>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Śmieszny kurs na Lakers. Coś za wcześnie wszyscy uwierzyli że ekipa Pringelsa wróciła do gry. Ja tam dalej nie jestem przekonany do zwycięstwa Lakers a tym bardziej do tak dużego handicapu. Lejkersi pokryli hc w dwóch ostatnich spotkaniach tj z Jazz i Thunder. Kto oglądał mecze, a szczególnie ten ostatni widział że Westbrook mimo tych 17 punktów które rzucił zagrał katastrofalnie. Dlatego nie podniecałbym się wygranymi Lalek. Jeziorowcy drugi mecz z rzędu ze skutecznością ponad 53% w tym ponad 41% skutecznością za trzy. Ciekaw jestem jak długo utrzymają taką dyspozycję. Statystycznie dobrze wygląda defensywa ale jak oglądałem mecz z Thunder to raczej Thunder nie potrafili trafić z czystych pozycji niż Lejkersi tak dobrze bronili. Hornets vel Pelicans ???? mogą dziś spokojnie zakręcić się wokół 90 punktów. Anderson i Gordon dobrze rzucają z dystansu i ich krycie może rozciągnąć defensywę Pringelsa a to będzie okazja do karmienia piłkami Davisa, Lopeza i Smitha. Sporo będzie zależało od podań Vasqueza ale trzeci w tej chwili asystujący w lidze nie powinien mieć kłopotów ze znajdowaniem dobrze ustawionych kolegów. Lakers są 12-12 ATS gdy grają w Staples, NOH 15-6 gdy grają on road. W grudniu Lakers pokonali Hornets na wyjeździe 103-87 ale nie można powiedzieć że będzie to podobne spotkanie. Wówczas w zespole z Nowego Orleanu nie grali Davis i Gordon, Lakers z kolei byli bez Nasha i Gasola. Mimo tego że Kobe podaje (wow) to nie skreślałbym Hornets. A handicap jest dość spory.
Hornets +8,5 @ 1,71 Marathonbet ✅✅


do stawiających na GSW dzisiaj: nie wiem jak Cavs ostatnio grali ale wczoraj Curry i Bogut mocno przyczynili się do wygranej z Toronto. Dzisiaj na pewno nie zagra Bogut, Curry raczej też nie, na uraz narzeka Barnes ale on powinien wystapć. Więc uważałbym z graniem na Warrriors ;)
Andrew Bogut, who returned from his ankle injury on Monday, said that he feels he&#39;s &quot;ready to progress&quot; and move on from the injury, but he will not play on Tuesday.
Curry said he had &quot;no idea&quot; on his status for Tuesday&#39;s game, but it wouldn&#39;t be surprising at all to see Jarrett Jack get the nod. The Warriors will proceed with extreme caution anytime Curry&#39;s troublesome ankle is sprained.
Harrison Barnes suffered a left calf injury late in the fourth quarter and did not return.
He fell down after a dunk and was in some pain before heading to the bench. Barnes didn&#39;t go directly to the locker room and it doesn&#39;t appear to be a serious issue. That said, there&#39;s a good chance he&#39;ll have to sit out on Tuesday. Draymond Green would likely pick up some extra playing time.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harvey 967

harvey

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
typ: Kyrie Irving over 24.5 pkt
kurs: 1.85 # Tobet
zmieniłem bo linia niższa, a jeszcze sporo czasu do meczu, ja pograłem w Tobecie.
Dawno nie typowałem NBA, bo skupiłem się na Australian Open, jednak ciągle w miarę możliwości czasowych śledziłem tą ligę jak tylko mogłem. Dziś cztery spotkania, ale mnie w oko wpadł mecz w Cleveland, gdzie Cavaliers podejmą w swojej hali Warriors. Z pewnością mecz będzie ciekawy, gdyż mimo, tego, że GSW mają o wiele więcej zwycięstw, to nigdy nie wolno lekceważyć Kawalerzystów w swojej hali. Jednak wytypowanie zwycięzcy to dość ciężka sprawa, ja jednak skupiłem się na występie największej gwiazdy gospodarzy, a mianowicie Kyrie&#39;a Irvinga, który ostatnio gra po prostu fenomenalnie. W ostatnich trzech spotkaniach przechodzi sam siebie i notuje swoje najlepsze mecze, a dzięki temu Cavs notują passę trzech kolejnych zwycięstw.
Ostatnie trzy występy Irvinga:

Cały styczeń jest dla niego bardzo dobry, w trzynastu spotkaniach zanotował średnio prawie 27 oczek w każdym meczu. Dobre występy byłego studenta uczelni Duke zaowocowały pierwszym w karierze wyborem do meczu gwiazd, w którym będzie reprezentował zespół Wschodu. Co więcej, pod nieobecność kontuzjowanego Rajona Rondo z Celtics, to właśnie Irving oraz Holidayz 76ers są głównymi zainteresowanymi do występu w pierwszej piątce. Kyrie dziś będzie miał na przeciwko siebie Currego, który jak donoszą media w US, jego występ stoi pod znakiem zapytania (informacje z Rotoworld). Nawet jęzeli Curry zagra to Irving w takiej formie nie powinien mieć z nim problemu, ale jeżeli zawodnik GSW nie wystąpi to over powinien spokojniej paść. Obie ekipy spotkały się już raz w tym sezonie i wtedy rozgrywający Cavaliers zdobył 28 punktów i miał 7 asyst. Dobry rzut za trzy, świetne wjazdy pod kosz, no i bardzo wysoki procent wykonywania rzutów wolnych powinny razem dać dziś over.
Nowe info:
Irving missed Tuesday&#39;s shootaround due to an illness and has a 50/50 chance of playing Tuesday against the Warriors, the Akron Beacon Journal reports.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Śmieszny kurs na Lakers. Coś za wcześnie wszyscy uwierzyli że ekipa Pringelsa wróciła do gry. Ja tam dalej nie jestem przekonany do zwycięstwa Lakers a tym bardziej do tak dużego handicapu. Lejkersi pokryli hc w dwóch ostatnich spotkaniach tj z Jazz i Thunder. Kto oglądał mecze, a szczególnie ten ostatni widział że Westbrook mimo tych 17 punktów które rzucił zagrał katastrofalnie. Dlatego nie podniecałbym się wygranymi Lalek. Jeziorowcy drugi mecz z rzędu ze skutecznością ponad 53% w tym ponad 41% skutecznością za trzy. Ciekaw jestem jak długo utrzymają taką dyspozycję. Statystycznie dobrze wygląda defensywa ale jak oglądałem mecz z Thunder to raczej Thunder nie potrafili trafić z czystych pozycji niż Lejkersi tak dobrze bronili. Hornets vel Pelicans mogą dziś spokojnie zakręcić się wokół 90 punktów. Anderson i Gordon dobrze rzucają z dystansu i ich krycie może rozciągnąć defensywę Pringelsa a to będzie okazja do karmienia piłkami Davisa, Lopeza i Smitha. Sporo będzie zależało od podań Vasqueza ale trzeci w tej chwili asystujący w lidze nie powinien mieć kłopotów ze znajdowaniem dobrze ustawionych kolegów. Lakers są 12-12 ATS gdy grają w Staples, NOH 15-6 gdy grają on road. W grudniu Lakers pokonali Hornets na wyjeździe 103-87 ale nie można powiedzieć że będzie to podobne spotkanie. Wówczas w zespole z Nowego Orleanu nie grali Davis i Gordon, Lakers z kolei byli bez Nasha i Gasola. Mimo tego że Kobe podaje (wow) to nie skreślałbym Hornets. A handicap jest dość spory. Hornets +8,5 @ 1,71 Marathonbet
Odważna analiza. Co prawda Hornets zaskakują w ostatnich spotkaniach, ale Lakersi patrząc na 2 ostatnie spotkania też jakby zatrybili. OK - Westrbook zagrał fatalnie, ale nie zmienia to faktu, że wygrali Lakersi i nie powiedziałbym, że był to jakiś fart. Wg mnie linia do pokrycia przez Lakersów - w tabeli są na fatalnym miejscu jak na razie więc takie spotkania muszą wygrywać. Oczywiście, że już od dawna się tak mówi, że muszą i muszą, ale ostatnie 2 spotkania wygrane z Jazz i Thunder wg mnie pokazują, że coś tam zatrybia. Dlatego wg mnie pomniejszona linia z bet365 jak najbardziej do grania.
???? L.A.Lakers - New Orleans Hornets (HC -4,5/0) --&gt; 1 - 1,44 bet365 ✅ 111-106
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Ciężko wybrać coś dobrego na dziś dla mnie (gram tylko w betathome), mam jakieś dziwne przeczucia odnośnie LAL - NOH . Niby Lakersi ładnie zagrali ostatnie dwa mecze i mają 4 zwycięstwa z 5 ostatnich meczów u siebie, ale NOH mają ostatnio dobre wyniki i strach przecwiko nim stawiać.
Strach troche także stawiać przeciwko Golden State, szczególnie gdy grają u siebie. Grają jednak w Cleavland, a na wyjazdach jest to troche słabsza drużyna. Typ jednak uzależniam od nieobecności Currego. Jeśli sie powierdzi, daje na Cavaliers. Oto czemu.
Jak oglądałem Mecz LAL - OKC , komentator Jeff Van Gundy mówił , że skoro Rondo jest kontuzjowany, jego miejsce w pierwszej piątce meczu gwiazd powinien zająć Curry i go to nie obchodzi , że gra w drużynie z zachodu.
Jeśli Cleavland wygrają, będą mieli 4 wygrane pod rząd, najdłuższa seria od czasu LBJ.
Irving w poniedziałek dostał Eastern Conference&#39;s player of the week , i dołączył do zacnego grona 4 zawodników którzy przed 21 urodzinami mieli pod rząd 3 razy przynajmniej 30 punktów. ( min: LBJ, Durant) .
Cleavland są w formie , ostatnie 5 meczów to 4 zwycięstwa, porażka jedynie na wyjeździe z Utah. Dlatego myślę , że są w stanie sobie poradzić z GSW, tym bardziej jak Curry nie będzie grał.
Cleavland - Golden State (bez Currego) 1 1,9 betathome
edit: kurde występ Irvinga jest Questionable z powodu choroby. Dziś no bet.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors | 2 | 1.87 @ WilliamHill ✅
Moj jedyny powód na który tak stawiam:
Kyrie Irving will be a game-time decision on Tuesday after skipping shootaround with an illness.
Bez Irvinga Cavs nie istnieją, zaś z chorym Irvingiem może nie być łatwo, tym bardziej że skład Golden State (nawet bez Curry&#39;ego) lepiej wygląda niż Cavs (bez Irvinga).
EDIT: Widzę, że w GSW nie zagra Barnes, Curry i Bogut. Radzę w takim razie nie szastać kasą.
EDIT2: W dodatku nie zagra Landry. Przepraszam wszystkich, którzy przeze mnie postawili na GSW, oby jednak nikt mi nie zaufał ????
EDIT AFTER MATCH: Głupi to jednak ma szczęście..
 
W 31

walczi

Użytkownik
PTB - Dallas
Jutro w nocy w Rose Center spotkają się dwie drużyny, które w tym sezonie na jego początku spotkały się w AA Center i tam właśnie wygrała drużyna z Teksasu. Argumentami przemawiającymi za gościami są między innymi 3 mecze w ciągu 4 dni Portland, najgorsza ławka Portland vs 3 ławka Dallas, powracajacy do formy Dirk który otoczony został w tym sezonie niezłymi graczami na pozycji 1-2 oraz niezłym wsparciem z ławki Cartera, Eltona Branda oraz ostatnio wchodzący z ławki kolega z reprezentacji Dirka - Chris Kaman. Podopiecznym Ricka Carlise&#39;a z bilansem 19-25 słyszą już ostatni dzwonek który zwiastuje o ich przeciętnej sytuacji względem Postseason i panowie po trwajacej niemal 30 meczy absencji Dirka i po jego powrocie mają wszystko co potrzeba by jak co roku od 13 lat wejść do PO.
Sugerowane typy :
Dallas@2,36 Pinnacle 5/10
Dallas+7.5 @1,43 B365 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 265

stingnwo

Użytkownik
G.Vasquez over 14,5 @1,83 bet365 ✅
/edit Nie było łatwo, bo dzisiaj sporo podawał zamiast sam rzucać (15 asyst), ale zakład wygrany.
Posiadający dobre warunki fizyczne (prawie 2 metry wzrostu) rozgrywający gości będzie bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla S.Nasha, który jest zdecydowanie najsłabszym elementem obrony Lakers. Wenezuelski gracz będzie miał dzisiaj sporo miejsca, bo obwodowa obrona będzie skupiona na E.Gordonie i R.Andersonie, co powinno zaowocować kilkoma oddanymi rzutami więcej. A że od czasu powrotu Gordona, oddaje ich średnio 12-13 na mecz, to dzisiaj powinno być powyżej 15 (19 w pierwszym meczu tych drużyn). Przy nieco nieruchawym Nashu, powinny to być w miarę czyste pozycje, co powinno się przełożyć na spokojne przekroczenie tej linii.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Na dzisiaj dubelek.
LAL win + DAL (handi+7)@ 2,0 Marathon ✅
LA wciaz wierza w PO, chociaz starsi koledzy lacznie z Shaquiem juz podobno przestali. Jakos nigdy za LA nie przepadalem, pewnie przez Kobasa, ale w tym sezonie jakos mi ich szkoda i nawet im kibicuje, dzisiaj zadnej mega niespodzianki nie przewiduje LA pewnie zwycieza, czas na jakiegos dluzszego runa, moze sie uda juz teraz cos pociagnac dluzej. LA graja cholernie zespolowa koszykowke, żądeł wiadomo maja sporo, moga uderzac z kazdej strony i chyba pomalu cos tam zaczyna lepiej trybic.
Druzyna Dallas jak dla mnie to caly czas jedna z silniejszych ekip, poczatkowe kontuzje troche namieszaly, ale teraz jest szansa by w Rose garden nawet dzisiaj wygrac, Dirk pomalu zaczyna nadrabiac forma ostatnio 18 oczek Marion tez gra solidnie. Maja spora szanse, a handi +7 po kursie 1.52 to dla mnie niezla promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 30

fafarafa

Użytkownik
Nie sądzicie, że linia asyst dziś na Kobe Bryanta w bet365 (8,5) to zdecydowanie za dużo?
Ja rozumiem, że w dwóch ostatnich meczach miał po 14 asyst ale tą linie pokrył w tym sezonie raptem 3 razy. W tych ostatnich 2 meczach oddał tylko 22 rzuty (21,6 FGA to jego średnia na mecz w tym sezonie).
Sądzę, że dziś już koniec tego dobrego i Kobe znowu wróci do &quot;swojej&quot; gry

Stąd mój typ:
Kobe Bryant: Liczba asyst
Poniżej 8,5 @ 1,86 bet365 ⛔
No cóż, Kobe zaparł się i nadal podaje. Dobre to dla drużyny nie koniecznie dla mnie ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
@ Fafarafa
Racja, wysoka linia jak na asysty Bryanta, ale trzeba pamiętać, że od meczu z Jazzmanami u siebie Lakers zaczęli grać inny basket a Kobe jest takim trochę PG w tych 2 ostatnich spotkaniach, i wie że nawet jak rzuci 50 pkt to niekoniecznie drużyna wygra spotkanie. PO ucieka a Lakersi muszą notować dłuższe runy, stąd ja bym się w typowanie Kobiego w tych meczach nie bawił.

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors under 202 pkt -&gt; 1,97 -&gt; Marathonbet .


Uboga dzisiaj oferta na NBA spowodowała, że nie gram dzisiaj na zwycięstwa ekip bo uważam, że jest to dzisiaj trudne a kursów typu 1,26 na Lakers nie biorę, a z handicapem może różnie być. Dzisiaj znalazłem moim zdaniem ciekawy typ, under 202 pkt w meczu pomiędzy Cleveland Cavaliers a Golden State Warriors. W tym meczu zabraknie 1 opcji strzeleckiej i bardzo ważnego zawodnika w ekipie GSW czyli Stephen&#39;a Curry&#39;ego. 21 pkt średnio co mecz i 6,4 asysty daje ogromną różnicę. W jego miejsce pojawi się Jarett Jack, 12 pkt średnio co mecz z ławki. W ekipie gospodarzy na pewno nie zagra cenny zmiennik Daniel Gibson, występ lidera Cavs Kyrie Irvina jest questionable z powodu choroby. Te 2 czynniki spowodowały to, że gram under w tym meczu. Moim zdaniem linia jest wysoka a oba zespoły nie będą szarpały gry, tylko dzisiaj zobaczymy spokojną koszykówkę. Ciekawie będzie pod koszem, gdzie David Lee zmierzy się z Thompsonem, myślę że jego overa można dzisiaj pobrać, ponieważ jest to 2 opcja strzelecka w ataku GSW i pod nieobecności &#39;&#39;Stefana&#39;&#39; sądzę, że dostanie najwięcej piłek, więcej niż normalnie. Nawet z Irving&#39;iem under powinien siąść, i to jest mój jedyny typ na dzisiaj. Ponadto polecam wspomniany wcześniej over David&#39;a Lee. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Kurs pobrany z bukmachera Marathonbet gdzie jest najwyższy. Rambo
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
G.Vasquez over 14,5 @1,83 bet365

Posiadający dobre warunki fizyczne (prawie 2 metry wzrostu) rozgrywający gości będzie bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla S.Nasha, który jest zdecydowanie najsłabszym elementem obrony Lakers. Wenezuelski gracz będzie miał dzisiaj sporo miejsca, bo obwodowa obrona będzie skupiona na E.Gordonie i R.Andersonie, co powinno zaowocować kilkoma oddanymi rzutami więcej. A że od czasu powrotu Gordona, oddaje ich średnio 12-13 na mecz, to dzisiaj powinno być powyżej 15 (19 w pierwszym meczu tych drużyn). Przy nieco nieruchawym Nashu, powinny to być w miarę czyste pozycje, co powinno się przełożyć na spokojne przekroczenie tej linii.

Należy zaznaczyć, że Vasquez dwa ostatnie spotkania zagrał na tragicznej skuteczności nie pamiętam teraz dokładnych cyfr ale jego celne rzuty można policzyć na palcach jednej ręki.


Ode mnie lekki atak na NOH. Widziałem pobieżnie, że mecz ten wywołał żywą dyskusję ale nawet nie doczytałem wszystkiego do końca bo racja ma to do siebie, że każdy ma swoją ;)
Krótka piłka, NOH w tym roku wygrali w hali Dallas, 76ers, Celtics oraz Memphis, z SAS dostali kilkoma punktami więc czemu mieliby się przestraszyć Lakers. To zupełnie inna drużyna niż ta, która przegrywała mecze seriami. LA jeszcze nie udowodnili, że ich mizerna postawa w obecnym sezonie to już oczywista historia. Nie widzę powodów, dla których zwycięstwo wysokim handi LA miało być pewne, a kurs 1,2 na ich win jest raczej z zakresu śmiesznych.

Hornets 4,85
Marathonbet
1/10
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
W dodatku nie zagra Carl Landry. Hehe
Carl Landry (shoulder) will not play in Tuesday&#39;s game against the Cavs.
Landry joins Stephen Curry, Andrew Bogut and Harrison Barnes on the Warriors&#39; inactive list. David Lee, Jarrett Jack and Klay Thompson are going to get a ton of shots up
źródło
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Hornets zagrali bardzo dobrze ale handicap na nich wszedł w dużej mierze dzięki fantastycznej skuteczności Erica Gordona z dystansu (6-8 za trzy). Lakers grają bardzo fajnie, Kobe podaje (3 mecz z rzędu więcej niż 10 asyst i 3 raz z rzędu więcej asyst od Nasha ???? ), Clark przechodzi samego siebie (w ost meczu 12 zbiórek 20 punktów w tym aż 12 po rzutach za trzy), w końcu swoje dorzuca ławka (dzisiaj 38 do 32 w bench points). Lakersi od początku 2q kontrolowali mecz z Hornets. Rywale złapali kontakt dwa razy (na 4 pkt w końcówce 3q i na 1 pkt w końcówce 4q) ale zwycięstwo Lakers nie podlegało dyskusji. Lakers trzema wygranymi w Staples znacznie rozbudzili apetyty fanów. Teraz czeka ich prawdziwy sprawdzian bo 7-meczowa road trip. Na początek jadą do Phoenix i raczej nie powinno byc porażki na dzień dobry. Suns po zmianie trenera sprawili sporą niespodziankę pokonując u siebie Clippers. Ale tamten mecz traktowałbym w kategoriach wypadku przy pracy Lob City. Clippers w Phoenix mieli ledwie 39.8 % skuteczność przy średniej z sezonu 47.3 % ! Słońcom do wygrania z Clippers wystarczyło 42.8 % celności. Trudno liczyć na potknięcie drugiego zespołu z LA gdy Lakersi rzucają bardzo dobrze - ze średnią z ostatnich gier na poziomie 50 %. Szczerze mówiąc to myslałem że przeciwko Hornets zagrają mniej skutecznie a tymczasem show trwa nadal. I raczej nie wierzę w potknięcie z Suns nawet pomimo b2b. Sposobem na Lakers jest szybka gra a pod wodzą nowego trenera Suns grają zauważalnie wolniej. Poza tym Słońca są po prostu za soft w defensywie. Widok Dudleya, Dragica czy Tuckera broniących transition offense budzi uśmiech politowania. Phoenix może mieć też problem na deskach bo Howard to nie Splitter czy Kaman. Z nimi Marcin sporo zebrał ale Dłajt to już półka wyżej przy reboundingu. Wszystko wskazuje na Lakers bo Pringelsy złapali zalążek formy i teraz trzeba tylko to utrzymać. Jeśli miałbym wybrać jakiś zakład w stronę Słońc to w grę wchodziłby tylko over Dragica. Nash w defensywie jest fatalny. Dzisiaj Vasquez bez problemu przerzucił wystawioną na niego linię. Dragic w meczu z Mavs sporo wjeżdżał pod kosz i skończył z 18 punktami. W ostatnim meczu przeciwko Lakers rzuciił 22 pkt ale miał naprzeciwko Morrisa i Duhona. Z Nashem trudniej nie będzie ???? 16 punktów jest w zasięgu Słoweńca.
Lakers @ 1,833 ⛔
Dragic over 15.5 @ 1,90 ⛔
Marathonbet

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qba1916-94209 22

qba1916-94209

Użytkownik
W bwin promocja do wyczerpania zapasów, Bryant 28,5 under @1,6 (Dla porównania w Marathonbet 24,5)
✅ 17 ✅

Kobe w odmienionej roli pierwszego asystenta. Od momentu przejęcia przez niego tej funkcji Lakers zaczęli grać. Nie forsują tempa czyli gra odmienna od początkowych założeń D&#39;Antoniego. Oddaje mało rzutów kreując resztę zespołu. Z Utah 10 prób (14 pkt) czyli mniej niż asyst (14), z OKC to samo 12 oddanych rzutów (14 pkt) asyst (14), tej nocy z NOH 12 (14 pkt) i 11 podań zakończonych punktami. Dzisiaj grają z odmienionymi, zdyscyplinowanymi w obronie Phoenix na ich terenie. Taktyka LA na pewno nie ulegnie zmianie. Dodatkowo b2b. Moim zdaniem bet dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 48,7K

person100

Użytkownik
bryant under 26.5
parker over 20.5
ako:3,42
milenium✅✅✅
jak dla mnie wyglada to swietnie, bryant opisany przez kolege wyzej, po prostu jak na moje nie wrzuci dzis nawet 22-24 punktow, a co dopiero 27.
parker to dla mnie jeszcze wieksza pewa, jesli duncan nie zagra, a jest questionable na razie, bo kto bedzie rzucal jesli nie parker i ew. jeszcze ginobilli bobkom?
zycze powodzenia, pozdrawiam!
 
majesticman 21

majesticman

Użytkownik
Wczoraj miałem więcej szczęścia niż rozumu i w pośpiechu postawiłem na over 14 Thompsona w meczu GSW z Cleveland. Wszystko niby pięknie, dziś rano wstaje z uśmiecham i cieszę się że wszedł mi ładnie bet, ale okazuję się że przez przypadek obstawiłem Thompsona Tristana z Cavs a nie Klaya! Szczęśliwie ten też pokrył. :grin:
Tak więc przestroga na przyszłość żeby uważac na wszystkich Johnsonów, Williamsów i Wallaceów. :]
Dzisiaj gramy:
Ty Lawson over 15,5 @ 1.90 ✅
Dziś szykuje się run&amp;gun w najczystszej postaci w Denver - kursy na over sięgają 218. Będzie dużo akcji i okazji do rzutów a to woda na młyn dla ciągnącego na kosz Lawsona. W poprzednim meczu z Houston pomimo underowego spotkania linię pokrył z nawiązką.
Clippers @ 1.66 &amp; Denver @ 1.66 = 2.76 ako ✅
Tutaj stawiam akurat na faworytów. W Wolves wraca Peko ale to nie wystarczy na grających wciąż swoją koszykówkę Clippers. Co prawda kilka ostatnich spotkań w plecy, ale teraz mieli 3 dni odpoczynku i możliwy powrót CP3 w tym meczu. 2 tygodnie temu w Minneapolis Clippers pokonali Wilki 90-77.
Denver ostatnio na fali wznoszącej a dziś podejmują Rockets u siebie w Mile High City gdzie mają świetny bilans 18-3. Co prawda Houston ostatnio po 3 dobrych meczach ale Denver to bardzo trudny teren - tydzień temu przegrali tu 10 punktami.
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Utah Jazz-New Orleans Hornets / Utah over 98.5 @ 1.90 ✅✅✅
Marathonbet
Nie wiem z czego wynikała ostatnia słaba dyspozycja z Rockets, gospodarze jakby przeszli obok tego meczu. Zaliczyli najgorszy występ w historii klubu na własnym parkiecie, przegrywając wszystkie cztery kwarty, a cały mecz różnicą 45 punktów. Jednak Utah potrafi zdobywać punkty, szczególnie u siebie, a ta granica wydaje się jak najbardziej do przeskoczenia. Myślę, że będą chcieli zamazać plamę dobrym występem z Hornets. Goście starają się grać ofensywną koszykówkę, co otwiera gospodarzom możliwość większej zdobyczy punktowej.

San Antonio Spurs-Charlotte Bobcats-Margines zwycięstwa: Spurs powyżej 21 punktów @ 3.40 ✅✅✅
WilliamHill
Sądzę, iż typ jak najbardziej warty zainteresowania. Koszykówka Bobcats do najpiękniejszych nie należy, co zresztą może potwierdzić tabela. Oglądałem ich trochę w ostatnim czasie, głównie ze względu na wczesną porę rozgrywania spotkań. Mnóstwo strat, beznadziejnych podań, jakiegoś rozkojarzenia, brak pomysłu na grę. Spurs od ośmiu gier niepokonani, a ostatni mecz u siebie przegrali 17 listopada z Clippersami. Jeśli będzie im się chciało grać na najwyższych obrotach, to podana różnica punktowa między zespołami, nie będzie stanowiła dla nich najmniejszego problemu. Nawet grając głównie ławką, jest to jak najbardziej do osiągnięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 17

daniellah

Użytkownik
&quot;W poszukiwaniu bezpiecznych typów&quot; Daniellah Beer Laden
Indiana - Detroit 1 1,25 @ betathome 98 - 79 ✅
Indiana po 3 porażkach z rzędu na wyjeździe wraca do siebie. Wiadomo na wschodzie w czołówce duży ścisk. Indiana gra dobrze u siebie a Detroit ostatnio potrafiło pokonać tylko 2 razy cienkie Orlando. Mały kurs , ale bardzo pewny. Patrzyłem obie drużyny bez nowych kontuzji (Grangera nie licze bo nie gra w tym sezonie), także można celować nawet w handi -8,5 dla Indiany za 1,85.✅ Kurde w sumie sam mogłem postawić z handi, ale ze mnie typ. Nie zrobie tylko tego dlatego , że mam zasade nie stawiać 2 tych samych meczów na różnych kuponach. Ostatnie 5 meczy Indiana u siebie wygrywała srednio ponad 10 punktami, a przeciwnicy ( oprócz Bobków, chociaż akurat z nimi wygrali &quot;tylko&quot; 8 punktami ehhe) byli z górnej półki. Detroit jest cienkie jak barszcz i przyjedzie po lekcje defensywy do Indiany.
edit: ale ze mnie typ
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Celtics z jednej strony podbudowani niedzialna wiktoria z Heat a z drugiej strony przygnebieni bolesna strata Rondo do konca sezonu. Mimo wszystko trzeba skonczyc z placzem i zaczac grac by powalczyc o 7seeda w PO. Jak widzielismy w spotkaniu z Heat ofensywa bez Rondo wcale tak zle nie wygladala, przedewszystkim ruch pilki byl zdecydowanie lepszy co na takiego rywala jak dzisiaj bedzie zabojcze. Kings to Cousins, niestety. Tyreke przepadl, przepadl na wiecznosc. Od czasu do czasu jakis strzelec machnie jakis kosmiczny wynik za trzy ale ogolnie bez wiekszych przeblyskow, jednym slowem bez wiekszych szans w TD Garden. Ostatni ruch Doca, aby wprowadzic Sullingera do piatki byl dla mnie posunieciem bardzo dobrym [dlugo nam przyszlo na to czekac], Bass z lawki na pewno bedzie dawal tyle samo lub kto wie i moze oprocz rapowania skupi sie na zapierdzielaniu po parkiecie. Do piatki rowniez zawita Lee, swietny defensor z jumperkiem. Trzeba przyznac, ciezko jest znalezc pare tak solidnych obroncow na pozycjach 1-2 w jakimkolwiek innym klubie Nba. Pierce pewnie przeprogramowany na point guarda co fatalnie raczej nigdy nie wychodzilo. Jak dla mnie spotkanie bez historii, pewny win Celtow.
Boston -6 1.85 marathonbet✅
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/321331_533395486693082_1932161950_n.jpg
:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom