>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Utah przerwało nareszcie swoją czarną serię ???? Świetnie spisał się Millsap, przełamał się po kilku ostatnich słabych występach i mimo kontuzji sypnął 30 pkt. AK dołożył 27 oraz Miles (zazwyczaj rezerwowy) 22 i drużyna bez D-Willa jakoś dotrzymała pola.

Z dalszego ciągu przyjemności, Lakers wtopili u siebie z zagrożonymi relokacją Kings - to się nie dzieje!

I jeszcze mi podpasowało i ucieszyło wysokie zwycięstwo Indiany, pomimo kursu prawie 1.5.

Na marginesie - czy ktoś dzisiejszej nocy miał też problem z atdhe.net?
Przy Suns-Celtics oraz Thunder-Wizards ( te mecze sledzilem) ciagle mnie wywalało nie wiem ja u ciebie

Panowie takie rozmowy to na PW proszę, a nie w temacie z typami bukmacherskimi &lt;błaga&gt;
Baqu


 
S 1

splot

Użytkownik
pewniak na dziś .. Chicago po ograniu Orlando rozprawią się z Indianą bez liku. Nie dadzą sobie przerwaĆ passy w takim stylu. Memphis nieźle radzili sobie na wyjazdach i przed publicznośĆią nie dadzą sobie odebraĆ wygranej 50 % alkohol
kurs. 1.54
bukmacher Betsafe
!.:razz:
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Bucks -6
Kurs: 1.82
Buk: Pinnacle

Bucks u siebie są znacznie groźniejsi niż na wyjazdach. Nets podobnie jak Bucks grają drugi dzień z rzędu, jednak dla Nets będzie, to drugi z rzędu mecz na wyjeździe, a ich bilans 3-22 na wyjazdach i tracone 102 punkty nie jest dobrym prognostykiem. Tym bardziej, że w Bucks powrócił już Delfino. Bogut ostatnio prezentuje się znacznie lepiej.

Więcej opcji w ataku mają gospodarze, nawet gdyby nie zagrał ponownie Salmons.
W tym sezonie obie ekipy spotkały się na parkiecie Nets. Górą byli goście, gromiąc gospodarzy 92:115.
✅✅91:81✅✅
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
@stevenash13 - ja się zasnatawiałem nad Nets +6.5, ale jednak biorę:

Houston Rockets
Handicap +8.5 for Game 1.877 ⛔

Do tego spotkania podchodzę jak do &quot;derbów&quot; - zawsze ma on nafciany smaczek teksasu i końskiego łajna ;) Handicap jest dobrze ustawiony, ja po prostu biorę kawałek tortu od gospodarzy, gdyż uważam, że to spotkanie będzie &quot;na styku&quot;. Tak wiem... Ostrogi przeskoczyły dzisiejszy handicap przy spotkaniach z Denver czy Dallas, tak wiem... grają świetnie i mieli dwa dni odpoczynku... aczkolwiek po dzisiejszym spotkaniu &quot;jadą&quot; aż na 9cio spotkaniowe wyjazdowe rodeo ! i tam dopiero okaże się na co ich stać. Dziś moim zdaniem liczy się dla nich jedynie wygrana, czy to będzie 2 punktami, 10, czy 20 nie ma to dla nich żadnej różnicy, gdyż wiedzą jak duży wysiłek będą musieli w te kolejne dziewięć spotkań w ciągu tylko 17 dni :!: W Rakietach mam nadzieję, że Brooks wreszcie zagra spotkanie na miarę swoich możliwosci, gdyz po kontuzji nie może dojść do siebie. Walka Walka Walka - na to liczę.

Houston Rockets/San Antonio Spurs

Total Points UNDER 211.5 for Game 1.885 ✅

j.w.

 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Zaraz napiszę analizy, ale jeden z najciekawszych meczy na noc dla mnie, to mecz
vs.

Typ: 1
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle ✅✅ Nerwy do samego końca. Niesamowity mecz Gortata!! ✅✅
Phoenix podbudowane morale po ostatnim pewnym zwycięstwie nad Bostonem. Hornets do US Airways Center przyjeżdżają w odmiennych nastrojach. Wczoraj w wyjazdowym spotkaniu polegli w Sacramento. Kings, to drużyna grająca atletycznie. Dlatego Hornets, którzy grają dzień po dniu i drugi mecz z rzędu, to trzeba próbować na Suns, którzy mieli dwa dni odpoczynku. Gracze pierwszej piątki &quot;Szerszeni&quot; na parkiecie spędzili ponad 30 minut każdy we wczorajszym meczu, dlatego dziś będzie ciężko w drugim wyjazdowym meczu pod rząd, gdzie Suns, to drużyna ataku.

Liczę na kolejny dobry występ Gortata pod koszem, który powoli zaczyna lepiej czuć się w nowym zespole i w zupełnie innej roli niż w Orlando w ostatnich sezonach. Przeciwko Bostonowi zanotował 19 punktów, dokładają do tego aż 17 zbiórek!
Jak dla mnie zdecydowana przewaga Suns, to ławka. Zarówno w wyjściowej piątce oraz rezerwowi.
GL

Dodatkowo jak dla mnie, nawet jeżeli nie wystąpi Davis, to value jest na Boston @ 2.35✅✅
---
Na live polecam grać -1.5 Miami @ 1.80✅✅ 108:103✅✅nie obyło się bez nerwów, ale win cieszy ???? /edit
Takie typy rzucą nie rzucą, to na dwoje babka wróżyła. Ciężko powiedzieć. Skąd wiesz jaką będą mieli skuteczność? Czy ktoś kontuzji w meczu nie załapie? Lepiej grać handi albo same win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 0

radziecki

Użytkownik
jak myślicie czy LaL rzucą więcej niż 93,5 pkt? ostatnio często wychodzą ponad 100 pkt średnią na mecz mają 103 punkty ale dziś grają z bostonem a z nimi nie wiadomo jak będzie w portland dali sobie wrzucić tylko 78 pkt ale znów u siebie pozwolili Cleveland aż na 95 pkt.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
pierwsza połowa
Typ :Orlando Magic -10
Kurs : 1,91
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-31 00:05
Analiza:
Jeśli popatrzeć w statystyki i kursy to Cavs skazani dzis na pogrom.
Mysle ze az takiego pogromu nie bedzie,a przewaga Magików wynoscić bedzie w granicach max 20 pkt.
Jednak z wiadomych przyczyn daje Magic z handi do polowy meczu.
Tak jak w poprzednich meczach rywale grajac z Cavs nabijali duże przewagi a potem grali bardziej rezerwami i ta strata troche malała.
Ostatnie mecze Cavs patrząc na wyniki pierwszych połówek to były pogromy a dzis zagraja na wyjeździe z Magic.
W ostatnim meczu Denver po 24 minutach mieli 70 pkt natomiast Cavs tylko a moze az 50.
Jeszcze wczesniej Boston miał 67 a Cavs tylko 45 pkt.
Cavs skazani na pogrom, a to moze jednak dobrze na nich podziałac bo z taką druzyną nie maja nic do stracenia i różnie takie mecze mogą sie chwilami toczyć. Jednak Magic maja na tyle doswiadczoną i zgrana ekipę oraz trenera,ktory szybko reaguje gdy jego pupilom sie nie wiedzie.
Waze by Howard nie zwojował cos na początku i nie łapnąl glupich fauli bo każda minuta jego na parkiecie to powiekszanie przewagi Magic nad Cavs.
Myśle ze warto zagrać ten typ za dobry pieniądz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Typ Na Magic bardzo dobry sam zagrałem wcześniej na pierwszą kwartę -5,połowę -9,5 i mecz -16,5.Orlando ma zbyt duży potencjał ofensywny spokojnie powinni rzucić minimum 120pkt a cavs max przy dobrych wiatrach i dużym szczęściu koło 95.Magicy po porażce z Bulls są na pewno sfrustrowani i mogą chcieć się &quot;wyżyć&quot; na Cavs.Handicap meczowy jest dobry bo Howard nawet z cavs dostanie minimum 30minut gry,a jeśli Hickson albo Jamison szybko złapią na nim faule to może być pogrom jak w meczu z Lakers
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@ up
nie ma nic gorszego jak granie jednego meczu kilka razy, kilka typów do jednego meczu. Żebyś się nie przejechał ;) Dlatego życzę powodzenia, bo powinno Ci się przydać ;)
 
blum 70

blum

Użytkownik
Jak uważacie, warto dziś postawić na Clipsów przeciw Bucksom (po prostu na wygraną)?

Sto razy było pisane, by przedstawić chociaż w minimalnym stopniu swój punkt widzenia zadając jakieś pytanie. Jeśli w ciągu paru h nie przedstawisz dlaczego &quot;dziś warto postawić na Clipps&quot; to post zostanie usunięty.
Sorry - wciąż słabo się tu poruszam. Czy jest jakiś temat o NBA, gdzie po prostu można pytać? (posta można skasować, poczuwam się do winy ;) - aczkolwiek dla rukasów, tytuł tego tematu jest mylący. Poprawiłoby sytuację jego doprecyzowanie - &quot;np. NBA styczeń 11 - nasze typy&quot;)
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Witam, na dzień dzisiejszy myślę że waro zagrac takie o to typy
Toronto-Indiana over oraz +9 na gosci, Indiana gra na ta chwile słabo, straciła szkoleniowca i wedlug mnie dzis ich gra bedzie podporzadkowana szybkiemu tempie druzyny z Torono, bedzie w niej mniej taktyki a wiecej &quot;wesolej gry&quot;
Do tego widzi mi sie win Orlando oraz LAC, ale Clippers sa według mnie mniej pewni.
Clevelnad - Miami Miami hc-9/-10 do połowy.

Potem dodam konkretne analizy bo nie ma mnie teraz w domu
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Witam, na dzień dzisiejszy myślę że waro zagrac takie o to typy
Toronto-Indiana over oraz +9 na gosci, Indiana gra na ta chwile słabo, straciła szkoleniowca i wedlug mnie dzis ich gra bedzie podporzadkowana szybkiemu tempie druzyny z Torono, bedzie w niej mniej taktyki a wiecej &quot;wesolej gry&quot;
Do tego widzi mi sie win Orlando oraz LAC, ale Clippers sa według mnie mniej pewni.
Clevelnad - Miami Miami hc-9/-10 do połowy.
Potem dodam konkretne analizy bo nie ma mnie teraz w domu
Ja myślałem nawet nad tym żeby zagrać Toronto zwycięstwo z dogrywką. Tutaj może zdarzyć się jakaś niespodzianka, kurs wart uwagi, a Toronto po porażce wyjazdowej z Minnesotą będzie chciało pokazać charakter tym razem na wyjeździe. Na pewno w Indianie nie zagra Brandon Rush, czyli ich Shooting Guard, który gra średnio 29.1 min na grę oraz rzuca 10.9 ppg, ze skutecznością 43.7% natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Hansbrougha, ale on powinien zagrać, tylko znowu pojawia się problem, gdyż w Toronto nie zagra na pewno Linas Kleiza oraz SG Leandro Barbosa. Chociaż handicap dodatni powinni pokryć ;)
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Indiana - Toronto
Ja bardziej skłaniałbym się właśnie na wygraną Pacers, chociaż linia dosyć wysoka (-9).
7.12 wygrali 24 pkt`ami w pełnych składach. Obie drużyny w dużym dołku, w Indianie zwolniony trener. Indiana na ostatnich 5 spotkań granych na własnym parkiecie wygrała dwa (z Dallas i z Nets), a przegrała z rywalami z najwyższej półki (Spurs, Orlando, Bulls). Myślę, że gracze Pacers doskonale wiedzą, że mają dzisiaj doskonałą okazję wygrać, gdyż grają z Toronto, które jest w głębokim dołku + absencje Kleizy i Barbosy. Indiana wcale tak źle nie gra u siebie jak pokazują to wyniki, często przegrywają mecze w głupi sposób dając sobie rzucić run na poziomie 10-12 pkt z rzędu. Na dzień dzisiejszy osłabione Toronto, które ulega przed 2 dniami Minnesocie 16 punktami wg mnie nie ma co liczyć dzisiaj na zwycięstwo. Linia dosyć wysoka ale liczę na to, że Indiana jak zwęszy szanse wygrania i zagrania dobrego meczu to będzie chciała ją wykorzystać w 100% i pokryje handi.
Typ: Indiana -9 (1.91)✅✅✅

Memphis - Orlando
Magicy pomimo tego, że b2b to dzisiaj mocno zmobilizowani do wygrania tego meczu. Sami zawodnicy w wywiadach przyznają, że potrzebna im dłuższa seria wygranych aby uwierzyli znowu we własne siły. Wiadomo też, że walczą ciągle o jak najwyższą pozycję w konferencji przed PO. Arenas narzekał na drobny uraz, którego nabawił się w meczu z Chicago ale już wszystko ok i powinien dzisiaj pojawić się na parkiecie. Jedyny możliwy brak to stojący pod znakiem zapytania występ Turkoglu. W &#39;Miśkach&#39; po aferze sterydowej nie zagra Mayo. Howard ostatnimi czasy w wybornej formie nadrabia braki obwodowych, Anderson daje rewelacyjne zmiany z ławki rzucając ostatnio regularnie dwucyfrówki z dużą skutecznością 3pkt. Dzisiaj widzę dominację pod tablicami DH, jeśli do tego dopasuje się z dobrą skutecznością obwód to powinno być easy. Magicy po tym meczu będą mieli 3 dni przerwy, a później &#39;mecz florydy&#39; z Miami. Te 3 dni przerwy sprawiają, że nie ma mowy dzisiaj o oszczędzaniu sił. Bardziej prawdopodobna pełna mobilizacja Magików, aby do spotkania z Miami przystąpić w dobrych nastrojach.
Typ: Orlando -1.5 (1.91)⛔⛔⛔
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Ja dzisiaj stawialbym Dallas -6 za 1.47. Kurs wg mnie dosyc dobry biorac pod uwage to, iz Washington gra na wyjezdzie w dodatku bez ich czolowego strzelca Younga. Ich pierwsza wygrana na wyjezdzie w sezonie w dodatku bez Nicka, w Dallas jest niemozliwa :razz: Mozna zagrac handi -10, ale kilkupunktowe wygrane zdarzaja im sie dosyc czesto. Dodatkowo chyba skusze sie na Orlando -1.5 za 1.90, oraz Denver -3 tez za 1.90, mimo, iż b2b to NJN to drużyna znacznie słabsza od 76ers.
 
Q 0

qrnelix

Użytkownik
skąd wiesz że Young nie zagra
na ESPN patrzyłem i jest tylko
  • JaVale McGee C - Jan 29: Day-to-Day
  • Kirk Hinrich G - Jan 27: Day-to-Day
 
miniak 5

miniak

Użytkownik
Young was forced to leave Saturday&#39;s game against the Grizzlies after being kneed in his right calf. He is expected to return to the lineup Monday against the Mavericks.

Czyli pewnie będzie grał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs

Typ: Bucks +4
Kurs: 1.91
Buk: Gamebookers
Clippers u siebie są mocni. Jednak brak lidera gospodarzy będzie odczuwalny.
Przede wszystkim w ekipie gości wrócili do gry podstawowi zawodnicy Bucks : Jennings oraz Delfino.
Dodając do tego będącego ostatnio w formie centra Bucks Boguta, to Clippers nie będą mieli łatwej przeprawy.
Davis i Griffin po stronie gospodarzy może być zdecydowanie za mało jeżeli nie dostaną wsparcia od kolegów z zespołu. Gomes, Diogu, Jordan, Aminu, Bledose, to jednak wg. mnie nie jest ten sam poziom co Maggette, Boykins, Ilyasova, Douglas - Robertas. Jeśli jeszcze zagra Salmons, to gospodarze mogą mieć duży problem.

vs.

Typ: 2
Kurs: 1.85
Buk: Pinnacle
Memphis ostatnio pokazywali dobrą formę. Orlando grają ostatnio w kratkę. Tak wiem, że nie zagra Arenas i Orlando b2b, ale w Memphis zawieszony został ważny zawodnik OJ Mayo. Najważniejsze żeby Howard zagrał swoje, bo ostatnio jest w formie. Wspierają go dobrze Anderson i Bass. Wysocy zawodnicy Grizzlies nie są dobrzy w obronie. Dlatego ta rywalizacja może być kluczowa dla końcowego wyniku.
Przy braku Arenasa, więcej minut dostanie Nelson i Reddick. Memphis nie bronią najlepiej. Dlatego w obu drużynach wszystko będzie zależeć od skuteczności. Jeżeli Orlando zagra swoje, to powinni wygrać.
GL

/ EdYt:
Young raczej zagra.
Z innych meczy &quot;na oko&quot;. + 10 Wizards, a może i wygrana w końcu ???? ?
Bobcats @ 2.40
Nuggets @ 1.68
+9 Toronto, ale to tylko dosłownie &quot;na pierwszy rzut oka&quot;.
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Na Bet365: Nick Young G Day-to-Day (calf injury) :?
Chyba faktycznie jednak zagra bo na ESPN nie jest wypisany. W kazdym razie mam nadzieje, ze Dallas nie odpusci meczu, juz i tak wystarczajaco stracili przez nieobecnosc Dirka. BTW mialem racje co do promocji w bet365, bonus zostal odblokowany, moge wyplacic calosc pieniedzy a stawialem glownie handicapy po kursie ponad 1.5.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
vs

Typ: Bucks +4
Kurs: 1.91
Buk: Gamebookers
Clippers u siebie są mocni. Jednak brak lidera gospodarzy będzie odczuwalny.
Przede wszystkim w ekipie gości wrócili do gry podstawowi zawodnicy Bucks : Jennings oraz Delfino.
Dodając do tego będącego ostatnio w formie centra Bucks Boguta, to Clippers nie będą mieli łatwej przeprawy.
Davis i Griffin po stronie gospodarzy może być zdecydowanie za mało jeżeli nie dostaną wsparcia od kolegów z zespołu. Gomes, Diogu, Jordan, Aminu, Bledose, to jednak wg. mnie nie jest ten sam poziom co Maggette, Boykins, Ilyasova, Douglas - Robertas. Jeśli jeszcze zagra Salmons, to gospodarze mogą mieć duży problem.
Bucks gdyby nie te problemy z kontuzjami to nie wiem czy nie byłaby to drużyna pokroju Atlanty czyli bardzo solidna gra. Według mnie nawet dysponują mocniejszym składem, a jeżeli tu się mylę to na pewno mocniejszą ławką rezerwowych. Teraz kiedy wracają najważniejsi i powoli złapią formę to walka o play-off będzie do samego końca z Charlotte i Philadelphia 76ers. Dobry typ, i pewnie bym go zagrał gdyby nie to, że robię sobie przerwę 2-3 dni od typowania.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Witam, na dzień dzisiejszy myślę że waro zagrac takie o to typy
Toronto-Indiana over oraz +9 na gosci, Indiana gra na ta chwile słabo, straciła szkoleniowca i wedlug mnie dzis ich gra bedzie podporzadkowana szybkiemu tempie druzyny z Torono, bedzie w niej mniej taktyki a wiecej &quot;wesolej gry&quot;
Napewno Indiana gra teraz lepiej niż jeszcze 2 tygodnie temu, pokazują to w ostatnich meczach i w pojedynku z Toronto nie uznawałbym akurat tej drużyny za słabą. Zobacz lepiej na grę gośći, co wyglądają niemrawo jak Pistons z początku sezonu.
Dzisiaj warto wg. mnie grać JAZZMANÓW. Pokazali ostatnio bez Williamsa, że mają potencjał. Dzisiaj przyjeżdża Captain Jack i spółka;D Mobilizacja musi być na najwyższym poziomie, aby nie przegrać. Jazz potrafią grać w obronie, dzisiaj szczególnie niżsi zawodnicy muszą to pokazać.Polecam grac Utah kursy wysokie
Clippers także typuje do wygranej. Owszem, Milwaukee łapie forme, wrócili podstawowi gracze. Ce****e ich dobra defensywa i przemyslane rozegranie akcji, ale naprzeciwko gospodarz, najbardizej nieobliczalny team w lidze LAClippers. Sądzę, że sposób gry będzie dzisiaj ich zgubą. Śmiem twierdzić iż nie poradzą sobie z szybką koszykówką Clippers. Dla tych których nie przekonałem rozwiązaniem powinno być granie Over na bucks 91.5, chociaż gospodarz 96.5 jak i cały mecz 188.5 powinien się zakończyć over proponowane linie.
Indiana zwycięstwo. Tak jak wcześniej pisałem, obecnie to Toronto jest słabe i tutaj należy szukać rozwiązania na ten mecz. Ilekroć oglądałem mecze Indiany (a rzadko tak bywało) zawsze imponują mi skutecznością za 3. Jak za czasów Millera i Mullina.
Denver również powinno wygrać, ale nie stawiam na tę &quot;Bandę&quot;. Nie podoba mi się ich zachowanie,dlatego każdy ich mecz uznaje za niepewny.trzeba jeszcze troche poczekać, az przed Play-Off wskoczą na wysokie obroty.
Zdecydowanie również zwycięstwo Dallas. To nie ulega żadnej wątpliwości. Wizards mogą co jedynie postraszyć...na zwycięstwo naprawdę ich nie stać. Chyba ze wróg odpuszcza totalnie.
Zaś na ORLANDO bym nie stawiał. Memphis na fali wznoszącej, zaangażowanie będzie ogromne, walka może być twarda. Orlando może poprostu lekko przymknąc oko na to spotkanie jeśli Memphis zacznie odskakiwać. Nie ma sensu tracić ogromu sił, bądź ryzykować urazy zbyt agresywną grą.
Jako iż nie mam konta w bukach na necie dzisiaj nie zagrałem. Troche zaluje bo czuje ze typowania są dobre. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom