>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2010

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Biorąc pod uwagę powrót Garnetta i niesamowitą umiejętność wyłączenia Howarda z ofensywy Magików (łącznie w dwóch meczach nie przekroczył chyba 15 punktów !!!) typ napewno warty ryzyka. Ja zawsze twierdzę, że Boston z KG mniej niż 50 % szans nie powinien mieć.
Swoją droga szukałem w różnych bukach &quot;player specials&quot; właśnie na under Howarda ale prócz Fortuny buki się wycwaniły i dają tylko under 31 razem ze zbiórkami ...
edit
co ja gadam expekt ma 18.5 pkt ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co myślicie o triplu na dzisiejszą noc za większą stawkę.
Indiana-Cleveland 2 1,45✅
Philadelphia-LA Lakers 2 1,45✅
Utah-Sacramento 1 1,35✅
Ako razem 2,84✅
Jak na moje aż za dobrze to wygląda
Cavs wygrali ostatnie 12 z 13 przeciwko Pacers,Lakersi powinni poradzić sobie z 76ers którzy mocno cieniują u siebie (7-15)Jazz też powinni rozjechać Kingsów którzy na wyjazdach mają bilans 3-19.Co myślicie o tym kuponie?

Edit No zajebiście się przez noc wzbogaciłem.:grin:
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
cavsi sobie poradza bez dwoch zdan... utah tez powinno spokojnie wygrac.. no i lakersi, maja niby dobry stosunek ale grali mase gier u siebie, zaczeli wyjazdy i porazka z cavs wpierw,potem przegrana z toronto.. no ale powinni wygrac, pewnego nic nigdy nie ma ;]
 
K 0

klimek1922

Użytkownik
Osobiście myślę nad typem New Jersej Nets - Wizards 1. W bwin kurs 2.00. Jako singielek...hmm. Netsi wygrali z Clipersami ostatnio, zaś Wizards ewidentnie nie ma dobrej passy.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Lakersi i Cavs swobodnie wejda. Też na to zagram ;] co do Utah nie mam zdania bo Sacramento radzi sobie całkiem dobrze , więc ostrożnie z tym meczem.
 
Z 0

zuri

Użytkownik

Spotkanie: Utah - Sacramento
Typ: 1
Kurs: 1.36
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Dzisiaj Utah Jazz będzie podejmować na własnym boisku drużynę Sacramento Kings. Zdecydowanym faworytem meczu jest Utah, plasujący się na 2 miejscu Northwest Division. Jazz utrzymuje imponującą formę, gdyż w ostatnich pięciu spotkaniach zaliczył zaledwie jedną porażkę. Gra na własnym obiekcie, także przemawia za gospodarzami. W tym sezonie Sacramento notorycznie zalicza porażki. Będzie im bardzo trudno zwyciężyć z tak poukładaną i doświadczoną drużyną, która zawzięcie pnie się na pierwszą pozycje. Mimo wszelkiej sympatii do Kingów sądzę, iż ten młody, utalentowany zespół nie poradzi sobie dzisiejszej nocy.
Ostanie mecze obu drużyn:
Utah
Sun 1/17 Denver (25-14) L 112 - 119
Wed 1/20 San Antonio (25-15) W 105 - 98
Sat 1/23 Jersey (3-39) W 116 - 83
Mon 1/25 Phoenix (26-19) W 124 - 115
Wed 1/27 Portland (27-19) W 106 - 95

Sacramento
Mon 1/18 Charlotte (19-19) L 103 - 105
Wed 1/20 Atlanta (26-14) L 97 - 108
Fri 1/22 Orlando (27-15) L 84 - 100
Sat 1/23 Miami (22-20) L 84 - 115
Tue 1/26 Golden State (13-29) W 99 - 96
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Oklahoma - Denver
@2
2,1 - GB
⛔ wynik mówi sam za siebie no coment ????
stawka 1/10

Krótko i na temat:
Obie drużyny to powiedzmy zbliżone poziomem gry do siebie poukładane, jednak Denver wydaje się nieco lepsze z kilku powodów, otóż w drużynie Denver jest 2-3 wartościowych graczy którzy zdobywają punkty (Carmelo - który prawdopodobnie dzisiaj już zagra, Billups) dodatkowo drużyna Denver ma &quot;patent&quot; na Oklahomę, z dotychczasowych meczów h2h między tymi drużynami aż 9 na 10 gier kończyło się zwycięstwem Denver. W H2H gdzie gospodarzami byli gracze z Oklahomy jest 7-3 dla Denver, ale rozmiary porażek są minimalne. No i co tu dużo kryć bardzo dobra passa graczy z Denver
Czemu nie skłaniam się do gry na Oklahomę? Oklahoma ma obecnie złą passę to raz, 2 to jest drużyna typu 1 man play game- Kevin Durant. Wystarczy by jego ktoś dobrze krył i już potencjał do zdobywania punktów Oklahomy maleje. Dodatkowo ta drużyna jest nieobliczalna, potrafi u siebie wygrać z każdym i przegrać z każdym (np porażka z Bulls- największą chimera NBA). Mecz spodziewam się będzie zacięty ale warty ryzyka, zapewne 3 kwarta będzie kluczowa dla całego meczu
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
sensowny typ na Denver - powinni wygrać bo są w gazie. Na dziś dobrze tez wygląda Boston. Z pewnoscia beda chcieli sobie odbić mininalna wczorajsza porażka z Magikami ;]
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Anthony powinien zagrać - jest oczekiwany na dzisiaj. Liczę też na słabą gre Thunder którzy ostatnio zbierają porażki. Będe zaskoczony jeśli Denver tego meczu nie wygra - no ale przecież to Nba :p:p wiec wszystko możliwe. Ale Denver z kursem 2 zł lub wyżej w takim meczu zawsze warto zagrać :];]
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Hej co myślicie o dublu zagranego ostrzej &gt;&gt; Orlando WIN i Dallas WIN ? Dzięki z góry za odp, z kibicowskim pozdrowieniem ????
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
na atlante trzeba uwazac, to jest dobry zespol i wychodzi na to ze mozliwe ze z orlando zagraja w play offach..zalezy jak carter zagra..
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - NBA

Minnesota Timberwolves vs. New York Knicks
Typ: 2
Kurs: 2,23
Bukmacher: Unibet
Stawka: 4/10

Na takie zakłady z NBA czeka się bardzo długo! Do Minnesoty zawitają dziś gracze z New York. Będą chcieli udowodnić, że pogrom z dnia 27-01-2010r. nie był w cale przypadkiem, zaś drużyna gospodarzy jest rządna rewanżu. Zapowiada nam się arcyciekawe spotkanie, które trzeba zobaczyć i wszystkich serdecznie zapraszam. Gram w tym meczu na jedną z moich ulubionych drużyn, bo widzę ich po prostu w roli faworyta! Kurs z unibet biorę z pocałowaniem ręki i Wam też polecam bardzo gorąco zagrać ten typ!
Gospodarze ostatnio dostali niezły łomot w New York, ulegli gospodarzom, aż 132:105! Po prostu pogrom, nie ma się co dziwić, bo Knicks w swojej hali potrafią ograć każdego, jeśli tylko wejdą w odpowiedni rytm meczowy, a Timberwolves to nie jest mocny zespół nie oszukujmy się. Jeśli zatrzymuje się takich graczy jak: Al Jefferson i Kevin Love to wygrana jest pewna, bo poza tymi podkoszowymi graczami w tym zespole nie ma kto grać. Knicks udała się ta sztuka bardzo dobrze, bo Jefferson rzucił tylko 4pkt, zaś Love 6pkt, gdzie ich średnia to: 17pkt i 15pkt na mecz! Na jedynce gra Jonny Flynn, który średnią ma około 14pkt na mecz, a gracze z New York zatrzymali go na 6 oczkach. Nie podoba mi się jego gra. Wprowadza dużo chaosu i nie potrafi zorganizować spokojnej gry. Do tego wszystkiego zamiast grać środkiem to pcha się do linii końcowej przez co notuje dużo strat. Jedyny zawodnik, który trzyma dobry poziom od paru spotkań to: Corey Brewer. W ostatnich trzech spotkaniach zdobył ponad 20pkt, a więc dziś czas na słabsze zawody. Nawet jeśli wyjdzie mu kolejny mecz to jeden zawodnik to za mało na wyrównany zespół Knicks! Z Cleveland zagrali nawet dobre zawody, wczoraj wygrali z L.A.Clippers, a więc trzy dobre mecze z rzędy w ich wykonaniu to będzie za dużo!
Goście dość pechowa przegrali z Toronto i wyraźnie, bo aż 10pkt z Washington. Widać było, że brakowało Al Harrington pod koszem. Dziś jego występ stoi pod znakiem zapytania, ale myślę, że zagra. Wtedy znów szykuje się nam pogrom. David Lee i Al Harrington zatroszczą się odpowiednio o Al Jeffersona i Kevina Love tak jak w ostatnim meczu. Zdominują deskę i wtedy będzie pozamiatane. Na obwodzie są dwaj znakomici strzelcy i jak tylko wejdą w rytm meczowy to są nie do zatrzymania. Mowa tutaj o Wilsonie Chandlerze i Danilo Gallinarim. Na jedynce jest Nate Robinson, uwielbiam jego grę. Podoba mi się jego pomysł na grę, on kocha grać szybką i szaloną koszykówkę. Bardzo niski zawodnik, ale jakże szybki i sprytny. Wchodzi pod kosz bez żadnych kompleksów, że dostanie blok. Wykorzystuje każdą okazję do szybkiego ataku. Doskonale rozumie się z partnerami czego dowodem są znakomite dogrania pod strefę podkoszową. Potrafi też ściągnąć na siebie dwóch obrońców i oddać na obwód w naprawdę trudnej sytuacji, co zamienia się na celne rzuty za 3pkt. Harrington co prawda narzeka na ból kolana, ale z tą dolegliwością boryka się już od 6 tygodniu. Wczoraj przechodził specjalne badania i dlatego nie zagrał. Dziś raczej żadnych badań mieć nie będzie i liczę na jego występ, bo jest naprawdę potrzebny drużynie. Uważam, że nawet bez niego jeśli Knicks zagrają szybko i skutecznie to zmiotą z parkietu dzisiejszych gospodarzy po raz kolejny!
Podsumowując, goście mają dwie przegrane, a mają za równy skład, aby zaliczyć trzecią porażkę z tak słabą drużyną jak Wilki. Pod znakiem zapytania stoi występ Harringtona, ale jest Jared Jeffries, który godnie zastąpił go w meczu i z Wizards i zdobył 17pkt. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli z tak słabym zespołem i dziś zaufam im po raz kolejny, bo Minnesota nie ma w ogóle pomysłu na grę. Jeśli goście przycisną od samego początku i zrobią dużą przewagę to gospodarze już się nie odbudują i będą musieli uznać wyższość graczy z New York!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom