>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
CO sadzicie o Wizards-Celtics? Jedyna dla mnie watpliwosc na noc. Boje sie handicapu na Celtów. Shaq nie zagra. Fakt, z Jazz i tak gral tylko 6min a i tak Boston ich rozniosl jednak kazdy mecz inny.
 
S 1

splot

Użytkownik
coś mało o dzisiejszej bogatej kolejce nie wielu dziś napisało . Dlatego ja coś napiszę;)
Podobają mi się 2 spotkania i jeszcze spotkanie w Detroit ale jako wierny kibic Phoenix zawsze stawiam na nich wiec tego typu nie mogę wziąĆ racjonalnie pod uwagę. Z tym type ostrożnie ale jestem optymistą
Te spotkania to:
Detroit - Phoenix 1.80
Pistons(forma -2) 11-9 home Suns(forma +5) 9-12 Away
...Memphis poradzili sobie Detroit wiec i Suns na fali powinno 75-74:;/:⛔⛔⛔

New Jersey Nets - Dallas Mavericks 1,50 ✅✅✅
Dallas jest silniejsze od Nets i prawdę mówiąc te 1.5 troche mnie dziwi
Nets(forma +2) 9-10 home Mavericks(forma -1) 12-7 away

Oklahoma City Thunder - New York Knicks 1,25 ✅✅✅
New York w z dala od kosza i nie trafią dzisiaj. Nie na tym parkecie
Oklahoma(forma -2) 15-6 home New York(forma -5) 12-11
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Nets vs Dallas 2 @ 1.45 Nets ostatnio niezla gra, duza skutecznosc jednak Dallas z pelnym zespolem powinno sobie poradzic.Teraz czas na wygrywanie meczy po porazkach podczas braku Dirka.
Bucks vs Grizzlies 2 @ 2.35 Grizzlies caly czas gra dobry basket.Nie widz epowodu dla jakiego kursy sa tak wysokie, chyba ze jakies kontuzje? Dzisiaj Grizzlies powinni dorzucic 2 zw. do serii, chyba ze da znac o sobie zmeczenie bo za nimi kilka ciezkich meczy.Jednak vs Milwaukee sa faworytem i wg.mnie podciagna serie do 2 zwyciestw.
Houston vs Orlando 2 @ 1.61 Ciekawy mecz się zapowiada.Houston ostatnio swietna passa, wczoraj po dobrym poczatku z biegiem czasu tracili dystans.Napewno tez troche zmeczeni ostatnimi meczami.Howard zatrzyma dzisiaj Scole, Guard&#39;s Rakiet tez nie beda miec latwo_Orlando zwycięzy.
Detroit vs Phoenix 1 @ 2.00 Kursy idą w góre z czego się ciesze.Wczoraj w Prudential center nie grali tego co by chcięli, nie mieli sposobu na powstrzymanie Lopeza.W Suns nie ma takiego pod koszowego wyjadacza wg. mnie.Gortat się dla mnie nie liczy, gosc zbiera pilke tylko jak mu w rece wpada. Licze na popisowy mecz Detroit.Napewno zagraja z wieksza skutecznoscia niz wczoraj, zobaczymy co z tego bedzie, moze wystarczy wiec w tym meczu typuje zwyciestwo gospodarzy.
Bukmacher: Bwin
Ako: 10.97
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Atlanta Hawks vs. Charlotte Bobcats
Charlotte Bobcats -3 1,9 Pinnaclesports ⛔
Czy Hawks zdołają się podnieść po miażdżącej porażce z Hornets? Będzie ciężko. Nieprawdopodobnie ciężko, bo Bobcats ostatnio przypominają zespół, który może powalczyć o play-offy. Dzięki temu oczywiście, że są na Wschodzie. Ba, są na 7 miejscu, ale pewniakiem są na razie dziesiąci Bucks. Bobcats po przyjściu Silasa grają naprawdę świetnie i są w stanie walczyć jak równy z równym z niemal każdym zespołem ligi. W Bostonie, Chicago, Philadelphii na wyjazdach toczyli niezwykle wyrównane boje. Taki zespół nie jest słabszy od rywali w trzech kolejnych wyjazdach. I to od mocnych rywali. Nieźle. Sporym ciosem będzie nieobecność Tyrusa Thomasa, absolutnie jednego z kilku najlepszych rezerwowych ligi. Grali już jednak bez niego i radzili sobie. Wygrali dwa ostatnie spotkania, pisano tutaj, na tym forum, że za Silasa będą grali up tempo bez obrony, ale w ośmiu ostatnich spotkaniach nie dali sobie rzucić 100 pkt. Mimo dogrywki w Philadelphii. Ostatni raz stracili trzycyfrową liczbę oczek właśnie po dogrywce z Wolves. Hawks są zupełnie rozbici. Mo Evans może i zagrał dobrą końcówkę w Miami, zawdzięczają mu wiele, jeśli chodzi o ten mecz, ale po prostu na tak dużą ilość minut nie zasługuje. To samo Wilkins. W ogóle nie powinien grać. Sami są sobie winni, że mówi się o nich, że mają kiepską ławkę, nie do zrozumienia jest to, że Wilkins i Evans hasają na parkiecie spore minuty, a Teague i Powell niemal co mecz grają mniej lub tyle samo, co oni. Hawks powinni być zdruzgotani i zupełnie nie w rytmie. Bobcats z kolei grają teraz świetną koszykówkę, często może statyczną, ale Wallace, Jackson to bardzo dobra defensywa i mocny atak. DJ Augustin zrobił wielki postęp, a Kwame Brown w piątce gra nadspodziewanie dobrze i zbiera niesamowicie ważne piłki. Wyróżnia się też Diaw, zaś do gry wrócił, na razie na ławkę, Nazr Mohammed, który zaliczył niedawno jeden świetny występ i można na niego liczyć. Dla mnie Bobcats powinni wygrać z grającym b2b rywalem, który może w ostatnim meczu nie zmęczył się aż tak fizycznie, ale chyba woleliby przystępować dziś do meczu wyczerpani, ale po wyrównanym spotkaniu z NOH. Teren w Charlotte nie jest dobrym miejscem, by po kompromitacji przed własnymi kibicami zmazać plamę.
Dallas Mavericks vs. New Jersey Nets
Dallas Mavericks 1,51 Pinnaclesports ✅
Wrócił Dirk! Końcówka w Chicago nieco pechowa, porażka, ale przecież Bulls mieli Derricka Rose. Nets nie mają gracza, mogącego dać im połowę tego, co daje swojej ekipie Rose. Po pozyskaniu Stojakovicia wygląda to świetnie. Prywatnie cieszę się, bo to mój ulubiony gracz, a dołączył do bardzo lubianego przeze mnie zespołu. No i może coś wygrać w ostatnim okresie gry w NBA. Może zrobić różnicę, której zabrakło w Chicago na korzyść Mavs. Przez cały okres nieobecności Butlera może być starterem. Nie ma wątpliwości, że będzie bardziej pożyteczny niż Sasha Pavlović w tej roli. Silna piątka, z Dirkiem, Chandlerem, Kiddem, świetnie rzucającym Stevensonem. Na ławce są Marion, Terry, Barea, Haywood. Jedna z najlepszych rotacji w lidze. Nets z kolei nie prezentują nic ciekawego drugi sezon z rzędu. Ale na półmetku mają chociaż te 12 wygranych. Ostatnio Favors w piątce, Humphries na ławce. Dużo ze zwycięstw zawdzięczają właśnie energii i wygranym pojedynkom na tablicach Humphriesa. Mają Harrisa, Lopeza, poza tym są Farmar i Morrow, ale dalej w piątce wychodzą Graham czy Outlaw. Nets znów słabiutcy, wprawdzie wygrali 2 ostatnie spotkania u siebie, ograli fatalnie spisujących się wówczas Jazz i Pistons, ale na Mavs taka gra by nie wystarczyła. Rywale w dodatku grają b2b i raczej nie mają szans z Dallas, które znów odżyło po powrocie Dirka, który dziś na pewno nie będzie miał na sobie tak świetnie broniącego go rywala, jak robił to Ronnie Brewer dwa dni temu.
Memphis Grizzles vs. Milwaukee Bucks
Milwaukee Bucks 1,7 ⛔
Milwaukee Bucks -3 2,0 ⛔
Pinnaclesports
Miami, Boston, Orlando, Chicago, Atlanta, Milwaukee. Przed sezonem było jasne, że ta szóstka to pewni kandydaci do gry w play-off. Teraz w Milwaukee się wątpi. Ja uważam, że nie ma opcji, by nie byli w ósemce, chyba, że zdarzy się jakaś fatalna plaga kontuzji. Mieli niesamowicie trudny terminarz, chyba najtrudniejszy z całej ligi. Nie wiem, dlaczego o tym się nie mówi. Na jakiś, dłuższy lub krótszy czas, musieli radzić sobie bez Boguta, Jenningsa, Maggette, Goodena, Salmonsa, Delfino. Mimo to mają tyle samo wygranych, co ósmy zespół konferencji. Grizzles z kolei ostatnio dość dobrze, porażka z Hornets, gdy w dogrywce na 20 sekund przed końcem prowadzili 4 punktami. Wcześniej beznadziejny mecz z Chicago, ale za to w ostatnim spotkaniu pokonani groźni Rockets. U Grizzles przede wszystkim znakomity Zach Randolph, ale dalej gwiazdą pozostaje Rudy Gay, a Conley gra właśnie teraz chyba najlepiej w karierze. Mayo z ławki daje dużo więcej, niż Mayo na początku sezonu w piątce. Wrócił Tony Allen. W przeciętnej formie jednak Marc Gasol. Również Rudy ma słabsze mecze. Thabeet dalej nie gra dobrze. Rywal ma mniejsze kłopoty niż wcześniej i od razu notuje serię 2 wygranych. Dooling nieźle zastępuje Jenningsa, w dodatku świetnie z ławki gra zawsze najniższy na parkiecie Earl Boykins. Gooden, Delfino, Mbah a Moute zajęli już swoje minuty w rotacji, a będą dostawać pewnie coraz więcej po tym, jak wrócili. To gracze z piątki. Ilyasova bez problemu ich jednak zastępował, grał w piątce także Douglas-Roberts. No i Maggette, który może wróci do roli rezerwowego, dającego niesamowitego kopa w ataku, gdy wchodzi. I dostającego się na linię tak często, jak największe gwiazdy ligi. Pod koszem najlepszy, po Howardzie, center w lidze, Andrew Bogut. Jedyny, który może Dwightowi zagrozić w walce o tytuł najlepszego obrońcy, choć oczywiście Howard dystansuje tutaj wszystkich. No i z reguły skuteczny z przodu. Bucks opierają swój zespół na prawdziwej gwieździe pod koszem, mają do tego wielu graczy, mogących rzucić sporo punktów, a także kilku specjalistów od obrony. Zdecydowanie są zespołem zdolnym do tego, by grać w play-off, a nawet do tego, by zaistnieć w nich, oczywiście, jeśli zajmą odpowiednio wysokie miejsce w RS. O doścignięcie Knicks może być jednak bardzo ciężko, mimo to trzeba walczyć i wygrywać takie spotkania jak to. Grizzles są słabsi od gospodarzy, grają do tego na wyjeździe. Nawet jeśli Randolph zagra tak świetnie, jak gra ostatnio, to może być za mało. Granie Bucks za 1,7 czy Bucks -3 za 2,00 to najlepsze rozwiązania na dziś.
Indiana Pacers vs. Portland Trail Blazers
Portland Trail Blazers 1,44 Pinnaclesports ✅
Na blogu zawszepopierwsze można przeczytać, że Blazers z Royem i Odenem byliby kandydatem do mistrzowskiego tytułu. Kontrowersyjna wypowiedź, ale dla mnie nie ma tam ani trochę przekłamania. Bez tych graczy mają bilans 24-20, ale dwaj gwiazdorzy to nie jedyne postaci, które wypadają z zespołu w tym sezonie. Jak zwykle mnóstwo kłopotów, największy z bieżących to problemy Marcusa Camby&#39;ego. Jeden z najtrudniejszych dla przeciwników rywali w lidze wciąż wraca po kontuzjach, by znów wypadać z rotacji. Wielka szkoda, ale Blazers jak zwykle nie pękają. Wygrali ostatnie 4 mecze. Pacers przegrali ostatnie 3. I choć grają ostatnio nieco lepiej, wyszli z kryzysu, to jeszcze nie przypominają tej zachwycającej ekipy z początku sezonu. Coraz lepiej radzi sobie Collison, dalej błyszczy Granger. Są Rush, Dunleavy, Hansbrough, George, na ten mecz wraca Hibbert. Niezła ekipa, ale to za mało na takie zespoły jak Portland. Blazers grają u siebie, gdzie wygrywają 75% spotkań, a ostatnio zmietli będących w formie Clippers. Równie świetnym, co szalonym posunięciem okazało się zakontraktowanie Matthewsa, jest Miller, Batum, Fernandez w świetnej formie i przede wszystkim Aldridge. Jakby byli Camby, Roy, Oden to mielibyśmy nieprawdopodobną ekipę. Dzięki temu, że do tego mają Batuma, Matthewsa, zespół ma nieograniczone możliwości w defensywie. Co by się działo, jakby do tego pod koszem z Aldridgem, który gra regularnie, byli Oden i Camby. Ciężko to ogarnąć, ale widać od razu niesamowitą siłę. Szkoda, że znów plany niweczą im kontuzje, ale Blazers radzą sobie w takich sytuacjach. Dalej są bardzo mocni i grając u siebie, powinni odprawiać średniaków, jak Pacers, a zespołowi może pomóc także to, że zamiast Cunninghama na pozycji centra będzie grać prawdziwy środkowy, Joel Przybilla.
// Ależ niemiła niespodzianka ze strony Bucks. Rozczarowanie. Znów bez Goodena, kłopotów ciąg dalszy. Tak samo Blazers, tym razem wypadł Andre Miller. Żołądek/jelita. Katastrofa, ale i tak będą wygrywać ;) Moi Hornets są wielcy! To zdecydowanie osładza kilka rozczarowań, przykre kontuzje zespołów, które lubię i powinny wyjść z kłopotów. W Atlancie 41, ze Spurs 24. Mam nadzieję, że ludzie wreszcie przestaną myśleć o nich tylko w kontekście teamu, w którego miejsce do ósemki mogą wskoczyć walczący o nią Grizzles, Suns, może Rockets.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Mi się jeszcze dzisiaj widzi wygrana Utah, ostatnio 3 porażki , a w nocy przyjdzie im się mierzyć z 76ers, kurs na to bardzo zachęcający bo w granicach 2,1. Wczoraj podstawowa piątka sie za dużo nie nagrała bo szybko na łapali fauli, Boston odjechał i zagrali raptem po 25 min, więc o zmęczeniu mowy być nie może biorąc także pod uwagę że Boston i Philadelphie nie dzieli jakaś kosmiczna odległość. Moim zdaniem mormoni do lepszy zespół i dziś powinni to udowodnić. Ostatnie 10 meczy h2h to 9 wygranych Utah. Na ostatnie 7 w Philadelphi wygrali oni 6 potyczek. Fajnie wygląda hc na Toronto ale z tego meczu jaki pisałem wcześniej gram Lebrona. Dodatkowo myślę że dziś Clippers wygrają , Eliis nawet jak zagra, co jest jeszcze nie wiadome(ja jednak wątpię aby chciano go narażać dla jednego meczu, skoro następny mecz jest za dwa dni i lepiej aby sobie wypoczął 3 dni a nie jeden), a bez lidera będzie im naprawdę ciężko przeciwstawić się grającym z meczu na mecz coraz lepiej Clippers. Sam się w tym meczu zastanawiam nad -8 na LAC lun over 40(pkt i zbiórek) Griffina. Można tez zagrać na LAC pierwsza kwarta -2,5 bo drużyna z LA bardzo dobrze w chodzi w mecze.
 
wislak93 2

wislak93

Użytkownik
Zdarzenie: koszykówka NBA
Spotkanie: Phoenix Suns - Detroit Pistons
Typ: Phoenix ( handicap -1 )
Kurs: 1.91
Bukmacher: bwin

Dzisiejszej nocy w The Palace of Auburn Hills odbędzie się ciekawe spotkanie NBA . Detroit Pistons podejmować będzie Phoenix Suns . Popularne tłoki mimo własnego parkietu nie są faworytem w spotkaniu z Phoenix .

Drużyna naszego jedynaka w NBA notuje ostatnio bardzo dobrą passę 5 zwycięstw z rzędu . Słońca od kilku spotkań w miarę zaczęli funkcjonować w obronie ( również za sprawą Marcina Gortata ) . Wczorajsza efektowna wygrana z Wizards na pewno napawa optymizmem przed spotkaniem z Detroit . Bardzo dobre zawody rozegrał Steve Nash ( 14 asyst i 17 pkt ) . Double-double zanotowali również Marcin Gortat (14 zb i 13 pkt ) oraz Vince Carter ( 10 zb i 12 pkt ) . Bohaterem spotkania bez wątpienia był Channing Frye , który aż 7 krotnie trafiał za 3 , ze skutecznością aż 63 %

Pistons przegrali 2 spotkania z rzędu . Porażka po walce z Boston Celtics oraz wczorajsza przegrana z Nets . Pod dużym znakiem zapytania stoi występ dwóch graczy podkoszowych tłoków . Ben Wallace od początku roku zmaga się z kontuzją , ostatni raz zagrał 10 stycznia . Natomiast Charlie Villanueva w spotkaniu z Nets skręcił kostkę w pierwszej połowie i nie pojawił się już na boisku . Decyzją trenera we wczorajszym spotkaniu nie pojawił się Hamilton , a od dłuższego czasu kontuzjowany jest Jerebko.

Kłopoty kadrowe Pistons mogą być kluczem do zwycięstwa Phoenix w dzisiejszym spotkaniu . Myślę , że gracze Phoenix nadal będą kontynuować passę meczy bez porażki
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Wiecie może w którym buku będzie zakład na ilość punktów Prince&#39;a w meczu z PHX? Dziś widziałem w ziemniaczku linię 15,5 i fajnie byłoby zagrać temu podobny over ✅ ✅ ✅. Nie gra Wallace... grają w zasadzie tylko Prince, McGrady i Stuckey + wymiennie któryś z centrów potrafi &quot;zrobić różnice&quot;. TP22 co dostaje piłkę to stara się kończyć, oddaje przynajmniej kilkanaście rzutów i gra powyżej 30 minut w meczu. Przy ostatnich słabostkach Villanuevy pozostaje chyba jedynym sensownym rozwiązaniem &quot;w przodzie&quot;. Są jeszcze Daye, Summers czy Maxiell i... pozostańmy przy tym że są. Mecz z PHX którzy wiadomo jak bronią, okazja na dość wysoki wynik, więc dlaczego nie spróbować? Oba zespoły b2b, wczoraj Tay rzucił 16 pkt gdy jego zespół trafił 74 oczka - w tym spotkaniu na pewno będzie over 200 pkt, DET minimum 95 pkt, więc dlaczego Prince nie miałby rzucić 16 pkt?
Jedyny problem to fakt, że z Carterem nie będzie mu łatwo...
Jeśli mógłby się wypowiedzieć ktoś kto zna się na NBA na temat tego typu, byłbym wdzięczny ????
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies
Przed sezonem Kozły stawiałem na 5 miejscu na Zachodzie ( przed Atlantą Hawks i New York Knicks ), nie stracili niemal nikogo po za dość wartościowym i doświadczonym Stackhouse, który dawał z ławki sporo, ale jednak wzmocnienia w rotacji były o wiele większe Corey Maggette, Drew Gooden, Dooling, Boykins, Douglas-Roberts. Wow. A jednak ten sezon wygląda średnio, Kozły nawet nie są w pierwszej ósemce, chociaż ich brak w PO ciężko sobie wyobrazić. Klub chyba po Portland najbardziej pechowy pod względem kontuzji, już pomijając Boguta, który zawsze co 5 mecz sobie coś zrobi, to kontuzjowani byli Delfino, Gooden czy wciąż nieobecny Jennings, a właśnie Jennings miał w tym sezonie zrobić krok do all-stara i nadać Kozłom nową jakość ( inna sprawa, że jak był to też jej nie nadał ). Kozły miały też bardzo ciężki terminarz, ale teraz zaczyna się lekki, jeszcze tylko wyjazd do Bulls i potem do marca na papierze łatwiejsze mecze, a na dniach wraca wspominany Jennings, a może nawet Michael Redd ( Niech on po tych kontuzjach zacznie dawać 80% tego co potrafi, a Kozły namieszają nawet w PO, a motywacji nie powinno mu zabraknąć przy jego schodzącym kontrakcie ) i chociaż to siódme miejsce powinni zająć. Kozły to czołówka pod względem defensywy, Bogut to po Howardzie ( albo nawet wespół ;)) najlepszy obrońca w lidze, moim zdaniem po Bykach i Bostonie. Świetną formę złapał Maggette i chociaż koszykówka w ofensywie nie zachwyca to przy pasywnej grze w obronie, Misie powinny dziś zostać pogonione. Zresztą Memphis to też spore rozczarowanie, wydawało się, że jest tu kompletna piątka i brakuje tylko ławki by potrząsnąć mocnym Zachodem, a tymczasem Mayo grał tak źle, że trafił na ławkę i daje tam raz lepiej, raz gorzej. Gasol też już nie taki władczy na tablicach jak w poprzednim sezonie. Tylko Zach Randolph dołączył do poziomu Gaya i gra jak all-star. Mimo wszystko Kozły mają świetne atuty na zniwelowanie dwóch podkoszowych z Memphis, a na obwodzie panuje trochę posucha, zresztą Kozły bronią dobrze prawie w każdej strefie. No i ta magiczna hala, która zawsze napędzała Kozły, obecnie na mało imponującym 0.500, ale Kozły rozegrały we własnej hali najmniej spotkań ze wszystkich drużyn i czas zacząć to poprawiać, zresztą z 18 spotkań we własnej hali, 11 to były zespoły powyżej 0.500 w sezonie. Misie to zespół nieobliczalny, ale nie mają takich argumentów jak Kozły.
Milwuakke Bucks @1.75 Pinnacle 9/10
P.S. z Vrazzo czuje, że byśmy się dogadali, bo właściwie jak go czytam to zgadzam się z Nim niemal w 100%
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Koniec pierwszej połowy meczu Phoenix - Detroit.
Najwięcej pkt zdobył Marcin Gortat 11, oraz najwięcej zbiórek również Gortat 7. Skuteczność rzutów z gry Marcina 5-6. Na prawdę miło patrzeć na takie obrazki. Zapowiada się 3 z rzędu double-double... Oj coś czuję, że jeszcze za rok może dwa będziemy mieć na prawdę dużą pociechę z tego zawodnika ????
 
blum 70

blum

Użytkownik
Utah znów zebrało bęcki... A we wtorek w mordę kopani Lakersi... Masakra. Może po 21 latach czas pomyśleć o zmianie trenera? Albo przynajmniej pozyskać jednego więcej gracza z najwyższej półki, bo jednym się nic nie zwojuje (D-Will)...

Blum... wiem, że jesteś niedługo na forum dlatego na razie nie kasuję takiego posta, ale wszelkie
podobne wypowiedzi 2-3 zdaniowe opisujące spotkanie, tak jakby to mógł zrobić 10 latek ;-) będą
usuwane, gdyż po prostu nic nie wnoszą na forum, nie obrażaj się ( mam nadzieje ).
pozdr,
Baqu
 
R 0

radziecki

Użytkownik
witam jak widać nowy tutaj jestem
dzisiaj tylko jeden mecz ale dość ciekawy
zastanawiam się nad postawieniem na Indiane + 16✅ mimo że ostatnie 4 mecze na wyjeździe przegrali to nie większą różnica niż 10 pkt ale mam mało informacji na temat Nuggets u siebie groźni ale czy aż tak ? Co myślicie o takim typie?

osobiście gdybym miał wybierać ujemny handicap a dodatni na jedyne dzisiejsze spotkanie zagrałbym
+9.5 Indiana. Indiana potrafi grać z takimi zespołami jak Samorodki, a handicap jest wysoki, w ostatnich
10ciu spotkaniach Indiana pokryła go aż siedmiokrotnie. Mimo, iż Pacers dużo spotkań przegrywają na
wyjeździe to taki handicap często spokojnie pokrywają. Pełny skład, kolejny mecz dopiero za trzy dni w domu,
jeżeli nie teraz dać z siebie wszystko i spróbować wygrać na wyjeździe to kiedy ?
pozdr,
Baqu

a jednak miałem racje denver wygrało aż 14 pkt
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Denver Nuggets- Indiana Pacers
Typ;over 214 ✅✅✅ 121-107
Kurs;1,90
Buk; Sportingbet


Analiza;


Dzisiaj mamy tylko jeden mecz w najlepszej koszykarskiej lidze świata NBA. Do Denver przyjeżdza dzisiaj zespół Indiany który wczoraj przegrał z Portland Trail Blazers 92-97 mimo że przez 3 kwarty wygrywali gracze Indiany to w ostatniej kwarcie musieli uznać wyższość Pacers i ostatecznie przegrali Q4 22-30. Gracze Indiany grali wczoraj na 47% skuteczności z gry, oraz 33% rzutów za 3. Jak wiemy dobrze gracze Denver preferują bardzo ofensywny styl, często zapominając o obronie własnego kosza stąd często mamy wyniki overowe w meczach Nuggets. Dzisiaj buki wystawiły linie 214 pkt co moim zdaniem patrząc na historię obu drużyn jest troszkę za niska. Ze statystyk wynika że ostatnie 7 spotkań w Denver było w granicach ponad 220 pkt więc jestem dobrej myśli. Stawiam over ponieważ sądzę, że dzisiaj Pacers zaprezentują lepszą skuteczność za 3 niż wczoraj, Denver też spokojnie ze 110pkt powinno rzucić. Wiadomo w Denver jest Carmelo, Billups, czy Nene, więc o pkt się nie boję. W Pacers jest z każdym meczem grający coraz lepiej Granger. Wczoraj gracze z Indiany się nie narzucali przeciwko mocnej obronie Portland także myślę, że dzisiaj to sobie wynagrodzą. Stawiam na over 214 pkt ogółem. Mecz w Canal + Sport 1 ;) Pozdrawiam Rambo131
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Witam,
SAS - G.State - typ na SAS @1,45 ✅. Golden ma serię 4 wygranych u siebie. Spurs przegrali ostatnio dość mocno z NOH, może dlatego dziś mają taki kurs, plus to że grają na wyjeździe. Możliwe iż nie zagra Bonner, ale kurs i tak dla mnie dość wysoki. Oczywiście GSTW będą chcieli pokonać świetnych w tym sezonie SAS. Już 2 razy z nimi przegrali, były to dość wyraźnie porażki. Aczkolwiek mecz będzie dość ciekawy, a różnica może być mniejsza jak 10 pkt.
Drugi dość ciekawy mecz Memphis-Toronto. Skłaniałbym się ku Memphis, w tym momencie mają głębszy skład, żadnych kontuzji, a jak wiadomo w Toronto kilka kontuzji (Barbosa, Weems, możliwe, że nie zagra Kleiza, Dorsey). Kurs na Memphis @1,5. ✅ Poprzednie spotkanie wygrali u siebie Memphis.
Pytanie na noc - co zrobią dziś Cavs? Kurs 1,2 na NJ Nets mówi sam za siebie, może dziś Cavs sprawią niespodziankę i wygrają? Kiedyś muszą, a kurs na dziś @4,6
O innych meczach może coś później dopiszę, ale póki co można zakładać, że NY ✅ wygrają dziś z Was, Portland ⛔ pokonają Sacto , Millwauke powalczy z Bulls ✅, ale polegną.
Cięzko wskazać mi wygranego meczu NOH-OKC, więc sie nie wypowiem, tak samo Hou-Minnesota. Minn może dziś sprawić niespodziankę, grają u siebie, maja bilans 8-12, Rockets na wyjazdach 8-15. Zagrożony występ Milicicia w Minn. Póki co Houston to drużyna nieobliczalna, a jak miałbym coś postawić to chyba jedynie piwo kumplowi w barze, bo na ten mecz nie stawiam.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj to:
Nets - Cavs Tak jak piszecie, Cavaliers wkoncu wygra,ale napewno nie dzisiaj.Nets gra coraz lepiej, teraz jak się zgrali to nie po to, aby lekko odpuscic i przegrac z najgorsza druzyna w lidze.Teraz gdy ich gra wygląda dobrze, beda chcieli podkreslic roznice klas.
76ers - Phoenix moj typ 1. 76ers gra bardzo solidny basket.Kłopoty mialo Orlando, Charlotte raz pokonane raz wyszlo zwyciesko, Jazzmani pokonani, Chicago pokonane. Dzisiaj beda musieli pokryc Frye&#39;a zeby nie mogl rzucac tak trojek.Wiedzą o tym zawodniku i napewno go nie odpuszczą, tak jak mowilem Gortata nie liczę.Brand choc nie klasyczny Center to w ataku Gortat go nie powstrzyma, niewime jak inni srodkowi.
76ers musza trzymac bilans i miejsce w Play-Off. Nastepny mecz 76ers to wyjazd do Toronto, natomiast Suns zagraja u siebie z Bobcats.
NYK - Washington. Jesli tego meczu Nowojorczycy nie wygrają, kibice chyba będą palic flagi. Druzyna,ktora narobila tyle halasu w 1 czesci sezonu,od polmetku przegrywa kazdy mecz.Niewiem co jest tego powodem, nie sledzilemstatystyk ani ich meczow, jedno jest pewne.Wkoncu beda chcieli wygrac, chyba ze dalej beda odpoczywac,az do nastepnego meczu z Miami?? Mam nadzieje, ze nie.Stawiam na Wina
Minnesota - Houston. Minnesota,tak jak piszecie,jest w stanie sprawic niespodzianke. Love bez 2 zdan moze przykryc Scole, a w ataku mawiecej atutow.Na korzysc Houston wg.mnie bedzie pomoc Obroncow.Martin jest bardzo dobry, zapomnialem nazwiska tego rozgrywającego, ale tez wrazenie robi na mnie ogromne.Houston to bardziej nieprzewidywalny zespoł,maja swietna forme imusza to podtrzymywac.Porownuje ich sytuacje do zespolu NOH, ktorzy nie zwalniają tempa.Rockets powinno wygrac. Obie druzyny sa mocno OVER&#39;owe, osobiscie jednak uwazam, że dzisiaj trzeba bedzie powalczyc w defensywie i bedzie UNDER -218.5.
Toronto-Memphis moj typ 1. Toronto wraca do wlasnej hali 1raz od 15Stycznia.Do tego 2 ostatnie spotkania to porażki z Atlanta i Detroit.Ostatnie 4 spotkania, to mecze z zespolami z czolowki,absolutnej czolowki ( NOH SPURS ORLANDI MIAMI) Mysle, ze podswiadomie gracze Toronto liczyli sie, ze beda to 4 porazki.Dzisiaj natomiast przyjezdzaja nierowni Grizzlies.Tutaj jest juz bardziej realna szansa na zwyciestwo i mysle ze gracze Raptors zrobia wszystko, aby sprawic mala niespodzianke. Mysle, ze Memphis to nie jest jeszcze taka klasowa druzyna,ktora potrafi trzymac rowny poziom przez wiele meczy.Cos czuje ze dzisiaj mecz im nie wyjdzie,bardzo zdeterminowani Raptors zrobią wszystko, aby uprzykrzyc im zycie istawiam, ze im sie to powiedzie i rzucą OVER 98.5pts.
Golden St. - Spurs 2. Dzisiaj graczy GSW czeka ciężka noc.Ellis czy tam Curry zostaną zniwelowani przez Parkera, sądzę,że obwod GSW sobie nie pogra.Parker sie nie przemęczal ostatnio,mysle, ze bedzie chcial sie sprawdzic w tymmeczu, i ze ten mecz to wlasnie test dla PARKERA! jak poradzi sobie ze swietnymi, szybkimi, nieobliczalnymi Guards&#39;ami GSW. Spurs dzisiaj zniweluje mozliwosci w ataku GSW do zera.W tym meczu takze polecam UNDER 211.5.
Uważam, że idzie też dziś zagrac:
Oklahoma OVER 93.5
oraz
Milwaukee 84.5
Progi nie za wysokie,Milwaukee solidna gra, wracają gracze po kontuzjach i próg jest bardzo niski i zachęca do grania.
2 typ teoretycznie cięższy.NOH to jedna z najlepszych defensyw w NBA, kiedyś jednak muszą stracic wiecej punktow i teraz wg.mnie jest na to okazja.Seria zwycięstw musi wniesc male zmęczenie wkoncu.OKC ma w swojej ekipie graczy, którzy zpowodzeniem powalczą w ataku z wysokimi obroncami NOH.Dla mnie Over gosci warto sprobowac dzisiejszej nocy.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Portland Trailblazers - Sacramento Kings

Typ:1
Kurs:1.39

I kolejny trochę niższy kurs ale w NBA tak jest często, że bukmacherzy dość skromnie płacą za zwycięstwo faworyta spotkania ale do dlatego, że bardzo często się zgadza. Wybrałem dzisiaj pojedynek pomiędzy Portland Trailblazers a Sacramento Kings. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego meczu będzie ekipa Portland, która aktualnie plasuje się na dość wysokiej 8 pozycji z bilansem 25 wygranych meczów przy 20 przegranych. Ich rywalem natomiast zdecydowanie odstają od reszty w całej lidze jedynie jedna drużyna spisuję się od nich gorzej ich aktualny bilans to zaledwie 9 wygranych przy aż 32 porażkach po prostu tragiczny bilans. W dodatku jak zobaczymy na ostatnie 5 spotkań to Portland wszystkie wygrało a Sacramento zdołało wywalczyć zaledwie jedno zwycięstwo. Myślę, że warto pokusić się w tym meczu nawet o jakiś Handicap na faworytów ale ja postanowiłem zagrać bezpieczniej.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Memphis Grizzlies
Handicap pk for Game
Sacramento Kings
Handicap +12 for Game
AKO: 1.91
✅

Miśki ostatnio bardzo solidne na wyjazdach - wygrali z kozłami, pokazali się z dobrej strony w Nowym Orleanie przegrywając tylko jednym punktem, dali solidne lanie dziadkom z Detroit, jedynie popis nieskutecznej gry pokazali w Charlotte zdecydowanie przegrywając z underdogiem. Jednym słowem forma niezła jest, co również pokazuje domowe wygrane spotkanie z Houston czy z Dallas. Toronto jest rozłożone kontuzjami:

Jose Calderon G Ques Mon - Ankle - 1/24/11
Joey Dorsey F Ques Mon - Knee - 1/23/11
Linas Kleiza F Ques Mon - Undisclosed - 1/23/11
Sonny Weems G Doub Mon - Back - 1/24/11
Reggie Evans F Ques Feb 16 - Foot - 1/20/11
Leandro Barbosa G Late Jan - Hamstring - 1/15/11
Poza tym gra fatalnie. Już nie mówię o blow-outach z silnymi Orlando czy Miami, ale przegrana w domu z Detroit chluby nie przynosi. Jeżeli takich spotkań Memphis nie będzie wygrywać to jakie ? można sobie zadać retoryczne pytanie...

Do tego dorzucam Kings, którzy po zmianie trenera odżyli. Może nie przekłada się to jeszcze na wygrane, aczkolwiek prezentują się nieźle i do zdobycia upragnionego zwycięstwa moim zdaniem brakuje po prostu doświadczenia w tym zespole, gdyż już nie jednokrotnie przegrywali wygrane spotkania, jeżeli tak to można napisać. Handicap jest wysoki, w druzynie gospodarzy podstawowy rozgrywający walczy z chorobą, zapewne dzisiaj zagra, alę liczę, iż nie na swoim naturalnym poziomie. Poza tym krótka ławka i dość chimeryczna gra chociażby takich zawodników jak Fernandez i Matthews... i liczę nawet na sporą niespodziankę, ale jak mówię, dodatkowy handicap &quot;powinien zrobić robotę&quot; ;-)

Houston Rockets/Minnesota Timberwolves
Total Points UNDER 220.5 for Game 2.03 ⛔


tutaj kompletnie nie rozumiem linii, wiem, że Rakiety ostatnio przepotwornie dużo rzucają... ale początkowa linia wynosiła 217 i jeszcze wzrosła, moze a o czyms nie wiem ? może trenerzy mają dzisiaj zastosowac taktykę al&#39;a streetball ? :) na mój zdrowy wieśniacki rozum wychodzi tutaj under, więc muszę spróbować.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Orlando -12 vs. Pistons @ 1.90⛔

76ers -4 vs. Suns @ 1.90✅

Grizzlies -5 @ Raptors @ 1.90⛔


Pistons nie mają argumentów na Orlando - po pierwsze są do kitu, po drugie na wyjazdach są do kitu, po trzecie mają problemy ze zdobywaniem ptk. Dobry moment, żeby wesprzeć Orlando, które następny mecz gra na wyjeździe w Indianie, a potem w Chicago.

Suns wracają na swój poziom. Nie daję im żadnych szans w meczu z 76ers. Ostatni mecz wyjazdowy przed powrotem do domu. Ostatnio przegrali z mocarzami z MoTown, nie potrafiąc ich dobić w 4kw. Drużynie brakuje instynktu killera, a 76ers mają bez porównania więcej opcji niż Pistons - Young, Williams, Iggy, Turner, Hawes, Brand czy Holiday.

Miśki ostatnio w formie. Toronto sporo braków. Jak dla mnie linia w tym meczu wskazuje na pewne zwycięstwo Grizzlies.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Chicago Bulls- Milwaukee Bucks
Typ; under 178 pkt ✅✅✅ 93-82
Kurs;1,90
Buk; Sportingbet


Analiza;


Na dziś przygotowałem analizę meczów Byków którzy na własnym parkiecie zmierzą się z Milwaukee Bucks. Typ ten to under 178pkt w meczu. Oba zespoły, to ekipy grające bardzo dobrze w defensywie. Świetnie zbiera Deng, Boozer czy Rose kontra niezawodny w drużynie z Milwaukee podkoszowy Andrew Bogut. Zdecydowałem się na taki typ ponieważ sądzę że te 2 zespoły nie osiągną razem 178 pkt. Ostatnie statystyki wykazują że większość meczy pomiędzy tymi zespołami jest wynikami poniżej dzisiejszego progu linii którzy bukmacherzy wystawili na 178 pkt. Milwaukee oraz Chicago to zespoły, które nie grają szybko, bardziej mozolnie konstruują ataki żeby uzyskać najlepszy efekt. Myślę, że dzisiaj u obydwu zespołów będzie dominować mocna obrona i zobaczymy dużo nieskutecznośći. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania tego meczu. Rambo131. Kurs 1,90 pobieram --&gt; Sportingbet
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Washington Wizards- Denver Nuggets
Typ; over 209,5pkt
109-120 ✅✅✅
Kurs;1,90
Buk; Sportingbet


Analiza;


5 spotkań dzisiaj, nikt nic nie zaanalizował to ja skupie się na tym najwcześniej się zaczynającym.Do Washingtonu przyjeżdża zespół Denver Nuggets. Ekipa Georga Karla ostatnio pokonała wysoko Indianę na swoim parkiecie 121-107. Denver jak wiadomo w tym sezonie mocno zawodzi. 25 zwycięstw przy 18 porażkach na pewno nie zadowala trenera oraz kibiców ekipy pod dowództwem Melo Anthonego. I właśnie temu poświecę kilka zdań. Wszyscy mówią gdzie Carmelo odejdzie? Ile jeszcze pogra w Denver? Do tego dziennikarze spekulują że zespół po sezonie opuści aż trzech kluczowych graczy ekipy z Kolorado mianowicie; Melo, Nene oraz Chauncey Billups. Tymczasem Ci gracze dają z siebie narazie jak najwięcej zespołowi, żeby osiągać jak najlepsze rezultaty. Melo ostatnio zaliczył świetny występ z Pacers notując 36 pkt. Nene też rozegrał bardzo dobry mecz, jednak za faule musiał przedwcześnie zejść z boiska. O sytuacjach transferowych nikt z zawodników chyba nie myśli, oprócz dziennikarzy którzy narobili tego bałaganu żeby wprowadzić chaos do tej drużyny. Troszkę to nie na temat, a więc niech powrócę do analizowania typu. Denver jak wiadomo to w tym sezonie zespół grający bardzo dobrze na własnym parkiecie, jednak na wyjazdach radzi sobie dużo gorzej o czym świadczą ostatnio 3 wyjazdowe porażki; Clippers, Sacramento, San Antonio i były to porażki dosyć wyraźne. W tych meczach Denver stracili sporo pkt ponad 100, jednak zawsze dosyć sporo ich zdobywali 93,102,97. Zauważyłem również że zespół z Denver ostatni raz mniej niż 100 pkt na wyjeździe stracił 13 spotkań wcześniej, GSW zdobyli 89 pkt na własnym parkiecie przeciwko Nuggets czyli defensywa drużyny Georga Karla na wyjazdach jest słabiutka. Teraz trochę o gospodarzach. Washington w tym sezonie to drużyna wyłącznie własnego parkietu. Nie wygrali na wyjazdach bodajże od 23spotkań(?) Po przetasowaniu drużyny(odejście Arenasa do Magic), przyjscie Lewisa z Magic), (wyleczona kontuzja 1 nr Draftu Johnnego Walla) wydaje się że ta drużyna gra coraz lepiej a przynajmniej na swoim parkiecie. Wczoraj ekipa z Verizon Center długo trzymała poziom z Nowym Yorkiem jednak ostatecznie przegrali 115-106. Ekipa ta nie jest jakoś specjalnie drużyna którą umie bronić, i tutaj upatruje over. Wash i Denver to nie są drużyny które skupiają siły w obronie, wolą atakować. Argumenty które przedstawiłem zdecydowanie myślę wskazują na wynik overowy, zwłaszcza że Denver na wyjazdach sporo traci ale i także potrafi dobrze rzucać. Jeśli Melo i Billups będą w formie to o overa byłbym spokojny, jednak wszystko zweryfikuję parkiet Verizon Center. Pozdrawiam Rambo131.


Z innych spotkań słabo dzisiaj z typami ale coś tam się zawsze wybierze;

Lakers- Utah under 195 --&gt; 2,30 --&gt; dla ryzykownych ludzi i lubiących emocje. Dla mniejszych wariatów z tego forum under 202,5 --&gt; 1,50 ⛔ się rozstrzelali w Staples Center, 120-91 Lakers :-|

Charlotte- Sacramento no bet ????

Clippers +10 -&gt; 1,50 ✅ bądz over 193,5 --&gt; 1,90 ✅

112-105 dla Dallas
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Washington Wizards
Handicap +9.5 for Game
Dallas Mavericks
Handicap -1.5 for Game

⛔

Handicap na gospodarzy w Waszyngtonie moim zdaniem jest celnie ustawiony. Samorodki na wyjazdach nie zachwycają: dostają solidne lanie w Sacramento czy w LA z Clippers, z niedawnych spotkan wyjazdowych wygrali jedynie z Minnesotą oraz Toronto... czyli powiedzmy sobie szczerze, ekipami z całkowicie dolnej części tabeli. Waszyngton natomiast zaczyna powoli, powoli łapać wiatr w żagle, nadal nie potrafią utrzymać formy, aczkolwiek spotkania z Utah czy Bostonem w domu wygrali, co pokazuje, że &quot;potrafią&quot; napsuć krwi najlepszym. Myślę, że Denver wygra, ale nie będzie to wygrana okazała.
Co do Dallas... w szeregach gości zabraknie Gordona, którego bardzo cenię, gdyż jest drugą strzelbą zespołu i moim zdaniem bardzo dużo wnosi do gry tego teamu, a nie ma go kto zastąpić. Oczywiscie może jakiemus zawodnikowi przydarzyć się &quot;dzień konia&quot; ale myślę racjonalnie, w Dallas też ktoś może nagle wyskoczyć z dobrym spotkaniem tak jak ostatnio zrobił to Chandler. Kolejna sprawa to solidni zawodnicy pod koszem gospodarzy, wspomniany już Tyson ewentualnie Haywood powinni przystopować największą gwiazdę Clippers, ostatnio pięknie świecącą... Dirk nadal nie jest w formie co widać po jego sytuacji rzutowej, ale cała druzyna zagrala na fatalnej skutecznosci a jednak wygrała w NJ, także liczę, na to, że dzisiaj te statystyki nawet przy delikatnym wzroscie powinny dać im wygraną.

Cleveland Cavaliers/Boston Celtics
Total Points UNDER 197.5 for Game 1.943
⛔

w tym spotkaniu &quot;masa&quot; gra over, linia skacze do góry... zmęczeni kawalerzyści &quot;powinni&quot; zostać rozstrzelani przez głodnych zwycięstwa Celtics... dla mnie nic bardziej mylnego, wygrane gwarantuje jedynie dobra obrona, a kto jak kto ale Boston jest w tym jednym z najlepszych teamów. U/O raczej gram &quot;na czuja&quot;, co również pokazał piekielnie przegrany wczorajszy typ.... dzisiaj polecano mi w tym spotkaniu over, tak samo jak w Waszyngtonie i LA, ale mi serce podpowiada bierz under i kasuj rano zielone ;-) więc ja mam nie kliknąć &quot;confirm&quot; i tego nie zagrać... ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom