>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2010

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Charlotte - Miami || Charlotte -4 || Bet365 1.91
✅
Bobki graja ostatnio kosmos, wygrali piec ostatnich spotkan min. z Phoenix czy z SAS do tego swietna dyspozycja S-Jaxa oraz G.Wallace i sukces gwarantowany. Miami jest w zupelnie innej sytuacji, ekipa Wade potrafi zlac bezlitosnie outsiderow ligi ale przegrywa te wazniejsze spotkania na wyjazdach jak te z Utah czy z Oklahoma, ktora u siebie radzi sobie bardzo dobrze, a taka wlasnie druzyna tzn. wlasnego parkietu jest niewatpliwie Charlotte Bobcats. Wallace ma drobne problemy z kostka ale powinien zagrac dzisiaj w pelnym wymiarze czasowym, reszta druzyny w pelni zdrowia oprocz pauzujacego juz przez pewien okres Tysona Chandlera. Po przyjsciu do ekipy z Miami Rafera Alstona z pozoru nie zmienilo sie za duzo, gra typowego combo a za rozdzielanie pilek nadal glownie odpowiedzialny jest DWade, czego dowodem jest jego srednia asyst ponad 6. Moim zdaniem kluczowa w tym spotkaniu bedzie obrona, ktora zdecydowanie lepiej wyglada w druzynie gospodarzy, i jezeli Miami nie zepnie sie tak jak w kilku spotkaniach gdzie naprawde wszystko wygladalo w obronie ok to nie maja co marzyc o sukcesie, a wiadomo potencjal maja ogromny. Martwi mnie troche postawa Wade, ktory wraca do starej dobrej formy trafiajac ponad 50% rzutow, ale mam nadzieje, ze solidnie grajacy w obronie S Jax dobze poradzi sobie z Wadem ograniczajac jego zdobycz punktowa do poziomu 20.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj jedynie dwa spotkania: LAKERS @ CAVALIERS
CLIPPERS@ NUGGETS
Ale za to jakie ;-)
kontuzje &amp; osłabienia

Wczorajsze TOP 10 :
http://www.youtube.com/watch?v=ikE1niAwuTY&amp;amp;feature=player_embedded

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.

Od siebie dodam, że nie mogę się doczekać rewanżu Lakersów na Cavs. Przypomnę, że pod koniec Grudnia Cavs w świetnym stylu rozbili LAL w Staples Center i bezradny był nawet Kobe. Ale ... w zeszłym sezonie dwukrotnie lepsi (zdecydowanie) byli Lakers.
Na dodatek Clipps którzy ostatnim razem sensacyjnie wygrali z Nuggets.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Boston - Portland || 1st half Boston -6 || 1.90 Bet365⛔ Pierce ;|​
Boston notuje serie 3 lost : Dallas, Chicago, Detroit. Dwa pierwsze spotkania przegrana na wlasnym parkiecie ! i ostatnie na wyjezdzie po bardzo slabej koncowce. Zauwazylem, ze ekipa Glena Riversa naprawde cieniuje w tych drugich polowach i daje sobie wydrzec niezle prowadzenie po pierwszej polowie dlatego wlasnie tak postanowilem dzisiaj zagrac. Wiadomo Portland szpital, lawka nieobecnych ostatnio sie troche uszczuplila ale nadel nie obecni sa gracze od ktorych wymaga sie duzo, bardzo duzo. W dzisiejszym spotkaniu na pewno nie zobaczymy lidera Blazersow Brandona Roya i to wlasnie Andre Miller bedzie odpowiedzialny za kreowanie gry gosci w tym spotkaniu, przypomnijmy Andre notuje w tym sezonie srednio 12.9 ppg oraz 4.9apg co nie jest jakims szczegolnym wynikiem patrzac na poprzednie sezony, mowilo sie o pewnym konflikcie miedzy wlasnie Royem oraz Millerem, ze razem nie moga ze soba wspolpracowac, ze Miller to ciezki zawodnik itp i wlasnie dzisiaj bedzie mogl pokazac co znaczy dla zespolu w takim prestiszowym spotkaniu jak tym z Celtics. W ekipie gospodarzy nadal neiobecny KG oray Daniels resyta skladu gotowa do gry. Licze dzisiaj na przekonywujace zwyciestwo Celtics i przelamania tej passy 3l .
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
A ja zagram na odwrót
Od razu rzucił mi się typ na Portland w oczy, Boston lubi grać seriami, już w poprzednich sezonach często notowali długie passy zwycięskie by później dostać lekkiej zadyszki...
Portland to zespół solidny, co prawda nie zagra Roy ale ostatnio pokazali, że nawet z Orlando bez niego są w stanie pewnie zwyciężyć. Boston to moja ulubiona drużyna lecz uważam, że handi +10,5 na Portland po kursie 1,9 można wziąźć spokojnie.
✅
 
B 0

b0unce

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Orlando Magic
Typ : 2
Kurs : 1,9
Buk : Bah

Wreszcie nadeszła pora na przełamanie wspaniałej passy kotów. Wczoraj w nocy przegrali znacznie z Atlanta na wyjezdzie. Orlando wczoraj ladnie poradziło sobie z Sacramento u siebie co pokazuje ze łapią wiatr w żagle pomimo ze Kingsi są słabi na wyjazdach . Jest to wspaniała okazja zeby pogorszyc bilans Charlotte 18-4 w domu gdyz wczoraj 3 zawodnikow doznali urazów lecz najprawdopodobniej zagraja jest to : Felton , Chandler i kluczowy Wallace. Bilans pomiedzy tymi druzynami to 6-6. Myśle ze dzis w nocy Orlando pokona Koty a ostatnim juz argumentem jest spadający kurs na Bet365
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Cavs - Thunder
Typ: Thunder + 9,5
Kurs: 1,75
Buk: Betgun​


Na dzisiejszą noc gram delikatnie ten typ. Po pierwsze dziś kawalerzyści wystąpią bez MO ,który będzie pauzował z powodu kontuzji około 6 tyg ale i również bez Delonta Westa. Ten drugi złamał palec we wczorajszym spotkaniu z Lakers. Tutaj upatruje szansę Thunder na możliwość lekkiej przegranej bądź też sprawienia niespodzianki. Durant, Westbrook, Green i społka grają w ostatnich 2 miesiącach niezły basket i mają realne szanse na PO. Oczywiście Cavs mają Lebrona ale bez optymalnej rotacji w składzie nie widzę dzisiaj pogromu Thunder. Typ zagrany delikatnie bo jak wiadomo Oklahoma gra mecz back-2-back a to także trzeba mieć na uwadze. Powodzenia!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
gdyz wczoraj 3 zawodnikow doznali urazów lecz najprawdopodobniej zagraja jest to : Felton , Chandler i kluczowy Wallace. B
Chandler to nie gra juz dlugo dlugo tak wiec nie mogl wczoraj doznac kontuzji. Slyszalem tylko Feltonie, ale to tak tylko na marginesie.
 
B 0

b0unce

Użytkownik
New York Knicks - Dallas Mavericks
Typ : 1
Kurs : 2,35
buk : bet365
Dzisiaj o 19 Knicksi podejma u siebie ostatnio miernie jak na swoje mozliwosci spisujaca sie druzyne z Dallas. Ostatnie spotkania tych druzyn mialy miejsce 22 Stycznia. Knicksi podejmowali Lakersow a Dallas przyjechało do philadelphi. Knicksi grali z Lakersami jak rowny z rownym niestety ostatnia kwarta byla słaba i dlatego przegrali, pomimo ze tylko 3 zawodników rzucilo ponad 10 pkt : 31 Lee, 28 Chandler, 20 Gallinari . Najprawdopodobniej gdyby skutecznosc Duhona byla troszke lepsza to wygraliby ten mecz. Natomiast Dallas z 76ersami radzilo sobie tylko w 1szej kwarcie i w tej kwesti tez mozna polemizowac gdyz wygrali ja tylko jednym punktem tak samo jak ostatnio. Natomiast 2 i 3 kwarta nalezala do Philadelphi i swietnie grajacego w piatek Younga, mial dzien, praktycznie wszystko mu siadalo. A Dallas kompletnie po 1 kwarcie nie dawala oporu. Mysle ze nadszedl maly kryzys dla Mavsow czego dowodem jest tez slaba trafialnosc i postawa Dirka. Mysle ze dzis w Madison Square Garden góra Knicksi ;) Dorzuce jeszcze ze z malymi urazami borykaja sie Marion , Howard i Terry
tym bardziej ze Kidd ma powazne problemy i raczej nie wystąpi w tym spotkaniu.
p.s.
to sie nazywa dzień konia... texanczycy zrobili nowojorczykom z dupy jesień średniowiecza [&#39;]
Baqu


Nawet mi nie przypominaj..
 
armor 12

armor

Użytkownik
To moze ja dzis zaczne ????
Miami(-1)-Cavs
Typ:1
Kurs:1.9
Analiza:
Dzis o 1;35 graja ze soba obie ekipy... Mozna powiedziec ze to mecz 2 graczy ktorzy dzis graja przeciwko sobie lecz w all-stars game zagraja razem. A wiec James kontra Wade. Rozegrali w tym sezonie miedzy soba 1 mecz takze w Miami i gora wtedy bylo Cavs sam na nich wtedy stawialem ale sadze ze dzis to bedzie inna bajka. Tamten mecz byl bardzo wyrownany. Lecz Miami przegralo 104;111. Cleveland po 3 meczach u siebie jada znow na wyjazd. Cleveland bez Williamsa i Westa dobrze sobie radza a czy dzisiaj to wystarczy sam nie wiem. Znow Lebron bedzie bral gre na siebie. Co do miami raczej bez kontuzji. Mnie bardzo ucieszylo przyjscie do skladu Alstona dla mnie to byl jedyny zawodnik obok Lopeza w Nets ktory cos pokazywal a tu taka niespodzianka i gra dzis w Miami bo Nets go nie chcialo... Miami bilans w tym sezonie 23-20 musza zaczac gonic bo maja jak narazie 5 miejsce i juz duza przepasc miedzy 4 miejscem bo az 6W... Teraz jest bardzo dobra okazja... Cavs jak mowilem bez 2 graczy z pierwszej piatki... W pierwszym ich meczu to byl pokaz gry Wade 36ptk i Lebrona 34ptk... Ktorzy koledzy pomoga liderowi swojej druzyna ta powinna wygrac. Dla mnie Miami powinno dzis sobie poradzic z Cavs... A jak bedzie naprawde to zobaczymy po meczu...
A co do pierwszego meczu to caly czas w glowie mam jedna akcje ????
http://www.youtube.com/watch?v=lXsHSzKYqxU
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Stephen Jackson (Charlotte Bobcats) Points
typ: Over 23 points
buk: tobet
kurs: 1.85


co przemawia za tym typem ?
Captain Jack jest pierwszą opcją w ataku i gra najwięcej minut w druzynie wraz z Geraldem W.
przeciwko Słońcom nie ma za bardzo kto go dobrze pokryć
obie druzyny wczoraj grały spotkania więc obrona do szczelnych nie będzie należała co za tym idzie licze na szybkie kontry i łatwe punkty
Phoenix wiadomo jak ofensywnie gra w domu a Charlotte na wyjazdach raczej dostosowuje się do oponenta a nie narzuca własnego stylu
ostatnio krucho u niego z celnością - licze na przełamanie.

wynik punktowy zawodnika: 30
zakład: ✅✅✅


p.s.
kolejny PoPiS sędziów z NBA

http://www.nba.com/games/20100126/CHAPHX/gameinfo.html

oglądajcie uważnie od 40s. jak G.W. &quot;popełnia&quot; szósty faul w meczu

nie dziwie sie jego rozgoryczenia i zlości, WTF ?
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Nets - Clippers
Typ: Clippers -4,5 ⛔⛔⛔
Kurs : 1,65
Buk: Betgun

Jeśli nie wiecie jaki typ zapodać na dziś noc proponuje rozważyć moją propozycje. Nets w tym sezonie grają padake niewiele o ich grze można w sumie pisać. Są w tym sezonie ciemną latarnią dla NBA z najgorszym bilansem. Dziś w dodatku nie zagra ich najlepszy zawodnik Devin Harris co sprawia, że ten typ jest jeszcze bardziej pewny. Goście natomiast w dość optymalnym składzie bowiem dziś wraca i zagra Eric Gordon. Uważam, że można spróbować zagrać. Powodzenia!
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
ORLANDO - BOSTON

TYP-2
kurs 2,3
bukmacher betgun

Obie druzyny lekko rozczarowuja, boston moze sie tlumaczyc kontuzjami dluzszymi ,krotszym Garneta,Pierce&#39;a czy Allena, jednak po odejsciu Hedo z pretendentow do tytulu najbardziej rozczarowuja Orlando. Jak dla mnie kapitan druzyny Bostonu jest lekko mowiac rozgoryczony faktem ,iż zostal pominiety w piatce do meczu w Dallas i zaczyna przejmowac druzyne i z meczu na mecz coraz bardziej pokazuje ze jest jednym z najlepszych graczy w lidze. Fizyczny mecz pod koszami tez daje przewage celtom, Perkins coraz smielej sobie poczyna i to nie jest juz tylko gora miesni, przy wystepie bez zasadniczej 4 zespol Orlando bedzie musial grac na obwodzie, wielce wazny tu jest wystep Lewisa, ale nie sadze zeby przewaga wlasnego boiska dala Magicom zwyciestwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom