtym meczu grał Noah, który zaliczał tragicznie pudło za pudłem. Nie zobaczymy go do końca sezonu ze względu na operację ramienia. Szkoda zawodnika za pewne będzie brakowało jego waleczności na boisku pomijając jego częstą nie dyspozycję rzutową. Mimo, że koszykarze z Chicago nie notują dobrych wyników ostatnio to jednak postanowiłem im zaufać. U siebie mają 2 bilans na wschodzie 16W:7L i wydaje się, że przy dobrej dyspozycji Butlera, Gasola i Rose&#39;a są wstanie napsuć krwi przyjezdnym. Jeśli chodzi o GSW to wydaje się, że rywale jedynie we własnej hali są wstanie powalczyć z nimi o końcowe zwycięstwo. Wychodzi na to, że Twierdza w Oakland może być w tym sezonie nie do zdobycia dlatego też drużyny pokroju Chicago muszą szukać swojej szansy na zwycięstwo na własnych śmieciach.

Chicago - Golden State =&gt; Chicago +11,5 =&gt; 1,41 ⛔
Chicago - Golden State =&gt; Over 206,5 =&gt; 1,40 ✅
AKO =&gt; 1,97

PS. Mieliście racje Chicago padaka, GSW po mistrzowsku...Właśnie zobaczyłem statystykę rzutów za 3 punkty 1-20 i wszystko jasne
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
No jak tam po meczu? Dobrze,że nie dałeś się wrobić w tak wysoką linię na Warriors i pograłeś bezpiecznie Cleveland. I miałbys rację gdyby tylko Cleveland całby mecz zagrało zestawieniem z 4Q to nawet bezpiecznie by wygrali.


Ja niestety dałem się złapac bukom, mimo że linia vegas mówiła wszystko. :grin:

Jak widać różnica pomiędzy tymi zespołami jest wielka. Jak Warriors dobrze wejdą w mecz to nawet Spurs mogą nie być w stanie ich zatrzymać a co dopiero Cleveland.
Tak koszmarnie gubili się w obronie,że aż dziwne bo wystarczyło 1 czy 2 podania i zawodnik był na czystej pozycji. Możliwe,że Blatt kombinował coś z podwajaniem kozłującego ale bardzo słabo to wychodziło zwłaszcza dlatego,że Green świetnie podaje a Cavs nie rotowało i kończyło się łatwymi punktami.

Dzisiaj zastanawiam się znowu nad Warriors i Sacramento.
ten mecz dokładnie pokazał ile dzieli Cavs i Warriors . Ofensywa Warriors jak maszyna , ciągly ruch bez piłki , widać wypracowane schematy , sporo high % rzutów .
Cavs jedna wielka improwizacja . Grają albo street ball Irvinga albo chaotyczne solowe popisy JR Smitha .

dla mnie to pasuje , kolejny sweep od Spurs w finale to byłoby coś
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
ten mecz dokładnie pokazał ile dzieli Cavs i Warriors . Ofensywa Warriors jak maszyna , ciągly ruch bez piłki , widać wypracowane schematy , sporo high % rzutów .
Cavs jedna wielka improwizacja . Grają albo street ball Irvinga albo chaotyczne solowe popisy JR Smitha .

dla mnie to pasuje , kolejny sweep od Spurs w finale to byłoby coś

Dokładnie tak, porażki z Denver czy Detroit o niczym nie świadczą. W tym momencie jedynym przeciwnikiem są Spurs ale moim zdaniem jeśli się spotkają w finale konferencji to Warriors spokojnie to wygra.

+James grający na siłę. Cleveland na wschodzie i tak pewnie dojdzie do finału knferencji ale ich gra jest po prostu cienka.



Mi się nie podoba stawianie na Bulls. Oglądałem ich ostatnio kilka razy i grali bardzo słabo. Mają zaskakująco dobry bilans ale takie mecze jak wygrana z Filadelfią po dogrywce czy ostatnie porażki,gdy po prostu przestawali grać w końcówce nie pozwalają liczyć,że z najlepszym zespołem ligi nawiążą walkę przez całe 48min. Gdyby nie świetna gra Butlera to nie wiem gdzie byłby ten zespół. Sporo jest tu winy Mirotica,który gra na słabej skuteczności i jednak powinien więcej czasu spędzać na ławce.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dokładnie tak, porażki z Denver czy Detroit o niczym nie świadczą. W tym momencie jedynym przeciwnikiem są Spurs ale moim zdaniem jeśli się spotkają w finale konferencji to Warriors spokojnie to wygra.
+James grający na siłę. Cleveland na wschodzie i tak pewnie dojdzie do finału knferencji ale ich gra jest po prostu cienka.

Mi się nie podoba stawianie na Bulls. Oglądałem ich ostatnio kilka razy i grali bardzo słabo. Mają zaskakująco dobry bilans ale takie mecze jak wygrana z Filadelfią po dogrywce czy ostatnie porażki,gdy po prostu przestawali grać w końcówce nie pozwalają liczyć,że z najlepszym zespołem ligi nawiążą walkę przez całe 48min. Gdyby nie świetna gra Butlera to nie wiem gdzie byłby ten zespół. Sporo jest tu winy Mirotica,który gra na słabej skuteczności i jednak powinien więcej czasu spędzać na ławce.
Byki to padlina totalna , mają szczęście że kontuzji doznał Noah który sabotował zespół i zabierał tylko minuty Gibsonowi .
Mirotic niby shooter , nic innego raczej nie ma do zaoferowania a jego skuteczność słabiutka .
Bobby Portis powinien dostawać więcej minut moim zdaniem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Kevin Love over 13,5 @1,87 betano✅✅
To straszne jak bardzo stoczył się Love, patrząc na to że linia na niego to 13,5 pkt. Jeszcze gorzej wygląda fakt że w ost. 10 meczach tylko raz miał więcej niż 15 pkt i ani razu nie zrobił 50% z gry. Gram typowo na przełamanie złej serii występów, łapiąc bardzo niską linie i licząc na dobry mecz Cavaliers po blamażu z GSW.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chicago nigdy w całej swojej historii nie przegrało w domu z Golden State więcej niż 10 punktami. Wiadomo, że aktualnie GSW jest w genialnej formie i będzie ciężko z nimi wygrać, natomiast drużyna Bulls ma argumenty ażeby zatrzymać ich we własnej hali. Mam nadzieje, że Byki nie zagrają drugi raz tak fatalnego meczu jak z Wizards, gdzie zagrali dramatycznie słabo, a ich rywale zagrali koncert za 3 punkty. W tamtym meczu grał Noah, który zagrał tragicznie pudło za pudłem. Nie zagra on do końca sezonu ze względu na operację ramienia. Szkoda zawodnika za pewne będzie brakowało jego waleczności na boisku pomijając jego częstą nie dyspozycję rzutową. Mimo, że koszykarze z Chicago nie notują dobrych wyników ostatnio to jednak postanowiłem im zaufać. U siebie mają 2 bilans na wschodzie 16W:7L i wydaje się, że przy dobrej dyspozycji Butlera, Gasola i Rose&#39;a są wstanie napsuć krwi przyjezdnym. Jeśli chodzi o GSW to wydaje się, że rywale jedynie we własnej hali są wstanie powalczyć z nimi o końcowe zwycięstwo. Wychodzi na to, że Twierdza w Oakland może być w tym sezonie nie do zdobycia dlatego też drużyny pokroju Chicago muszą szukać swojej szansy na zwycięstwo na własnych śmieciach.

Chicago - Golden State =&gt; Chicago +11,5 =&gt; 1,41
Chicago - Golden State =&gt; Over 206,5 =&gt; 1,40
AKO =&gt; 1,97
Chicago to kompletna loteria.Oni potrafią ograc najlepszych i przegrać u siebie z Brooklynem czy dostać blowout od Wizards.Dla mnie najdziwniejsze ekipa ligi i nie.polecam nikomu grać czegoś w.ich stronę.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Trochę późno się obudzilem,ale Dallas gra dzisiaj bez Nowitzkiego i Feltona. Niedawno oba zespoły grały ze sobą i Dirk miał wielki wkład w to zwycięstwo. Mavs wygrali tylko +6pkt a Dirk rzucił 1/3 punktów zespołu.
W poprzednim meczu przez 3Q Williams+Mathews mieli 0/14 z gry bodajże.

Minnesota ma szanse powalczyć, zwłaszcza że pod koszem będą mieli dużą przewagę. Pachulia+McGee(on chociaż straszy blokiem+kończy podania nad koszem),Powell ???? ?
Na obwodzie Mavs mają kilku zawodników ale w moim odczuciu grają oni nierówno. Tylko Parsons w kazdym meczu gra na stałym poziomie no i Nowitzki,który nie wystąpi.
Wydaje mi się,że wilki grają nawet nie tak źle mimo,że przegrali dzisiaj 15pkt z Pelicans i grają b2b.

Minnesota +6,5 ⛔ 1,85 betano
Minnesota 3.2⛔ betano



ładnie rozegrali końcówkę,szkoda było bardzo blisko
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Chicago nigdy w całej swojej historii nie przegrało w domu z Golden State więcej niż 10 punktami.
To czy typ mi się podoba czy nie to jedna sprawa, ale opieranie się na powyższym założeniu jest naprawdę bardzo wątpliwe. To jakby grać grubo Lakersów z Clippersami bo w tym wieku mają z nimi świetny bilans.
A sam typ faktycznie niby wygląda dobrze bo handicap +11 na solidny (mimo tego co zostało napisane wyżej, to jednak mają siódmy bilans w lidze) zespół grający u siebie brzmi rozsądnie, ale mecz z Cavs pokazuje że ryzykowanie dla kursu 1,4 jednak rozsądne nie jest.
 
M 52

mentos

Użytkownik
Trochę późno się obudzilem,ale Dallas gra dzisiaj bez Nowitzkiego i Feltona. Niedawno oba zespoły grały ze sobą i Dirk miał wielki wkład w to zwycięstwo. Mavs wygrali tylko +6pkt a Dirk rzucił 1/3 punktów zespołu.
W poprzednim meczu przez 3Q Williams+Mathews mieli 0/14 z gry bodajże.

Minnesota ma szanse powalczyć, zwłaszcza że pod koszem będą mieli dużą przewagę. Pachulia+McGee(on chociaż straszy blokiem+kończy podania nad koszem),Powell ???? ?
Na obwodzie Mavs mają kilku zawodników ale w moim odczuciu grają oni nierówno. Tylko Parsons w kazdym meczu gra na stałym poziomie no i Nowitzki,który nie wystąpi.
Wydaje mi się,że wilki grają nawet nie tak źle mimo,że przegrali dzisiaj 15pkt z Pelicans i grają b2b.

Minnesota +6,5 1,85 betano
Minnesota 3.2 betano
Mavs są w gazie rozłożyć się to na innych zawodników poza tym robotę robi Deron. Nie widzę sensu iść w wilki. Nigdy nie zaufam drużynie która tak chamsko tankuje.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
To czy typ mi się podoba czy nie to jedna sprawa, ale opieranie się na powyższym założeniu jest naprawdę bardzo wątpliwe. To jakby grać grubo Lakersów z Clippersami bo w tym wieku mają z nimi świetny bilans.
A sam typ faktycznie niby wygląda dobrze bo handicap +11 na solidny (mimo tego co zostało napisane wyżej, to jednak mają siódmy bilans w lidze) zespół grający u siebie brzmi rozsądnie, ale mecz z Cavs pokazuje że ryzykowanie dla kursu 1,4 jednak rozsądne nie jest.
Akurat podany przez Ciebie przykład jest zupełnie chybiony odnosząc się do rywalizacji Lakers - Clippers, gdzie od kilku sezonów jest przepaść pomiędzy wymienionymi klubami. Porównanie zupełnie nie trafione gdyż rywalizacja Bulls w ostatnich latach jest wyrównana. Dopiero w tym sezonie GSW w pełni ich zdominowało oraz ligę wygrywając dwukrotnie z Byczkami.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Akurat podany przez Ciebie przykład jest zupełnie chybiony odnosząc się do rywalizacji Lakers - Clippers, gdzie od kilku sezonów jest przepaść pomiędzy wymienionymi klubami. Porównanie zupełnie nie trafione gdyż rywalizacja Bulls w ostatnich latach jest wyrównana. Dopiero w tym sezonie GSW w pełni ich zdominowało oraz ligę wygrywając dwukrotnie z Byczkami.


No niezupełnie bo przecież jeszcze kilka lat temu LA Lakers byli mistrzami.

Zastanawia mnie stawianie handi na Bulls+overu. Przecież jedną szansą dla Byków był słaby występ Warriors i niski wynik. W meczu overowym nie mają zawodników żeby dotrzymać kroku.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję zakład w meczu

✅ Cleveland Cavaliers Los Angeles Clippers (do połowy Cleveland i koniec meczu Cleveland)
✅

Mecz rozgrywacy w hali w Cleveland. Kawalerzyści b2b kolejna noc z rzędu mecz, ale mnie to nie przeraża, ponieważ starter(5) Cleveland rozegrała średnie minuty, więc powinni być przygotowani, grają u siebie i u siebie żadnych meczy nie odpuszczają, co więcej myślę, że dzisiejszej nocy powinni się postarać odbić blamaż z Golden State Warrios gdzie przegrali stompa 30 punktami, przed własną publicznością. W drużynie Clippersów dalej kontuzjowany Griffin machina napędowa tego zespołu i w częściowej chorobie center czyli DeAndre Jordan(powinień grać ale, też powinien być osłabiony.) Drużyna Cleveland bez żadnych osłabień, jest Love, jest James, jest Kyrie Irving. Dzisiaj matchup Love&#39;a z Mbah a Moute, gdzie ten drugi może mieć problemy, Kevin powinien zanotować kilka ofensywnych zbiórek co powinno przełożyć się na pewne zwycieśtwo Cleveland.
Cleveland u siebie 17 meczy - 15 zwycięstw / 2 porażki (w tym z mistrzami Golden State Warriors)
Los Angeles Clippers 6 zwycięstw z rzędu na wyjazdach, ale nie ma co się oszukiwać ten streak zostanie brutalnie przełamany, bo został stworzony na słabych zespołach (Charlotte, Blazers, Lakers, Portland).
Kurs 1.90 na to zdarzenie, do połowy Cleveland i na koniec meczu (1xbet)
Mecz o 2:00 polskiego czasu
✅ ✅ ✅ ✅ ✅
@down tak cavs izi win : )
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
No niezupełnie bo przecież jeszcze kilka lat temu LA Lakers byli mistrzami.
Zastanawia mnie stawianie handi na Bulls+overu. Przecież jedną szansą dla Byków był słaby występ Warriors i niski wynik. W meczu overowym nie mają zawodników żeby dotrzymać kroku.
Liczyłem, że Byki dotrzymają im kroku. Zapomniałeś chyba, że Byki potrafią rzucić grubo ponad 100 z np: Toronto, Milwauke, Detroit
Last 10
GSW: 230, 208, 214, 222, 214, 244, 236, 197, 212
Chicago: 212, 160, 226, 207, 214, 225, 193, 223, 228,
GSW - Chicago H2H: 214, 224, 200
Masz jeszcze jakieś wątpliwości co od overa i zasadności zagrania tego zdarzenia?
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Ostatnio jestem w nieco słabszej formie w typowaniu. Mam nadzieje, że kolejnym betem podreperuje ogólny bilans. Zatem na pierwszy ogień idzie drużyna Popa, która powinna łatwo ograć Słońca z Phoenix. Po pierwsze gospodarze mocno osłabieni - Bledose, Price, a pod znakiem zapytania stoi występ - Teletovicia, Morrisa, Leuer&#39;a, T.J. Warrena.
Spurs na wyjazdach jak i w domu grają świetnie czego potwierdzeniem są zwycięstwa w delegacjach -25, -27, -10. Nie widzę innego rozwiązania niż wyraźne zwycięstwo gości.
O Cleveland napisał kolega wyżej, a ja podpisuję się pod tym typem.

Phoenix - San Antonio =&gt; San Antonio -10 =&gt; 1,38
Cleveland - Los Angeles C =&gt; Cleveland -2 =&gt; 1,44
AKO =&gt; 1,98
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Kyrie Irving over 1.5 rzutów za 3 pkt | @2.00 | Betano ✅
Wiem, że na pierwszy rzut oka ten typ może wydawać się ryzykowny... Co w zasadzie jest dziwne, ale tylko w tym sezonie. Jeszcze w poprzednim, przed kontuzją, linia byłaby zawyżona o 1 pkt w górę. Jednak, jeśli jakiś buk wystawia @2 na to, że Kyrie ma trafić dwa rzuty zza łuku, to od razu takie bety trzeba brać. Ostatnio na 4/5/6 prób wchodziła mu tylko jedna trójka, aczkolwiek mecz z LAC zapowiada się overowo, więc trochę liczę na run&amp;gun i to, że te dwie tróje ustrzeli.
Anthony Davis - najlepszy strzelec w meczu | @2.25 | Betano ✅
Pelikany będą miały przewagę własnego parkietu w starciu z Pistons. Poszedłem w stronę Antka, gdyż chłop średnio na mecz notuje 23.1 pkt. Po prostu myślę, że zakręci się w okolicy 30 pkt, co niekoniecznie musi zrobić, któryś z graczy Pistons. Ostatnim razem taki bet mi nie wszedł. Bodajże chodziło o Hardena, ale tu jestem bardziej pewny typu, gdyż Davis bardziej lideruje w tym sezonie NOP, aniżeli &quot;Brodaty&quot; Rakietom.
E: Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Z rana przeglądałem jakie mecze będą grane w nocy i chyba byłem mocno zaspany, że mi się tak ubzdurało. No, a potem sprawdzając i obstawiając chyba dalej myślałem, że grają z nimi, a nie z Tłokami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
O 71

osk4r

Użytkownik
Kyrie Irving over 1.5 rzutów za 3 pkt | @2.00 | Betano

Wiem, że na pierwszy rzut oka ten typ może wydawać się ryzykowny... Co w zasadzie jest dziwne, ale tylko w tym sezonie. Jeszcze w poprzednim, przed kontuzją, linia byłaby zawyżona o 1 pkt w górę. Jednak, jeśli jakiś buk wystawia @2 na to, że Kyrie ma trafić dwa rzuty zza łuku, to od razu takie bety trzeba brać. Ostatnio na 4/5/6 prób wchodziła mu tylko jedna trójka, aczkolwiek mecz z LAC zapowiada się overowo, więc trochę liczę na run&amp;gun i to, że te dwie tróje ustrzeli.

Anthony Davis - najlepszy strzelec w meczu | @2.25 | Betano

Tutaj znowu gram bardziej przeciwko Hawks, aniżeli na Davisa. Nie mam nic do Jastrzębi, gdyż to bardzo dobrze poukładana drużyna i widać, że funkcjonują podobnie jak Spurs, dzięki temu, że Budenholzer sporo od Gregga wyniósł. Pelikany będą miały przewagę własnego parkietu, a gram Antka, gdyż chłop średnio na mecz notuje 23.1 pkt. Po prostu myślę, że zakręci się w okolicy 30 pkt, a najlepszy zawodnik z Hawks max. w okolicach 25 pkt. Ostatnim razem taki bet anty-Hawks mi nie wszedł. Bodajże chodziło o Hardena, ale tu jestem bardziej pewny typu, gdyż Davis bardziej lideruje w tym sezonie NOP, aniżeli &quot;Brodaty&quot; Rakietom.
Albo ja czegoś nie wiem albo Davis dalej gra w NOP więc cieżko grać go przeciwko Hawks , skoro Hawks gra dziś z Sacramento ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom