>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Dobra ze spokojem, pogadamy jak San Antonio odpadnie, narazie mamy RESEASON i tym się zajmujmy, lepiej dla tego tematu i dla całego działu o NBA, prawda panowie moderatorzy? ????

Mecz Den - Mia typowo no bet, nikt nie wie na co stac Miami bez Brona, a nikt nie wie co się teraz dzieje w szatni Dnever...odpusciłbym.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Rywaliazcja Trzech All - Star przeciwko Melo może być bolesna. Melo za bardzo będzie chciał się pokazać na odchodne (?) z Denver. Zbliża się All-Star, a LBJ i nieco mniej DWade uwielbia w takim czasie błyszczeć. Dlatego nie widzę opcji, jeżeli zagrają z LBJ , aby przegrali, tym bardziej, że wczoraj przegrali z Clipp. Dziś jakoś zdecydowanie nie widzę ich porażki. MImo, że Denver po odpoczynku, a Miami b2b.
Billups kompletnie bez formy. Denver nie będzie mogło rozwiznąc skrzydeł jak przeciwko Phoenix, bo obrona Miami na to nie pozwoli, aby kwarty denver konczyli ze zdobyczą blisko 40 punktów.
Zakładam, że LBJ zagra, bo na swoim zaufanym mam portalu cały czas &#39;quest...&#39;.

/
Póki co czekam na rozstrzygnięcie meczu
PE Valencia - Gran Canaria, bo zagrałem +8 Canarie @ 2.01 i under 146.5 @ 1.99 2x1.5j. Okaże się, póki co mam 6.5 zapasu na 2nd half ;p
/Edit:
Terz spojrzałem na ofertę pinn na mecz Den - Mia. Handi spadło z -4 na -2, więc coś to oznacza. Denver nie bronią, to Wade może kosić z Chalmersem i Boshem, bo Billups nie utrzyma Mario jako PG, bo Arroyo, to bardziej pod ustawione akcje. Wcale nie powiedziane, że Heat przegrają, bo jeżeli wyjdą na wymianę ognia, to w Heat też ma kto punktować z dystansu, a przecież Denver nie ma wybitnych obrońców na dystansie. Dodatko Joel Anthony, to dla mnie największy czarny koń w Żarach. Pod koszem utrudni życie Nene.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Orlando Magic vs. Oklahoma City Thunder
Thunder 2,05 Bwin ✅
Magic jako faworyt w tym spotkaniu? Dla mnie rachunek jest prosty. Nawet, jeżeli gospodarze jako centra wystawią Nenada Krsticia. Thunder mają lepszy bilans o jedną wygraną od Magic, ale nie o to tutaj chodzi. Choć to też pokazuje, że wcale nie są jakąś dużo słabszą drużyną od Orlando. A czy słabszą Orlando na teraz, które gra nieźle, ale niektóre z nowych elementów jeszcze nie do końca znalazły miejsce w zespole (Gilbert?)? Dla mnie nie jest to tak oczywiste. Obie ekipy grają b2b, z tym że Thunder wracają do domu, zaś Magic mają przed sobą drugi wyjazd. Magic grali dogrywkę w NO, przegrali ją. W dodatku cały czas tylko ośmioosobową rotacją. Przegrana dogrywka i to wszystko może obrócić się na niekorzyść gości. Thunder mają naprawdę dobrą ekipę. Wczoraj Westbrook po pierwszych 20 minutach meczu miał na koncie zaledwie 2 punkty, by skończyć z 23/8/13. Thabo zrobił genialną robotę w obronie, dodatkowo 13 zbiórek oraz 3 bloki, do tego zdecydowanie uprzykrzył życie rywalom. Durant ostatnio świetnie sobie radzi, zresztą można powiedzieć, że jak zwykle. Green zawsze solidny, Ibaka także, Harden po kłopotach z początku sezonu, gdzie nie robił tego, co miał robić, nie dostarczał punktów, wczoraj trafiając, właściwie nie trafiając 0/3 z gry i tak zdobył ich 8. Krstic 11/7 przez 20 minut. Ogólnie Thunder będą raczej mniej odczuwać trudy b2b. W Magic nie ma już Gortata i Dwight musiał grać te 48 minut, Richardson 43, Nelson 39, kilku ponad 30. Thunder po b2b wracając do siebie mogą prezentować zupełnie inny poziom energii, niż Magic, grający drugi wyjazd dzień po dniu. Mają silny zespół, nie boją się nikogo. Magic dla mnie teraz nie są w czwórce najlepszych teamów ligi i nie będzie wielkim zaskoczeniem, jak przegrają z Thunder na ich terenie.
Washington Wizards vs. Minnesota Timberwolves
Wizards 2,6 Bwin ⛔
Wizards są 0-18 na wyjazdach. Kiedy, jeśli nie teraz? Goście grają ostatnio coraz lepszą koszykówkę, nie prezentują takiej mizerii, jak wcześniej. Znaleźli maszynkę do punktowania w postaci Nicka Younga. Wrócił Wall. U rywali nie zagra prawdopodobnie Beasley. Nie może zdarzyć się lepszy moment, to po prostu niemożliwe. Wolves przegrali 5 spotkań z rzędu i znów są w martwym punkcie. Właściwie bez Beasleya tracą wielką wartość w ataku i nie wiem, czy ktoś go zastąpi. Postara się Love, ale nawet, jak wyczyniał cuda, zresztą wraz z Beasleyem, to nie zawsze starczało do wygranej. W piątce ostatnio gra Brewer, nieźle gra Ridnour, obniżył trochę loty Milicic. Z ławki solidny Webster i Flynn, to wszystko, bez Brewera na ławce jest ona jeszcze gorsza. No i jak zapełnią lukę po B-Easy? Wizards są ostatnio w niezłej dyspozycji, szalona wygrana z Sacramento poprawi im humory. Rashard Lewis, Blatche, McGee, Wall i Young to niezła piątka jak na zespół, który należy do grona najsłabszych w lidze. McGee mógłby tutaj przegrać matchup z Darko, jednak ostatnio, jak pisałem, Milicic ma coraz więcej kłopotów i niekoniecznie to się stanie. Na niskich pozycjach bezsprzecznie przewaga Wizards. Na ławce mają Hinricha, Thorntona, Yi. Całkiem solidnie. Z Sacramento oba zespoły miały po 2 kwarty dominacji, udało się wygrać w dogrywce i myślę, że to może pchnąć Wizards do tak wyczekiwanej wygranej wyjazdowej. Liczę na to, że całe zamieszanie z Technicalami w poprzednim spotkaniu, zawalony przez to mecz, odbije się na grze Wolves i dziś niekoniecznie zrobią to, co każdy w tym sezonie zespół jak na razie robi z Wizards na własnym terenie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Washington Wizards @ Minnesota Timberwolves
Dzisiaj mała oferta na NBA. W meczach skłaniam się ku Nuggets (mecz z Miami każdy ma zakreślony w kółeczko, a już na bank Melo), Magic i T-Wolves. Na potrzeby typu wybrałem mecz Wizards @ T-Wolves. Kompletnie nie martwi mnie brak Beasleya w drużynie gospodarzy. Minny ma młody, ale głęboki skład - jest Wes Johnson, jest Anthony Tolliver i jest oczywiście Martell Webster, który również jest bardzo dobrym strzelcem. Love gra sezon życia, Ridnour ostatnio również w bardzo dobrej formie. Timberwolves to 3 najlepsza drużyna NBA jeśli chodzi o skuteczność za 3ptk, natomiast Wizards są w szarym ogonie, jeśli chodzi o obronę przeciwko trójkom. Do tego Minnesota jest najlepiej zbierającą drużyną w całej lidze NBA, a Wizards jedną z najgorszych (25miejsce). Do tego dzisiaj w Wizards nie zagra Andray Blatche, przez co i tak słabi na tablicach Wizards tracą zawodnika o świetnych warunkach (punkty i zbiórki). Nick Young z Wizards nie powinien powtórzyć wyczynu z meczu z Kings, bo krył go będzie świetny defensor Corey Brewer. Tablice powinny należeć do T-Wolves z Lovem i Miliciem. Po przemyśleniu zdecydowałem się zagrać nie hc na Wilki, tylko...
Kevin Love over 39.5 points + rebounds @ 1.85 Betsson✅✅✅
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Washington Wizards
Typ: 2 (+4)
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Oba zespoły można powiedzieć, że na tym samym poziomie. Brak B-Easy będzie odczuwalny. Mimo wszystko jest, to kluczowy zawodnik T-Wolves. Oba zespoły obecnie są na podobnym poziomie. Braki się wyrównują. Nawet gdyby Blatche zagrał, to i tak Milicic - Pekovic - KLOVE zrobili by różnicę. Jednak jest małe ale... W Wizards mali zawodnicy robią różnicę. Young rozgrywa sezon życia, tak jak center gospodarzy. Do tego jest Wall, który jest bardzo szybki na koźle i na minięciu, więc Ridnour go nie upilnuje w obronie. Solidny zmiennik Hinrich w pogotowiu. Taka seria porażek nie może trwać w nieskończoność przecież. Było wiele mecze pt &quot;jak nie teraz, to kiedy&quot;. O ile się nie mylę jest, to trzecia szansa po zmianach w Wizards. Lewis będzie przydatny w tym meczu i liczę na niego. Oba zespoły bez przewagi boiskowego IQ. Jak dla mnie mecz 50/50. Jednak, że to są teamy, lekko i grzecznie pisząc &quot;underowe&quot;, to wybieram bezpieczniejszą opcje, bo braki w obu składach się równoważą. Widzę wygraną Wizards, bo w końcu muszą przecież wygrać. Jednak jak wspomniałem, bezpieczniejsza opcja na ten mecz jest wskazana.
⛔5j⛔
Oklahoma City Thunder - Orlando Magic
Typ: 2 (-1)
Kurs: 1.91
Buk: tobet
Stawka: 5/10
Oba zespoły b2b. Orlando drugi mecz z rzędu na wyjeździe. Jednak obie w odmiennych nastrojach. 39% z gry, to bardzo mizerny wynik jak na Magików. Nie wierze, że tacy zawodnicy jak Nelson zakończy drugi mecz z rzędu z 2 punktami (1-9 z gry), Turkoglu 8 punktów (2-10), Bass 6 punktów (3-13). Do tego z ławki SG, który rozgrywa najlepszy sezon JJ Redick 30 minut na parkiecie , a tylko 5 punktów i skuteczność 2-11.
Obie drużyny w tym meczu nie zagrają na pełnych obrotach w obronie, bo odbić się to może kontuzją. Kolejna sprawa. Ławka. Jak wspomniałem, w tym meczu spodziewam się więcej ataku niż obrony. Podstawowi zawodnicy Oklahomy ponad 30 minut wczoraj, także da się odbić. Reszta zawodników Green, Harden, Sefolosha, Ibaka, to nie są zawodnicy, którzy udźwigną i wezmą na siebie ciężar gry.
Niestety, ale przeciwko Howardowi i Bassowi będzie trudno bronić. Tym bardziej, że Howard dał wczoraj znak, że 29+20, to może oznaczać problem dla podkoszowych Oklahomy. Krstic mimo wszystko, to nie jest obrońca dla Howarda odpowiedni.
Houston również wymęczyli Thunder, bo preferują szybką grę. Orlando musi zmazać plamę po wczorajszym blamażu, bo skoro ma się 39% z gry, a przegrywa się tylko 3 punktami, to w tym jest pozytyw. Skoro Hornets, to gospodarze i zakończyli z 44% z gry, a wygrali różnicą 3 punktów, to dla mnie jest znak, że Orlando wcale nie jest słabe, a jednak po prostu trafił się słabszy dzień. Przecież żadna drużyna nie utrzyma takiej formy, aby grać ponad 40% z gry. Musiał się trafić taki dzień. Trafił i Hornets wykorzystali. Nie wierzę, że dziś trafi się podobny. Tym bardziej, ze Oklahoma również gra dzień po dniu. Za atak odpowiedzialni są głównie Westbrook i Durant. Po drugiej stronie opcji w ataku jest znacznie więcej, mimo, że od czarnej roboty zawodników przewaga po gospodarzach, ale sporo sił musieli zostawić w Houston.
⛔5j⛔
Denver Nuggets - Miami Heat
Typ: 2 (+1.5)
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Ok. Nawet, gdy LBJ nie zagra, to obok tego meczu na Miami nie przejdę obojętnie. Mimo, ze grają b2b.
Jak wiadomo, to Denver jest drużyną wyłącznie ataku. Miami atak i najlepsza obrona w lidze.
Właśnie, czy przy braku LBJ i grając dzień po dniu będą piłować się w obronie? Sądzę, że nie.
Dlatego również upatruję szansy Heat. Z prostego względu. Chalmers, Mike Miller mają szansę wyjść z cienia i pokazać, że potrafią grać. Głód gry czasami potrafi przyczynić się do wielkiego meczu. Ten głód czuje większość z ławki Miami. Szczególnie Miller, który jest specjalistą w rzutach z dystansu. Już może być nudne, ale powtórzę, że Denver nie broni, a już im dalej od kosza, to jest większa tragedia. Pole do popisu tutaj mają Miller, Chalmers, James Jones i Eddie House. Co różnie tych zawodników od Affalo, JR Smith, Lawson, Forbes? Doświadczenie, ale głównie inteligencja.
Dalej podtrzymuję, że na podstawie meczu z Phoenix nie można oceniać gry Denver, która jest bardzo uzależniona od Melo.
Melo ostatnio zagrał, bo nie miał przeciwnika godnego sobie. Dodatkowo opcja wymiany na linii Denver - Nets - Piston została wstrzymana. Dlatego, że Nets nie chcą razem z nim wziąć Ala Harringtona, którego kontrakt jest ważny jeszcze 4 lata i gwarantuje mu ponad 28 mln $.
Powraca temat wymiany z Knicks. Melo gdyby przeszedł do Nets, to i tak by nie był zainsteresowany podpisaniem tam wieloletniej umowy, bo jak postanowili z żoną ich kariery powinny przebiegać w Nowym Jorku.
Czy takie zamieszanie nie przeszkadza samemu Melo i drużynie? Sądzę, że na ogół, to nie działa dobrze.
Decyzja z LBJ ma być podjęta przed samym spotkaniem.
Denver mnie nie przekonują swoją grą. Wygląda, że zatracili swoje prawidzwe &#39;ja&#39; z poprzedniego sezonu. Nie ma się co dziwić, gdy na dniach może dojść do prawdziwej rewolucji w Nuggets.
Jak wspomniałem pod koszem Nene nie będzie miał łatwej przeprawy, bo czekają na niego Igluaskas i Anthony. A przecież jest jeszcze Wade i Bosh, którzy są w lepszym położeniu, ale mimo obstawy z takimi zawodnikami jak Miller, Chalmers, Arroyo, House są w stanie sprawić niespodziankę, a taki kurs mnie zachęcił. Rzadko się spotkamy z takim kursem na Miami. Dlatego chcę wykorzystać, bo jak dla mnie, to będzie mecz 50/50, więc warto sięgnąć po wyższy kurs, bo Miami mimo wszystko jest wielkim zagrożeniem nawet bez LBJ dla Denver, które mnie w ostatnich meczach po prostu rozczarowali swoim stylem gry. Oglądało się ich tragicznie. Tak jak Phoenix, a przecież oni nie mieli żadnych zmian w zespole. Może tak działają wieści i zamieszania wokół wymian?
⛔5j⛔

GL
/EdYt:
Gratulacje panowie za wczorajszą noc. Widać, że jak zgadzamy się do meczy, to jest zieleń. Dziś już widzę pewne rozbieżności ????
/EdYt # 2
Na jutro już widzę dla mnie bardzo ciekawe spotkania:
Toronto Raptors - Detroit Pistons; 1 (-5) @ 1.99
Utah Jazz - Cleveland Cavaliers; 1(-14.5) @ 1.95 , goście bez : Varejao, Parker, Gibson, Powe, Eyenga, Graham. Wygląda, to bardzo tragicznie. Utah u siebie mocni, w pełnym składzie. Nie widzę powodu, aby nie pokryli handi. Tym bardziej, że ostatnio zawodzili, a jak pokazał przeciwko LAL 54 pkt na wyjeździe, to Cavs w Utah sa skazani na porażkę. Jak można mówić o mobilizacji i odpowiednim podejściu przy takich brakach z których każdy sobie zdaje sprawe i takiej sromotnej porażce na wyjeździe i serii 11 porażek z rzędu? Utah nie podłoży się, aby poprawić ich humory, bo są zdecydowanie drużyną poza ich zasięgiem nawet, gdyby grali w pełnym składzie.
Lakers - Nets; 1 (-13) @ 1.95
i mocniej do zastanowienia:
Indiana - Bulls ; 2 @ 1.91
GSW - Clippers; 1(-4) 2. 02
Boston - Bobcats; 1(-9) @ 2
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Nie wierzę panowie, że stawialiśćie na Wizards....?!?!
Na dziś gramy tak:
76ers vs Milwaukee
Typ: 2 over 92.5
Kurs: 1.85
Buk: Bwin
Mobilizacja w drużynie Philadelphi napewno będzie, tylko cyz to wystarczy? Czy drużyna nie jest troche zestresowana sytuacja? Dziś mierza się po raz 2 z Bucks, pierwszy mecz to zwycięstwo, jednak wtedy Bucks nie prezentowało się tak jak teraz.Obecnie maja bilans 14-22, czyli o 1 porażkę i zwycięstwo mniej niz Sixers.
Do tego na 8 miejsce na wschodzie wskoczyło rozpędzona ekipa Bobcats! To wszystko razem sprawia, że będzie walka jak o życie,a co za tym idzie poprawa gry Sixers.
P.S Początkowo stawialem na 76ers, ale wybralem over
GSW - L.A Clippers
Typ: 2 @ 2.35
Buk: Bwin
Po 5 dniach ponownie stają na przeciw siebie.To już 3 mecz w tym sezonie, do tej pory zawsze wygrywał gospodarz.Jednak Pierwszy mecz w GoldenState to był początek sezonu, a wiemy jak wyglądali Clippersi.Teraz na półmetku rozpędzone Clippers, gdyby była to konferencja Wschodnia, napewno byli by w play-offach z obecną grą.Ekipa Warriors u siebie mocniejsza, ale na dzień dzisiejszy uważam, że Clippers odniosą kolejne zwycięstwo. TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!
Phoenix - Portland
Typ: 2 @ 2.20
Buk: Wzbmilenium
8 drużyna Western Conference jedzie do Phoenix, Arizona.W Tabeli za plecami PTB znajdują się Grizzlies, Rockets i goniące Clippers jeszcze u dołu ;)))) Tak więc zagrożenie i oddech rywali czuć na plecach. Po ostatnich 2 porażkach z czołówką czas na zwycięstwo z drużyną, którą pokonali 3krotnie w tym sezonie.Portland jest silne, ale zwycięstwa nadal są im niezbędne, nie mogą doznawać porażek z ekipami pokroju Suns(w obecnym stanie), aby granica błędu została na inny mecz. Widziałem informacje o kontuzji gracz ROY?! z Portland. Nie znam gostka(...ta przerwa), ale sądzę, że sprawi to, że ta drużyna wyjdzie niesamowicie skoncentrowana i wygra.
P.S wg. mnie UNDER&#39;owe spotkanie, ale nie mam progów....
Houston - Hornets
Typ: 2 @ 2.10
Buk: Wzbmilenium
Walczące na zachodzie, ciągle solidne Rakiety kontra Szerszenie w formie.Z korzyści na Hornets nasuwa mi się taka myśl, że w ich wypadku trzeba kontynuować tą świetną grę, wygrywając z kolejnymi ekipami, aby nie były to tylko 2 zwycięśtwa z kims z czołówki, a potem TO MY HORNETS ŚREDNIAKI.Tą serię ewidentnie trzeba utrzymać, i trzymać 6 pozycje na zachodzie, aby uniknąć L.A Lakers (wiadomo o co chodzi).
Typ mocno ryzykowny, ale mimo wszystko warty grania. BARDZO WAŻNE ABY UTRZYMAĆ SERIĘ DLA NOH!!!!
Btw. Sądzę, że dziś można wytypować całą kolejkę z góry na dół stawiając na:
Chicago
Toronto
Boston
New York
San Antonio
Utah
L.A Lakers
To jest ten dzień ???? ))))))))))))
I LOVE THIS GAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wkońcu weekend, BUSY NIGHT in NBA, jest czas, aby pooglądać i nadrabiać zaległości, oh yeah, calutki tydzien czekalem ???? ))))))))
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Utah Jazz - Cleveland Cavaliers
Typ: Utah Jazz wygra róznicą 26 lub więcej
Kurs : 4,00⛔:;/:
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-15 03:00

Analiza:

Seria 11 porapzek Cav&#39;s to wynik okropny ale co gorsze dla tej drużyny nie widac w bliskiej przyszłości by tą serie przerwać.Ostatni mecz Cavaliers to totalny antybasket.
Rzucić 57 pkt w 48 minut to jest śmiech na sali.Skutecznosc z gry 29,9%, za 3 pkt 7,1% i z osobistych 62,5%.W obronie równie słabo zagrali jak w ataku ,Lakers skutecznosc mieli powyżej 50% z gry jak i zarówno z rzutów za 3 pkt i ostatecznie mecz zakonczył sie 112-57.
Rekord na wyjazdach Cav&#39;s to 3-18, te 3 zwycięstwa były w listopadzie i to wszystkie pod rząd z Philadelphia 76ers 123-116,Washington 107-102 i Cleveland 93-91.
Kontuzje gosciom nie pomagają. Anderson Varejao ,który był mocnym punktem Cavs od 3 lat musiał przejsc operacje i nie zagra do konca sezonu, Anthony Parker jak i Daniel Gibson beda odpoczywac co najmniej przez weekend.Powe również przeszedł operacje ,a Christian Eyenga napewno nie zagra z powodu kontuzji.
Kim Cavs beda grać w kolejnych meczach?? Aż szkoda mi sie zrobiło ich bo gdy grał tam LBJ to kibicowałem im, teraz czekają ich ciezkie czasy bo nie dosc ze przegrywają mecz za meczem to jeszcze zrobił sie w klubie szpital.
Utah natomiast zagrali ostatnio wyborny meczyk z Knicks, obie druzyny poszły na wymiane ciosów i mecz zakonczył sie wysokim wynikiem 131-125.
Jazzmani zakończyli mecz ze skutecznoscia 58%, bardzo dobry wynik.
Paul Millsap razem z Williamsem bedą dzis mieli swoje show i wydaje sie ze Utah wygrają to spotkanie z przewagą powyzej 30 pkt.Polecam grac ten typ.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
zgadzam się zdecydowanie co do typu na Portland. Już wczoraj wpadł mi w oko i myślałem że kurs będzie w granicach 1,8 max na nich. To co teraz grają Słońca to głowa mała. Na farcie pokonali NJ, które odniosło na wyjeździe raptem 3 zwycięstwa. Nie wiem jak to się stało że przegrali bo akurat w przewie pomiędzy kwartami zasnąłem. Na dobrze grające i broniącą ekipę z Portland, która w końcu zaczyna grać pełną paką i powinni z meczu na mecz grać coraz lepiej to zdecydowanie za mało.
a co do dzisiejszego typu na Wade, jeden plus mego stawiania to to że tobet nie przyjął karty Maestro, bo była by duża strata a tak jest znacznie mniejsza bo w mbanku miałem tylko trzy stówy. Dwyane w pierwszej kwarcie jak na takiego zawodnika zrobił rzecz nie zwykłą trafił 1z6 osobistych w pierwszej kwarcie. A gdy już Denver odjechało to nie opłacało się go wpuszczać i nie grał (chyba bo nie oglądałem całego meczu) w czwartej kwarcie. Zastanawia mnie jaki kurs będzie na Miami z Chicago ,bo żary powinny wygrać w końcu.
Co do reszty to mam zdanie takie jak kolega wyżej widzi mi się win Chicago, Bostonu i NYK. SA też powinni pokryć handicap choć chyba sam zagram na nich jakieś -6 może -7.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Planuje dzis m.in. NYK -7.5. Chlopaki z Nowego Jorku juz daaaawno nie grali u siebie (ostatni mecz pamietny triumf nas SAS), a w domu, z tego, co mi wiadomo, spisuja sie bardzo dobrze. Uwzam, ze powinni pociagnac te minus osiem punktow. A Wy? Prosze o opinie.
Pzdr!


Edit:
A to moje pozostale typy na dzis, odnosnie ktorych tez chetnie uslysze slowo komentarza.
TOR - DET @ 1.45
LAL -10.5 - NJN @ 1.61
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Sacramento - New York -8,5 TYP:2 @ 1,917 ⛔
Też planuję zagrać dziś Nowy Jork. U siebie naprawdę są dobrą drużyną, chociaż i rywale na mecze w MSG potrafią się nieźle spiąć ???? Ale w meczu z Sacramento nic nie ma prawa się wydarzyć, Amare będzie miał okazję w ataku poszaleć, pod koszem wśród przeciwników nie ma godnego siebie rywala. Właśnie wrócili z touru po zachodzie, gdzie ograli solidne Portland, tutaj powinni wygrać z solidną przewagą.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Suns-Portland 2 @ 1,86 bettson⛔

Kursy spadają w b. szybkim tempie. I ja się temu wcale nie dziwię. W ogóle do mnie ostatnio gra Suns nie przemawia. Latający bez głowy Nash, obwób słabiutko, na pozycji centra masakra. I toto jest &quot;wyceniane&quot; po równo z Portland? Bez żartów.
Jka dla mnie najpewniejsze na dziś. Zeby było trochedrożej dokładam NYK za 1,24. Choć możliwy brak ich lidera podnosi kursy u buków ( z 1,20 )
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Chicago Bulls vs. Indiana Pacers
Pacers 1,95 Bwin ⛔
Na początku kontuzji Noah uważałem, że jak na razie Kurt Thomas daje radę, jednak nie będzie tak w nieskończoność. Dla mnie już wyczerpała się formuła z Thomasem w piątce i Bulls powinni niecierpliwie wyczekiwać powrotu swojego podstawowego centra. Przegrali w Newark, w Philadelphii, w Charlotte. Teraz chyba będzie jeszcze trudniej. Pacers ostatnio może nie nawiązują do fantastycznej gry z wcześniejszej fazy sezonu, ale wyszli z kryzysu. Wygrali z Sixers na ich terenie, potem u siebie z Mavs. Oglądałem to spotkanie, naprawdę solidna gra dzisiejszych gospodarzy. Darren Collison, Brandon Rush, Tyler Hansbrough czy niesamowicie grający tamtej nocy Paul George mieli swoje momenty. Krótko grał Hibbert, bo pod koszami dominował Foster, który miał słabe 1/5 z gry, ale widać było, że po obu stronach parkietu robi dobrą robotę. A są jeszcze przecież Ford, Dunleavy oraz Posey, tak więc graczy, mogących zagrać niezłe spotkanie, nie brakuje. Nad wszystkim oczywiście czuwać musi Danny Granger, który notuje niezły sezon i potrafi prowadzić zespół do wygranych. Jest świetnym liderem dla takiej ekipy. W Bulls Thomas ma coraz częściej problemy i daje zespołowi coraz mniej, choć gra sporo, w dodatku w kiepskiej formie jest Taj Gibson. Nie ma więc komu załatać dziury pod koszem. Sam Boozer nie wystarczy, choć Carlos gra swoje, to nie może robić za dwóch tym bardziej, że wybitnym obrońcą nie jest. Sporo opiera się na Rose-Deng-Boozer, ostatnio niepokojąco słabo grają jednak inne ważne ogniwa, jak wspomniany Gibson, Bogans czy Watson. Korver, Brewer zwykle sprawiają, że zespół ma solidną ławkę, ostatnio jednak także grają bez błysku. Wszystko to oczywiście zmieni się po powrocie Noah, ale na dziś Bulls naprawdę prezentują się źle i choć dzięki prostemu terminarzowi bilans jest dobry, to jednak ostatnio przyszło obniżenie formy, jak już pisałem, wyczerpała się formuła gry z Kurtem Thomasem w piątce, który dostaje 30 minut w meczu. Ostatnio trzech liderów Bulls nie otrzymuje żadnej pomocy od pozostałych graczy, Indiana pod tym względem u siebie przewyższać będzie zespół z Chicago, bowiem ma sporo zawodników, mogących dużo namieszać.
LA Clippers vs. GS Warriors
Warriors -3,5 1,91 Bwin ✅
Clippers są na ustach wszystkich po tym, jak przerwali 13-meczową serię Heat. Wygrali 8 z ostatnich 11 spotkań, notują passę 3 zwycięstw z rzędu. 3 u siebie, z Nuggets, Warriors, Heat. Czy jednak są na tyle klasowym zespołem, by potwierdzić swoją świetną grę w kolejnym spotkaniu, tym razem na wyjeździe? Tu zaczynam mieć wątpliwości. Tym bardziej, że Warriors mogą narzucić im swój styl i niekoniecznie będzie to odpowiadać Clippers. Grają u siebie, gdzie są mocni. O mały włos nie ograli Lakers, którzy tylko dzięki świetnej w ofensywie ostatniej kwarcie (46 pkt.) zwyciężyli różnicą 5 pkt. Ellis i Dorrell Wright notują niesamowite zdobycze, Steph Curry im dorównuje, Lee i Biedrins to także nieźli gracze, choć mają swoje wady. Lee przecież w poprzednim sezonie był stawiany przez wielu na równi z All-Starami. Kiepska rotacja, Law, Gadzuric, Radmanovic, R. Williams, Amundson(?). Często ograniczona do 3 wchodzących z ławki. To powinien być zupełnie inny mecz niż ten niedawny w LA, pomiędzy tymi zespołami. Tutaj to Warriors będą czuć się komfortowo. Choć Baron Davis odzyskał formę, a Griffin i Gordon dalej grają na wysokim poziomie, to jeśli pozwolą Warriors grać na tym poziomie i tym tempie, które grają u siebie, nie dadzą rady. Jordan i Gomes stanowią solidne dopełnienie piątki, jednak nie są graczami stworzonymi do takich rywali. Ogólnie rzecz biorąc, własny parkiet daje Warriors wielką przewagę, a Clippers dla mnie nie są tymi, którzy będą wygrywać seryjnie i nawet jeżeli zdarzają się świetne pojedynki, to kontynuować to będzie niezmiernie ciężko i jakoś nie wierzę w to, by po raz drugi zamknęli Warriors na bardzo niskim procencie z gry i zdemaskowali ich up-tempo.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Indiana - Chicago ✅✅
Mimo wszystko uważam, że Chicago wygra. Przewaga pod koszem gości. Poukładana koszykówka z nonszalancją Pacers. Obrona Byków nie pozwoli za bardzo rozwinąć skrzydeł Pacers. Chyba, że gospodarzom wszystko będzie wchodzić, to Byki będą mieć problem.
Jednak moja propozycja, to wygrana gości @ 2.00
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks✅✅
Oba zespoły w ostatnim czasie wydają się być w formie. Do zespołu powraca Drew Gooden, który na walce o zbiórki bardzo się przyda. Bucks potrafią bronić. Jeżeli obrona będzie kiepska i dziurawa, to mają kim nawiązać atak z 76ers, bo jest Salmons, Maggette, Boykins, Douglas - Robertas, Ilyasova i być może Bogut. Handi +5 Bucks @ 1.94, bądź nawet ich win?
Toronto - Detroit⛔⛔
Jak dlamnie po powrocie Bargnaniego , to Detroit nie mają szans z Raptors. Niepewny występu jest Wallace. Toronto gra bardzo szybką koszykówką. Barbosa ostatnio notuje zwyżkę i jako zawodnik z ławki może być kluczem w tym meczu. Handi -5 Toronto @ 1.93 wg. mnie.
Boston Celtics - Charlotte Bobcats⛔⛔
Niestety, ale Boston musi wygrywać takie mecze. Mimo wszystko po zmianie, to nadal piętą achillesową są występy Bobcats na wyjeździe. Mimo powrotu G. Wallace&#39;a , a braku Garnetta i niewpenych występu Erdena i JO&#39;Neala, to stawiałbym na -8 Boston. Allen, Pierce, Rondo, Davis i Shaq. Z ławki Robinson, Marquise Daniels robią ostatnio dobrą robotę.
Własny parkiet, więc Boston ma znaczną przewagę.
-8 @ 1.98
New York Knicks - Sacramento Kings✅✅
Tutaj kompletnie nie mam pomysłu na ten mecz. Niepewny występu Evans. Jednak skłaniałbym się bardziej ku opcji handi +9 Kings. Knicks wracają do domu po wyjazdach, ale nie mam przekonania co do ich gry. Kings ostatnio coś grają i myślę, że jeżeli oba zespoły otworzą się na atak, a przede wszystkim Kings będą mieć skuteczność, to powinni pokryć +9 handi @ 1.91
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks✅✅
Ciężko stwierdzić. Wiadomo, że Butler wyłączony i w tym meczu ponownie zabraknie Dirka. Gołym okiem widać, że Dallas są w dołku, a głównie daltego, że brakuje lidera. Nie mam pomysłu. Jeżeli bym musiał wybierać, to -9.5 Spurs @ 1.94
Houston Rockets - New Orleans Hornets⛔⛔
Przewaga parkietu. Hornets wygrali z Orlando, fakt. Jednak zagrają bez Bellineliego . Brooks, Lowry, Scola potrafili postawić się Bostonowi w Garden, więc dlaczego nie mieliby wygrać z Hornets przed własną publicznością? Dla mnie zwycięstwo Rakiet @ 1.82

Utah Jazz - Cavaliers✅✅
Co tutaj dużo pisać. Cavaliers obecnie najsłabsza ekipa w NBA. Do tego wyjazd, gdzie podejmować ich będą groźni Jazzmani. Cavs bez Eyengi, Powe, Grahama, Gibsona, Varejao, Parkera, więc wydaje się tutaj dobrym rozwiązaniem -14.5 Utah @ 1.95
Golden State Warriors - Los Angeles Clippers✅✅
GSW są groźni u siebie. Clippers ostatnio w gazie, ale większość meczy u siebie. Sprawdzian jak sobie poradzą z nieobliczalnym trio Wright - Curry - Ellis. Do tego solidni zawodnicy, którzy ich wspierają Gadzuric, Amundson, Lee, Biedrins.
Clippers, to głównie Davis - GRIFFIN - Gordon. Pierwszy asystuje, ale wykonanie meczu i jego +15 jakoś ciężko widzę. Dla dwóch ostatnich, to normalna rzecz. Jednak dla w/w trójki z GSW, można powiedziec, że to standard, dlatego w tym upatruję szansę gospodarzy na zwycięstwo @ 1.70
Los Angeles Lakers - New Jersey Nets⛔wygrali 12, 1 punkt:/⛔
Nets, to trochę mocniejszy zespół na chwilę obecną od Cavs. Bardziej groźniejsi. JEdnak parkiet, Kobe - Gasol - Bynum - Odom - Fisher - Brown, to za wysokie progi dla gości. Mimo, że Farmar i Vujacic będą mieli szansę pokazać się Jacksonowi, ale jako jego przeciwnicy, to Phil wie jak takich gości zatrzymać, których trenował, a Vujacic i jego gorąca głowa mogą mu bardo przeszkodzić w tym meczu, stąd -13 LAL @ 1.93
Phoenix Suns - Portland Trail Blazers✅✅ W końcu Słońca się obudziły! Bardzo przyjemnie się ich oglądało! Tak jak &quot;stare&quot; dawne Phoenix ???? ✅✅
Może zaszokuję wszystkich, ale widzę tutaj szansę dla Suns. Wiemy, że Portland, to mocna ekipa. Głównie u siebie. Na wyjazdach obrona nieco szwankuje. Można powiedzieć, że obecnie forma PTB znacznie lepsza. OK. Można powiedzieć, że PTB będą chcieli zrewanżować się za porażkę w PO z poprzedniego sezonu. Mają duże szanse, bo nie ma Stoudemire. Jednak przewaga Suns, to ich atak i parkiet. Jeżeli Suns się wstrzelą, to PTB może ten mecz przegrać, więc widzę PHX win @ 2.10

Póki co sam siebie wysłałem na ławkę kar za wczorajszą NBA. Póki co przerwa. Dziś za dużo meczy i nie chciałem ulec pokusie. Wg. mnie bardzo ciekawie wygladają -13 LAL i -14.5 Utah. Dlatego wolę póki co być w roli widza.
/EdYt:
Teraz na półmetku rozpędzone Clippers, gdyby była to konferencja Wschodnia, napewno byli by w play-offach z obecną grą.
Muszę przyznać, że bardzo cię poniosło w tym stwierdzeniu. Bardzo. Po pierwsze na chwilę obecną ze swoim bilansem zajmowaliby 12 miejsce. Sądzę, że o zajęciu 8 miejsca bardzo by im przeszkodzili Bobcats, Bucks, a nawet i 76ers patrząc oczywiście na obecne miejsca tych zespołów. Do rozdzielania miejsc w PO jeszcze bardzo daleko. Dlatego spokojnie. O miejsca 5-8 często rywalizacja trwa do ostatnich spotkań, więc takie pisanie, to jest dla mnie bzdurą.
W zachodniej do końca RS wg. mnie spadnie Hornets z obecnego miejsca. Phoenix jak się zgrają i zaskoczy &quot;to coś&quot;, to również wskoczą do 8. Jednak w zachodniej, to od miejsca 6-8 będzie ogromnie ciasno!
/EdYt#2:
W końcu Słońc(a)e wyszły za chmur! Suns pokazują swoje prawdziwe obliczy! Oby tylko było tak dalej!
Na jutro:
Atlanta Hawks - Houston Rockets; 1 (-7) @ 1.91 bwin
Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets ; 1 (+1) @ 1.91 bwin
Washington Wizards - Detroit Piston; 1(-4) @ 1.91 boyle
Chicago Bulls - Miami Heat ; 2 @ 1.7 bah
Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks ; 1(-6.5) @ 1.85 bah
Minnesota Timberwolves - Orlando Magic ; 2 (-8.5) @ 1.85 bah
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers ; 1(-15) @ 1.91 bwin
Portland Trail Blazers - New Jersey Nets; 1 (-10) @ 1.91 bwin
Coś się wybierze za dnia. GL
@davydenko
Są słabsi od Bobcats ????
Natomiast brawo za Hornets win!
--------------------------------
Może w końcu trochę osób ochłonie spuszczając się tak nad grą Knicks. W końcu ktoś im wylał kubeł zimnej wody na głowę i to te słabe Kings. Przecież dla niektórych Knicks, to była najlepiej grająca drużyna. Jeżeli atak nie siedzi, to nci nie mają innego do zaoferowania. 80 punktów u siebie? - ŻENADA. Pisałem, ze Knicks powoli słabną i Kings to potwierdzili.
Drugi mecz. Świetnie wykorzytane value. Jak czytałem wyżej Portland i Knicks byli pewniakami. Jednak nie ma co patrzeć na kursy ???? Ta wygrana nad Portland teraz powinna dodać skrzydeł dla Słońc i powinni zacząć grać swój basket. Zawsze przychodzi moment przełamania, a Słońca tego potrzebowały jak wody, bo mają potencjał w swoich szeregach!
 
N 196

nicks

Użytkownik
na dzisiaj pewny tripelek
chicagi-miami typ 1 kurs 2.1
buk toto-mix
Nie mam czasu ani checi pisac jak kiedys, Na przebieg meczu nie bedzie miał wpływu wczorajszy dzien, Chicago bedzie silnie zdeterminowane aby bronic United Center pomimo gry wczoraj. Ta pauza wpłynie jedynie negatywnie na Miami,pomimo wypoczynku Żary nie beda czuły tak dobrze gry i troche potrwa nim wejdą w mecz,Analiza jak i typ jest pod obecność Jamesa, a jak on nie zagra to jeszce lepiej,
Dzis bedzie ciezki mecz dla obydwu stron ( w poczatkowej fazie) duzy wpły bedzie miala dyspozycja rzutowa, DWade, nie licze na jego rzut, James bedzie mial trudnego rywala Denga, Aroyo , Chalmers, takze, Bosh bedzie pod duża presja bo zakładam iz Boozer dobrze zagra i Bosh nie sprosta zadaniu.Słaba gra zespołowa, słaby dystans,Słaba dyspozycja conajmniej 2/3 zawodników z Wielkiej Trójki, słabe wsparcie z ławki i poprostu Spostra zrozumie ze juz po zawodach i zdejmie w miare szybko czołowych graczy.
w Chicago licze na ławke Gibson dobra robote pod koszem, Korver na jego scoring, Na Webstera, Na Twarda gre pod koszem Denga, Boozera, Thomas bedzie miał w miare łatwo, no i Rose bedzie objezdzał 1 linie obrony w tedy odrzucenie na obwód badz podanie wysokiemu,albo sam bedzie konczył,
Przewiduje słąba gre Miami, ich dołek potrwa jeszce jakis czas,szli ładni i nieoczekiwanie stracili powietrze, Chicago ogra ich jak kelnerów, jestem pewny typu na 100 %, Wade zabardzo bedzie chciał pokazac sie w swoim rodzinnym miescie a akcje solowe nie przyniosą korzysci dla druzyny jak i jego samego, srednia gra bosha i Jamesa a reszta to 0 dzis bedzie znaczyc na parkiecie,
Tak wyobrazam te spotkanie i kurs 2.1 jest czyms pieknym grajcie puki James jest pod ? ale nawet z nim gram na chicago
(mecz podobny do staria z bostonem choc miami nie bedzie stawiało takiego oporu,a i w tedy stawialem na chicago)
na dzis takze Orlando po 1.4 i Mephis po 1.4 buk takze toto ale tu analizy nie bede pisał, orlando jak i mephis dzis walcza o zwyciestwo jak o zycie a p buk takze toto ale tu analizy nie bede pisał, orlando jak i mephis dzis walcza o zwyciestwo jak o zycie a p[rzeciwnicy slabiutcy
Pozdrawiam
 
money 52

money

Użytkownik
,pomimo wypoczynku Żary nie beda czuły tak dobrze gry i troche potrwa nim wejdą w mecz,Analiza jak i typ jest pod obecność Jamesa, a jak on nie zagra to jeszce lepiej, Dzis bedzie ciezki mecz dla obydwu stron ( w poczatkowej fazie) duzy wpły bedzie miala dyspozycja rzutowa, DWade, nie licze na jego rzut, James bedzie
czy Ty widzisz co piszeszz??jak nie miozna liczyc na Wade&#39;a rzut skoro ten gośc ma 25 punktow na mecz i rzadko schodzi ponizej tego poziomu?to nie jest obiektywna analiza,zbytnio faworyzujesz Bulls choc sam twierdze ze jesli James nei zagra to Chicago wygra
jesli faktycznie James nie zagra to od siebie proponuje over 26 pkt Wade&#39;a
 
tomex94 16

tomex94

Użytkownik
czy Ty widzisz co piszeszz??jak nie miozna liczyc na Wade&#39;a rzut skoro ten gośc ma 25 punktow na mecz i rzadko schodzi ponizej tego poziomu?to nie jest obiektywna analiza,zbytnio faworyzujesz Bulls choc sam twierdze ze jesli James nei zagra to Chicago wygra

jesli faktycznie James nie zagra to od siebie proponuje over 26 pkt Wade&#39;a
LBJ powinien zagrać. :cool:

&quot;Miami is optimistic James will play Saturday. He is averaging 29.2 points against the Bulls over his career, his second-highest average against Eastern Conference opponents he&#39;s faced more than twice. He is also scoring 31.4 points per game in Chicago.&quot;
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
na dzisiaj pewny tripelek
chicagi-miami typ 1 kurs 2.1
buk toto-mix
Nie mam czasu ani checi pisac jak kiedys, Na przebieg meczu nie bedzie miał wpływu wczorajszy dzien, Chicago bedzie silnie zdeterminowane aby bronic United Center pomimo gry wczoraj. Ta pauza wpłynie jedynie negatywnie na Miami,pomimo wypoczynku Żary nie beda czuły tak dobrze gry i troche potrwa nim wejdą w mecz,Analiza jak i typ jest pod obecność Jamesa, a jak on nie zagra to jeszce lepiej,
Dzis bedzie ciezki mecz dla obydwu stron ( w poczatkowej fazie) duzy wpły bedzie miala dyspozycja rzutowa, DWade, nie licze na jego rzut, James bedzie mial trudnego rywala Denga, Aroyo , Chalmers, takze, Bosh bedzie pod duża presja bo zakładam iz Boozer dobrze zagra i Bosh nie sprosta zadaniu.Słaba gra zespołowa, słaby dystans,Słaba dyspozycja conajmniej 2/3 zawodników z Wielkiej Trójki, słabe wsparcie z ławki i poprostu Spostra zrozumie ze juz po zawodach i zdejmie w miare szybko czołowych graczy.
w Chicago licze na ławke Gibson dobra robote pod koszem, Korver na jego scoring, Na Webstera, Na Twarda gre pod koszem Denga, Boozera, Thomas bedzie miał w miare łatwo, no i Rose bedzie objezdzał 1 linie obrony w tedy odrzucenie na obwód badz podanie wysokiemu,albo sam bedzie konczył,
Przewiduje słąba gre Miami, ich dołek potrwa jeszce jakis czas,szli ładni i nieoczekiwanie stracili powietrze, Chicago ogra ich jak kelnerów, jestem pewny typu na 100 %, Wade zabardzo bedzie chciał pokazac sie w swoim rodzinnym miescie a akcje solowe nie przyniosą korzysci dla druzyny jak i jego samego, srednia gra bosha i Jamesa a reszta to 0 dzis bedzie znaczyc na parkiecie,
Tak wyobrazam te spotkanie i kurs 2.1 jest czyms pieknym grajcie puki James jest pod ? ale nawet z nim gram na chicago
(mecz podobny do staria z bostonem choc miami nie bedzie stawiało takiego oporu,a i w tedy stawialem na chicago)
na dzis takze Orlando po 1.4 i Mephis po 1.4 buk takze toto ale tu analizy nie bede pisał, orlando jak i mephis dzis walcza o zwyciestwo jak o zycie a p[rzeciwnicy slabiutcy
Pozdrawiam
Czy moderatorzy to przeczytali? Dla mnie, to po prostu jest ewidentne faworyzowanie Bulls. Przecież o jakim scoringu Korvera można mówić? Jego płaskie trójki? Nawet jak nie zagra LBJ, to i tak Miami powinni wygrać. Kto zatrzyma Wade&#39;a? Nikogo nie widzę. Po dwóch porażkach z rzędu muszą się obudzić. Chicago mimo wszystko dobry przeciwnik. Obrona spotka się z obroną szanowny nicks. Tylko mała różnica. Więcej w ataku mają do powiedzenia goście. Dlatego na zmęczone Byki, to może być za dużo. Kurt Thomas będzie mial łatwo :grin: Sam Boozer nie będzie mial łatwo z dueterm Ilguaskas - Anthony. Deng/Gibson nie wiem, czy zatrzymają Bosha tak jak przedstawiłeś. Jeżeli Byki nie będą miały wsparcia z ławki tak jak ostatnio, to niestety, ale czeka ich porażka. Tym bardziej, że grają b2b. Sam Rose tym razem, to niestety za mało będzie na Miami. Tym bardziej, że wczoraj grał powyżej 30 minut przeciwko Indianie.
Ja widzę tutaj win Miami, a nawet -2.5 @ 1.91
Moja &quot;taktyka&quot; na prawo serii. Byki 7 zwycięstw w domu z rzędu, a Miami 2 porażki z rzedu. Wg. mnie Miami wygrają, bo Miami z mocniejszymi przeciwnikami po prostu odstają. Męczyli się ze słabszymi u siebie. Co dopiero z Heat? Chyba, że będzie taka mobilizacja na zasadzie &quot;bij mistrza&quot;.
Heh przeciwnik Memphis &quot;cieniutki&quot;? Chyba sobie kpiny urządzasz...
nicks, wybacz. Ale takich pierdół już dawno nikt nie pisał tutaj na fb. Przeraziłem się czytając twoją analizę. Musiałem to napisać. Wybacz.
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
możliwy jest dziś powrót Dirka do składu Mavs, także wcale to MEM nie jest takie pewne
Dirk Nowitzki could be ready to play vs. Memphis on Saturday.
&quot;He worked out hard today and we have to see how he feels [Saturday],&quot; coach Rick Carlisle said. Dirk has resumed contact drills but admitted he has &quot;a little trouble&quot; with certain movements. If he doesn&#39;t play Saturday, he could return Monday.

zatem lepiej się wstrzymać póki nie ma oficjalnej decyzji
 
D 7

davydenko

Użytkownik
nawet bez LBJ Miami dzisiaj powinno wygrać.Wade ostatni mecz nieudany, także teraz wypada to zmienić,a i cały zespół napewno nie chce kolejnej porażki .
Zgadzam sie ze SteveNash13, ze granie na Memphis wcale nie takie pewne, jeszcze po takim kursie, wrecz odstrasza.
Tak samo uwazam, ze Orlando moze nie miec wcale takiej latwej przeprawy dzisiaj.LeśneWilki są mocne u siebie, a terminarz Orlando to mecz z Celtics za 2 dni.
Atlanta powinna sobie dzis poradzic dosc spokojnie (-5.5) jak i Detroit (-3.5).
P.S
Prosze o nieusuwanie postów z powodem, że moje typy to &quot;tabela&quot;.Jesteśmy na forum, wyrażamy swoje opinie, czekając na krytykę innych, można się zgadzać, można mieć odmienne zdanie i to wyrazić.
AAA no i jeszcze dobrze wyglądające NOH Over 90.5
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Dlaczego sądzicie, że Minnesotra jest mocna? Dziś sprawdzi się na ile K Love jest mocny. Przeciwko sobie będzie miał Howarda, który ostatnio notował bliżej 30 punktów i ponad 10 zbiórek.
Dodatkowo Leśne Wilki osłabione brakiem B - Easy. W meczu z Orlando, to wielkie osłabienie. Tym bardziej, że Orlando jest po dwóch porażkach na wyjeździe. Dziś tego meczu nie moga przegrać. Minnesota jest słaba! dlatego -7 można brać, wg. mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom