>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wszystko szło nieźle z tym underem w meczu Raptors-Wizards aż.... nadeszła 4 kwarta w której zawodnicy obu drużyn rzucili aż 73 punkty!! Końcowy wynik 116-111 no nie... znowu miałem pecha... Jacques miałeś racje co do tego meczu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
U porazka totalna wczoraj . Ale jak miał paść under skoro rezerwowy Suns J.Jones miał 4/6 za 3 i rzucił ponad 20 pkt . Barbosa to samo . Zresztą linia w sumie nie znacznie przekroczona . Za łatwo po prostu Suns prowadzili . Aż takiej przewagi się nie spodziewałem . Niestety under Toronto Tobie też nie wszedł , ale dzisiaj sobie odbijemy ;-)

Jako że ostatnio skuteczność mam fatalną , zawsze coś nie wchodzi będę grął single . I narazie na singla wchodzi spotkanie CHICAGO-HOUSTON poniżej 185 pkt. Co tu dużo mówić , spotkanie dwóch bardzo underowych zespołów . Houston na wyjazdach w ostatnich 5 meczach pozwala rywalom na zdobycie 81,4 pkt . Chicago ostatnio co prawda dużo punktów zdobywa , ale jest to powodem 2 faktów albo grają ze słabymi rywalami albo łatwo odskakują rywalą . Dziś myślę mecz będzie zacięty i wynik podobny jak ten Dallas-SAS . Choć jeszcze potem potwierdze ten typ , bo nie analizowałem go dokładnie .
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Wydaje się, że nie ma dziś nic pewnego:

New Orleans - L.A.Clippers ✅

Stojaković nadal nie gra więc Clippers powinni wygrać, choć ostatnio nie grają rewelacyjnie.

Chicago Bulls - Houston ⛔

Bez Jajo Minga Rockets sobie radzą dobrze. Bulls ostatnio ładnie wygrali z Pistons i w dodatku mają świetnego Bena Wallaca. Powinni wygrać.

Denver - Milwaukee ✅

Milwaukee gra ostatnio o niebo lepeij od Nuggets ale wydaje się, że ekipa Allena w tym meczu się przełamie. Szkoda mi ich, że przegrywają.

Co myślicie o tych typach, co najlepiej postawić? ???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
wszustkie raczej pewne ;) dla mnie Denver nawet z handim to jest najpewniejsze :jezora: mistrze ;) Marcus Camby wraca ;) ja napisze dzisiaj analizki moze za jakis czas ale to dla mnie najpewniejsze ???? ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak najbardziej Denver win . Ja gram to zamiast undera . Bucks bez Villeneuvy i Redda , Denver już z Cambym . Handi też ciekawe ...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
No to mamy nareszcie zwycięstwo Denver :mrgreen: Ale Bucks tez lubię.
Zwycięstwo jest bardziej potrzebne Nuggets.



Spotkanie: Chicago Bulls – Houston Rockets (-5,5/+5,5) ⛔
Typ: 1 (Bulls -5,5)
Kurs: 1,84
BUK: Betfair
Analiza:
Drużyna z Houston bez kontuzjowanego Minga radziła sobie całkiem dobrze. Seria 4 wygranych z: Hawks, Grizzles, Supersonics i Jazz została przegrana porazką z Minnesotą Timberwolves. Ta seria zwycięstw była u siebie a na wyjeździe przegrali. Dziś będzie podobnie, poleca do Chicago i przegrają z dobrze dysponowanymi Bulls różnicą co najmniej 6 punktów. Bulls po dwóch porażkach z Nets i Suns odgryźli się u siebie z Pistons wygrywając 106:89. Przejście Bena Wallach do Chicago wzmocni defensywę „Byków” i teraz będą o wiele groźniejsi. Bulls nie zwykli przegrywać przed własną publicznością. Ich bilans u siebie to 15-3 czym ustępują tylko Mavs. Ekipa znad Zatoki Meksykańskiej też gra dobrze na wyjeździe, bilans 9-10 to jeden z najlepszych. Mimo to gospodarze są w formie, pozyskali „Big Bena” i są u siebie świetni. Gospodarze zdziesiątkowani kontuzjami nie będą w stanie nawiązać równej walki i spodziewam się wygranej „Byków” przynajmniej 6 punktami.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Milwaukee - Denver (-4)

Typ: 2
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


W ogolnej tabeli Bucks są na 16 pozycji, a Nuggets 5 pozycji nizej - na 21. Dzielą ich tylko 2 punkty, a Denver ma 2 rozegrane mecze mniej. Iversson po serii slabych występow musi sie wreszcie zaprezentowac dobrze. Do gry wraca Marcus Camby. Sa zmobilizowani. Seria 5 porazek z rzedu musi byc wreszcie przerwana a kiedy jak nie dzis... MB moze i ostatnio grają niezle ale bez Redda to nie ten sam zespol. Najlepszy punktujacy Milwauke nie zagra w tym meczu to kto bedzie dla nich rzucal? Musi byc seria przerwana nie ma bata ???? Milwauke przegralo z Washington i Cleveland 2 mecze z rzedu ostatnie i to pokazuje ze powoli ich gra wraca do normy, zaczynaja przegrywac :] Mysle ze bez Redda bedzie pogrom to takze kierowalbym sie w kierunku underka ;)

!BRAKI W DENVER!

Denver Nuggets
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
11/16/2006 Kenyon Martin PF Knee IL I-L. Out for the season
12/21/06 Carmelo Anthony SF Suspension Suspend Out until Jan. 22 vs. Memphis
01/07/07 J.R. Smith SG Suspension Suspend Out until Jan. 10 vs. San Antonio

Anthony tak czy tak nie gra juz dosc dlugo za bojke to jakos wytrzymają znow bez niego. Camby powraca - duze wzmocnienie dla NUGGETS.

pozostale moje typy:
Milwaukee - Denver
Houston - Chicago
Houston - Chicago (-6.5)
L.A. Clippers -6.5 - New Orleans
L.A. Clippers - New Orleans

u/o
L.A. Clippers - New Orleans under 180.5
Milwaukee - Denver under 211 (brak Redda)
Houston - Chicago over 184.5

podkreslone najpewniejsze
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No i mi wszystko ładnie weszło. I denver 1 , i denver z handi - 7 i underek Chicago . Dzisiaj mam nadzieje będzie podobnie . Oferta w Toto jest kapitalna . Według mnie 3 najciekawsze typy to :
Al Harrigton powyżej 16,5 pkt.
Richard Hamilton powyżej 23,5 pkt.
Mike Miller powyżej 18,5 pkt.
oraz
Memhpis - Lakers Under 229 pkt.
New Jersey - Toronto Over 194 pkt.

Zaraz napiszę głębsze analizy , bo dzisiaj niestety wracam b.późno i pójde to obstawić już teraz .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mike Miller powyżej 18,5 pkt ✅

Chłopak ewidentnie odżył po powrocie P.Gasola . W ostatnich 6 meczach po powrocie HIszpana notuje średnią grubo powyżej 20 pkt . Tylko raz zdobył mniej niż 18 , wczoraj z San Antonio Spurs . Jak wiadomo SAS to dobra defensywa . Lakers może nie należą do najgorszych ekip pod tym względem , ale Mike powinien w takim meczu czuć się jak ryba w wodzie i rzucić wyzwanie Kobiaszowi zdobywając koło 30 pkt.

Al Harrington powyżej 16,5 pkt. ✅

Al ostatnio przeplata mecze dobre ze słabszymi . Potrafi rzucić 30 pkt. by następnego dnia nie rzucić nic . Atlanta to jednak jego były zespół i napewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony . W ostatnim meczu przeciwko Hawks zdobył 20 pkt . Jedynym przeciwskazaniem do gry na ten typ jest fakt , że w ostatnich 2 meczach Al grał b.dobrze .

Richard Hamilton powyżej 23,5 pkt. ⛔

Tutaj sprawa jest jasna . Brak Chaunceya Billupsa wymógł na Ricku zdobywanie jeszcze większej ilości punktów . Bez startowego PG Detroit Hamilton zdobywa średnio prawie 29 pkt. Jeśli mecz będzie wyrównany ( co przewiduje ) to Richard powinien przekroczyć tą granicę z nawiązką .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Milwaukee - Denver (-4)

Typ: 2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


pozostale moje typy:
Milwaukee - Denver :mrgreen: :mrgreen:
Houston - Chicago ????
Houston - Chicago (-6.5) ????
L.A. Clippers -6.5 - New Orleans :mrgreen: :mrgreen:
L.A. Clippers - New Orleans :mrgreen: :mrgreen:

u/o
L.A. Clippers - New Orleans under 180.5 ????
Milwaukee - Denver under 211 (brak Redda) :mrgreen: :mrgreen:
Houston - Chicago over 184.5 ????

podkreslone najpewniejsze



skutecznosc niezła, maxymalnie mnie zdiziwił mecz Bykow :/ :roll:w typach 5 weszlo a 4 nie, w tym 3 na Bulls nie :/


przeczxytalem, ze:
Uraz lewego kolana Redda jest na tyle poważny, że zawodnik musi pauzować od czterech do sześciu tygodni.
mysle ze w takim wypadku mozna stawiac przeciwko kozłom.

Bucks, w trakcie meczu stracili Mo Williamsa
ciekawe czy na dluzej... jak tak to po niezlej serii moze przyjsc fala porazek :jezora:

PS. GRATY DLA DENVER! ???? narescie;p teraz czekamy na Carmelo Anthonego jeszcze 2 tygodnie i jazda po mistrzostwo ???? ???? ???? ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons ✅

To bedzie drugie spotraknie tych druzyn w obecnym sezonie. Poprzednie rowniez rozegrane w Phila, wygrane zostao przez gosci roznica 10 pkt (87-97). Detroit w ostatnich meczach nie imponuja forma, przegrali 4 z rozegranych 5 meczy w tym ostatni z ChicaGO, w ktorym rzucali z 34% skutecznoscia... :/ niebagatelne znaczenie majece odzwierciedlenie w skutecznosci byl brak C.Billupsa, ktory w kazdym meczu rzuca 18 pkt i ma 8 asyst. Jest to napewno dotkliwa strata, ale wpomne tylko o tym, ze wlasnie w meczu przeciwko Phila, nie on byl najwazniejszy... Prince w tamtym meczu zapunktowal 25 razy i mial 6 asyst, Wallace natomiast 21 pkt i 11 zbiorek. I mysle i mam nadzieje, ze w tym meczu bedzie podobnie.. Tzn. ze strata Billupsa mimo ze znaczna, okaze sie srednio znaczna... Sixers, mimo tego, ze pooli otrzasaja sie po staracie swojego rozgrywajacego, gwiazy i kregoslupa druzyny, graja nienajlepiej. Ostatnio 2 porazki z rzedu i 4 wygrane w 10 meczach... W 76 warto wspomniec, ze nadal nie gra Chris Webber. No i statystyka gier: Detroit na wyjazdach (10-7), Phila u siebie (4-7)

Typy warte przemyslenia?:

New Jersey Nets - Toronto Raptors ✅
Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers ⛔
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons over 184.5 ✅
 
W 2

wislak

Forum VIP
Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers (-2)

Typ: 2
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


Lakers i Grizzles to roznica klas... Tabela ogolna:
6. L.A.Lakers 34 23 11 3569 : 3451 0.676 57
27. Memphis 35 8 27 3414 : 3550 0.229 43

Dziwi mnei taki mały handicap. LAL sa na fali. Bilans 7-3 przy dobrych dorobkach punkltowych daje im 3 pozycje w tabeli &quot;last 10&quot;. Memphis wygrali tylko 2/10 meczy ostatnich.

Ostatnie 3 mecze grali u siebie:

Memphis San Antonio 96:110
Memphis Boston Celtics 119:128
Memphis Golden State 144:135

Jak widac potrafili pokonac tylko GSW. LAL moznaby aktualnie porownac do SAS z ktorym dopiero co MG dostali baty. Dla mnie pewny mecz.

!KONTUZJE!

Memphis Grizzlies
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/12/06 Lawrence Roberts PF Knee Out Out until mid-January
11/25/06 Kyle Lowry PG Wrist IL I-L. Likely to miss most of the season

Los Angeles Lakers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
11/17/2006 Chris Mihm C Ankle IL I-L. Out for the season
12/13/06 Lamar Odom SF Knee IL IR. Out until at least mid-January
01/02/07 Kwame Brown C Ankle Out Out indefinitely

???? ???? ????

New Jersey Nets (-4) - Toronto Raptors

Typ: 1
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


NJN podejmuje u siebie Raptorow. Dla mnie to bedzie jednostronne widowisko... Dziwi mnie kolejny raz tak niski handi tak jak LAL. Mysle ze dzis nie bedzie niespodzianek. Tabela:
19. Toronto Raptors 34 15 19 3336 : 3414 0.441 49
22. New Jersey Nets 33 14 19 3202 : 3243 0.424 47

Bardzo wyrownane pozycje. Ale ja jakos nie mam zaufania dla Toronto. Netsi przede wszystkim graja dobrze u siebie: 10-10, a Toronto na wyjazdach 5-14. I to Mnie jeszcze bardizej przekonuje.
Ostatnie mecze u siebie NJN:
New Jersey Nets Chicago Bulls 91:86
New Jersey Nets Minnesota 100:92
New Jersey Nets Houston 71:96
New Jersey Nets L.A.Lakers 95:99
New Jersey Nets Cleveland 113:111
New Jersey Nets Golden State 105:97

wygrali aż 4 razy :eek:

a wyjazdy Toronto:

Memphis Toronto Raptors 110:104
Seattle Toronto Raptors 110:97
Portland Toronto Raptors 100:101OT
L.A.Clippers Toronto Raptors 96:98
Phoenix Suns Toronto Raptors 115:98

tylko 2 wyrgane - 1 po dogr 1 punktem i jedna 2 punktami... Mysle ze pewny typ... Kidd (niestety niepewny wystep tego super rozgrywajacego)+Carter dzisaj rozniosą TR, A Vince na pewno bedzie gral na maxa bo to przeciez jego były klub ????

!KONTUZJE!

New Jersey Nets
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/23/06 Nenad Krstic C Knee IL I-L. Out for the season
01/06/07 Josh Boone PF Migraine Questionable Questionable for Jan. 9 vs. Toronto
01/07/07 Jason Collins C Back Probable Probable for Jan. 9 vs. Toronto
01/08/07 Jason Kidd PG Back Questionable Questionable for Jan. 9 vs. Toronto

Toronto Raptors
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
09/29/06 Pape Sow PF Neck Out Likely to miss entire season


???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Tylko, żeby Bucks awansowali do Play-offów. Bez najlepszych dwóch graczy będzie ciężko. Michael - życzę ci szybkiego powrotu!!!


Spotkanie: Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers ✅
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
LeBron James jest w formie co potwierdza jego statystyka punktów na mecz. Aktualnie lider Cavs zdobywa 26,4 punkta na mecz, co jest bardzo dobrym wynikiem. W ekipach obu drużyn nie ma kluczowych kontuzji i zespoły postarają się zagrać mecz na maxa. Jednak aktualnie w wyższej formie są goście, którzy wygrali 4 mecze pod rząd. &quot;Królowie&quot; ostatnio tracą koncentrację w końcówce meczu, o czym świadczą ostatnie dwa mecze u siebie przegrane po dogrywce z Blazers i Lakers. Za gośćmi przemawia lepsza dyspozycja, lepsza pozycja i LeBron James, który doprowadzi dziś do tego, że zespół z Sacramento zostanie &quot;królami&quot; tego meczu tylko z nazwy.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Detroit Pistons (-2.5) - Philadelphia 76ers

Typ: 1
Kurs: 1.91
Buk: bwin


Tłoki w ogolnej tabeli są w samym środku:
15. Detroit Pistons 31 19 12 3009 : 2929 0.613 50

A mają zaledwie 31 rozegranych spotkan!!!! Jesli beda dalej tak grac moga byc w samiutkijej czołówce. Detroit wygralo 6/10 ostatnich meczy, a Phila 6/10 przegrała. Bez Iverssona to juz nie ten zespol, niby graja lepiej ale jednak bez lidera nie beda grac jak np w 2001 roku juz nigdy. Poza tym przekonuje mnie ten fakt: Phila to najgorszy zespol u siebie w calej NBA! Wygrali zaledwie 4/11 meczy. A Pistonsi to jeden z lepszych na wyjazdach z bilansem 10-7
Dodatkowo nie zagra raczej Chris Webber...
Mysle ze Detroit bez Billupsa poradzą sobie jakos, a jego luke zajmie godnie Prince i Wallace.

!KONTUZJE!

Philadelphia 76ers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/02/06 Shavlik Randolph PF Ankle IL I-L. Out until at least early March
01/05/07 Chris Webber PF Foot Questionable Questionable for Jan. 9 vs. Detroit

Detroit Pistons
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
12/30/06 Chauncey Billups PG Calf Out Out until at least mid-January
12/09/06 Lindsey Hunter SG Ankle Out Out indefinitely

dałbym tez tutaj over 184 bo niska linia, a mysle ze nawalą ładnie dzisiaj :jezora:

???? ???? ????

Utah Jazz - Dallas Mavericks

Typ: 2
Kurs: 1.71
Buk: expekt


Nie gram z handim -2.5 bo spodziewam sie b zacietego meczu, ktory roszstrzygnie rzut Nowizkiego z koncowa syreną ???? i wygra MAvs 1 punktem ???? Tabela ogolna NBA:
1. Dallas Maver. 35 27 8 3448 : 3218 0.771 62
4. Utah 34 24 10 3424 : 3316 0.706 58
Pojedynek na szyczcie choc jakos ja nie wieze w Jazz.. znacznie bardziej szanuje i licze sie z Lakersami, Cleveland, Wizards i wierze w potencjal Heat i Nuggets. Dla mnie to Utah to pomylka w czolowce. Nie darze ich sympatią/ Znacznie bardziej lubie Dallas. GRaja piekną koszykowke. Mysle ze po raz kolejny dzisiaj Nowitzki - lider Mavs rzuci w granicach 30 punktow. Seria 13 zwyciestw DM zsotala brutalnie przerwana przez LAL 2 dni temu. BYla to druga taka rewelacyjna seria Mavericks w tym sezonie i wg mnie to trzeba sie z nimi liczyc w play offach.... Aktualnie to moj faworyt do wygranej w NBA tego sezonu. Uwazam iz bedzie jeszcze jedna taka seria w zasadniczym. Mają duzo czasu ???? Teraz pobiją ładny rekord ???? Mysle ze Jazz pokonają, chocby dlatego ze wyznaje zasade: TTAKIE zespoly nie przegrywają 2 razy z rzędu. Jak bedzie to sie okaze. Miesiąc temu tuz przed super passą DM te zespoly zagraly ze soba:
NBA 2006/2007
Utah Dallas Maver. 101:79 11.12.2006

Mysle ze dzis Dirk i spolka udanie sie zrewanzują na Utah :jezora:
Oba zespoly przystąpią do meczu w najsilniejszych składach bez zadnych kontuzji wiec szykuje nam sie nie lada widowisko ;) Mysle ze powinien pasc powyzej 189 punktow
1.90 na lajcie.


zagralbym tez na Cleveland Cavaliers (2.30 kurs na Expetk) bo Kings słabi są a CC czasem zagraja łandego kosza ????
???? ???? ????
 
P 0

precious-one

Użytkownik
typ moze i ryzykowny, ale mysle ze Atlanta znie ma teraz nic do stracenia i złapie forme jak nie na ten to na nastepne mecze.

Spotkanie: Indiana Pacers - Atlanta Hawks
Typ: 2
Kurs: 4,25
Bukmacher: betsson
Analiza: W tym meczu włsciwie moze zdarzyc sie wszystko, co prawda Indiana w ostatnim czasie gra troche lepiej i jest wyzej w tabeli, ale Atlanta w ostatnim meczu pokazała ze umie grac skutecznie, wygrywając z LA Clippers. W zespole gospodarzy prawdopodobnie nie zagra David Harrison. Typ bardzo ryzykowny ale mozliwy, ale kto nie ryzykuje ten nic nie wygrywa...
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Spotkanie: Memphis - L.A.Lakers
Typ: 2
Kurs:1.67
Buk:expekt
Data: 10-1-2007 2:00

Uzasadnienie :

W ogolnej tabeli wyglada to tak :
6.L.A.Lakers 57 pkt
27.Memphis 43 pkt

W ostatnich 4 meczach tych druzyn przewazaja gracze Lakers .

W ostatnich 10 meczach gracze Lakers wygrali 7 razy, natomiast gracze Memphis wygrali 2 razy .


lakersi sa teraz w dobrej formie pokonali Dallas Maver. po 13 zwyciestwach z rzadu uwazam ze jest to dobry typ na dzisiaj z NBA .

Kontuzje :

Memphis ma 2 graczy z kontuzjowanych
Lawrence Roberts
Kyle Lowry


Lakers ma 3 graczy z kont.
Chris Mihm
Lamar Odom
Kwame Brown
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Spotkanie:philadelphia 76ers - Detroit Pistons
Typ: 2
Kurs:1.7
Buk:expekt
Data: 10-1-2007 1:00
Uzasadnienie :

W ogolnej tabeli wyglada to tak :
15.Detroit Pistons 50 pkt
28.Philadelphia 76ers 42 pkt

W ostatnich 4 meczach tych druzyn przewazaja gracze Detroit .

W ostatnich 10 meczach gracze Detroit wygrali 6 razy, natomiast gracze Philadelhpia wygrali 4 razy .


Obie druzyny ostatnio maja podobny bilans ale uwazam ze detroit wygra ten mecz z uwagi na dawne mecze gora prawie zawsze byli Detroit ..

Kontuzje :

Detroit ma 2 graczy z kontuzjowanych
Chauncey Billups
Lindsey Hunter


Philadelphia ma 2 graczy z kont.

Shavlik Randolph
Chris Webber
 
W 2

wislak

Forum VIP
Detroit Pistons (-2.5) - Philadelphia 76ers ✅ :jupi:

Typ: 1
Kurs: 1.91
Buk: bwin


dałbym tez tutaj over 184 bo niska linia, a mysle ze nawalą ładnie dzisiaj
✅ :jupi:

Utah Jazz - Dallas Mavericks ✅ :jupi:

Typ: 2
Kurs: 1.71
Buk: expekt


Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers (-2) ⛔

Typ: 2
Kurs: 1.92
Buk: Expekt



New Jersey Nets (-4) - Toronto Raptors ✅ :jupi:

Typ: 1
Kurs: 1.92
Buk: Expekt

zagralbym tez na Cleveland Cavaliers (2.30 kurs na Expetk) bo Kings słabi są a CC czasem zagraja łandego kosza
✅ :jupi:


Piekna nocka. niezla skutecznosc 5/6. Dla mnie maxymala sensacja to porazka LAL chyba jak dla kazdego... dostali po dogrywce. Kolejna wysoka wygrana Suns, tym razem nad Seattle 113:102. Wygrali 7 raz z rzedu wiec moze znow beda szli pieknie jak do niedawna. 38 punktow Dirka dalo zwyciestwo na Utah... to bylo do przewidzenia... dziwił mnie tak wysoki kurs na Dallas bo Utah to dla mnie team o conajmniej klase gorszy i oplacilo sie postawic :]
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Boston Celtics - Indiana Pacers ✅

2 spotkanie w obecnych rozgrywkach tych 2 druzyn. 1 rozegrane 15 listopada, rowniez rozegrane w Bostonie skoczylo sie po mysli gospodarzy 114-88, czyli kompletnym rozbiciem Indiany. Dzisiaj wydaje mi sie jednak ze sytuacja bedzie zupelnie inna.. Indiana, bedac w Central div (Chicago, Clevland, Milwaukee) CZyli bardzo silnej musi walczyc o pozycje. Zreszta srustrowany Jermaine O&#39;Neal gra stowja druzyny z lekka opierdzielil kolegow z druzyny, co jak wiidac przynioslo pozadane efekty (2 wygrane z rzedu) Czy czas na 3. wygrana? Mysle ze dzisiejszy mecz to znakomita okazja, bo dokonania tego.. W druzynie gospodarzy nie zagra gwiazda P. Pierce, pierwszy strzelec, 2. zbierajacy, 1. asystujacy. Jak znaczaca to strata, mysle ze doskonale przedstawia to bilans ostatnich 10 spotkan, w ktorym Celci zdolali wygrac zaledwie 2...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom