>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według prasy z Toronto do zespołu wróci dziś Chris Bosh , natomiast nie wystąpią Garbajosa i T.J. Ford i jak tu wierzyć coversowi ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Covers nie zawsze jest wiarygodny
Masz 100 % racji ;-) Chyba , źle zrozumiałes mojego posta . Dla mnie najpewniejszy jest głos trenera Mitchella , który zapowiedział że Bosh dziś wróci ( ale nie oszukujy się , nie na 40 minut ) ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Washington Wizards (-5) - Milwaukee Bucks


Typ: 1
Kurs: 1.9
Buk: Expekt


Spotykają sie 2 ostatnio mocne zespoły. Gospodarze są faworytami. W tabeli mają tyle samo punktow, tyle ze kozły maja 1 mecz rozegrany więcej. Są w srodku tabeli, odpowiednio na 13 i 14 miejscu. Gospodarze mają bilans 17-13 a goście 16-15. Obe teamy są w czołówce tabeli z ostatnich 10 meczy. Bilans 8-2 czarodzieji ze stolicy i 7-3 Millwaukee są imponujace. Ale jednak za gospodarzami przemawia wlasna widownia i hala. Do tego jednak w tych tabelach są minimalnie wyżej. WW to chyba najlepszy zespół na własnej hali. bilans: 11-3!!! Czy to nie wywiera wrazenia?! W ostatnim meczu przed pięcioma dniami WW ulegli sromotnej porażce i mysle ze dzis czas na rewanz w swietnym stylu.
Kontuzja Gilberta Arenasa? Nie wiadomo, raczej zagra. Jesli nie zagra to nie stawiałbym tego typu no ale ryzykuje. Mysle ze zagra i przekroczy dzisiaj 40 punktow :jezora:

Toronto Raptors - Phoenix Suns (-7)

Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt


Spotykają się dwa całkowicie odmienne zespołu. Słonca - wraz z Mavs i Spurs najlepszy zespol NBA tego sezonu, oraz otwierajacy stawke trzeciej dziesiątki tabeli ogolnej Raptorsi. Oba zespoły mają dodatnie bilansy w ostatnich 10 spotkaniach. PS mają bilans 8-2, TR 6-4. Należy dodac ze Phoenix radzą sobie znakomicie na wyjazdach. Na 15 rozegranych do tej pory meczy, aż 10 razy schodzili do szatni jako zwycięzcy. Toronto nie radzi sobie u siebie - zaledwie 8 na 12 meczy wygranych - to piąty od konca wynik w NBA. Wsrod raptorów nie zagrają: Chris Bosh, T.J. Ford i Pape Sow. Szeregi gości w 100% wypełnione zdrowymi graczami. Mysle ze dzis będzie pogrom kilkunastoma punktami, a Nash, Marion i spółka kolejny raz będą cieszyc się ze zwyciestwa.

Utah Jazz - Philadelphia 76ers (+11.5)

Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt


Dziwi mnie taki kurs na 76ers. Handicap +11.5 to przeciez ogromny plus. Phila musiałaby dostac jakies mega baty. Utah po wspaniałym okresie gry, zaczyna wymiękac. Brak lidera z prawdziwego zdarzenia daje się we znaki. Bilans ostatnich 10 spotkan to 6-4. Goscie maja odwrotny bilans. Ale ostatnie mecze (paradoksalnie po odejsciu największej gwiazdy - Allana Iversona) grają wyśmienicie. Pokazują niezła koszykówke, jakby chcieli pokazac popularnemu &quot;Answerowi&quot;, ze bez niego, zywej legendy klubu tez dadza sobie rade. Po wspaniałym meczu z Denver, nowym klubem AI zaszłej nocy, gracze z Philadelphi są mocno podbudowani i zmotywowani. Teraz trzeba się z nimi naprawdę liczyc, a myślę ze taki handicap to bład bukmacherów. Licze ze buki na tym typie dzis duuuzo stracją ;) gram tez na samą Phile na jednym konkursie ;p

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
dzisiaj jakos mi sie fajnie analizy pisze ;) juz 6 - ostatnia dzisiaj ;)

Miami Heat - Los Angeles Clippers

Typ: powyzej 181 punktow
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt


Och dzisiaj nie umiem skonczyc z typami ???? Nasunał mi sie jeszcze jeden. Overek w meczu Miami-LAC. Spotykają się dwa nisko postawione kluby (choc mysle ze moje ulubione Miami i tak jeszcze bedzie super w tym sezonie jak tylko Wade &amp; Shaq wrócą do pełni formy). Dzis prawdopodobnie zagra !DWAYNE WADE! Jeden z najlepszych punktujących w lidze, który niedawno jeszcze przed kontuzją nadgarstka dwukrotnie rzucił po 40 oczek dziś znow wraca do gry i jest napalony na kolejne party ???? ???? W LAC nie zagra Sam Cassell. Srednia punktow na mecz Miami (wiele meczy bez najlepszej dwójki graczy) to aż 192 punkty na mecz! Taka sama srednią mają goscie z miasta aniołów ;) 192.5 - srednia ostatnich 10 meczy Heat; 191.5 - srednia ostatnich 10 meczy Clippers.
Dziwi mnie tak niska belka, bo 181 punktow rzadko sie zdarza w typach na under/over. Moze buki wiedza o czyms o czym nie wiem ja?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Chyba , źle zrozumiałes mojego posta .
Zrozumiałem go całkowicie :spokodfhgfh: Mówiąc o coversie chciałem podkreślić, że nie można mu wierzyć. Zamykamy temat ???? Bosh, o ile zagra, to i tak niewiele da drużynie, bo sił starczy mu na połowę max... :jezora:

Dziwi mnie tak niska belka, bo 181 punktow rzadko sie zdarza w typach na under/over. Moze buki wiedza o czyms o czym nie wiem ja?
Występ Wade&#39;a jest mało prawdopodobny, dodatkowo kłopoty zdrowotne wykluczają z udziału w spotkaniu... trenera Miami - Pata Riley :p Jeśli asystent nie da sobie rady z zagrywkami itd to mogą nie rzucić nawet tylu punktów. Tym bardziej bez Wade&#39;a...
 
G 0

gizyk

Użytkownik
Witam
Dzisiejszy mecz Detroit Pistons - New Orleans ?
Szczegolnie interesujaca jest SP 177,5
kurs : 1,91
6 ostatnich meczy New Orleans - srednio 87,3 pkt
6 ostatnich meczy Detroit Pistons - srednio 99,5 pkt
Co o tym sadzicie?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też zastanawiam się nad overem w tym meczu . Muszę jednak jeszcze przeanalizować dokładnie ten typek , bo średnia to jedno a brak 5 podstawowych zawodników w obu zespołach to drugie ...
 
G 0

gizyk

Użytkownik
*Jaques* z tego co sie orientuje to tych 5 podstawowych zawodnikow nie gralo w poprzednich meczach...heh meczy mnie zeby jednak obstawic over ;-)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Gizyk w NOH nie grali i nie zagrają dzisiaj Chris Paul , Bobby Jackson , Peja Stojakovic i David West a w Pistons Chauncey Billups czyli piątka ;-) Ja jednak odpuszczam over , bo co prawda ma duże szanse na wejście i ostatnio obydwa zespoły tą granicę przekraczyły w 80 % meczów , to jednak Detroit to Detroit i nie wiadomo czy nie skupią się bardziej na obronie , a wtedy nikłe szanse NOH na zdobycie powyżej 80 pkt w tym składzie . Ponadto ostatnie mecze h2h też były bardzo underowe , z tym że nie wiadomo jak je brać pod uwagę , bo przecież wtedy NOH i Detroit Pistons grali w najmocniejszych składach , a teraz w podstawowym składzie choćby gości gra Flipp Murray , który zbyt dobrym obrońcą nie jest . Ja bardziej jeśli o o/u zastanawiam się nad overem w Sacramento
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Spotkanie: Kings - Lakers (+6)
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betgun
Analiza: Spotyka się 19 z 7 drużyną NBA. Sacramento potrafi bardzo dobrze zagrać z Lakersami, o czym świadczy 7 wygranych z ostatich 10 rozegranych meczy. Lakersi po ostatnim remisie z Bobcats i w koncu przegranej nie wypadli najlepiej. TEraz o punkty bedzie jeszcze trudniej bo w Sacramento dosyc ciezko sie gra przyjezdnym. Ostatni raz Jeziorowcy wygrali w Sacramento 26 listopada 2004roku. Kings przegrali w tym sezonie ostatni raz u siebie z Wizards 21 grudnia 119-126. Pozniej zanotowali 3/3 wygrane w domu, 1 przegrana na wyjezdzie z Clippersami i wygrana z Denver. Lakers z Kobym wygrali przed nowym rokiem z Phila u siebie i jest to ich pierwszy mecz w nowym roku wiec nie wiadomo czy wskocza w ten nowy rok z odpowidnimi siłami po troszke dluzszej przerwie, w przeciwienstwie do Kings, ktorzy grali ostatni mecz 2 stycznia z Knicks. Obie ekipy rzucaja w okolicach 100 punktow na mecz i tyle sie spodziewam w tym pojedynku. Z kontuzjami gorzej wyglada ekipa L.A. Nie zagra K. Brown,A. McKie,C. Mihm,L. Odom. Gospodarze zagraja w najsilniejszym składzie z martinem i Artestem na czele. Szykuje sie tej nocy goracy pojedynek, z ktorego mam nadzieje zwyciesko wyjda gospodarze.
 
W 2

wislak

Forum VIP
jak dla mnie to pewny over w NOH-DP

i jeszcze taka nowinka ????

Center Miami Heat Shaquille O&#39;Neal powróci po wyleczeniu kontuzji lewego kolana na parkiet w połowie stycznia.

W piątek 34-letni O&#39;Neal wyruszy z kolegami na tournee po zachodnich stanach USA.

&quot;Żar&quot; z Miami pozbawiony czołowego zawodnika (zagrał jednie w czterech meczach) plasuje się na trzecim miejscu w Southeast, mając 13 zwycięstw i 17 porażek.

Do momentu odniesienia kontuzji, O&#39;Neal uzyskiwał średnio w meczu 14 pkt.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL


YEAH! moj ziom ;) Miami teraz bedZie mocne! I nadrobi straty z początku sezonu.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sacramento Kings - Los Angeles Lakers ✅ :jupi:

Typ: powyzej 207 punktow ✅ :jupi:
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt


Zdecydowane srednie powyzej 200. Lakersi sie ostatnio opuscili w grze. Przycichło znow o Kobe&#39;m. On gra tak ze najpeirw wali po 40 punktow, potem ma slabsze mecze i nagle znow wyskakuje jakims super dorobkiem. Teraz wypoczety po kilku dniach przerwy znow narzuca chyba duzo Smile Wierze w niego Wink W ostatnich 10 meczach LAL tylko 3 razy nie wszedlby ten wysoki over. U Sacramento 4 razy. To bardzo dobre overowe staty, biorąc pod uwagę licznik 207! W LAL troche kontuzji (aż 4 graczy):

Los Angeles Lakers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/30/2006 Aaron McKie SG Back IL I-L. Out until at least early January
11/17/2006 Chris Mihm C Ankle IL I-L. Out for the season
12/13/06 Lamar Odom SF Knee IL IR. Out until at least mid-January
01/02/07 Kwame Brown C Ankle Out Out indefinitely

To moze byc kluczowe. Krolowie beda sie starac wygrac ten mecz, bo zawodnicy z miasta aniolow mają przerzedzoną kadre. Nie zobaczymy dwoch centrów, w czym widze szanse dla gospodarzy. Wydaje mi sie ze wygraja ten mecz, ale Kobe i spolka na pewno beda walczyc mimo brakow i bedzie nawet over 220. Ale jak bedzie to sie okaze....

???? ???? ???? :jupi:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No tak i moje spostrzeżenia się sprawdziły , JO powyżej 11 zbiórek , Sacto over . Szkoda tylko , że zasnąłem i zapomniałem zatwierdzić typów w xpekcie i okienko mam otwarte do tej pory ???? Dziś jest sporo meczy , sporo ciekawych meczy .W sumie 10 spotkań :

TORONTO-ATLANTA
WASHIN.-LA.CLIP.
HOUSTON-UTAH
L.A.LAK.-DENVER
MEMPHIS-BOSTON
MILWAUK.-CLEVEL.
MINNES.-PHILAD.
N.JERS.-CHICAGO
ORLANDO-CHARLOT.
PHOENIX-MIAMI
S.NTON.-DALLAS
SEATTLE-N.YORK
 
G 0

gizyk

Użytkownik
*Jaques niestety miales racje co do meczu NOH - DP :zy3ou:
NOH po prostu dali d... bo rzadko zdarza sie zeby druzyna NBA rzucila ponizej 70 pkt..nom ale trudno..
..dzisiaj jest sporo meczy wiec bede sie musial dobrze rozejrzec i powalczyc :mrgreen:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No i proszę Totomix przygotwał naprawdę ciekawą ofertę . Na pierwszy rzut oka najbardziej dla mnie ciekawe zaklady to :

Mike Miller powyżej 18.5 pkt ✅ oraz Kevin Garnett powyżej 22.5 ✅ . Obydwaj zawodnicy notują ostatnio bardzo dobre statsy , co jest spowodowane odpowiednio powrotem Gasola i wprowadzeniem nowej-starej piłki , która o wiele bardziej pasuje KG ;-) Zakłady po 1.90 i1.80 wydaje się być rozsądną propozycją ...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Washington Wizards - Los Angeles Clippers (-6.5/+6.5) ✅
Typ: 1 (Wizards -6,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
„Czarodzieje” ze stolicy USA ostatnio bardzo mi się podobają. Mimo, że nie przepadam za tym zespołem to muszę przyznać, że grają bardzo dobrze. Są jednym z teamów NBA, który zdobywa
Bardzo dużo punktów na mecz. Reguła to chyba ponad 110 punktów. Wczorajszej nocy co prawda szczęśliwie, ale wygrali z Bucks trzema punktami dzięki rzutowi G. Arenasa za 3pkt na 2 sekundy przed końcem. Prezentują się świetnie i grają o klasę lepiej od L.A Clippers. Co prawda goście wygrali wczoraj z Miami ale z Miami bez Wade’ya i Shaqa, co nie było żadną niespodzianką. Myślę, że handicap na 6,5 punktu to żaden problem dla gospodarzy i wygrają ten mecz a Arenas zdobędzie minimum 35pkt.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No i proszę moje typy już mają gorsze kursy , odpowiednio 1.70 i 1.50 ...
Z tego wynika , że w toto lepiej grać z rana ...
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Seattle SuperSonics - New York Knicks ⛔ :przeklina:

Seattle (13-21) ostanio nie za bardzo cos gra... W ostatnich 13 meczach wygrali jedynie 3 razy... Wszytkie jednak porazki, z wyjatkiem jednej to porazki na wyjazdach. U siebie spisuja sie spoko! 3 wygrane z rzedu i 7 z 8 ostatnich meczy. Do gry wrocil Ray Allen, ktory w ostanim meczu, przeciwko Huston (najlepsza defenswa NBA w tym sezonie) nawrzucal 32 pkt z 50% skutecznoscia!! (2 pkt zabraklo do wyrownania swojego rekordu w tym sezonie). mecz niesty przegrali... Wiadomo, ze jedna osoba nie wygra meczu, a w druzynie Seattle nie zagrali 2 gracze 1 piatki: R. Lewis(2punktujacy i 2 zbierajacy), ktory nie zagra jeszcze zreszta przez ok 1,5 miesiaca i L. Ridnour (3 punktujacy i 1 asystujacy). Na dzisiaj spodziewany jest powtor Ridnoura i jesli sie tak stanie, to jest to kolejny mocny argument przemawiajacy na gospodarzami... New York (14-21) ostatnie 10 meczy to 5-5, a ostatnie 4 to 3 porazki i jedna wygrana. Na wyjazdach nie spisuja sie imponujaco 6-11. I zagraja bez: Nate Robinsona, Steve Francisa. Quentin Richardson ktory nie gra od 10 meczy jest pod znakiem zapytania. Bycmoze wroci dzisiaj...

Inne ciekawe? oferty:

Phoenix Suns - Miami Heat ✅
Phoenix Suns - Miami Heat +18
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom