>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
blum 70

blum

Użytkownik
D-Will zachował się fatalnie udzielając takich wypowiedzi. Nawet jeśli ma plany odejścia za 2 lata, teraz powinien zachować to dla siebie. Ewidentnie ma jakiś konflikt ze Sloanem, bo cała ta sprawa wydaje się mieć podwójne dno.
O&#39;Connor and Co powinni pozyskać markowego centra, za Kirylenkę i Okura. Wtedy D-Will miałby godnego siebie partnera.
Ale w momencie gdy już zaczął się ten ferment negatywnych fluidów, nie wiem czy to pomoże.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja bym nie przesadzał z osądami. Nie ma konfliktu między Sloanem a Williamsem. Warto przypomnieć, że mniej więcej rok temu Williams również krytykował GMów za to, że pozbyli się Brewera. Williams znaczy o wiele więcej dla Utah, niż Utah dla Williamsa. To chyba normalne, że tej klasy gracz chce wygrywać. Skoro widzi, że nie ma ku temu możliwości, to daje pierwsze ostrzeżenie. I w tych kategoriach rozpatrywałbym jego wypowiedzi. Dał Jazzmanom do zrozumienia, że mają rok na to, by zbudować solidny franchise. Jeśli tego nie zrobią, to odejdzie. I w takim zachowaniu nie ma nic fatalnego. Piłeczka jest po stronie Jazz. Jeśli ci nic nie zrobią, Williams odejdzie, a pretensje będą mogli mieć tylko do siebie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
To co robi Deron Williams i jego Jazzmeni przypomina Chrisa Boscha i Raptors rok temu z tą różnicą ze Deronowi zostało jeszcze 1,5 roku kontraktu i raczej nie odejdzie a udzielając teraz takich wypowiedzi na pewno liczy ze GM&#39;owie Jazz dokonają jeszcze wzmocnień przed trade deadline,co prawda wiadomo ze Carmelo raczej na 100% tam nie dojdzie ale jakichś podkoszowych kołków to tam by się trochę przydało z resztą na SG i SF też można by kogoś lepszego skołować.A co do Jazz to pewnie się ogarną i powalczą w playoffach jak co rok.Lukascash masz jakieś typy na SuperBowl może?,bo ja spadam do UK na dniach i muszę jeszcze trochę PLN&#39;ów w PL u buków zostawić :grin:
 
money 52

money

Użytkownik
Wiadomo czy dzisiaj w nocy zagra WADE???
no wlasnie sam czekam za ta informacja,wiadomo ze Bosh napewno nie gra,nie wiem jak Wade, bo nie wiem czy postawic over Jamesa,aa biorac pod uwage ze graja z Knicks to over LBJ pewniejszy niz smierc
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Wade na 99% zagra, ale w specjalnych okularkach antymigrenowych. Mimo to linia na Jamesa ustawiona jest dosyć wysoko, w Tobet jest 30,5. Sam nie wiem...
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
No proszę, proszę.
Jaka zmiana. W końcu typowanie przeciwko Knicks, gdy Miami osłabione. Rzecz niesłychana w tym temacie ????
Fakt powinien być wytłuszczony i gdzieś przypięty, by zapisać to karcie historii FB ????
Proponowałbym spojrzeć na mecz Portland - Boston. Goście pod koszem mają KG, KP, GD.
I zapewne 1.50 na Boston inaczej wygląda niż 1.6 Miami.
Ciężkie mecze, bo dziś wszystko leci w TNT ????
Kto ma dobre łącze, to się cieszy z HD ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dacity 15

dacity

Użytkownik
Wade dziś raczej zagra, Bosh na pewno nie. Mimo to i tak warte wydaje mi się granie Heat&#39;s nawet po kursie 1.6. LeBron kocha grać na tej hali a z takim guardem jak D-Wade będzie mógł sobie pozwolić luźniej zagrać pod koszem. Zapowiada się fajny mecz, już czekam.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Nie zagra Bosh, więc w takim razie kto zagra pod koszem w Miami i zatrzyma Stata? Zna ktoś odpowiedź? Z chęcią poczytam, bo ten mecz mnie jakoś nie interesuje z punktu bukmacherstwa ???? A zawsze miło poczytać, gdy się większość odwraca od niedawno uwielbianych Knicksów.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Kto zatrzyma Stata??? On w ostatnich meczach sam sie zatrzymuje, więc nie wiem czy bedzie ktoś potrzebny...Poza tym pewnie w pierwszej piątce Miami wyjdzie Joel Anthony i spokojnie może Stata ograniczyć, bo broni doskonale i poświęca sie wylącznie defensywie.
 
M 1

maticmg

Użytkownik
panowie a co powiecie na temat Bostonu warto dzisiaj postawić na ich zwycięstwo ??
co do Miami to Wade podobno nie ma grać ... a tutaj piszecie że będzie grać
prosił bym was o opinie jeśli można
 
D 7

davydenko

Użytkownik
To chyba normalne, że tej klasy gracz chce wygrywać. Skoro widzi, że nie ma ku temu możliwości, to daje pierwsze ostrzeżenie. I w tych kategoriach rozpatrywałbym jego wypowiedzi. Dał Jazzmanom do zrozumienia, że mają rok na to, by zbudować solidny franchise. Jeśli tego nie zrobią, to odejdzie. I w takim zachowaniu nie ma nic fatalnego. Piłeczka jest po stronie Jazz. Jeśli ci nic nie zrobią, Williams odejdzie, a pretensje będą mogli mieć tylko do siebie.
Dokładnie mi też się wydaje, że to jest spowodowane tym, że nie ma wyników.Wczoraj Williams pokazał co on jest w stanie zdziałać, jednocześnie pokazując jak mało potrafi zespół w pojedynkach z najlepszymi.Zobaczymy jaki będzie to miało wpływ na ich gre.Jeśli naprawde są w stanie dorównać najlepszym z obecną drużyną, to powinni zacząć grać lepiej, coś powinno się zmienić, może styl drużyny.

LeBron przycisnie Amare&#39;a ;) Zobaczymy, ja się wstrzymałem od typów, aczkolwiek Boston powinno dać radę i trzymam za houston.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Wade zagra na 100%, będzie grał w ochronnych okularach. Boston powinien wygrać, maja przewage na tablicach, wrócił Perkins a w Portland brakuje Camby&#39;ego. LaMarcus Aldridge wczoraj nie trenował z powodu drobnej kontuzji biodra ale dzisiaj zagra chociaż na pewno czuje jakiś dyskomfort. Ja sam zagralem Boston -4,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Knicks vs Miami, Under 212,5 pkt (k.1,85) BAH ✅✅✅

- Miami dobra drużyna defensywnie, ich kluczem do zwycięstwa dzisiaj będzie
właśnie dobra obrona

- brak Bosha w drużynie Miami, który w ostatnich dwóch spotkaniach pomiędzy tymi
dwoma zespołami rzucał 26 i 18 punktów

- w historii spotkań u siebie Knicks z Miami na 16 meczów zaledwie dwa razy przekroczyli
granicę 212,5 pkt, a aż 14 padał under

- linia zdecydowanie zawyżona także polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :New York Knicks - Miami Heat
połowa/koniec
Typ : Miami Heat/New York Knicks
Kurs : 7,00 ✅ izzi :razz:
Bukmacher : Bet365
Data: 2011-01-28 02:00

Analiza:

Bardzo ciekawy mecz w MSG.Knicks kontra Miami.Amare kontra James.
Hellboy miał znizke formy, przez 3 kolejne mecze grał kiepsko,a Knicks bez lidera nie byli w stanie pokonywac rywali,a wiec porażka z Rockets,Spurs i Oklahomą , wczesniej jeszczeporażka z Suns ale tam Amare zagrał dobry mecz. W ostatnim spotkaniu Amare zagrał o niebo lepiej i Knicks przerwali serie porażek.
Miami ostatnio mają pecha, ja osobiście wróżyłem im ogromną serie zwycięstw z rzedu ale zaczeły sie pojawiać urazy liderów i porazki jedna za drugą.Wade zagra w tym spotkaniu na 100% ale w specjalnych okularach wiec moze czuć jakiś dyskomfort wiec James nie moze liczyć na 100% wsparcie od Dwayne. Sam tez tego meczu w pojedynke nie wygra.
Heat równiez przerwali serie porażek i ciezko jest przewidzieć jak dzis bedzie wyglądała ich gra. Sądze ze jednak Knicks u siebie zagrają na dobrym procencie skutecznosci i zdołaja wygrać ten mecz ale stawiam równiez ze do połowy to Miami bedzie prowadzic bo Knicks ,a szczegolnie Amare poczatki maja słabsze niz drugie połowy.
Wizards to nie Heat, Miami o 2-3 klasy w obronie wiec Knicks naprawde musza zagrac dobre spotkanie by wygrać.
Nie odwazył bym sie postawić na gospodarzy gdyby nie fakt ze po Wade nie ma co liczyć ze zagra jakiś wybitnie dobry mecz.A Jamesa w pojedynke bedzie można skuteczniej powstrzymac gdy Wade nie bedzie sie czuł mocny.
Pierwsza połowa prawdopodobnie dla Heat bo tak jak pisałem wczesniej , Knicks bardzo czesto w 1 czesci mecz graja 80% tego co pokazują w 2 czesci .
A końcowe zwycięstwo widze po stronie Knicks ,jednak po nerwowej końcówce tak jak to Miami przechodziło ostatnimi czasy.
Porażka trzema pkt z Chicago, porazka czterema pkt z Hawks wiec myśle ze Knicks wygraja to spotkanie różnica od 1 do 5 pkt.
Oba typy polecam zagrac za pare groszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 1

splot

Użytkownik
mi wydaje się ze chłopaki z Wall Street przegrają dziś spotkanie . Po długiej serii porażek zanotowali słaby występ z DC. Teraz przeciwnik nie jest słaby a wygrał w tej hali z dużo lepszą drużyną. Ale kurs na Miami jest odpowiedni. NY nie jest bez szans aczkolwiek stawiam na
MIAMI 1.6193-88⛔⛔⛔
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; New York Knicks- Miami Heat
Typ; Over 212,5pkt
Kurs;1,90
Buk;Sportingbet


Analiza;


Dzisiaj w Madison Square Garden spotkanie na które czekało masa kibiców drużyny z Florydy oraz z Nowego Jorku. Pojedynek który elektryzuję fanów NBA na całym świecie. Amare Stoudemire vs big trio z Miami( dzisiaj niestety Bosh nie zagra). Przejdźmy do analizy. Pierw gospodarze. Knicks w tym sezonie prowadzeni do zwycięstw przez wspomnianego wcześniej Stoudemire notują dotychczas bilans 23-21 co ja na tą drużynę jest bardzo dobrym wynikiem. Knicks grają bardzo ciekawą koszykówkę. Grają szybko, z polotem, świetnie rzucają za 3 i słabo bronią. Świetnie gra Fields, dobrze Gallinari i praktycznie wszystko idzie na Amare który sporo wykorzystuje. New York na własnym parkiecie zdobywa bardzo dużo pkt, również sporo traci ale zawsze kiedy jest rywal lepszy to suma pkt zmierza do 230pkt badz troszkę mniej. Teraz o gościach z Miami. Jak wcześniej napisałem zabraknie dzisiaj Chrisa Bosha, więc siła i obrona pod koszem będzie osłabiona. W jego miejsce będzie Joel Anthony ale czy on będzie zbierał tak jak Bosh i bronił ? Nie sądzę, myślę że Amare będzie na luzie pkt zdobywał. Jak mówiłem Knicksi również nie myślą o obronie, tylko o ataku ;) Miami z Jamesem, Wade powinni rzucić sporo pkt, oni również bardzo dobrze rzucają za linii 7,24m. Obaj Panowie lubią robić akcje 2+1 i dosyć często im to wychodzi. O rzuty wolne po obu stronach też się nie martwię bo obie ekipy ładnie trafiają. Podsumowując, nie zgodzę się z analizą Agent00Typer i w tym meczu przewiduję over pkt, myślę że padnie sporo pkt a linia 212,5 zostanie spokojnie przekroczona, gdyż gracze dzisiaj co wyjdą na parkiet w Madison Square Garden mają umiejętnośći i talent żeby narzucić sporo pkt. GO Go po over 212,5. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania meczu Ramob131
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Jakie, to trzeba mieć wyczucie czasu. 1.60 na Miami legło w gruzach. Boston wygrał @ 1.50 i nawet pokryli handi.
Kto skorzystał z rad, to nie powinien żałować.
Dziś sporo ciekawych meczy. Coś pewnie można wypatrzyć kolejnego. Jak się uda, to napiszę jak mi się coś spodoba.
czekamy : )))
Baqu

/EdYt
Póki co. Orlando win @ 1.89. Więcej napiszę później.

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik

vs.

Typ: 2(-1)
Kurs: 1.91
Buk: bwin
Najkrócej dla mnie mówiąc, to Orlando ma przewagę na ławce. Pod koszem wg. mnie wyrównane siły. Chicago dysponuje szczególnie lepszymi obrońcami pod koszem. Jeżeli chodzi o opcje w ataku, to zdecydowana przewaga po stronie gości.
Atak gospodarzy opiera się głównie na duecie Rose - Boozer. Boozer może mieć problemy przy Howardzie, jednak wątpię, aby ktoś uprzykrzył życie Derrickowi.
Jeżeli Howard nie wpadnie w foule - trouble i nie zacznie odstawiać szopek, to im więcej jego na parkiecie, to Byki powinny się gubić pod koszem.
Mecz jak dla mnie powinien być zacięty do końca. Byki ostatnie cztery mecze grali u siebie. Wygrali trzy pod rząd. W pierwszym meczu ulegli Bobcats, przegrywając jednym punktem.
W obecnym sezonie obie ekipy spotkały się na parkiecie Chicago Bulls. Górą byli gości, którzy wygrali to spotkanie 78:107!
Różnica przed tym spotkania jest taka, że Orlando jest po zmianie kilku zawodników, a po stronie gospodarzy nie wystąpi Noah.
W ostatnich meczach dobrze spisuje się z ławki wysoki zawodnik Orlando - Anderson.
Mam nadzieję, że Kolver już w decydujących momentach tyle szczęścia nie będzie miał jak w meczu Miami, gdzie w końcówce spotkania popisał się celną trójką i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jednak wątpię, aby ktoś uprzykrzył życie Derrickowi.
No ja bym jednak zwrócił uwagę na fakt, że Rose miał wrzody na żołądku. Nie mówię, że będzie to miało na pewno wpływ na jego grę, ale może mieć...
Dlatego tym bardziej wydaje mi się, że Magicy powinni to spotkanie wygrać.
Dość ciekawy kurs na Knicksów. Osobiście go nie gram, ale 3,50 z Hawks sporo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom