>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2010

Status
Zamknięty.
K 0

kemp666

Użytkownik
Charlotte Bobcats - New York Knicks [1 po kursie 1.63]
Obie drużyny bez osłabień (Danilo Gallinari z NY powinien wystąpić w tym spotkaniu po drobnym urazie na treningu). Uważam, że Nowojorczycy poradzą sobie z przeciwnikiem z następujących powodów: drużyna Charlotte na wyjazdach ma fatalny bilans, do tego wczorajszej nocy przegrali u siebie z New Orleans co może wpłynąć na obniżkę ich morale, a Gerald Wallace w każdym meczu nie utrzymuje wyśmienitej momentami dyspozycji. Natomiast wypoczęci gracze NY grają obecnie o wiele lepiej a niżeli na początku sezonu, podstawowa piątka &quot;zaskoczyła&quot; i myślę, że w 4 kwarcie &quot;na swoich śmieciach&quot; udowodnią wyższość nad Bobcats.

wilQ // Kemp nie wypisuj głupot bo mieszasz użytkownikom w głowie,Hornets wygrali wczoraj z Thunder a nie z Bobcast jak sugerujesz.I naucz sie pisać konstruktywne analizy bo z tej nic nie wynika i nawet nie wiadomo na kogo grasz.
 
K 0

kemp666

Użytkownik
cholera jasna Panowie pomyliłem New Orleans z Charlotte :;/:

Charlotte wygrało przedwczoraj u siebie z Chicago po ciężkim meczu (nawet oglądałem ten mecz, więc tym większa nieuzasadniona pomyłka)...mimo wszystko podtrzymuję NY Knicks jako faworytów tego spotkania, nie tak wyraźnego jak sądziłem ale mimo wszystko Charlotte na wyjazdach z bilansem 3-14 nie powinno wygrać w MSG...przepraszam za zamieszanie z wcześniejszym postem i obiecuję, że takiej wtopy już nie bedzie ????
 
K 0

kemp666

Użytkownik
Dzisiejszej nocy wybrałem dwa spotkania, które wydają się oczywiste do obstawiania, a do tego są po dosyć dobrych kursach jak na skalę trudności zakładu:

Milwaukee Bucks - Chicago Bulls [1 po kursie 1.64]

Lekko rozpędzone Milwaukee wraz z silną ławką rezerwowych, przewagą własnego parkietu i chęcią zwyciężenia 3 raz z rzędu powinno pokonać dzisiejszej nocy będące w słabej formie Chicago. Derrick Rose i Lou Deng muszą pokazać wybitną dyspozycję jeśli Bulls marzą o wygranej, a na pomoc z ławki nie ma za bardzo co liczyć.

Phoenix Suns - Miami Heat [1 po kursie 1.44]

Wyśmienicie grające przed własną publicznością Phoenix podejmie zespół, który oparty jest na jedynm zawodniku - Dwayne Wade. Phoenix wygrało ostatni mecz z Huston po pieknym come back w 4 kwarcie i pokazali, że tacy gracze jak Steve Nash, Jason Richardson czy Amare Stoudemire są przygotwani na wygrywanie potyczek z trudnymi przeciwnikami. Z całym szacunkiem dla Heat ale uważam są słabsi od Rockets i również przegrają w Phoenix.
Do Miami przyszedł Alston po przygodzie w Nets ale niepewny jest na tą chwilę występ Jermaina O&#39;Neala. Phoenix bez strat. Można zaryzykować Phoenix -7,5 ale to już dla odważnych.
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Portland - Lakers -3 1.74⛔
BET365
Dzisiejszej nocy jedno ze spotkań wartych uwagi. Wszystko w tym meczu przemawia za Jeziorowcami oprócz atutu własnej hali drużyny Portland, ale myślę że to nie będzie czynnik decydujący o wyniku tego meczu. Lakersi ostatnio przegrali więc myślę ze motywacja do odegrania się będzie odpowiednia. Jezeli chodzi o Portalnd to prawdziwy szpital, wielu zawodników jest kontuzjowanych, co wydaje mi się kolejnym czynnikiem przemawiającym za Lakers win. Typuje wysoką wygraną Lakers w okolicach rożnicy 10 ptk. Dla bardziej odważnych proponuje wersje z wyższym handi. Kurs obiecujący;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Weź pod uwagę, że Lakersi są bez Gasola... Aczkolwiek typ wydaje się niezły, martwi fatalna passa Lakers w Portland, którzy już bardzo dawno nie wygrali tam meczu... Zawsze jednak kiedyś musi nastąpić to przełamanie ;). Ja dzisiaj na pewno zagram na Cavs i to chyba większą stawkę.
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Typ: 2 ⛔
Denver ma spore problemy, co zresztą widać po ostatnich wynikach, na 10 ostatnich meczy wygrali tylko 4. Zdziesiątkowany kontuzjami, do kontuzjowanych Billupsa, Anthony&#39;ego i Chrisa Andersena dołączyli center Nene i rookie Ty Lawson. Denver musi poradzić sobie dzisiaj z Cavs, którzy takich problemów nie mają. Billups dzisiaj wraca ale nie grał w ośmiu meczach, to może się odbić w jakiś sposób na jego postawę, nie wiem co z pozostałymi kontuzjami Denver (czytałem że ta trójka to wyjdzie tuż przed meczem czy zagrają)ale wierzę, że Cavsi w normalnej dyspozycji powinni ograć Denver. Na pewno Anthony nie wystąpi dzisiaj.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Sac&#39; vs. GSW
over 229,5 ⛔
2,00
Pinnacle

O 4:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Sacramento a GSW czyli teamami, które są jednymi z bardziej ofensywnych w lidze. GSW chyba najbardziej odznacza się formą gry r&#39;n&#39;g, co potwierdza to w każdym meczu sięgając magiczną setkę albo chociaż oscyluje wokół tego wyniku. Dzisiaj jednak z przekroczeniem stu punktów oba teamy nie będą miały problemów, ponieważ spotkanie pomiędzy tymi zespołami zawsze obfituje w ogromną liczbę oczek. Fakt ten nakręca bardzo dobrą postawę Sacramento w tym sezonie co pisałem nieraz, ponieważ mają niezły % fg, a GSW jak to GSW mimo, że wysokiego % nie koniecznie muszą mieć to zawsze to nadrabiają dużą ilością pktów zza linii i ogólnie sporą liczbą rzutów. Statystyki h2h są za overem, forma spotkania także, bo grając w ORACLE Arena zawsze można zobaczyć grad punktów. 115 punktów na drużynę w tym spotkaniu jest naprawdę do osiągnięcia. Poza tym jestem dzisiaj za Sacramento by wygrali to spotkanie, bo ich gra może podobać się oku, a dzisiaj grając z GSW nie mają tak naprawdę przed sobą ciężkiego przeciwnika bo jedyny argument który musi być wykonany to dobry % fg w którego skład wchodzą punkty ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Sac&#39; vs. Denver
Sac&#39; -2,5 ⛔
2,10
Pinnacle

Wczorajszy typ okazał się chybiony. Linia 228,5 nie została nawet draśnięta, gdzie ostateczny wynik 108:101 daje nam 209 pktów. Oglądałem spotkanie rozgrywane w Oakland, co mogę powiedzieć to właśnie mizerny % fg spowodował, że tak mało mieliśmy punktów. Było sporo rzutów, ale zatrzymywały się na obręczy, były niedoloty sporo strat i wynik jest jaki jest. Sacramento z tego co zdążyłem już dawniej zaobserwować to kiepsko wypada w końcówkach spotkań. Wczoraj prowadzili już ponad 20 punktami by ostatecznie przegrać. Szkoda, bo Evans jakoś ciągną grę a razem z kumplami coś pogrywali tylko właśnie te straty ich pogrążyły bo GSW w drugiej połowie się obudziło i zrobiło ładnego runna. Dzisiaj Sacramento ma okazję się zrehabilitować. Raz, że grają u siebie, mają optymalny skład, a dwa to grają z Nuggets które na wyjazdach powala na kolana, oczywiście przegranymi. Ponadto dzisiaj nie zobaczymy Melo, ale za to Billupsa więc Denver wiele na razie nie tarci co pokazali wczoraj wygrywając w Pepsi center c Cleveland 99:97. Ja jednak konsekwentnie zagram na Sacramento, bo muszą się przełamać, hc nie jest wysokie a przeciwnik jest w sam raz żeby zafundować sobie wygraną.

ale mam ostatnio czarną serię .... czas chyba na lekki urlopik :|
 
B 0

b0unce

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Miami Heat ✅
Typ : 1
Kurs : 1,8
Buk : Bet365

Dzis spotkaja sie 2 zespoły z LA i Miami . La u siebie radza sobie nie rewelacyjnie ale ostatnio ich seria zwyciestw budzi podziw (min. wygrana z LAL i osłabionym BOSTONEM). Miami natomiast to team typowo 1man : Wade. Od jego gry zalezy los całej druzyny. Heatsy na wyjazdach bilans 7-6 ale w 7 potyczkach miedzy LAC a HEATAMI 5 do 2 dla Clipersów. Czekamy na rozwoj sytuacji ;)
 
armor 12

armor

Użytkownik
Na poczatek stawiam tak:
Boston(-3.5)-Atlanta
Typ:1
Analiza:
Dzis o 1;35 zagraja ze soba Boston z Atlanta... Boston po 3 wyjazdach wraca do domu... Zas atlanta zaczyna mecze wyjazdowe... Boston wczoraj zagral dobry mecz z Toronto... Wygrywajac u nich w hali... A shed zanotowal swoj najwiekszy wynik 29ptk z czego 5/7 trafil za 3ptk... Dzis zagraja u siebie przed wlasna pelna jak zawsze hala po ostatnie miejsca... A do nich przyjezdza nie byle kto Atlanta z kim przegrali 2 mecze temu... Ogolnie w tym sezonie Boston przegral 2 mecze z Atlanta u siebie jak i na wyjezdzie... Sadze ze teraz naprawde sa zmotywowani i nawet bez KG powinni spokojnie wygrac mecz... Orlando pokazalo jak sie gra z Atlanta w ostatnim meczu... W pewnym monecie prowadzili juz 41ptk... a skonczylo sie 113-81.... Atlanta przegrala 3 ostatnie mecze wyjazdowe z potentatami do mistrzostwa Cleveland,Miami, Orlando... Bilans meczy wyjazdowych Atlanty 9-9 zas Boston w domu 11-4.... Sadze ze Doc Rivers przygotuje swoich zawodnikow do pewnego zwyciestwa.. 3 porazka z Atlanta chyba by nie przeszla bez echa...
Edit:Jednak Atlanta ma patent na Boston, Boston do przerwy +12... ale w 3 byl newralgiczny moment w ktorym to Glen Davis dostal TF i Doc Rivers sie wnerwil i tez dostal TF i bilet do szatni... Atlanta miala 6 FT i zmniejszyla strata do 4ptk... w 4 kwarcie Boston bez ich dyrygenta Doc&#39;a Rivers&#39;a nie istnieli... zagubieni... Zenujace troszke ale coz taki jest sport ????
 
B 0

b0unce

Użytkownik
Indiana Pacers - Toronto Raptors
Typ : 2
Kurs : 2
Buk : BAH
Odwazylem sie zagrac dzis toronto z kilku powodow:
1.Pod znakiem zapytania wystep Grangera
2.Ładna gra Toronto w ostatnim czasie. Widac ze zespol robi niesamowite postepy.
3.Słaba gra Indiany u siebie 8-9
4.Toronto po przegranej 7 pkt z Bostonem bedzie chcialo sie odegrac na tym sredniaku ktory ostatnio przegrywał z Oklahoma, Wilkami, Kniksami.
5.Ostatnie 10 meczy Toronto : 8-2 , Indiany : 2-8
Ogladniemy, zobaczymy ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Granger zagrał już w poprzednim meczu, więc dziś też zagra. Co do słabej gry Indiany u siebie to bym uważał, bo to nie jest łatwy teren. Bilans nie jest i tak słaby a przecież ani razu do tej pory nie zagrali w najmocniejszym składzie ;-) Niemniej typ uważam za dobry, bo Raptors są ostatnio w gazie. Widziałem kilka ich meczów i jestem pod wrażeniem postępów jakie poczynili w defensywie a duet wysokich Bosh-Bargnani ofensywnie nie ma sobie równych w lidze. Moim zdaniem też lekkim faworytem są goście.
 
armor 12

armor

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka spodobal mi sie mecz:
Washington(-5.5)-Detroit⛔
Typ:1
Analiza:
Dzis o 1 w nocyzagraja ze soba obie ekipy... Washington gra do konca sezonu bez Agenta 0... Wiekszosc myslala ze to bardzo oslabi zespol ale Foye badzo dobrze bo zastepuje... Ten mecz bedzie bardzo ciekawy Washi ostatnio gra bardzo dobre mecze... Ostatnio minimalna porazka z NO a 2 mecze wczesniej pokonali Orlando 104-97... Dzis raczej nie wystapi Bltche rezerwowy center... Reszta powinna zagrac... Zas Detroit spada totalnie w dol... Z takim skladem kazdy myslal ze na luzaku wejda do PO a tutaj widac cos innego caly czas gwiazdy kontuzjowane... Nie wiadomo czy w meczu wstapi Prince, Gordon i Bynum... Detroit ma juz straszna serie 13L i nic nie wskazuje na to zeby to sie odmnienilo... Wczoraj tragedia 120-87 i to nie z jakimis potentatem ale ze sredniakiem Chicago... Detroit w tym sezonie wygrali oba mecze z Washi ale czy wygraja dzisiejszej nocy nie sadze... Washi takze musi pokazac ze bez swojego lidera jakim jest Gilbert Arenas potrafia wygrywac... Ostatnio Jamison przepraszal kibicow ze jego wybryki... Washi ostatni bilans 10 meczy to 4-6 zas u siebie 6-10 a Detroit na wyjazdach 3-15... Nie widze innego wyniku niz pewne zwyciestwo Washi...:smile::smile:

Edit:Szkoda ze Wizards nie poszli za ciosem i po 1 kwarcie w drugiej rzucili tylko 11ptk... Foye zlapal w 2min 3 faule i nie mial kto rozgrywac...
 
armor 12

armor

Użytkownik
Kolejny mecz NBA:smile:
San Antonio(-3)-LAL✅
Typ:1
Analiza:
Dzis o 2;30 w San Antonio zostanie rozegrany mecz pomiedzy obiema ekipami... San antonio gra w tym sezonie bardzo dobrze... 22-13 w tym sezonie Parker i spolka daja rade choc czasem potrafia zaskakiwac... U siebie graja bardzo dobrze 16-6... Druzyny bez wiekszych oslabien:smile: Normalnie stawialbym na pewnie na Lakers ale co sie dzieje w LA... Ostatnio maja o wiele slabasza forme 6-4... zas na wyjazdach 8-5 ostatnie 3 porazki na wyjazdach w ktorych byli faworytami... Dzisiaj juz tak nie jest bo LA opadli troszke z sil... Lakers maja dzis prawdziwy problem... Bryant w ostatnim meczu z Buks gral ze zlamanym palcem... i juz bylo widac ze to bylo zle posuniecie 4-21 oddanych rzutow.. I wlasnie dzisiaj raczej nie wystapi... Do skladu ma wrocic Walton... Zas Artest i Gasol stoja pod znakiem zapytania... Wiec naprawde dla mnie Bryant po polowa zespolu a dzisiaj raczej nie wystapi jeszcze jak dojdzie do tego jeden z dwojki Artest lub Gasol to nie widze wiekszych szans na wygrania meczu w San antonio... W tym sezonie ze soba jeszcze nie grali... Duncan-Parker-Ginobli i Jefferson powinni spokojnie sobie poradzic z brakami jakie dzisiaj maja Lakers...Czyzby juz bylo tak w 2 polowie meczu :grin:??

Edit: No i pieknie 105;85 ???? taki kurs na lakers to biore z pocalowaniem reki... jeszcze wczoraj takie teksty slyszalem na forum... lakers to juz nie wszystko...Pieknie parker i duncan ????
 
armor 12

armor

Użytkownik
Jeśli Kobe miałby nie zagrać to linia byłaby około -7, a nie -3.
Jesli Kobe zagra tak jak to ty sugerujesz to napewno zagra dalej ze zlamanym palcem i jego skutecznosc skonczy sie jak w meczu z Buksami ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom