>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Minnesota - Pheonix typ:2 kurs:1,5
Typ raczej pewny mimo że Minnesota na swoich śmieciach gra naprawde dobrze. Słońce zaś są na tak wielkiej fali że napewno nie będą się bać i robić bedą swoje.. Jak kazdy wie praktycznie całą gre Gospodarze opierają swoją gre na niezwykle utalentowanym graczu i niezwykle skromnym człowiekiem jakim jest kevin Garnnet..niekiedy wystarcza sam ten gracz ale no niekiedy nie bardzo.. Słonce maja równiez potezne działo jesli chodzi o zbiórki i zdobywanie punktów.. jest nim Shawn Marion..niechce go tu faworyzować sposród całej naprawde skolektywizowanej druzyny ale ten mecz bedzie sie rozgrywał miedzy nimi dwoma.. Do zwyciestwa raczej przyczyni sie Stasiek Nash , najlepiej asystujacy zawodnik NBA aletak jak mowie.. wspomnieni panowie beda walczyć o prym w tym meczu.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Denver Nuggets-Charlotte Bobcats (0-13.5)
Typ: 1
Kurs: 2,20
BUK: BetGun
Analiza:
BetGun daje ciekawą ofertę handicapów. Wybrałem ten największy w meczu Denver Nuggets – Charlotte Bobcats. Anthony – Iverson to najmocniejsza para dwóch graczy ze wszystkich zespołów. Najlepszy i trzeci strzelec tego sezonu to jest nie byle co. Ostatnio Charlotte wygrała z L.A.L i myślałem, że dalej będą zaskakiwać, ale już następnej nocy dostali po prostu baty od średnich Golden State Warriors. Z kolei w Nuggets jeszcze nie widzę takiego czegoś, by wygrywali wszystko co się da. Co prawda Melo i Allen zdobyli razem bodajże dwa mecze temu razem 70pkt., ale to jeszcze nie to. Musi grac cała reszta zespołu a nie tylko Iverson, Anthony, Smith i Camby. Ale nie rozczulajmy się nad nimi bo oni wiedzą co robią i wkrótce to będzie potęga i każdy powinien się ich bać. Są zmotywowani, by dziś roznieść w pył Bobcats bo ostatnio przegrali u siebie z Nets niespodziewanie i dziś jest okazja do rewanżu. Ja tu bardzo bym chciał żeby był pogrom nad gośćmi bo kibicuję „Bryłkom” ale i myślę, że wysoka wygrana jest tu możliwa.

Inne mecze:

Utah Jazz – NJ Nets

NO/OH – Portland Trail Blazers

???? ???? ????
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns


Spotkanie pomiędzy Minnesotą, która jest na trzeciej pozycji w dywizji NBA Northwest a Phoenix Suns, którzy są pierwsi w NBA Pacific. Minnesota ma 21 wygranych, w tym 12 uzyskanych przed własną publicznością. Minnesota u siebie ostatni raz zagrało 19.01 i przegrali z Detroit Pistons 98:104 po dogrywce a dwa dni wcześniej przegrali z Atlantą Hawks 88 do 105. W innych spotkaniach również prezentowali się słabo, gdyż przegrali 29 punktami z Suns, 106:91 z Utah, 101:98 z Portland po dogrywce, 102:100 z Seattle. Jedyną wygraną w ciągu tych wyjazdowych spotkań zaliczyli dwa dni temu z Los Angeles Clippers 87:101. Chyba nie muszę mówić że Phoenix jest w znakomitej, fantastycznej itd. formie. Phoenix mają serię już 17 wygranych pod rząd, co jest najlepszym wynikiem w NBA. Rekord nadal trwa i Phoenix czeka na kolejne wygrane. W ostatnich meczach wyjazdowych pokonali m.in. Memphis, Houston, Washington Wizards 105:127, New York 107:112, Milwaukee 90:98 oraz wczoraj Cleveland 100:115. Phoenix jest tutaj zdecydowanym faworytem i sądzę że po raz 18 pod rząd wygrają spotkanie, gdyż z takim potencjałem Minnesota Timberwolves w tym meczu nie ma czego szukać. Dla mnie wysoka wygrana Phoenix Suns.

▶ Typ - Phoenix Suns
▶ Typ - Handicap : 4.5-0

:!: Dodatkowe typy:
New Orleans Hornets
Houston Rockets
Denver Nuggets
 
W 2

wislak

Forum VIP
01:00 Atlanta Hawks - Orlando Magic NBA 2.54 1.56
02:00 Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns NBA 3.02 1.42
02:00 New Orleans Hornets - Portland Trail Blazers NBA 1.51 2.68
02:00 Memphis Grizzlies - Sacramento Kings NBA 2.01 1.86
02:30 Houston Rockets - Philadelphia 76ers NBA 1.20 4.95
03:00 Denver Nuggets - Charlotte Bobcats NBA 1.14 6.44
03:00 Utah Jazz - New Jersey Nets NBA 1.61 2.42

Kursy by Expekt

:idea: :idea: :idea: TYP DNIA :idea: :idea: :idea:

Denver Nuggets - Charlotte Bobcats


Typy: 1 i 1 (-11) ⛔ ⛔ :zy3ou:
Kursy: 1.14 i 1.92


Bryłki są w tym sezonie wygrac NBA- nie zawah(ch?)am sie tego powiedziec! Malo+Answer to jest mieszanka wybuchowa ???? Ostatnio rzucili 70 punktow... Do tego wsparcie wspanialego centra - Camby&#39;ego. Szkoda ze nie uzupelniają ich inni gracze, ale mysle ze ta trojka moze zawojowac całą ameryką. Carmelo wrócil po przerwie spowodowanej bojką w meczu z NYK. Nuggets wygrali 6/10 ostatnich spotkan. W tabeli konferencji zachodniej są na 8 pozycji - wiec play offy lajtowo. Teraz beda na pewno osiagac wyniki jeszcze lepsze niz do tej pory. Co do Rysi: dla mnie sie nie liczą :/ Ostatnio sa nazywani nieobliczalnymi ale nie dzis ???? 26 punktowy nokaut z GSW swiadczy o tym ze sie nie liczą. Adam MOrisson nie wystarczy ???? 2 miesiace temu kiedy CB byli gospodarzami, to Denver bez Iversona wygralo. 108:101. Poza tym Charlotte wygralo tylko 1/3 swoich meczy na wyjazdach: 7 na 21. W ogolnej tabeli NBA sa na 4 od konca miejscu. Mysle ze spokojnie mozna pokusic sie o handicap :]

----------------------------------

INNE TYPY:

Utah Jazz - New Jersey Nets


Typ: 2 ✅ :mrgreen:
Kurs: 2.42


Na początku zaznacze ze uwazam iz handicapu na Nets nie ma co grac. -2.5 punkta to zadna roznica a kurs spada masakrycznie ???? o 0,5 :/ Nets są przeczuleni na minimalne porazki i nie sądze zeby po ostatnich 3 przegranych 1 punktem z rzedu znów przegrali roznicą mniejszą niz 3. Jesli przegrają to wiecej ???? ale wg mnei wygrają... Kirilenko i Boozer: ich nie zobaczymy w Jazz... bez tej dwojki nie bedzie gry w Utah. Wydaje mi sie ze dzisiaj Carter, ktory ostatnio jest w mega formie rzuci ponad 35 pktow. Mozna zagrac specialsa na over Vince&#39;a. Jestem troche fanem Nets, ale wierze w ich potencjał. Kidd na rozegraniu robi swoje. Mysle ze wygrają ten meczyk bo są w tej chcwili lepsi, a Utah z kontuzjami to nie ten zespół.

Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns


Typ: 2 ⛔ :/ i passa przerwana :/
Kurs: 1.42


Trwa swietna passsa Suns: Już 17 zwycięstw z rzędu. Brakuje im zaledwie 4 wygranych spoktan aby trafic na drugą pozycję w tabeli wszechczasów w tejze klasyfikacji. Steve Nash jest w zyciowej formie. I tutaj taki mały typ: over kanadyjczyka w asystach. Ostantio regularnie przekracza 15 asyst na mecz i w klasyfikacji sr ilosci tego elementu gry jest na 1. pozycji wyprzedzajac innego super asystenta Kidda ???? Poza tym Nash rzuca ponad 20 pktow co mecz co w duzej mierze przyczynia sie do sukcesow zespolu. Do tego zbiorki Mariona i punkty Stoudramire&#39;a i gracze z Arziony pokonują kolejne przeszkody na drodze do mistrzostwa NBA. Z tego co sie orientuje to nie zdobyli go jeszcze nigdy ale w tym sezonie to jest bardzo realne. Choc w decydujących momentach nie bedzie łatwo pokonac Mavs, Spurs czy Lakers, a moze Nuggets czy Heat jak ShaQ bedzie w pelni dyspozycji i w duecie z Wade&#39;em pozamiatają znowu cała lige ????

-------

Pozostałe mecze:

Atlanta Hawks - Orlando Magic


Dla mnie no bet. Atlanta ostatnio pokazuje sie ze swietnej strony, Joe Johnson bryluje. A Magic bez lidera (Hill ostatnio cos wymiękł) nie gra tak jak na początkku. Tym bardziej ze Hawks gospodarzem - no bet.

New Orleans Hornets - Portland Trail Blazers


Tez ciezko powiedziec. NOH gra u siebie. Stojak ciagle kontuzja wiec tez lidera nie ma. Blazers prowadzeni przez Zacha RAndolpha radzą sobie raz wysmienicie a raz kompletnie sobie nie radzą. Jak Zach rzuci znow ponad 40 pktow to bedzie git ;) Wg mnie nie ma co ryzykowac na niski kurs i Oklahome - jak juz to ustrzelic piekny kursik na gosci.

Memphis Grizzlies - Sacramento Kings


Bardziej Krolowei- ostatnio im sie nie wiedzie ale wierze w Bibby&#39;ego. Gasol nie gra nadzwyczajnie i Memphis jest ciągle jednym z najslabszych teamow w lidze. Stawialbym na Sacra, ale jednak moze byc niespodzianka - wkoncu mecz w hali Target Center, w Minneapolis.

Houston Rockets - Philadelphia 76ers


Niby Rakiety są pewne. Grają u siebie. Ale 76ers gra w kratke. Jak wyjdzie im mecz i Iguodala zagra swoje mogą sprawic niespodzianke. Tymbardizej ze ostatnio cos T-Mac przystopował a Jajo Ming ciagle leczy kontuzje... Tak jak przy Portland - nie ma co ryzykowac na niziutki kurs na gospodarzy jak juz to warto zaryzykowac na gosci

To tyle dzisiaj ode mnie. Mecze z typami to moje typy. Pozostale komentuje co wg mnie bedzie i ich nie stawiam :]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Indiana Pacers-Boston Celtics (-11,5/+11,5) ⛔
Typ: 1 (Pacers -11,5)
Kurs: 2,20
BUK: BetGun
Analiza:
Jak dla mnie to jest to pewniak nocy nawet z takim handicapem. Boston bez Pierce’a już od dłuższego razu przegrywa co się da i bije aktualnie serię porażek. Nie jest to wesołe dla graczy tego klubu i seria chyba 11 porażek z rzędu jest załamująca. Do każdego kolejnego spotkania podchodzą bez wiary i tylko się modlą o powrót Pierce’a. Nie chciałbym być w ich skórze. Przejdźmy do gospodarzy. To mocny zespół (bilans 23-21), zajmują czwarte miejsce w według mnie najmocniejszej Central Division. Ostatnio grają w krate, ale zwycięstwa z Bulls, Heat, Raptors to nie byle co. W tym sezonie oba zespoły spotkały się dwukrotnie. Celtowie z Pierce’m w składzie po prostu rozgromili u siebie Pacers 114:88, drugi raz u siebie, bez lidera po prostu dostali baty 84:97 z Pacers. Widać co znaczy w zespole najlepszy gracz, a dziś myślę o duuuużym pogromie gości.

???? ???? ????

Inne mecze:

Washington Wizards - Detroit Pistons (-1.5/+1.5) 1 ✅

Cleveland - Golden State 1 ✅

New York Knicks - Los Angeles Lakers 2 ⛔

Miami - Milwaukee 2 To moje takie życzenie... ⛔ :zy3ou:

Dallas Mavericks - Seattle Supersonics (-12.5/+12.5) 1 ✅

???? ???? ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje na dzisiejszą nockę ;)

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors ⛔
Typ: mniej niż 204,5 pkt
Kurs: 1,91

Cavs ostatnio słabo prezentują się na własnym parkiecie, odnieśli trzy porażki z rzędu z rewelacyjnymi Suns, których passe przerwały dopiero Leśne Wilki, z Philadelphią oraz Magikami z Orlando. Warriors w swoim osatnim spotkaniu rozbili Bobcats(131-105) którzy minionej nocy sprawili nie lada niespodziankę pokonując Denver Nuggets.21 stycznia Warriors przegrali na własnym parkiecie po dogrywce z Cavs 104-106 (mecz zakończył sie remisem 98-98) Sądzę, ze w tym meczu będzie podobnie jak w poprzednim meczu tych druzyn i ani jedna ani druga druzyna az tak skuteczna nie będzie nie nie rzuci więcej niz 100 pkt, ale mecz zakonczy się czyimś zwyciestwem ;)

Miami Heat - Milwaukee Bucks ✅
Typ: 1
Kurs: 1,24
Jeśli &quot;Żary&quot; chcą grać w play-off muszą zacząć wygrywac i liczę że w tym meczu pod &quot;wodzą&quot; Dwayna Wade&#39;a wygraja ;)
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
acha dzieki. a moglbys mi podac jakas stronke na ktorej sie ukazuja takie info z osttaniej chwilii? bylbym wdzieczny...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dzisiaj kiepsko z czasem to analizki krotsze ????

Oferta Expekt na noc:

01:00 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors NBA 1.82 2.06
01:00 Indiana Pacers - Boston Celtics NBA 1.19 5.09
01:00 Washington Wizards - Detroit Pistons NBA 1.76 2.15
01:30 New York Knicks - Los Angeles Lakers NBA 1.76 2.15
01:30 Miami Heat - Milwaukee Bucks NBA 1.25 4.20
02:30 Dallas Mavericks - Seattle SuperSonics NBA 1.11 7.43

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors


Cavs powinni sie zrehabilitowac za ostatnia porażkę z Suns. Kawalerzysci ostatnio cos sobie nie radzą i na 10 meczy ostatnich wygrali ledwie 3 :/ LeBron James sam nic nie zdzaiala. Przydałoby sie jakies wzmocnienie. GSW jest fatalne na wyjezdzie. 4-15 to ich wyjazdowy bilans: najgorszy w całej lidze. Cleveland nie wygralo u siebie od 6 stycznia i chyba pora sie przełamac. Na Cavs stawiałbym 5/10. ✅ :jupi:

Indiana Pacers - Boston Celtics


No cóż- ttuaj faworyt jest jeden. Ale kurs nei warty chyba ryzyka... Indianie przeegraki wczoraj z Tłokami wiec powinni dzis wygrac - ostatnio sa w formie a dobry klub nie przegrywa kilka razy z rzedu/ Boston rozgromił w tym sezonie Pacers 114:88 15 listopada. 3 tygodnie temu u siebie przegrał 84:97 i mysle ze to odzwierciedla roznice klas. Ale nie zapominajmy ze Celtowie wygrali tylko 2/14 styczniowcyh spotkan, a aktualnie ciagna serie 11 porazek z rzedu, wiec nie warto ryzykowac- wkoncu zagraja dobre spotkanie a Indiana nie jest nadzwyczajnie silna. Moj typ: Boston 3/10 ⛔ (uwazam ze na kurs 1.2 przy takim rzyyku nie warto :])

Washington Wizards - Detroit Pistons


Spotykają sie dwa ciekawe teamy. WW z Arenasem na czele i DP z Billupsem i C-Webbem na dokładke. Detroit celuje w powtorzenie sukcesu z przed dwoch lat i wygrania w NBA! Gracze ze stolicy dawno nie mieli tak mocnego zespolu. Aktualnie liderują we wschodzniej konferencji. Wygrali az 7/10 spotkan w ostatnim czasie. U siebei wyrgali 17/21 meczy a hala Verizon Center jest uwazana za twierdze. Mysle ze wygraja Czarodzieje ale Detroit ma potencjal i w tym meczu sie moze wszystko zdarzyc. 5/10 ✅ :jupi:

New York Knicks - Los Angeles Lakers


Wg mnie dzis wygraja gracze z Nowego Jorku. Pauzuje za udezenie Ginobiliego Bryant lider zespolu z Miasta Aniołów. Ostatnio Lakersom sie nie wiedzie poza tym nie graja wybitnie na wyjazdach a dobry bilans ogolny glownie zawdzieczają meczom we własnej hali. NYK po porazce z Kozłami na pewno bedzie chcialo wygrac. Mysle ze wygra, choc LAL juz nie raz pokazalo pazurki i udowodnili ze bez Kobe&#39;go tez sobie poradzą, m.in. za sprawą Smusha Parkera
5/10 na Knicks ???? ✅ :jupi:

Miami Heat - Milwaukee Bucks


Mecz zespolow ze szpitalami w skladach. Bucks bez Redda i Williamsa nie istnieli ale juz wczoraj za sprawą Maurice&#39;a grali swietnie. Mysle ze nie wygraja pod rząd a Żar nie przegra 4 raz z rzedu/ Bedzie takze oslabiony wiec dla mnie no bet, ale bardziej bylbym za Miami tym bardziej ze im kibicuje ???? Wkoncu muszą wygrac, nie jestem teraz pewien czy Wade zagra, jak tak to wygrają jak nie to bedzie baaardzo ciezko.
6/10 na Miami ✅ :jupi:

Dallas Mavericks - Seattle SuperSonics


Jedyny chyba dzisiaj pewniak ???? Mavs po porazce z Bulls wygrali z SAS. teraz pora na SS. Sa w swietnej formie i ich jako jedynych widze jako kandydatów do mistrzostwa obok Phoenix. Juz 2x wygrali z Sonics w tym sezonie, gromiąc u siebie 24 punktami. Nowitzki i spolka nie powinni miec problemow. Seattle nie radzi sobie na wyjazdach kompletnie. Bilans 4-16 daje im pod tym wzgledem przedostatnie miejsce w lidze. Dallas wygralo u siebie 20/23 mecze. Mysle ze to pewny typ mozna nawet grac z handim.
MAVS: 9/10 ✅ :jupi:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Houston Rockets - Seattle SuperSonics (-10,5/+10,5)
Typ: 1 (Rockets -10,5) ⛔
Kurs: 1,91
BUK: Bwin
Analiza:
To cyba jeden z najpewniejszych meczy tej nocy. „Rakiety” chyba się już przyzwyczaiły do gry bez Chińczyka Minga i grają bardzo dobrze czy to u siebie czy to na wyjeździe. Tego atutu nie posiadają „Ponaddźwiękowcy”. Na wyjeździe grają fatalnie, z 21 rozegranych meczy na parkiecie przeciwnika wygrali tylko 4 i są w tym jednym z najgorszych zespołów w NBA. Z kolei Rockers u siebie nie przywykli przegrywać i z 20 rozegranych spotkan na własnej hali wygrali aż 15. Ostatnio utrzymują wysoką formę, wygrana z SAS i pogromy u siebie nad 76ers i Blazers. Dziś może na taki pogrom nie ma co liczyć ale mecz powinien być dla nich łatwy i T-Mac po raz kolejny udowodni, że jest w tym sezonie w formie i do świetnej gry motywuje go występ w All Star Game już niebawem.

???? ???? ????


Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,40
BUK: BAH
Analiza:
Drugi mecz, w którym mi się wydaje, że rozstrzygnięcie jest przesądzone. Kelvin Garnett ostatnio zatrzymał serię zwycięstw Suns, zdobywając 44 punkty. Dziś na taki wyczyn chyba nie ma co liczyć ale zwycietwo jest w zasięgu reki „Leśnych Wilków”. „Królowie” jeśli chodzi o pojedynki na wyjeździe, to nie mają czym się chwalić. Wygrali tylko 5 z 20 meczy rozegranych u rywala. Gospodarze może u siebie nie są jakimś mocarzem ale aktualnie są w wyższej formie i jesienią tego sezonu u siebie pokonali Kings 92:83, jednak kilka dni potem przegrali na hali Kings’. Nie sądze by dziś na Target Center doszło do niespodzianki i liczę na solidne zwycięstwo ekipy Garnetta.

???? ???? ????

Co proponujecie dać na typy dnia?



Inne mecze:

Orlando Magic - Milwaukee Bucks

Toronto Raptors - Washington Wizards

Boston Celtics - Los Angeles Lakers

New Jersey Nets - Detroit Pistons

Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks

Utah Jazz - San Antonio Spurs

Portland Trail Blazers - Denver Nuggets

Los Angeles Clippers - Chicago Bulls
 
W 2

wislak

Forum VIP
Właśnie skończyłem nocną ucztę z NBA, i co mogę powiedzieć ;&gt;. Chyba 1-wsza noc bez niespodzianek ; - ).
dokladnie dizisiaj wypasik ???? Ja tez prawie wszystkie analizy trafne: tylko na Boston nie wpadł typ, ale to byl rzyykowny - wiadomo o co chodzi ;)

pzdr wieczorem kolejne analizy ???? ???? ???? :spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siema ;-)

Dziś kolejna nocka z NBA ;-)

Ja proponuje od siebie :

Boston Celtics - LA Lakers over 197,5 pkt. 1,91 ✅ :jupi:

Wiec w tym meczu gram overa , Lakersi w ostatnim czasie nie zdobywają aż tak dużo punktów co do niedawna ... Ostatni mecz przegrali i ciągna serie 3 porażek więc dziś czas na rewanż i wysoką wygrana ;-) Boston jest to niewątpliwie słabsza drużyna od Lakersów ,ale kurs na LA w tym meczu wynosi 1,35 wiec jest zbyt niski. Boston (12-32) te statystyki mówią same za siebie ... W 4 spotkaniach Lakersów padł under wiec najwyższy czas przełamać tą passe ;-)

Boston średnio na mecz zdobywa 95 pkt.
Lakersi =II= 104 pkt.


3/20/06 BOS 97 - LAL 105
2/26/06 LAL 111 - BOS 112


Wiec typ na over troszke ryzykowny ale to dla odważnych ;-)


pozdro ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja osobiscie uwazam ze wygrają dzisiaj, ale Toronto nie wolno lekcewazyc. Do do handiego +6 to jak najbardziej sie przychylam. za jakis czas analizki ????
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Boston Celtics - Los Angeles Lakers


Spotkanie pomiędzy ostatnią drużyną dywizji Atlantic z drugą drużyną NBA Pacyfic. Boston spisuję się tragicznie, gdyż przegrali ostatnie 12 spotkań, a to strasznie wpływa na morale zespołu. Ich ostatni domowy mecz to spotkanie Washington Wizards przegrane 91:105. Los Angeles Lakers ostatnio również nie spisują się dobrze. Ostatni ich wyjazdowy mecz miał miejsce wczoraj z New York Knicks i ten pojedynek okazał się przegrany. Sądzę że Los Angeles Lakers przełamią swoją krótką zadyszkę i jako 13 zespół z rzędu pokonają Boston Celtics.

Los Angeles Lakers @1,35 (Betgun) ✅
Handicap : 4.5-0 @1,70 (Betgun) ✅

Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks


Ostatnia drużyna NBA Southwest podejmuję lidera tej samej dywizji. Memphis w ostatnich kilku kolejkach spisuję się marnie, gdyż na 10 spotkań zdołali wygrać zaledwie 3 gry. Ich ostatni domowy mecz to spotkanie rozegrane z Sacramento i o dziwo zakończone pomyślnym wynikiem - 124:117. Dallas w ostatnich dniach prezentuję się wybornie i pokonuję kolejnych przeciwników. Pod względem gry na wyjeździe sąna 3 pozycji w całej lidze NBA. Ostatnio na wyjeździe pokonali m.in. Miami 93:99 czy Orlando a przegrali tylko z Chicago Bulls. Sądzę że dziś Dallas potwierdzi swoją bardzo dobrą dyspozycję i zdecydowanie wygra kolejne spotkanie pod rząd.

Dallas Mavericks @1,29 (Betgun) ✅
Handicap : 5.5-0 @1,70 (Betgun) ⛔
 
W 2

wislak

Forum VIP
Spis meczów na dzisiaj z kursami by Expekt ????

01:00 Charlotte Bobcats - New York Knicks NBA 1.64 2.36
01:00 Orlando Magic - Milwaukee Bucks NBA 1.22 4.60
01:00 Atlanta Hawks - Golden State Warriors NBA 1.81 2.08
01:30 Boston Celtics - Los Angeles Lakers NBA 3.45 1.34
01:30 New Jersey Nets - Detroit Pistons NBA 1.89 1.97
02:00 New Orleans Hornets - Philadelphia 76ers NBA 1.38 3.22
02:00 Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks NBA 3.86 1.29
02:30 Houston Rockets - Seattle SuperSonics NBA 1.14 6.44
03:00 Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings NBA 1.44 2.93
03:00 Utah Jazz - San Antonio Spurs NBA 2.93 1.44
04:30 Los Angeles Clippers - Chicago Bulls NBA 1.62 2.40

Charlotte Bobcats - New York Knicks


Oba słabe zespoly ostatnio w niezłej formie. W ostatnich meczach pokonali odpowiednio Denver i Lakers. Czyli jedne z mocniejszych zespolow ligi. Bobcats słabo grają u siebie a Knicks na wyjezdzie. Ciezko powiedziec jak bedzie wygladal ten mecz. Dla mnie no bet.

Orlando Magic - Milwaukee Bucks


Niewiem czemu tak zroznicowane kursy. Wg mnie to Kozły wcale nie są skazane na porażke. Magicy nie grają jjuz tego co na początku sezonu. Na ostatnie 10 spotkan oba zespoly wygrywaly tylko dwukrotnie. Millwaukee moglo by pozamiatac polowe NBA, ale kontuzja Redda odrzuca taką możliwość. Mecz wg mnie wyrownany z Happy Endem dla Bucks. H2h zawsze wygrywali gospodarze. Zeszłej nocy MB doznali druzgocącej porazki z Heat i mysle ze Williams ktory dopiero co zagral rewelacyjny mecz bedzie chcial sie zrewanzowac wraz z partnerami z zespolu
Moj typ: BUCKS 4/10 ⛔

Atlanta Hawks - Golden State Warriors


Wg mnie mecz wygra Atlanta. Sa ostatnio w formie, a szczegolnie Joe Johnson. wygrali az 6/10 ostatnio rozegranych pojedynkow. GSW zaledwie 3 razy triumfowali. Atlanta nie jest za dobra u siebie, bilans tylko 8-12, ale GSW to najgorszy wyjazdzowicz: 4-16. Nie sadze zeby dzis wygrali po raz piaty. W moich oczach jakos GSW poza Baronem Davisem to nie jest team godny NBA :] Ale fakt faktem ze nie sa na koncu ligi ale az na 18 pozycji w ogolnej tabeli, co zawdzieczają początkowi sezonu.
Mój typ: HAWKS 6/10 ✅

Boston Celtics - Los Angeles Lakers


LAL murowany faworyt? Dla mnie nie... jestem wielkim zwolennikiem prawa serii i nie zagram tego meczu :] 12 porazek z rzedu... kiedys Celtowie muszą to przerwac. LAL przegralo z SAS po męczącym pojedynku. Lepiej radzą sobie u siebie niz na wyjazdach. I na tym mi sie argumenty koncza :roll: Niestety trzeba przyznac ze bostonczycy bez Pierce&#39;a nie istnieją i sa najgorsi aktualnie w lidze NBA. Poza tym wraca wypoczęty Bryant i na pewno jest głodny gry po meczu przerwy. Ciezko powiedziec - wydaje sie pewny pogrom LAL, ale jednak jak wkoncu przyjdzie ten mecz BC ktory ma byc przełamaniem tto wszyscy wtopimy kaske ????
Mój typ: CELTICS 2/10 ⛔

New Jersey Nets - Detroit Pistons


Jedno z najciekawszych spotkan dzisiejszej nocki, o ile nie najciekawsze. Netsi z Carterem na czele ktory wymiata nieziemsko: niedawno 40 punktow, wczroaj 33 w tym rzut za 3 przesądzający o wyrgranej NYN. Az milo sie patrzy jak Kidd i Carter kolejne lata radzą sobie wysmienicie. Tłoki mimo ze uwazaja sie za zdolnych do mistrzostwa jakos zawodzą. KOmpletnie narazie nie wypalil transfer C-Webba, Billups i Hamilton tez nie grają na miare swoich mozliwosci. Ja kibicuje Nets ale dzisiaj chyba nie wygrają. Co za nimi przemawia? :Własna hala, na ktorej maja bilans 13-10, 6/10 ostatnich wygranych spotkan i rewelacyjna forma Cartera. Co przeciw? : Swietna postawa i bilans 13-9 Pistons na wyjazdach, ostatnie 3 z rzedu porazki Pistons (prawo serii - tak dobry zespol nie moze miec wiecej niz 3-4 porazek pod rząd wiec pora wygrac Detroit) i znow prawo serii - 2 wygrane z rzedu Nets, po wczesniejszych trzech jednopunktowych porazkach.
Moj typ: DETROIT 5/10 ✅

New Orleans Hornets - Philadelphia 76ers


NoH ostatnia gra nadzwyczaj dobrze. Bez Stojakovica radzą sobie wysmienicie. W lidze są na 22 pozycji, wygrali az 7/10 ostatnich spotkan co jest 6 wynikiem ligi. Phila gra w kratke ale raczej przegrywa. 7-21 na wyjezdzie... Hornets 13-10 u siebie. Washington, Orlando, Lakers, Sacramento, Utah i Portland - to zespoly ktore ulegly w Oklahomie w ostatnich 6 meczach NOH u siebie. Swietna passa Hornets trwa. Mysle ze dizisiaj tez wygraja chociaz kazda seria sie kiedys konczy :] ale ja mysle ze nie dzisiaj i 76ers nie ugrają punktow.
Moj typ: HORNETS 7/10 ⛔

Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks


O tym meczu sie rozpisywal nie bede: Dallas mistrze, Memphis- (mysle ze nikogo ie obraze bo nie znam ich kibicow) - leszcze. Swietne passa Mavs trwa, wygrali 9/10 ostatnich spotkan i wygrają kolejne. Aktualnei to moj faworyt do mistrzostwa. Dirk Nowitzki wymiata, wczroaj mial slabszy dzien to juz sie znalazl mlody następca i rzucil 34 pkty: Austin Croshere. Mysle ze bedzie pogrom i mozna sie pokusic o handi. Tym bardziej ze goscie na wyjazdach maja bilans 16-6, a Grizzlies u siebie ledwie 9-14.
Moj typ: MAVS 9/10 ✅

Houston Rockets - Seattle SuperSonics


Wszyscy stawaija na Rakiety ale ja sie spodziewam niespodzianki. Licze i czekam na kolejny rewelacyjny 40-punktowy mecz Allena. Houston jest w formie, ale Sonics nie mozna lekcewazyc. Ponaddzwiekowcy pokonali ostatnio Minnesote, Cavs czy Miami. Sa nieprzewidywalni a paasa 3 zwyciestw graczy z florydy moze dobiec konca.
Moj typ: SUPERSONICS 2/10 ⛔

Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings


Kolejny ciekawy wyrownany pojedynek. Sacra gra tez w kratke. Artest i Bibby raz graja swietne zawody a raz kompletnie zawodza. T-Wolves po wspanialej wygranej z Suns dwa dni temu i przerwaniu ich 17 meczowej passy na pewno u siebie są faworytami. Garnet chyba wraca z dalekiej podrozy kiedy to nie radzil sobie z nowymi pilkami ???? Teraz mysle ze Minnesota wygra ten mecz. Sacramento przegralo 4 kolejne mecze pod rząd ale nie sądze zeby sie dzis przełamali. Na wyjazdach sobie nie radza: 5-15. Pierwszego listopada byli w Minneapolis i grali z Lesnymi Wilkami: 92:83 - porazka. Uwazam ze dizs bedzie podobnie.
Moj typ: T-WOLVES 7/10 ⛔

Utah Jazz - San Antonio Spurs


Najciekawszy mecz nocy ???? Ja sądze ze wygra SAS: Ktortko i na temat: ograli potezne Lakers w Madison Square garden jednej z najtrudniejszych hal w NBA. Wygrali 7/10 ostantich spoktan ciagle są w formie, moze nie tak jak na początku ale liczyc sie bedą na pewno. Na wyjazdach poza Suns radzą sobie najlepiej: 16-6, a jak dzis wygrają to sie zrownają w tej tabeli z Phoenix. Utah przezywa maly kryzys, a do tego nie zagra Boozer - najlepszy gracz i strzelec zespolu z Salt Lake City.
Dla mnie to typ dnia. Mysle ze w takim pojedynku na szczycie Spurs zagraja wyjatkowo skoncentrowani i pokonają Jazzmanow.
Mój typ: SPURS 8/10 ⛔

Los Angeles Clippers - Chicago Bulls


Wszystko zalezy od tego czy Barrett i Wallace zagrają w tym emczu. Jesli tak: Byki powinny wygrac. Sa lepsi mimo swietnych ostatnich wynikow Clippersow. Jesli nie zagra ta dwojka to ciezko bedzie &quot;samemu&quot; Gordonowi grac. Mysle ze wtedy wygraja CLippers ktorzy niezle radzą sobie u siebie: 16-8. Sila Bulls tkwi w Chicago... na wyjazdach sa jednym z gorszych teamow: 6-13 i zaledwie 27 miejsce (4 od konca)
Moj typ: CLIPPERS 6/10 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom