>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Houston ma bilans Under/Over 180 punktów-6U,16O, natomiast Houston 10U, 13O. Ostatnie mecze tych drużyn:

2006-12-23 02:00 San Antonio Spurs 78 97 Houston Rockets----- 175
2006-11-15 02:30 Houston Rockets 84 92 San Antonio Spurs----- 176
2006-10-23 02:30 Houston Rockets 93 72 San Antonio Spurs----- 165
2006-04-20 02:00 Houston Rockets 87 89 San Antonio Spurs----- 176
2006-03-19 02:30 Houston Rockets 77 92 San Antonio Spurs----- 169
2006-03-12 21:30 San Antonio Spurs 88 81 Houston Rockets----- 169
2005-11-18 03:30 San Antonio Spurs 86 80 Houston Rockets----- 166
2005-03-27 20:00 San Antonio Spurs 83 70 Houston Rockets----- 153
2005-02-24 03:00 San Antonio Spurs 99 81 Houston Rockets----- 180
2005-01-16 02:30 Houston Rockets 73 67 San Antonio Spurs------ 140

tak więc jak widać ani razu granica nei została przekroczona.
Utah powinna pyknac ostatnie Memhis i tu sie nie ma sensu rozpisywac.

Spurs - Houston-poniżej 180 Kurs 1.9 ✅
Utah - Memphis-1 Kurs 1.12 :zy3ou:

Expekt

Kurs: 2.13
Stawka: 214zł
Wygrana: 455.82zł
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Clippers - New Jersey Nets (-7.5/+7.5) ✅
Typ: 2 (Nets +7,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Dziś na Staples Center spotkają się dwa wyrównane zespoły, Nets, którym ostatnio się nie wiedzie i Clippers, które wygrało ostatnie dwa mecze. Ich bilans jest niemalże identyczny, gości 20-22, a gospodarzy 20-21. Mamy pół sezonu zasadniczego za soba a te drużyny jeszcze się nie spotkały. Mecz powinien być wyrównany i spodziewam się minimalnej wygranej Clippers a może nawet zwycięstwa Nets, jeśli się odbudują. Ostatnio przegrali z Warriors i Kings, w obydwu meczach jednym punktem (!) i są na pewno tym zmotywowani by dziś wygrać. Nawet jeśli im się to nie uda to handicap +7,5 powinien wystarczyć w zupełności.
???? ???? ????

Inne mecze:

Chicago Bulls - Dallas Mavericks ✅

???? ???? ????

Yeah, moje Bulls pokazało tym cio*** gdzie raki zimują.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Powrót Shaq&#39;a

Po dwuipół miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana na parkiet powrócił
Shaquille O&#39;Neal.Miami Heat niestety przegrało z Indianą Pacers 94:96.Shaq wystąpił w roli rezerwowego grał przez 14 minut uzyskał 5 punktów i 5 zbiórek


Minnesota Timberwolves bez trenera

Władze klubu Minnesota Timberwolves zwolniły trenera Dwane&#39;a Caseya po czterech kolejnych porażkach jego podopiecznych w koszykarskiej lidze NBA. Następcą Caseya ma zostać dotychczasowy asystent Randy Wittman.

Casey, wcześniej występujący jako współpracownik kilku trenerów w NBA, z zespołem z Minneapolis nie przepracował nawet jednego sezonu. Timberwolves znakomicie rozpoczęli 2007 rok, wygrywając siedem z ośmiu meczów otwarcia. Obecnie borykają się z kryzysem.

W ostatnim spotkaniu podopieczni Caseya ulegli Utah Jazz 91:106, grając bez zawieszonych Kevina Garnetta i Ricky&#39;ego Davisa.

Źródo:wp.pl
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Dziś tylko 2 mecze Chicago Bulls - Dallas Mavericks i Los Angeles Clippers - New Jersey Nets. w obu przypadkach gram over 191 pkt bo zespoły rzucają duzo punktów i wszystkie ostatnio prezentuja zmienną formę, dlatego walka powinna byc do ostatniego punktu.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic - Atlanta Hawks (-8,5/+8,5) ⛔
Typ: 1 (Magic -8,5)
Kurs: 1,92
BUK: Expekt
Analiza:
Dziś mamy aż 12 meczy w nocy w NBA. Zdecydowałem się dać na handi w meczu Magic – Hawks. Niedawno mieliśmy pojedynek dobrego zespołu ze słabeuszem. Był to mecz Jazz – Grizzles, niby pewny a wygrali słabiutcy goście. Myślę, że Atlanty nie stać na takie coś. Howard i Hill wystarczą żeby odnieść dziś sukces. Odziwo Hawks grają ostatnio lepiej, od Magic, wygrali 5, a gospodarze 4 z ostatnich 10 meczy. Ale grać teraz z Bostonem to nic trudnego. Magic mieli trudniejszych rywali, ostatnio wygrali z Cleveland ale oni przechodzą kryzys. Ogólnie dziś handicap powinien wejść bez problemu i Atlanta powinna być rozgromiona. Dopisze jeszcze, że w tym sezonie zespół z Orlando wygrał ze swymi dzisiejszymi rywalami 98:79, dziś może taki pogrom nie będzie ale zobaczymy, a handi pokryje bez problemu.

Magic tak dało ciała, że głowa boli, noi się sprawdziło, że Atlanta gra ostatnio lepiej.
???? ???? ????

Reszta meczy:

Detroit Pistons - Washington Wizards (-5.5/+5.5) 2 ✅

Toronto Raptors - Boston Celtics (-8.5/+8.5) 1 ⛔

New York Knicks - Miami Heat 2 ⛔

New Orleans/Oklahoma Hornets - Sacramento Kings 1 ✅

San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies (-13.5/+13.5) 2 ⛔

Houston Rockets - Portland Trail Blazers (-10.5/+10.5) 2 ⛔

Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (+10.5/-10.5) 1 ✅

Utah Jazz - Denver Nuggets 2 ⛔ Iveson 33 a Anthony 37 pkt to jest klasa, pokazali, że sa lepsi ale niestety porażka minimalna.
Los Angeles Lakers - Charlotte Bobcats 1 ⛔ :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

Seattle Supersonics - Minnesota Timberwolves (-2.5/+2.5) 1 ⛔

Krótko mówiąc, dziś dużo niespodzianek.
 
palik 0

palik

Użytkownik
ja już to wiedziałem o 11 w południe,i zagralem na phile ale cóż
No i co z tego?,moze inni nie wiedzieli-dlaczego wtedy Ty nie podales wtedy tej wiadomosci skoro jestes tak super poinformowany?


Sorry za Offtopic,ale wkurzaja mnie takie posty. :-?

 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Sorki ze tak pozno ????

Wydaje mi sie ze dzisiaj znalazlem bardzo ciekawe typy:

NY Knicks - Miami Heat (+4,5) (-4,5) 1,85

W drużynie Knicks nie zagra dwóch, zawodników z pdst piatki, którzy wg mnie robią gre NY ! Są to Marbury i Curry. W drużynie gości nie ma zawodników kontuzjowanych, zatem myśle, że hc na Miami jest jak najbardzie możliwy ;)



Millwaukee Bucks - Phoenix Suns (+10,5) (-10,5) 1,85

W drużynie gospodarzy nie zagra z powodu kontuzji 3 pdst zawodników: Redd (chyba najlepszy grajek), Simmons oraz Williams. Phoenix jest bez kontuzji i na 15 zwyciestwowej fali wiec tutaj mysle, ze rowniez hc jest bardzo realny ;)

Typ sa z BAH&#39;a

Mam nadzieję, że przydadzą sie moje typy (mimo, że już późno) ;)

Pozdrawiam
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors – Charlotte Bobcats ⛔ Nie dało się odbić w TD.
Typ: 2
Kurs: 4,7
BUK: Betfair
Analiza:
Zobaczymy, co tym razem odwali Bobcats, wczoraj sensacyjnie pokonali Lakers i myślę, że dziś w pojedynku z drugim zespołem znad Pacyfiku są faworytem. Pokieruję się tym, że są nieprzewidywalni i grają ostatnio o niebo lepiej od GSW. Z ostatnich 10 meczy wygrali 6, natomiast gospodarze tylko 3. Z ogólnej tabeli wynika, że Bobcats to słabiaki ale jeśli dziś pokażą to co w ostatnich meczach to wygrają. Oczywiście ta nieprzewidywalność może się okazać w tym, że dostaną baty ale mam nadzieję, że wygrają.

???? ???? ????

Brawo dla Portland, Hornets i niestety znów Nuggets zaczeli walić tak samo, jak przed powrotem Melo. A Bucks niestety z pewengo miejsca dla Play-offów sa teraz jednym z najsłabszych i jeśli Williams i Redd nie wrócą szybko to będzie tylko gorzej. z 7 zespołu wschodu stali się 11 a mamy połowe sezonu a Redda ma nie byc jeszcze miesiąc.
 
W 2

wislak

Forum VIP
jeśli dziś pokażą to co w ostatnich meczach to wygrają
a co oni pokazali? poza wygrana po OT z Lakers to nic... chyba ze mowisz o dwukrotnym zwyciestwie nad innymi słabiakami - HAwks ale tego chyba nie trudno dokonac
ja uwazam ze 2 raz z rzedu Rysie nie wygraja
ale moge sie mylic

???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
jeśli dziś pokażą to co w ostatnich meczach to wygrają
a co oni pokazali? poza wygrana po OT z Lakers to nic... chyba ze mowisz o dwukrotnym zwyciestwie nad innymi słabiakami - HAwks ale tego chyba nie trudno dokonac
ja uwazam ze 2 raz z rzedu Rysie nie wygraja
ale moge sie mylic

???? ???? ????

Charlotte ostatnio gra lepiej, co udowodniłem meczami.

Tak pokonali Lakers, pokonali Hawks, które pokonało Magic, Pistons, T-Wolves. Pokonali Knicks które rozgromiło Miami

A co pokazało GSW? 1 pkt z Nets, z Clippers i z SS? Rzeczywiście są dobrzy. :jezora:
 
Z 0

zott

Użytkownik
moze i boby lepiej graja ostatnio ale dzisiaj to raczej nie wygraja tego. Rzadko sie zdarza zeby slaba druzyna wygrala 2 razy z rzedu mecze wyjazdowe. Tym bardziej chlopaki przeszly wczoraj samych siebie zdobywajac ponad 20 pkt przy sredniej 11. NIe widze ich w tym meczu...pozd
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Denver Nuggets - New Jersey Nets Typ: New Jersey Nets + 6.5 Kurs: 1.92 Buk: Expekt

Drużyna z Denver można powiedzieć cierpi na kompleks NJN . W ostatnich 8 meczach wygrali tylko raz , raz był remis po 48 min. a zazwyczaj wyrównane mecze , ale jednak na korzyść Nets . Dzisiaj również spodziewam się takiego spotkania . Zespół Lawrance Franka ostatnio na wyjazdach prezentuje się znakomicie . 3L - 3W w ostatnich 6 meczach , lecz przedwczorajasza porażka z Clippersami i wcześniejsza z Golden State tylko 1 punktem . &quot;Buzzerem&quot; odpowiednio Mobleya i Ellisa ! Nets wystąpią co prawda bez Krstica i Jeffersona ( Nuggets tylko bez Kenyona Martina ) ale to jest drużyna zbudowana wokół Jasona i póki on jest na parkiecie to Nets są w stanie wygrać z każdym . Dodatkowo nie widzę w drużynie Georga Karla zawodnika , który byłby w stanie powstrzymać Vince Cartera ( spodziewam się ponad 25 pkt ).
 
W 2

wislak

Forum VIP
moze i boby lepiej graja ostatnio ale dzisiaj to raczej nie wygraja tego. Rzadko sie zdarza zeby slaba druzyna wygrala 2 razy z rzedu mecze wyjazdowe. Tym bardziej chlopaki przeszly wczoraj samych siebie zdobywajac ponad 20 pkt przy sredniej 11. NIe widze ich w tym meczu...pozd
zgadzam sie w 200% ale wiadomo ze to jest sport i sie wszystko moze zdarzyc.

taki team jak rysie nie wygra 2 mecze z rzedu :zoltakartka:
 
M 0

matrix

Użytkownik
???? Seattle SuperSonics vs. Los Angeles Clippers 1 1,73 ????

W hali Key Arena Seattle zmierzy się z Clippers. Gospodarze swoje ostatnie spotkanie wygrali i na pewno dziś będą chcieli to powtórzyć. W skłądzie SuperSonics zabraknie Lewis&#39;a Swift&#39;a oraz Watson&#39;a. Goscie natomiast wystąpią w swoim najlepszym składzie. W tym sezonie drużyny te spotkały się tylko raz i wygrali zawodnicy Seattle 95-85. Choć bilans ostatnich 10 spotkań gospodarzy oraz miejsce, które zajmują w NBA nie przemawiają za nimi to moim zdaniem wygrają. Ważnym czynnikiem jest własna hala oraz ostatnie zwycięstwo w lidze, które zawsze podbudowuje. Clippers na pewno nie przyjechali tutaj po przegraną jednak wszystkie pozostałe statystyki wskazują na ich przegraną.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Boston Celtics – Washington Wizards
Typ: 2
Kurs: 1,45
BUK: BAH
Analiza:
Według mnie Celtowie to aktualnie najsłabszy zespół, jest to oczywiście spowodowane brakiem świetnego Paula Pierce’a, przegrali oni wszystkie z pośród ostatnich 10 meczy, a Wizards 6 z 10 pokonując między innymi Jazz, Bulls, Magic i Pistons . Natomiast „Czarodzieje” ze stolicy są bardzo mocni a młodu Christian Butler wyrósł na drugiego, obok Gilberta Arensa lidera, który może poprowadzić zespół do wygranej. Ostatnio ku mojemu zaskoczeniu i uciesze pokonali mocne Pistons na ich boisku. W tym sezonie oba teamy grały już dwukrotnie i dwukrotnie górą było Wizards, choć boston bez lidera doprowadził do dogrywki ale dziś górą będą goście. Dziś zmierzą się z rywalem zdecydowanie słabszym, który mimo, że zagra u siebie to jest tutaj zdecydowanie do ogranie przez ostatnio świetnych Wizards.

Over 206,5 1,85

Boston Celtics – Washington Wizards (+5,5/-5,5) 2

???? ???? ????

Warto teraz stwaiać przeciwko Jazz bo kontuzjowani są Kilirenko i lider Carlos Boozer.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Spotkanie: Boston Celtics – Washington Wizards
Typ: 2
Kurs: 1,45
BUK: Bet-at-home
Analiza:
Według mnie Celtowie to aktualnie najsłabszy zespół, jest to oczywiście spowodowane brakiem świetnego Paula Pierce’a, przegrali oni wszystkie z pośród ostatnich 10 meczy, a Wizards 6 z 10 pokonując między innymi Jazz, Bulls, Magic i Pistons . Natomiast „Czarodzieje” ze stolicy są bardzo mocni a młodu Christian Butler wyrósł na drugiego, obok Gilberta Arensa lidera, który może poprowadzić zespół do wygranej. Ostatnio ku mojemu zaskoczeniu i uciesze pokonali mocne Pistons na ich boisku. W tym sezonie oba teamy grały już dwukrotnie i dwukrotnie górą było Wizards, choć boston bez lidera doprowadził do dogrywki ale dziś górą będą goście. Dziś zmierzą się z rywalem zdecydowanie słabszym, który mimo, że zagra u siebie to jest tutaj zdecydowanie do ogranie przez ostatnio świetnych Wizards.
Typ jak najbardziej dobry tylko parę spraw. Po pierwsze Caron Butler a nie Christian , po drugie bezprzecznie najważniejszą postacią w Wizards po Gilbercie jest Antawn Jamison , a po trzecie to granie overa tutaj jest mocno ryzykowne , bo Celtics nie potrafią ostatnio rzucić z 90 pkt a Czarodzieje wątpie by dziś grali na maxa swoimi liderami ...
Typ na Seatlle też jest ciekawy . NYK to też ciekawy typ , kurs jeszcze niedawno był 2.20 teraz niestety już tylko 1.95 ... No i SAS za 1.63 po 2 porażkach z LAL w tym sezonie .
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Typ jak najbardziej dobry tylko parę spraw. Po pierwsze Caron Butler a nie Christian , po drugie bezprzecznie najważniejszą postacią w Wizards po Gilbercie jest Antawn Jamison , a po trzecie to granie overa tutaj jest mocno ryzykowne , bo Celtics nie potrafią ostatnio rzucić z 90 pkt a Czarodzieje wątpie by dziś grali na maxa swoimi liderami ...
Fuckt, Caron, to zmęczenie...

Mimo to według mnie Butler jest druga postacią w tym sezonie bo wcześniej sie nie interesowałem. A over dałem dlatego, że w poprzednich spotkaniach też był. Pozdro :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ostatnio przystopowalem analizy ale od przyszlego miesiaca znowu bede pisal. Pisze je tez na konkurs jeden ale aktualnie prowadze wiec nie widze sensu pisania ???? Od poczatku lutego bedzie zas po 3-4 dziennie ????

???? Boston Celtics - Washington Wizards ????

Typ: 2 ✅ :jupi:
Kurs: 1.43
Buk: Expekt


Uwazam jedyny ten typ za sensowny dzisiaj. WW sa w formie a Boston przegral juz 10 kolejnych spotkan. W ogolnej tabeli NBA Celtics sa na ostantiej pozycji. U siebie wygrali zaledwie 4 razy na 20 meczy. Bez Paula Piierce&#39;a nie istenieją :/ Stoleczni Czarodzieje to 9 team ligi. Wygrali 6/10 ostatnich spotkan. Dwa dni temu pokonali swietne Pistons na wyjezdzie. Sa w niezlej formie i mysle ze wygraja ze slabiutkimi Bostończykami. Co do handicapu to dla mnie no bet. Wydaje mi sie ze warto postawic na WW -5.5, ale oni lubią wygrywac 1-3 punktami wiec zalezy jak sie mecz ulozy.

???? Detroit Pistons - Indiana Pacers ????

Tłoki maja w moich oczach uznanie. Po pozyskaniu C-Webba sa wzmocnieni nie tyle kadrowo co mentalnie. Mysle ze wygraja mecz u siebie choc Indiany nie mozna lekcewazyc. Mysle ze handicap bardzien na gosci... Kurs ogromnie przesadzony wiec wydaje mi sie ze nie warto stawiac.

???? Seattle SuperSonics - Los Angeles Clippers ????

Ten mecz to dla mnie wielka niewiadoma... Zarowno gospodarze jak i goscie sa na niezlej fali i odrabiaja straty z początku sezonu. Clippersi nie radzą sobie kompletnie na wyjazdach. Mają bilans 5-14, poza GSW najgorszy w lidze. To jest argument za Ponaddzwiekowcami. Ale za graczami z Miasta Aniołów przemawia fakt prawa serii. Osobisci czesto bardoz sie nim kieruje :mrgreen: Ostatni mecz na wyjezdzie LAC przegralo ze slabiutkim GSW, a ogolny mecz ostatni (wczoraj) takze przegrany: 87:101 z T-Wolves. Mysle ze pora sie przełamac. Na ostatnie 5 spotkan SS gralo wszystkie u siebie i 4 razy wygrywalo. Czyzby przyszla pora porazki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom