>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
P 0

puzon

Użytkownik
A więc wg. mnie dzisiejsze typy godne uwagi:

Toronto Raptors-Washington Wizards kto więcej punktów : Chris Bosh-Gilbert Arenas 2 ⛔


Wczoraj ze składu Washington w 1 kwarcie meczu z Detroit wypadł Jamison, chyba każdy choć trochę znający się na NBA wie, że gra ofensywna Washingtonu opiera się na 2 zawodnikach, Jamisonie oraz Arenasie. Pod nieobecność kontuzjowanego Antawna, cała siła i każda piłka będzie kierowana do Arenasa tak jak to miało miejsce wczoraj (36 pkt pod nieobeność Jamisona) jak dla mnie 2ójka. W ostatnim meczu tych drużyn Arenas rzucił 33 pkt, a Bosh 24. Obaj zawodnicy są na parkiecie około 40 minut. I jeszcze trochę liczb: Arenas 29.6 PPG , Bosh 22.3.

5/10


Orlando Magic-Milwaukee Bucks suma punktów : 195.5 1 ✅

Oba zespoły są mocno zdziesiątkowane, oba też raczej zaliczył bym do underowców. Na pewno brakuje siły ofensywnej obu zespołom. Brak Arizy to wielka strata ofensywna dla Orlando. Kozły na wyjazdach nie rzucają dużo, no bo kim jak kontuzjowany jest Redd ???? .

4/10


Boston Celtics-LA Lakers 2 ✅

Nie ma się co zastanawiać, Boston nadal bez Pierce&#39;a , Allena i Ratliffa. Do Lakers wraca zawieszony na wczorajszy mecz z Knicksami Kobe, więc nie powinno być co zbierać po Bostonie.

6/10


Portland Trail Blazers-Denver Nuggets 1 ✅

Czekam tylko na informację czy zagra Carmelo czy też nie. Jak na razie wiadomo tylko o absencji Iversona, a i to moim zdaniem daje duże szanse Portland. Przed godziną napłynęła do nich smutna informacja o śmierci poprzez atak serca legendy Blazers - Stu Inmana [*], myślę że zmobilizują się i wygrają. Ale tak jak mówiłem lepiej poczekać na decyzję czy zagra Carmelo. Dla mniej odważnych proponuje handi. Dodam jeszcze że Denver jest nie w formie.

3/10


LA Clippers-Chicago Bulls 1

Clippers na własnym parkiecie mi imponuje z bilansem 16-8 zajmują 8/30, nie można tego powiedzieć o Jałówkach na wyjeździe 6-13. Jeśli nie zagra w tym meczu Andre Barrett i Ben Wallace to rano liczymy kasiorke bo sam Gordon nic nie zdziała. Ale informacja zostanie pewnie ogłoszona przed meczem. Póki co ja się wstrzymuję.

Gdy zagrają: NO BET ✅
Gdy nie zagrają: 7/10
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie wiem czemu ale Expektowi uciekl mecz Denver ????

Portland - Denver


Ciezki do obstawiania mecz. Nie zagra w Bryłkach THE ANSWER a do tego niepeny jest występ SuperMelo. Bez tych dówch graczy zespol nie istnieje wiec nie liczylbym na jakis sukces i to z Portland na wyjezdzie. Zach Randolph i spola na pewno wykorzystają braki przyjezdnych i wygrają ten mecz.
Moj typ: BLAZERS 5/10 ✅

A kurcze statystyki idealnie wskasuja na moich ulubiencow! Uh szkoda ze nie zagraja bo bym gral w Betssonie. Kurs byl 1.67 jak dodalem do kuponu ale jak sie wzialem za analize to jeszcze bardziej sie dziwilem wysokieho kursu. A na koniec: KONTUZJE i wielkie oczy ???? koniec marzen o typie ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom