>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Spotkanie: Utah Jazz at Washingto Wizzards
Typ : Utah
Kurs: 1,5
Bukmacher: centrebet
Analiza

Mecz 17.01-2011 godz. 19.00



Utah 27-13 (Road: 12-6) LAST 10: 6-4
Washington 11-27 (Home: 11-8) Last 10: 4-6

Utah zmierzy się z drużuną, która na swoim parkiecie radzi sobie całkiem dobrze. Ostatnie mecze Utah to 3 wygrane (z Cavs, NY i na wyjeździe z Hou). Wcześniej przegrali z Memphis i Atlantą. Wizzards radzą sobie w kratkę. Wygrali 3 pkt z Toronto, przegrali na wyjeździe z Minnesotą, i wygrali po dogrywce z Sacto. Ogólnie Wizz mają serię 3 kolejnych wygranych w domu. W domu last 10: 5-5. Dziś Utah będą musieli się napocić, bo Wizz tanio skóry nie oddadzą. Utah na wyjazdach last 10: 6-4. Wygrywali do tej pory z drużynami lepszymi niż Wizzards (Hou, LAC, Millwauke). Tych 5 przegranych to mecze z Dallas, Memphis, NOH, Portland (koolejnośc przypadkowa).

Składy są wyrównane. Szykują sie ciekawe pojedynki. Wall-Williams, Blatche-Millsap, McGee-Jefferson.

Ostatnie 4 mecze to 3 wygrane Utah.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Proponuję tym, którzy interesują się NBA, aby zarejestrowali się na nba.com i skorzystali z darmowego video via League Pass. Jakość - sami sprawdźcie ???? Ta promocja długo nie będzie trawała, a oglądać NBA w jakości HD za darmo, tylko 15 sekund na rejestrację, wystarczy kliknąć, tutaj https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerform
I proponuję włączyć mecz Knicks - Phoenix i się przekonać, czy na darmo ostatnio tylko pisałem o postępach Suns. Jednak zmieszać kogoś z błotem, najłatwiej. Nie mając kompletnie pojęcia jak jest w rzeczywistości. Może w grze przeciwko tak faworyzowanym Knicksom na tym forum w końcu otworzą wam się oczy jaki drzemie potencjał w ekipie Słońc. Mogą przegrać. Jednak przegrać w takim stylu jaki teraz prezentują od ostatniego meczu, to będzie zaskoczenie.
Pomogłem w lepszym odbiorze NBA ???? ?

Jacques : /// Większego bannera już nie było ? ;) O league passie piszemy od wczoraj w temacie - ciekawostki, informacje http://bit.ly/i4sV4C
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 23

kajzer

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Indiana Pacers

Typ:1
Kurs:1.60

Dzisiaj NBA wyjątkowo gra w godzinach europejskich dlatego nie ma zbyt dużo czasu do postawienia więc radzę się spieszyć bo mecz już o 21.30. A wybrałem pojedynek pomiędzy Los Angeles Clippers a Indiana Pacers. Obydwie drużyny mają podobny bilans spotkań. Los Angeles Clippers do tej pory wygrało 14 pojedynków a 25 przegrało nie jest to zbyt imponujący wynik ale jest to głównie zasługa fatalnej postawy na początku sezonu ale ostatnio grają już zupełnie inaczej i wygrywają większość swoich meczy co jest jak dla mnie dużym zaskoczeniem zwłaszcza wczorajsze zwycięstwo z Los Angeles Lakers dodam jeszcze, że na ostatnie 5 meczy Clippersi wygrali aż 4 razy. Co do Indiany Pacers to ich bilans to 16 wygranych i 21 porażek więc jest trochę lepszy ale mimo wszystko stawiał bym na będących ewidentnie w dobrej formie Clippersów. Dodam na koniec, że na ostatnie 5 meczy Indiana przegrała aż 3 razy.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Niestety... Stało się... Dla haterów Phoenix Suns i mojej osoby na tym forum nadszedł ciężki czas. Nie na darmo się rozpisywałem o postępie w grze Suns. Spotkało się, to z epitetami na najniższym poziomie. Nadszedł czas, kto okazał się górą w swoich słowach. Takie momenty najlepiej smakują, bo nie trzeba się zniżać do kogoś poziomu, aby pokazać, że &quot;wyszczekana&quot; gębka, to jednak nic nie daje.
Przez niektórych Knicks, którzy już dominować mieli w PO swoją grą, przegrali ze słabymi Suns na własnym parkiecie 121:129.
Może teraz niektórzy otworzą oczy, że ktoś wiecznie nie będzie grał słabo, a branie pod uwagę meczy Suns vs. Denver wczoraj wyszło jakimi są cieniasami.
I co najlepsze, że Knicks grali w porównaniu z poprzednim meczem &quot;wzmocnieni&quot; powrotem Gallinariego.
Na nic się zdało, bo mięki Danillo nie pomógł w walce o zbiórki i jego ekipa ten element przegrała 38:48. Zaskakujące ????
Tyle ode mnie. Czasami trzeba oglądać dany zespół i widzieć kiedy ma zwyżkę formy, a nie jechać, że ktoś się zakochał w Słońcach...
Musiałem się odezwać, bo rola widza na tym forum mi lepiej odpowiada i branie, to wszystko z dystansem niż czytanie obelg, bo ktoś jest tak prostym człowiekiem, że nawet na forum nie potrafi się zachować.
Dziś w nocy też może nastąpić pewna &quot;niespodzianka&quot; w meczach z wysokim kursem. Tak jak dla wielu ogromna niespodzianka wygrana Słońc w Nowym Jorku ???? ???? ????
Pozdrawiam i wysokich wygranych dla normalnych forumowiczów:spokodfhgfh:
/EdYt:
Jacq: W takim razie wielkie sorry za zdublowanie, ale nie zaglądałem ostatnio tutaj, więc nie widziałem. Sorry jeszcze raz za dubel z tym wątkiem.
Żeby komuś nie przyszło do głowy pisanie, że niespodzianka, to pokrycie -4 przez Mavs podczas MLKD ???? To dla mnie był dzis jeden z najciekawszych typów ogólnie rzecz biorąc.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Stevenash ja bym tak nie stawiał vs Detroit, oni też notują zwyżke formy, coś tam złapali, a ewidentnie mogą grać znacznie lepiej, mają potencjał i doświadczenie w zespole.
Sądzę też ze Minnesota może dzis wygrać z Portland i tutaj tak właśnie bym stawiał.
Edit://
Clippers kolejna wygrana, świetnie. Indiana w 3 kwarcie goniłą trójkami, 3 razy z rzędu trafił Posey.L.A.C nie pozostali dłużni i w 4 kwarcie rzucili 3 w krótkim odstępie czasu co pozwoliło im odskoczyć.Clippers dużo trafiało z półdystansu, griffin raz za razem rzucał z lewej strony od tablicy.Odpowiedzięli Indianie ich stylem gry, którego bardzo nie lubię, opierającego sie na rzucie....mają mało innych możliwości.Może się myle, ale pod koszem oni muszą być jednym ze słabszych zespołów?! Mecz zdecydowanie dla Clippers. Duzo pograł sobie Griffin, zebny poprawic notowania przed ALL-STAR, dali podgonić Pacers w 3 kwarcie.Ale trochę przycisneli w 4QTR, ograniczyli swobodę rzutu i Pacers zmalało.
Diametralna zmiana w Detroit, wkońcu nadszedł ten moment.Drużyna, ktora do tej pory wyglądała naprawdę źle, wkońu ma pomysł na grę.Widać, że są lepiej ustawieni, wiedzą co robić.Może być jeszcze lepiej.Naprawdę myślę, że warto jest im sie teraz przyjrzeć i korzystać.Chciałbym, żeby to była mocna zwyżka formy, jak L.A.C !!!
 
favago 69

favago

Użytkownik
Dzis bardzo skromny wybor meczow do obstawienia (akurat, jak dostalismy League Passa, ehhhhh ;)): Miami bedzie goscic Hawks&#39;ow, Byki z kolei zmierza sie z Charlotte.
W pierwszej kolejnosci chcialbym zapytac, czy wiadomo cos komus na temat wystepu LeBrona w dzisiejszym meczu? Choc na dobra sprawe niezalenie od tego typuje na dzis MIA -4/-6 (z ostateczna decyzja czekam na kursy). Atlanata po pierwsze ustepuje klasa Miami, po drugie b2b, trzeci zas argument to to, jak bardzo meczyla sie wczoraj grajac u siebie (!) z Sacramento, ktorego gra, spojrzmy prawdzie w oczy, pozostawia wiele do zyczenia. Na dobra sprawe w zasiegu sa jeszcze wyzsze hadni, ale chce wrzucic oba dzisiejsze mecze na jeden kupon, wiec pozostane przy wyzej wymienionym.
Jesli zas chodzi o drugi mecz. Tu juz wieksza zagwozdka. Ja stawiam na Bulls&#39;ow.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Co do meczu Miami to ja radze się wstrzymać Na razie nie wiadomo kto zagra, nawet cała wielka trójka może nie wyjść co jednak jest mało prawdopodobne. Z tego co czytałem to Wade powinien wyjść, James nie wiadomo, a Bosch raczej nie zagra. Gdy będzie pewne info to pewnie się coś wykombinuje. Natomiast Boozer może dziś zagrać, jednak informacja na jego temat pojawić się powinna przed samym meczem
 
S 22

slooz3

Użytkownik
LeBron JamesDay-to-DayJan 18Comment: James (ankle) is expected to play against Atlanta on Tuesday, South Florida Sun-Sentinel writer Ira Winderman reports.
takze kurs z 2,75 poszybował do 3,40 momentalnie na Atlantę - kto rano ryzykował przewidując, że James nie zagra i Miami nie wygra stawiając po 2,75 to się przeliczył niestety...
Mimo wszystko nie stawiałbym Atlanty na straconej pozycji.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
LeBron JamesDay-to-DayJan 18Comment: James (ankle) is expected to play against Atlanta on Tuesday, South Florida Sun-Sentinel writer Ira Winderman reports.
takze kurs z 2,75 poszybował do 3,40 momentalnie na Atlantę - kto rano ryzykował przewidując, że James nie zagra i Miami nie wygra stawiając po 2,75 to się przeliczył niestety...
Mimo wszystko nie stawiałbym Atlanty na straconej pozycji.
a skad ty juz wiesz ze miami wygra?? gdzie ty w tym momencie widzisz w szeregach heat odpowiedz na sile podkoszowa hawks? bo ja nie widze zadnej, te plus minus 18pts ktore dostarczal bosh plus gra obronna tego allstara to praktycznie jedyny aspekt gry na deskach tej ekipy,dampiere to zart,Z ma swoje lata i powalczyc moze na wzroscie, malo zbiera,slabo rzuca,najczesciej z poldystansu a z drugiej strony mamy dwoch prawie ze allstarow..
atlanta gra bardzo dobrze,zarowno na wyjezdzie jak i u siebie, heat graja u siebie a miami musi wrocic na dobry tor po porazkach, ale wade ma problemy i jeszcze nie jest potwierdzone na 100 % ze lebron zagra i mozliwe jest ,ze w trakcie meczu kontuzje tych graczy usuna z gry i co wtedy? johnson crawford potrafia rzucac, biby to niestety przecietny pg ale jak na arroyo powinien wystarczyc, moj typ idzie na atlanta plus 5,5 bo jesli lebron zagra nawet to sadze ze bedzie wyrownany mecz i zwyciezca bedzie wywalczony w koncowce, no ale moge sie mylic,pozyjemy zobaczymy..
hawks +5,5 -heat - 1,99

edit:&lt; do slooz3&gt;
no fakt pomylilem sie o co kaman, ale typ mialem dobry, 2pkt Z i bodajze 1 howarda pokazuje sile na tablicach heat.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Jastrzębie zdecydowanie obniżyły loty.Jednak i tak wstrzymam się od typowania zwycięzcy tego spotkania.Na to spotkanie Hawks napewno się zmobilizują i możemy zobaczyć calkiem odmienny styl gry niż w poprzednich 2 czy 3 spotkaniach.
W drugim meczu z lekkim wskazaniem na Bobcats, widzę dla nich więcej możliwości z gry.W dodatku buls mają zapas 1 lose na korzyść Atlanty, dziś ta granica błędu może wzrosnąć do 2przegranych na korzyść Chicago. Mecz w Atlancie rozpoczyna się 30 minut wcześniej będzie wgląd na wynik i ew. granicę błędu, Byczki mogą się nie przemęczać.Jednak jak w pierwszym przypadku - wstrzymuje się
Na jutro po pierwszym spojrzeniu:
Phoenix
Over Bucks-Wizards ( nie znam lini jeszcze )
New Orleans
Rockets
Spurs
Lakers
GSW
L.A.C
Detroit tez powinno rzucić Over. Pewnie nie za dużo zaproponują.Chociaż vs Boston nie odważe się.
A co sądzicie o Sacramento-Portland?! Jak zagra Portland z niewygodnym dosyć Kings? A może czym zaskoczy Kings? Wiele zależy od ich dyspozycji rzutowej(Kings) Portland będzie musiało dużo biegać, bo Sacramento wg.mnie głównie punktuje z dystansu, mają możliwości więc cisną.Ten mecz chyba odpuszcze bo Kings troche nieobliczalne ostatnio.Czekajmy na progi i coś wykombinujemy.
PROSZĘ O KONTRE Z WASZEJ STRONY CO DO JUTRZEJSZYCH TYPOWAŃ. Piszcie co wiecie, ważne info.Napewno wszyscy skorzystamy.Spotkania macie wymienione także tylko wymieniać informacje.
Pozdrawiam
EDIT:
Sory za błąd, Bulls już teraz mają 2lose na swoją korzyść.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Phoenix - Cleveland
Dziś myślę że warto rozważyć ten mecz. Ze swojej strony proponuję -7,5 na Suns, oraz over na nich 111 pkt. Nie chce się powtarzać bo kilka postów wcześniej pisałem o Phoenix gdy grali z NYK, ale zdaje mi się że powoli nowi zawodnicy się zgrywają i zaczynają tworzyć kolektyw. Wiadomo że Sunsi to drużyna nastawiona na atak, a dziś przeciwko nim stanie przetrzebiona kontuzjami drużyna z Cleveland. Do grona i tak masy kontuzjowanych dołączy dziś Mo Williams, czyli na tą chwilą mózg Cavaliers. Nie wiem co więcej pisać , bo za bardzo nie mam siły, ale po prostu nie widzę nic co by przemawiało za drożyna gospodarzy. W ostatnim meczu będące w kompletnym dołu Phoenix potrafiło wygrać 8 pkt, fakt że u siebie ale wątpię aby to dziś miało jakieś znaczenie. Nie wyobrażam sobie aby Cleveland było w stanie nadążyć za szybką grą Słońc, skoro nie nadążyli za Denver(które 4 kwartę grało rezerwa), Utah oraz Warriors, że o meczu z Lakersami nie wspomnę. Bo na pewno obroną ich nie powstrzymają, która na ten moment jest najgorsza w lidze, tak jak cała drużyna
 
favago 69

favago

Użytkownik
Kupon na dzis:

Orlando Magic - Philadelphia 76ers @ 1.22 ✅
Boston Celtics - Detroit Pistons @ 1.09 ✅
Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns @ 1.29 ✅
Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves @ 1.31 ✅
San Antonio Spurs - Toronto Raptors @ 1.09 ✅

Buk: Bet365
AKO: 2.44 ✅


Duzo zdarzen. Pewnie bedzie ciezko, ale... wierze :p

Nie bedzie glebokiej analizy, ot, pare slow o kazdym meczu.

Orlando po dlugiej seri wyjazdowej, gdzie zlapali pare pechowych porazek (dogrywka z NOH, jednopunktowa przegrana z Oklahoma City, wczoraj Boston - 3 pkt.), wraca do siebie. Beda chcieli wygrac i ja na ta wygrana licze.

Boston po powrocie Garnetta powinien zanotowac jakas wieksza serie zwyciestw. Pistonsi troche sie przebudzili, ale wg mnie to wciaz za malo, by swietowac sukces w TD Garden.

PHX - tego meczu boje sie najbardziej. Niby ekipa Nasha odnalazla sie w koncu w nowym skladzie, jednak wciaz moze im sie potknac noga. Mam nadzieje, ze Cavs pomoga swoja nieudolna gra ;) Zobaczymy...

Griffin 47 pkt. przeciwko Indianie. LAC wciaz na fali. Minesota, z calym szacunkiem, nie stworzy zagrozenia w Staples Center.

Spurs? Zelazna konsekwencja w grze tego zespolu bedzie swiecic dzis triumfy.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Na dziś polecam także takie coś LaMarcus Aldridge powyżej 33.5 Punkty + zbiórek. Betsson ma linie 33,5, natomiast Tobet już 36, po takim samym kursie.

Aldridge spisuje się ostatnio znakomicie , notując w ostatnich 10 meczach 9 razy ponad 25 pkt, ogólnie jego średnia w tym sezonie wynosi 21,1 na mecz. Do tego dochodzą zbiórki w ostatnich 10 meczach 7 krotnie przekroczył granicę 10 na mecz, raz miał 9 i po raz 3 i 4. W dzisiejszym meczu nie wystąpi Camby, czyli na tę chwile najlepiej zbierający zawodnik Portland oraz 5 pod tym względem w NBA, co to oznacza, według mnie dodatkowe miejsce pod koszem i kilka extra zbiórek Marcusa. Dodatkowo w Portland nie powinien zagrać Fernandez.Radzę uważąć z Utah bo nie wiadomo czy zagra ich lider Derone(kłopoty żołądkowe). Dodatkowo sam czekam na potwierdzenie składu Toronto, bo do kńca nie wiadomo czy zagra Calderon i Bargani. Gdyby nie grali to -12 na Spurs powinno wejść spokojnie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ale cisza tutaj,dziś masa świetnych spotkań które aż się proszą o stawianie,bardzo krótkie zapowiedzi bo czasu mało na głębszą analizę
NJ-Utah 2(-4,5)1,71
Jazz mogą zagrać bez Derona Williamsa który jest game time decision mimo tego są zdecydowanymi faworytami z Nets którzy przegrali 6 z rzędu i 11 z 12 ostatnich swoich spotkąń,do tego wracają z zachodniego wybrzeża gdzie przegrali 4 z rzędu,plus The Jazz have won their last four matchups with New Jersey by an average of 17.5 points. They defeated the Nets 98-88 at home Nov. 17.Więc raczej nie będzie to wyrównany mecz.
Cavs-Suns 2(-6,5)1,76
Tu już niema się o czym rozpisywać,Cavs bez Mo Williamsa i z 13 porażkami z rzędu.Suns po tym co pokazali z Knicks powinni easy win dziś,Gortat może zaliczyć double double w tym meczu.
GSW-Pacers1(-2,5)1,71
Warriors kolejne 10 z 11 spotkań grają teraz u siebie i ponoć bardzo się spieli by wygrać jak najwięcej spotkań i liczyć się o PO za zachodzi.Pacers przegrali 3 ostatnie mecze z GSW w Oakland.GSW jak na moje powinni z rozpędu win dziś.
NO-Memphis 1(-2,5)1,76
Hornets jadą na serii 5 kolejnych wygranych i są faworytami.Memphis po porażce z Bulls znowu trafiają na zespół który bardzo dobrze broni w tym sezonie(najlepsza defensywa NBA),jeśli Memphis z Bulls rzucili 84 punkty to w meczu z Hornets też raczej 90 nie rzucą.Hornets-They&#39;re 15-1 at home when allowing fewer than 100 points
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
PHX - tego meczu boje sie najbardziej. Niby ekipa Nasha odnalazla sie w koncu w nowym skladzie, jednak wciaz moze im sie potknac noga. Mam nadzieje, ze Cavs pomoga swoja nieudolna gra Zobaczymy...
Griffin 47 pkt. przeciwko Indianie. LAC wciaz na fali. Minesota, z calym szacunkiem, nie stworzy zagrozenia w Staples Center.
Co do Suns - a czego tu się bać. Na dzień dzisiejszy Suns to zespół który powinien pokonać Cavs. Cavs napewno będą zdeterminowani aby przerwać swoją passe porażek, u siebie nie wygrali już od 5 spotkań. Nie tak dawno pokonali Cavs 8 punktami u siebie. Tak więc dzisiejsze hc jest chyba na ten mecz ustalone. Dla mnie ważne aby wygrali.
Co do Clippers - chyba w tym sezonie nie byli takim faworytem wg kursów jak dziś. Ale mogę się mylić. LAC są na fali, do tego grają u siebie, gdzie mają serię 5 wygranych. Minn ma bilans na wyjazdach 2-20. Ale pomijając kursy będzie to pojedynek Love vs Griffin. I to jest główny smaczek. A co do wygranej. Raczej LAC, ale Minn to jeden z niewielu zespołów który może powalczyć z Griffinem i Jordanem pod koszem. Zagrać ma raczej Beasley, do tego jest Milicic. Gorzej na obwodzie w MInn, chociaż jest Brewer, który może uprzykrzać życie Gordonowi. Nie stawiałbym dziś Minn aż na tak bardzo straconej pozycji.
Ale ja coś o innym spotkaniu. Denver - OKC Thunder. Kurs na OKC 2,4 !. Chyba tylko dlatego, że graja na wyjeździe. Niby Denver kompletny skład, poza Birdmanem. Ale po ostatnich wydarzeniach około transferowych jakoś nie wierzę w ten zespół, dopóki Carmelo jest tym który sieje ferment. A OKC na wyjazdach mają 12-8, polegli ostatnio w LAL, myślę iż dziś będą mocno zdeterminowani aby wygrać. Nie zdziwi mnie w tym spotkaniu wygrana OKC. Pozatym Durant, Westbrook - kto zatrzyma PG OKC? Billups-no way. A Duranta? Bo chyba nie Melo. Ostatni mecz wygrali OKC u siebie grając. Stawiam na OKC.
GST - Indiana- też zakładam wygraną GSTW. Mimo iz Indiana to nie są jakies pionki, ale jednak własna hala czyni sporą różnicę. Indiana na last 10 away -1:9. Gst w domu last 10: 6-4. Te -2,5 hc podane przez Shen`a myślę iż jest realne jak najbardziej
A co powiecie na win Sacto z Portland? Camby nie zagra, chyba przez miesciąc. Brak Roya (jak wiadomo od dawna). Do tego Fernandez pod znakiem zapytania. Kurs 1,95 na Sacto przy 1,85 na Portland. Stawiam dziś na Sacto. Może nie czyste, ale hc na poziomie +5 (@1,50 centrebet) powinni dać radę pokryć.
Interesujące jest też spotkanie HOU-NY. NY po 3 porażkach jedzie do Houston, którzy mają 2 win streak. Dziś liczę na przełamanie serii z jednej jak i drugiej strony. Stawiam na NY. Scola - Amare. Ciekawy match-up swoją drogą.
Inne spotkania to raczej Boston z Garnettem w składzie będzie się lekko męczył z Detroit, ale Rondo i własna hala zrobią swoje.
I zagadka nocy - czy Washington wygra 1 mecz na wyjeździe w tym sezonie. Grają z Millwauke. Powodzenia w typowaniu w tym meczu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do Clippers - chyba w tym sezonie nie byli takim faworytem wg kursów jak dziś. Ale mogę się mylić. LAC są na fali, do tego grają u siebie, gdzie mają serię 5 wygranych. Minn ma bilans na wyjazdach 2-20. Ale pomijając kursy będzie to pojedynek Love vs Griffin. I to jest główny smaczek. A co do wygranej. Raczej LAC, ale Minn to jeden z niewielu zespołów który może powalczyć z Griffinem i Jordanem pod koszem. Zagrać ma raczej Beasley, do tego jest Milicic. Gorzej na obwodzie w MInn, chociaż jest Brewer, który może uprzykrzać życie Gordonowi. Nie stawiałbym dziś Minn aż na tak bardzo straconej pozycji.
Na pojedynek Love - Griffin ostrzyłem sobie apetyt już dwukrotnie w tym sezonie i dziś również nie mogę się doczekać tego starcia. Do tej pory chłopaki trochę unikali gry między sobą i krycia nawzajem, zwłaszcza Love. Ale trudno mu się dziwić bo w ostatnim meczu jak Blake zwłaszcza w II połowie zaczął grać bardziej agresywnie to Love nie miał nic do powiedzenia. Teraz Griffin złapał taką formę, że nie wyobrażam sobie by dziś ponownie nie dominował na tablicach. Love jest świetny w zbiórkach ale w obu meczach przy Blake bladł w oczach. Ledwie po 2 zbiórki w ataku to jak na niego bardzo mało. Groźniejszą bronią może być Beasley który w pierwszym meczu h2h zapewnił TWolves wygraną. Ale dziś ciężko mi jest wyobrazić sobie porażkę Clippersów. Cała drużyna złapała dobrą formę. Bo to już nie tylko Griffin i Gordon ale świetne mecze ma Baron Davis jak również DeAndre Jordan. Coś tam nawet ta słabiutka ławka rezerwowych daje. Według mnie Clippers powinni wykorzystać że są on fire i wygrać to spotkanie z handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 7

davydenko

Użytkownik
I zagadka nocy - czy Washington wygra 1 mecz na wyjeździe w tym sezonie. Grają z Millwauke. Powodzenia w typowaniu w tym meczu.
Dziś Washington ma szanse na 1win, Ale osobiśćie stawiam na Over w tym meczu.
Houston moim zdaniem poradzis dzis sobie z NYK.Houston naprawde ciężko utrzymać, dobrze radzą sobie pod koszą, dobrze z dystansu.Amare nie będzie miał łatwo ze Scolą, będzie musiał być blisko niego cały mecz by ten nie mógł spokojnie punktować.
Dalej NOH - Memphis.Nie widzę innego rozwiązania niż zwycięstwo Hornets. Wg. mnie będą kontrolować tempo od początku.Pod koszem Hornets sobie poradzi, z dystansu też potrafią rzucić.Z ławki 3kami może wspomóc Marcus Thornton.Ciekawe jak zagra memphis, pod koszami Hornets nie będą górować.Boje się, że będą odskakiwać 3kami....oby Hornets nie pozwalali dużo rzucać ;)
Cavs - PHX. Chyba nie trzeba nic pisać, bo aktualnie Cleveland to nie jest drużyna, która jakkolwiek potrafi powstrzymać przeciwnika.Smutno to wygląda czasami, ale co zrobić. Phoenix wygra.
NewJersey-Utah. Zagrałem Jazz, chociaż nie mam do nich szczęście w typowaniu....Mam nadzieję, że dziś niespodzianki nie będzie.Jazzmani mają taki sam bilans jak 3 na zachodzie OKC.Już dzisiaj może się to zmienić +1/-1 na korzyść Utah. Jazz to solidny zespół, napewno zagrają o zwycięstwo. Liczę, że nie zawiodą.
Orlando - 76ers. Jakby Philadelphia się nie starała, to i tak to spotkanie przegra.Do przerwy może prowadzić, bo już wielokrotnie widzięliśmy, że Orlando do przerwy nie broni tak ostro, daje się troszke rozszaleć(zmęczyć;d) 76ers. To nie tak klasowa drużyna jak np.Dallas, które wygrywało na półmetku spotkania w Orlando, a potem zostało zdominowane....Nawet jeśli Sixers odskoczą, szybko Magowie ich dogonią.Pewny TYP
Dallas - L.A Lakers. Topowy mecz na zachodzie.Może obecna forma Dallas to nie taki TOP (6 lose in a row) ,ale mecz ma swoją wagę.Mavericks w ostatnich 4 spotkaniach rzucali mniej niż 90PKT! Nawet vs Detroit i Indiana, które zaporami w obronie nie są.Zdecydowanie stawiam na Jeziorowców, jedyna drużyna z Zachodu, która może ich pokonać w Play-Off to Spurs ( Bo Clippers jeszcze nie pewne awansu ;D)
L.A.C - Minnesota. Wszyscy widzimy na co stać L.A.C!! To drużyna, która może pokonać każdego w tej lidze. Nie trzeba pisać plusów na korzyść Clippers, nie mam minusów na niekorzyść Timberwolves, poprostu L.A.C to wygra w pomalowanym na niebiesko-bialo-czerwono Staples Centre.
GSW - Indiana. Jak większość z was typuje tutaj GSW.Nie znoszę gry Indiany i ich punktowania z dystansu jak tylko jest 0.5s bez pilnowania......Sądzę, że dziś Warriors nei pozwolą tak sobie punktować Pacers&#39;om w ich hali. Wg. mnie świetne kursy jak dla nas, tylko grać.
Pozdrawiam panowie, dużo emocji przed nami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom