>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
bej 178

bej

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj to James Harden under 26,5 pkt. Huston jedzie na ciężki teren do Indian&#39;y Pacers, która ostatnio słynie ze świetnej obrony. Harden to lider zespołu ale nie rzuci 27 pkt z Indiana Pacers, myślę, że jego licznik zatrzyma się ~20-22 pkt. W tym meczu na pewno nie będzie żadnej strzelaniny nie pozwolą na to gospodarze a co za tym idzie James nie przekroczy bariery punktowej. Może granica nie jest jakaś bardzo wysoka ale na pewno warto skorzystać z tego typu gdyż zespół z Indianapolis to przede wszystkim świetna obrona, którą ciężko pokonać.
Typ: James Harden under 26,5 pkt
kurs:1,85 buk:bwin
popieram, taka sama linia w tobet
myślałem jeszcze nad Denver i Orlando ale postawie na under Hardena.
A co mnie do tego skłania?
ten oto młodzieniaszek

Paul George dostanie zadanie obrony Brodatego i myślę, że wywiąże się z niego na tyle dobrze aby zatrzymać go na poziomie około 20punktów. SF Pacers pomimo zaledwie 22 lat może zaliczyć na swoim koncie dobre występy w obronie przeciwko takim graczom jak Kobe, LBJ czy Wade. Potencjał ma olbrzymi jeżeli chodzi o gre defensywną i jestem przekonany, że w ciągu kilku lat zostanie wybrany do All-Defensive Team. Jedyne co mnie martwi to zdarzające mu się czasami: brak skupienia i cierpliwości w obronie ale cóż w końcu młodość ???? o to słowa Vogela
&quot;I think he&#39;s the best wing defender in the NBA,&quot; Vogel said. &quot;If he&#39;s not the best, he&#39;s in the top three.&quot;
Podpisuję się pod drugą częścią tej wypowiedzi.
Odkąd Houston zalicza serie 5L, Harden tylko raz przekroczyl linie 26pkt (z Philą) Przypatrzmy się jednak % w ciągu ostatnich meczy:
z NOH FG 50%, 3PT 50%
z Bostonem FG 47,4% ; 3PT 25%
z Philą trochę lepiej ale to w końcu Philadelpia, która ostatnio gra straszny piach
z Clippersami FG 40% ; 3PT 22%
i popis z Orlando FG 21,7% 3PT 12,5%
chociaż nie wierzę w drugi pod rząd tak słaby występ Hardena to mając dziś naprzeciwko siebie Paula (zresztą nie tylko jego, a całą skupioną na defensywie drużynę Indiany) będzie mu naprawdę ciężko zakręcić w tej granicy 27-30punktów.
James Harden under 26.5 1.85 Tobet ✅ ✅ ✅
e: dobrze, ze odpuscilem Magic i Denver.
Harden 5-19 i tylko 17pkt
P.George 11-19 i 31pkt, 5 przechwytów.
✅ izzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
James Harden over 26,5 pkt (1.85)
A więc po wczorajszej nocce, gdzie Lebron, się narzucał dzisiaj pewnie stawiam na brodacza. Już tłumaczę dlaczego.. Trudny rywal, czeka Rakiet w nocy, bo Indiana u siebie potrafi grać bardzo dobrze.. ale myślę, że i Houston, po ostatnich pięciu porażkach w NBA, będzie chciała się zrehabilitować i pokrzyżować szyki, a co za tym idzie.. oczywiście Harden, będzie robił wszystko, żeby dać swojej drużynie bardzo ważne punkty w tym meczu.. choć ostatnio nie szaleje z punktami, ale myślę, że i w tym meczu rzuci ponad linie.. Jedynie co trzeba jeszcze stwierdzić, że Harden jest jednym z najlepszych zawodników w NBA a Indianie, na pewno czują do niego respekt.. Jestem pewny, że Brodacz, tanio skóry nie sprzeda.. choć nie znam za bardzo faworyta w tym meczu to te punkty są jak najbardziej prawdopodobne.
+
Oprócz Hardena, jeszcze na drugim kuponie widzę dwa mecze gdzie mają jak najbardziej szanse powodzenia..
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (1.52) ✅
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks (1.40) ✅
Ako: 2.13 / Jakoś tak najbardziej wpadło mi w oko , te dwa meczyki i za bardzo się rozpisywać o nich nie ma sensu.. bo Brooklyn u siebie, ma wielki atut gdyż u siebie, z Atlantą nie mógł się przełamać by wygrać.. ale dziś to nastąpi (musi ;D)
Natomiast Oklahoma, z Durantem na czele.. powinni wynieść kolejne zwycięstwo i drużynę Carter&#39;a obciążyć kolejną porażką w meczu.. / Unibet !
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Mnie zaś zastanawia to jak podejdą do meczu z Hawks gracze Nets. Czy żądza rewanżu za ostatni mecz będzie mocna czy taka sobie. Dostali w Atlancie łupnia 109:95. Już sam rozmiar wcześniejszej porażki wyzwolić powinien dodatkową porcję zaangażowania. Kurs ok 1.40 ✅ całkiem dobry, zważywszy na bilans Nets w domu: 15-7 (5 ostatnich wygrane). Atlanta na wyjeździe przyzwoicie ale bez rewelacji: 9-10. Ostatnie porażki na wyjazdach z Cavs czy Wizzard chluby nie dodają. Wciąż Morrow niepewny występu.
O meczu OKC w Dallas fajnie napisał rose1.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
J.Holiday. Total Points over 17.5 @ 1,90 marathonbet ✅

Patrząc na rozgrywającego Sixers w ostatnich meczach aż żal nie zagrać na jego over. Zdobył 19 punktów z Nets, 16 punktów z Toronto, 30 puntków z Rockets, 29 punktów w ostatnim meczu przeciwko Hornets. Jest chłopak w gazie. Szczególnie kiedy gra u siebie. Jrue spędza na parkiecie bardzo dużo czasu, w ostatnich meczach blisko 40 minut, oddaje przy tym sporo rzutów i ciągnie tą gre Sixers. Philadelphia coś ostatnio słabo. W 10 ostatnich spotkaniach 2W-8L, ale grała większość meczów na wyjeździe. W tym w Toronto pare dni temu i uległa Raptors 90-72. Holiday zdobył w tym spotkaniu 16 punktów, na słabej skuteczności i to nie był jego dobry mecz, a i tak zabrakło nie wiele do pokrycia dzisiejszej linii. Po powrocie na swoją hale z niezbyt dobrych wyjazdów rozgrywający Filadelfii w 3 kolejnych meczach pokrywał tą linie, tak więc widać że na swoim parkiecie czuje się lepiej, co potwierdza średnia punktowa w meczach domowych (19,6 PPG). Na pewno Phila wyjdzie zmotywowana na parkiet i będzie chciała się zrewanżować za niedawną wysoką porażke, a ten wózek powinien pociągnąć właśnie rozgrywający Filadelfii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Indiana Pacers-Houston Rockets @ 2.67⛔
Expekt
Pojedynek świetnie grających u siebie Pacers z nieobliczalnymi Rockets. Wydaje mi się jednak, że to goście odniosą zwycięstwo w tym spotkaniu. Gospodarze znani są ze świetnej gry w defensywie, szczególnie na własnym parkiecie, a także z tego, że zdobywają dosyć mało punktów. Rockets wręcz przeciwnie, dużo rzucają, ale też sporo tracą. Jednak moim zdaniem, rakiety wystrzelą w Indianapolis i rozstrzelają Pantery, m.in. rzutami za 3 punkty. Przyjezdni oddają ich naprawdę sporo i sądzę, iż głównie na tym skupią się goście. Ofensywa często bierze górę nad defensywą. Dosyć ładnie w ostatnim spotkaniu z Dallas, pokazał się Lin, może pokaże w końcu to, na co go stać.
edit: Tak jak przypuszczałem, Rockets 30 rzutów za 3 punkty, z czego prawie połowa trafiona. Jednak Pacers nie byli tego dnia gorsi i zaliczyli 57,9 % (czyli 33 punkty zza linii trzypunktowej) z 19 oddanych rzutów! Brawo Pacers, zmieniam powoli o nich zdanie na plus.
Połowa meczu/Koniec spotkania-Indiana Pacers/Houston Rockets @ 7.00⛔
Sportingbet
Zauważyłem również, że Rockets lubią gonić wynik i nawet nieźle im to wychodzi. Dobrze radzą sobie z presją i potrafią odwrócić losy spotkania w końcówce, bądź przynajmniej przysporzyć sporo nerwów przeciwnikowi, dlatego zaryzykuję i postawię również na taką opcję.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Paul Pierce (-1) - Luol Deng (+1) 1.85 betcity ⛔
Miał iść zakład na Boozera, ale obok Garnetta znów może wyglądać jak bezjajcew, więc idziemy w Sudańczyka. Deng to lider Bulls, jeśli chodzi o grę na obwodzie, oddaje sporo rzutów, do tego spędza na boisku masę minut (40/mecz). Forma ostatnio niezła, 20pkt/mecz w ostatnich 5 spotkaniach, do tego zazwyczaj z Zielonymi ładnie pogrywał, 23pkt/mecz w tym sezonie 20pkt/mecz w poprzednim. The Truth wiadomo, jak zaskoczy to trafia wszystko, ale jak źle zacznie to może być ciężko, zwłaszcza, że Sudańczyk też jest dosyć solidnym obrońcą. Jeśli Deng utrzyma formę z ostatnich spotkań to powinien wygrać ten pojedynek według mnie.
Rudy Gay (-1.5) - Tyreke Evans (+1.5) @1.85 betcity ✅
Co tu dużo mówić, nie ma Z-Bo, spodziewam się że Gay parę rakiet w stronę kosza Sacramento dziś odpali i te +20 oczek uciuła, wszak obrona Królów jest jedną z najsłabszych w lidze. Evans po kontuzji odzyskuje formę, ale jest graczem strasznie nierównym, może odpalić, ale równie dobrze może ceglić i skończyć z jednocyfrowym dorobkiem. Nawet jak zaskoczy, to Gaya i tak stać na pokrycie handi. Poza tym na moje oko to Kings będą jednak częściej dogrywać piłki pod kosz w nadziei, że Marc połapie faule.
Elton Brand - Thabo Sefolosha: total under/over 19.5 pkt @1.85 betcity ✅
Thabo to raczej odległa opcja w ataku Thunder, często ogranicza się do trójek z rogu, myślę że 9pkt w jego przypadku byłoby dobrym wynikiem. Brand wchodzi z ławki, 11x zaliczył dwucyfrówke na 40 spotkań, więc bez szału. Myślę, że obaj panowie rzucą poniżej 10 oczek.
i na koniec tripel:
Magic @1.3
Thunder @1.53
76ers - Raptors under 195,5 @1.43
@2.74 betcity ⛔
Edit:
Al Horford (hamstring) will dress for Friday&#39;s game against the Nets, but he is not expected to play.
Dokładamy więc Josh Smith over 16.5 @1.85 betcity ⛔
Ktoś te punkty dla Hawks zdobywać musi, Smith zapewne głodny gry, bo ostatni mecz przesiedział, naprzeciw Evans i Kardashian, więc rywale spokojnie do ogrania
e: słaba nocka.... szkoda Denga, ale kto mógł przewidzieć że złapie kolejną kontuzję
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bulls - Grizzlies 1x2 @ 2 (2.00) Totomix
Kurs kompletnie niezrozumiały, Bulls faworytem w tym meczu? ???? . Radziłbym szybko to łapać bo u większości buków mamy po ok. 1.70 na Miśki a kurs do wieczora jeszcze pewnie znacznie spadnie. Byki bez Denga który wczoraj złapał kontuzje i nie ma szans na grę w dzisiejszym meczu. Obie drużyny b2b, ale różnica jest taka że Chicago grało niesamowicie wyczerpujący mecz z Bostonem który zakończył się dogrywką, a Memphis spacerek z Kings. Byki to nie najmłodsza drużyna i po takim spotkaniu jak wczoraj, dziś powinni wyglądać bardzo słabo. Do tego brak lidera drużyny i ciężko uwierzyć, że goście tego meczu nie wygrają. Z Sacramento nie grał Randolph, ale dziś myślę że powinniśmy go zobaczyć.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mecz: Portland-Milwuakee ⛔ 104-110
Typ: Portland-4
Kurs: 1,83

Dziś pod lupę postanowiłem wziąć mecz, który odbędzię się w Rose Garden. Gospodarze mają całkiem fajny bilans u siebie(13-6) i zajmują ostatnie miejsce premiowane awansem do play-off. Na przeciwko siebie będą mieli drużynę Kozłów z Milwuakee, którzy grając u siebie mają bilans (10W-9L) oraz identyczny w meczach wyjazdowych.

Jeśli chodzi o aktualna forme zespołów to trzeba zaznaczyć, że w ostatnich 4 meczach gracze Blazers doznali goryczy porażki, kolejno – GSW(97-103)Away, OKC(83-87)Home, Denver(111-115)A, Cavs(88-93)H, jak widać przegrane mecze były bardzo wyrównane-różnica(4-6 pkt) i wynik równie dobrze mógłby przechylić się na korzyść graczy z Portland, Za oponentów mieli teamy z góry tabeli 1,5,6 na zachodzie, jedynie Cavs(15 miejsce-Wschód) sprawiło delikatna niespodzianke wygrywając w Rose Garden. Jeśli chodzi o graczy Bucks to ostatnio wymęczyli zwycięstwo na wyjeździe z Phoenix(98-94, 4 kwarta 28-19 dla Bucks), które jest najsłabsze na zachodzie. Wcześniej nie dali rady grającym w kratke Jeziorowcom (88-104 w Staples Center).

Dziś liczę na pełną mobilizację zawodników Blazers, którzy będą robić co tylko mogą aby nie dopuścić do kolejnej minimalnej porażki. Aldridge w dobrej formie, w ost 3 meczach- 76 pkt, 29 zb, Batum, Lillard, Hickson, Matthews – 1 piątka super, tylko sieka się dzieje gdy wchodzi drugi garnitur drużyny. W przeciwnej drużynie pierwsze skrzypce grają Jennings, Elis, nie wspominam o Sandersie, który przy mocniejszym kryciu ma duże kłopoty, przy Howardzie zdobył 6 pkt. Porównując graczy na poszczególnych pozycjach dostrzegam przewage graczy z Portland. Po pierwsze C -Hickson+ F- LaMarcus kontra C- Sanders+ F- Ilaysowa (w grze podkoszowej przewiduje, że koszykarze z Milwuakee będą mieli duże kłopoty), F - Batum- Mbah a Moute- w tym pojedynku zdecydowanie stawiam na francuza, G – Matthews+Lillard kontra Elis+Jennings – w tym przypadku dwójka Bucks prezentuje się nieco lepiej, natomiast przewaga na tych pozycjach nie powinna być znacząca, w końcu Lillard jest jednym z głównych kandydatów do nagrody Rookie of the year . Głównym mankamentem drużyny Blazers jest brak solidnych zawodników rezerwowych. Natomiast z ławki drużyne Kozłów prawdopodobnie będzie wspierać Dunleavy, który w ost 3 meczach rzucił 9 trójek zdobywając 41 pkt. Uważam jednak, że 3-4 trójki Mike’a nie zbawia Bucks i przegrają na gorącym terenie w Rose Garden.
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Mecz: Minnesota - Houston ⛔⛔ ŻENADA, nie dość , że wielkie G w obronie to jeszcze tragedia w ataku...
Typ: Houston -3,5 pkt
Kurs: 1,8
http://scores.espn.go.com/nba/preview?gameId=400278317
Besides Love, Pekovic and Shved, the Timberwolves are also dealing with injuries to Chase Budinger (knee), Brandon Roy (knee), Josh Howard (knee) and Malcolm Lee (hip). Terry Porter, who&#39;s been filling in while coach Rick Adelman tends to his hospitalized wife, only had seven healthy players for Friday&#39;s practice.
Czyli krótko i na temat, Minnesota nie ma kim grać
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Właśnie miałem na myśli dziś ten sam typ co kolega wyżej.
Wobec szpitala w Minnesocie nie pozostaje chyba nic innego jak zagrać dzisiaj grubo Rockets. Rotacja Wolves zawęziła się mocno, do tego tymczasowo nie mają trenera, a pod obecnym asystentem bilans 1-5. W ostatnich 10 meczach tracą 103.4 ppg, wobec ich średniej z sezonu 96.7. Spory spadek;) Houston jak wiadomo przede wszystkim atak, szybka koszykówka a na to Wolves nie mają odpowiedzi, grając średnio 94.8 posiadań na spotkanie (Rockets liderują lidze w tym względzie - 99.6). Poza tym seria L6, czas na wygraną jeśli chce się myśleć o awansie do PO
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Idealny przeciwnik na przełamanie dla drużyny Rockets. Minnesota dzisiaj będzie bez kilku kluczowych dla nich grajków mianowicie Pekovica, Shveda i prawdopodobnie Cunninghama. Trzeba przypomnięć że out są też Love, Lee, Budinger, Roy. Ławka Wolves staje się w tym momencie dramatycznie krótka bo zostają Rubio, Barea, Ridnour z graczy obwodowych i Williams, Kirilenko, Stiemsma, Amundson, Hayward z zawodników podkoszowych. W związku z tym że wypadł Shved dzisiaj dużo więcej minut dostanie albo Barea albo Ridnour. Rubio ciągle ma ograniczoną ilość minut a poza tym rzuca mało punktów więc wydaje mi się że i Barea i Ridnour dzisiaj przerzucą swoje linie wystawione przez Marathon. Ridnour wchodzi w s5 więc jego over jest jeszcze bardziej prawdopodobny niż Portorykańczyka. Houston broni słabo, szczególnie na pozycjach 1-2 więc z rzuceniem punktów przez Luke nie powinno być żadnych problemów. Oczywiście jest szansa na blowout bo ławka Houston wygląda dużo dużo lepiej ale na ten zakład nie może mieć to żadnego wpływu bo Adelman nie ma zwyczajnie rezerwowych których może w tym wypadku rzucić na boisko ????
Ridnour over 12.5 @ 1,89
Houston win @ 1,65

Marathonbet
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Nie będę oryginalny ale też jestem za Rockets. Już wcześniej pisałem, że to największy szpital w lidze, teraz ma jeszcze więcej pacjentów... Wypada im solidny Shved i bestia podkoszowa, Czarnogórzec Pekovic. Kto im bedzie punkty zdobywał? Kirilenko? Bo Rubio niestety nie jest strzelbą. Rakiety rozstrzygną mecz w 3 kwartach, w 4 ruszą rezerwowi, więc kolejne minuty zaliczy prawdopodobnie były gracz Prokomu - Motjejunas :p
Standardowo polecam over Carlosa Delfino, linia 10 w marathonbecie, spokojnie do przeskoczenia przez niego ???? Zastanawiam się na underem 205 - o ile Rakiety wyrobią &quot;normę&quot; 100+ punktów o tyle zastanawiam się ile rzucą Wilczki. ✅ było odwrotnie ale under się zgadza :p
Po odejściu Skilesa drużyna z Milwaukee wygląda na jeszcze bardziej zagubioną niż była. Zmierzą się dziś w Rose Garden z PTB. Maroon - publicznie się przyznaję, że myliłem się co do tej drużyny! U siebie są mega groźni + s5 gra dużo, dużo lepiej, że nie widać braków na ławce. Jeśli zagrają na swoim poziomie to jestem spokojny o ten typ.

No i na podbitę można gdzieś spokojnie dodać Utah Jazz. Nie sądzę by przegrali, na własnym parkiecie z najżałośniej grającą drużyną NBA obok Suns :p Wciąż bez Varejao, więc zostaje im &quot;upośledzony&quot; Zeller. + jest szansa na brak występu Waitersa.

Póki co zostawiam w spokoju mecz s Luizjanie: na tą chwilę niepewni występu u Szerszeni są Gordon i Vasquez; do Warriors z kolei może powrócić Curry! Jeśli potwierdzi się ta druga informacja to mocne value w stronę gości z Oakland. SAS powinni wygrać z Hawks, tym bardziej jeśli nie wystąpi Horford (game-time decision) ale mam jakieś brzydkie przeczucie co do tego meczu. Tak samo co do Bobków. Wczoraj zepsuliby mi noc, bo bym postawił na Magic. Na moje szczęście, zmęczony ciężkim tygodniem, zasnąłem nim mogłem popełnić ten błąd ???? A oni po jednym, fajnym meczu grają 10 na poziomie filipińskich juniorów. A i Kings wbrew pozorom są groźni. Jednak nie gram przeciw Rysiom :p

Propozycje:
Rockets ML/-6 @1,55/2,05 ????????
Delfino over 10 @1,9 marathonbet ✅
PTB ML/-4 @1,6/1,95 ⛔ nie ma to jak pochwalić drużynę:;/:
Jazz ML/-5 @1,22/1,5 ✅✅


 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
James Harden over 25.5 pkt (1.85) [18pkt]
A ja dziś sumiennie znowu na brodacza, wczoraj się nie udało, ale dziś już musi. Nie dość, że linia nie jest jakaś specjalnie za wysoka, to myślę, że dziś z braku kilku kluczowych graczy Minnesoty.. podoła rzucić 26 rzutów.. do kosza.. Jak jest na fali, potrafi nawet rzucić znacznie więcej, wszystko będzie zależało od jego postawy na boisku - ale jakoś intuicja mi mówi, że to będzie jego dobry mecz, w jego wykonaniu. Rakiety przechodzą kryzys, bo ostatnio co chwila mecze przegrywają, ale w końcu zła passa się musi kiedyś skończyć i myślę, że dziś Brodacz, sam wrzuci powyżej linie proponowaną przez bukmacherów i da swojej ekipie zwycięstwo.. Nie stawiam, na Rakiety, ale tylko na jego over punktowy... / Unibet !
 
gordonez 31

gordonez

Użytkownik
Moją uwagę przykuły stawki na mecz Hornets - Warriors. Zwycięstwo gości 3.03, a +6,5 1.833 (Pinnacle). Wiem, że &quot;Wojownicy&quot; są b2b i niepewny jest występ Curryego, jednak taki kurs i tak uważam za przegięcie. Owszem &quot;Szerszenie&quot; wygrały sześć z ostatnich siedmiu meczów i to z nie byle kim (m.in. Spurs i Celtics), ale chyba już czas zejść na ziemię.

Bredzę, czy coś w tym jest? ;)
 
F 824,4K

ferguson2

Typer
Kirilenko over 15 pkt 1,88 Marathon✅
Wilki maksymalnie osłabione na mecz z Rakietami, Shved wypada podobnie z Pekoviciem, najprawdopodobniej Cunningham. Front court wyglada tragicznie. To samo z ławką. Tam nie będzie praktycznie większej rotacji bo nie ma na co to zawodników. Pozostało jedynie kilku zawodnikow ktorzy potrafia rzucac, Rubio to nie jest strzelec, on woli asystowac. Kirilenko zagra wiele minut, jest jednym z nielicznych z opcji rzutowych i od niego bedzie wiele zalezec. Notuje srednio 13,4 pkt na mecz, poprzednio 15 z Clippers i dla mnie powtórzy taki wyczyn z Houston. Nie ma innej watpliwosci, Kirilenko bedzie musial ciagnac w jakis sposob te punkty, bo Wilki nie maja juz wielu strzelcow w druzynie. Houston gra szybko, wiec wszystko moze sie zdarzyc. Kilka dni przerwy jedynie wplynie na Minnesote.

Atlanta - San Antonio under 196.5 1,80 Marathon✅
Bardzo slaby mecz na tablicach zagrali Hawks z Brooklynem i co wiecej wypada im dobry strzelec Williams. Horford ma zagrac, wiec jego nie uwzgledniam. Hawks nie graja na miare oczekiwan, z ofensywa jest bardzo a to bardzo słabo i w jutrzejszym meczu przeciwko Spurs bedzie ciezko. W Philips Arena prezentuje sie nawet ok, typowo defensywnie ale jesli mysla o zwyciestwie z San Antonio to musza wiele od siebie dac, Teague musi zagrac dobry mecz, ale on nie da rady Parkerowi. San Antonio graja srednio na wyjazdach, wiele opcji ofensywnych, całkiem nieźle bronią. Ten mecz nie zapowiada się ofensywnie, Atlanta nie pójdzie w strzelaninę ze Spurs bo nie mają na to po prostu szans. Grają dzień po dniu i nie wydaje mi się, żeby się ostatecznie katowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bej 178

bej

Użytkownik
Wszyscy mówią o kontuzjach TWolves ale zapomniano wspomnieć o jednej rzeczy.
the Wolves this morning signed European swingman Mickael Gelabale as well as D League center Chris Johnson to 10-day contracts.
Obaj mają już dzisiaj zagrać przeciwko Houston. Co prawda nie jest to wielkie wzmocnienie, jeden zawodnik DLeague, drugi z Valencii ale przynajmniej będzie istnieć jakaś ławka ????

Co do meczu to oprócz grania Rocket skłaniałbym się do czegoś takiego

Omer Asik (Houston Rockets) Points+Rebounds Over 23.5 1.85 w tobet ⛔

Asik to dobrze zbierający gracz a biorąc pod uwagę nieobecność Pekovica i Love nie powienien mieć problemów na tablicach. Liczę na minimum 12zbiórek. Zostaje do ugrania 12pkt co jest niezbyt wygórowaną linią. Kilka rzutów z gry + jakieś osobiste i typ siedzi ???? Wczoraj przeciwko Indianie zaliczył season high w wysokości 22pkt, a do tego dołożył 12 zbiórek. Wszystko to grając przeciwko takim podkoszowym zawodnikom jak Hibbert czy West, dzisiaj zadanie łatwiejsze i kolejne double-double to absulutne minimum dla Asika.

Cunningham również dzisiaj ma nie zagrać jak informują lokalne portale. Nie wiem kto miałby powstrzymać centra Rakiet przed kolejnym świetnym występem.
Dante Cunningham will miss Minnesota&#39;s game against the Rockets due to illness.
e:
Asik zagrał 15minut ???? takiego obrotu sprawy nie wziąłem pod uwagę tak samo jak mówiłem ze Johnson i Gelabele to nikłe wzmocnienie..

Johnson 15pkt + 6 zbiórek w 18 minut ????
Gelebale 11pkt + 4zbiórki w 21 minut ????
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Trochę ode mnie na dziś, czas się odegrać.
Charlotte Bobcats - Sacramento Kings : Liczba punktów-poniżej 202.5 @ 1.89 ✅
Obie ekipy b2b, gospodarze dzisiejszego meczu, trochę wczoraj poszaleli w Orlando, ale za pewne to tylko jednorazowy wybryk. Bobcats to kompletna beznadzieja, według mnie najgorsza drużyna w obecnym sezonie, nie potrafią grać i są kompletnie beznadziejni ???? . Kings wczoraj zaledwie 69 punktów w Memphis, podejrzewam, że wygrają te spotkanie i rzucą coś koło stówki, lecz Bobcats nie sprosta &quot;oczekiwaniom&quot; gości i zatrzyma się w okolicach 80-90 punktów, bo są do bani i naprawdę nie potrafią grać we własnej hali. Nie wiem, może coś uległo zmianie, dostali jakiegoś olśnienia formy, że im się udało i wczoraj wygrali, ale wątpie. Jeżeli rzucą powyżej stówy i wygrają to ich przeproszę i może nawet wyślę kwiaty, ale jestem spokojny.
Atlanta Hawks - San Antonio Spurs Liczba punktów: poniżej 195.0 @ 1.91 ✅
Również obie b2b, stawiam na bardzo wyrównaną grę i wynik dwucyfrowy u obu ekip. Liczę, że nie będzie dogrywki, a mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy.
New Orleans Hornets - Golden State Warriors Liczba punktów: powyżej 187.5 1.90 ✅
Gospodarze ostatnio zaskakują dobrą formą, goście troszkę ucichli. Jednak zarówno Hornets jak i Warriors stać na wielopunktowe zdobycze i moim zdaniem tak właśnie dzisiaj będzie. Otwarta gra, mocna ofensywa i dużo puntów.
Utah Jazz - Cleveland Cavaliers Liczba punktów: powyżej 198.5 @ 1.92 ✅
Ofensywa i tyle. Jazz z pewnością przekroczą stówkę, goście również powinni to uczynić lub pokręcić się w jej okolicach. Utah w razie czego, powinna nadrobić braki przyjezdnych w punktach i zapewnić ten over.
Betsson
edit: Trafiony zatopiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Chicago Bulls - Memphis Grizzlies -&gt; Carlos Boozer over 30 pkt + zbiórki -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ✅✅✅ 17 pkt i 14 zbiórek, dodam że linia na Tobecie była 28 a Boozer dzisiaj miał strasznie słaby dzień 7/19 tymbardziej cieszy że weszło :cool:

Boozer styczeń ma fenomenalny, najlepszy chyba od kilku lat. Wychodzi mu prawie wszystko. Świetnie punktuję, elegancko zbiera, również w ofensie. Dużo punktów drugiej szansy, dobitki to wszystko powoduję że Chicago z Boozerem w takiej formie prezentuje się znakomicie i wygrywa ważne mecze. Boozer i Deng to 2 główne motory napędowe stajni Chicagowskiej. Dziś w United Center prawdopodobnie zabraknie Luola Denga, a więc więcej piłek dostanie Carlos Boozer i odpowiedzialność spocznie na silnym skrzydłowym ekipy z United Center. Typ swój popieram tym, że występ Randolpha power forwarda z Memphis jest questionable, czyli Boozer powinien mieć dzisiaj ułatwione zadanie. Wczoraj zagrał też bardzo dobre spotkanie w którym zdobył 19 pkt i zebrał aż 20 piłek. Jedynym minusem Boozera są rzuty wolne które wykonuje na poziomi 73%, ale myślę że dzisiaj Boozer poprowadzi Byków do zwycięstwa nad Miśkami. Na koniec dodam tabelę z osiągnięciami Boozera w styczniu. Mecz o 2 w nocy polskiego czasu w Canal + sport. Typ oceniam na dobre 8/10. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bej 178

bej

Użytkownik
Boozer to faktycznie ostatnimi czasy czołg nie do zatrzymania ???? typ pobieram

tobet śpi i linia na taki sam zakład zaledwie 28 po tym samym kursie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Spurs @1.5✅
Rockets @1.5⛔
bet365
Spurs do dubla z Rockets idealnie , o sytuacji Wilków nie ma sensu się powtarzać . Wypadł Pekovic i oni po prostu nie mają kim grać . Houston musi się przełamać i jak nie dziś z połamanym rywalem to kiedy ?
Spurs niby b2b ale Hawks nie robią na mnie żadnego wrażenia + wczoraj fizyczne starcie z Nets , euforia po starcie kiedy mieli mega łatwy terminarz opadła i wracają do swojego poziomu czyli przeciętniactwa . 57 pkt przeciwko Bulls mówi wszystko. Do końca sezonu wypadł Louis Williams a więc kolejna zła wiadomość dla Hawks . Nie widzę ich w takiej formie przeciwko SAS .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom