>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
dziadekbonifacy 0

dziadekbonifacy

Użytkownik
KG zagra w dzisiejszym meczu, podobnie jak Ricky Davis...mimo tego stawiam na Utah.

Utah - Minnesota
typ: 1
kurs: 1.40 Milenium

Utah przegrala w tym sezonie zaledwie 4 spotkania na wlasnym parkiecie, co czyni ich jednym z najlepszych (biorąc pod uwage ze zagrali u siebie 4 spotkania mniej niz większość drużyn) teamów w NBA.
W dzisiejszym spotkaniu jazzmeni powinni podtrzymac serie 3 zwycięstw.
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Cavaliers po 6 meczach na wyjezdzie powraca na swój parkiet. Drużyna Le Brona wygrała
zaledwie 2 razy grając na cudzych śmieciach przez ten czas ( Kings-Cavaliers 98:108,
Clippers - Cavaliers 92:104). Przegrała z Suns, Seatlle, Portland i Denver. Gospodarze grają bardzo dobrze przed swoimi kibicami, przegrali tylko 3 razy na 18 gier w domu. Orlando przegrali swój 4 mecz pod rząd , tym razem była to porażka domowa z Wizards 93:114. Goście na wyjazdach grają przeciętnie 8-12, ale na wygraną z Kawalerzystami nie mają co liczyć. Ze składu wyleciał Grant Hill, Keyon Dooling i Trevor Ariza. Gospodarze zagrają w optymalnym składzie. Bilans 7 wygranych Cleveland z Orlando na 10 ostatnich gier mówi sam za siebie.
Do tego aż sześć razy granica 4 punktów przewagi byłą przekraczana więc typ na handicapCavaliers (-4 punkty) wydaje się także rozsądną propozycją.
Drugi typ to wiktoria jeziorowców z osłąbionymi wojownikami. Lakersom gra się wyśmienicie z Warriors (9/10 ostatnich gier z nimi wygrali). Jak widać mają na nich patent. Teraz będzie jeszcze łątwiej o wygraną bo drużynę Golden State osłabił swoją osobą Baron Davis-główny punktujący tego zespołu (średnio 21 punktów na mecz). Lakers w domu radzą sobie wspaniale (18-4), po przegranej z Dallas 3 dni temu wracają na swoje i napewno będa chcieli zapomnieć o bęckach z Mavericks i tym samym rozgromią osłąbione Warriors. Goscie przegrali ostatnie 3 mecze wyjazdowe ( z Memphis, Suns i Clippers) i raczej napewno powiększą pasmo porażek dzisiejszej nocy.

Cleveland Cavaliers - Orlando Magic-1 Kurs 1.46
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors-1 Kurs 1.31
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie wiem skąd masz info że Hill i Davis nie wystapią w dzisiejszych meczach , bo obydwaj zagrają . Davis miał zawieszenie na 1 mecz , a Hill już wyzdrowiał po kontuzji ... Co nie zmienia faktu że typy b.prawdopodobne .
Zaraz napiszę o swoich typkach .

Mój typ dnia to Sacramento Kings - New Jersey Nets Typ: Over 191.5 pts 1.90

14.01.2007 Sacramento Kings - Houston R. 111:115
10.01.2007 Sacramento Kings - Clev. Cavs 98:108
07.01.2007 Sacramento Kings - Portland Bl. 105:110
05.01.2007 Sacramento Kings - LA Lakers 128:132
03.01.2007 Sacramento Kings - NY Knicks 112:100

20.01.2007 NY Knicks - NJ Nets 100:101
18.01.2007 Charlotte B. - NJ Nets 85:92
14.01.2007 Min. T Wolves - NJ Nets 109:98
12.01.2007 Chic. Bulls - NJ Nets 83:86
07.01.2007 Clev. Cavs - NJ Nets 96:91

2005/2006 Sacramento Kings - NJ Nets 114:105
2004/2005 Sacramento Kings - NJ Nets 113:93
2003/2004 Sacramento Kings - NJ Nets 105:92
2002/2003 Sacramento Kings - NJ Nets 109:102

Liczby mówią wszystko Kings u siebie zawsze rzucają powyżej 100 pkt a Nets na wyjazdach też potrafią grać ofenssywnie . Dziś są chyba lekkimi faworytami także żeby pokonać Kings muszą coś nawrzucać . Dla mnie padnie tutaj powyżej 200 pkt.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
bardzo dobry typ Jaques, sam tak gram, a do tego dorzcam jeszcze to:

Spotkanie: Denver Nuggets - Memphis Grizzlies ✅ (razem 213 pkt)
Typ: ponizej 234 punktow
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza: Grają przeciętne zespoły a granica punktów jaką mają pokonac jest bardzo duża. Co prawda Denver zdobywa ostatnio sporo punktów ale Memphis na wyjazdach zdobywa ich bardzo mało. W ostatnich 10 meczach miedzy tymi zespołami ani zaru nei padł over 234 pkt!, i w tym meczu cieżko bedzie na dokonanie tego.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Siemka wiecie moze co z tego obstawic:
NBA : ponizej/powyzej
numer data rozpoczecia nazwa - = +
5979 23.01.2007 23:55 Philadelphia-New Orleans
(H 184.5) 1.85 1.85
5980 23.01.2007 23:55 Washington-Phoenix
(H 230.5) 1.85 1.85
5981 23.01.2007 23:55 Seattle-Denver
(H 217.5) 1.85 1.85
5982 23.01.2007 23:55 L.A.Clippers-Milwaukee
(H 192.5) 1.85 1.85

Wczoraj dalem na Denver - Memphis (232.5) - i weszlo nie wiem na co dac dzisiaj ????
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
tez sie nad tym zastanawialem ale ostatnio wizards nie zdobywalo az tak duzo pkt, myslalem tez o Philadelphia-New Orleans
(H 184.5) over
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
ja włąsnie sie zastanawiam odwrotnie by puscic wizards z 5 punktami na plus. sadze ze suns w koncu musza zaczac przegrywac, a czarodzieje sa wymagajacymi przeciwnikami
 
P 0

precious-one

Użytkownik
własnie trzeba stawiac odwrotnie. Wizarrds u siebie są naprawde bardzo silni i jak juz przegwywają to tylko kilkoma punktami, takze mysle ze jest duża szansa ze z handi powinoo wejsc. a z resztą Phoenix musi kiedys przegrac...
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Wizards w nocy zagraja z 2 druzyna Ameryki Phoenis Suns. Goście gromiąswych rywali mecz za meczem i aktualnie nie przegrali od 14 meczy. Powod jest jeden, gdyż żaden zespół nie nadąża ofensywnie za ekipa Nasha. Wizards również jest drużyną ofensywna (107 punktow na mecz) i pod tym względem plasuje się zaraz po Phoenix, które rzuca średnio 111 punktów. Washington ma bardzo dobry bilans domowy - 17-3, przegrali tylko z Nets , Detroit i Houston. W dwóch przypadkach przegrali oni różnicą mniejszą niż 5 punktów. Mecz będzie bardzo zacięty i będzie bogaty w punkty, Wizards jeśli przegra to nei więcej niż 5 punktami i tak właśnei typuje. Bardzo realny jest over - 230 punktów, który spokojnie powinien zostać przekroczony.

Wizards - Suns (-5)-1 Kurs 1.92
Expekt
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Denver po domowej wygranej z Memphis wyjada do Seattle. Duet Anthony i Iverson spisał się wczoraj znakomicie (Melo-28, Iverson-23). Allen bez Lewisa nie stanie im na drodze do zwyciestwa. Świtnie zbierający Camby jest bardzo mocnym ogniwem w ekipie Kurczaków. Obie drużyny mają serie 3 wygranych. Seatlle nie miało dłuższej serie Win i teraz zapowiada się, że to nei ulegnie zmianie i po 3 wygranych będą musieli zaznać goryczy porażki. Denver rzuca średnio 105, a Seattle 99 punktów na mecz. Denver najczęsciej wygrywa przedziałem punktowym od 14-16 punktów (12 razy), rzadziej bo 9 razy w przedziale 10-13 punktów, 8 razy w przedziale 7-9 punktów przewagi. Lewis wystąpi w lutym i Allen nie poradzi sobe z rozpędzoną dwójką Denver. Na 10 ostatnich gier 6 razy wygrywało Denver i tej nocy świętować będą gracze Nuggets.

Seattle(+3) - Denver-2 Kurs 1.92
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Utah Jazz - Memphis Grizzlies (-11,5/11,5)
Typ: 1 (Jazz -11,5)
Kurs: 1,91
BUK: Betgun
Analiza:
Zdecydowałem się tutaj dać handicap 11,5 ponieważ jest to niemal pewne, Grizzles są takim słabiakiem na wyjeździe, że trudno to pojąć. Z 21 meczy rozegranych na wyjeździe wygrali tylko 2 (!). Natomiast Jazz to najwyższa półka, bilans u siebie 15-4 i mimo, że na ostatnie 10 meczy wygrali tylko 5 to SA tu zdecydowanym faworytem. W końcu czwarty zespół ligi gra na ostatni. Za tym handim tym bardzie przemawia to, że Memphis w ostatnich meczach ze słabszymi klubami przegrało (21 pkt z L.A.C) i wczoraj w pięknym meczu poległo w Denver miejscowym Nuggets 17 punktami. Dziś zagrają z mocnymi Jazz i są tu skazani na wysoką porażkę.
 
F 0

falkon

Użytkownik
Golden State Warriors - New Jersey Nets
most points + rebounds + assists 1. Baron Davis 2. Jason Kidd

Jak myslicie? Warto zagrac na Kidda w tym specjalnym zakladzie?
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Detroit Pistons

Typ: 2 ✅
Under 185.5 pkt ⛔

Detroit ostatnio gra bardzo dobrze, wygrali 17 pukntami z Sacramento, a wczesniej na wyjeździe z Minnesotą i ogólnie na wyjazdach mają lepszy bilans niż Charlotte u siebie w domu. Bobcat&#39;s grali ostatnio z średnimi i słabszymi druzynami i zaliczyli koilka dotkliwych porażek. Dzis zdobedą raczej mało punktów, bo i kontuzjowany po ostatnim meczu jest Primoz Brezec, Takze licze na zwyciestwo gości i dosc niski wynik. Detroit na wyjazdach takze zdobyw mało punktów - średnio 95,9 pkt na mecz. Natomiast Charlotte u siebie zdobywa ich jeszcze mniej, bo srednio 93,85



Utah Jazz - Memphis Grizzlies

Typ: 1 ⛔ ????
Under 221,5 pkt ⛔

Róznica klas w tym meczu bedzie widoczna, Memphis wysoko przegrali ostatnie 2 mecze, no i są najsłabsi w lidze. Utah wygrali serie 3 meczy na wyjazdach i wygrali ostatni mecz u siebie z Minnesota. W tym meczu także nie powinni miec problemów, mozna zaryzykowac nawet handicap.




Sacramento Kings - Milwaukee Bucks

Typ: 1 ✅
Over 184.5 ✅

Sacramento wygrało 8 z ostatnich 10 meczy z Milwaukee i w tym meczu takze są faworytami, bo Bucks są ostatnio w fatalnej formie i przegrywają mnecz za meczem, natomiast Kings zaliczyli wczoraj cenne zwyciestwo z New Jersey i mysle ze dzisiej bez problemu wygrają ten mecz.




San Antonio Spurs - Houston Rockets

Typ: 2 (+7,6) ✅
Under 180 ✅

San Antonio wczoraj ledwo co wygrali ze słabiutkim Bostonem, i ogólnie analizując ostatnio nie grają zbyt wysmienicie, natomiast Houston takze przegrywał, ale przeszedł serię meczy z świetnymi zespołami i powinien teraz sie przełamac. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami zakonczył siewygraną Houston na wyjeździe. w ostatnich 10 meczach miedzy tymi zespołami, ani razu żadna druzyna nie osiągneła poziomu 100 pkt, a tylko 5 razy przekroczono granice 90 pkt


Inne typy:
Toronto Raptors - New Orleans Hornets - 1 ✅
Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers - 1 ⛔
Golden State Warriors - New Jersey Nets - over 205,5 ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje na nockę z 24 na 25 stycznia. Co o tym sądzicie? Znawcą wielkim NBA nie jestem ale coś tam wiem ;-)

Charlotte Bobcats - Detroit Pistons ✅
Typ: 2 - 1,31
Ostatnio Pistons rozegrali bardzo dobry mecz na własnym parkiecie pokonując różnicą 17 punktów Sacramento Kings. Dziś grają z Charlotte, które po kilku meczach straciło dobrą dyspozycje i juz w spotkaniu z Raptors przegranym 84-105 było widać, że coś jest nie tak. Stawiam w tym meczu na Tłoki :mrgreen:

Toronto Raptors - New Orleans/Oklahoma Hornets ✅
Typ: 1 - 1,24
Będzie to 4 z rzędu mecz Raptors na własnym parkiecie, wysoko pokonywali Sacramento i Charlotte i przegrali 8 punktami z Jazzmanami, dzis jednak zagrają z często nieobliczalną druzyną Hornets, ale ja stawiam na ich zwycięstwo;)

Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers ⛔
Typ: -Cleveland -10,5pkt - | 1 - 1,90
Kawalerzyści ostatnio zawiedli na własnej hali przegrywając z Magikami z Orlando, jednak już z Philadelphią powinni sobie poradzić i powetować tamtą porażkę wysokim zwycięstwem.

New York Knicks - Phoenix Suns ✅
Typ: 2 - 1,22
Słońca kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, w Madison Square Garden sądzę, będzie podobnie i Suns, odnotują kolejną wygraną na swoim koncie

ryzykowniej:

Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves ✅
Typ: 1 - 2,20
Trener Wilków Dwayne Casey został zwolniony, atmosfera w druzynie ostatnio nie jest najlepsza a Blazers w ostatnich trzech meczach na własnym parkiecie odnosili tylko zwycięstwa i moze uda im się tą passę domowych zwycięstw podtrzymać, pokonując Wilki;)

Golden State Warriors - New Jersey Nets ⛔ jednym punktem blisko było.;)
Typ: 2 - 2,70
Warriors mają kłopoty kadrowe i choć sytuacja w druzynie juz się stabilizuje to z Netsami mogą sobie jeszcze nie poradzic;)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Toronto - New Orleans ????

Toronto bez większych osłabień. Za to w Nowym Orleanie prawdopodobnie nie zagra Peja Stojakovic ktory jest liderem tego zespołu. Poza tym obie ekipy mają podobną formę, czyli LWLWLWL itd. Stawiam tutaj na Toronto, ponieważ moim zdaniem mają lepsza i młodszą ekipę. Tak naprawde Toronto mnie zawodzi bo livczyłem przed sezonem że będa grali lepiej, ale myślę , że na osłabiony Nowy Orlean taka gra jaką teraz prezentują wystarczy.

Mój Typ: 1 KURS: 1.45





Golden State - New Jersey ????

Golden State nie spisuje się ostanio najlepiej, chociaż trzeba przyznac , że mieli godnych rywali może dlatego ostatnio dużo przegrywali. Za to ekipa New Jersey widać, że zaczyna sięzgrywac i nawet im to wychodzi bo przez ostatnie czasy bardzo poprawili swoją gre a przede wszytskim już więcej wygrywają. Kursy moim zdaniem to zupełna pomyłka ???? Sądze, że dzisiaj będzie istaniał tylko 1 zespól a będzie to New Jersey.


Mój Typ: 2 KURS: 2.35
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom