>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Będe zakładał co miesiąc nowy temat, by temat o NBA nie miał aż tylu stron. Napewno będzie bardziej przejżyście :mrgreen:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Dzisiajsze spotkania co o nich sądzicie? :mrgreen:

Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves
Portland Trailblazers - Boston Celtics
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Boston Celtics (-6.5/+6.5) ⛔
Typ: 1 (Portland -6,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Brak Pierce’a w ekipie Boston Celtics jest dotkliwy, ponieważ jest to ich najlepszy strzelec w tym sezonie. Ma kontuzje i inne zespoły z łatwością wygrywają z Celtami. Portland miał kilka meczy temu serię 5 zwycięstw; ostatnio jest w kratke ale to nie znaczy, że dziś nie wygrają. Goście mają serię 6 porażek czy to u siebie, czy na wyjeździe. Teraz grają mecze wyjazdowe i boleśnie przegrywają. Blazers z bilansem 13-18 zajmują 3. pozycje w Northwest a Celtics z bilansem 10-19 są czwarci w najsłabszej dywizji Atlantic. W tym sezonie Boston wygrał z Portland u siebie różnicą 28 punktów (!) ale z Paulem Pierce’m w składzie. Bez niego będzie im ciężko i przegrają z Blazers co najmniej 7 punktami.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves ✅

Obie druzyny nie zachwycaja forma w tym sezonie, jednak lesne wilki radza sobie znacznie lepiej. Bilansy obu druzyn to odpowiednio: 9-21 i 13-15 oba na minusie. Rozniwez ostatnie mecze obu druzyn pokazuja, ze nie wymiataja... Obie w ostatnich 10 meczach wygraly 4 mecze. Minesota, ostatnie 2 swoje mecze przegrala... Czas poprawic ta niechlu=bna statytyke i cos w koncu wygrac, zwlaszcza, ze rywal nie za tegi... Na plus przepowiada jeszcze niezla forma KG, 21 pkt, 4 asysty, 12 zbiorek i prawie 2 bloki w kazdym meczu. Celnosc rzutow to 48.2% :spokodfhgfh:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Proponuje:

Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves Under 190 1.91
Portland Trail Blazers - Boston Celtics Portland Trail Blazers -6,5 1.91


oczywiście baw :jezora:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Denver Nuggets - Philadelphia 76ers (-7.5/+7.5) ⛔
Typ: 1 (Denver -7,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Allen Iverson zmierzy się z klubem, w którym grał jeszcze kilka tygodni temu i przeżywał w nim przez ostatnie sezony wspaniałe chwile. Dziś zagra przeciwko nim jak normalnemu przeciwnikowi, bez jakichkolwiek sentymentów. Mimo wszystko, myślę że nie tak wyobrażał sobie przejście do Nuggets. W ich barwach wygrał dopiero 2 mecze a 3 przegrał. Ale on jest w formie. Pokonanie u siebie 76ers to nie powinien być kłopot. W tym sezonie Denver wygrało na wyjeździe 108:101 więc dziś powino być tylko lepiej. Jednak grając z najsłabszym zespołem NBA trzeba też grac uważnie. „The Answer” i spółka o tym wiedza i wygrają dzisiejszy mecz przynajmniej 8 punktami.

Inne mecze:

Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 1 ✅
Orlando Magic - Los Angeles Clippers 1 (Handicap -6,5) ⛔
New Orleans/Oklahoma Hornets - Golden State Warriors 2 ✅
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Proponuje:

Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves Under 190 1.91
Portland Trail Blazers - Boston Celtics Portland Trail Blazers -6,5 1.91


oczywiście BAW :jezora:
A regulamin mówi

4. W tresci typu, musi znalesc sie komentarz! Typy, bez komentarza, lub ze zbednymi komentrzami typu &quot;bo tak mi sie przysnilo&quot; beda usuwane, a uzytkownik karany ostrzezeniem!
Nie wiem czy modzi są ponad regulaminem, ale to jest kpina.


Sorry mój błąd.
Wczoraj byłem cały dzień nie do życia :]
Chciałem troche tutaj to rozkręcić.
Przyznaje sie do winy i następny raz czegoś takiego nie powtórze.
Jeszcze raz sorry.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie widzę , że wiele osób lekceważy strasznie , Portland , Memphis , Boston i Philadelfię . Zupełnie nie wiem czemu . Wczoraj ( co prawda nie na tym forum ) dostałem bęcki że odważyłem się powiedzieć , że Boston może sprawić niespodziankę . Dzisiaj tutaj pisże , żebyście lepiej nie grali przeciwko 76ers , bo wbrew pozorom wcale nie jest to Igoudala i nic więcej . A wiem co mówię , bo widziałem 2 ostatnie mecze Phily , a w całym sezonie najwięcej meczów obejrzałem też 76ers . Pamiętajcie , że Denver wciąż gra w 8 zawodników ! Co prawda wrócił Camby , ale wypadł Nene . Dodatkowo ten mecz ma też inny smaczek , wszyscy wiemy jaki i całkiem możliwe , że AI się podpali i będizie grał egoistycznie . Nie wiem , dla mnie tak wysoki handi nie jest najlepszym rozwiązaniem , zwłaszcza że innych ciekawych typów nie brakuje ...

Edit Co prawda o tej porze już mało gdzie totomix jest otwarty , ale podobne typy mają internetowe buki . Chodzi o tym powyżej 10,5 zbiórki Tima Duncana . Wydaje mi się to pewniak , bo Tim w meczach wyrównanych i z wymagającymi rywalami dostaje koło 40 minut gry a w tym czasie tak dobry zawodnik zawsze pokonuje granice 20ppg/10rpg
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Jaques, zgadzam sie z toba w 100%. tez bym sie dzisiaj bal grac na denver, bo to jak zagra AI to jedno, a jak zagra phila, to drugie... Czy nie beda chcieli pokazac ze i bez niego sobie radza..?

A to moj typ na nocke:

New Orleans Hornets - Golden State Warriors ✅

Pewnym oslabieniem dla druzyny gosci bedzie absencja J. Richardson, gracza pierwszej piatki, ktory nabawil sie kontuzji prawej reki w przegranym meczu przeciwko Sacgramento. Czy jest to az takie duze oslabienie? Moim zdaniem srednie.. Z tego oto wzgledu, ze juz wczsniej gracze Golden State mieli czas nauczyc sie grac bez tego gracza... nie gral on bowiem 8 meczy w grudniu z powodu eczesniejszej kontuzji... Na liscie kontuzji widnieje jeszcze M. Ellis, ktory nie gra juz od 3 meczy, ale jest szansa ze juz w tym meczu sie pojawi! ostatnie mecze w wykonaniu GS (5-5) nie wygadaja kolorowo, ale spowodowane to bylo licznymi kontuzjami jakie tapily Warriors w grudniu (J. Richardson(8meczy), M. Ellis(3mecze), Baron Davis(4mecze))... W duzynie Hornets natomiast ciagle szpital... Nie graja nadal: Peja Stojakovic(2. punktujacy), David West (3 punktujacy 2. zbierajacy), Bobby Jackson (kluczowy rezerwowy), Chris Paul(1 punktuacy, 1. asystujacy i kregoslup druzyny)... Osatnie 10 meczy New Orleans to tylko 2 wygrane w 10 meczach... W tym sezonie te druzyny graly juz 3 razy przeciwko sobie, w tym Hornets wygrali tylko raz, u siebie i ze zdowymi: Paul, Stojakovic, West... CZy dadza rade przeciwko GS dzisiaj? Nie sadze...
 
psch 0

psch

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs. San Antonio Spurs
Moim zdaniem Cavs- chociaż jak popatrzeć na te statsy to wygląda dla nich nie za różowo. Spurs wygrali dwa spotkania z rzędu u siebie z Utah i Hawks. Kwestia wyniku w tym spotkaniu rozchodzi się o wsparcie dla LBJ, ale że mecz grają w Quicken Loans Arena to jakoś o to wsparcie jestem spokojny. Cavs w grudniu zanotowali 6-1 u siebie. bilans dobry, ale tyle, że były to mecze właściwie tylko ze wschodem, a jak gra wschód to wiadomo, z zachodu mieli tylko słabe Sonics, a do tego dochodzi ta jedna porażka z Pistons, ale instynkt mówi że dzisiaj zachód polegnie. Jeżeli chodzi o Spurs- świetny road w ich wykonaniu 11-3 przegrane w listoapdzie z GSW i Jazz a w grudniu z LAL. Na wyjazdach grali tylko 3 razy ze wschodem ale bilans to 3-0. W Spurs kontuzjowany jest Francisco Elson- gracz spędzający na boisku średnio 18min, legitmował się (do momentu kontuzji) 5 zbiórkami na mecz i taką sama ilością punktów- żeby to była jakaś straszna strata to nie ma co liczyć. Statystycznie niby Spurs wypadają lepiej, ale to bd noc Cavs i LBJ.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Chicago Bulls - Phoenix Suns
Typ: Under 214,5 pts
Kurs : 1.80

To jest moim zdaniem brylancik dzisiejszego dnia . Oto

garść statystyk :

mecze h2h w Chicago :
Chic. Bulls - Phoenix Suns 92:92
Chic. Bulls - Phoenix Suns 74:94
Chic. Bulls - Phoenix Suns 87:82
Chic. Bulls - Phoenix Suns 90:87
mecze h2h w Phoenix :
Phoenix Suns - Chic. Bulls 118:101
Phoenix Suns - Chic. Bulls 100:82
Phoenix Suns - Chic. Bulls 95:82
Phoenix Suns - Chic. Bulls 105:105

W tych meczach over 214,5 wystąpił zaledwie w 1

spotkaniu , z tymże w Chicago obydwa zespoły nie zbliżyły

się do tego poziomu .
W ostatnich 5 meczach Bulls u siebie , linię tą przekroczyli

tylko raz z Millwaukie . W ógole w 5 ostatnich spotkania ani

razu . Phoenix na wyjeździe w ostatnich 5 meczach również

tej lini nie przekroczyli . Ostatni raz w ogóle przekroczyli ją

u siebie w spotkaniu z Washington Wizards .
Oczywiście statystyki to nie wszystko . Ja byłem skłonny

zagrać ten under bez patrzenia w statsy . Dlatego , że Byki

są drużyną typowo underową , po przyjściu Bena Wallace

tylko utwierdzają ten styl .Phoenix z kolei ma fantastyczną

średnią zdobywanych punktów , ale nabijają ją głównie w meczach u siebie i ze słabeuszami . Paradoksalnie overy w meczach Suns zdarzają się bardzo rzadko , bo albo wysoko wygrywają róźnicą 20 punktów , albo toczą wyrównane pojedynki w okolicach 100 ppg . Żeby w tym meczu padl over to Suns musieliby narzucić swój styl gry + dodatkowo Bulls musieliby grać słabo w obronie , a mając w składzie Big Bena , Nocioniego , Denga + zmienników typowo zadaniowych za bardzo w to niewierzę . Reasumując jedyna szansa na over to overtime , co niestety jest całkiem możliwe . Jednak dogrywki padają w niespełna 5 % meczów NBA i statystyki też dają podobną szanse na over .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Cleveland - San Antonio (-4) ⛔

Typ: 2
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


Dwa kluby, które dzieli przepaść. Drugi team sezonu zasadniczego, który długi czas &quot;liderował&quot; podejmuje 14 zespół w tabeli ogolnej. W zespole gości, zobaczymy gwiazdorów, którzy wydają sie rozkrecac z meczu na mecz, jak gdyby szykowali sie na play offy: Tonyego Parkera i Tima Duncana. Drużyna ostróg zagra praktycznie w najmocniejszym składzie bez Jackiego Butlera i Francisco Elsona. Wśród kawalerzystów brylować zapewne bedzie Le Bron James. W tym zespole nie ma kontuzji. Handicap czteropunktowy to nie duża zaliczka. W ostatnich 10 meczach SAS wygrywało aż 8 razy - z najmniejszą wygrana piecioma punktami. Cleveland wydaje sie zaczynac nawiązywac rywalizacje z czołówką, ale mysle ze dzis dostaną lekcję pokory i przegrają 8-12 punktami.


Orlando Magic (-4.5) - Los Angeles Clippers ✅ :jupi:

Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: Expekt


Kolejny pojedynek dzisiejszej nocy, w którym spotykają sie 2 całkowicie odmienne zespoły. Orlando - walczy o górną częśc tabeli - aktualnie wysoka 8 pozycja, a Clippers - 20 miejsce. Atutem Magic bedzie na pewno własna hala i widownia. Po udanym początku sezonu w ostatnich 10 meczach zanotowali zaledwie 3 wygrane. I mysle ze to bedzie bodziec mobilizujący dla nich. A kiedy jak nie dzis? U siebie wymiatają z najlepszymi. Mają bilans &quot;domowy&quot; 11-6! Myslalem troche nad tym typem, ale jak zobaczyłem bilans LAC na wyjazdach to od razu zabrałem sie za pisanie tej analizy ???? 2-12 = oni sobie kompletnie nie radzą i pod tym względem są na ostatnim miejscu w lidze. Dzisiaj nie moze byc niespodzianki. Ostatnia wygrana Magików z Heat i minimalna jednopunktowa porazka ze stołecznymi czarodziejami na pewno podziałają mobilizująco. Orlando wraca do czołówki i ja nie zawahałbym sie postawić tutaj na nich z handicapem -10 ???? A dodatkowym ciekawym faktem jest to, ze nie maja ani jednej kontuzji! Zato wsrod gosci nie zobaczymy Sama Cassella, który jakby nie było stanowi tron rozegrania tego teamu i jest trzecim punktującym w zespole ze średnią 13.3 punktów na mecz.


New Orleans Hornets - Golden State Warriors (-5)
✅ :jupi:

Typ: 2
Kurs: 1.9
Buk: Expekt


GSW to 10 zespoł w tabeli ogolnej NBA, który jest wg mnie zbytnio lekceważony. Niedawne wygrane z Orlando czy Houston pokazują, że ten zespol moze nawiązac walkę z każdym. Zespol z Oklahomy ma szpital w klubie. Szczególnie z meczu na mecz daje sie we znaki brak Peji Stojakovica. Serb ma wrocic do gry pod koniec lutego. Zespol ma 4 graczy kontuzjowanych w składzie, tylko 2 wygrane w ostatnich 10 meczach i jeden z najgorszych bilansow ligi u siebie. Mysle ze są skazani na porażke, tym bardziej ze Golden State wydaje sie łapac swoj rytm i ma 3 zwyciestwa w ostatnich 5 meczach, w tym ze swietnie grającymi Magic. W szeregach gospodarzy niestety nie zobaczymy Richardsona, ale zawodnicy są przyzwyczajeni i zgrani z rezerwowym, bo Jason mial w grudniu takze kontuzje i pauzował znacznie dłużej.

???? ???? ????
 
W 0

wafel89

Użytkownik
Panowie widzę , że wiele osób lekceważy strasznie , Portland , Memphis , Boston i Philadelfię . Zupełnie nie wiem czemu . Wczoraj ( co prawda nie na tym forum ) dostałem bęcki że odważyłem się powiedzieć , że Boston może sprawić niespodziankę . Dzisiaj tutaj pisże , żebyście lepiej nie grali przeciwko 76ers , bo wbrew pozorom wcale nie jest to Igoudala i nic więcej . A wiem co mówię , bo widziałem 2 ostatnie mecze Phily , a w całym sezonie najwięcej meczów obejrzałem też 76ers . Pamiętajcie , że Denver wciąż gra w 8 zawodników ! Co prawda wrócił Camby , ale wypadł Nene . Dodatkowo ten mecz ma też inny smaczek , wszyscy wiemy jaki i całkiem możliwe , że AI się podpali i będizie grał egoistycznie . Nie wiem , dla mnie tak wysoki handi nie jest najlepszym rozwiązaniem , zwłaszcza że innych ciekawych typów nie brakuje ...

Edit Co prawda o tej porze już mało gdzie totomix jest otwarty , ale podobne typy mają internetowe buki . Chodzi o tym powyżej 10,5 zbiórki Tima Duncana . Wydaje mi się to pewniak , bo Tim w meczach wyrównanych i z wymagającymi rywalami dostaje koło 40 minut gry a w tym czasie tak dobry zawodnik zawsze pokonuje granice 20ppg/10rpg
No i widze że Jaques miałes 100% racji jezeli chodzi o 76ers - dzięki temu ze przeczytałem twój tekst to nie postawiłem na nich tylko na Orlando no i pieknie weszło a Denver przewaliło mecz tak jak przewidziałes, pewnie Iverson grał za bardzo egoistycznie i tak im to wyszło bokiem.Sporo ludzi poległo na tym typie bo na innych forach tez wszyscy na nich stawiali...Obys czesciej nas tak przestrzegał a bedzie dobrze!!! ????
pozdro
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
pewnie Iverson grał za bardzo egoistycznie
tAk bardzo egoistycznie to nie zagral, tylko srednio jak na jego mozliwosci: 30 pkt i 9 asst no i mniej wazne 5 zbiorek... to spoko, ale skutecznosc rzutow 42%, czyli srednio... no i mial 7 strat... Poza tym marnie zagral E.Boykins, ltorzy rzucil 15pkt ze skutecznoscia 36%... :/ nie mowiac o reszcie druzyny, ktora lacznie miala 22 straty....
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
WASHINGTON-MILWAUKEE SP 226 Typ::UNDER

No dzisiaj z rana zajrzałem do totomixa licząc na jakiś fajny zakładzik na zbiórki :) Nie znalazłem nic takiego , ale od razu moją uwagę przykuły 2 zdarzenia , przede wszystkim under w meczu Wizards - Bucks oraz zwycięstwo San Antonio Spurs .( ten drugi typ jeszcze dokładnie przeanalizuje ) .

5 ostatnich meczów Wizards , raz przekroczyli by granicę 226
5 ostatnich meczów Wizards u siebie , ani razu
5 ostatnich meczów Bucks ani razu
5 ostatnich meczów Bucks na wyjeździe raz na 5 meczów padł by over .

i teraz mecze h2h :
W ostatnich 3 latach w meczach h2h w Washigtonie raz zespoły przekroczyli by tą granicę , na 7 meczów . W tym sezonie obydwa zespoły spotkały się już dwa razy i raz w Waszyngtonie przekroczyli tą granicę 1 punktem , a raz zabrakło 6 punktów .

To jak zawsze ą tylko statystyki , ale jeśli weźmiemy pod uwagę że w Wizards sporo jest kontuzji , bo niepewny jest występ Arenasa , Haywooda a nie zagrają napewno Ruffin , Songaila i E.Thomas to zauważymy , że bez Wizards praktycznie bez graczy podkoszowych , więc mało będzie łatwych punktów z pomalowanego . Deski powinni zdominować Bucks ( moim zdaniem mają olbrzymią szanse na zwycięstwo ) i gospodarzom ciężko będzie zdobywać dużo punktow . Jeśli nie zagra Arenas to under jest praktycznie pewny ...

Napewno jednak jeśli GA zagra to nie jest to taki pewniak jak wczoraj under w meczu Bulls-Suns .
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Przegrana Denver i wszystko idzie na Iversona :?: Ludzie więcej powagi. W Sixers takie statystyki to była norma, zresztą w Nuggets jest to samo, ale gdy gra przeciwko swojej byłej drużynie to od razu że egoistycznie :/
miha13, przecież napisał że reszta drużyny nie najlepiej się spisała. Wystarczyło spojrzeć na statystyki.
Tak chciałem napisać ;) Teraz już luzik ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Washington Wizards - Milwaukee Bucks ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,50
BUK: BAH
Analiza:
Od kiedy obstawiam tu NBA, „Kozły z Milwaukee” ani razu mnie nie zawiodły. Od początku rundy zasadniczej, kiedy nie najlepiej grali, (mieli nawet bilans 5-12) jest coraz lepiej i odnoszą fantastyczne zwycięstwa. Mam tu na myśli wygranie meczów z: właśnie Wizards (kilka dni temu), Spurt, Miami. Obawiałbym się tego meczu, gdyby grał Gilbert Arenas ale nie zagra on i kilku innych czołowych graczy więc ich szansa na wygraną poważnie zmalała. Zagrają u siebie ale Bucks grają bardzo dobrze na wyjeździe, bilans 7-11 to jeden z lepszych. Nadrobili to szczególnie w ostatnich meczach wygrywając kilka meczy na wyjeździe. Oba teamy zdobywają ponad 100pkt na mecz ale brak Arensa to poważne osłabienie, o overze nie ma mowy, a powinno wygrać Milwaukee Bucks.


Spotkanie: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,50
BUK: BAH
Analiza:
Grizzles, najsłabszy zespół NBA w tym sezonie, radzi sobie słabiutko. Bilans u siebie 5-9 to bardzo słabo. GSW na wyjazdach nie czaruje 4-11 to nie najgorzej, tym bardziej, że właśnie ostatnio dużo wygrywali na wyjazdach i są w formie. Goście zdobytymi punktami w tym sezonie znacznie przewyższają słabych Grizzlies, którzy przegrywają ostatnio często na swoim parkiecie. W tym sezonie ona zespoły jeszcze nie grały. W poprzednim wygrywało Memphis ale ten sezon to całkiem inny zespół i myślę, że koszykarze Warriors dziś wygrają i nie będzie to niespodzianka.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Utah Jazz - Philadelphia 76ers + 11.5 ✅

To pierwszy mecz ktory zostanie rozegrany miedzy tymi dwoma druzynami. W tym sezonie obie druzyny spisuja sie na odwrot to znaczy Utah calkiem spoko 22-9 to jest drugi bilans w calej NBA, gorszy tylko od Phoenix, Sixers z kolei 8-22, gorszy ma tylko Memphis. Z pewnoscia druzyna gospodarzy bedzie chciala i pewnie wygra u siebie ze srednio spisujaca sie phila w ostatnich meczach.. Zreszta Jazzmani w rozegranych u siebie 15 meczach rzegrali jedynie 2 razy. Ale czy roznica 12 pkt rozjada phile? Nie sadze! Po pierwsze dla tego, ze phila powoli sie zbiera do kupy. W osttnich 10 meczach wygrali &quot;az&quot; 4 mecze, w tym ostatni mecz z Denver na wyjezdzie... Kyle Korver spisal sie calkiem niezle i zapunktowal 26 razy a w ostatnich 3 3mczach rzucal ze skutecznoscia 55.6% za 3pkt. Niezle tez zagrali byli gracze Nuggets: Miller 17 pkt i 10 asyst, Smith 12 pkt. I jak niektorzy zarzucaja w 76 nie gra sam A.Iguodala, lecz cala druzyna... Podsumowujac: Czy 76 maja szanse na wygranie tego meczu? Marne, ale czy przegraja az 12 pkt? watpie...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Miha też zastanawiałem się nad tym typem . Wydaje się być on ciekawą ofertą . Utah grają bardzo dobrze , ale zdarzają się im wpadki . 76ers z kolei mają świetnego lidera Andre Millera , który stwarza grę partnerom i jeśli ci ostatni nie będą mieli tragicznej skuteczności to handi powinni pokryć na luzach . Ja oprócz underka puszczam jeszcze SAS , ale nie mam czasu na dogłębną analizę . Jedynie to co napisałem rano : &quot; W SAS nie ma żadnych ważnych osłabień , czego nie można powiedzieć o ich rywalach z Minnesoty , która poraz kolejny zagra bez Eddie Griffina ( choć jest questionable ja sądzę że nie zagra ) . Na pierwszy rzut oka nie jest to może wielkie osłabienie , ale jak przyjrzymy się poprzednim meczom między obydwoma ekipami to zobaczymy jak wielki wpływ ma walkana tablicach . Sam Kevin Garnett to za mało by rywalizować z Timem Duncanem i spółką , a powiedzmy sobie szczerze że Blount , Madsen i Smith nawet przy Oberto i Horry&#39;m w obronie są daleko w tyle .Pozatym nie zagra Marko Jarić , też gracz napewno nie kluczowy , ale dający dobre zmiany dla Mike&#39;a Jamesa i Troy&#39;a Hudsona . 2 porażki Spurs z rzędu też mi nie pasują , tymbardziej że Timberwolves ostatnio wygrali swój mecz na wyjeździe a z kolei u nich 2 równe , dobre i zwycięskie mecze zdarzają się rzadko . &quot;
Ja teraz będę pisał analizki ( jeśli w ogóle ) to wieczorkiem , najpierw będę umieszczał je w typy dnia , bo niesetty ktoś mi podpieprzył dzisiaj typek .

Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom