>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lou Williams to żadne osłabienie, jego selekcja rzutów była fatalna, co nie zmienia faktu że SAS dziś powinni wygrać ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Lou Williams to żadne osłabienie, jego selekcja rzutów była fatalna, co nie zmienia faktu że SAS dziś powinni wygrać ????
Streetball Jeff Teague albo Devin Harris za to świetni w tym elemencie ? Lou potrafił narobić zamieszania swoimi penetracjami , ściągał rywali i na pewno jest to osłabienie a że lubi porzucać i niekoniecznie w odpowiednim momencie to inna historia . Dawał prawie 15 pkt na mecz w 28 min + prawie 4 asysty co mówi wszystko .
Jamal Crawford ma chyba jedną z gorszych selekcji rzutowych w NBA a jest drugim najlepszym graczem Clippers po Paulu ;) Tacy zawodnicy ławki dają bardzo dużo
SAS bez Duncana dziś.
Ja już dałem za drobne nie mając jeszcze info o jego braku chociaż liczyłem się z czymś takim ;) Jednak Hawks są słabi a SAS juz raz pokazało że bez starterów prawie ograli Heat ale róznie bywa ;)
 
S 378

songo

Użytkownik
Gdyby nie to, że Rockets rozegrają czwarty mecz w piąty dzień, a ogólnie w ostatnich 12 dniach rozegrali aż 8 meczy brałbym w ciemno ich zwycięstwo. A tak mam wątpliwości. Może być dużo &quot;ceglenia&quot; i close game.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nie ruszałbym Spurs po tym kursie, grają b2b więc Pop daje niektórym grajkom wolne. Właśnie pojawiła się informacja że Duncan nie gra. Żadne zaskocznie i nie zdziwię się jak Parker niewiele dziś sobie pogra. Z tego co zauważyłem na rotoworld trener Hawks dzisiaj stawia wszystko na jedną kartę bo rzuca Smitha na pozycję numer 3. Na pozycjach 4 i 5 wyjdą Pachulia i Horford więc mamy maksymalne podwyższenie składu. Jest też zmiana na 2 bo Korver zagra od początku a Harris będzie wchodził jako back-up Teague. Dość ciekawie to wygląda i Jastrzębie mogą powalczyć. W dużej mierze będzie to zależeć od przewagi jaką wyrobią sobie starterzy Atlanty bo trzeba przyznać że Spurs ławkę ma mocniejszą. No bet chyba że ktoś lubi podenerwować się z fajkiem w ręku pod koniec czwartej kwarty ;&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dwill 620

dwill

Użytkownik
W meczu T-Woleves z Rockets udane dwa debiuty. Gelabele w 21 minut 11 punktów. Zawodnik występujący na polskich parkietach, były koszykarz Turowa Zgorzelec - Chris Johnson w debiucie zaliczył 15 punktów i 6 zbiórek (4/4 z gry). Ciekawe jak sobie dalej poradzą obaj zawodnicy.

Dziś chyba będzie spróbować coś w stronę Lakers...
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Tak się właśnie zastanawiam nad tym meczem, ale w stronę Raptors. Mecz jest o 19 naszego czasu, a w Kalifornii jest w tym czasie godzina 10. Goście to pewnie jeszcze zazwyczaj o tej godzinie śpią, a nie grają.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ja myślę że warto próbować, hc na LAL jakieś wyjątkowo wysokie nie jest, a jednak Raptors wybitni nie są. Nie ma co przesadzać z tymi Lakersami, grają słabo, ale w Toronto powinni grać co najmniej jak równy z równym:razz: Chyba nie do pomyślenia przed sezonem żeby takie rzeczy pisać;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nowitzki pow 17,5
marathon

Bardzo ciekawy zakład.Za parę tygodni ta linia będzie dużo wyższa i będę korzystał póki mogę.Jak wiadomo Orlando nie ma defensora,który mógłby zatrzymać Dirka.Big Baby sobie nie poradzi,a reszcie brakuje doświadczenia.
Nowitzki ostatnio rzucił 18 pkt,ale grał bardzo słabo.I mimo tego miał 18,jak zagra na swoim poziomie to będzie grubo ponad 20.Z OKC zakończył na 5-19 z gry. No i wiadomo,ten zwodnik nawet jak kompletnie nie siedzi to dostaje kilkanaście rzutów.Fakt,że zagrał długo,bo aż 41 minut,ale tak czy siak 15 rzutów odda+kilka osobistych. Z takiej ilości nie jest problemem zdobyć18 pkt. Z Orlando zapowiada się zacięte spotkanie i Dirk pewnie długo będzie grał,może nie aż 41 minut ale na pewno powyżej 30 a to powinno wystarczyć na over.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Na początek jedna sprawa: Pozdrawiam użytkowników forum (nie będę pastwił się i podawał nicka) którzy w dziale porównywali mnie do użytkownika elopeja dlatego że stwiedziłem po 15 meczach sezonu że Hawks to cieniasy i mają bilans przez słaby kalendarz . Na co w odpowiedzi usłyszałem że oni mają szansę dojść do finału konferecji .:mrgreen: Oglądając wczorajszy mecz ze Spurs miałem z tego beke przednią jak to sobie przypomniałem ????

Ed Davis powyżej 7.5 zbiórki
@1,83✅
bet365
Dzisiaj taki trochę słaby dzień do typowania , moim zdaniem warto szukać innych opcji niż ML .
Typowanie wyniku odpuszczam chociaż bliżej mi do LA w tym meczu . Za niską stawkę próbuję coś takiego , Ed Davis pod nieobecność Valanciunasa i Włoskiej baletnicy gra dużo i pokazał że jest najlepszym podkoszowcem w Toronto .
8.6 zbiórki , średnio 34 min na mecz w styczniu i ciekawe jak dziś zaprezentuje się przeciwko Lakers .
Typ trochę na wyczucie ale zobaczymy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dwill 620

dwill

Użytkownik
Toronto Raptors - Los Angeles Lakers
1(+5)
1.91
Pinnacle
5/10

Toronto Raptors mają za sobą cztery porażki z rzędu. Z czego ostatnie dwie porażki, po dogrywkach - z 76ers na wyjeździe i Bulls na własnym parkiecie.
Los Angeles Lakers są aktualnie po porażce z mistrzami NBA, ale ciągnie się za nimi seria pięciu porażek z rzędu, w meczach wyjazdowych.
ATS Raptors na własnym parkiecie 12-7, Lakers na wyjeździe 6-10.
Dla gospodarzy, to będzie wielkim wyzwaniem gra przeciwko Lakers, gdy dla gości mecz, by za wszelką cenę spróbować dobić się do play-off.
Mam nadzieję, że najwięcej krzywdy wyrządzą gracze obwodowi Toronto, czyli DeRozan, Lowry, Calderon oraz Anderson, więc obrona Lakers, która traci 107 punktów na wyjeździe będzie powinna mieć sporo problemów.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja dodam dwa zdania na temat meczu Lakers .
Atutem Raptors jest na pewno własna hala , mobilizacja bo zawsze spinają się na mecze ze znanymi firmami jak grają u siebie .
Toronto będzie katowało pick&amp;rolla i dużo gry przez Nasha i Bryanta , jednak moim zdaniem mają bardzo mały wybór opcji w ataku .
W dodatku cienko pod koszem , jedynie Davis i Johnson pod koszem , dziś pewnie Aaron Gray dostanie swoje minuty jako mięso podkoszowe .
Matchup dla Toronto wygląda fatalnie i oprócz Calderona który może wyrządzić krzywdy LA swoimi penetracjami i pickami wykorzystując słabość Nasha nie jest za dobrze .
Jednak LAL w z takimi problemami że nie zagram na nich , Toronto jak pozwoli im się grać szybko potrafią być groźni . Kolejny raz powtórzę że Lakers fatalni w transition defense , po nieudanym rzucie powrót do obrony nie funkcjonuję jak należy. Jeżeli trenerem LAL nie byłby idiota to wyszli by dzisiaj zagrali porządne HCO z wykorzystaniem Gasola i Howarda i pozamiatali by Raptors parkiet . Jednak obecnie nie wiadomo czego można spodziewać się po Jeziorowcach i typowanie odpuszczam .
Bardzo ważny mecz dla LA , żarty się powoli kończą bo są 1 zwycięstwo więcej niż Kings a przed nimi ciężki road trip i takie mecze muszą wygrywać . Muszą ale czy wygrają to się okaże ;)
 
no0si 51

no0si

Użytkownik
Toronto Raptors - Los Angeles Lakers ( Over 201.5 )✅
kurs: 1.80 - bet365

Dziś świetna szansa na przełamanie obu drużyn, zacznę może od gospodarzy. Ostatnio spodobała mi się gra Raptorków a zwłaszcza duetu podkoszowych Davis- Johnson i obwodowych Lowry- Calderon. Dość dobra skuteczność tych graczy plus wsparcie DeRozana czy też ostatnio Rossa dawało dość ciekawy obraz drużyny bez wyraźnego lidera za to z kilkoma solidnymi młodymi graczami i doświadczonym Calderonem. Ten ostatni świetnie kreuje partnerów a zostawiony bez opieki odpala czyste trójeczki jedna za drugą. Minusem jest seryjne tracenie punktów co widać było w przegranym meczu z Philly, a co za tym idzie dość słaba obrona.
Co do Lakersów to po pierwsze nawiązując do meczu z Miami przegrali moim zdaniem bo mieli Bryanta. Gdyby połowa rzutów Kobasa przeszła przez ręce MWP, Jamisona, Howarda czy Nasha to podejrzewam, że mecz byłby na styku albo Lalki mogłyby się pokusić nawet o wygraną. Niestety Kobe jak to on odpala z każdej pozycji trójki, rzuty z odchyłu, layupy z &quot;potrójnym saltem&quot; rękami z dwoma obrońcami na twarzy itp. Jeśli ma dzień to swoje rzuca a nawet więcej, jeśli zaś broni go dobry defensor jak Thabo czy James to kończy się to często skutecznością 8 na 25. Dziś spodziewam się dużo lepszej postawy w jego wykonaniu, Kobe jest ambicjuszem i nie pozwoli żeby jego słaba postawa odbijała się na wynikach drużyny. Cieszy dobra postawa Artesta, który jak trzeba to bierze sprawy w swoje flegmatyczne łapki. Howard powoli dochodzi do swojej normalnej ( atletycznej ) dyspozycji chociaż technicznie jest wciąż w &quot;tyle za murzynami&quot;. Skracając: LAL traci na wyjazdach jak napisał powyżej DWill średnio 107 punktów a średnio w meczach aż 105 punktów na 100 posiadań co daje im aż 23 pozycje czyli szary koniec. Do tego dochodzi prawie 16 pkt oddawane z szybkiej kontry co też ich plasuje na szarym końcu konkretnie na 27 miejscu. Toronto broni ciut lepiej ale to ciut jest raczej kwestią umowną, powiedziałbym raczej, że mają dużo młodszy skład i czasem bardziej im się chce niż np. Lakersom. Dziś mecz zdecydowanie pod dyktando ofensywne moim zdaniem. Lakersi walczą o play offy żeby uniknąć największego wstydu w ostatnich latach, do tego będą próbowali przełamać passę 5 porażek z rzędu na wyjazdach. Raptorki będą chciały przełamać serię 4 porażek z rzędu. Na pewno będą dodatkowo zmotywowani grając z zespołem tak naszpikowanym gwiazdami jak LAL i nikt tu nie będzie się oszczędzał.
Typuje jak najbardziej over zwłaszcza, że linia wyznaczona przez buków nie jest jakaś specjalnie wygórowana. Oba zespoły dużo rzucają i dużo tracą więc można spokojnie spróbować zagrać taki typ.

Good luck and have fun!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 195

kosmos111

Użytkownik
Kyle Lowry over 12.5pkt @1.85 betcity ⛔
Co tu dużo pisać, Lowry ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, co zdaje się też dostrzegać trener Kanadyjczyków, liczę że dziś te 30 minut albo i więcej na parkiecie spędzi. Wchodzi z ławki, więc jak rywali będzie miał graczy pokroju Duhona czy Morrisa, mam nadzieję że pogra też trochę na Nashu. Ex-gracz Suns jest chyba największą dziurą w obronie Lakersów, nie jestem pewien czy Calderon będzie potrafił to wykorzystać, ale Lowry ze swoją dynamiką zapewne mijałby go jak tyczkę. No ale to już będzie zależało od trenera. O punkty dla Raptors spod kosza powinno być trudniej (przynajmniej w teorii, bo takie Miami to pod koszem lalek zrobiło sobie piknik). Mam nadzieję, że Kyle wykorzysta swoje atuty, linia niższa od średniej w sezonie, na moje oko do grania
Do tego:
Raptors over 105,5 @3.75 williamhill ✅
Obrona LAL jaka jest, każdy widzi, a Toronto jest ostatnio zaskakująco efektywne, jak na swój skład. Z pozytywnymi wiatrami... można spróbować. Zwłaszcza, że mecz w Kanadzie, a tam nikomu tanio skóry nie sprzedają. No i kto nie chciałby przytrzeć nochala tym gwiazdorkom ze słonecznej Kalifornii...
e: Lowry 3 rzuty z gry... nawet Reggie Miller by nie pokrył...
 
F 731,1K

ferguson2

Typer
Lakers -4 1,78 Marathon⛔ ZENADA, oby nie zagrali w po a co dopiero jutrzejszy mecz z bulls
Nienawidzę grać za Lakersami, jednak tego typu spotkanie z Toronto po prostu muszą wygrać i nie ma co się nad tym zastanawiać. Presja jest po ich stronie, z drugiej strony to doświadczeni zawodnicy i chyba wiedzą na czym stoją bo sytuacja w ich zespole jest nienajlepsza. Na papierze wyglądają naprawdę dobrze, ale w rzeczywistości wszystko wygląda zupełnie inaczej. Raptors solidnie w Air Canadzie, bilans całkiem całkiem, ale przede wszystkim rzuca mi się w oczy ich defensywa. Nie stoi ona na wysokim poziomie, owszem Davis prezentował się bardzo dobrze w ostatnich kilku spotkaniach, teraz na przeciwko niemu stanie pewnie Gasol i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nastał ostateczny okres, w którym Lakersi muszą wygrywać , a jak nie z Toronto to niby z kim? Następny mecz z Bulls na wyjeździe i tym bardziej tam widzę marne szanse na zwycięstwo. W Toronto jest kilku przyzwoitych graczy, Calderon może dzisiaj sprawić wiele problemów natomiast Nash musi mieć piłkę przy sobie bo Kobe może sobie rzucać nawet po 60 pkt na mecz, ale co z tego wyniknie jeśli będą przegrywali mecze jak do tej pory. Trudny mecz do typowania, osobiście stawiam na gości którzy tak czy siak są faworytem.
Polecam na nockę z wtorku:
Chicago Bulls - Lakers 1,80 bwin
Na bwinie jeszcze w miarę dobry kurs, jutro pewnie spadnie. Lakers b2b mają sobie poradzić z solidnymi Bulls na wyjezdzie? Widziałem już większe jaja, ale po prostu nie wierze w cuda. Chicago podrażnione porażką przystąpią zmobilizowani, wykorzystają słaby okres tych pajaców na czele z trenerem
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Denver-OKC ✅ 121-118
Typ: Over 210
Kurs: 2,00
Dziś licze na szybkie spotkanie z dużą ilością punktów. Drużyna z Oklahomy pod wzg ppg plasuje sie na 1 miejscu w lidze, natomiast gracze z Denver na 5. Nuggets zapewne będzie chciało zrewanżować się za niedawną porażke z OKC( 117-97), zatem aby powalczyć o zwycięstwo muszą rzucić grubo ponad stówe. OKC w ostatnich 14 meczach rzucało - 117,117,102,87,116,106,99,104,109,93,114,124,111,97, natomiast drużyna z Denver - 108,97,115,116,98,108,112,110,97,92,72,106,126.
do no0si- jak byś nie zauważył, to ja pierwszy wrzucil typ, zatem nie proś o przebaczenie Dwilla ????
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Orlando Magic - Dallas Mavericks
1(+4)
1.88
Pinnacle
5/10

Oba zespoły wypoczęte przed zbliżającym się meczem.
Magic, gdy zaliczali serię dziesięciu porażek, nie odstępowali wiele swoim stylem gry od rywali, bo często mecze były zacięte do samego końca.
Po przerwaniu tej długiej serii obecnie mają bilans 2-2. Pokonali dwie mocne ekipy Clippers (wyjadz) oraz Pacers(dom), a przegrali z Wizards oraz Bobcats.
Mavs mieli również swoje wzloty - trzy wygrane z rzędu na własnym parkiecie z Grizzlies, T-Wolves, Rockets. Jednak te trzy zespoły zatraciły w tamtym czasie swoją moc.
I tak po serii czterech zwycięstw z rzędu Mavs, Dallas musieli w ostatnim meczu uznać wyższość Thunder na własnym parkiecie.
Magic powinni wykorzystać przewagę swojego parkietu i narzucić szybki styl gry, wykorzystując przewagę pod koszem Vucevic - Davis.

Detroit Pistons - Boston Celtics
2
1.79
Pinnacle
5/10

W bezpośrednich pojedynkach obu ekip, prowadzi zespół z Motown. W listopadzie na własnym parkiecie pokonali Celtów 103:83.
Jednak &quot;tamten&quot; Boston Celtics, a obecna forma, to zupełnie inna historia.
Pistons wrócili z Londynu i zagrają przed swoją widownią, mając dwie porażki z rzędu na swoim koncie, czyli tyle samo, co ich dzisiejszy rywal.
Goście będą musieli w obronie najbardziej uważasz na podkoszowych zawodników Pistons. Stuckey oraz Knight ostatnio nie zachwycali swoją formą. Dziś mogą trochę namieszać, bo zabraknie Bradleya w szeregach Boston Celtics.
Najkrócej mówiąc. Jeśli Boston zagra swoje, czyli obronę, to gospodarze będą w sporych problemach.

Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
over 208
1.91
Pinnacle
5/10

W bezpośredniej rywalizacji jest 2:0 dla Thunder.
Oba spotkania były rozegrane na parkiecie w Oklahomie:
22. 10. 2012 OKC - DEN 108:101
17. 01. 2013 OKC - DEN 117:97
Denver mają dwie porażki z rzędu , ostatnia na własnym parkiecie z Wizards, a wcześniej, to w/w z Thunder.
Thunder obecnie są najlepszą ekipą z serią sześciu zwycięstw z rzędu i zajmują pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej.
W obu meczach rozegranych na terenie Oklahomy, linia over została pokryta. Dlatego liczę, że w Denver również zostanie ona pokryta, bo Nuggets na własnym parkiecie preferują szybszą koszykówkę.
19. 01. 13 NBA Denver Nuggets Washington Wizards 108 : 112
16. 01. 13 NBA Denver Nuggets Portland Trailblazers 115 : 111
(99 : 99)
14. 01. 13 NBA Denver Nuggets Golden State Warriors 116 : 105
12. 01. 13 NBA Denver Nuggets Cleveland Cavaliers 98 : 91
10. 01. 13 NBA Denver Nuggets Orlando Magic 108 : 105
Powodzenia!
 
no0si 51

no0si

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder ( Over 207.5 )✅
Kurs: 1.80 - Bet365
Po trafieniu overka w meczu Lakers z Raptors próbuje tego samego w kolejnym. Co tu dużo mówić, zarówno Denver jak i Oklahoma to drużyny o ogromnym potencjale ofensywnym. W poprzednim meczu w Oklahomie był wynik 117:97 dla gospodarzy i tutaj również spodziewam się podobnych zdobyczy punktowych. Bryłki będą chciały za wszelką cene się odkuć za dwie porażki z rzędu ( w których nawiasem stracili odpowiednio 117 i 112 punktów ). Potencjał w ataku mają ogromny: Iguadala, Lawson, Faried, McGee, Chandler ( niestety dtd ) czy Gallinari zapewniają sporą dawke punktów z każdych możliwych pozycji na boisku. Liczę, że dziś zobaczymy festiwal strzelecki zakończony bardzo wysokim wynikiem ( Denver zarówno bardzo dużo rzucają jak i tracą- średnio ponad 100 pkt na mecz ). Oklahoma też nie ma na co narzekać w sferze ofensywnej. Durantula w ostatnim meczu z Mavs zanotował career high 52 pkt do tego 31 pkt Westbrooka co mówi doskonale o potencjale tych dwóch zawodników. Do tego do dyspozycji strzelec Martin, Ibaka i cała reszta składająca się na świetnie funkcjonujący zespół Thunder. Goście notują serie 6 zwycięstw z rzędu i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą w tym meczu. Oba zespoły odpoczywają od piątku więc zaczną mecz z pełnią sił i prawdopodobnie kompletem zawodników. Życzę powodzenia i liczę na to, że pomogę.
Good luck and have fun!
edit: DWill wybacz za powielenie typu. Wrzuciłem w typach dnia a później skopiowałem do tego działu i dopiero później przeczytałem że dałeś podobny. Trochę dołożyłem do analizy, mam nadzieje, że się sprawdzi i komuś przyda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder -&gt; Russell Westbrook over 24 pkt -&gt; 1, 85 -&gt; Unibet✅✅✅ 36 pkt Westbrooka ;) Dzisiaj do hali Denver zawita ekipa Scotta Brooks&#39;a mianowicie Oklahoma City Thunder. Typem na to spotkanie który wybrałem jest opcja na punkty jednego z 2 liderów Grzmotów Russell&#39;a Westbrook&#39;a. Point Guard ekipy Thunder ostatnio rzuca bardzo dużo, bierze ciężar gry na siebie, przeciwko Denver kilka dni temu rzucił 32 pkt 12/20 z gry. Uważam, że dzisiaj Westbrook ponownie będzie chciał udowodnić młodemu PG ekipy Nuggets Lawson&#39;owi że wyraźnie go przerasta. Sądzę, że Westbrook dużo akcji będzie kończył charakterystycznymi dla siebie rzutami po zatrzymaniu. Myślę, że w taki m meczu gdzie obie ekipy grają ofensywny basket będzie dużo przechwytów i strat a wtedy Rusella ciężko będzie powstrzymać. Faule na rozgrywającym Thunder to też zły pomysł, bo Westbrooka na linii 80% skutecznoś ci. Myślę, że dzisiaj jest to najlepszy bet na nockę. Pozdrawiam i życzę owo cnych typów. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Memphis-Indiana ⛔ 81-82
Typ: Memphis-5
Kurs: 1,76
Dziś o godz 19 w hali FedExForum zapowiada się interesujące starcie. Naprzeciwko siebie stają 4 siła zachodu - Grizzlies z 3 ekipą ze wschodu – Pacers. Da się zauważyć, że drużyna z Indianapolis zdecydowanie lepiej czuje się u siebie(16W-3L), aniżeli w meczach wyjazdowych (9W-13L). Ostatnie wyniki gości poza domem dość mizerne:

Orlando(86-97 L) Charlotte(103-76 W) Brooklyn (86-97L) Boston (75-94 L) Atlanta( 100-109 L)

New Orleans(81-75 W) Cleveland(99-89 W) Milwuakee(93-98 L) Detroit(88-77 W) OKC(104-93 L)

Jak widać udało im sie jedynie wygrać z drużynami z dołu tabeli, zatem czy dziś będą na tyle zorganizowani by zagrozić Miśkom, szczerze w to wątpię. Drużyna z Memphis ma dobry bilans meczy domowych ( 15-5), przegrali jedynie z Clippers, Blazers, Sixers, Hawks oraz Nuggets. Natomiast odprawili z kwitkiem między innymi – Heat, Knicks, Lakers, Spurs, GSW.

Drużyna Memphis, będzie mocno zmobilizowana aby zwyciężyć, ponieważ dziś jest dzień upamiętniający postać wielkiego człowieka jakim był Martin Luther King. Kolejnym argumentem za graniem na Miśki jest atut własnej hali wraz z kibicami, którzy intensywnie będą wspierać swój ukochany klub. Poza tym ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Indiany (88-83), co za tym idzie ekipa z Memphis będzie zmotywowana, ażeby dziś się zrewanżować. Zatem argumentów za graniem na Rudego Gay i spółke jest kilka, więc czemu nie spróbować?
 
F 731,1K

ferguson2

Typer
Knicks -3,5 1,82 Marathon
Anthony over 29,5 pkt 1,90 Marathon
Wyraźnie możemy dostrzec, że Brooklyn po zmianie trenera złapali wiatr w żagle wygrywając cztery spotkania na pięć. Głównie grali w Nowym Jorku, przegrali ze słabo dysponowanymi Hawks na wyjeździe, a w rewanżu w Barclays Center wygrali 94:89. Dobrze dysponowany jest przede wszystkim backcourt na czele z Williamsem i Johnsonem. Joe rzuca na średniej skuteczności ale i tak zawsze dorzuca ponad 15 pkt. Lopez też w dobrej dyspozycji, ogólnie po przejęciu drużyny przez Carlesimo wyniki są lepsze i generalnie forma się znacznie polepszyła. W przypadku Knicks wiadomo jak jest - w MSG prezentują się dobrze, na początku sezonu grali tam świetnie, dosłownie żaden zespół nie był w stanie wygrać wygrać w ich hali. W tej chwili dostali już dwukrotnie od Bulls, Celtics czy Portland. Dzisiaj jednak zapowiada się dla obu drużyn specjalne spotkanie bowiem derby, w których wiele może się zdarzyć. Póki co stawiam na gospodarzy, mają praktycznie wszystko żeby odnieść zwycięstwo. Co więcej wrócił na parkiet Shumpert, który daje sporo szczególnie w defensywie. Ogólnie ofensywa funkcjonuje jak należy, trójki im leżą a Anthony zapewne jak zwykle zepnie się na takim mecz. Zawsze oddaje sporo rzutów i w takim hicie nie widzę przeciwwskazań, żeby nie trafił więcej niż 20 pkt.
Curry over 20,5 1,85 bwin
Curry znowu miał jakieś problemy zdrowotne, ale na szczęście Warriors może kontynuować grę. Rozgrywający Golden State praktycznie nie schodzi z linii 20 oczek, rzuca sporo trójek, a to może być klucz w zwycięstwie nad Clippers. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach, GSW czeka ponowny mecz z zespołem del Negro, w pierwszym zagrali kapitalny mecz i goście nie mieli za bardzo nic do powiedzenia. Potem wiadomo LA się odegrało, ale moim zdaniem w dzisiejszym meczu gospodarzy nie są bez szans. Owszem zaliczyli kilka porażek, jednak grali bez Curry&#39;ego, który jest niewątpliwie ich najlepszym graczem obok Lee. Ze Spurs wcale nie zagrali źle, a Jack godnie zastępował rozgrywającego z Oakland. Na pewno brakowało im trafień dystansowych czyli czegoś w czym Curry radzi sobie bardzo dobrze i nawet przeciwko Paulowi był w stanie rzucić ponad 30 punktów. Lee narzeka na jakiś problem, od Curry&#39;ego sporo będzie zależała dyspozycja punktowa drużyny i myślę, że zaprezentuje full swoich możliwości.
Kirilenko over 15,5 1,72 bwin
Pisałem sporo na temat Kirilenki w poprzednich dniach i nadal podtrzymuje ten typ. Sporo kontuzji w zespole Minnesoty i związku z tym ktoś musi zdobywać punkty dla ekipy. Atlanta w nie najlepszej dyspozycji i teoretycznie nie są bez szans.
Oczywiście wciąż stawiam na Chicago, Lakers niech sobie wracają do Hollywood razem z Howardem i jego durnowatymi faulami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom