>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2010

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Kobe dzisiaj zagra ale będzie miał nałożony na palec szynę (czy cos w tym rodzaju). Szczerze nie wiem jak on z tym będzie grał więc przewiduję skuteczność jak w ostantim meczu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oj, według mnie ten palec wcale nie jest główną przyczyną jego słabszej gry ostatnio. On już w przeszłości również grał z tą kontuzją a nawet bardziej uprzykrzającą życie a potrafił robić 30 i więcej punktów na niezłym procencie.
Ogólnie Lakers bez Gasola a Lakers z Gasolem to dwa zupełnie inne zespoły. Ale mimo to liczę na kolejny wielki pojedynek między Spurs a Lakers. Więcej informacji na temat tego meczu &gt;&gt;&gt; http://lakers.pl/index.php?function=show_all&amp;amp;no=606 &lt;&lt;&lt;
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Charlotte - Houston
Kusi grac handi -2.5 na Bobki ✅ , poniewaz w swojej hali graja naprawde swietnie a Rakiety przegraly juz tam ktorys mecz z rzedu . Charlotte to inna druzyna u siebie i inna na hali przeciwnika, solidna piatka z Wallacem na czele gwarantuje moim zdaniem te ~40 zwyciestw w sezonie i mysle, ze nie powinni miec wiekszych problemow z Houston. Martwi mnie tylko bilans h2h, poniewaz Rakiety wygraly ostatnie 5 pojedynkow.
Memphis - LAC
LAC kontynuuja passe 5 win pod rzad, tym razem zmierza sie z miskami w FEDEX arena co nie jest dobra wiadomoscia dla graczy z miasta aniolow, poniewaz gra sie tam trudno, bardzo trudno. Ja jednak licze na niezawodnego w ostatnich spotkaniach Kamana oraz pomoc w postaci Barona, dlatego hc + 5 ✅ wydaje sie dobrym rozwiazaniem.
takie krotkie przemyslenie na temat najblizszych spotkan .
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
WAS Wizards -5.0 @ 1.90
bet 365
nie będę analizował gdyż za cienki bolek jestem na to :razz:
ale .....lubię statystykę :cool:
Det ostatnio wszystko umacza i nie jest ważne czy u siebie czy wyjazd
Was gra w kratkę i to dosłownie bo raz przegrywa raz wygrywa. Ostatni mecz przegrana więc musi być dziś wygrana. Ostatnie mecze DET to mocne porażki typu z Chicago 120 - 87
ZA tym typem przemawia
+ gra u siebie
+ możliwość zemsty za dawne porażki
porównując grę z tymi samymi przeciwnikami
WAS
01/05/2010 Tue 104 at Philadelphia 97 W
01/02/2010 Sat 86 San Antonio 97 L
DET
01/09/2010 Sat 94 Philadelphia 104 L
01/06/2010 Wed 92 at San Antonio 112 L
 
armor 12

armor

Użytkownik
Pierwszy mecz ktory opisze to:
Oklahoma-San antonio
Typ:2✅
Kurs:2.05
Analiza:
Dzis o 2 w nocy zagraja ze soba obie ekipy:smile: Obie ekipy w tym sezonie spisuja sie bardzo dobrze... Thunder w tym sezonie 21-16 Zas Spurs 23-13... Obie ekipy bez wiekszych kontuzji... Dziwi mnie az taki kurs na zwyciestwo Spurs... To co wczoraj Parker i Duncan wyrabiali a do tego doszedl Hill to byla magia:smile: 105-85 z mistrzami nba to jest naprawde imponujace... Oklahoma tez daje rade ma taki sam bilans ostatnich meczy 8-2... ostatnio wygrana z NYK... 106-88... Po meczu wyszlo ze druzyna NYK prawie w nocy nie spala bo zatrzymala sie w hotelu gdzie niby straszylo... Curry wiecej czasu zeby spedzic w lozku byl w pokoju Nate Robinsona bo sie bal:smile: sadze ze Spurs maja bardziej rowny sklad do pokonania Oklahomy... W tym sezonie grali juz raz w San antonio i gora Durant i spolka wygrala 3ptk... Dzis sadze ze sie to zmieni:smile: Czy Duncan bedzie dzis tak latal oby tak:grin:

Edit: Nigdy wiecej takich nerwow ???? w pewnym monecie bylo +18 aby pozniej wszystko stracic i doprowadzic do dogrywki ???? a dogrywka to jeden wielki fart ???? farta czasem tez trzeba miec ????
 
armor 12

armor

Użytkownik
Jeszcze maly Dubelek:smile:
NJN-Boston(-4)✅
Typ:2
Kurs:1.45
New orleans(-4)-LAC✅
Typ:1
Kurs:1.5
AKO:2.17
Edit:
W 1 meczu stawiam na Boston poniewaz... Sa o wiele lepsza druzyna niz Nets... Bez KG i Sheda daja rade.. Ostatnie porazki z Atlanta napewno rozwscieczyly Celtow... Jeszcze nie zagrali polowy meczow w regular season a maja juz na koncie 10 porazek nie sadze aby kolejna teraz tak latwo przyszla... W nets raczej nie zagra Harris ich 1 rozgrywajacy... z drugim rozwiazali kontrakt to ja tam nie sadze aby dali rade Bostonowi...
Co do drugiego meczu... to NO gra u siebie wysmienicie hc byl 7.5 ale oni zadko taka przewaga wygrywaja a wiec zmniejszylem:smile: NO u siebie 14-3 mieli teraz troszke przerwy aby sie przygotowac a Clipers zagrali wczoraj ciezki mecz z Memphis ktory na sam koniec przegrali... W Clipers pod znakiem zapytania stoi gra Kamana, Camby i Telfair... NO bez zadnych wiekszych kontuzji... W tym sezonie spotkali sie juz 2 razy i Clipersi 2 razy musieli uznac wyzszosc przeciwnikow:smile: Dzisiaj raczej nie bedzie inaczej:smile: czyzby kolejne triple double CP3 :p

Edit: IZZI oba mecze oby tak dalej ????
 
armor 12

armor

Użytkownik
Boston(-3.5)-Chicago 1 polowa
Typ:1
Kurs:1.9
Analiza:
Dzis o 2 w nocy... Boston podejmie Chicago... Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie poniewaz wiemy jaka w zeszlym sezonie batalie rozegraly obie ekipy:smile: W tym sezonie Boston wygral juz 2 mecze z Chicago i to ogromna przewaga 106;80 i 118;90... Dzis Boston bez KG i Sheda... Chicago gra ostatnio lepiej ale nie sadze zeby mieli jakies szanse z Bostonem, Celtowie zagrali wczoraj fantastyczny mecz z NJN i nawet drugi sklad dawal sobie spokojnie rade... Ja jednak nie stawiam na caly mecz lecz na 1 polowe... Bo jak zauwazylem Boston bardzo dobrze gra 1 polowe meczu:smile: Sprawdzmy ostatnie ich wyniki:
Boston71-35NJNBoston55-46Atlanta
Boston59-50Toronto
Boston45-39Atlanta
Boston57-54Miamia
2 mecze z tych 5 Boston przegral a jednak prowadzil do 1 polowy... Wiec sadze ze Boston dzis spokojnie wygra 1 polowe i to u siebie:smile: juz wystarczy im porazke w tym sezonie... musza zaczac gonic CC:smile: zeby myslec o 1 miejscu:smile: Czyzby on znow byl cicha gwiazda meczu:smile:??
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  1. Boston Celtics - Chicago Bulls


  • Derrick Rose (Chicago Bulls) Points+Assists Over 26.5 1.80

  1. Utah Jazz - Cleveland Cavaliers


  • Carlos Boozer (Utah Jazz) Points Over 18.5 points 1.85:

AKO 3.33
Dziś nie podoba mi się żaden mecz do grania na strony (ewentualnie lekko Bulls) ale znalazłem dwa fajne zakłady w Tobecie.
Derrick Rose po wyleczeniu kontuzji gra wybornie. Nie licząc meczu z TWolves w którym nie musiał się przemęczać regularnie notuje ponad 20 punktów i dorzuca 8 asyst. Średnie w styczniu to 21.3 ppg (24 bez wspomnianego meczu) i 8 asyst na mecz. Dziś Celtics ponownie bez Garnetta i Wallace co sprawia że pod koszem wyglądają słabo i Rose będzie pewnie jeszcze częściej próbował wejść pod kosz i nie zdziwi mnie wynik na pograniczu 25/7. Do tego dorzuciłem sobie Boozera, który w Utah notuje lepsze wyniki niż jego średnie + dodatkowo motywacja w postaci rywalizacji z byłym klubem.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Charlotte Bobcats - SA Spurs
Obie mega underowe druzyny , spotykaja sie na parkiecie Bobkow, w ostatnich 12 spotkaniach nie padl ani jeden over. Charlotte sprowadzajac S Jaxa zapewnili sobie jeszcze lepsza obrone, chyba nic wiecej nie trzeba pisac ?
under 189 @ Bet365 1.90 ✅

Chciago
- Washington

Czarodzieje bez swojego lidera Arenasa, Byki podbudowane po zwyciestwie z Celtics w TD Green Arena, odkad Kirk wrocil do s5 Chciago nie przegralo spotkania, Wizards kontynuuja serie 3L po porazkach z Atlanta, Detroit i NOH. Nie spodziewam sie dzisiaj innego wyniki niz pewne win Chciago .
Chicago -6 @ Bet365 1.90⛔

Houston
- Miami

Miami po zwyciestwie z GSW i seson high Oneala, nie sadze aby zagral on dzisiaj kolejny extra mecz i wlasnie dlatego jestem sklonny postawic na Houston, ktore w Toyota Center czuje sie dobrze i nie powinno miec problemow z Miami, ktore zagra juz 5 spotkanie z rzedu na wyjezdzie konczac tym samym swoj tour wujazdowy. W ostatnich pieciu spotkaniach w Toytota Center bilans 4-1 dla Houston .
Houston @ Bet365 1.50⛔
wiem, ze analizy skrocone do minimum, ale narazie brak innych przemyslen to nawet cos takiego powinno sie przydac.
pozdrawiam.
edit : Wraca K. Martin ! Polecam grac Kings po kursie 2.30 ⛔ ????
fatalnie////
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@easy
Bobki i Spurs rzeczywiście bardzo underowe, aczkolwiek linia jest stanowczo za nisko postawiona, aby spokojnie móc zagrać ten typ.
Chicago nie ruszam, grali wczoraj z Celtics i może to się odbić na ich kondycji fizycznej - wolę GSW, ten mecz jest zdecydowanie pewniejszy i po ~1,6 warto grać póki ciepłe ;)
1. Bobki over 189 pkt ⛔
2. GSW ⛔ - zagrałem na szczęście Q1 i weszło (patrz: mój temat ;) )
3. CHI 1Q ✅
 
matju92 0

matju92

Użytkownik
Charlotte Bobcats - SA Spurs
Typ:Under 190pkt.
Kurs:1,76
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
O godz. 01:00 dnia 16 stycznia odbędzie się spotkanie pomiędzy Charlotte Bobcats, a San Antonio Spus. Według bukmacherów faworytem spotkanie są gracze San Antonio, ja nie mówie nie, bo przeciez na 13 spotkań pomiędzy tymi drużynami zaledwie jeden raz zwycięsko wyszli Bobcats, a aż 12 razy Spurs&#39;i. Ja osobiście typ, który postanowiłem dac na ten mecz to typ, że w meczu będzie mniej niż 190pkt. Dlaczego ? Ano dlatego, że po pierwsze obie te drużyny są bardzo &quot;underowe&quot; po drugie, że przez ostatnie piec lat pomiedzy tymi drużynami nie padł żaden overowy wynik no i po trzecie primo ultimo &quot;Bobki&quot; zwerbowali Jaxa co jeszcze bardziej przyczyniło się do zwiększenia siły obronnej. Nie mam wątpliwosci co do tego meczu, że suma pkt. nie przekroczy 190 oczek
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Charlotte Bobcats- San Antonio Spurs


Typ: poniżej 189 pkt
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365


...dzisiaj w nocy zmagania w NBA rozpocznie spotkanie pomiędzy Charlotte Bobcats a San Antonio Spurs...jak dla mnie w tym spotkaniu nie powinna paść aż taka linia punktów...w obecnym sezonie w jedynym rozegranym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 104-85 dla zespołu Spurs, gospodarzy tamtego spotkania...co daje nam sumę punktów właśnie 189, czyli w tym przepadku byłby zwrot...jednak w 5 poprzednich spotkaniach w sezonach poprzednich we wszystkich padała suma punktów poniżej dzisiaj wystawionej...co do osłabień to wszyscy podstawowi zawodnicy wystąpią w nim...moim zdaniem dzisiejszej nocy w tym spotkaniu padnie maksymalnie 190pkt...​
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Charlotte sprowadzajac S Jaxa zapewnili sobie jeszcze lepsza obrone
edit : Wraca K. Martin ! Polecam grac Kings po kursie 2.30 ???? [/b]
&quot;Bobki&quot; zwerbowali Jaxa co jeszcze bardziej przyczyniło się do zwiększenia siły obronnej.
nie do konca jest tak jak mowicie :p Raja Bell (nie gral za wiele w tym sezonie, ale gdy byl zdrowy to wlasnie on byl podstawowym sg w druzynie) napewno nie jest gorszym obronca od Jacksona, byc moze jest nawet lepszy w bronieniu dwojek, no ale nie ma sensu tego roztrzygac :p Bobcats bardzo dobrze bronia juz od dawna, odkad przyszedl tam Larry Brown i transfer z Warriors raczej nie mial na to wiekszego wplywu. duzo wieksze zmiany nastapily w ataku, tutaj widac duzy progres, wlasnie takiego zawodnika, potrafiacego kreowac gre sobie a takze partnerom z druzyny Brown potrzebowal. zreszta o czym ja w ogole pisze- 90% trenerow w NBA chcialoby go miec w swoim zespole :p
ale sam typ jak najbardziej popieram. linia na pewno jest za nisko ustawiona, spokojnie mogla by byc na poziomie 185 (no moze troche przesadzilem, ale nawet nie spojrzalem na statysyki ???? )
a co do powrotu Martina to nie wiem czy to jest az taka wspaniala wiadomosc dla fanow Kings. ktos na zawszepopierwsze napisal ze bez Martina Kings wypracowali sobie nowy system gry i jest duze prawdopodobienstwo ze Reke i Kevin beda sobie poprostu przeszkadzali w grze. w 100% sie z tym zgadzam. jego powrot nie bedzie, przynajmniej na razie, wzocniemiem- raz ze dojscie do pelni formy po tak dlugiej przerwie zajmie mu troche czasu, a dwa bedzie sie musial &#39;prawie na nowo&#39; wprowadzic do druzynu :p
inna sprawa ze Sixers, od momentu powrotu Iversona, sa zdecydowanie lepsza druzyna niz na poczatku sezonu. po czesci dlatego, ze Iguodala i Young ponownie moga grac na swoich pozycjach, ale rowniez dlatego ze Allen poprostu pasuje do takich Sixers, do takiego stylu gry. i historie o tym ze AI juz sie skonczyl mozecie (bo chyba wiekszosc ludzi tak twierdzi/twierdzila) schowac miedzy bajki. i kazdy kto widzial chociazby jeden mecz Sixers musi sie ze mna zgodzi ????
nie pamietam kiedy ostatnio cos napisalem xD
 
bialystoker 0

bialystoker

Użytkownik
Pierwszy typ na forum i pierwsza (jesli to tak mozna powiedziec) analiza, miejmy nadzieje ze udana... Za chwil kilka dosc ciekawo zapowiadajace sie spotkanie toronto-dallas, ostatnio obie druzyny na plus, odpowiednio toronto 7-3 i dallas 6-4, na swoim parkiecie druzyna z Kanady spisuje sie bardzo dobrze za sprawa swietnie grajacego CHrisa Bosha oraz rowno grajacej reszcie ekipy, dallas jak nie patrzec druzyna z czolowki tabeli wiec na pewno rywal wymagajacy, moim zdanie glowna role po raz kolejny zagraja dzis centrzy, o wiele lepiej na tej pozycji spisuje sie wysoki bargnani ktory bardzo dobrze gra w obronie jak i czesto punktuje, pomoc zapewnia mu wczesniej wspomniany Bosh, slynny z wystepow i obecny wicemistrz LIGI NBA HEDO TURKOGLU jak i dwojka, no mozna powiedziec trojka ze skladu: DeRozan, Jack i sadze ze po raz kolejny popisze sie Calderon, ekipa z Dallas w ktorej gra oczywiscie Nowitzki posiada mozna powiedziec tylko &quot;znane&quot; nazwiska a na dodatek mocno przestarzaly sklad, nie wiem jak wy ale ja mysle ze dzis ekipa z Toronto powinna poradzic sobie bez wiekszych problemow z ekipa z Dallas, moj TYP to oczywiscie &quot;1&quot; i Toronto, pozdrawiam;)
 
bialystoker 0

bialystoker

Użytkownik
Jazz in Denver going for fifth straight... tak zapowiadany mecz dzisiejszej nocy powinien nam wszystkim ktorzy zasiada go ogladac przysporzyc wielu emocji i niezapomnianych akcji... wracajac do tematu i meczu UTAH jedzie po kolejne zwyciestwo do bardzo dziwnej druzyny jaka jest Denver, szacunek pozostawiam wszystkim ich wielbicielom jednak prawda okaze sie okrutna i sadze ze UTAH bez wiekszych problemow odniosa kolejne 5 zwyciestwo wyprzedzajac w ten sposob w tabeli phoenix i awansujac na zasluzone wyzsze od obecnego 6 miejsce... wracajac do analiz Deron Williams deklasujacy w tym momencie na tej samej pozycji nomen omen wracajacego po krotkiej przerwie Lawsona( w tym sozonie gracze PPG odpowiednio WILIAMS 36 meczy i 19,3 srednia pkt. do LAWSONA 35 meczy i srednia zaledwie 9,5 nie powinien miec wiekszych problemow z objeciem inicjatywy, przypomnijmy ze WILIAMS w nba rozegral tych meczy grubo ponad 340 a LAWSON... ponad 34 ;)... Boozer, Brewer, Miles i Okur jako gracze wyrozniajacy sie w skladzie UTAH powinni bez problemu nawiazujac kontakt a co najwazniejsze deklasujac rywali pomoc w odniesieniu kolejnego zasluzonego zwyciestwa prowadzacego do bezpiecznej pozycji UTAH przed ublagalnie zblizajacym sie koncem seoznu, OSLABIONE WCZESNIEJ I NIE GRAJACE Z TAKIM POLOTEM UTAH PO 2 ZWYCIESTWACH MIEDZY TYMI DRUZYNAMI W TYM SEZONIE POWINNO BEZAPELACYJNIE WZIASC ODWET I WYGRAC NA TERENIE RYWALA PIECZETUJAC 5 ZWYCIESTWO Z RZEDU.... POZDRAWIAM I OCZYWIESCIE TYP: &quot;2&quot; UTAH
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
jednak prawda okaze sie okrutna i sadze ze UTAH bez wiekszych problemow odniosa kolejne 5 zwyciestwo ... wracajac do analiz Deron Williams deklasujacy w tym momencie na tej samej pozycji nomen omen wracajacego po krotkiej przerwie Lawsona( w tym sozonie gracze PPG odpowiednio WILIAMS 36 meczy i 19,3 srednia pkt. do LAWSONA 35 meczy i srednia zaledwie 9,5 nie powinien miec wiekszych problemow z objeciem inicjatywy, przypomnijmy ze WILIAMS w nba rozegral tych meczy grubo ponad 340 a LAWSON... ponad 34 ;)... Boozer, Brewer, Miles i Okur jako gracze wyrozniajacy sie w skladzie UTAH powinni bez problemu nawiazujac kontakt a co najwazniejsze deklasujac rywali pomoc w odniesieniu kolejnego zasluzonego zwyciestwa prowadzacego do bezpiecznej pozycji UTAH przed ublagalnie zblizajacym sie koncem seoznu
Troche o tym meczu , tak na serio :razz: . Lawson nie gral w 4 ostatnich meczach i dzis wraca po kontuzji kostki , zagra zapewne malo minut jako zmiennik jednego z najlepszych PG w lidze - Billupsa. Co do pojedynku Williams vs Lawson to mozesz liczyc co najwyzej na Lawson vs Price kiedy podstawowi gracze będą odpoczywac :razz: . Troszke dziwne jest jak pewny jestes wygranej Utah w meczu wyjazdowym , graja przeciwko Denver (17-3) i maja male szanse na wygrana .Jazz wygrali co prawda 4 mecze z rzedu ale 3 byly u siebie i nierowno grajace Dallas na wyjezdzie. Nuggets wygrali w hali Jazz 102-95 grajac bez liderów Melo i Billupsa , dzis oni zagraja i nie widze innej opcji jak wygrana gospodarzy. Utah od zawsze na wyjazdach gra inna koszykowke niz u siebie , nie maja mocy w ataku a druzyny slabe w ataku nie wygrywaja w Pepsi center. A nawiazujac do twojej analizy to nie martw sie , sezon nie zbliza sie do konca , oni dopiero sie rozgrzewaja , graja 82 mecze regulara i nie rozegrali jeszcze polowy.
Denver @ 1.34
Denver - 6.5 @ 1.90
JR Smith powyzej 14.5 pkt @ 1.83
Anthony powyzej 6.5 zbiorki @ 1.83
Bet365
PS- nie chcialem cie urazic moim postem ale niektore rzeczy jak sie czyta to az oczy bola , oczywiscie jest to sport , jest to koszykowka , jest to Nba i wszystko sie moze wydarzyc ... ale Utah nie wygrywa w Denver ( zart). Pozdrawiam.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Dzisiejsze mecze:


kontuzje &amp; osłabienia


Wczorajsze TOP 5 :

http://www.youtube.com/watch?v=0TlHg6VWiQM&amp;amp;feature=channel


Zapraszam do dyskusji i podawania typów.

p.s.
Dziś aż 9 meczów rozpocznie się do godziny 22-giej, z racji na Martin Luter King Day w Stanach Zjednoczonych. Ten najciekawszy o 4.30 w Los Angeles, gdzie Lakers podejmują Magic. Dziś też dowiemy się kto wystartuje w konkursie wsadów. TNT zaczyna swój trzymeczowy maraton od 23.30.
http://www.youtube.com/watch?v=vnYXlyOO5_A&amp;amp;feature=player_embedded
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
New York Knicks- Detroit Pistons


Typ: Detroit Pistons
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365


...dzisiaj o 19 rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy New York Knicks i Detroit Pistons...dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na drużynę gospodarzy...tym bardziej, że wczoraj zespół Detroit na własnej hali wygrał z Knicksami 94-90...Detroit we wcześniejszych spotkaniach ponosił 14 porażek z rzędu, jednak widać, że ich gra obecnie jest dużo lepsza, tym bardziej, iż kontynuują oni serię 3 zwycięstw z rzędu...natomiast New York w 6 ostatnich spotkaniach wygrał zaledwie 2 spotkania...u gospodarzy na to spotkanie zabraknie Eddyiego Curry, natomiast gospdoarze wystąpią najprawdopodobniej bez Will Bynum, Bena Gordona i Tayshaun Princea choć do ostatnich chwil będzie się ważyć ich udział w tym spotkaniu...jak dla mnie typ warty ryzyka...​


Wszystko spoko tyle, że gospodarzem są Knicksi bo grają w Nowym Jorku...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom