>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
Z 0

zott

Użytkownik
hmm...Gremllin wszystko wydaje sie byc si jedyne z czym bym sie nie zgodzil to under SA- NO i under NY-NJ. SA rzuca ladnie z takimi zespolami po 100 pkt a linia 177 jest bardzo niska. To raptem wychodzi po 88 na druzyne. Moim zdaniem bedzie tu over podobnie jak w NY- NJ. Oba tu zespoly zaczely punktowac w swoich meczach dosc wyraznie zdobywajac po prawei 100 za kazdym razem a ze NY i NJ nie sa to druzyny grajace wolne akcje powinien wejsc over. PRzekonamy sie dzis w nocy ????

A co do meczu Denver-Cleveland to widzi mi sie tu dogrywka tak wiec postawilbym na over ;) pzd
 
G 0

gremllin

Użytkownik
Orlando Magic-Washington Wizards 205,5 O ✅
dzieki przepieknej 3 kwarcie typik wszedl... tylko 2 punkcikami ale wszedl... coz wizardzi obudzili sie dopiero w 3 kwarcie... ale na szczescie to wystrczylo...
New York Knicks-New Jersey Nets 194,5 U ⛔
Chyba przestane ogladac mecze live... bo sie nabawie wrzodow albo jakis zawał złapie... po 3 kwartach bylo pieknie... 141 punktow i zapas 53... wydawalo sie ze under wejdzie... niestety przyszla czwarta kwarta i w obydwa zespoly cos wstapilo... i 60 punktow dodali do wyniku :przeklina: ktos tu wykrakał ;)
Minnesota Timberwolves-Detroit Pistons 186,5 U ⛔
to co sie tutaj wydarzylo to szkoda komentowac... w regulaminowym czasie piekny zapas underka 28pkt... no ale minnesota jak to minnesota musiala sobie zagrac dogrywke... no dobre dogrywka sie skonczyla i wcaiz bylo zapasu 4pkt... ale nie ma tak dobrze... minnesota postawnowila sobie zagrac jeszcze jedną dogrywke... i z underka zrobila sie kaka... :przeklina: :przeklina: :przeklina: :przeklina:
Phoenix Suns-Portland Trail Blazers 204,5 U ⛔
A na koniec nocy susni jeszcze zdobyli decydujace punkty w ostatnich sekundach... i kolejny underek padł... 2 punktami... :przeklina:

No nic... jutro kolejna loteria ;)
 
P 0

precious-one

Użytkownik
kilkaszybkich niezbyt dokładnych analiz:

L. A. Clippers - Memphis Grizzlies

Memphis gra na wyjazdach bardzo słabo, jak narazie wygrali 2 mecze i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Clippersi wygrali ostatnio z Golden State i Minnesotą i przegrali z Golden state i Clevland, nie zdobywając dużo punktów. Ostatnie 2 mecze miedzy tymi zespołami wygrali Clippersi. Stawiam takze na Under poniewaz 220 pkt to zbyt duza granica punktowa dla tych dwóch zespołów. W ostatnim meczu padło tylko 171, wiec wg mnie pewniejszy typ.

Typ 1 ✅
Under 220,5 ✅



Indiana Pacers - New York Knicks

New York ostatnio stracił formę, przegrał 6 z 10 ostatnich meczy, ale zawsze zdobywał około lub powyzej 100 pkt. Indiana wygra.ła 3 ostatnie spotkania z New York i ostatnio gra w kratkę, lecz przy wysokiej skutecznosci rzutów ten mecz wygra, ostatnio przegrali z Miami ale walka toczyła sie do konca i mysle ze tego meczu nie odpuszcza. Można takze zagrac na handi +7,5 dla NY, bo mecz powinien byc wyrównany. W ostatnim meczu miedzy tymi zespołami padło 208 pkt, takze duze szanse ze i w tym meczu wejdzie.

Typ: 1 ⛔ ( ale mało brakowało)
Over 196,5 ✅



New Jersey Nets - Orlando Magic

Orlando przegrało wczoraj u siebie dosc wysoko z Washington, a jeszcze wczesniej przegrali ze słabiutkim New Orleans Hornets, natomiast New Yersey wygrali ostatnie 3 mecze, w tym 2 na wyjazdach. Ostatnie spotkania (3) miedzy tymi zespołami wygrywali New Jersey rzucając dużo punktów i wg mnie granica 180 pkt jest zbnyt niska i spokojnie bedzie over

Typ: 1 ✅
Over 180,5 ✅ :mrgreen:



Chicago Bulls - Utah Jazz

Chicago ostatnio w dobrej formnie, ale i Utah wygrali 2 ciezkie mecze na wyjazdach. Utah w ostatnich 6 meczach zdobywali powyzej 100 pkt. Dzis ciezko bedzie przewidziec zwyciezce, bo mecz bedzie wyrównany do ostatnich minut i powinno pasc dużo punktów, jednak aby typ był pewniejszy lepiej zagrac z handi +6,5 na Utach

Typ: (+6,5) 2 ✅
Over: 197,5 ⛔


New Orleans/Oklahoma Hornets - Los Angeles Lakers

Gospodarze mimo słabiej gry czesto zaskakują dobrą gra przeplatana z bardzo złą. Lakersi przegrali ostatnio z Dallas ale wygrali w San Antonio rzucając w tych meczach sporo 95 i 100 pkt. Gospodarze nie sa jakims nadzwyczaj skutecznym zespołem i rzucają z reguły mało punktów.

Typ: 2 ⛔
Under 194,5 ⛔
 
W 2

wislak

Forum VIP
Zgadzam sie z twoimi ttypami 1/2 ale co do Netsow to moze byc ciezko. Lubie ich ale wygrywaja cos ostatnio za duzo i musi przyjsc wreszcie porazka. A Orlando po porazce w Wiizadrs beda chcieli tez wygrac wiec moze to byc trudny mecz dla Kidda i spolki ????
 
Z 0

zott

Użytkownik
Spotkanie: Huston - Denver ✅ (113- 121)
Typ: 2( hc + 6,5)
Analiza:
Ciekawy meczyk. Druzyna spisujaca sie bardzo dobrze na swoim parkiecie podejmuje Denver grajaca w ostatnim okresie srednio. JEdnak od dwoch meczy cos w tej ekipe drgnelo. Z portland zdobyli 109 a z Cleveland 110 pkt. Zdaje sie ze znalezli sposob na gre. Gospodarze beda wciaz oslabieni. BEz Yao i Sury a na dodatek bardzo mozliwe jest ze dzisiaj nie wystapi lider McGrady(problemy z plecami). Nawet jesli wystapi mysle ze nie bedzie w stanie z powodu kontuzji grac na swoim najwyzszym poziomie. U gosi zabranie takze kluczowego gracza Anthonego(powrot za 2 dni) jednak mysle ze druzyna Denver odnalazla sie i i nie przegra tego meczu (jesli w ogole przegra) wiecej niz 7 punktami. Bilans bezposredni jest bradzo rozny. Zwyciestwa przeplataja sie z porazkami ale rzadko sie zdarza by ktoras z ekip wygrala spora roznica punktow. stawka 6/10
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Uważam, że dziś są trzy mecze godne uwagi, w tym dwa handicapy:

Spotkanie: Toronto Raptors - Utah Jazz 1,75 ⛔

Utah Jazz, rewelacja początku sezonu już nam się wypaliła, na początku świetne serie zwycięstw a teraz na ostatnie 10 meczy tylko 4 wygrane a na ostatnie 5 meczy tylko jedna fuksiarsak wygrana z Pistons 100:99. Toronto, po powrocie Chrisa Bosha grają świetną koszykówkę, na ostatnich 10 meczy wygrali 6 i nawiązywali walkę z najlepszymi klubami, myślę tu o 2 punktowej porażce z Mavs i 2 punktowej z Phoenix. W tym sezonie oba zespoły grały i na parkiecie w &quot;Mieście Mormonów&quot; (czyt. Salt Lake City) było 101:96 dla Jazzmanów a więc Raptorsi nawiązali walkę, myślę, że dziś wygrana jest w zasięgu ich ręki jeśli tylko Bosh i Ford zagrają świetny mecz.


San Antonio Spurs - New Orleans/Oklahoma Hornets (-14.5/+14.5) ⛔

Zbrakło dwóch punktów ???? :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

SAS to jeden z najmocnijeszych zespołów w lidze i jeden z pretendentów do mistrzostwa, a NOK to słabiaki. Lakers, Bulls, Mavs i Cavs, co je łączy?
W ostatnich 10 meczach wszystkie pokonały &quot;Ostrygi&quot;. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że że nie są w najwyższej formie, przegrywają z wyrównanymi a nawet troche słabszymi zespołami ale gdy docodzi do konfrontacji ze słabiakiem to nie mają litości.
98:84 z Blazers, 93:80 z Wizards, 110:96 z Grizzles, 95:81 z Hawks. Wizards to nie słabiaki ale to pokazuje jak gromią słabsze zespoły. Bilans u siebie Spurs to 14-7, bez rewelacji a NOK na awayu 6-12. Ale przejźmy do najważniejszego:

New Orleans - San Antonio 77:112 23.12.2006
New Orleans - San Antonio 77:103 14.12.2006

I wszysko jasne.


Jeszcze jeden mecz:

Phoenix Suns - Portland Trail Blazers (-14.5/+14.5) ⛔

Jescze ten mecz, niechce mi się już analizować ale napisze tak. &quot;Słońca mają&quot; serię 10 zwycięstw i są nie do zatrzymania. Portland lubię, mają świetnego lidera, Randlopha, który sam może wygrac mecz ale nie z Phoenix na ich boisku. Handicap jak najbardziej prawdopodobny.

Piekny mecz Randolpha, 36 punktów ale niestety przegrali z tymi ******* :zy3ou:
 
W 2

wislak

Forum VIP
******* mistrzami?? ???? nie no co jak co ale Suns w tym sezonie trzeba szanowac.. wymiataja nieziemsko! Kolejna piekna seria tym razem 12 win z rzedu,,, czy pobija poprzedni rtekord? 15 chyba wtedy bylo nie? mysle ze pobija
jak taki Nash nie dosc ze rzuca punktow duzo to jeszcze zalicza po 15 asyst w meczu minimum :/ zwrocilbym uwage ze te zespoly ktore maja dobrych asystentow wygrywaja! to samo jest w relacji Kidd-Nets! i mysle ze to jest podstawa. bo dobrego strzelca idzie zatrzymac, tak jak niedawno zrobili Arenasa i ledwo WW wygralo. a asystenta sie nie zatrzyma, bedzie tak rozrzucał piły i wynajdowal pod koszem ze zespol bedzie wygrywac! :mrgreen: ???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
******* mistrzami??
Nie, szm*****


Spotkanie: Charlotte Bobcats - Atlanta Hawks (-3/+3) ✅
Typ: 1 (Bobcats -3)
Kurs: 1,92
BUK: Expekt
Analiza:
Nie do końca czaje tak niski handicap. Bukmacher najprawdopodobniej nie kierował się obecną formą oby zespół ale ogólnym miejscem w tabeli ale nie wiem. Z tego co wiem, Bobcats wczoraj rozwaliła na wyjeździe Atlante 95:76, kto by się spodziewał. Oby dwa teamy to słabiaki i zajmują dolne miejsca w NBA ale zespół z Charlotte na ostatnie 10 meczy wygrał i powiem szczerze, że nie pamiętam by w tym sezonie tak grali. Hawk grają tak na wyjeździe jak Bobcats u siebie ale dziś mamy faworyta. W tym sezonie dwa razy grali na parkiecie Atlanty i podzielili się wygranymi. Oby dwa zespóły ostatnio bardzo zaskakiwały y wygrywały mecze, gdzie były skazane na pożarcie. Dziś oba się spotkają ale myślę, że Charlotte Bobcats rozniesie rywali.
???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks
Typ: 1
Kurs: 1,45
BUK: BAH
Analiza:
To spotkanie zaliczył bym do półpewniaków. W ogólnym przekroju tegoż sezonu o wiele lepiej wypadają „Kozły” ale plaga kontuzji, która dosięgnęła dwóch najlepszych snajperów, Michaela Redda i Mo Williama, to wielka strata, gdyż nie zobaczymy ich prędko i może być ciężko z awansem Bucks do play-offów a bardzo bym tego chciał. Niestety, miesiąc bez Redda to miesiąć stracony, w tym sezonie z nim grali swietnie, 6 miejsce w East Conference a teraz tylko 9 nie premiowane awansem. Ale jak się ma w drużynie człowieka rzucającego średnio ponad 27 pkt na mecz to jest to ogromna strata. Druga sprawa, Blazers też bardzo lubię i mam tu rozdarte serce, oczywiście Blazers grają w West Conference, która jest trudniejsza i play-offy mogą być trudne do zdobycia. Póki co Randolph gra fantastycznie i zdobywa średnio 23,8 pkt na mecz a ostatnio rzuca regularnie ponad 30. Niestety reszta zespółu mu nie pomaga i stąd tyle porażek. Dziś powinno być łatwe zwycięstwo Blazers, chociaż Earl Boykins pozyskany przez Bucks nieco załatał dziury w składzie ale to nie to co Redd i Williams. Podsumowując, dziś zwycięstwo gospodarzy, under 186,5 i ponad 30pkt. Randolpha.
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
singiel NBA wymyśliłem właśnie:

Portland - Milwaukee (+5)-1 1.92
Expekt

Portland gra ostatnio dobrze , wygrali z Cleveladn dosyć wysoko 94-76, wczesniej z Kings 95-87. Ostatni mecz to przegrana ale nie z byle kim bo z samymi Suns 106-101. Portland w ostatnich meczach jak jest uważane za faworyta to gromi swoich rywali różnicą powyżej 5 punktów, a z bardzo osłabionymi Bucks typ wydaje się być dość pewny. Bucks dostają baty od każdego gdy w składzie nie ma Redda. Na 10 ostatnicj meczów tylko jeden raz przegrali różnicą mniejszą niż 5 punktów ( Wizards - Bucks 108-105). Sądzę że to najewniejsze typ tej nocy jeśli mówimy o kursie w granicy 1.9. ( nie mowie tu o suns, na ktorych kurs wynosi 1.04 haahah smiech na sali, zeby grac takim niskim kursem.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
kurde jakos nie przekonuje mnie ten meczyk, napewno go dzis nie zagram a jak juz to postawie na Millwauke. Trzeba pamietac że Portland zawsze bardzo żle grało się z Bucks... a do tego eksperci z wagerline wiecej szans dają Millwauke...
bardziej bym juz sie skłaniał do Overu w tym meczu a takze w meczu Phoenix z Minnesotą, ale zobaczymy jak bedzie
 
W 2

wislak

Forum VIP
A ja zagrałem Garneta under 22.5 punktow w meczu z Suns. NA pewno bedzie duzo zbieral i mysle ze nie narzuca za duzo. OStatnie mecze to 13,16 i 19 punktow w jego wykonaniu. Srednia tez 22.2. Wiadomo ze moze zagrac piekny mecz ale mi sie wydaje ze nie rzuci az tylu tak dobremu zespolowi. Nie wiem zobaczymy ale oby siadło bo troche na to dalem z SAS w dublu ????

kurde jakos nie przekonuje mnie ten meczyk, napewno go dzis nie zagram a jak juz to postawie na Millwauke. Trzeba pamietac że Portland zawsze bardzo żle grało się z Bucks... a do tego eksperci z wagerline wiecej szans dają Millwauke...
bardziej bym juz sie skłaniał do Overu w tym meczu a takze w meczu Phoenix z Minnesotą, ale zobaczymy jak bedzie
no mnie tez jakos nie, experci daja z handicapem chyba to trzeba o tym poamietac/ mi sie wydaje ze Bucks ten mecz moze wygrac a jak przegra to zaczne progresje na ich zwyciestwo
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przecież Kevin Garnett dzisiaj nie zagra :| Portalnd jest w tech chwili o klasę lepszym zespołem i powinni pokonać Bucks . Jedyny problem z Blazers że to Blazers i potrafią przegrać w najmniej spodziewanym momencie . Ja jednak nie wyobrażam sobie porażki ekipy z Rose Garden . Co do kursu na SUns to jaki ma być skoro w Leśnych Wilkach nie zagra chociaażby wspomniany KG jak Ricky Davis abstrahujać przy tym o róźnicy dwóch klas między zespołami ...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Panowie nie spamujcie tak i nie nabijajcie postów jeden pod drugim.


Spotkanie: Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks ✅
Typ: 1
Kurs: 1,45
BUK: Bet-at-home
Analiza:
To spotkanie zaliczył bym do półpewniaków. W ogólnym przekroju tegoż sezonu o wiele lepiej wypadają „Kozły” ale plaga kontuzji, która dosięgnęła dwóch najlepszych snajperów, Michaela Redda i Mo Williama, to wielka strata, gdyż nie zobaczymy ich prędko i może być ciężko z awansem Bucks do play-offów a bardzo bym tego chciał. Niestety, miesiąc bez Redda to miesiąć stracony, w tym sezonie z nim grali swietnie, 6 miejsce w East Conference a teraz tylko 9 nie premiowane awansem. Ale jak się ma w drużynie człowieka rzucającego średnio ponad 27 pkt na mecz to jest to ogromna strata. Druga sprawa, Blazers też bardzo lubię i mam tu rozdarte serce, oczywiście Blazers grają w West Conference, która jest trudniejsza i play-offy mogą być trudne do zdobycia. Póki co Randolph gra fantastycznie i zdobywa średnio 23,8 pkt na mecz a ostatnio rzuca regularnie ponad 30. Niestety reszta zespółu mu nie pomaga i stąd tyle porażek. Dziś powinno być łatwe zwycięstwo Blazers, chociaż Earl Boykins pozyskany przez Bucks nieco załatał dziury w składzie ale to nie to co Redd i Williams. Podsumowując, dziś zwycięstwo gospodarzy, under 186,5 i ponad 30pkt. Randolpha.
Przewidywalny mecz, bez Redda i Williams Bucks nie grają, 28 pkt pozyskanego z Nuggets Boykinsa nie wystarczyło ale Myślałem, że Randolph rzuci więcej a tu tylko 19 pkt. :jupi:
 
P 0

precious-one

Użytkownik
kurde jakos nie przekonuje mnie ten meczyk, napewno go dzis nie zagram a jak juz to postawie na Millwauke. Trzeba pamietac że Portland zawsze bardzo żle grało się z Bucks... a do tego eksperci z wagerline wiecej szans dają Millwauke...
bardziej bym juz sie skłaniał do Overu w tym meczu a takze w meczu Phoenix z Minnesotą, ale zobaczymy jak bedzie
No weszło mi Millwauke z handicapem i over w meczu Phoenix, tak jak myślałem ✅ ✅

dzisiej w nocy bardzo ciekawe mecze, np denver z Memphis gdzie warto zagrac under bo granica to az 233 pkt
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Denver Nuggets - Memphis Grizzlies (-10.5/+10.5) ✅
Typ: 1 (Nuggets -10,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Trochę statystyki, od odejścia Melo Nuggets z 15 meczy wygrali tylko 7 czyli 46%.
Z Carmelo na 22 mecze wygrali 13, czyli 59%. Może różnica nie jest powalając, ale jest. A teraz pomyślcie o połączeniu Iverson – Anthony. Najlepszy i trzeci strzelec tego sezonu. Melo – 31,6 pkt na mecz, The Answer – 29,5 pkt na mecz. Oczywiście jak będą ze sobą grali to zobaczymy czy będą się uzupełniać i ich średnie zmaleją, czy może będą świetnie współpracować i podniosą swoje średnie. Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne, dziś Jedni z moich ulubionych koszykarzy urządzą sobie dzisiaj niezłe strzelanie a Grizzles tylko będą patrzeć na te piękne wsady i akcje między najlepszymi. Ja tam myślę tak: dziś będzie pogrom ale jest jedno ale:
Denver - Memphis 96:108 to było w listopadzie ale jest drugie ale, w Denver gra Iverson.
???? ???? ????
 
Z 0

zott

Użytkownik
co do grania hc na mecze to polecam http://www.betgun.com. WIecej informacji na forum dla zainteresowanego. Ale pisze to po to (jesli nie wiecie) to daja tam az 3 rozne hc na mecz. I tak np na denver jest 8,5/10.5/12,5 na Spurs dzisiaj gdzie buki wystawiaja 9 to oni maja az 6,5 najnizsze. Wiadomo kursy sa nizsze ale nie az bardzo w granicach 1.65-1.75. ;) Tak wiec ja tam dzisiaj gram grubo -8,5 denver i -6,5 SA. ;) To co pokazalo SA wczoraj w meczu z PHI dobrze wrozy. To tez ogromna wina PHI ze przegrali ten mecz wysoko bo nic nie trafiali ale za to SA z obwodu bylo rewelacyjne. Widac ze sie wzieli chlopaki a przy kontuzajach BOS raczaj widze tu zdecydowane zwyciestwo SA. A Denver no jak widac zlapali wiatr. Ostatnia wygrana z HUston na wyjezdzie nie moze byc przypadkiem. RZucaja duzo teraz i jeszcze wraca Anthony. TO bedzie nocka ;)... obym wygral...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom