>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
D 7

davydenko

Użytkownik
Utah - Minnesota 1
Napewno nie najpewniejszy typ na dzisiaj, rozbite Jazz kontra grozne t-wolves. Mecz z Spurs nie był taką porażką Jazz, gonili wynik do samego konca, Derron się troił, teraz czas, aby zespół zaczął. Minnesota ma dużo strat w meczach, jazzmani będą musięli to bezwzględnie wykorzystywać. Zobaczymy jaka bedzie skutecznosc gosci, ostatnio z OKC porażająco kąsił Beasley, wszystko zewsząd trafiał, oprócz dwutaktów ;D. Tak samo Love, w najwazniejszych momentach tego starcia Brewer gral wspaniale, w ataku i w obronie, łapiąc kilkakrotnie OKC na faulach w ataku. Może być różnie w tym spotkaniu, mam nadzieje, że Jazz będzie rosło w siłę powoli i że partnerzy Williamsa zaczną mu pomagać.
OKC - Washington 1
Washington na wyjeździe! i mamy połowę sukcesu ;) Thunder&#39;s grają dobry basket. Ostatnio seria świetnych występów - postraszeni NOH, Denver, Lakers - pokonani Knicks, Orlando, Houston, Dallas, Memphis. Ostatnio wygrana dzięki K.D, Westbrook średnie spotkanie, dużo niewykorzystał po przechwytach, aż raziło w oczy.Dzisiaj na własnym parkiecie już powinien być bardziej dokładny. Wizards nie bronią za dobrze i nie wróży im to sukcesu przeciwko drużynie City Thunder. Aczkolwiek nie stawiałbym tutaj żadnych HANDI, gdyż Thunder jutro grają z osłabionym - Miami co daje im jakieś nadzieje, więc co nieco mogą się oszczędzać i wygrać skromnie.
Chicago - Orlando 2
Pojedynek gigantów na wschodzie. Będzie twarda walka pod koszami i poza pomalowanym. Chicago to jedna z najlepszych defensyw w lidze pod względem traconych punktów - z drugiej strony Orlando, które tez potrafi bronić, a w ataku siła rażenia ogromna. Wg.mnie Howard ma większa wsparcie zespołu niż lider Bulls Rose, ale to moja opinia. To będzie test dla Orlando z którego będą chcięli wyjść zwycięsko i powinno się udać.
Cleveland - Denver 2
Denver musi wygrywać, ciągle grozi im spadek na 7 pozycję i niżej co grozi starciem z Lakers, albo Spurs w 1 rundzie Play-Off. Takie spotkania zdecydowanie trzeba wygrywać, mimo iż przeciwnik nie skłania do nadzwyczajnej mobilizacji, to jednak już nie zbieraja batów 30-40pts. i nie można go zlekceważyć.
Philadelphia - Memphis 1
76ers robią na mnie wrażenie swoją skutecznością z gry. W 2 połowie meczu z Toronto trafiali co chcięli. Jutro odpoczywają, 31.01 spotkanie u siebie z Denver, tak więc ten mecz napewno trzeba wygrać i podjąć walkę z Denver. Memphis ostatnio porażka z Nets. Dobra pierwsza połowa po której prowadzili 11 punktami. W drugiej niewiem czym to spowodowane, ale rzucili tylko 35 punktow niewiem czy opadli z sił, czy poprostu nie siadało, ale wynik załamujący i efekt końcowy też. Wcześniej wymęczone zwycięstwo z Raptors 2 punktami na wyjeździe. Do tego dochodzi dzisiaj absencja Mayo na 10 meczy (wraca na nastepny mecz z 76ers).Grizzlies po meczu wracają do Memphis gdzie jutro czeka ich spotkanie z Washingtonem. Wizards myślę liczą się, że dzisiaj przegrają natomiast jutro będą walczyć jak o życie. Tak sobie to ułożyłem.
Do tego 2 słowa na typy &#39;ryzykowne&#39; jak to nazywam:
GSW - Bobcats 2 Charlotte gra świetnie zespołowo, podkreślam to na każdym kroku, ostatnio była cudowna okazja grać ich z Suns, dzisiaj nie gorzej ( aczkolwiek mecz trudniejszy wg. mnie) Mają kim zatrzymać gwiazdy GSW i możliwości w ataku. Byle by utrzymać dobrą skuteczność, wierzę, że Bobcats znowu wygrają.
Toronto - Milwaukee Toronto over 94.5
Tu kieruję się głownie ostatnim meczem Raptors, a mianowicie porażka z dystansu! Mimo to rzucili 94 punkty 76ers. Milwaukee to głownie obrona i dokładne kreowanie ataków, Raptors zdecydowanie atak. Grają u siebie i dzisiaj powinno im siadać lepiej niż z 76ers, gdzie trafili 3-4/15?! za 3. Sądzę, że linia jest do przebycia tak więc
OVER 94.5 Raptors
Miami - Detroit - Pistons Over 89.5
Heat lekko osłabione, do tego wczoraj grali z NYK, jutro wyjazd do Oklahomy. Nie wątpię w ich siłę ataku, aczkolwiek z zaangażowaniem w defensywie może być różnie. Jeżeli będą trafiać może nie być potrzebne wzmożenie obrony, a Pistons też potrafią rzucić ( Villanueva, Prince, McGrady, Gordon) Monroe może dzisiaj sobie pogra przy braku Bosha. Niewiem jak ze Stuckey&#39;em ostatnio zszedł w 1q z urazem, niewiem czy dzisiaj zagra, ale 90pts. są w stanie rzucić. Detroit sprawiło już kilka niespodzianek w tym sezonie, a może czeka nas kolejna? Nie wykluczam.
Indiana - New Jersey - Nets Over 92.5
Ciekawy mecz się zapowiada, Granger i spółka podejmą New Jersey, które zaczyna regularnie grać dobrego kosza. W trumnie ciekawie się zapowiada pojedynek Hibberta z Lopezem, ten 2 wspomagany Humphriesem i Favorsem z ławki. Nets nie odstają tak widocznie, gdy wchodzi ławka, nadal mają pomysły i możliwości by punktować więc nie powinno być teoretycznie zastoi punktowych.
GOŚĆ OVER 92.5 w tym spotkaniu jak najbardziej do grania dla mnie.
Pozdrawiam trafnego typowania, może wrzuci się jeszcze jakieś info na bierząco przy oglądaniu jakichś spotkań, może coś wpadnie w oko negatywnego lub odwrotnie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A mnie zastanawia handicap na Minnesote +7 pkt, jak popatrzyłem na kurs to się aż zdziwiłem że tak wysoki na Utah ale przecież dziś Williams nie zagra, który ostatnio jakoś trzymał te wyniki, mimo przegranych to przynajmniej nie było kompromitacji. Teraz bez niego kto ma zdobywać punkty i asystować. Millsap i Bell też nie pewne występy, choć ten pierwszy pewnie zagra ale jego forma nie jest najwyższa, ten drugi zmiennika nie ma za dobrego z resztą podobnie jak Williams.
Minnesota za to w najmocniejszym składzie, oczywiście nie jest to rewelacja jakaś ale przynajmniej szeroki skład.
Co myślicie o tym ?
Davydenko Williams dziś nie zagra na 100%...
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Utah - Minnesota 1
Napewno nie najpewniejszy typ na dzisiaj, rozbite Jazz kontra grozne t-wolves. Mecz z Spurs nie był taką porażką Jazz, gonili wynik do samego konca, Derron się troił, teraz czas, aby zespół zaczął. Minnesota ma dużo strat w meczach, jazzmani będą musięli to bezwzględnie wykorzystywać. Zobaczymy jaka bedzie skutecznosc gosci, ostatnio z OKC porażająco kąsił Beasley, wszystko zewsząd trafiał, oprócz dwutaktów ;D. Tak samo Love, w najwazniejszych momentach tego starcia Brewer gral wspaniale, w ataku i w obronie, łapiąc kilkakrotnie OKC na faulach w ataku. Może być różnie w tym spotkaniu, mam nadzieje, że Jazz będzie rosło w siłę powoli i że partnerzy Williamsa zaczną mu pomagać.
Z tym, że D-Will jest dzisiaj poza grą. Jak dla mnie +7 dla Timberwolves to dobry wybór.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Dość ciekawy kurs na Knicksów. Osobiście go nie gram, ale 3,50 z Hawks sporo.
Kuszący kursik, ale z drugiej strony wrócił Horford i Smith?! jak sie nie mylę, więc różnie, ale sam już wczoraj miałem na oku to spotkaniu, aczkolwiek nie myślałem, że kurs będzie tak duży. Może specjalne ma odstraszać od grania? He ;&gt; Ciekawe. Jako, że starszy brat fanem Knicks ja również po ich stronie dzis ;)
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Z kolei Knicks b2b i wyjazdowy mecz, robi różnicę. Szczególnie biorąc pod uwagę, że Hawks są groźni u siebie. Jak dla mnie, to Hawks pokryją handi. Horford, to nie jest pionek w obronie, więc akurat Statowi będzie miał kto uprzykrzyć życie.
Jednak ten mecz pozostawiam do rozpatrzenia innym. Dla mnie czysto matematycznie Hawks -6.5, ale nie za pieniądze.
Nie żebym się chciał kłócić, ale nie zdziwię się jak OKC przegra z Wizards ;p W końcu cuda się zdarzają w NBA, a seria porażek nie będzie trwać w nieskończoność ???? Wizards na wyjazdach ustrzelili już oczko, więc czas coś wygrać. Oj wiem, wiem Oklahoma. Przecież wszystko się może zdarzyć, tak samo jak w Phoenix wygrana Słońc. Oczywiście w obu przypadkach najbezpieczniejsze +handi.
Ciekawie wyglądają Warriors. Dłużej grają samym atakiem niż Bobcats + własny parkiet.
Reszta spostrzeżeń na noc:
Toronto Raptors - Milwaukee Bucks ; 2 @ 1.74

Atlanta Hawks - New York Knicks; 1 (-6.5) @ 1.91

Miami Heat - Detroit Pistons; 1 (-10) @ 1.91

Golden State Warriors - Charlotte Bobcats; 1 (-4) @ 1.95

Phoenix Suns - Boston Celtics ; 1(+4) @ 1.94
Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets; 1(+10) 1.91
Oklahoma City Thunder - Washington Wizards ; 2(+10.5) @ 1.91
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Z tym, że D-Will jest dzisiaj poza grą. Jak dla mnie +7 dla Timberwolves to dobry wybór.
Poważnie? to mogą być tarapaty. A absencja spowodowana zdrowiem? Czy poprostu nie zagra? Jeśli to 2 to wspaniale. Sloan wypuśći drużynę bez lidera, każdy z nich będzie chciał pokazać co potrafi.Każdy z nich musi pokazać co potrafi, jeśli chcą pomóc w zatrzymaniu Williamsa w Utah. Może Sloan chce sprawdzić jaki drużyna ma charakter bez Williamsa, zaczynają układać zespół na nowo i szuka rozwiązań.Jeśli drużyna będzie miała &#39;swój&#39; charakter D-Will się dostosuje i Jazz znowu będą groźni. Jednak teraz boję się o ten typ.............. ????

P.S
Emocjonująca noc dzisiaj co widać po forum ;D Jutro również busy night in NBA.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Miami - Detroit - Pistons Over 89.5
Heat lekko osłabione, do tego wczoraj grali z NYK, jutro wyjazd do Oklahomy. Nie wątpię w ich siłę ataku, aczkolwiek z zaangażowaniem w defensywie może być różnie. Jeżeli będą trafiać może nie być potrzebne wzmożenie obrony, a Pistons też potrafią rzucić ( Villanueva, Prince, McGrady, Gordon) Monroe może dzisiaj sobie pogra przy braku Bosha. Niewiem jak ze Stuckey&#39;em ostatnio zszedł w 1q z urazem, niewiem czy dzisiaj zagra, ale 90pts. są w stanie rzucić. Detroit sprawiło już kilka niespodzianek w tym sezonie, a może czeka nas kolejna? Nie wykluczam.
Widać że ryzykowny typ, Detroit w tym sezonie z Heat rzuciło 72 pkt, nagle rzucą prawie 20 więcej ? Nie sądzę tym bardziej że Miami u siebie to dobra ekipa w obronie a Detroit na wyjazdach kiepska w ataku i dziś bez Stuckey&#39;a. Jeżeli Detroit miało by rzucić ponad 90 pkt to i mecz by wygrało bo ok. 90 pkt to ja się spodziewam że Miami rzuci. W tym meczu dobry under bo granic 190 to dla mnie lekka przesada...
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
NYK lubią grać z drużynami grającymi więcej na spontanie i taki styl im odpowiada np (Miami, Oct, Wizards), jeżeli grają na zespół dobrze poukładany w ataku i w obronie to już tak kolorowo nie jest. Atlanta po kompromitacji przed własną publicznością z NOH wraca na swój parkiet więc mobilizacja do pokazania się z dobrej strony na pewno jest, a do tego rywal znany więc odradzałbym raczej granie na team Stata.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Widać że ryzykowny typ, Detroit w tym sezonie z Heat rzuciło 72 pkt, nagle rzucą prawie 20 więcej ? Nie sądzę tym bardziej że Miami u siebie to dobra ekipa w obronie a Detroit na wyjazdach kiepska w ataku i dziś bez Stuckey&#39;a. Jeżeli Detroit miało by rzucić ponad 90 pkt to i mecz by wygrało bo ok. 90 pkt to ja się spodziewam że Miami rzuci. W tym meczu dobry under bo granic 190 to dla mnie lekka przesada...
Tylko, że tamten mecz był w grudniu. Od tamtego momentu Pistons wygrało 11 z 17 dotychczasowych zwycięstw. To różne ekipy teraz i wtedy.Wtedy nie mięli kompletnie pomysłu na grę. Fakt faktem liczyłem na niższą linie, ale pozwól, że poczekamy. Gdyby grali vs Boston to gralbym pewny Under ;)Ale tak jak mówisz, typ ryzykowny, jednak nie wszystko zawsze jest zgodne z planem, tymbardziej w NBA więc czekajmy.
Zobacz też na mecze HEAT. Z reguły z dobrym przeciwnikiem rzucają i tracą mało co jest racjonalne, ze słabszymi jest różnie, więc można to zagrać. Ja osobiśćie napewno preferuję granie Overów niż Underów. Wczoraj Houston ladnie pokryło - 96.5 to nie był duży próg i spokojnie weszło. Oczywiście nie porównuję tych 2 meczy i zespołów.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Z tym, że D-Will jest dzisiaj poza grą.
No to może być awaria, bo to ostatnio był jedyny koń ciągnący ten wózek. Ciekawe kiedy to wyszło, bo na bwinie kurs na Utah był 1.22 ok. 16.00. Mocno zaniżony mi się wydaje w świetle nieobecności D-Willa...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tylko, że tamten mecz był w grudniu. Od tamtego momentu Pistons wygrało 11 z 17 dotychczasowych zwycięstw. To różne ekipy teraz i wtedy.Wtedy nie mięli kompletnie pomysłu na grę. Fakt faktem liczyłem na niższą linie, ale pozwól, że poczekamy. Gdyby grali vs Boston to gralbym pewny Under :wink:Ale tak jak mówisz, typ ryzykowny, jednak nie wszystko zawsze jest zgodne z planem, tymbardziej w NBA więc czekajmy
No zobaczymy, wszystko możliwe jak to w sporcie ale ja stawiam 75-85 pkt Detroit a Miami raczej 100 też nie powinno przekroczyć...
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Witam,
co do NY - całkiem możliwe, iż wygrają w tym meczu. Tylko Atlanta może chcieć zmazać złe wrażenie po ostatniej porażce w domu (59-100 z NOH). Tak więc ciężko wytypować, więc zostawiam ten mecz.
Dziś mam na oku 2 mecze. Pierwszy z nich to Wilki i Jazzmani. Utah wrócili do siebie (w sensie do swojej hali). Ostatnio przegrali z SAS, ale już nie było tak źle jak w poprzednich meczach. Dziś zawitają Love i Beasley. Chyba Lova nikt z drużyn przeciwnych nie kocha, za to co robi ich drużynom. Wilki powalczyły ostatnio z OKC. Utah nie wygrała już od 6 spotkań. Dość sensowny na dziś typ to hc+ 6,5 na Wilki. Możliwie iż Wilki nawet wygrają. UWAGA -- czy też możecie potwierdzić coś na temat braku Derona w Utah? cbssports podają - out. No to w takim razie hc jeszcze bardziej realne. Po zatym Millsap ma questionable.
Drugi mecz to GState z Bobcats. Dla mnie po ostatnich porażkach z SAS i NOH Warriors będą bardzo chcieli wygrać, a Bobcats mimo, iż są groźni to będą mieli spore problemy z obwodem GSTW oraz z Lee. Tymbardziej, że nie ma Thomasa w Ryśkach.
Poprzednio minimalnie wygrali GSTW (1 pkt na wyjeździe)
No i dodam, iż Boston z taką grą jaką prezentuje ostatnio powinien poradzić sobie z Suns, a kurs ok @1,55 jest dośc ciekawy. A jeszcze ciekawsze jest handi na poziomie 4 pkt. Chyba warto się skusić.
Po za tym Wizards goszczą dziś w OKC, sorry John Wall. Ale porażka jest chyba nieunikniona. I jeszcze przykro nam, ale Cavs grają z Denver. Będzie ciężko Denver ten mecz przegrać.
EDIT co do DETROIT:
01/28/11 Rodney Stuckey PG Shoulder Out for Jan. 28 at Miami
01/28/11 Richard Hamilton SG Flu Out for Jan. 28 at Miami
EDIT2
Toronto Raptors - Milwaukee Bucks ; 2 @ 1.74
Atlanta Hawks - New York Knicks; 1 (-6.5) @ 1.91
Miami Heat - Detroit Pistons; 1 (-10) @ 1.91
Golden State Warriors - Charlotte Bobcats; 1 (-4) @ 1.95
Phoenix Suns - Boston Celtics ; 1(+4) @ 1.94
Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets; 1(+10) 1.91
Oklahoma City Thunder - Washington Wizards ; 2(+10.5) @ 1.91
Do większości z tych typów się przychylam. Ale nie sądzę, aby Suns dali radę pzegrać tylko 3 pkt. fakt, coś tam Pierce może nie zagrać, ale będzie ciężko Suns to ogarnąć.
EDIT: no i super, Suns zniszczyli Boston. Kto nie oglądał - niech żałuje. Takiej obrony w Suns dawno niewidziano. I co ważne Gortat był najlepszym zawodnikiem na boisku, nie tylko statystycznie. Jego zaangażowanie, walka pod koszem, a dziś w nocy nie tylko pod koszem - znaczyły bardzo dużo. Takich Suns życzę sobie co noc. Gortat - 19 pkt, 17 zbiórek. To na tyle prywaty.
A co do hc+10 na cavs- no tutaj się nie wypowiem, mi ich żal po prostu, i tyle.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam,
co do NY - całkiem możliwe, iż wygrają w tym meczu. Tylko Atlanta może chcieć zmazać złe wrażenie po ostatniej porażce w domu (59-100 z NOH). Tak więc ciężko wytypować, więc zostawiam ten mecz.
Dziś mam na oku 2 mecze. Pierwszy z nich to Wilki i Jazzmani. Utah wrócili do siebie (w sensie do swojej hali). Ostatnio przegrali z SAS, ale już nie było tak źle jak w poprzednich meczach. Dziś zawitają Love i Beasley. Chyba Lova nikt z drużyn przeciwnych nie kocha, za to co robi ich drużynom. Wilki powalczyły ostatnio z OKC. Utah nie wygrała już od 6 spotkań. Dość sensowny na dziś typ to hc+ 6,5 na Wilki. Możliwie iż Wilki nawet wygrają. UWAGA -- czy też możecie potwierdzić coś na temat braku Derona w Utah? cbssports podają - out. No to w takim razie hc jeszcze bardziej realne. Po zatym Millsap ma questionable.
Drugi mecz to GState z Bobcats. Dla mnie po ostatnich porażkach z SAS i NOH Warriors będą bardzo chcieli wygrać, a Bobcats mimo, iż są groźni to będą mieli spore problemy z obwodem GSTW oraz z Lee. Tymbardziej, że nie ma Thomasa w Ryśkach.
Poprzednio minimalnie wygrali GSTW (1 pkt na wyjeździe)
No i dodam, iż Boston z taką grą jaką prezentuje ostatnio powinien poradzić sobie z Suns, a kurs ok @1,55 jest dośc ciekawy. A jeszcze ciekawsze jest handi na poziomie 4 pkt. Chyba warto się skusić.
Po za tym Wizards goszczą dziś w OKC, sorry John Wall. Ale porażka jest chyba nieunikniona. I jeszcze przykro nam, ale Cavs grają z Denver. Będzie ciężko Denver ten mecz przegrać.
EDIT co do DETROIT:
01/28/11 Rodney Stuckey PG Shoulder Out for Jan. 28 at Miami
01/28/11 Richard Hamilton SG Flu Out for Jan. 28 at Miami
EDIT2

Do większości z tych typów się przychylam. Ale nie sądzę, aby Suns dali radę pzegrać tylko 3 pkt. fakt, coś tam Pierce może nie zagrać, ale będzie ciężko Suns to ogarnąć.
A co do hc+10 na cavs- no tutaj się nie wypowiem, mi ich żal po prostu, i tyle.
Millsap ma grać, ale nie pewny jest jeszcze występ Bella, decyzja przed meczem... Ja też się pokusiłem na Minnesote +7 pkt.
Hamilton już nie gra od długiego czasu, Stuckey wiadomo że dziś Out.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zarówna Suns jak i T-Wolves wygrają swoje spotkania. Może brzmi to nieco amazing, ale masa argumentów przemawia za Słońcami i Wilkami. Nie wiem który mecz zagram, a nawet czy w ogóle któryś zagram, ale oba wyglądają niezwykle kusząco. Z pozostałych spotkań przyglądam się jeszcze meczowi Bucks @ Raptors, ale nie wiem czy znajde dostatecznie dużo argumentów, żeby zdecydować się na gospodarzy.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Widzę że myślimy podobnie panowie, ja także stawiam dziś na Wiki, jak przyjechałem na stancję i zobaczyłem kurs 3,9 to się trochę z dziwiłem. Wilki nie grają jakoś fatalnie, a teren w Salt Lake City w tym sezonie nie jest tak gorący i nie do zdobycia jak to bywało przez ostatnie kilka lat. Nie gra Deron, Millsap i Bel nie wiadomo co z nimi. Mają grac ale z jakimiś kontuzjami. Myślę że spokojnie +7⛔, oraz over Lova 39,5 pkt+zbiórki⛔. Myślę także że Orlando będzie dziś górą. Wiadomo jaką ważną postacią jest Rose a dziś będzie grał osłabiony. Nie wiem co się dokładnie z nim działo bo przez 4 dni w ogóle nie miałem czasu na śledzenie NBA, ale z tego co czytałem to niby jakieś zatrucie i wrzody. Wiem tylko że przez ostatnie 4 dni nic praktycznie nie jadł i ,że czuje się osłabiony. Niby na dzisiejszym treningu grał normalnie ale moim zdaniem odbije się to na nim i nie będzie grał w pełnym wymiarze czasu, oraz może być mniej skoncentrowany, a na taki mecz trzeba z siebie dać 100% chcąc z neutralizować Howarda. Sam gram over 36(pkt i zbiórki)✅ na tego zawodnika. Superman ostatnio w wyśmienitej formie myślę że spokojnie powinien mieć z 12-15 zbiórek i do tego co najmierniej 20 pkt. A stąd już bardzo blisko do over , który dużo bardziej do mnie przemawia niż under.
Po za tym na podbitkę myslę że spokojnie można dodać Denver✅, powinni to wygrać a czy wysoko to zależy tylko od ich chęci, bo nie wątpliwie mogą oni zmiażdżyć Cleveland. To samo tyczy się Miami✅ tylko, że oni mogą odwalić szopkę i przegrać,choć jest to bardzo mało prawdopodobne a Denver według mnie nie odwali żadnego cyrku.
Sam dodatkowo wcześniej zagrałem na Boston i im bliżej meczu to dochodzę do wniosku że była to pochopna decyzja. O ile pod koszem to Phoenix nie ma czego szukać o tyle mogą zajeździć dziadków z Bostonu swoim tempem. Choć i tak więcej przemawia za nimi.
A co do over/uner Detroit, to myślę że powinien paść under✅, bądź ta granica zostanie przekroczona le nie znacznie. Sam na początku miałem tak grać ale jednak odpuscięłm
 
Baqu 1M

Baqu

Forum VIP
Minnesota Timberwolves
Handicap +12 for Game
Sacramento Kings
Handicap +17 for Game
AKO: 1.91 ✅


Mormoni bez &quot;mózgu&quot; drużyny, który &quot;ciągnie&quot; całą ekipę powiedzmy to sobie szczerze... Utah wygląda co najmniej... blado. Wiem, wiem, że Leśne Wilki przegrały 11 z 12 wyjazdowych spotkań ale... no właśnie ALE :!: Ze Spurs przegrana 3 punktami... Bostonem to samo... w Denver dwoma... czy to nie są porównywalne zespoły z ich dzisiejszym przeciwnikiem ? Wysnuć można tezę iż są to obecnie lepsze teamy. Jazz w zdecydowanej obniżce formy, natomiast goście prezentują się z meczu na mecz lepiej, może to zgranie, może chęć zwycięstwa... do końca nie wiem, aczkolwiek wyniki pokazują iż forma jest, a z tak fatalną ławką jaką ta ekipa posiada grają moim zdaniem po prostu dobrze. Dodatkowy handicap powinien spokojnie zwieńczyć dzieło.
Co do Sacramento liczę po prostu na ich walkę. Lakersi zapewne odpuszczą ten mecz tak jak to mają z naturze, ze słabszymi ekipami co pokazuje H2H pomiędzy tymi drużynami, gdyż kolejne ich spotkanie to pojedynek z... Bostonem :!: chyba każdy wie teraz o co mi chodzi ???? Królowie po zmianie trenera graja nieźle, ostatnio pobierałem ich w +hc przeciwko Portkom i pokazali klasę, myślę, że powalczą i spokojnie ten +hc pokryją.

Detroit Pistons/Miami Heat
Total Points UNDER 191 for Game 1.909 ✅


Tutaj jak zawsze całkowity czuj + strzał. Detroit ostatnio nadspodziewanie overowe, na wysokiej % skuteczności. Liczę na ich delikatną zniżkę formy oraz dobrą obronę przeciwko zmęczonemu Miami, którzy oczywiście będą chcieli wygrać, ale też muszą postawić na obronę gdyż dwie strzelby kolejny raz mogą nie wystarczyć. Ostatnie spotkanie w Miami to wygrana gospodarzy 97:72. Dzis nie zagra Rodney &amp; Hamilton u gości oraz Bosh u gospodarzy, tyle o ile w Detroit jeszcze ma kto rzucać, to punktów PF Miami brakuje. Uważam, że spotkanie skończy się w granicach 92:85.

NBA - I LOVE THIS Game :!: :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Minnesota T-Wolves +12
SacTo + 18
1.96

Krótko..co do Timberwolves mam przeczucie, że wygrają straight up..co jak co ale Wolves potrafią grać close game&#39;y z Jazzmanami..na 10 ostatnich meczów miedzy tymi druzynami Jazz pokryło tylko dwukrotnie handicap -7ptk. Utah ostatnio zawodzi. Jakby tego było mało, dzisiaj nie zagra lider Deron Williams. Występ Bella jest pod znakiem zapytania, Millsap pewnie zagra, ale też ma jakąs minor injury. Jefferson jest za słaby żeby zatrzymać wysokich Wolves.
SacTo ostatnio gra bardzo przyzwoicie. Lakers po ostatnim beatdownie Utah powinno spuścić z tonu. W niedziele mecz z Celtics. Do tego Lakers są 27-55 ATS as a dd home favourite, więc szansa, że nie pokryją hc jest dośc duża. __________________
 
D 7

davydenko

Użytkownik
No to co? 1 win Wizards @ away?? Dramat gra Oklahomy, Starting 5 sobie nic nie radzi.Tam tak naprawde nie ma kto grac i dziwie sie, ze maja taki bilans. Durant i Westbrook we 2 nie wygraja meczy. Ten Ibaka celownik rozhustany grubo, lawka kiepska. Coraz słabiej będzie grać ta drużyna, chyba że się zmienią.
End of 1st.
OKC od 5:55 do konca z free throw bonus i 0 wykorzystywania tego, no chyba, ze faul w ataku w tym sa mistrzami NBA. W zamian wolą do PF i spod lini 3pts rzucić.Mają szczęście, że Wizards z osobistych większosc pudluje bo juz by byla powazna strata. Początek, zobaczymy.....
Nets-Pacers. Nets wiedząc, że przegrali od polowy 3rd qtr grają ławką, od 4 minut są przy stanie 84pkt i nie mogą nic rzucić. 5 minut do konca, do trafienia 5 koszy by pokryc over.....boże.....
92 punkty nets....
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Totalny beatdown w Arizonie. Do przewidzenia było, że Celtics odpuszczą ten mecz przed spotkaniem z Lakersami. Lakers jak widać również się postarali o przegraną u siebie z Kings. Kolejny raz potwierdza się, że typowanie NBA to w dużej mierze wyszukiwanie &quot;hot spotów&quot; w postaci look ahead&#39;ów, letdown&#39;ów i sandwich&#39;ów. Dobry mecz Gortata, choć za bardzo bym się nie ekscytował, bo trzeba pamiętać, że Celtics się nie przykładali w tym meczu. T-Wolves nie udało się wygrać, ale zwiększony hc zrobił swoje. Słabe Orlando dostało po dupie, co było do przewidzenia - wystarczyło spojrzeć na linię wystawioną w meczu, żeby wiedzieć, że to Bulls albo no bet (pierwsza sprawa to rewanż za beatdown z początku roku, druga - Bulls odprawiają u siebie top teamy, trzecia sprawa linia - po totalnym beatdownie z poczatku roku, kiedy Magic wygrlai 30ptk + minor injury Boozera + problemy Rose&#39;a, bukmacher wystawia linię -1 na Magic?).
 
blum 70

blum

Użytkownik
Utah przerwało nareszcie swoją czarną serię ???? Świetnie spisał się Millsap, przełamał się po kilku ostatnich słabych występach i mimo kontuzji sypnął 30 pkt. AK dołożył 27 oraz Miles (zazwyczaj rezerwowy) 22 i drużyna bez D-Willa jakoś dotrzymała pola.
Z dalszego ciągu przyjemności, Lakers wtopili u siebie z zagrożonymi relokacją Kings - to się nie dzieje!
I jeszcze mi podpasowało i ucieszyło wysokie zwycięstwo Indiany, pomimo kursu prawie 1.5.
Na marginesie - czy ktoś dzisiejszej nocy miał też problem z atdhe.net?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom