>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Styczeń 2007

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Będe zakładał co miesiąc nowy temat, by temat o NBA nie miał aż tylu stron. Napewno będzie bardziej przejżyście :mrgreen:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Dzisiajsze spotkania co o nich sądzicie? :mrgreen:

Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves
Portland Trailblazers - Boston Celtics
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Boston Celtics (-6.5/+6.5) ⛔
Typ: 1 (Portland -6,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Brak Pierce’a w ekipie Boston Celtics jest dotkliwy, ponieważ jest to ich najlepszy strzelec w tym sezonie. Ma kontuzje i inne zespoły z łatwością wygrywają z Celtami. Portland miał kilka meczy temu serię 5 zwycięstw; ostatnio jest w kratke ale to nie znaczy, że dziś nie wygrają. Goście mają serię 6 porażek czy to u siebie, czy na wyjeździe. Teraz grają mecze wyjazdowe i boleśnie przegrywają. Blazers z bilansem 13-18 zajmują 3. pozycje w Northwest a Celtics z bilansem 10-19 są czwarci w najsłabszej dywizji Atlantic. W tym sezonie Boston wygrał z Portland u siebie różnicą 28 punktów (!) ale z Paulem Pierce’m w składzie. Bez niego będzie im ciężko i przegrają z Blazers co najmniej 7 punktami.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves ✅

Obie druzyny nie zachwycaja forma w tym sezonie, jednak lesne wilki radza sobie znacznie lepiej. Bilansy obu druzyn to odpowiednio: 9-21 i 13-15 oba na minusie. Rozniwez ostatnie mecze obu druzyn pokazuja, ze nie wymiataja... Obie w ostatnich 10 meczach wygraly 4 mecze. Minesota, ostatnie 2 swoje mecze przegrala... Czas poprawic ta niechlu=bna statytyke i cos w koncu wygrac, zwlaszcza, ze rywal nie za tegi... Na plus przepowiada jeszcze niezla forma KG, 21 pkt, 4 asysty, 12 zbiorek i prawie 2 bloki w kazdym meczu. Celnosc rzutow to 48.2% :spokodfhgfh:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Proponuje:

Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves Under 190 1.91
Portland Trail Blazers - Boston Celtics Portland Trail Blazers -6,5 1.91


oczywiście baw :jezora:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Denver Nuggets - Philadelphia 76ers (-7.5/+7.5) ⛔
Typ: 1 (Denver -7,5)
Kurs: 1,85
BUK: BAH
Analiza:
Allen Iverson zmierzy się z klubem, w którym grał jeszcze kilka tygodni temu i przeżywał w nim przez ostatnie sezony wspaniałe chwile. Dziś zagra przeciwko nim jak normalnemu przeciwnikowi, bez jakichkolwiek sentymentów. Mimo wszystko, myślę że nie tak wyobrażał sobie przejście do Nuggets. W ich barwach wygrał dopiero 2 mecze a 3 przegrał. Ale on jest w formie. Pokonanie u siebie 76ers to nie powinien być kłopot. W tym sezonie Denver wygrało na wyjeździe 108:101 więc dziś powino być tylko lepiej. Jednak grając z najsłabszym zespołem NBA trzeba też grac uważnie. „The Answer” i spółka o tym wiedza i wygrają dzisiejszy mecz przynajmniej 8 punktami.

Inne mecze:

Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 1 ✅
Orlando Magic - Los Angeles Clippers 1 (Handicap -6,5) ⛔
New Orleans/Oklahoma Hornets - Golden State Warriors 2 ✅
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Proponuje:

Charlotte Bobcats - Minnesota Timberwolves Under 190 1.91
Portland Trail Blazers - Boston Celtics Portland Trail Blazers -6,5 1.91


oczywiście BAW :jezora:
A regulamin mówi

4. W tresci typu, musi znalesc sie komentarz! Typy, bez komentarza, lub ze zbednymi komentrzami typu &quot;bo tak mi sie przysnilo&quot; beda usuwane, a uzytkownik karany ostrzezeniem!
Nie wiem czy modzi są ponad regulaminem, ale to jest kpina.


Sorry mój błąd.
Wczoraj byłem cały dzień nie do życia :]
Chciałem troche tutaj to rozkręcić.
Przyznaje sie do winy i następny raz czegoś takiego nie powtórze.
Jeszcze raz sorry.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie widzę , że wiele osób lekceważy strasznie , Portland , Memphis , Boston i Philadelfię . Zupełnie nie wiem czemu . Wczoraj ( co prawda nie na tym forum ) dostałem bęcki że odważyłem się powiedzieć , że Boston może sprawić niespodziankę . Dzisiaj tutaj pisże , żebyście lepiej nie grali przeciwko 76ers , bo wbrew pozorom wcale nie jest to Igoudala i nic więcej . A wiem co mówię , bo widziałem 2 ostatnie mecze Phily , a w całym sezonie najwięcej meczów obejrzałem też 76ers . Pamiętajcie , że Denver wciąż gra w 8 zawodników ! Co prawda wrócił Camby , ale wypadł Nene . Dodatkowo ten mecz ma też inny smaczek , wszyscy wiemy jaki i całkiem możliwe , że AI się podpali i będizie grał egoistycznie . Nie wiem , dla mnie tak wysoki handi nie jest najlepszym rozwiązaniem , zwłaszcza że innych ciekawych typów nie brakuje ...

Edit Co prawda o tej porze już mało gdzie totomix jest otwarty , ale podobne typy mają internetowe buki . Chodzi o tym powyżej 10,5 zbiórki Tima Duncana . Wydaje mi się to pewniak , bo Tim w meczach wyrównanych i z wymagającymi rywalami dostaje koło 40 minut gry a w tym czasie tak dobry zawodnik zawsze pokonuje granice 20ppg/10rpg
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Jaques, zgadzam sie z toba w 100%. tez bym sie dzisiaj bal grac na denver, bo to jak zagra AI to jedno, a jak zagra phila, to drugie... Czy nie beda chcieli pokazac ze i bez niego sobie radza..?

A to moj typ na nocke:

New Orleans Hornets - Golden State Warriors ✅

Pewnym oslabieniem dla druzyny gosci bedzie absencja J. Richardson, gracza pierwszej piatki, ktory nabawil sie kontuzji prawej reki w przegranym meczu przeciwko Sacgramento. Czy jest to az takie duze oslabienie? Moim zdaniem srednie.. Z tego oto wzgledu, ze juz wczsniej gracze Golden State mieli czas nauczyc sie grac bez tego gracza... nie gral on bowiem 8 meczy w grudniu z powodu eczesniejszej kontuzji... Na liscie kontuzji widnieje jeszcze M. Ellis, ktory nie gra juz od 3 meczy, ale jest szansa ze juz w tym meczu sie pojawi! ostatnie mecze w wykonaniu GS (5-5) nie wygadaja kolorowo, ale spowodowane to bylo licznymi kontuzjami jakie tapily Warriors w grudniu (J. Richardson(8meczy), M. Ellis(3mecze), Baron Davis(4mecze))... W duzynie Hornets natomiast ciagle szpital... Nie graja nadal: Peja Stojakovic(2. punktujacy), David West (3 punktujacy 2. zbierajacy), Bobby Jackson (kluczowy rezerwowy), Chris Paul(1 punktuacy, 1. asystujacy i kregoslup druzyny)... Osatnie 10 meczy New Orleans to tylko 2 wygrane w 10 meczach... W tym sezonie te druzyny graly juz 3 razy przeciwko sobie, w tym Hornets wygrali tylko raz, u siebie i ze zdowymi: Paul, Stojakovic, West... CZy dadza rade przeciwko GS dzisiaj? Nie sadze...
 
psch 0

psch

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs. San Antonio Spurs
Moim zdaniem Cavs- chociaż jak popatrzeć na te statsy to wygląda dla nich nie za różowo. Spurs wygrali dwa spotkania z rzędu u siebie z Utah i Hawks. Kwestia wyniku w tym spotkaniu rozchodzi się o wsparcie dla LBJ, ale że mecz grają w Quicken Loans Arena to jakoś o to wsparcie jestem spokojny. Cavs w grudniu zanotowali 6-1 u siebie. bilans dobry, ale tyle, że były to mecze właściwie tylko ze wschodem, a jak gra wschód to wiadomo, z zachodu mieli tylko słabe Sonics, a do tego dochodzi ta jedna porażka z Pistons, ale instynkt mówi że dzisiaj zachód polegnie. Jeżeli chodzi o Spurs- świetny road w ich wykonaniu 11-3 przegrane w listoapdzie z GSW i Jazz a w grudniu z LAL. Na wyjazdach grali tylko 3 razy ze wschodem ale bilans to 3-0. W Spurs kontuzjowany jest Francisco Elson- gracz spędzający na boisku średnio 18min, legitmował się (do momentu kontuzji) 5 zbiórkami na mecz i taką sama ilością punktów- żeby to była jakaś straszna strata to nie ma co liczyć. Statystycznie niby Spurs wypadają lepiej, ale to bd noc Cavs i LBJ.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Chicago Bulls - Phoenix Suns
Typ: Under 214,5 pts
Kurs : 1.80

To jest moim zdaniem brylancik dzisiejszego dnia . Oto

garść statystyk :

mecze h2h w Chicago :
Chic. Bulls - Phoenix Suns 92:92
Chic. Bulls - Phoenix Suns 74:94
Chic. Bulls - Phoenix Suns 87:82
Chic. Bulls - Phoenix Suns 90:87
mecze h2h w Phoenix :
Phoenix Suns - Chic. Bulls 118:101
Phoenix Suns - Chic. Bulls 100:82
Phoenix Suns - Chic. Bulls 95:82
Phoenix Suns - Chic. Bulls 105:105

W tych meczach over 214,5 wystąpił zaledwie w 1

spotkaniu , z tymże w Chicago obydwa zespoły nie zbliżyły

się do tego poziomu .
W ostatnich 5 meczach Bulls u siebie , linię tą przekroczyli

tylko raz z Millwaukie . W ógole w 5 ostatnich spotkania ani

razu . Phoenix na wyjeździe w ostatnich 5 meczach również

tej lini nie przekroczyli . Ostatni raz w ogóle przekroczyli ją

u siebie w spotkaniu z Washington Wizards .
Oczywiście statystyki to nie wszystko . Ja byłem skłonny

zagrać ten under bez patrzenia w statsy . Dlatego , że Byki

są drużyną typowo underową , po przyjściu Bena Wallace

tylko utwierdzają ten styl .Phoenix z kolei ma fantastyczną

średnią zdobywanych punktów , ale nabijają ją głównie w meczach u siebie i ze słabeuszami . Paradoksalnie overy w meczach Suns zdarzają się bardzo rzadko , bo albo wysoko wygrywają róźnicą 20 punktów , albo toczą wyrównane pojedynki w okolicach 100 ppg . Żeby w tym meczu padl over to Suns musieliby narzucić swój styl gry + dodatkowo Bulls musieliby grać słabo w obronie , a mając w składzie Big Bena , Nocioniego , Denga + zmienników typowo zadaniowych za bardzo w to niewierzę . Reasumując jedyna szansa na over to overtime , co niestety jest całkiem możliwe . Jednak dogrywki padają w niespełna 5 % meczów NBA i statystyki też dają podobną szanse na over .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Cleveland - San Antonio (-4) ⛔

Typ: 2
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


Dwa kluby, które dzieli przepaść. Drugi team sezonu zasadniczego, który długi czas &quot;liderował&quot; podejmuje 14 zespół w tabeli ogolnej. W zespole gości, zobaczymy gwiazdorów, którzy wydają sie rozkrecac z meczu na mecz, jak gdyby szykowali sie na play offy: Tonyego Parkera i Tima Duncana. Drużyna ostróg zagra praktycznie w najmocniejszym składzie bez Jackiego Butlera i Francisco Elsona. Wśród kawalerzystów brylować zapewne bedzie Le Bron James. W tym zespole nie ma kontuzji. Handicap czteropunktowy to nie duża zaliczka. W ostatnich 10 meczach SAS wygrywało aż 8 razy - z najmniejszą wygrana piecioma punktami. Cleveland wydaje sie zaczynac nawiązywac rywalizacje z czołówką, ale mysle ze dzis dostaną lekcję pokory i przegrają 8-12 punktami.


Orlando Magic (-4.5) - Los Angeles Clippers ✅ :jupi:

Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: Expekt


Kolejny pojedynek dzisiejszej nocy, w którym spotykają sie 2 całkowicie odmienne zespoły. Orlando - walczy o górną częśc tabeli - aktualnie wysoka 8 pozycja, a Clippers - 20 miejsce. Atutem Magic bedzie na pewno własna hala i widownia. Po udanym początku sezonu w ostatnich 10 meczach zanotowali zaledwie 3 wygrane. I mysle ze to bedzie bodziec mobilizujący dla nich. A kiedy jak nie dzis? U siebie wymiatają z najlepszymi. Mają bilans &quot;domowy&quot; 11-6! Myslalem troche nad tym typem, ale jak zobaczyłem bilans LAC na wyjazdach to od razu zabrałem sie za pisanie tej analizy ???? 2-12 = oni sobie kompletnie nie radzą i pod tym względem są na ostatnim miejscu w lidze. Dzisiaj nie moze byc niespodzianki. Ostatnia wygrana Magików z Heat i minimalna jednopunktowa porazka ze stołecznymi czarodziejami na pewno podziałają mobilizująco. Orlando wraca do czołówki i ja nie zawahałbym sie postawić tutaj na nich z handicapem -10 ???? A dodatkowym ciekawym faktem jest to, ze nie maja ani jednej kontuzji! Zato wsrod gosci nie zobaczymy Sama Cassella, który jakby nie było stanowi tron rozegrania tego teamu i jest trzecim punktującym w zespole ze średnią 13.3 punktów na mecz.


New Orleans Hornets - Golden State Warriors (-5)
✅ :jupi:

Typ: 2
Kurs: 1.9
Buk: Expekt


GSW to 10 zespoł w tabeli ogolnej NBA, który jest wg mnie zbytnio lekceważony. Niedawne wygrane z Orlando czy Houston pokazują, że ten zespol moze nawiązac walkę z każdym. Zespol z Oklahomy ma szpital w klubie. Szczególnie z meczu na mecz daje sie we znaki brak Peji Stojakovica. Serb ma wrocic do gry pod koniec lutego. Zespol ma 4 graczy kontuzjowanych w składzie, tylko 2 wygrane w ostatnich 10 meczach i jeden z najgorszych bilansow ligi u siebie. Mysle ze są skazani na porażke, tym bardziej ze Golden State wydaje sie łapac swoj rytm i ma 3 zwyciestwa w ostatnich 5 meczach, w tym ze swietnie grającymi Magic. W szeregach gospodarzy niestety nie zobaczymy Richardsona, ale zawodnicy są przyzwyczajeni i zgrani z rezerwowym, bo Jason mial w grudniu takze kontuzje i pauzował znacznie dłużej.

???? ???? ????
 
W 0

wafel89

Użytkownik
Panowie widzę , że wiele osób lekceważy strasznie , Portland , Memphis , Boston i Philadelfię . Zupełnie nie wiem czemu . Wczoraj ( co prawda nie na tym forum ) dostałem bęcki że odważyłem się powiedzieć , że Boston może sprawić niespodziankę . Dzisiaj tutaj pisże , żebyście lepiej nie grali przeciwko 76ers , bo wbrew pozorom wcale nie jest to Igoudala i nic więcej . A wiem co mówię , bo widziałem 2 ostatnie mecze Phily , a w całym sezonie najwięcej meczów obejrzałem też 76ers . Pamiętajcie , że Denver wciąż gra w 8 zawodników ! Co prawda wrócił Camby , ale wypadł Nene . Dodatkowo ten mecz ma też inny smaczek , wszyscy wiemy jaki i całkiem możliwe , że AI się podpali i będizie grał egoistycznie . Nie wiem , dla mnie tak wysoki handi nie jest najlepszym rozwiązaniem , zwłaszcza że innych ciekawych typów nie brakuje ...

Edit Co prawda o tej porze już mało gdzie totomix jest otwarty , ale podobne typy mają internetowe buki . Chodzi o tym powyżej 10,5 zbiórki Tima Duncana . Wydaje mi się to pewniak , bo Tim w meczach wyrównanych i z wymagającymi rywalami dostaje koło 40 minut gry a w tym czasie tak dobry zawodnik zawsze pokonuje granice 20ppg/10rpg
No i widze że Jaques miałes 100% racji jezeli chodzi o 76ers - dzięki temu ze przeczytałem twój tekst to nie postawiłem na nich tylko na Orlando no i pieknie weszło a Denver przewaliło mecz tak jak przewidziałes, pewnie Iverson grał za bardzo egoistycznie i tak im to wyszło bokiem.Sporo ludzi poległo na tym typie bo na innych forach tez wszyscy na nich stawiali...Obys czesciej nas tak przestrzegał a bedzie dobrze!!! ????
pozdro
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
pewnie Iverson grał za bardzo egoistycznie
tAk bardzo egoistycznie to nie zagral, tylko srednio jak na jego mozliwosci: 30 pkt i 9 asst no i mniej wazne 5 zbiorek... to spoko, ale skutecznosc rzutow 42%, czyli srednio... no i mial 7 strat... Poza tym marnie zagral E.Boykins, ltorzy rzucil 15pkt ze skutecznoscia 36%... :/ nie mowiac o reszcie druzyny, ktora lacznie miala 22 straty....
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
WASHINGTON-MILWAUKEE SP 226 Typ::UNDER

No dzisiaj z rana zajrzałem do totomixa licząc na jakiś fajny zakładzik na zbiórki :) Nie znalazłem nic takiego , ale od razu moją uwagę przykuły 2 zdarzenia , przede wszystkim under w meczu Wizards - Bucks oraz zwycięstwo San Antonio Spurs .( ten drugi typ jeszcze dokładnie przeanalizuje ) .

5 ostatnich meczów Wizards , raz przekroczyli by granicę 226
5 ostatnich meczów Wizards u siebie , ani razu
5 ostatnich meczów Bucks ani razu
5 ostatnich meczów Bucks na wyjeździe raz na 5 meczów padł by over .

i teraz mecze h2h :
W ostatnich 3 latach w meczach h2h w Washigtonie raz zespoły przekroczyli by tą granicę , na 7 meczów . W tym sezonie obydwa zespoły spotkały się już dwa razy i raz w Waszyngtonie przekroczyli tą granicę 1 punktem , a raz zabrakło 6 punktów .

To jak zawsze ą tylko statystyki , ale jeśli weźmiemy pod uwagę że w Wizards sporo jest kontuzji , bo niepewny jest występ Arenasa , Haywooda a nie zagrają napewno Ruffin , Songaila i E.Thomas to zauważymy , że bez Wizards praktycznie bez graczy podkoszowych , więc mało będzie łatwych punktów z pomalowanego . Deski powinni zdominować Bucks ( moim zdaniem mają olbrzymią szanse na zwycięstwo ) i gospodarzom ciężko będzie zdobywać dużo punktow . Jeśli nie zagra Arenas to under jest praktycznie pewny ...

Napewno jednak jeśli GA zagra to nie jest to taki pewniak jak wczoraj under w meczu Bulls-Suns .
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Przegrana Denver i wszystko idzie na Iversona :?: Ludzie więcej powagi. W Sixers takie statystyki to była norma, zresztą w Nuggets jest to samo, ale gdy gra przeciwko swojej byłej drużynie to od razu że egoistycznie :/
miha13, przecież napisał że reszta drużyny nie najlepiej się spisała. Wystarczyło spojrzeć na statystyki.
Tak chciałem napisać ;) Teraz już luzik ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Washington Wizards - Milwaukee Bucks ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,50
BUK: BAH
Analiza:
Od kiedy obstawiam tu NBA, „Kozły z Milwaukee” ani razu mnie nie zawiodły. Od początku rundy zasadniczej, kiedy nie najlepiej grali, (mieli nawet bilans 5-12) jest coraz lepiej i odnoszą fantastyczne zwycięstwa. Mam tu na myśli wygranie meczów z: właśnie Wizards (kilka dni temu), Spurt, Miami. Obawiałbym się tego meczu, gdyby grał Gilbert Arenas ale nie zagra on i kilku innych czołowych graczy więc ich szansa na wygraną poważnie zmalała. Zagrają u siebie ale Bucks grają bardzo dobrze na wyjeździe, bilans 7-11 to jeden z lepszych. Nadrobili to szczególnie w ostatnich meczach wygrywając kilka meczy na wyjeździe. Oba teamy zdobywają ponad 100pkt na mecz ale brak Arensa to poważne osłabienie, o overze nie ma mowy, a powinno wygrać Milwaukee Bucks.


Spotkanie: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,50
BUK: BAH
Analiza:
Grizzles, najsłabszy zespół NBA w tym sezonie, radzi sobie słabiutko. Bilans u siebie 5-9 to bardzo słabo. GSW na wyjazdach nie czaruje 4-11 to nie najgorzej, tym bardziej, że właśnie ostatnio dużo wygrywali na wyjazdach i są w formie. Goście zdobytymi punktami w tym sezonie znacznie przewyższają słabych Grizzlies, którzy przegrywają ostatnio często na swoim parkiecie. W tym sezonie ona zespoły jeszcze nie grały. W poprzednim wygrywało Memphis ale ten sezon to całkiem inny zespół i myślę, że koszykarze Warriors dziś wygrają i nie będzie to niespodzianka.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Utah Jazz - Philadelphia 76ers + 11.5 ✅

To pierwszy mecz ktory zostanie rozegrany miedzy tymi dwoma druzynami. W tym sezonie obie druzyny spisuja sie na odwrot to znaczy Utah calkiem spoko 22-9 to jest drugi bilans w calej NBA, gorszy tylko od Phoenix, Sixers z kolei 8-22, gorszy ma tylko Memphis. Z pewnoscia druzyna gospodarzy bedzie chciala i pewnie wygra u siebie ze srednio spisujaca sie phila w ostatnich meczach.. Zreszta Jazzmani w rozegranych u siebie 15 meczach rzegrali jedynie 2 razy. Ale czy roznica 12 pkt rozjada phile? Nie sadze! Po pierwsze dla tego, ze phila powoli sie zbiera do kupy. W osttnich 10 meczach wygrali &quot;az&quot; 4 mecze, w tym ostatni mecz z Denver na wyjezdzie... Kyle Korver spisal sie calkiem niezle i zapunktowal 26 razy a w ostatnich 3 3mczach rzucal ze skutecznoscia 55.6% za 3pkt. Niezle tez zagrali byli gracze Nuggets: Miller 17 pkt i 10 asyst, Smith 12 pkt. I jak niektorzy zarzucaja w 76 nie gra sam A.Iguodala, lecz cala druzyna... Podsumowujac: Czy 76 maja szanse na wygranie tego meczu? Marne, ale czy przegraja az 12 pkt? watpie...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Miha też zastanawiałem się nad tym typem . Wydaje się być on ciekawą ofertą . Utah grają bardzo dobrze , ale zdarzają się im wpadki . 76ers z kolei mają świetnego lidera Andre Millera , który stwarza grę partnerom i jeśli ci ostatni nie będą mieli tragicznej skuteczności to handi powinni pokryć na luzach . Ja oprócz underka puszczam jeszcze SAS , ale nie mam czasu na dogłębną analizę . Jedynie to co napisałem rano : &quot; W SAS nie ma żadnych ważnych osłabień , czego nie można powiedzieć o ich rywalach z Minnesoty , która poraz kolejny zagra bez Eddie Griffina ( choć jest questionable ja sądzę że nie zagra ) . Na pierwszy rzut oka nie jest to może wielkie osłabienie , ale jak przyjrzymy się poprzednim meczom między obydwoma ekipami to zobaczymy jak wielki wpływ ma walkana tablicach . Sam Kevin Garnett to za mało by rywalizować z Timem Duncanem i spółką , a powiedzmy sobie szczerze że Blount , Madsen i Smith nawet przy Oberto i Horry&#39;m w obronie są daleko w tyle .Pozatym nie zagra Marko Jarić , też gracz napewno nie kluczowy , ale dający dobre zmiany dla Mike&#39;a Jamesa i Troy&#39;a Hudsona . 2 porażki Spurs z rzędu też mi nie pasują , tymbardziej że Timberwolves ostatnio wygrali swój mecz na wyjeździe a z kolei u nich 2 równe , dobre i zwycięskie mecze zdarzają się rzadko . &quot;
Ja teraz będę pisał analizki ( jeśli w ogóle ) to wieczorkiem , najpierw będę umieszczał je w typy dnia , bo niesetty ktoś mi podpieprzył dzisiaj typek .

Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom