>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Grizzles vs Hornets
Hornets -3,5 1,9 Pinnacle ⛔
W ostatnim spotkaniu Hornets męczyli się bardzo ze słabymi Raptors, wygrywając minimalnie u siebie. Nie może jednak być to przyczyną tak ustawionych kursów na to spotkanie. Hornets są po prostu lepsi na ten moment. Grizzles mieli wielką szansę wygrać w MLKD z osłabionymi brakiem podkoszowych Bulls. Przegrali z kretesem. Można było odnieść wrażenie oglądając, że ten zespół to Zach Randolph, potem długo, długo nic. Przecież tak nie jest. Jest tam sporo graczy na tym poziomie, Rudy Gay, Mayo, Conley, Gasol. Większość bez formy. Taj Gibson i Kurt Thomas dali sobie radę na parkiecie Grizzles. Emeka Okafor w tej formie, w jakiej jest, bije ich na głowę. 12 ofensywnych zbiórek z Raptors. 66% z gry. Belinelli ma jakieś kłopoty, ale to nie ważne. Thornton, Willie Green sprawiają, że na dwójce raczej jest komu dawać minuty. No a przecież jest też Jack, on ostatnio bardzo dobrze sobie radzi. Świetnie, jak gra obok Paula. Jako kibic Hornets jestem zadowolony z tego trade, mimo, że stracili Stojakovicia. Jack wnosi do ławki nową jakość. Jest na niej ponadto Jason Smith, który spisuje się także nieźle. Okafor, West, Paul to ludzie, na których Grizzles mogą mieć za mało argumentów. Ostatnio kiepsko im poszło, mimo, że grali u siebie i wszystko wskazywało na nich. Nie jest ciekawie do tego stopnia, że Hasheem dostał kilkanaście minut w ostatnim spotkaniu. Spisał się jak zwykle. Grizzles grają na wyjeździe i nie sądzę, że tam przyjdzie jakaś odmiana gry. Muszą się poprawić w porównaniu z poprzednim spotkaniem, ale jeśli Gasol, Gay, Conley będą prezentować tą samą formę, nie mają szans. A jeżeli zagrają dobre spotkania, również to może nie wystarczyć. Po prostu Hornets są w niezłej dyspozycji, a że często męczą swoje mecze ze słabszymi, to inna sprawa. Nie takich ostatnio rywali u siebie pokonywali, dziś mają przewagę, także na ławce.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Charlotte Bobcats - Philadelphia 76ers
Typ: Charlotte Bobcats -5
Kurs : 2,01
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-01-21 01:05

Analiza:

Stawiam dzis na gospodarzy po tym co widziałem w ich wykonaniu w ostatnim spotkaniu.Zagrali końcówke z głową i dzieki temu zdołali obegrac Bulls.Twarda obrona troszke kiepska skutecznosc ale wygrac z Bulls w United Center to jest wyczyn.
Philadelphia o mało co a ograli by Orlando , mecz był przecietny, dużo głupich strat z obu stron i po dogrywce Magicy wygrali.
W 76ers dobre mecze zagrali rezerwowi United Center zdobywajac 19 pkt i Thaddeus Young który zdobył 17 pkt.
Skutecznosc przeciętna ale Magic nie potrafii tego wykozystać i musieli sie sporo nameczyć by wygrać.
Bardzo mi sie spodobał wystep Bobcats ,którzy z Bulls mieli tylko 7 strat i az 9 przechwytów.
Wygrali by bardziej okazale ale nie siedziały im rzuty za 3 pkt bo mieli 0 na 13 oddanych rzutów.
Co prawda w druzynie gospodarzy zabrakło Boozera co ułatwiło walke gosciom.
Myśle ze spokojnie uporają sie z Philą która gra b2b po ciezkim meczu jakie było z Magic.
Bobcats grali z 76ers 17 stycznia i ulegli na wyjeździe po dogrywce 96-92.
Ale trzeba przyznac że Gerald Wallace jak i D.J. Augustin nie zagrali dobrego spotkania a wynik trzymał Boris Diaw zdobywajac 25 pkt ,11 reb i 11 asyst co dało mu triple double w tym spotkaniu.
Jeśli ta wyżej wymieniona dwójka ,która z Bulls zagrała dobry mecz , dzis zagrają na podobnym poziomie to Bobki wygrają ten mecz conajmniej 10 pkt.
Polecam grac ten typ.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Pytanie do osób orientujących się nieco w realiach NBA , jak oceniacie szanse na wejście handicapu Toronto Raptors +19 z Orlando Magic kurs 1,3. jak wygląda sytuacja kadrowa zespołów , warto zaryzykować ?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Raczej nie.Jak chcesz kurs 1.3 to lepiej już kombinować z handi na orlando -5 ewentualnie orladno do połowy/końca po 1.36.
Dobrym pomysłem jest konsekwentne granie przeciwko Cleveland,chociaż akurat z Milwaukee mogą powalczyć bo goście są beznadziejni w ofensywie
 
favago 69

favago

Użytkownik
Nie zdaze z analizami, bo za moment wychodze z domu, ale wrzuce kupon, ktory gram dzisiaj. Kupon juz postawiony, ale, by podniesc emocje, chetnie poczytam ewentualne uwagi. ;)


KUPON:

ORL Magic - TOR Raptors @ 1.083 ✅
BOS Celtics - UTA Jazz @ 1.41 ✅
SA Spurs - NY Knicks @ 1.23 ✅

Buk: Bet365
AKO: 1.87 ✅

Magic okrutnie sie wymeczyli z 76ers - 3 lub 4, nie pamietam juz, pudla Howarda na lini rzutow osobistych pod koniec 4. kwarty, pozniej 6. faul i nie ma chlopa w grze. Zrobilo sie nerwowo. Szczesliwe four-point play ratuje dogrywke i w niej skromne zwyciestwo Magikow. Jakos po tym meczu nie mam ochoty odejmowac punktow Oralndo w handi ???? Zreszta z zasady nie gram ujemnego handi w kuponach z kilkoma zdarzeniami.

BOS - co to za kurs? Albo o czyms nie wiem, albo komus sie cos pomylilo przy wystawianiu tego kursu. Utah ostatnio ewidentnie w dolku. Licze na BOS WIN! ????

SAS? Pilnowac Amare i bedzie dobrze.

Wiecej nie zdaze napisac. Spadam. Powodzenia w typach na dzisiejsza noc!

Dokladam jeszcze:

PHX Suns +4.0 @ 1.52 ✅
NJ Nets +3.0 @ 1.44 ✅
 
A 1

amrason

Użytkownik
Witam, zamierzam zagrać na Suns handi +7.5 z kursem 1.3, powinno wejść. Ostatnio postawiłem na Suns -7.5 . Ledwo co weszło, bo wygrali różnicą 8 pkt, nawet oglądałem mecz i powiem, że nie wytrzymałem w 4 kwarcie, położyłem się spać, nerwy i gryzienie paznokci normalnie:p. Dlaczego grał w końcówce Dragic, a nie Nash, masakra. Nikt nie jest kontuzjowany w Suns, więc jestem dobrej myśli.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
San Antonio Spurs- NY Knicks hc -7 1,5 ✅

Spurs będa z pewnoscią żądni rewanzu za porazke poniesioną nie dawno w NY. Licze,ze zamordują nowojorczyków dystansem natomiast Amare zostanie dobrze pokryty. Spurs to specjalisci od tłamszenia takich pojedycnzych tyanów podkoszowych rywali. Odpowiednia rotacja na Amare i powinno byc dobrze. Obnizam hc o 2pkt dla wiekszej pewnosci. Spurs muszą wykorzystywac dobry kalendarz i wyciskać z tego ile sie da.


Denver Nuggets-LA Lakers 2 1,85 ✅

Jakos nie chce mi sie wierzyć w druga porazke z rzędu u Lakers oraz druga porazke w tym sezonie w Denver. Lakers gra sie tam ciezko jednak mysle, ze w koncu to przełamią.


Boston Celtics- Utah Jazz 1 1,4 ✅

Jazzmani sa w złym okresie.Porazki z przecietnymi rywalami w tym tygodniu. Boston u siebie ciezko ruszyc. Garnett pewnie zagra a z nim maja bilans u siebie 15-1. Zacieram rece na walke pod koszem oraz przede wszystkim pojedynek Rondo-Williams. Bedzie co ogladac. Tak czy siak Boston to cwaniacy nr1 w NBA i Jazz ich nie rusza tej nocy.

NJ Nets- Detroit Pistons hc+2 Pistons 1,9 ⛔

W sumie licze na wygrana Detroit a dla troszke wiekszego bezpieczenstwa zawsze lepiej dac ten hc+2, roznica w kursie nie duza. Dla Detroit to jedna z ost szans, zeby ruszyc jeszcze do walki o PO. Ostatnio bardzo poprawili swoja gre. Minimalna porazka z Bostonem poprzedzona trzema wygranymi. Dodajmy, ze Hamilton nie wystepowal w ostatnich pieciu spotkaniach a dzisiaj powinien cos zagrac wiec zawsze to kolejny dodatek.




Nocka do przodu, troche mnie Detroit zawiodło. Cieszy zatrzymanie Amare&#39;a przez Spurs. 8-25 z gry ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Witam, zamierzam zagrać na Suns handi +7.5 z kursem 1.3, powinno wejść. Ostatnio postawiłem na Suns -7.5 . Ledwo co weszło, bo wygrali różnicą 8 pkt, nawet oglądałem mecz i powiem, że nie wytrzymałem w 4 kwarcie, położyłem się spać, nerwy i gryzienie paznokci normalnie:p. Dlaczego grał w końcówce Dragic, a nie Nash, masakra. Nikt nie jest kontuzjowany w Suns, więc jestem dobrej myśli.
Dlaczego zamierzasz grać taki kurs? Skoro na mecz jest kurs 50/50. Nie warto skusić się na win?
Spurs to specjalisci od tłamszenia takich pojedycnzych tyanów podkoszowych rywali. Odpowiednia rotacja na Amare i powinno byc dobrze.
Heh specjalnie tym tytanem jest Duncan:grin:
Dobrym pomysłem jest konsekwentne granie przeciwko Cleveland,chociaż akurat z Milwaukee mogą powalczyć bo goście są beznadziejni w ofensywie
Chyba nie oglądałeś Bucks. Beznadziejni w atatku? Hmmm. Obrona wystarczy na Cavs, Bogut pod koszem. Dodatkowo dziś istnieje szansa, że wróci w końcu Delfino ????
 
D 7

davydenko

Użytkownik
No panowie widzę, że dzisiaj nie dużo odmiennych głosów więc ja dorzucam swoje typki:
Nets - Detroit 2 @ 1.95 Bardzo fajna okazja. Może nieco obawiam się tego meczu po ostatnim &#39;sukcesie&#39; Nets vs Utah, ale Jazzmani nie bronili w tym meczu, nieprzygotowane rzuty, ogolnie nie moglem na to patrzeć.Dzisiaj mecz z Tłokami....ewidentnie zwyżkującymi formą w odpowiednim momencie, nadal liczą się o Play-Off i z takimi drużynami nie moga przegrywać bo margines błędu jest na ich niekorzyść jeśli chodzi o porażki.Mam nadzieję, że dzisiaj Pistons pokaże dobry basket, dla pewnośći stawiam na zwycięstwo wliczając dogrywkę.
Washington - Phoenix. Czekałem na kursy od wczoraj.Washington u siebie coś wygrywa, jednak mecz z Bucks napewno nie napawa optymizmem. Phoenix łapie wiatr w żagle, osobiśćie nie oglądałem żadnego całego meczu w ich wykonaniu, ale jest postęp.Dziś powinni sobie poradzić, a po kursie 1.90 nie wypada nie zagrać ;)
Boston - Utah. Ehh....Jazz to najbardziej pechowa drużyna w lidze dla mnie.....Mam nadzieję, że dziś nie sprawią sensacji.....ogromnej. Mecz z Nets może podziałać mobilizująco, ale jeśli coś zacznie nie wychodzić od początku, może być lekki paraliż.I na to liczę, że zdominują ich Celtowie w defensywie, a w ataku wiedzą co robić.Oby bez horrorów żadnych ;)
Orlando - Toronto. Zwycięstwo Magic ciężko podważyć.Mecz z 76ers nic nie mówi tak naprawdę.Howard szybko odpoczywał za 3 faule z tego co widziałem.Było dokładnie jak mówiłem.Orlando dało odskoczyć Sixers, żeby ostatecznie wygrać.Nie stawiam żadnych Handicapów na to spotkanie.Po prostu zwycięstwo, gdyż chciałbym widzieć też lepszą gre Toronto niż ostatnimi czasy.Byle bez Magii i niespodzianki!
Te 4 spotkania to chyba Typy Dnia na dzisiaj.Co do następnych moja opinia po krótce wygląda tak:

Hawks - Hornets.

Hawks nieco obniżyli loty, ale może wszystko wraca do normy.Wymęczony win z Kings + aot z osłabionym Miami.Goście z Hornets udowodnili ostatnimi czasy ile są warci.Ich solidna obrona może zadziałać bardzo mobilizująco na Hawks.Hornets seria zwycięstw w tym 2 dogrywki, zmęczenie może być już odczuwalne.Wg.mnie Hawks przeją kontrole i zwyciężą u siebie.
GSW - Sacramento. Nie liczyłbym na sensacyjne zwycięstwo Kings w GoldenState.Gospodarze u siebie grają świetnie, chyba dla kibiców ;) Kings ostatnio solidna gra.Potrafią grać z bardzo wysokim %FG i dziś będzie trzeba to ograniczyć.
Cleveland - Bucks. Ostatni mecz Cavs to już nie taka tragedia można powiedzieć;&gt; Dziś odpuściłem Bucks.....po cichu liczę na przerwanie tego koszmaru, zobaczymy ;&gt;
Denver - Lakers. Jak narazie to to spotkanie to przedsmak Play-Off, bo tabela łączy właśnie te 2 drużyny ze sobą w 1 rundzie. Bardzo prawdopodobne, że tak właśnie będzie.Więc będzie to konfrontacja sił i taki mały wgląd na przyszłość. A jeśli uznawać to spotkanie za PLAY-OFF to Lakers pokażą swoje atuty.Napewno nie chcą 2 raz przegrać z Nuggets, którzy grają w kratke.
Spurs - Knicks. Nie liczę, że goście rozmontują obronę Spurs, ale różnie może być.Faworyt jest jeden, ale to jest NBA.Knicks napewno chce wyjść z dołka, po raz kolejny użyje hasła MOBILIZACJA i może być różnie, fenomenalna gra, bądź paraliż.Napewno tutaj niespodzianka jest bardziej prawdopodobna niż @Boston, chociaz kursy mówią inaczej.
A na koniec deserek:
Memphis - Houston. Ostatnio jestem pod wrażeniem gry gośći. Granie w defensywie przeciwko nim jest bardzo ciężkie.Zobaczymy jak z tego pojedynku wyjdzie Grizzlies.Możliwości napewno mają.Na każej pozycji będą ciekawe pojedynki.Różnie może być. Liczę jednak na podtrzymanie serii Rakiet, których tabela nie jako zmusza do grania na 100%.BILANS 20-23.Nad nimi Suns (1win mniej/2lose mniej niż Rockets, dzisiaj powinni dołożyć 20 zw co daje nam 20-21) Poniżej dzisiejszy rywal z bilansem 19-23, GSW 18-23 no i Clippers ???? Dzisiaj można odskoczyć Memphis na 2 zwycięstwa, i 1 ewentualną porażkę mieć w zapasie! Ostatnio tak wnioskowałem przy meczu Houston-NOH, jak się skończyło wiemy ;) Chciałbym, aby dziś Houston zrobiło to samo. Let&#39;s go Rockets Let&#39;s go !!!!!
Pozdrawiam i czekam na emocje ;)
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Chyba nie oglądałeś Bucks. Beznadziejni w atatku? Hmmm. Obrona wystarczy na Cavs, Bogut pod koszem. Dodatkowo dziś istnieje szansa, że wróci w końcu Delfino ????
Hehe no nie trafione stwierdzenie, Ja gram regularnie Bucks Over!!! Jeszcze ani razu mnie nie zawiedli, obojetnie czy naprzeciw stawało, Dallas, Wizards czy inny zespół.
P.S
SteveNash13 Wprowadź we mnie troszkę spokoju i powiedz, że Suns wygra ;)
 
ejpii 4

ejpii

Użytkownik
Mecze Suns i Pistons mnie kompletnie nie przekonują do grania. Każda opinia inna, a więc ryzyko bardzo duże. Według mnie w tych spotkaniach może wydarzyć się wszystko. Wizards u siebie są dobrą drużyną, Suns łapią formę, ale czy na pewno są pewni? Za dużo nerwów :cool:
Ja coś takiego zagram chyba: Bucks+GSW(seria gier u siebie. Tak jak ostatnio LAC seria zwycięstw na własnym parkiecie i raczej na 99% się to nie zmieni)+Boston(kolejni &quot;domowi&quot; opierdalacze :p). Na dzisiejszą, trudno przewidywalną noc chyba największe pewniaki za rozsądny kurs, ale zagra się za mniejszą stawkę. ✅ weszło :cool:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Tacy pewnie jesteście Phoenix bo Wash dostał w dupe ostatnio od Milwaukee. Podkreślam, że był to mecz na wyjeździe w dodatku na trudnym terenie, a poza tym chyba każdy wie jak gra Wash na wyjazdach, bodajże ponad 20 spotkań ostatnich przegranych( z tego co pamietam, nie chce mi sie sprawdzac), wrócił Wall do wash, więc Phoenix kurs dobry 1,90 ale czy warty grania? Nie sądze, wash to zupełnie inna drużyna u siebie, a w ostatnim spotkaniu też na początku dobrze grali z Milwaukee i mieli wysokie prowadzenie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Chyba nie oglądałeś Bucks. Beznadziejni w atatku? Hmmm. Obrona wystarczy na Cavs, Bogut pod koszem. Dodatkowo dziś istnieje szansa, że wróci w końcu Delfino ????
&quot;Milwaukee is the worst offensive team in the league averaging just 91.2 points per game.Milwaukee has the worst field goal percentage in the league with just 42.1.&quot;
Inna sparawa że rzadko Milwaukee gra w optymalnym składzie+Bogut,grający dużo poniżej możliwości w ataku i może się zrobić zacięty mecz jeśli Jamison i Hickson będą zbierać piłki w ataku a Gibson będzie miał niezłą noc strzelecką
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks
Typ: Cleveland
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bwin


Analiza: dzisiejszą analizę motywuję w sumie banalnym i prostym argumentem - Cavaliers przegrali swoje ostatnie 14 meczy i dziś po prsotu nadarza sie okazja aby tą fatalną passę przerwać. Co prawda Bucks to drużyna lepsza od Cavs - nie ma co ukrywac, że w zasadzie jedynym plusem jest to, że nie zagra Brandon Jennnings, i pod zankiem zapytania stoją także występy Boguta i Salmonsa. Lecz nie zmienia to faktu, że faworytami są Bucks, lecz jak nie teraz to kiedy Kawalerzyści mają przerwać ten bilans? Typ trochę na przełamanie, ale po takim kursie warto zaryzykować.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Oprócz Boguta bliżej kosza jest jeszcze Gooden i Ilyasova ???? Zatem mimo wszystko Cavs pod koszem wyglądają marnie.
Myślę, że Suns wygrają. Chciałbym, bo muszą gonić, aby awansować do PO i takie słabe zespoły jak Wizards powinni pokonywać. Nash, Carter, Hill robią wielką różnicę po stronie Phoenix. Wizards nie borni, a jeżeli Suns będą mieli dzień, to ich powinni roznieść, bo uwielbiają grać przeciwko zespołom non-def. (✅✅)
GSW powinni wygrać i pokryć handi, bo w Kings nie zagra ostatnio rozgrywający dobre mecze Garcia. (✅✅)
nie bardzo interesowałem się resztą meczy, ale ogólnie z NBA widzę win Detroit - choć będzie ciężko(⛔⛔). Boston(✅✅), Suns(✅✅), Hawks(⛔⛔), Orlando(✅✅),Bucks(✅✅), Spurs(✅✅). Tam gdzie kursy &lt;1.50, to handi tez pewnie dobre, ale nie mam czasu na sprawdzanie dokładne.
@davyd
Oni często mają mocne 1Q. Nic nowego.
/
Jeżeli ktoś skorzystał, to zarobił.
Powodzenia.
Zanim zacznie ktoś najeżdżać, że plusy, bo kursy 1.10, to odsyłam na oddsportal, aby sprawdził handi ???? Oprócz meczu Suns, bo tam kurs był ponad 1.90 na win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
@Kostuch Takim argumentem to moge każdy mecz analizować. Jeśli nie teraz to kiedy. Tym bardziej dziwi mnie Twoja analiza że Milwaukee nie jest słabą drużyną. Oczywiście nie są najlepsi ale są lepsi niż kilka drużyn co już pokazali. M.in. z Cleveland dzisiejszej nocy.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Atlanta z powaznymi osłabieniami - Horford oraz Marvin Williams.
tylko, że Ariza też nie grał dla Hornets... poza tym warto zobaczyć kto dzisiaj grał u Szerszeni
Pondexter w pierwszym składzie ? D.J. Mbenga 22 minuty gdzie on jeszcze w tym roku nie grał...
rezerwa gości totalnie ich dobiła, to tylko pokazuje jak beznadziejną ławkę ( poza Jamalem ) mają Hakws...
Baqu

tylko po co wyciągać jakieś wnioski z tej sytuacji skoro mecz i tak już dawno był rozstrzygnięty ? Rezerwiści z NOH grali sobie na luzie, ci z Atlanty mieli przekichane bo to oni dostali najbardziej od kibiców a nie pierwsza piątka ... poza tym Pondexter to żaden przypadkowy gość. W końcu to 1 runda draftu ... Mbenga grał wcześniej 25 meczów więc też nie wiem o co Ci chodzi (ostatnio pauzował z powodu urazu)

Jacques
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
... czyli bez graczy, bez których udało się ograć Heat, bo przecież Horford nie grał praktycznie pół meczu po tym, jak na jego nogę opadając stanął Joel Anthony. Williams od długiego czasu poza kadrą i jakoś nie jest to ogromny problem, choć to bardzo solidny gracz. Hornets z kolei musieli zagrać bez Arizy, który był ważnym elementem zespołu, w piątce musiał wyjść rookie Pondexter, który zwykle dostaje w rotacji kilka minut w 3Q. Osłabienia na pewno nie przeważyły więc tego meczu. Cudowny matchday - Wielcy Hornets, Wielcy Celtics. Świetny Gortat z 30 minutami i największym +/- na parkiecie. I drugim z rzędu double-double.
Na pierwszy rzut oka na noc świetnie wyglądają więc
Bobcats -2 - Hawks 1,9
Nets - Mavs 1,5
Bucks -3 - Grizzles 1,9
Blazers - Pacers 1,45,
ale o tym więcej później.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
dzisiaj myślę że warto zaatakować over LeBrona, który wynosi 28 pkt, potem może coś napiszę wiecej ale mowiąc w skrócie te same argumenty co z nieobecnością LaBrona i punktami Wade, tyle że dziś nie zagra Bosh. Do tego dla mnie pewniakiem jest Griffin, na razie nie ma na niego linii nigdzie ale jeśli będzie tak jak zawsze na poziomie 37(pkt+reb) to biorę z pocałowaniem ręki, z Warriors będzie mu dość łatwo zdobywać punkty oraz, powinno być co zbierać na tablicach. Do tego jeśli nie zagra Ellis to nie widzę szans dla Warriors. Myślę też że Cleveland powinni dostać kolejne bęcki, na razie nie ma kursów bo nie wiadomo co z Mo, ale do składu Chicago ma dziś wrócić Boozer. Tak jak kolega wyżej także chyba dzisiaj będę grał na Mavs, wrócił Dirk i ich gra w ogóle inaczej wygląda, natomiast odpuszczę sobie Bobki, mimo że grają bardzo dobrze to wczoraj strasznie zagrała Atlanta, na bardzo słabej skuteczności i do tego dzisiaj mogą być trochę podrażnieni. Wątpię aby zagrali tak słabo jak wczoraj.
Miami dzis bez Bosha , dość prawdopodobne że nie zagra Wade. Wiec 28 pkt to dla mnie pewniak nocy. Do tego wątpię w 3 win Wizard, bo to by była ich najdłuższa seria w sezonie. Boston powinien ich połknąć, przetrawić i wypluć. To samo Dallas, gdy grał Dirk, byli drugą drużyna ligi, bez niego przegrali wszytko. Dirk wrócił i pykli LA. Nie ma co porównywać potencjału. NJ takze w tym sezonie nie wygrali 3 razy z rzędu.
Ja ryzykuję i gram teraz over, który bym zagrał i tak jakby grał Wade. Jeśli on nie zagra to nie widzę innej możliwości niż pokonanie tej granicy przez Jamesa. Linia pewnie wzrośnie jak info o Dwayne się potwierdzi
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
LBJ niby powinien zrobić spokojnie z 30 pkt ale linia 25 pkt / 15 as / 10 zb też pewnie nikogo nie zdziwi a nie będzie można powiedzieć że nie zagrał jak lider. Ogólnie wszystko zależy od tego jak zagrają Raptors. Wczoraj przeciwko Magic zupełnie ich nie poznawałem. Zostali zmiażdżeni, głównie przez Howarda. Na ich szczęście Heat takiej siły pod koszem nie mają więc spodziewam się że dziś powinni trochę powalczyć z Heat stąd over na Lebrona powinien wejść.
Sam gram na Suns. Wydaje się, że tak jak rok temu zaczynają łapać swój rytm od 2 połowy sezonu. Co prawda Wizards i Cavaliers to nie są najmocniejsi rywale ale umówmy się Pistons także takimi nie są ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom