>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Ja ze swojej strony natomiast dziś się chyba skuszę na ✅Under 38,5 pkt+zbiórki Love po kursie 1,85 jaki wystawił betsson. Potem dopiszę analize, ale w skrócie nie wydaje mi się żeby dziś z Howardem miał łatwo. Dwóch najlepiej zbierających graczy, ciekawe który z nich wyjdzie zwycięsko z tej potyczki
Sam dodatkowo stawiam dziś na ⛔Miami oraz na ✅Denver -15,5. Skoro potrafili wygrać z Miami prawie 30 pkt, to takie Cleveland to dla nich pikuś, jeśli im się oczywiście będzie chciało
LeBrone chyba z nowu nie zagra
LeBron James doubtful for tonight&#39;s game. Didn&#39;t go through shootaround. Resting him smart move with nice break coming
Bukmacherzy juz zmieniają kursy i wycofują zakład. Trzeba łapać gdzieś jeszcze dobry kurs na Chicago i grać surbeta
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nie rozumiem czemu pomijacie stawianie przeciwko Cleveland.Wypadałoby wykorzystać że buki dają tak niskie handicapy.Goście są b2b,mają mało zawodników na zmiany,co więcej prezentują oni marny poziom.Jedyna szansa aby uniknąć pogromu to świetny mecz(czyli ok. 30pkt każdy) od jamisona,williamsa,hicksona.
Denver ostatnio gra coraz lepiej(zwycięstwo z miami,phoenix).Gospodarze są wypoczęci,mają wielu zawodników do zdobywania punktów więc spokojnie mogą rzucić 130pkt a wtedy na 100% handi wejdzie.
Dzisiaj Cleveland rzuciło aż 99pkt tylko dlatego,że utah kompletnie nie było zainteresowane walką pod własnym koszem i masę pkt zdobyli po dobitkach,ewentualnie rzutach z czystych pozycji.Jeśli tylko gospodarzom będzie się chciało chociaż trochę bronić i zbierać piłki na własnej tablicy to spokojnie wygrają min.30pkt
Typ: Denver -16,5 /Denver over
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Atlanta Hawks - Houston Rockets
Hawks wypoczęci i grają u siebie. Niezwykle groźna ekipa na własnym terenie. Houston wczoraj grali u siebie i przegrrali z Hornets po dogrywce. W Houston wraca Hayes po kontuzji. Przeciwko sobie na starcie będzie miał bardzo ciężkiego obrońcę jakim jest Al Horford. Brad Miller w Houston kontuzjowany.
Rakiety nie bronią, a to może być bardzo bolesne. B2b, zmęczenie. Hawks wypoczęci, zgranie, forma, w dodatku nie mogę się nadziwić Crawforda 6thmana. To jest zawodnik do pierwszej piątki. Nawet czołowych zespołów.
Dlatego Hawks -7.5@ 1.91 betsson
Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets
Oba zespoły b2b. Bobcats w hali Garden w Bostonie do końca walczyli o zwycięstwo. Hornets wygrali z Rakiety po dogrywce.
Bobcats są mocni u siebie. W dodatku w ich grze jest więcej pewności w ataku po zmianie trenera, więc Jackson, Augustin i G. Wallace po kontuzji może być za dużo dla Szerszeni.
Bobcats - 2.5 @ 1.91 betsson
Washington Wizards - Toronto Raptros
Toronto b2b. Słaby zespół. Podobny poziom do Wizards. Różni ich, że Toronto ma jakieś zwycięstwo na swoim koncie w meczu wyjazdowym .
Toronto nie broni, więc będzie ich bardzo bolało jak Wall, Young, Lewis i Hinrich wezmą się za punktowanie. Tym bardziek, że Wizards wypoczęci, a u siebie grają znacznie lepiej i można ryzykować - 4. 5@ 1.91 betsson
Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks
Dallas b2b i 4 porażki z rzędu na koncie. Dziś Dirk jest jako questionable. Dla Dallas najlepiej żeby Dirk jak najszybciej wrócił, bo Utah i Oklahoma depcze im po piętach w konferencji.
Dallas mieli wczoraj ciężki mecz ze Spurs, w którym przegrali 12-punktami, co prawda najmniejszxy wymiar kary, ale przeciwko Memphis, to brałbym Dallas +6 @ 1.92 pinnacle
Minnesota Timberwolves - Orlando Magic
Orlando wypoczęte, w tym meczu będzie chciało odbić 2 porażki z rzędu na wyjazdach z Hornets i Thunder. Tym bardziej, że oba zespoły, które ostatnio pokonały u siebie Magików sa mocniejsze od T-Wolves. Dlatego dziś czeka wielki sprawdzian dla K-Love. Howard ostatnie mecze, to 20+ pkt i 10+ zbiórek. Poza tym Anderson i Bass, to przewaga pod koszem.
Obwód. Bez porównania na korzyść Orlando. Wilki osłabione brakiem B-Easy - przeciwko Orlando, to wielkie osłabienie!
Dlatego Magic -7.5 @ 1.94
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
O obu zespołach mnóstwo zostało napisane już. Cavs ponownie z tymi samymi osłabiniami. Z tym, że Eyenga może zagrać.
Denver rozpędzone. Napędzone jest po Miami. Nieszkodzi nic, że kolejny mecz ze Spurs. Grając b2b z wypoczętymi Spurs i na wyjeździe, to szans na wygraną zbytnich nie mają. Dlatego nie wierze, by odpuścili Cavs, bo Nuggets potrzebują zwycięstw, by piąć się w tabeli.
Denver -15.5 @ 1.91 betsson
Chicago Bulls - Miami Heat
Trzecia porażka z rzędu na wyjeździe ? Nie sądzę. Oczywiście brak LBJ, to wielkie osłabienie. Chicago nie gra takiej radosnej koszykówki jak Denver. W dodatku , to Byki są teraz b2b, a Żary wypoczęte.
Rose - Boozer ciągną grę w ataku dla Byków. Wade i Bosh na chwilę obecną w Heat będą ciągnąć. Jak wspomniałem wczesniej przy mecze z Denver. Zawodnicy z ławki Heat będą mieli okazję się wykazać. Uważam, że ławka Heat jest mocniejsza od Byków i to może być klucz do zwycięstwa. Dlatego Miami + 2. 5@ 1.99
Dodatkowo, ale nie chce mi się już opisywać
Portland - 9 @ 1.91
Kings + 5.5 @ 1.85
 
G 277

geryx

Użytkownik
✅Mineasota-Orlando 1,85 bettson
Love poniżej 15,5 zbiórki
Srednia Love to 15,7. Dziś przeciw niemu zagra drugi w top zbiórek Howard, który dodatkowo ma niezłych pomocników do zbierania. Będzie mu b. trudno o te 15 zbiórek uważam.


⛔Bobacts- N.Orlean
powyżej 184,5 pkt @ 1,96

Niska linia zachęca, brak osłabień w składach również.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Bobacts- N.Orlean powyżej 184,5 pkt @ 1,96 Niska linia zachęca, brak osłabień w składach również.
Paul i West grają z kontuzjami.
Bellineli nie jest pewny występu.
Na liniach się nie znam i nie zabieram się do analizowania tego, ale napisałem ci tylko przydatne wieści, wg. mnie.
Powodzenia.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Typ: Denver Nuggets wygra różnicą 26 lub więcej
Kurs : 4,00✅
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-16 03:00

Analiza:

Jak na ten skład jakim dysponują Cav&#39;s obecnie to bardzo mile zaskoczyli mnie w meczu z Utah. Rzucili 99 pkt ,skutecznosc 48,8 %, za 3 pkt 42,9% i dzieki temu przegrali tylko 22 punktami róznicy.Bardzo dobra 3 kwarta w wykonaniu Cav&#39;s ,którą wygrali 33-23.Najlepiej zaprezentował sie w drużynie gosci Antawn Jamison rzucajac 19 razy trafił 10 i zdobył w sumie 26 pkt, dodatkowo zanotował 11 zbiórek.
Jeżeli Denver ograli Miami 28 pkt to dzis Cavs zejda pokonani wiekszą ilościa oczek.
Wczesniej z Suns zwycięstwo 132-98, Carmelo Anthony trzyma swoją średnią na mecz,bardzo dobre zmiany daje J.R. Smith.Skutecznosc w tych dwoch ostatnich meczach to ponad 50%.
Cavs musza umiejetnie rozkładac siły bo ławka rezerwowa jest bardzo &quot;krótka&quot; .
Po odpadnięciu Anderson Varejao do końca sezonu,Leon Powe przeszedł operacje i jego rozbrat z basketem bedzie również dosc długi,Anthony Parker jak i Daniel Gibson beda odpoczywac co najmniej przez weekend.
Nie sądze by Cavs zagrali dzis równie skutecznie mimo ze Denver to drużyna ,która nie gra obroną ,a nadrabia atakiem,a że ostatnio skutecznosc jest bardzo dobra to szykuje sie dziś srogie lanie.
Cavs 3 zwycięstwa i aż 19 porażek na wyjazdach dzis zdecydowanie bedzie 20 porażka. W druzynie zrobił sie mały szpital i Cavs nie maja za duzo do zaoferowania w meczach.
Polecam grac śmiało na Denver ze sporym handicapem bo typ wydaje sie bardzo dobry,a ja polecam go grac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Wg. mnie twoje handi nie jest aż takie godne polecenia.
Denver powinni wyrobić przewagę do 4Q,a później rezerwy, które będą pilnować wyniku, bo dzień później grają ze Spurs na wyjeździe. Dlatego nie szalałbym z doborem max handii kursu.
Dlaczego się opierasz na meczach, gdzie Miami grali b2b, drugi wyjazd z rzędu i pierwszy raz w takim osłabieniu z brakiem LBJ w tym sezonie? To wszystko robi różnicę, bo Denver byli wypoczeci, a Miaim w nowej sytuacji, w dodatku zmęczeni po wyjazdowym meczu z Clippers.
Phoenix jak grali w tamtym czasie z Denver, to zupełnie inna bajka i na tej podstawie nie ma się co opierać.
Jedno mnie cieszy, że wczoraj zobaczyłem &#39;nowe-stare&#39; Słońca. Pewność w ataku i ich wygraną. Zupełnie inne Słońca po wymianie z Orlando.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Wg. mnie twoje handi nie jest aż takie godne polecenia.
Denver powinni wyrobić przewagę do 4Q,a później rezerwy, które będą pilnować wyniku, bo dzień później grają ze Spurs na wyjeździe. Dlatego nie szalałbym z doborem max handii kursu.
Dlaczego się opierasz na meczach, gdzie Miami grali b2b, drugi wyjazd z rzędu i pierwszy raz w takim osłabieniu z brakiem LBJ w tym sezonie? To wszystko robi różnicę, bo Denver byli wypoczeci, a Miaim w nowej sytuacji, w dodatku zmęczeni po wyjazdowym meczu z Clippers.
Phoenix jak grali w tamtym czasie z Denver, to zupełnie inna bajka i na tej podstawie nie ma się co opierać.
Jedno mnie cieszy, że wczoraj zobaczyłem &#39;nowe-stare&#39; Słońca. Pewność w ataku i ich wygraną. Zupełnie inne Słońca po wymianie z Orlando.

Cavs maja rezerwy w pierwszym zespole, grają b2b z 2 graczami naławce,
Denver ma lepsze rezerwy od pierwszej drużyny Cavs a niechce porównywac rezerw DEN do rezerw CAVS.
Ty dalej trzymaj sie Pheonix bo widze ze swiata po za nimi nie widzisz....
Piszesz jakieś bzdury.... Heat w nowej sytuacji i po ciezkim meczu z Clippers
A Cavs wczoraj sie opalali czy co robili??? Odpoczywali??? Nie maja nowej sytuacji w druzynie ??? Nie gra 5 bardzo ważnych graczy , a ty piszesz że Heat byli w gorszej sytuacji bo nie grał LBJ ... Kinga jeszcze jakoś załatają a brak 4 czołowych graczy nie da sie załatac...
Zupełnie nie rozumie co napisałeś... sytuacja Cavs jest zdecydowanie gorsza niz Suns i Heat ale ty dalej patrz na Suns jak na dream team.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Wczytaj się gościu co dokładnie napisałem.
Po prostu po wymianie z Orlando śledzę każdy mecz Slońc. Jeżeli nie oglądałeś, to nie gadaj. Bo zagrali najlepszy mecz i styl, który nie można porównywać do meczy, w których grali z Nets, czy osłabionymi Cavaliers przeciwko PTB! A porównując Denver do tragicznych w tamtym czasie Suns i z dnia na dzień , na zmęczeniu w nowej sytuacji, to jest BARDZIEJ NIŻ DZIWNE!
Póki co to jeżeli ktoś się zna więcej niż ty na NBA, to cię wyśmieje, bo Słońca mają potencjał, po prostu nie mogli się odnaleźć po tej wymianie z Orlando. A jeden z najbardziej inteligentniejszych PG w NBA nie chciałbym, aby odszedł w szary kąt, bo władze Phoenix dokonały zmiany, która nie zafunkcjonuje w Suns.
Powe, Graham, to podstawowi wg. ciebie?To sa zmiennicy. Kontuzjowani i wazni, to tylko Parker, Gibson i Varejao, więc nie mów, że 5, bo 3!
Skoro dla ciebei utrata jednego z trzech najważniejszych zawodników, która nadchodzi z dnia na dzień nie jest czymś nowym, gdzie drużyna zawsze z nim występowała. A brakiem Varejao,Gibsona i Parkera bez ktorych grają już kilka meczy i nie widzisz różnicy, to po prostu nie odnoś się więcej do moich wpisów.
Jeżeli uważasz, że drużyna,która pre-season trenuje zespołem, który opiera się głónie na 3 zawodnikach w ataku, czyli Wade - LBJ - Bosh i nagle w meczu traci swój filar i nie jest, to nowa sytuacja, a w dodatku mecz b2b i drugi wyjazd i jeżeli dla ciebie, to nic takiego, to po prostu pokazuje twoją wiedzę.
Kim niby załatają LBJ? Chalmers + Miller + House + Howard by musieli w ataku zrobić po 10 punktów, bo w obronie też będą musieli się więcej przyłożyć.
Dlatego skoro piszesz, że mają 2 graczy na ławcy, to sądzisz, że będą grac JR, czy dadza np. takiego zawodnika jak Ely, Balkman, Carter Anthony (weteran)? Bo jeżeli wypracują +20 w 4Q, to myślę, że wejdą głębsze rezerwy, a jak piszesz o 2 na ławce Cavs, to 3 z podstawowego bedzie musiało zostać.
Nie unoś się tak, bo widzę, to w inny sposób niż ty. Pokazałeś swoje &#39;ja&#39;, że nie akcpetujesz kogoś zdania. Wyraziłeś, to w najgorszy możliwy sposób i po prostu masz pewne problemy ze sobą skoro delikatniej nie potrafisz zwrócić uwagi. Widać wielu osobom brakuje kultury, ale w taki sposób i przy takiej okazji popuszać od razu lejce?
@ bzyQ
Nie widzę momentu, w którym obrzuciłem go mięsem i dałem powód, by tak się do mnei odniósł. Dlatego czekam na konkretne decyzje. Skoro tak potrafi tylko reagować, że ktoś mu zwróci uwagę, bądź ma swoje zdanie w danym temacie, to jest to ciężki typ człowieka.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dallas Mavericks vs Memphis Grizzles
Mavericks +6,5 1,91 Bwin ⛔
Być może wróci Dirk, co byłoby rewelacyjną informacją. Bez niego są 2-7. Niezależnie jednak od tego, czy Mavs zagrają z Dirkiem czy bez Dirka, Grizzles pozostają zespołem, który może zagrać świetny mecz, a może też wypaść kiepsko. Ostatnio także grają w kratkę. Mavs będą b2b po meczu ze Spurs, gdzie zostali wręcz zmieceni z parkietu. W czwartej kwarcie zaczęli grać lepiej i może to będzie pozytyw z tamtego spotkania. No i oczywiście fakt, że najlepsi gracze grali krócej, bo mecz na długo przed końcem był rozstrzygnięty. Jak jednak powstrzymać Zacha Randolpha? W ostatnich 8 meczach nikt nie znalazł na niego odpowiedzi, w tym czasie Zach średnio notuje 27 punktów i 14,5 zbiórki. Pomaga mu Rudy Gay, Conley i Gasol jednak jakby w cieniu. W piątce nie zagra Allen, który bardzo się przydaje i jest właściwym człowiekiem do tego, by dostawać większe minuty, nawet, jeśli jest zmieniany na długo przez Mayo. Sam Young nie jest tak wartościowy, jak Allen, szczególnie w obronie, ale dziś będzie grać w jego miejsce. Rotacja ostatnio krótka, OJ, Arthur, właściwie to wszystko, o Vasquezie nie warto wspominać. Jeszcze musi się sporo nauczyć. W zespole Mavs fatalnie wczoraj zaprezentował się Chandler, który zagrał tylko 16 minut przez ogromne kłopoty z faulami. Marion, Kidd, Stevenson, Barea, Terry, Haywood, Chandler to dobrzy zawodnicy, wczoraj wprowadzona była 12-osobowa rotacja, tak więc nie namęczyli się za bardzo. Nie uważam, by znów rywale szybko zapewnili sobie nad nimi zwycięstwo, tym bardziej, że może wrócić Dirk. Grizzles ostatnio bazują na Randolphie i Gayu, troszkę przydałoby się więcej od Conleya i Gasola. Mavs nie mają słabszego zespołu od gospodarzy, a wczorajszy zimny prysznic może na nich dobrze podziałać. Moim zdaniem mogą nawet wygrać w Memphis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
jak piszesz o 2 na ławce Cavs, to 3 z podstawowego bedzie musiało zostać.
Nie unoś się tak, bo widzę, to w inny sposób niż ty. Pokazałeś swoje &#39;ja&#39;, że nie akcpetujesz kogoś zdania. Wyraziłeś, to w najgorszy możliwy sposób i po prostu masz pewne problemy ze sobą skoro delikatniej nie potrafisz zwrócić uwagi. Widać wielu osobom brakuje kultury, ale w taki sposób i przy takiej okazji popuszać od razu lejce?
tylko ze w Cavs podstawowymi zawodnikami sa teraz ci którzy byli jeszcze miesiac temu rezerwowymi
a delikatniej nie potrafie bo nie lubie takich typów jak jest na 0 czy na minusie a bedzie komuś pisał/mówił że źle zrobił dajac dany typ... to jest żenada
Denver ma rezerwowych którzy chca sie pokazac z jak najlepszej strony bo dalej nie wiadomo jak bedzie ze zmianami ,które są planowane , kazdy chce walczyć o miejscce w składzie,a Cavs graja b2b z 2 zmiennikami wiec zmeczenie bedzie ogromne.
Wiec myślisz ze jak wejdą w 4 kwarcie rezerwy to straca przewage?
jeśli tak myślisz to żyj z tym przekonaniem
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Wszystko zweryfikuje parkiet. Mam takie zdanie,a nie inne. Różni sie od twojego - trudno.Tylko każdemu potrafię odpisać w bardziej kulturalniejszy sposób, że mam inne. ty natomiast wykazałeś się kompletnym brakiem kultury, a takich gości nie trawię. Za klawiatury wszystko można wszystkim wcisnąć i zgrywać największego cwaniaka. Tylko, że zazwyczaj rzeczywistość wszystko zweryfikuje. I mam nadzieję, że za takie wycieczki osobiste spotka cię odpowiednia nagroda kiedyś.
Nikt mi nie zabroni mieć własnego zdania. Tylko, że zazwyczaj kazdy wyrażał swoje w bardziej normalnym tonie niż ty.
W wolnej chwili sprawdzę twoje poczynania. Tylko, to jest to, że nie podajesz jednostek i to utrudnia zawsze podliczenia.
Na chwilę obecną zawieszam pisanie w tym dziale. Niech się wykazuje benqsimens w zamian i przyosi wam same zyski i skuteczność w wysokości 100%.
Nie będę tolerować braku inteligencji niektórych ludzi, którzy nie potrafią się normalnie odnieść do kogoś słó. Mimo, że to jest forum, to nie będę się zniżać do kogoś poziomu. Zawsze miałem zdanie, że skoro są karane spamy, itp, to wyklinanie osób jest widać dozwolone na tym forum w PW. Dlatego wielkie rozczarowanie nadeszło w tym momencie. Bo jak otrzymałem PW od pewnego moda, to jest dopuszczalne, bo to jest PW. OK.
Pozdrawiam i powodzenia.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
New Orleans Hornets @ Charlotte Bobcats
Bobcats mają niezłe momentum teraz. Grają jak natchnieni, wygrywają w niezłym stylu, znowu cieszą się grą. Został im defense z czasów Larry Browna, a Paul Silas tchnął życie w ataku. Dzisiaj grają u siebie z Hornets, którzy wygrali dwa ostatnie ciężkie mecze - najpierw z Orlando Magic, a ostatnio po dogrywce z Houston Rockets. Jakby tego było mało, drużyna zamiast po meczu od razu lecieć do Charlotte, miała problemy z samolotem, przez co w Charlotte byli dopiero nad ranem czasu amerykańskiego.
Bobcats -3 @ 1.83 __________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 7

davydenko

Użytkownik
Hornets-Bobcats i Pistons-Kings to dzisiaj dla mnie 2 najciekawsze spotkania.
Zobaczymy jak spiszą się te 2 pierwsze zespoły w wyniku wszystkich czynników.Bobcats solidne mecze + ciężki z Celtics.Hornets seria ciężkich + dogrywka.Prawdziwy test obu drużyn.Hornets w zeszłym sezonie słabiej radzili sobie z drużynami z zachodu + problem z samolotem.Z tego idzie wywnioskować, że większa siła jest dziś po stronie Bobcats, ale zobaczymy.Ja sądzę, że będzie pełna mobilizacja siebie nawzajem, aby dołożyć kolejny win do tej serii.Wczorajszy mecz nie byl w moim odczuciu tym co chcialo by NOH.
Pistons vs Kings też ciekawa sytuacja, wygrana tłoków w Toronto.....Coś się zmienia? Czy kolejny przebłysk? Pamiętam jak dziś, jak Pistons wygrali w Atlancie....T-Mac rzucił 16pts, a ja na 2 dzień napisałem tu 1 posta odnośnie meczu Pistons - L.A.C.....
Griffin i reszta wyjaśnili sytuacje, wtedy był to przebłysk.Dzisiaj naprzeciw nie tak mocna drużyna, chociaż rozpędzająca się.Mają jednak za sobą zwycięstwo @ MSG, mogło ich to kosztować coś sił.Cousins może nie bronić dziś wcale, rozgrywający z Kings coś powalczą, ale dziś Pistons powinno grać mądry solidny basket.Doświadczenie również po stronie tłoków.No i sytuacja w tabeli! Pistons for the win!
Edit1
Jeśli jastrzębie nie przyłożą się do obrony może byc ciężko z pokryciem -7.5 ;/
Edit 2
NOH i Pistons sie udalo ;) Hawks zawiedli po calosci, ale ciezko upilnowac te houston....Minnesota tez opór stawiła.
Dzisiaj mozemy zobaczyc kolejny zwyciestwo Nuggets z Spurs nie muszącym się przykładać i meczyć.
I derby miasta Aniołów, licze na CLippers
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Spotkanie: Lakers at Clippers
Typ : Lakers z handicapem - 2,5 ⛔
Kurs: 1.55
Bukmacher: centrebet
Analiza
Mecz 16.01-2011 godz. 21.30

LA Lakers 30-11 (Road: 14-6) Last 10: 9-1
LA Clippers 13-25 (Home: 10-13) last 10: 6-4
Dziś pojedynek derbowy w LA. Dla Lakers to taki mecz wyjazd - niewyjazd. Ciekawe których kibiców będzie więcej. Od czasu kiedy gra w LAC Griffin jest to jedno tych wydarzeń na jakie czekają kibice, a przynajmniej ja. Pokazanie kto jest najlepszy w mieście. LAL to drużyna mistrzowska, która nie wszystkie mecze traktuje dość poważnie i zdarza im sie w niektórych przespać trochę. Ale dziś raczej tak nie będzie. Niech świadczy o tym wynik ostatniego spotkania - 08/12/10 LAC 86 - LAL 87. Lakers mają potencjalnie przewage na każdej pozycji. Jedynie Derek Fisher może jest słabszym ogniwem, ale jego doświadczenie jest nieocenione. Może w statach jest to co robi niewidoczne, ale jest do ważny gracz w zespole. Dziś Grifin nie ma łatwego zadania - działa to też w drugą stronę. Gasol i Odom, oraz Artest nie będą mieli lekkiego życia z Grifinem i centrem LAC - Jordanem. Oczywiście kluczowe wydaje się to jak zagra Kobe. Czy będzie to Kobe grający drużynowo czy pojawi sie chęć przejęcia meczu przez niego. W ostatmim meczu między nimi Kobe miał 24 pkt, 4 as. Gasol zanotwoał wówczas 10 pkt, 10 zb. Lakers grali wówczas bez Bynuma, który daje dziś to spory plus do tego aby wygrać mecz. Clippers to już nie jest drużna do bicia. Teraz chyba już nikt nie traktuje ich jako pośmiewiska. Griffin konsekwentnie notuje double double w kolejnych meczach. Do formy wrócił Baron Davis, w zespole jest strzelec Gordon, do tego ławka rezerwy z Aminu, Bledsoe. Lakers dziś mają cieżkie zadanie, ale powinni mecz wygrać. Kobe nie będzie chciał stracić &quot;panowania&quot; w mieście. Liczę na Gasola i Odoma.
Trochę statystyki.

overall
13 - 25
98.3 : 101.2
home
10 - 13
97.8 : 97.8
away
3 - 12
99.0 : 106.3

overall
30 - 11
103.8 : 96.0
home
16 - 5
104.7 : 94.4
away
14 - 6
102.8 : 97.8
EDIT do postu nicks poniżej - może i popełniam błędy, któż ich nie popełnia. Traktujesz czyjeś analizy jak co? bo nie wiem, czytam Twoje (mimo, iż jest to dość męczące - wiem, jesteś dysgrafem, dyslektykiem....), dajesz często dobre typy, nie mówię, że nie, ale pierwszym zdaniem to lekko atakujesz. Sam napisałem iż czeka iż ciężkie zadanie. A kto wyjdzie z tego zobaczymy ok 23.30. A może będzie OT?! Nie stawiam LAC w straconej pozycji, ale więcej widzę po stronie LAL. Oby tylko im się chimera nie włączyła.
 
N 196

nicks

Użytkownik
popelniasz same bledy liczysz ale na co?na zawodnikow la lakers a ja licze na zawodnikow clipers dzisiaj zdecyduje atletyzm skutecznosc szybkosc ja przewiduje slaba dyspozycje kobasa kto ma pociagna la fisher blake mega trudne zadanie dzi la lakers odniosa porazke jak wielokrotnie odpuszczali na swoim terenie bardziej pobudzeni agresywni i walczacy o zwyciestwo beda clipy bo zrozum clipy walcza o win w la a lakersi o champion w nba bet dnia
cipers 3.25
kto skorzystal z mego tripla wczora.?milo

poziom analizy ze hej co maja sr pkt do faktow na boisku dzisiaj smiech na sali sas zamiota denver zaduzo chemi bylo w denver ostatnio gra zespolowa i dobre sytuacje rzutowe to plus sas a czy liczycie na solowe skuteczne akcje melo jr smitha i afalo nieliczylbym nawet na handicap na denver a co tu mowic o 2 jak szukac winu underdoga to clipy i bardziej zalosnych argumentow jak to co wyzej to nawet ja niestworzylem to nie ma jakiego kolwiek sensu i swiadczy o tym kim jest piszacy czy kim on nie jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: San Antonio Spurs - Denver Nuggets
Typ: 2
Kurs: 3.97
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek koszykówki amerykańskiej ligi NBA w którym to zmierzą się zespoły San Antonio Spurs z Denver Nuggets. Gospodarze tego spotkania w swoich 5 ostatnich występach zdołali 5x odnieść zwycięstwo zdobywając przy tym 483 punkty z stracili 447. Goście natomiast w swoich 5 ostatnich występach zdołali 3x zwyciężyć a 2x doznali porażki zdobywając przy tym 578 punktów a stracili 514. Goście tego pojedynku po mimo mniejszej ilość zwycięstw od gospodarzy zdobyli zdecydowanie więcej punktów co w moim przekonaniu nie stawia ich na straconej pozycji przed tym pojedynkiem. Reasumując myślę, że kurs 3.97 który znaleźć możemy w PinnacleSports jest jak najbardziej warty zaryzykowania.
 
V 0

v4n3llu5

Użytkownik
Denver teraz to jedna wielka niewiadoma. A to za sprawą ostatnich 3 meczy. Co prawda u siebie ale wyniki jakie wykręcali budą respekt. Z Phoenix ( +34 ) , Miami ( + 28 ) oraz ostatni z Cleveland ( +28 ). Nie wiem jak to się przeniesie na wyjazd ale nie stawiałbym Nuggetsów na straconej pozycji. Pytanie tylko czy zawodnikom Denver będzi się chciało chcieć. SAS ostatnio wg mnie już tak nie błyszczy. Całkiem niedawno wymęczyli u siebie zwyciestwo z Minnesotą ( +3 ). Ostatnio wygrali z Dallas 12 pkt ale to akurat nie jest żaden wyczyn biorąc pod uwagę aktualną formę Mavs - na 5 meczy 5 porażek w tym 4 ostatnie zakończyły się dla Mavs rezultatem kolejno : -10, -13, -12, i ostatnia -19. Reasumując . . . za drobne można zaryzykować biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich dni :cool:

SAS - Denver Nuggets [2]
Pinnacle : 3.970
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Phoenix Suns -New York Over NYK 114✅. Miałem grać over 221✅, ale jednak zdaje mi się że NYK wygra, a co za tym idzie rzuci 114 pkt. I jest to chyba pewniejsze. Boję się że coś w Sunsach może zawieść.
Dzisiaj z powodu dnia Luthera Kinga, spotkania NBA odbywają się znacznie wcześniej niż zwykle. Na początek postanowiłem opisać mecz drużyny z Nowego Yorku przeciwko słońcom. Pod względem zdobytych pkt są to odpowiednio druga i trzecia drużyna ligi. NY zdobywa średnio 107 pkt, natomiast Phoenix 106, natomiast pod względem defensywy Sunsi są ostatni ze średnią stratą 109pkt, a NYK 27 - 106 pkt. Nie ma sie co temu dziwić Suns są drużyną która nie potrafi bronić już od dawna. Przyszedł Gortat i głośno się na to skarżył, ale niewiele to pomogło. W ostatnich meczach gra Suns nie wyglądała, ale chyba to był skutek wymiany i braku zgrania zawodników. Ostatnio jedna odnieśli zwycięstwo, z NJ oraz z Portland. Może jest to jakieś światełko w tunelu i coś zaskoczyło. Sunsi przyjeżdżają praktycznie bez żadnych osłabień. Natomiast do NYK ma wrócić Gallinari. W 8 ostatnich spotkaniach w NY padło 7 overów. Jeśli słąbe Cleveland i NJ dało radę rzucić Sunsom 100 pkt i wiecej to myślę że Knicksi spokojnie przekroczą linię 110, a Słońca nie mając innego wyjcia także będa musieli szybki i dużo trafiać. Dodam jeszcze że ostatnio NYK miał skuteczność na poziomie 38%, to w następnym najczęściej poprawiała im się co najmniej o 10%, co w połączeniu z szybką grą jaką dzisiaj będziemy mogli oglądać powinno zaowocować dużo ilością punktów. Myśle także nad jakimś overem Stoudemire, bo nie widzę kogoś kto by go mógł zatrzymać dzisiejszego wieczoru.
Drugi typ , na razie kursów nie ma, jedynie Betclic wystawił ofertę
Chicago-Memphis ⛔(96-83)
Memphis win(1,6), jeśli hc będzie na poziomie 3-4 pkt myślę że warto grać
Miśki ostatnio notują wzrost formy. Ostatnio wygrali u siebie z Oklahomą i Uthą, oraz będącym w dość słabej dyspozycji Nowitzkiego Dallas. Mimo że wrócił on w ostatnim meczu nie zagrał on za długo i na miarę swoich możliwości, ale to nie dziwi bo wrócił po kontuzji. Miśki mają bilans u siebie 12-6, natomiast, Bulls na wyjeździe 9-10. Jednak nie to jest najważniejsze w drużynie z Chciago nie zagra dziś lider ich drużyny Boozer. Jest to nie wątpliwa ogromna strata biorąc pod uwagę, że w drużynie Miśków wyśmienicie w ostatnich meczach gra Randolph notując co mecz co najmniej 20 pkt i ponad 15 zbiórek. Wątpię aby zmieniło się to dzisiaj, bo nie wiedzę kogoś kto by go mógł zatrzymać na tablicach, a to klucz do wygranej tego meczu
Myślę że warto także zagrać także na zawodników:
Zach Randolph powyżej 37. Punkty + zbiórki⛔(34)
Blake Griffin powyżej 37. Punkty + zbiórki✅ (58)
Amare Stoudemire powyżej 27.5 punkty✅(41)
Randolph ostatnio sporadycznie rzuca mniej niż 20 pkt, a często jest to co najmierniej 25 pkt. Do tego zbiórki także mniej niż 15 rzadko mu się zdarza, jest teraz w swoje życiowej formie. Myślę że spokojnie powinien przekroczyć dziś 40 punktów i zbiórek. To samo tyczy się co do Griffina. Wczoraj zagrał słabo pierwszą połowę zdobywając jeśli dobrze pamiętam 6 pkt. W drugiej jednak dał popis i poprowadził LAC do zwycięstwo, zdobywając w sumie 18 pkt, czyli poniżej swojej średniej 21, która jest zaniżona przez slaby początek sezonu. Natomiast w meczu Suns-NYK liczę na szybką grę z dużą ilością punktów. Dlatego uważam że Stou trochę tych punktów zdobędzie. Do tego gra przeciwko swojemu byłemu klubowi a to zawsze mobilizuje.
Dzis na Canal+Sport Sport2
Suns-NYK Sport2
Warriors-NJ
Boston-Orlando
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :NJ Knicks - Phoenix Suns
1 połowa
Typ: NJ Knicks -3
Kurs : 1,91
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-01-17 19:00

Analiza:

Knicks rozczarowali w ostatnim spotkaniu przegrywajac po kiepskim meczu z Kings.
Nie siedziała skutecznośc graczom z Nowego Jorku a dla druzyny ,która opiera sie tyko na ataku to jest klucz do zwycięstwa.Naszczescie po tym meczu odsapneli i dzis w pełni zregenerowani przystąpią mysle od szturmu.
Suns jak by wracali powoli do optymalnej formy po tych zawirowaniach w ostatnim czasie.Ostatnie dwa mecze to dwa zwycięstwa z New Jersey i Portland.To drugie zwycięstwo z pewnoscią ucieszyło kibiców Suns bo było to zwycięstwo nad dobrą ekipą z którymi Suns sobie nie radzili ostatnimi czasy.
Bardzo dobrze zagrał Steve Nash zaliczajac 13 asyst i 23 pkt.,a skutecznosc Suns wyniosła powyzej 50% .Czy stac ich dziś na zwycięstwo z Knicks?? Mysle ze tak ale nie w początkowej fazie meczu ,jeśli utrzymają dobrą skutecznosc i skutecznie beda pilnowac Hellboya to mogą powalczyć o zwycięstwo.
Ja typuje ze Knicks bedą prowadzić powyżej 3 pkt po 1 połowie bo spodziewam sie szturmu gospodarzy ,którego moga nie wytrzymać goście.
Suns maja coś do udowodnienia gospodarzom po tej ostatniej porazce z nimi 25 pkt.
Knicks wówczas rzucili aż 17 racy celnie za 3 pkt, wiec dzis musza na to goscie uważać tym bardziej bo dzis wraca do skłądu Danilo Gallinari.
Mysle ze pierwsza połowa zdecydowanie padnie łupem gospodarzom, jak mecz sie zakończy, cieżko mi powiedziec ale sądze ze Knicks wygraja.
Polecam grac ten typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom