>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
D 7

davydenko

Użytkownik
Wczoraj sie nie udało.
Toronto dało radę, ale nie przekonali mnie, bardziej Kings bez Evansa, i jutro czekam na progi gram over kings z wizards.
L.A Clippers kolejny bardzo dobry mecz, griffin w trakcie troche niepocieszony z malo efektownyj gry chyba, co do notowan przed all-star;d Z tego co widziałem słabo ławka goldenstate, Wright kąsił z początku ale szybkie faule go wyeliminowały, sam Ellis nie podoła.W tej chwili Clippers bardzo mocne, aż szkoda początku sezonu, ale.... ; )
Dalej grałem under 111.5 San Antonio. Nie oglądałem meczu, ale z fragmentów wyglądało to nie aż tak tragicznie.Duncan-Dunkman przypomniał o sobie, może mała zmiana taktyczna, nie powiem nic nie oglądałem całości, ale sądzę, że nei było tak &#39;tragicznie&#39; panowwie.
Portland over 89.5 Dobry mecz, Porland to dośc silna obrona jakby nie patrząc na przeciwnika, dobrze rokuje na przyszle typy.
...a poległem na -3.5 Denver, też nie oglądałem, w sumie nieprzemyślany typ, niepotrzebny, szło coś innego wrzucić, albo zwiększyć stawkę ????
Dzisiaj spokoj, Memphis jak najbardziej, ale może być różnie, CHARLOTTE PLAYING WELL AS A TEAM.Chicago nie będzie forsować tempa chyba, że Detroit coś błyśnie.
Szkoda tego Denver, ale czekamy do jutra i co zaoferują bukmacherzy.
Wysokich Wygranych
P.S
Może ktoś podać link z Gortat&#39;s show?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Swoja droga, poleci mi ktos jakiegos bukmachera, gdzie samemu mozna sobie wybierac jakie handi chce sie grac?
oprócz b365 jak wspomniał Lcash to jeszcze masz Centrebet i tutaj masz mega ruchome hc. Odnośnie ruchomego hc to Centrebet jest no.1.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Houston Rockets vs. Boston Celtics
Rockets +8,5 1,91 Bwin ✅
Rockets są 16-21, ale przez cały ten czas nie mogli dostać dużo od zmagającymi się z urazami Brooksa i Yao. Przegrali ostatnie 5 spotkań po tym, jak wyrównali do .500. Mają jednak niezłą ekipę. Na temat siły Celtics nie ma się co rozwodzić, bo to absolutnie topowy team. Zdolny do tego, by wygrać ligę. Znów zagrają bez Kevina Garnetta, to trochę osłabi ich siłę, w dodatku lider ławki, Glen Davis, teraz nie może być liderem ławki. Jest to kim zastąpić. Rockets niechlubna passa trwa. Na rozegraniu musi radzić sobie Kyle Lowry, który potwierdza, że jest solidnym uzupełnieniem drużyny. Na pozycji centra problemy, stąd wiele minut dostał ostatnio Brad Miller, a w piątce wyszedł tam Jordan Hill. Najsłabszy startowy center w lidze gdy wychodził, Chuck Hayes, dziś także się nie pojawi. Mimo wszystko Hill jest bardziej perspektywiczny i ma większe możliwości. Chuck właściwie był zdolny tylko trzymać przed sobą graczy i zmuszać ich, by rzucali nad nim. Shane Battier zajmuje się obroną i jest w tym dobry. Grę z przodu napędzają niezmordowany Kevin Martin oraz Luis Scola. Na ławce nie brak wartościowych zmienników. Obok Millera, na którego można narzekać, ale który czasem, gdy dostaje więcej minut szansy, sprawdza się, jest przecież Chase Budinger, który może poprawić jakość w ataku, gdy nie idzie. Courtney Lee to także dobry gracz, pozyskany Terrence Williams nie ma jeszcze stabilnej pozycji w zespole, ale ma potencjał, mimo kłopotów, które stwarza. Może się poprawi. Ogólnie rzecz biorąc, Rockets są lepszym zespołem od tych, które mają podobny bilans, jak oni (no, od Bucks nie są;)). Nie spodziewam się, by zostali zmiażdżeni przez Celtics jak Raptors i choć mają często lukę pod koszem bez Yao, to jednak mogą postarać się wykorzystać słabości nabyte z wiekiem przez Shaqa. Shaqa, który dziś nie może w żaden sposób być zdominowany przez centrów rywali, ale dalej są sposoby, by miał kłopoty. Jeśli Kevin Martin będzie jak zwykle w dobrej formie, może w tym spotkaniu sporo zdziałać. Uważam, że Rockets wyjdą z twarzą z tego pojedynku i pokażą, że wielu musi się ich wciąż obawiać. Choć oczywiście to Celtics są fantastyczną ekipą, lepszą od rywala.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
To żart jakie progi punktowe wystawiło wzbmillenium dzisiaj, zarówno hc jak i zdobycze punktowe.Chciałem zagrać Over na Kings, Bucks i handi Denver vs PHX.
Niewiem co wybrać, 76ers z Detroit wyglądali nie najmocniej bez Igoudala.Ale był to wyjazd, a to 2 inne zespoły w domu i w gość.Z braku spotkań zagram 76ers -3.5
Dalej Lakers vs Cavaliers. Wybieram chyba +17.5 Cavaliers. Przez ostatnie 8 lat - 16 spotkań ani razu nie przegrali większą liczbą punktów niż 17. Na koniec stycznia 2009 porażka 17 punktowa i w 2002 roku 16 punktów.Tyle, że ten sezon dla Cleveland to porażka i niewiem czy ta statystyka cokolwiek zmienia na + cavaliers. Ciekawi mnie tylko nastawienie Lakers. Napewno nie dadzą się rozhulać Cavaliers, gdyż musieli by sami przyśpieszyć tempo, Sądzę, że będzie silna obrona, dlugie rozgrywanie akcji w ataku, granie pod koszowe i mało SZYBKICH KONTR, a to zaś skłania mnie, aby zagrać UNDER 107.5 Lakers. Na ostatnie 20?! spotkań tylko 3 razy przekroczyli tę sumę.Dziś nie będzie trzeba forsować tempa, Tylko czy Cleveland jest w stanie przeszkodzić L.A w ataku??
Porland faworyt bukmacherów, może po ostatnim meczu z Miami, może z powodu tego iż w 1 meczu obu drużyn wygrali na wyjeździe?! Nie wiem, napewno wtedy Knicks nie grali jeszcze tak jak teraz. W dodatku sądzę, że chcą awansować na 5 pozycje przed Play-Offs aby uniknąc Orlando (Które zapewne wyprzedzi Bulls).Wg. mnie na niekorzyść Knicks tylko jutrzejszy mecz @Utah.Przegrali wyjazd z Lakers boleśnie dosyć i napewno nie będą chcieli przegrać z Portland bo może to spowodować zwątpienie w swoją siłę. MUSZĄ WYGRYWAĆ
Zobaczymy, może jeszcze buki dorzucą jakieś progi.Uważam, że sacramento może dziś sprawić niespodziankę. Szkoda, że nie ma progów na BUCKS, napewno przegrają niewielką różnicą i rzucili by proponowany OVER ( bywało i 79.5 na nich ???? ) Mam nadzieję, że nie zrobią niespodzianki i nie wygraja z Hawks;d Indiana też nie powinna.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Dalej Lakers vs Cavaliers. Wybieram chyba +17.5 Cavaliers. Przez ostatnie 8 lat - 16 spotkań ani razu nie przegrali większą liczbą punktów niż 17. Na koniec stycznia 2009 porażka 17 punktowa i w 2002 roku 16 punktów.
Tylko musisz wziąć pod uwagę to, że Clevland od kilku lat (nie wiem jak było wcześniej, bo NBA się interesuję od ~2-3 lat) nie było tak słabe jakie jest teraz. W poprzednim sezonie byli jednym z faworytów, a teraz? Jest tragicznie. Wiadomo, że chodzi tutaj o LBJ.
Do tego trzeba popatrzeć na kontuzje. Na cały sezon wypadł Varejao. Nie bardzo będzie miał kto zbierać. Nie zagra też na pewno Gibosn, który zawsze te parę punkcików rzucił. Nie wiadomo co z Parkerem, natomiast Eyenga prawdopodobnie zagra.
+17 pkt to jest sporo i to czy ten handicap będzie pokryty pewnie będzie zależeć tylko od chęci zawodników LAL. Czy jak sobie wypracuję pewną przewagę to będą dalej grali na swoim poziomie, czy trochę odpuszczą.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :portland Trail Blazers - New York Knicks
Typ : New York Knicks -3
Kurs : 3,30✅
Bukmacher : Bet365
Data: 2011-01-12 04:05

Analiza:

Stawiam dzis zdecydowanie na Knicks. Mimo tej porażki z Lakers jestem dobrej myśli.
Zwyciestwo nad Lakers było dużym wyzwaniem i jednak sie nie udało, Amar&#39;e w pierwszej połowie grał jak przeciętny koszykarz , nawet ponizej przecietnej. Skutecznosc z gry w pierwszej połowe to 10% , w obronie kiepska gra, dopuszczał do zbiórek ofensywnych koszykarzy Lakers ,którzy mieli ich do połowy az 11.
Efekt 52-47 dla Lakers.Gdyby Kincks grali bardziej zdecydowanie w obronie to po pierwszej połowie prowadzili by minimum dziesięcioma pkt.Moze to troche dziwne ale gdy Turiaf zmienił Hellboya to Lakers grali mniej skutecznie bo Turiaf nie dał sie przepchnąc pod koszem i tych ofensywnych zbiórek nie było ze strony L.A.
Nie sądze by Hellboy zagrał drugi mecz tak zły jak było to w pierwszej połowie w meczu z Lakers.
W drugiej połowie skutecznosc sie nie poprawiła zbytnio ale Amare zakonczył mecz mając 23 pkt.
Portland to drużyna ,która bazuje na zwyciestwach we własnej hali wiec to jest plus dla Blazers. Mimo to ja porównał bym tą drużyne do Pheonix tylko ze Blazers sa w nieco lepszej dyspozycji ale ciagle nękani kontuzjami muszą sie zastępywać.
Drużyna ta nauczyła sie grać w osłabieniach jak żadna inna drużyna w NBA.
Dzieki niedyspozycji Brandona Roy&#39;a liderem drużyny stał sie LaMarcus Aldridge.
LaMarcus notuje słabsze mecze ale od połowy grudnia stał sie dwa razy lepszym koszykarzem.
Skutecznosc z gry ponad 50% lub prawie 50% , w styczniu średnio 27,8 pkt na mecz.
Tego zawodnika beda musieli dobrze pilnowac w dzisiejszym spotkaniu.Co bedzie trudnym zadaniem bo majacy 211 cm i wazacy 111 kg Aldridge ostatnio robi co chce.
Na ostatnie 13 spotkań az 10 razy notował duble duble.
Myśle ze jak z nim sobie poradzą to mecz wygraja bez problemów.
Knicks mają zwyżke formy i dzis to udowodnią i dlatego stawiam na Knicks z handi.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Jako znawcy NBA co mozecie mi powiedziec o meczu Atlanty Hawks, Philadelphia 76ers i Washington Wizards? Z tego co wiem wizardsi graja u siebie natomiast na wyjezdzie gladko wszystko przegrywaja. Atlanta poprzednie spotkanie wygrała, natomiast nie wiem jak z forma oraz kontuzjami w Phil.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@benq
Muszę cię uświadomić, że Amare nigdy nie bronił, nie broni i nie będzie bronić. Jest kołkiem w obronie. Nadrabia świetną koordynacją, mnóstwem zagrań w ataku i co najważniejsze po kontuzji rzuca wiele spoza pomalowanego i.. trafia, bo wcześniej, to było jego udręką. Knicks nigdy nie bronili, nie bronią i nie będą bronić.
Portland Trail Blazers - New York Knicks
Typ: 1(-4)
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Na podstawie meczu z Suns kompletnie nie ma co patrzeć na typowanie Knicks. Na poczatku, gdy Hill grał i krył w obronieAmare, to wcale Stat nie miał łatwej przeprawy. Niestety Hill już na początku 1Q kontuzja, co rozbiło Słońca kompletnie, a później doszła jeszcze kontuzja Dragica . Knicks jak dla mnie mają zniżkę formy. Portland gra dobrą obronę i wysocy PTB również, czyli Stat nie będzie miał kolejnej łatwej przeprawy. O jakich kontuzjach mówisz w PTB? Ja widzę tylko jedną. Jak sam zauważyłeś i napisałeś, ta drużyna mimo kontuzji potrafi grać i wygrywać.
Dlatego moja dzisiejsza propozycja póki co, to wygrana
Washington Wizards - Sacramento Kings
Typ: 1(-7)
Kurs: 2.01
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
McGee + Blateche vs Thompson i Cousins. Pod koszem mimo wszystko wg. mnie przewaga Wizards. Cousis i jego IQ. Tutaj dla mnie szkoda słów, w tym temacie.
Kings nie będą mieli odpowiedzi na duet Wall - Young, bo przede wszystkim ogromna przewaga na PG- Wall, a w Kings? Udrich. Bez porównania w ogóle.
Dodatkowo powoli zaczyna dobrze funkcjonować w tym zespole Lewis.
Wizards w ostatnich meczach na własnym terenie są groźni.
Denver Nuggets - Phoenix Suns
Typ: 2(+5)
Kurs: 1.91
buk: tobet
Stawka: 5/10
Ogromna przewaga, to Nash. Billups bez formy, nie wie co to obrona. Dlatego w Phoenix zaczyna się wiele od Nasha. Nuggets nie bronią, a szczególnei na obwodzie, to pole do popisu mają Dudley, Frye, Carter. Pod koszem liczę właśnie w tym meczu na Gortat &amp; Lopez. Jednak z naciskiem bardziej na drugiego. Z tego względu, że bardziej pasuje do dzisiejszego ustawienia. Denver nie broni, a gdy Marcin jest na parkiecie, to nie potrafi wykorzystać swojego atutu. Wzrostu. Na siłę próbuje w grze PHX podczas jego pobytu na parkiecie stosować obronę i stawiać zasłony jak przy pierwszym sezonie u boku DH#12. Kompletnie psuje grę w Phoenix póki co. Jezeli się nie przestawi wyłącznie na atak, to będziemy go widywać tyle ile w Orlando, czyli delikatnie 10+ minut. Lopez znacznie więcej daje w ataku, a jeżeli dziś mają do czynienia z drużyną bez obrony Lopez powinien punktować nad Nene. Lopez wydaje się, że odzyskuje powoli swoją formę.
W Denver wg. mnie rozpadł się już ten zespół na drobne.
Jak donoszą wieści zza oceanu, to na 90% dogadana jest wymiana między trzema zespołami.
Dokładniej między Denver, Detroit i New Jersey.
Najnowsze wieści donoszą, że popularny Melo zagra jednak w New Jersey Nets, gdzie trafi w ramach wymiany z udziałem 3 klubów. Do Nets mieliby tracić Carmelo Anthony oraz Chauncey Billups, Richard Hamilton, Anthony&#39; Carter i Shelden Williams. Do Denver powędrowaliby Devin Harris, Derrick Favors, Anthony Morrow, Ben Uzoh, Stephen Graham i Quinton Ross, a także dwa wybory w drafcie. Z kolei Pistons pozyskaliby Troy’a Murphy’ego i Johana Petro.
Gołym okiem widać, że Detroit teoretyczni tracą wiele. Jak się zdaje w rzeczywistości - niekoniecznie. Popularny jako &quot;Rip&quot; nie jest zadowolony ze swojego pobytu w Detroi i odwrotnie i Detroit są chętni go na kogoś zamienić. I tutaj Murphy i Petro, to wg. mnie dobra zamiana. Detroit potrzebuje wysokich.
Jeżeli chodzi o Melo. Wiadomo, że to gwiazdor pierwsza klasa. W jego myślach tylko Knicks. Natomiast najważniejsze zdanie ma klub. Jeżeli by chcieli oddać go nawet do Cavs, to i tak by musiał przejść. Dlatego teraz wychodzi jego słaba postawa w ostatnich meczach. Gra bez kompletnej werwy i kompletnie jak nie Melo. Billups jest bez formy, albo też już ma dosyć tego przeciągania serialu pt. &quot;Melo&quot;. Dlatego w Denver wszystko zaczyna się na atmosferze w szatni i na tym samym kończy. Skoro w tym zespole potrafiło dojść do bójki podczas zeszłorocznych PO w szatni, to tak ogromne zmiany jakie mogą zajść, to niektórzy w Denver czekają jak na zbawienie. A Melo strzela fochy. W ostatnich meczach było widać jak to wpływa na grę. Phoenix po zmianach. Głodni zwycięstw. Można powiedzieć, że na obecną chwilę oba zespoły są sobie równe, a nawet z przewagę dla Phoenix, argumenty podane wyżej. Dlatego skoro mecz 50/50, to nawet widzę wygraną Phoenix.
Aha i najważniejsze. Sprawa Hilla. Sam przyznaje, że jest w stanie zagrać. Gentry powiedział w wywiadzie, że decyzja będzie podjęta przed meczem, czy pomoże Słońcom w starciu z Nuggets.

Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
Typ: 1(- 15)
Kurs: 2.00
Buk: pinnacle
Stawka: 5/10
Tutaj jeżeli nawet LAL w końcówce wyjdą drugim garniturem, to Blake, Odom, Brown, to zdecydowanie za dużo na obecne Cavs. Dodatkowo pod koszem ogromna przewaga, a na C będzie ktoś musiał grać, czy to się podoba , czy nie , czyli do wyboru mamy Odom - Bynum - Gasol. Dlatego tutaj będzie miazga, bo o ile Gortat niszczył obraz gry przeciwko Cavs pod dziurą, to w Lakers nie ma osoby, która by mogła tak spartolić mecz.
Dla Eyengi i Morrowa zagrać przeciwko mistrzom, to może być bardzo zimny prysznic.
Jamison i Williams za mało.
Po stronie gości zabraknie Graham, Varejao, Gibson, Powe. Niepewni występu Eyenga, który ma problem z kostką po ostatnim meczu, ale jak sam przyznaje chce zagrac przeciwko LAL oraz Anthony Parker.
LAL muszę zacząć dobrze pierwszą połowę, gdzie przewiduję dla starterów jakieś minimum 15&#39;, którzy powinni napędzić i odskoczyć Cavs. Później nawet dzięki przewadze, to druga piątka powinna wykorzystać szansę i trzymać taką przewagę, bo są głodni gry, a okazja do tylu minut może już się nie trafić w sezonie.

Póki co zastanawiam się jeszcze nad
Atlanta - 7 @ 1.91 Stan James
oraz
/Edit:
Nie wiem, napewno wtedy Knicks nie grali jeszcze tak jak teraz.
Skąd te wnioski. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Portland za wiele nie pozwoli Knicks, bo równie dobrze bronią. A Knicks z takimi drużynami mają ostatnio problemy.

GL
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Tylko musisz wziąć pod uwagę to, że Clevland od kilku lat (nie wiem jak było wcześniej, bo NBA się interesuję od ~2-3 lat) nie było tak słabe jakie jest teraz. W poprzednim sezonie byli jednym z faworytów, a teraz? Jest tragicznie. Wiadomo, że chodzi tutaj o LBJ.
+17 pkt to jest sporo i to czy ten handicap będzie pokryty pewnie będzie zależeć tylko od chęci zawodników LAL. Czy jak sobie wypracuję pewną przewagę to będą dalej grali na swoim poziomie, czy trochę odpuszczą.
Tak wiem, zapomniałem napisać o tym, że obecny sezon Cleveland to porażka, ale zawierało się to w słowach &quot;Czy Cavaliers są w stanie przeszkodzić L.A w ataku&quot;
W sumie wyszło tak, że zagrałem -107.5 na L.A, Zawiodły mnie dziś buki, szykowałem się na granie Overów na kings i bucks, a z ich braku wybrałem Under Lakers i zwycięstwo Knicks ;)
 
D 7

davydenko

Użytkownik
@benq

Washington Wizards - Sacramento Kings
Jak dla mnie gospodarze pokryją linię -7 @ 2.01.
McGee + Blateche vs Thompson i Cousins. Pod koszem mimo wszystko wg. mnie przewaga Wizards. Cousis i jego IQ. Tutaj dla mnie szkoda słów, w tym temacie.
Kings nie będą mieli odpowiedzi na duet Wall - Young, bo przede wszystkim ogromna przewaga na PG- Wall, a w Kings? Udrich. Bez porównania w ogóle.
Dodatkowo powoli zaczyna dobrze funkcjonować w tym zespole Lewis.
Wizards w ostatnich meczach na własnym terenie są groźni.
GL
A Tyreke Evans? Nadal będzie nieobecny? Udrich nie jest taki kiepski jak się może wydawać.Co do Cousins&#39;a....widać, że to jeszcze młody chłopaczek, grają w nim emocje.....w ataku może postraszyć wszystkich, ale to co gra w obronie jest śmieszne, w końcu się to zmieni i będzie z niego naprawdę wielki pożytek.
Ja osobiśćie na &#39;ryzykownym&#39; kuponie zagrałem sobie do zabawy na Kings ????
A wnioski na Knicks, że na począku sezon nie grali tak jak teraz?? Pierwsze 10 meczy i 7 porażek.
A i silną obronę potrafią rozmonować jak vs Spurs. Ale fakt faktem, Portland bardzo mocne, LeBron musiał dać z siebie absolutnie wszystko, a to znaczy, że było ciężko.
Zmartwiłem się przez ciebie Stevenash13
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
A wnioski na Knicks, że na począku sezon nie grali tak jak teraz?? Pierwsze 10 meczy i 7 porażek. A i silną obronę potrafią rozmonować jak vs Spurs. Ale fakt faktem, Portland bardzo mocne, LeBron musiał dać z siebie absolutnie wszystko, a to znaczy, że było ciężko.
Heh, proszę. Mocną obroną ze Spurs ???? Wybacz, ale mnie to rozśmieszyło ???? Knicks nigdy nie bronili, nie bronią i nie będą bronić. Na pewno nie będą bronić za Mike&#39;a D&#39;Antoneigo. Szkoda, że jak ktoś ogląda mecz i mu jedna drużyna się podoba, to są kozacy w obronie i ataku. Natomiast Spurs po prostu zagrali tragedię w tym meczu, w obronie i ataku, ale nie pisz mi, że grają obroną, bo to jest irracjonalne co napisałes.
Oglądnij sobie pierwsze 10 meczy Spurs i ostatnich 5, to wyciągniesz inne wnioski, że Knicks nie wygrało obroną ????
Nie zamartwiaj się. Mogę sie mylić, a to jest NBA i Cavs mogą wygrać LAL ;p
/Edit:
Ehh. Chyba źle odebrałem twój post. wybacz. Ale Spurs kompletnie nie wiedzieli co w tym meczu znaczy obrona. Spurs nie grali wtedy ani w ataku ani w obronie.
/Edit:
Mecz Atlana Hawks - Milwuakee Bucks odwołany!
▶ http://www.cbssports.com/nba/story/14537382/buckshawks-game-postponed-due-to-storm-new-date-set
http://www.youtube.com/watch?v=CWpT0LpnQSo
/Edit:
Niech tylko nikomu nie przyjdzie do głowy pisanie analizy do Hawks - Bucks ;)
&quot;special 4 U maniek208&quot; :cool:
 
D 7

davydenko

Użytkownik
;) oczywiscie ze o obrone Spurs mi chodziło bo gdy grają swoje napewno obrona jest silna.Niewiem jak to wyglądało @Knicks, tylko wnioskuje, ze potrafia sobie poradzic z twardą defensywą, wliczając w to mlody zespol portland.
Tak jak kilka dni temu pisalem, wracam do NBA po wielu latach przerwy.Nie znam juz specyfiki drużyn, poszczególnych zawodników.Trzeba troche pograć w NBA 2k11, zobaczyć jak tam poszczegolne pozycje i ławki rezerwowych ???? Gra moze duzo nie powie, ale zawsze jakis &#39;obraz zespolow&#39; bedzie.Zawsze to cos, jesli nie mozna obejrzec kazdego meczu, czesto zadnego przy zlej zmianie ;)
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
@benq Muszę cię uświadomić, że Amare nigdy nie bronił, nie broni i nie będzie bronić. Jest kołkiem w obronie. Nadrabia świetną koordynacją, mnóstwem zagrań w ataku i co najważniejsze po kontuzji rzuca wiele spoza pomalowanego i.. trafia, bo wcześniej, to było jego udręką. Knicks nigdy nie bronili, nie bronią i nie będą bronić.
no to prawda ale mieć 1 na 10 to nie wypada Hellboy&#39;owi z Lakers którzy na pewno w formie nie są bo widac to było w tym meczu (przynajmniej w 1 połowie bo tylko ją oglądałem) a szkoda bo jak by zagrał przynajmniej z 30% skutecznoscia to typ wówczas za kurs 2.80 by mi wszedł ????
tak czy owak dzis dla mnie Knicks z takim kursem do grania ... grzech było by nie skorzystać z promocji bukmacherów :p
 
G 277

geryx

Użytkownik
Bucks- SAS
Bucks poniżej 100pkt 1,88 BETSSON✅
Kilka dni temu taki typ wszedł, czemu teraz ma byc inaczej, Beasley dalej raczej wciąż nie zagra.

Wizards- SAC (+6,5) 1.94✅

Sacramento jakby trochę zatrybiło ostatnio, u Wizards jakos tego nie widać. Dwie wyrónane ekipy będą grały , handi wcale nie małe, , myslę że można spróbować grać.

edit: w pierwszym typie oczywiście nie żadne Bucks tylko Minnesota Timberwolves
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie:
New York Knicks - Portland Trail Blazers
Typ: 1
Kurs:
2,55
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Amare Stoudemire. W sumie te dwa słowa powinny wystarczyć za analizę tego meczu. &quot;Hellboy&quot; to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy center w NBA. Nie do końca rozumiem jego decyzję odejścia z Suns, gdzie miał najlepszego rozgrywającego do słabych Knicks, ale to jego sprawa. W nowej drużynie jest niekwestionowanym liderem, gwiazdą, kapitanem. Wszystko kreci się wokół niego. On ma być showmanem, przyciągać ludzi do Madison Square Garden. Rzucać, zbierać, blokować, i wsadzać. I robi to perfekcyjnie. Notuje ogromne ilości punktów. Ostatnio w rozmowie z kolegami doszliśmy do wniosku, że Knicks powinni sprzedawać miejsca w składzie kibicom. Czterech kibiców + Stoudemire, na jedno wychodzi. &quot;Stat&quot; regularnie rzuca ponad 20 pkt na mecz, a zdarza się i więcej. Jeśli Stoudemire jest w formie, Knicks wygrywają, jeśli nie ma, przegrywają. Wyjątkiem są mecze z najsilniejszymi drużynami, które są w stanie zatrzymać gwiazdę Knicks. W Portland takiego kogoś nie widzę. Brandon Roy i Rudy Fernandez nie są w stanie nawiązać fizycznej walki ze Stoudemirem. Aldridge, Camby czy Oden to nie ta półka. Wydaje mi sie, że ten mecz będzie popisem Hellboya. Portland to niezła drużyna, mocna na własnym parkiecie, ale kurs 2,55 w kontekście formy Stoudemire&#39;a jest mocno przesadzony. Ryzykuje, i gram na Knicks.
typ dobry ale analiza to jakiś film fantasy.
głupie gadanie że Hellboy sam wygrywa mecze. popatrz na Feltona, na tą młoga gwaizde Fieldsa który gra jak doswiadczony na tych parkietach zawodnik,popatrz co znaczy dla drużyny Chandler, Bill Walker ,który daje bardzo dobre zmiany
Z Lakers w 1 połowie grał padake a koledzy trzymali sie rywali , pooglądasz 2-3 mecze Knicks i zmienisz zdanie, bo wnioskuje ze z kolegami nie oglądałeś za dużo meczów tej ekipy.
W Cavs grał tylko King a reszta stała i sie patrzyła??? NIEEEE był tam poprostu liderem ,który ma brać w trudnych sytuacjach gre na siebie i rzucac wazne pkt. tak też Amar&#39;e robi i każdy inny lider drużyny
Amar&#39;e nigdy nie bedzie najlepszym centrem bo to nie jego pozycja, gra duzo pod koszem bo kto ma grac ??? Ale i tak w ostatnich kilku meczach mało rzuca pod tablicami.
Myśle ze w nie dalekiej przyszłosci Knicks sciągną do drużyny centra z prawdziwego zdarzenia bo Mozgov i Turiaf to niestety nie ta liga :p
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Zdecydowanie Knicks dzisiejszej nocy.

Przede wszystkim. PTB to drużyna która jest groźna u siebie, to trzeba podkreślić. Ostatnio nawet Heat grali tam dogrywkę. Ale jakby spojrzeć z drugiej strony na dzisiejszy mecz, no to można śmiało napisać, że spotykają się dwie drużyny równorzędne, i to właśnie Knicks mają większe predyspozycje aby napędzać tempo dzisiejszego spotkania. Mecz z LAL Knicks przegrali ewidentnie na tablicach (61-42 dla Lakersów) lecz czy Portland ma takie atuty pod koszem jak Odom, Bynum i Gasol, nawet Artest? Chyba jednak Przybilla, Aldrige i Camby to nie to samo. Patrząc czysto tylko na kursy ok. 2.50 na Knicks – śmiało warte grania. Podopieczni Mik’a D’Antoniego lubią biegać i rzucać za 3, to fakt, a takim podejściem albo się mecze przegrywa -20, albo wygrywa+ 20, lecz można tez napisać, że PTB mecze wygrywa raczej zaangażowaniem i ambicjami, co na razie daje radę. Czy dziś dadzą radę z Knicks? Powątpiewam.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Pacers vs. Sixers
Pacers 2,90 Bwin ✅
Pacers mają już gorszy bilans od Sixers. Przegrali 3 ostatnie mecze i gra wygląda dużo gorzej, niż na początku sezonu. Ja jednak nadal wierzę w ten team, który był we wcześniejszej fazie sezonu na ustach wszystkich i okazał się jednym z najbardziej fascynujących zespołów na starcie. Sixers ostatnio grają dużo lepiej i głośno mówią o awansie do play-offów. Nie za wcześnie? Świetnie gra para rozgrywających Holiday-Williams. Dziś będą grać przeciwko Collisonowi, który ma też spory potencjał. Na ławce jest także Ford, który raczej nie zalicza się do najsłabszych rezerwowych PG. Na pozycjach 2-3 w Pacers sporo graczy, mogących trafiać regularnie: Dunleavy, Rush, Granger, Posey. Hibbert ostatnio znowu prezentuje się nieźle, są Hansbrough, Foster. Wielu myślało przed sezonem, że Pacers będą bronić gorzej niż teraz, uważając, że odejście Troya Murphy&#39;ego sprawi, że obrona Indiany będzie słabiutka. Nie ma może wielkiego szału, ale jest przyzwoicie. Momentami było świetnie. Strata Iguodali przynosi w Sixers niespodziewanie poprawę gry. Spora w tym zasługa Branda, który gra lepiej niż kiedykolwiek od czasu, gdy minęła świetna dyspozycja 4 lata temu. Nocioni, Hawes, Meeks w piątce nie są jakimiś solidnymi punktami. Na ławce nieregularny Turner, bardzo dobry Young. No i ten Lou Williams. Mimo tego Indiana jest ciut lepszym zespołem i moim zdaniem ma szansę wygrać. Ostatnio obniżyli loty, ale jeszcze wrócą do dobrej gry.
Suns vs Nuggets
Nuggets -4,5 1,91 Bwin ✅
U Suns nie zagra Grant Hill, a ostatnio są na zaskakującym etapie szukania stylu i skracania rotacji. Bez Hilla sporo stracą, ale czy Nuggets będzie się chciało? To podstawowe pytanie, może nie wyprują sobie flaków, ale u siebie szkoda im chyba będzie przejść obok takiego spotkania. Ostatnio znów mniej Gortat, wracają często do tego, co grali przez ostatnie wiele lat, częściej small ball z Frye na piątce. To potrafią, ale czy to starczy na Nuggets? Grant rozgrywa świetny sezon, jego strata zaboli. Też defensywę. Steve ma Dudleya, Cartera, Pietrusa. U Nuggets wraca Ty Lawson, co w takim meczu powinno dać im sporo ożywienia. Na rozegraniu Billups, który niedawno pod nieobecność Melo grał fantastycznie. Afflalo się stara, Melo ostatnio z tym było kiepsko, na pewno mógł zrobić więcej. Fajnie, że są tacy ludzie jak Lawson, JR Smith. Dzięki temu gdy trzech graczy, dostających wielkie minuty nie jest pewne, czy musi grać na 100%, są jeszcze inne opcje. Dodatkowo pod koszem Nene, taki gracz zdominuje centrów Suns. Nuggets są lepszym zespołem, sporo zależy od tego, czy gracze Denver będą maksymalnie skoncentrowani, jeśli tak, dla mnie Suns nie mają szans.
Knicks - Blazers
Blazers 1,53 Bwin ⛔
Po powrocie centrów wygrane w Houston i Minnesocie, a także przegrany mecz z Heat po dobrej grze i dogrywce. Knicks u siebie mogą ograć niemal każdego, jednakże na wyjazdach nie są już tak wybuchową ekipą. Bynum zatrzymał Stoo na 7/24 z gry, Marcus Camby to dla mnie najbardziej inteligentny gracz w lidze i będzie mógł bardzo poważnie zastopować Amare. Nie sądzę by w Portland wszystko im wpadało, a to napędza ich grę. Bez Gallinariego duże minuty ostatnio dostał Shawne Williams, na pewno nie jest to gracz wielkiej klasy i Batum sobie z nim spokojnie poradzi. Dziwne, że nie zdecydował się Mike na dłuższą grę z Lakers Mozgowa/Turiafa, to zastanawia, jeśli dziś znowu z ich minut skorzysta Williams, może być kiepsko. Pod koszem Aldridge/Camby powinni zdominować swoją strefę. Obaj są zawodnikami z bardzo wysokiej półki, choć tylko w przypadku LaMarcusa wydatnie oddają to statystyki. Wes Matthews, wcześniej spec od defensywy w Jazz, teraz gracz równie niebezpieczny w ataku. Obok ma Andre Millera, który robi dobrą robotę, gdy tego potrzeba. Przybilla, Cunningham, Fernandez, Mills to dopełniona rotacja, wreszcie w Blazers. Rudy ostatnio w bardzo dobrej formie. Portland ma dla mnie lepszy zespół, niż NY. Felton, Fields, Stoudemire odmienili dużo, jednak Blazers to czołówka ligowa, gdy są w takim składzie, jak teraz. U siebie powinni spokojnie wygrać.
 
money 52

money

Użytkownik
dla mnie dobrym betem wydaje sie byc Steve Nash over 16,5 pkt po ładnym kursie 1,85 licze ze w tym spotkaniu padnie spokojnie 210 punktow Denver nie ma obrony zreszta to samo tyczy sie Suns a to daje wiecej okazji do zdobycia punktow przez Nasha,dodac mozna takze ze w tym spotkaniu zabraknie Granta Hilla,niepewny jest rowniez wystep Dragica ale podejrzewam ze na pare minut wejdzie odciążyć Steva a wiec Carter,Nash,Dudley musza wziazc na siebie ciezar gry bo kto ma to zrobic jak nie ta trojka?nie wiem czy to mozna nazwac analiza ale poprostu napisalem argumenty jakie przemawiaja za tym overem,powodzenia
 
V 0

v4n3llu5

Użytkownik
New York Knicks vs Portland Trail Blazers (-1) dla 1st Quarter

Pinnacle : 1.909
1Q [ 23 : 29 ] ⛔

Jak dla mnie NYK ostatnio spuścili z tonu. Portland trzyma fason, gra dobrze szczególnie u siebie. Co prawda ostatnio u siebie 1Q z Miami przegrali 1pkt ale to ujmy im akurat nie przynosi [ 26 : 27 ]. NYK tej samej nocy 1Q przegrali z Lalkami 4 pkt [ 21 : 24 ]. Wydaje mi się, że tym razem bedzie podobnie tzn. gospodarz hali wygra 1Q.

Sacramento Kings vs Washington Wizards (-2) dla 1st Quarter

Pinnacle : 1.862
1Q [ 38 :19 ] ✅

Typy opieram dzis głównie o swoje przeczucie. Chociaż nie jest tak, że nie ma dla nich żadnego innego uzasadnienia. Jeśli chodzi o &#39;&#39;Waszki&#39;&#39; to przekonało mnie to co zrobili ostatnio w 1Q z Netsami [ 30 :13 ]. Sacramento mimo ostatnio lepszej gry niż dotychczas dalej odstaje od reszty. &#39;&#39;Waszki&#39;&#39; to typowa drużyna własnej hali i w tym upatruje szansy. Liczę na to, że w tym pojedynku 2 sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn 1Q wygra gospodarz.

Wiem, że dla niektórych beda to kiepskie argumenty ( bazowanie na ostatnich meczach ) ale tak jak pisałem &#39;&#39;czuję to w kościach&#39;&#39; ;). A jak będzie zobaczymy :cool:
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
dla mnie dobrym betem wydaje sie byc Steve Nash over 16,5 pkt po ładnym kursie 1,85 licze ze w tym spotkaniu padnie spokojnie 210 punktow Denver nie ma obrony zreszta to samo tyczy sie Suns a to daje wiecej okazji do zdobycia punktow przez Nasha,dodac mozna takze ze w tym spotkaniu zabraknie Granta Hilla,niepewny jest rowniez wystep Dragica ale podejrzewam ze na pare minut wejdzie odciążyć Steva a wiec Carter,Nash,Dudley musza wziazc na siebie ciezar gry bo kto ma to zrobic jak nie ta trojka?nie wiem czy to mozna nazwac analiza ale poprostu napisalem argumenty jakie przemawiaja za tym overem,powodzenia
Nie koniecznie musi paść w tym meczu over 210. Oba zespoły w ostatnim czasie rozczarowują. Melo, Billups juz prawdopodobnie mogą powoli pakować manatki. Billups ostatnio nie błyszczał kompletnie i brakowało mi jego doświadczenia na parkieci,a może to brak chęci? Phoenix jest głodne zwycięstw i zdecydowanie pokażą pazur. Myślę, ze nawet większy, bo Denver jest rozbite przez te wymiane z Melo. Niech ona dojdzie jak najszybciej. Melo strzela fochy, bo koniecznie chciałby Knicks. Jednak Knicks nie mogą zaoferować tego co Nets. Melo dostaje po nosie od klubu, w tym momencie? Czy będzie się chciało. Właśnie, to jest podstawowe pytanie.
Jeżeli Denver przegrają, to nie wiem, czy pozycja Karla nie będzie również na celowniku. Chciałbym właśnie porażki Denver. Ze względu na to zamieszanie, ale z kolei jeżeli wygra Phoenix na wyjeździe, to Gentry może odetchnąć.
Z chęcią bym widział George Karla jako 1st cach w Phoenix. Nie wiem, czy są realne na to szanse, bo w budżetach i kontraktach aż tak nie siedzę w NBA.
Jednak Phoenix by baaardzo odżyło przy Karlu. Taka roszada mi się nasunęła przy kiepskiej grze obu zespołów. Może dla wielu dziwna. Jednak sądzę, że Karl dobrze by się czuł w Phoenix i wzajemnie ???? Takie moje marzenie ;)
@vrazzo
Brawo za Houston. Wygrali mimo takiego osłabienia. Szacun.
Jednak JR, to nie jest ten zawodnik z poprzedniego sezonu. Ogólnie całe Denver, to nie ten zespół.

/&quot;special 4 u maniek208
sebaaaqq
sergio34
&quot;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom