>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2010

Status
Zamknięty.
A 10

abel

Użytkownik
zobaczymy za kilka godzin kto ma racje, może być tak jak piszesz nie zaprzeczam zresztą wiesz jak to jest w sporcie.
Pozdro;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
nie zaprzeczam, że Suns ogólnie się lepiej prezentują, ale Sacramento to już nie jest team do bicia ... możliwe, że na razie :cool:
 
d910 0

d910

Użytkownik
Ja czuje w tym meczu lekki blowout na korzyść Słońć, no właśnie, kiedy ostatnio takie coś miało miejsce?
Ciekawie prezentuje się spotkanie Blazers vs. Grizzlies, z info na cbs zorientowałem się, że nie zagra Brandon Roy no i reszta szpitala ..., powrócić za to może Aldridge co pewne nie jest. Kurs 2.05 na Miśki w takim razie baardzo kuszący. Jeśli ktoś może to niech potwierdzi lub zdementuje wspomnianą kontuzje Roya i powrót LeMarcusa.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Typ: Los Angeles Lakers -7.5
Kurs: 2.01
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Dzisiejszej nocy w najsilniejszej koszykarskiej lidze świata w NBA zostanie rozegranych dziewięć interesująco zapowiadających spotkań. W jednym z nich chyba nawet najciekawszym o godzinie 4-30 czasu polskiego w hali Western Forum aktualni mistrzowie NBA Los Angeles Lakers przed własną publicznością podejmować będą zespół Houston Rockets. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa Lakers, która ostatnio spisuje się bardzo dobrze a w ostatnim meczu przeciwko Dallas Mavericks wręcz rewelacyjnie. Podopieczni Phila Jacksona nie dali najmniejszych szans drużynie wicelidera konferencji zachodniej i wygrali aż 131:96. Co ciekawe w tym meczu najlepszy koszykarz Los Angeles Lakers Kobe Bryant zdobył tylko 8 punktów, za to świetną robotę wykonali wówczas Jordan Farmar zdobywca 24 punktów i Lamar Odom, który rzucił 15 punktów. Los Angeles Lakers to aktualny lider konferencji zachodniej, który w tym sezonie ma już za sobą 27 zwycięstw i tylko 6 porażek. Koszykarze Lakers znakomicie grają przed własna publicznością, gdzie przegrywali tylko 3 razy na 21 rozegranych spotkań w tym sezonie. Poza wspomnianym zwycięstwem nad Dallas, Lakers pokonali w ostatnim czasie także 109:108 Sacramento Kings i 124:118 Golden State Warriors. Jak widać mistrzowie NBA w każdym meczu rzucają grubo ponad 100 punktów, dlatego Houston czeka dziś nie łatwe zadanie. Goście w tym sezonie po 20 zwycięstwach i 14 porażkach są obecnie sklasyfikowani na 7 miejscu w konferencji zachodniej. Ta pozycja jest jak najbardziej adekwatna do tego co pokazuje ekipa Rakiet, którą można nazwać solidnym zespołem ale w rywalizacji z drużynami ze ścisłej czołówki jest raczej bez szans. Koszykarze Houston Rockets grają ostatnio w kratkę, po świetnym meczu zazwyczaj we własnej hali, dwa dni później potrafią doznać bolesnej porażki. W ostatnich meczach koszykarze Ricka Adelmana przegrali wyjazdowy mecz z Cleveland Cavaliers 108:83, potem pokonali u siebie 108:100 Nowy Orlean i 97:94 Dallas Mavericks ale w ostatnim meczu zrewanżował im się klub z Nowego Orleanu, który wygrał 99:95. W poprzednim sezonie koszykarze Lakers rywalizowali z Houston prócz sezonu zasadniczego także w play offach i na pięć rozegranych spotkań w Western Forum czterokrotnie lepsi okazali się gospodarze a tylko raz koszykarze z Houston. W ostatnim meczu obu drużyn rozgrywanym w tym sezonie to Houston nieoczekiwanie wygrali 91:101. Lakers na pewno doskonale pamiętają tą listopadową porażkę i na pewno w takiej dyspozycji są dziś gotowi sprawić gościom srogi rewanż, dlatego też stawiam tutaj na zwycięstwo gospodarzy z handicapem.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja czuje w tym meczu lekki blowout na korzyść Słońć, no właśnie, kiedy ostatnio takie coś miało miejsce?
Ciekawie prezentuje się spotkanie Blazers vs. Grizzlies, z info na cbs zorientowałem się, że nie zagra Brandon Roy no i reszta szpitala ..., powrócić za to może Aldridge co pewne nie jest. Kurs 2.05 na Miśki w takim razie baardzo kuszący. Jeśli ktoś może to niech potwierdzi lub zdementuje wspomnianą kontuzje Roya i powrót LeMarcusa.
Co do Roya to od kilku spotkań są pewne spekulacje na temat jego absencji, a mimo to cały czas gra. Totalny szpital w PTB więc trzeba jakoś kombinować :cool: Myślę, że to pewna zagrywka ze strony PTB, coś na uśpienie przeciwnika, bo wiadomo jakby jego absencja wpłynęła na przeszatkowany team Blazers ... mimo wszystko sądzę, że Brandon dzisiaj zagra tak samo jak LaMarcus, który już się dobrze czuł przed wyjazdem do L.A ...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Charlotte - Chicago || Charlotte -6.5 || 1.91 Bet365⛔
Byki to na pewno nie ta druzyna, ktora w PO dzielnie walczyla z druzyna Bostonu. Trener Vinny Del Negro byl o wlos od stracenia posady, ale ostatnie wyniki [ jakie wyniki ? ] pozwolily mu pozostac przy Bykach jeszcze jakis czas. Dzisiaj zagraja z Bobkami na ich wlasnym terenie i szczerze nie widze wiekszych szans na wygranie druzyny z Chicago, po pierwsze gdy S Jax nie traci po 6 pilek na spotkanie i rzuca na lepszym procencie niz 35% Charlotte gra zupelnie inaczej do tego bestia jaka jest Wallace i teoretycznie nie widac zadnych plusow po stronie Bykow. Rose samemu spotkania nie wygra a Bobki po wygranej z Cavs 91:88 na pewno sa na fali wznoszacej, do tego nalezy dodac wlasny parkiet na, ktorym ekipa gospodarzy czuje sie znakomicie i chec rewanzu za pierwsze spotkanie gdzie przegrali 3 punktami 90:93 pozwala mi na pelnym luzie zagrac handi na Bobki .
Nets - Bucks || Bucks -5.5 || 2.50 Bet365✅
Kurs jak dla mnei nieporozumienie. Netsi, ktorym w tym sezonie pozostalo tylko sprawdzanie nowych ustawien i granie pozornie mniej przydatnymi zawodnikami nie sa w stanie wygrac z Bucks, ktorzy zz bilansem 13-18 maja nadzieje na kilka zwyciestw co pozowli im ciagnac do tej czolowki konferencji. Rafer Alston nie jest juz graczem Nets, choc w sumie jakie to oslabienie skoro nie gral juz od jakiegos czasu tzn. dwa czy trzy ostatnie mecze nic a reszta to takie ochlapy. Bucks natomiast z ciekawym Jeningsem i przydatnym [?] Reddem na pewno jest ekipa mocniejsza i am zdecydowanie wieksze szanse nawet na wyjezdzie. Martwi mnie troche fakt iz rzucaja najslabiej za luku na wyjazdach ale fire Bogut, ktory jest w gazie powinien powalczyc w pomalowanym i dac kilka cennych oczek Bucks.
Dodatkowy typy :
PHX Suns -3 | 1.90 Bet365 ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja mam trochę inny punkt widzenia odnośnie Nets. Według mnie potencjał tam jest znacznie wyższy od tego co grają w tym sezonie. Ale na ich usprawiedliwienie trzeba dodać fakt, że nie zagrali jeszcze ani jednego meczu w pełnym składzie. Dopiero od niedawna mogą grać w niemal najmocniejszym składzie i jakoś to wygląda. Minimalna porażka z Houston, TWolves czy Cleveland + ogranie rozpędzonych NYK to dobry prognostyk. Zwłaszcza te dwa ostatnie mecze wyglądały w ich wykonaniu bardzo dobrze. Harris, Lee, CBR, Lopez to nie są przeciętniacy. Według mnie mogą dziś powalczyć z Bucks, którzy akurat po wyzdrowieniu Redda notują regres i po świetnym początku sezonu grają też bardzo przeciętnie. Zwłaszcza na wyjazdach ...
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
a mi coraz bardziej zaczyna podobać się Under w meczu Denver oraz win Wojownikow. Denver bez Carmelo Anthonego, Billupsa i Andersena. Wiadomo że pierwasz 2 to filar i ostoja drużyny i moim zdaniem ich zmiennicy mogą nie wytrzymać tępa, a co za tym idzie, że tak się wyraże nie narzucać więcej pkt niż Warriors
do tego widzę że raczej LA bez gasola i Odoma, myślę że Kobi weźmie na siebie grę i machnie ponad 30 pkt
 
ted 11K

ted

Forum VIP
Kilka fajnych typków jest na noc
Z serii u/o to under ✅Indiany, nie powinni duzo narzucac bez Grangera i Murphiego.
Oraz over✅ Bobków, 187 to nie duza linia, a byczki sa HOT.
Pistons fajny underdog, Dallas zagrało fatalnie a Detroit pozbierało ferajne z kontuzji i 3 dni przerwy bodajze mieli mam nadzieje ze wszystko pukładali.
Houston away powinno dostac od LAL✅, które bawi sie u siebie i widac ze lubia rzucac i wygrywac wysoko.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja myślę, że perełką na noc będzie over 224,5 Sac&#39; vs. PHX ... oba teamy bardzo ofensywne, niezły % z gry, ft więc punktują bardzo dużo. Poza tym Sacramento jako, że gra naprawdę przywozicie to będzie jako tako narzucać swój styl gry, a przy ich grze ofensywnej wątpię aby Suns odpuścili. Linia bardzo dobrze ustawiona, ale po 113 pktów na drużynę w tym spotkaniu dla mnie jest do przejścia. Overek powinien pęknąć, tym bardziej, że gra na b2b więc odpuszczania nie będzie więc każdy będzie chciał wygrać. PHX nie będą zatrzymywać Sac&#39; punktowaniu, a powinno być też odwrotnie.
Over 224,5 w grze

@ Ted
nie wiem czy linia 187 Bobków z Bulls jest linią do pęknięcia. Oba teamy bardzo defensywne, grają w Charlotte więc o wiele trudniej będzie się przebić przez monolit Bobcats niżby h2h było odwrotne. Ja gram under bo mam pewne wrażenie, że linia 180 pktów byłaby na styku więc buk daje mi 7 pktów w zapasie ;)
i na koniec uważałbym na Lakersów ... pachnie mi tu ponownie wygraną Houston jak to miało miejsce w listopadzie. Pau jest dzisiaj out więc Houston będzie trochę więcej grać pod koszem, a poza tym zza linii jest niesamowity strzelec jakim jest Brooks, a ostatnio także rozegrał się Battier. Sądzę, że hc+ jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż hc - , choć sam gram Houston win ;) Pozdro.
 
A 10

abel

Użytkownik
witam, jednak mój typ odnośnie suns się sprawdził chociaż w drugiej części kings przycisnęli jednak na całej lini rozczarowało mnie orlando dałem na nich w nocy w handi -10 a tu taka mała niespodzianka, na dzisiejszą noc też się coś znajdzie ale o tym później,
Magiki co na dzisiaj proponujesz?
pozdro
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
na razie nic, bo nie ma większości kursów. Jeżeli chodzi o ostatnią noc to miałem trochę pecha ... do overa zabrakło trzech punktów, hc + na Houston dwóch punktów, szkoda gadać :| ... dzisiaj znów obfita nocka, więc można pokombinować :cool:
na pierwszy rzut oka najbardziej podoba mi się szlagier w L.A .. nie ma jeszcze kursów, ale raczej spróbuje zagrać under i hc + na LAC, choć dopiero jak będzie oferta się zdecyduję.
 
A 10

abel

Użytkownik
to powodzenia, ja niestety nie wytypuje na dzisiaj nic bo zaraz wyjeżdżam i dopiero jutro wróce. Znam to nieszczęście jeśli chodzi o over w nba bo tez takich kilka przypadków miałem gdzie zabrakło jednego celnego rzutu za 2 i kasa by wpadła no ale trudno trzeba próbować dalej&gt;
pozdro i do jutra
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dzisiaj naprawde kilka ciekawych spotkan ????

SA Spurs - Detroit || under 188 || 1.90 Bet365⛔ ehhh..
Detroit gra kaszane jakiej malo, maja strejka bodajze 10 przegranych i nie zanosi sie aby ta serie przerwac. Spurs u siebie czuja sie zdecydowanie lepiej niz na wyjazdach, graja lepiej w pomalowanym i zdecydowanie lepiej bronia. Raczej bez wiekszych absencji w obu zespolach jedynie Bynum nie zagra w Pistons. Ciekawie wyglada rowniez statystyka, ktora pokazuje, ze w ostatnich 10 spotkaniach nigdy nie padlo wiecej niz 188 punktow a gdy ekipy spotykaja sie w ATT center to suma punktow wynosi ~167 .Duncan juz ze zdecydowanie slabszymi kolanami, ale dalej na pozioemie all star Manu z lawki dobrzy zmiennicy jak Georg Hill i slabiutka skutecznosc Pistons w ostatnich spotkaniach to klucz do underu. Polecam typ !

PHX Suns- Huston Rockets || PHX -4.5 || 1.90 Bet365✅
Obie ekipy z podobnym bilansem PHX 22-13 Rakiety 20-15. Obie ekipy graja h2h, w pierwszych spotkaniach PHX wygrali na bardzo ciezkim terenie z Sacramento 4 punktami natomiast Rakiety ulegly Lakersom. Dzisiaj juz na US Airawy Center nie przewiduje innego wyniku jak zwyciestwo Slonc. Graja naprawde przyjemnie dla oka i chyba nikt nie watpi, ze to jest bankowy kandydat do PO w tym sezonie. Steve gra swietnie, rzuca na niezlym procencie, madrze podaje. Amare bestia na tablicach. Hill rowniez trafia na niezlym procencie do tego niezla lawka i to jest moim zdaniem klucz do sukcesu. Houston przegrywajac z Clevland i Lakers pokazali, ze nie jest to ekipa na miare gornej czesc tabeli lecz bardzo solidny sredniak, i mysle, ze w tym spotkaniu z ta rola musza sie pogodzic.

Dodatkowy typ :

Boston - Miami || Boston -1 || 1.90 Bet365✅
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
a co myślicie dzisiaj o handi na Hawks w meczu z Nets? W końcu chyba czas pokazać, że Atlanta po 4 porażkach potrafi jeszcze wygrywać i to przekonywująco. A z kim jak nie z jednym z najsłabszych zespołów w lidze.
Atlanta-Nets
Typ: -4.5 Atlanta 1st quarter ✅
Kurs: 1.9
 
d910 0

d910

Użytkownik
Stawianie w NBA na wynik pierwszej kwarty jest bardzo loteryjne. Chociaż podejrzewam, że nawet nie zauważyłeś, że taki typ podałeś.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
no to trochę przegiąłeś z komentarzem. Wiadomo, że jest loteryjne, ale czasami w pewnych sytuacjach warto tak grać. Jak już podkreśliłem, liczę, że Atlanta po 4 porażkach z rzędu od początku się zdenerwuje i będzie się chciała odegrać na słabeuszu. Wiadomo, że jest to ryzykowne, ale w takim przypadku po takim kursie na pewno zaryzykuję.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Stawianie w NBA na wynik pierwszej kwarty jest bardzo loteryjne. Chociaż podejrzewam, że nawet nie zauważyłeś, że taki typ podałeś.
Mysle ze wojasowi naleza sie przeprosiny, doskonaly typ, gratki:

Nets 15

Hawks 32



End 1st Qtr
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
LAC vs. LAL
under 196,5 ✅
1,88
Pinnacle

Pech po wczorajszych spotkaniach, gdzie minimalnie by typki weszły, mam nadzieję, że dzisiaj minie. Ostatnie, szlagierowe i pewnie najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru, gdzie walka rozpocznie się o tytuł lepszego w L.A Teoretycznie jak i praktycznie to Lakersi biją na pysk Clipersów w każdym szczególe, ale takie spotkanie zawsze są mega widowiskiem i rządzą się swoimi prawami. LAL wczoraj po bardzo defensywnej grze pokonali Houston, wcześniej pogrom na Dallas więc są w bardzo dobrej dyspozycji. Niepewny jest występ Gasola i prawdopodobnie nie zagra. Clipersi bez zmian, w swoim specyficznym układzie, więc może czymś zaskoczą Lakersów. Niewiele chce mi się pisać na temat tego spotkania, bo wszystko zweryfikuje boisko, ale mając na uwadze prestiż tego spotkania to jestem skłonny postawić na under między innymi z tego powodu. Ranga spotkania już świadczy, że nie będzie tutaj rzucania na pałę, byle gdzie tylko będziemy mogli zobaczyć składne, przemyślane akcje z obu stron. Po drugie oba teamy nieźle bronią, a po trzecie to czuję under bo podsumowując, oba zespoły na pewno nie odpuszczą, każdy będzie chciał wygrać, a tak naprawdę jedynym atutem po stronie LAC będzie defensywa bo grając otwarte spotkanie na pewno dostaliby niezłe bęcki, więc jak zagrają dobrze z tyłu to i LAL będzie zmuszone do większego skupienia w tyle na czym nie mają zbytniego problemu.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Gratuluję wojas. Przeprosiny myślę, że się nie należą, ponieważ wojas nigdzie nie odniósł się i nie odpowiedział w swojej analizie na pytanie dlaczego w pierwszej kwarcie akurat mieli by zaatakować i to wygrać. Z analizy wynikało jakby ogólnie mecz mieliby wygrać spokojnie, nigdzie nie było napisane o wyniku pierwszej kwarty, poza typem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom