>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
Brooklyn Nets - Toronto Raptors
1(-6)
1.82
Pinnacle
5/10

Nets, gdy po przegranym meczu z Bucks działacze podziękowali Avery Johnsonowi od tego momentu na swoim koncie ma bilans ... 8-1!
W tym seria 5 zwycięstw przed własną widownią.
Toronto swoje ostatnie sześć meczy rozgrywali na własnym parkiecie. Pobyt w Kanadzie zakończyli bilansem 3-3.
Co ciekawe, Raptors przystępując do meczu z Nets, mają dwa zwycięstwa z rzędu, w meczach wyjazdowych (Hornets, Magic).
Kibice Brooklyn Nets nie powinni wpadać w hurraoptymizm po tej serii, bo zdecydowana większość wygranych, przypadła z zespołami, które mają ujemny bilans. Jedyną spektakularną wygraną, to pokonanie Thunder, w Oklahmie.
Nie lubię grać na zespoły, które mają takie serwie zwycięstw, jednak:
- Nets zbliżyli się do czołówki w swojej konferencji i do trzeciej Indiany jest różnica 0.5 zwycięstwa. Drużynę z Indiany Nets pokonali w ostatnim meczu, na własnym parkiecie, grając bez Geralda Wallace&#39;a.
- W bezpośrednich starciach z Toronto jest 2:0 dla gospodarzy tego meczu.
4.11.2012 Nets - Raptors 107:100
13.12.2012 Raptors - Nets 88:94
- Większość zawodników Toronto Raptors, średnie zdobycze punktowe na wyjazdach ma o 2 punkty mniej, niż grając na własnym parkiecie. Jedynie Kyle Lowry, który zdobywa w Toronto średnio 12.3 punktu, tak na wyjeździe 14.9.
- Nets bez Wallace.
- Raptors bez Valanciunasa i Bargnaniego.
- rotacja na pozycji PF/C zdecydowanie na korzyść gospodarzy i tutaj powinni wykorzystać swoją przewagę.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Indiana Pacers @ 4.00 ⛔
Betsson

Ale o co chodzi? Pacers owszem, są groźni, ale u siebie. Na wyjazdach na 20 spotkań zaledwie 8 zwycięstw, nic nadzwyczajnego nie prezentują. Zerkałem wczoraj na Bobcats i byłem mile zaskoczony, gdyż momentami grali naprawdę fajnie. Moim zdaniem te b2b jeszcze im pomoże, gdyż cały czas będą w trybie meczowym. Indiana być może i jest faworytem w tym spotkaniu, ale na pewno nie aż takim, żeby za ich wygraną płacić zaledwie 25 groszy, za każdą postawioną złotówkę. To przecież cały czas Pacers, a nie jakaś ekipa z czołówki play-off. Dodatkowo dodam, że ostatnie spotkanie na własnym parkiecie Bobcats, wygrali 21 listopada, więc tu po prostu musi paść przełamanie. Śmiało postawię tego dnia na Charlotte, gdyż według mnie wygrają te spotkanie.

edit: Ale patologia, mocno się przeliczyłem. Kompletnie nie istnieją pod koszem, zdecydowanie najgorsza drużyna w obecnym sezonie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Denver - Portland over 203 @ 1,82 Pinnacle✅
Nuggets nastawieni głównie na ofensywę, lubią szybką koszykówkę co skutkuje wysokimi zdobyczami punktowymi. Na własnym parkiecie rzucają sporo punktów, najlepiej czują się w szybkich atakach i taką głównie koncepcję stosują w Pepsi Center. Portland natomiast w dobrej formie i podobnie jak Nuggets są w stanie trafiać sporo oczek. W ostatnim czasie grają jednak na bardzo słabej skuteczności i mam nadzieję, że nie tylko jeden czy tam dwóch koszykarzy z pierwszej piątki rzuci znaczną część punktów. Denver nie ma dobrej obrony, kładą wielki nacisk na atak i związku z tym tracą tyle i tracą. Blazers poza pierwszą piątka nie dysponują wieloma opcjami ofensywnymi, ale pomimo tego radzą tam sobie, zawsze dorzucą kilka trójek - Lillard , Batum , wiadomo w obronie się poprawili , jednak na wyjazdach wciąż gubią wiele punktów. Nuggets i Blazzers to młode zespoły i taki dzień przerwy wpłynie jeszcze lepiej na ich formę.

Houston - Clippers over 206 @ 1,85 pinnacle✅
Gram kolejny over. Clippers nawet bez Paula grają bardzo ofensywnie, Bladsoe pozytywnie zastąpił lidera LA w dzisiejszym meczu z Memphis. Bardzo fajny grajek , który z pewnością potrafi napędzać swoją drużynę. Wiadomo w głównej mierze ławka Clippers zdecydowała o zwycięstwie i nawet pomimo b2b (większość zawodników grała po 20 min więc nie można mówić o wielkim zmęczeniu) mają duże szanse z Rockets. Rzucili 99 pkt przeciwko dobrej defensywie Memphis i dlaczego nie mieliby trafić 100 słabej obronie Rakiet? Houston grają świetnie w ofensywie, ale obrona kuleje i jutro Griffin sprawi wiele problemów pod koszem ze słabym w defensie Pattersonem na czele. Rakiety podobnie jak Nuggets grają szybką koszykówkę zwłaszcza u siebie, ponad 100 pkt na mecz. Wdadzą się w strzelaninę czy nie Clippers mają również kim postraszyć w ataku, a ławka powinna dopełnić formalności. Rakiety miały kilka dni na odpoczynek i niewątpliwie maksymalnie skoncentrowani by wygrać z takim rywalem.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wczoraj dubelek siadł aż miło, szkoda tej porażki Miśków...

Na dziś popieram typ Kierana na over w Houston.✅ Rakiety u siebie grają niesamowicie ofensywnie. Taktyka run&#39;n&#39;gun świetnie się sprawdza, szczególnie na &quot;starsze&quot; drużyny, które nie wytrzymują tempa. Regularnie przekraczają granice 110 punktów - ostatnie 3 mecze nawet powyżej 120! LAC to drużyna młoda, również posiadająca strzelców jak Bledsoe zastępujący Paula, Crawford, Green czy nawet Barnes, któremu ostatnio wybitnie siedzi rzut z dystansu. Jeśli pójdą na wymianę ciosów to śmiało można iść w over właśnie tych zawodników: marathon daje linie 12 na Barnesa, 16 na Crawforda - tu może być za dużo więc nie oraz 20 na Griffina! Tak więc over u Matta @1,9✅ i under u Blake&#39;a @1,9✅. Można też spróbować z over 9,5 Delfino @1,9✅
Pod względem ML trudno tu wskazać zwycięzce choć osobiście pokibicuję zespołowi z LA ✅ za pokazanie cojones wczoraj, jednocześnie uwalając mi kupon. A są osoby, które wiedzą ile tam było do wyciągnięcia grr...

Nets ML/-5 - Raptors 1,34/1,71✅✅
Ogólnie przed meczem będzie wiadomo więcej kto zagra, a kto nie więc nawet będzie można zwiększyć handi. Póki co niepewny występ Lowry&#39;ego; Johnson i Calderon raczej zagrają ale to nie jest pewne na 100%; w dalszym ciągu bez Bargnaniego i Valanciunasa, na dniach amnestiują Kleize. I pomimo tego wszystkiego potrafią wygrywać. Ale to u siebie. Dziś grają na wyjeździe, tak różowo już nie będzie... Pod koszem będzie ta różnica bardzo widoczna, a i na obwodzie powinno wpaść parę trójek. Szkoda, że Wallace nie zagra, bo by był ktoś do siedzenia na DeRozanie. Alan Anderson (tak alanex, poznałem na zdjęciu ale nie chcę mi się tam odpisywać :p ) też nie poszaleje sobie przy Joe. Nets +12
Myślę, że to na tyle choć szukając dogów na dziś można spróbować z Bucks. Grają beznadziejnie ostatnio ale grają z Lose Angeles więc może... ????

Noc na zielono, mam nadzieję, że ktoś skorzystał :]

A! No i zajawka z wczoraj

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
B. Jennings ⛔
Typ: over 19.5pts
kurs: 1.9
buk:marathonbet
W ostatnim czasie Brandon naprawdę super gra i jak sam mówi gra mu się świetnie. W styczniu zaliczył double-dobule oraz trzy razy punktował w granicach 30 punktów. I tu należy się przyjżeć że w meczach które kończyły się wynikiem powyżej 200 pkt Jennings zaliczał tak wysoką linię punktówą. Ostatnie dwa mecze to &quot;jedyne&quot; 5-13 skutecznosci rzutu więc krucho ale dziś bedzie rywalizował z Zero-Defense Lakers, a obrona obowdu u nich bądźmy szczerzy... jest kiepska. Czy będzie go krył Kobe czy Nash to obaj nie są wyśmienitymi obrońcami.Wydaję się że będzie miał około 20 rzutów w których połowę powinien trafić i nieźle mu wychodzą trójki ostatnio więc powinno być dobrze.
Powodzenia ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Podobnie jak Hardison widzę over Delfino w dzisiejszym spotkaniu. Houston po serii wyjazdowych porażek z Hornets, Celtics i Sixers czekają na przełamanie u siebie. Łatwo nie będzie bo Clippers mimo że są b2b oraz bez CP3 to głębię składu mają kozacką. Rakiety też nie mają wąskiej kadry ale z tego co ich ostatnio oglądałem to ich grę ciągną Harden i na zmianę Parsons i właśnie Delfino. Wydaje mi się że Carlos jest ostatnio w lepszej formie niż drugi skrzydłowy Parsons. Co prawda przeplata lepsze mecze z gorszymi ale 10 punktów jest do zrobienia. Przy dobrych wiatrach może je sieknąć w parę minut. Argentyńczyk pewnie będzie pilnowany przez Barnesa a przeciwko niemu Delfino spisuje się bardzo dobrze . Parsons na pewno będzie miał cięższe zadanie kryty przez Butlera ;] Co do typowania na zwycięzce to tego się nie podejmę. Typowe spotkanie 50/50. Dlatego kurs na Rakiety trochę mnie zdziwił. Imo jest odrobinę zanizony. Natomiast sam mecz powinien być overowy i stąd dobrą opcją jest granie na overy zawodników. Harden wiadomo - rzuci sporo ale nie wiem czy przerzuci wystawioną linię. Lin za wiele przeciwko Bledsoe nie dołoży, stąd uważam że albo Parsons albo Delfino dzisiaj zapunktują. Z tego co wyżej napisałem, uważam Butlera za lepszego obrońcę a linia jest dość spora. Dlatego gram over Delfino.
Delfino over 9.5 @ 1,9 Marathon ✅
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Lalki -3.5 @ 1.625
Niektorzy pomysla, ze stawianie na lejkersow w takich meczach to loteria, ale juz widac, ze sie cos tam dzieje... Clark ostatnio przepieknie poczyna, Howard wrocil i widac, ze lekki progress jest, Kobe nie trzyma pilki tak dlugo, czesto gral wlasnie z Dwightem. Jamison trohe stary chlop, ale doswiadczenie ma, co pokazal w ostatnim meczu. Nash w obronie slabo, no ale to tak prawie zawsze bylo.. Metta uczy sie kozlowac pilke, nawet niezle mu to wychodzi. Lalki u siebie, przyjezdza takie zmiennie Milwuakke, ktore raz potrafi zagrac dobrze, a raz slabo. Musza sie wziac w garsc, bo jak nie teraz - to nigdy . Niedlugo pojedynek z Miami, jak z nimi wygraja to dobrze to rokuje na przyszlosc. Gasol niech nie wraca, bo z nim to padaka jak w naszej PLK... pobieram, bet365
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Rockets @1.62⛔
Rockets -3.5 @1.90
⛔
BET365
Nets @1,35✅
BET365
Dubel na dziś , wczorajsza porażka Memphis jest z kategorii niewytłumaczalnych i na prawdę nie wiem jak mogli przegrać aż tak wysoko . Dziś stawiam na Rakiety którzy wracają po 3 meczowym road tripie który przegrali i zechcą się odkuć na własnym parkiecie . Podtrzymuję swoje zdanie że bez Paula Clippers nie są tą samą ekipą i widać to jest kiedy nie ma go na parkiecie jakie przestoje potrafi mieć drużyna w ataku . Jednorazowy taki mecz jak wczoraj z Miśkami mnie nie przekonał . Dziś są b2b i ciężko będzie ze zmobilizowanymi Rockets. Wersja bez handi do dubla z Nets .
Brooklyn zaczął grać , potrafią postawić mocną defensywę (średnio 86.8 pkt oddanych w ostatnich 4 meczach) . Raptors jak mają kogoś postraszyć to raczej u siebie i wątpię aby byli w stanie przerwać streak Raptors , Williams trochę bardziej efektywny chociaż wciąż wymaga się od niego więcej . Jednak sama defensywa zrobi różnicę bo Toronto nie ma zbyt wiele opcji ofensywnych na których można polegać - czasami odpali Anderson , czasami Calderon jak ostatnio przeciwko Bucks , Derozana wciąż nie trudno zneutralizować przez jego słaby rzut , Lowry słabiutko . Przeciwko tak broniąc Nets jak ostatnio po prostu zabraknie siły ognia w ataku . Do tego dochodzi bardzo niekorzystny matchup podkoszowy dla gości i w tych rejonach nie powinni mieć za wiele do powiedzenia .

Czas odkuć się za wczoraj ;) mocny dubel + oddzielnie handi na rakiety

Pampus : Wyciągnąłeś takie wnioski po meczu z Cavs którzy ocierają się o poziom D-League ? Nie neguję twojego typu ale argumenty że Ron się uczy piłkę kozłować? no chyba że to ironia . zobaczymy co dziś pokażą na tle Bucks którzy mają ludzi od biegania i na pewno większe predyspozycje do takiego grania niż Lakers i bez obrony LAL będzie ciężko w tym meczu . A o ile pamiętam to Larry Brown nie został trenerem Lakers tylko dalej jest nim Mike ,,20 minutowy trening&#39;&#39; D&#39;Antoni a więc obrona dalej na poziomie dziewczęcej drużyny szkolnej .
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Wes Matthews over 13.5pkt @1.85 betcity ✅
Matthews, czyli jeden z Iron Manów ligi wrócił niedawno po kontuzji i swoimi trójkami wygrał mecz z Miami. Dziś linia według mnie trochę za niska, Wes (jak chyba każdy gracz z s5 w PTB) rzuca dużo, sporo prób z dystansu... pewnym minusem na pewno jest fakt, że raczej kryć będzie go Iggy, ale w czasach, gdy ten grywał jeszcze w 76ers to Wes dawał radę, liczę że dziś też to uciuła.
Holiday (-3.5pkt) - Vasquez @1.85 betcity ✅
Ważny mecz dla gospodarzy, którym zaczynają już uciekać Playoffy. Dziś własna hala, teoretycznie najsłabszy zespół zachodu, ale Hornets po powrocie Gordona zdecydowanie grają ciekawy basket. Ktoś będzie musiał wziąć na siebie ciężar gry i zapewne ponownie będzie to Holiday. Co tu dużo mówić, Jrue gra jak dotąd najlepszy sezon, myślę że spokojnie powinien sie w okolicach 18-20pkt zakręcić. Z drugiej strony Vasquez, czyli chyba jeden z głównych kandydatów do MIP, ale jakoś wątpię, aby przy Holidayu poszalał. Poza tym wrócił Gordon, liczę że Wenezuelczyk odda te parę rzutów mniej...

Ellis (-5.5)
- Nash @1.85 betcity ✅
Miał iść Jennings w parze z MWP, ale gracz LAL ostatnio potrafi odpalić, więc poszło to. Główny argument szokiem nie będzie, Monta lubi rzucać, rzuca co prawda ze zmiennym szczęściem, ale że tak powiem się nie pierdoli, ma trochę miejsca to odpala i zawsze w okolicach ≈15pkt się zakręci. Kanadyjczyk zaś dużo w LAL nie rzuca (niecałe 8 prób na mecz), poza tym spodziewam się że dziś Kobe poszaleje (wszak będzie kryty przez Monte, czyli tak jakby nie był kryty wcale :p)
i Joe Johnson (+0,5) - Derozan @1.85 betcity ✅
Nie gramy w Kanadzie, poza tym IsoJoe wydaje mi się w lepszej formie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Evan Turner under 13.5 Marathonbet 1.90
⛔ 14 pkt HA HA HA ????
Do trzech razy sztuka. Dzisiaj Turner na przeciwko mega solidnego obroncy jakim jest Aminu. Wystarczy popatrzec na ostatnie statsy ze spotkania przeciwko Knicks. 25 minut, jeden rzut oddany- troche malo, ale to tylko pokazuje jaka role w druzynie ma Al-Farouq = ma byc po prostu stoperem, plastrem ktory przylepi sie do rywala i postara sie zredukowac do minimum role rywala w ofensywie. Turner to nie jest typowy strzelec o czym kazdy wie i bardzo czesto szuka kolegow na lepszej pozycji przez co tych punktow nie zawsze zdobywa duzo. Dzisiaj zapowiada sie underowe spotkanie wiec lcize, ze Evan nie przekroczy 13 pkt. Oby na zielono !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Washington Wizards @ Sacramento Kings / A.J.Price. Total Points - Over 9.5 @ 1.90
Price wrócił po kontuzji i grając w pierwszej piątce rzucił ostatnio kolejno 16 i 18 punktów. Jego średnia ppg jest wynikiem kilku spotkań w krótkim wymiarze czasowym i marnym wynikiem punktowym oraz faktem, że grał przede wszystkim na początku sezonu kiedy Wash wszystko dostawali w pałę. Ostatnia lepsza forma Wizards i gra Price&#39;a w pierwszej piątce oraz fakt grania z Sacramento gdzie można spokojnie liczyć na 200-210 pkt pozwala pozytywnie myśleć o co najmniej 10 pkt tego zawodnika.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Aldridge over 19.5 pkt @1.90⛔
Marathonbet

Portland po ciężkim mecuz wracają do siebie na mecz ze słabymi Cavs . Pogromu się jednak nie spodziewam bo krótka ławka + wczorajsza dogrywka może zrobić swoje . 20 Pkt dla Aldridge&#39;a to niewiele przeciwko słabo broniącym pomalowane Cavs , wiadomo że jest 1 opcją w ataku i pod niego ustawiany jest atak . Aldridge lubi odpalać jumpery z półdystansu ale jak daję mu się atakować obręcz jest na prawdę groźny . Wątpię aby goście mieli kim go powstrzymać . Ostatnio 28 i 33 pkt , w 2 ostatnich meczach oddał aż 47 rzutów z gry .
Portland @ 1.48⛔
Marathonbet

PTB po wczorajszej porażce zechcą się odkuć , Cavs jak pisałem wczoraj ociera się o poziom D-League i nie wyobrażam sobie jak mają wygrać w Rose Garden , Blazers po wczorajszej dogrywce mogą być trochę zmęczeni dlatego gram to bez handi . Nie ma co się rozpisywać , PTB w formie nie powinni zawieść .
Indiana @1.96⛔
Marathonbet
Kurs bardzo fajny i dlatego gram na Pacers . Miałem nie stawiać przeciwko Orlando ale taki kurs nie pozostawia mi wyboru . Pacers bronią na ten moment najlepiej w lidze , Frank Vogel robi wspaniałą robotę i podejrzewam że jak przycisną mocniej Orlando to rzuty 3 punktowe nie wystarczą .
Zdaję sobie sprawę że Pacers na wyjeździe to inna drużyna niż u siebie ale mimo wszystko Orlando to bardzo przeciętny zespoł który całą grę opiera na 3 zawodnikach (w tym 2 przeciętnych) , fakt starają się w każdym meczu jak mało kto ale to ich jedyny plus . Ze stawką nie szaleje bo jednak w meczach Magic potrafią się dziać niezłe cyrki .

Boozer over 16.5 @1.90✅
Marathonbet
Kolejny raz gram Boozera , tylko raz się nie udało ale to przez blowout jaki zaserwowali Suns bykom w ich hali . Dziś wyjazd do Toronto gdzie na pewno będzie wyrównany mecz i 17 pkt Boozera wygląda dobrze . Nie będe się powtarzał , Boozer z Dengem trzymają cały atak Bulls który jest bardzo mizerny i na pewno będzie miał sporo okazji do punktowania .

Boston @1.41⛔
Marathonbet

Do dubla z PTB jak znalazł , Boston potrzebuję wygranych . Bilans bardzo słaby jak na ich aspirację i wolno grających NOH powinni odprawiać u siebie bez kłopotu . Defensywa Celtów od powrotu Bradleya bardzo poprawiona , 6 zwycięstw z rzędu mówi wszystko . Nie ma się co rozpisywać , Boston w formie , zaczynają się rozkręcać i u siebie dadzą radę . Hornets wczoraj jeden z lepszych meczów ofensywnych w tym sezonie ale dziś topowa defensywa powinna ich zatrzymać .
Boston + PTB a reszta na spokojnie w singlach .

Czas zrobić sobie przerwę ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majesticman 21

majesticman

Użytkownik
Cześć, jestem tu nowy na forum ale od dłuższego czasu śledzę ten dział i obstawiam NBA a dziś postanowiłem dodać coś od siebie.

Na dzisiaj proponuję overy zawodników:

John Salmons over 10,5 @1.90
Marathonbet

Salmons to typowy strzelec który korzysta z wysokiego volume i nawet jak mu nie siedzi to i tak swoje punkty kula. Do tego typu zachęciły mnie jego ostatnie występy: 12,3 pkt/mecz w ostatnich 10 występach i spotkanie na własnym terenie z Wizards którzy obroną nie grzeszą i pozwalają sobie sporo rzucać.

Martell Webster over 8,5 @1.90
Marathonbet

Tutaj podobna historia - Webster ostatnie 5 meczów na średniej 13,5 pkt/mecz i widać że jest w formie strzeleckiej (ostatnie 5 meczy na 46%FG vs 42% w sezonie) a w meczu z Kings okazji do rzutów będzie aż nadto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Sacramento - Washington over 206 @ 1,91 Pinnacle⛔
Kings grają solidnie u siebie, jednak to wciąż jedna z najgorszych ekip podobnie jak Wizards. Sacramento traci sporo punktów, nie łudźmy mają denną obronę , a powrót Walla dodatkowo wzmocnił ofensywę Waszyngtonu, która zaczęła grać znacznie lepiej i szybciej. Gospodarze trafiają zwykle ponad setkę na mecz na swoim parkiecie, Wizards po ostatniej wygranej z Magic na pewno w dobrych nastrojach i nie wydaję mi się, żeby mieli jakieś problemy z przekroczeniem chociażby ponad 90 pkt. Ponadto do składu Kings wrócił Evans dający dużo w ofensywie czy Thornton. Spodziewam się szybkiego spotkania, obie drużyny na podobnym poziomie i tym samym zrobią wszystko żeby wygrać. Ofensywa tutaj nie powinna kuleć , poprzednie pojedynki również przemawiają za overem zwłaszcza w Sacramento.

Chicago ML @ 1,60 unibet✅
Chicago -3,5 @ 1,91 unibet⛔
Toronto gra bodajże czwarty mecz w ciągu pięciu czy tam sześciu co nie wpłynie korzystnie na ich zespół. Dochodzi do tego dochodzi dzisiejsza porażka z Nets , nie wiadomo czy zagra Lowry i Calderon więc zostaje im tylko Lucas. Raptors mają problemy z dobrą obroną a taką ma niewątpliwie Chicago. Bulls mieli dzień przerwy, na wyjazdach prezentują się całkiem dobrze a następnego dnia nie rozgrywają żadnego spotkania i związku z tym będą mogli całkowicie sprężyć się na mecz z Toronto. Na tablicach dadzą radę, Boozer w dobrej formie podobnie jak Deng. Handicap nie jest wysoki, wg mnie można próbować.

Dallas ML @ 1,74 marathon✅
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Orlando Magic - Indiana Pacers
over 183
1.75
Pinnacle
5/10

Zespół z Indiany do tego meczu podejdzie grając drugi wyjazd z rzędu. Wczoraj pokonali bardzo wyraźnie drużynę Bobcats 103:76.
Orlando Magic jako gospodarze mają szanse, by to oni nadawali ton dla przebiegu, w tym spotkaniu. Ostatnio prezentowali się swoim stylem gry solidnie.
&quot;Wieżowce&quot; z Indiany nie będą miały łatwego zadania, bo tuż obok Vucevica zagra Glen Davis, który wrócił po kontuzji.
Magic gra szybką koszykówkę, co dla Pacers przy b2b może być problemem. Kursy na wygraną są sprawiedliwie ułożone, bo tak na prawdę w tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta.
Najsłabszą stroną zespołu Orlando Magic jest obrona dystansie, więc z obu strony liczę na dostarczenie wielu punktów z dystansu.
O/U Trends:
Indiana b2b: 7-5
Magic 2+ dni odpoczynku: 5-1
Magic jako underdog w domu: 6-4
Oba zespoły rozegrały jedno spotkanie, bardzo dawno
20. 10. 2012 Orlando - Indiana 112:96.
Jak wspomniałem Magic grali ostatnio ofensywny basket, więc spodziewam się minimalnie 190 punktów, w tym meczu.
Magic na ostatnie pięć rozegranych spotkań notowali średnio 105 punktów, w obronie tracąc prawie 114!
Indiana, w ostatnich pięciu meczach 90. 6 i tracąc w obronie 83 punkty.

Toronto Raptors - Chicago Bulls
2(-3)
1.75
Pinnacle
5/10

Raptors zagrają dzień po dniu. Wczoraj grali z Nets i ulegli 106:113.
Dziś zapadną decyzje co do występów dwóch kluczowych zawodników z Toronto - Calderona oraz Lowry&#39;ego.
Bulls niedawno zaprezentowali się fatalnie przez swoją widownią, gdzie ich katem okazała się drużyna z Phoenix 97:81.
W kolejnym spotkaniu nie dali najmniejszych szans drużynie z Atlanty. Pokonali Hawks aż 97:58!
Johnson i Davis, to może być zdecydowanie za mało na starcie z wypoczętymi Bykami, którzy pod koszem mają ogromną przewagę. Dlatego właśnie upatruję, w tej rywalizacji, największych szans Bulls w pomalowanym. Do tego Luol Deng, który w ostatnich pięciu meczach, w ataku gra na skuteczności 62%!
W tym meczu zmierzą się dwie ekipy, które mają pozytywny ATS.
Toronto przed własną widownią 11-7, zaś Bulls 9-6.
Łącząc wszystkie fakty, czyli możliwy brak, któregoś z ważnych zawodników w drużynie Toronto Raptors, granie dzień po dniu. Myślę, że w tym meczu Bulls są rzeczywiście faworytem.

Sacramento Kings - Washington Wizards
2(+5)
1.85
Pinnacle
5/10

W tym meczu nie widzę faworyta. Kings niby odbili się od dna i prezentują się lepiej, ale przed meczem z Wizards, nie napawa optymizmem, to jak męczyli się, w ostatnim meczu z Cleveland Cavaliers.
Kings wygrali ten mecz 124:118.
Ten wynik słusznie obrazuje, że koszykarze z Sacramento, nie znają pojęcia słowa obrona.
Washington Wizards, którzy są ostatnio w gazie, mogą też obnażyć ich braki. Jeśli nie zagra Jordan Crawford, to siła rażenia gości z dystansu znacznie maleje, jednak rotacja na pozycji PF/C Seraphin/Okafor/Nene i być może dziś do gry wróci Trevor Booker, z pewnością utrudnią grę Kings w pomalowanym.
ATS Kings na własnym parkiecie 8-11.
ATS gdy Kings faworytem w domu 3-4
ATS gdy Kings 2 dni odpoczynku 2-5.
ATS Wizards na wyjazdach: 9-6
ATS Wizards gdy są underdogiem na wyjeździe 9-6
2 dni odpoczynku 5-5.
Z bezpośrednich spotkań:
Over is 5-0 in the last 5 meetings in Sacramento.
Wizards are 5-1 ATS in the last 6 meetings in Sacramento.
Over is 4-1 in the last 5 meetings.
Road team is 9-3 ATS in the last 12 meetings.
Underdog is 7-1 ATS in the last 8 meetings.
Powodzenia!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ostatnio prezentowali się swoim stylem gry solidnie.
Ty tak na serio ? Porażka 29 pkt z &quot;mega mocnymi&quot; Wizards nazywasz solidnym stylem ? To jest wstyd a nie solidny styl. Wiem, że to mógł być wypadek przy pracy, ale jednak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majsti 240

majsti

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
OKC - 1.24 Unibet ✅
Witam ;) Na dzisiaj wybrałem mecz Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets. Oba zespoły z bardzo dobrą formą w ostatnich meczach: Oklahoma w ostatnich pięciu meczach cztery zwycięstwa ( zaskakująca przegrana z Wizards ) natomiast Denver w ostatnich pięciu meczach pięć zwycięstw. Jednak w tym meczu kieruję się w stronę drużyny z Oklahomy. Mają jeden dzień odpoczynku, a Denver jest b2b po bardzo ciężkim meczu z PTB ( wygranym przez Denver w dogrywce ). Bilans ostatnich dzięsięciu meczy Oklahomy u siebie wynosi 9-1 natomiast bilans Denver w ostatnich dzięsięciu na wyjeździe to 5-5. Dodatkowym argumentem za Oklahomą są jej zawodnicy głównie Kevin Durant, który notuje ostatnio bardzo dobre występy, Russell Westbrook, który w ostatnich paru meczach nie ma swoich &#39;humorków&#39; i rezerwowy Kevin Martin, który świetnie zastępuje Jamesa Hardena. Myślę, że Oklahoma powinna odnieść spokojne zwycięstwo dzisiejszej nocy ????
Powodzenia ????
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
Mecz: Sacramento Kings - Washington Wizards ✅
Typ: Sacramento
Kurs: 1,57
Buk: Betsson

Zgadzam się z DWill&#39;em że mecz bez faworyta , Sacramento z Cleveland dostosowali sie do poziomu gry gości i była to typowa strzelanina (rzucanina ???? ). Dziś zagrają z bardziej wymagającym przeciwnikiem i uważam że tez się do nich dostosują i ten mecz wygrają. W Sacramento poległ Boston , NYK czy też Portland dlaczego Washington mieliby wywieźć stąd punkty ? Cousins w stosunku do początku sezonu zrobił ogromne postępy , zaczął grać z zespołem i to wychodzi wszystkim na korzyść. Uważam że Nene nie powstrzyma DeMarcusa i to on w tym meczu zrobi różnice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 30

fafarafa

Użytkownik
Ciekawa sytuacja w meczu Hawks - Nets.
Kurs na będących na fali gości to wciąż grubo ponad 2,0 (2,34 Pinnacle, 1,758 za +4,5), a klub z Atlanty zawiesił Josha Smitha.
http://www.nba.com/2013/news/01/16/hawks-smith-suspension.ap/index.html?ls=iref:nbahpts
Wiem, że Nets są b2b, ale i tak wydają mi się interesującą opcją.
Zgadzam się z typem i sam zagrałem.
Hawks ostatnio w fatalnej dyspozycji, a mecz z Chicago w ich wykonaniu to była taka tragedia, że aż trudno to opisać. Kto widział ten wie.
Josh Smith to chyba jedyny zawodnik, który potrafi odpuścić dobrą pozycję podkoszową, odsunąć się tuż pod linię 3PT, wykozłować cały shotclock i rzucić cegłęm jednocześnie będąc wymienianym w gronie kandydatów do All Star Game. To co wyprawiał w poniedziałek wołało o pomstę do nieba.
Mimo to jest jednak najlepiej punktującym drużyny i jego zawieszenie to tylko kolejny argument, żeby grać przeciwko Jastrzębiom.
Nets po zmianie trenera prezentują się na prawdę solidnie ( ostatnie 10 meczów 9W - 1L; teraz 7W streak ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom