>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sacto 5 porażek z rzędu , 2 porażki z rzędu u siebie . Czas przerwać tą passę . Ostatnie porazki , pechowe po dogrywkach i wyrównanym boju z mocnym rywalem . Zastanawiam się jeszcze nad Sacto - 7 , bo J.Johnson nigdy nie ma dobrej skuteczności w meczach z Kings a jego średnia punktowa to tylko 15 . A wiadomo że Hawks to JJ + Lue i Smith . Kontuzje też małe w obydwu zespołach , ale jednak w Hawks CHildress odgrywa większa role niż weteran i daleki role player M.Taylor.
Kings - 7.5 za 1.91 ✅ / Kings home win 1.29 ✅
do tego under w meczu GSW-SEA ⛔ i Suns win ✅ i kurs naprawdę ładny ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Philadelphia 76ers-Portland Trail Blazers 1 @ 1.62 ⛔

Phila 7 porażek z rzędu , czas wreszcie to skończyć . Zwłaszcza , że w ostatnich meczach prezentowali się już naprawdę nieźle . 76 ers oczywiście bez AI ale Portland bez Zacha Randolpha . Obydwa zespoły są uzależnione od tych graczy , ale 76ers już przyzwyczaili się z myślą , że Iverson już nigdy im nie pomoże .W Blazers oprócza Zacha nie zagra Roy i Miles . Dodatkowo Portland wygrało ostatni mecz , a w ich wykonaniu 2 zwycięstwa z rzędu na wyjeździe wydają się być czymś nierealnym ...

NY Knicks-Boston Celtics - handicap : 0-4.5 2 @ 1.70 ✅

Boston zawsze bardzo dobrze prezentuje się w MSG . W ostatnim meczu w Nowym Jorku wygrali 122-118 ( drugi mecz między tymi zespołami odbył się w Bostnie i lepsi byli Knicks ) a w ostatnich 9 meczach w NY tylko dwukrotnie schodzili z parkietu pokonani . W sezonie 2005/06 Celtowie zdobyli 3/4 zwycięstw ( porażka również w Bostonie ) a w 2004/05 też 3/4 . W 2003/04 tylko 1 zwycięstwo ale pod koniec sezonu w ... MSG . Ale dość statystyki . Dziś do drużyny Celtów możliwe że wróci Wally Szczerbiak i Theo Ratliff ( napewno nie zagra Perkins ), natomiast w drużynie gości nie zagra Channing Frye , a Steve Francis jeśli wystapi to nie w pełnym wymiarze czasowym . Boston ostatnimi czasy prezentuje się naprawde nieźle , a swoje rekordy bije Al Jefferson , który zastępuje Perkinsa . W NY pod koszami świetnie spisuje się Curry , ale po pierwsze nie ma wsparcia kolegów pod koszem , gdyż grający na pozycji podkoszowej D.Lee nie ma warunków do przebijania się pod tablicami a pozostali wysocy gracze NYK to nieporozumienie . Dlatego NYK tak bardzo odczują wedlug mnie brak Frye . Jesli Boston nie wygra , to sądzę że mimo wsyzstko handi pokryje , bo w MSG nawet jeśli wygrywa NYK to minimalnie . Ogólnie bilans NYK u siebie to tylko 3 zwycięstwa ...

Chicago Bulls-Indiana Pacers 1 1.25 ✅

Indiana zagra bez zawieszonego Stephena Jacksona i lidera ( prawdopodobnie ) Jermaine O&#39;Neala . Biorąc już tylko ten fakt pod uwagę ( zważywszy że w Bulls nie ma kontuzji ) możnaby było śmiało to grać . Obie ekipy spotkały się ze sobą już raz w tym roku i górą były Byki . W zesłym roku było 2-2 , po jednej wygranej u siebie i na wyjeździe obu ekip .
Myślę , jednak że w tym roku Chicago wygra obydwa spotkania u siebie ( ostatnio prezentują kapitalną formę 7-3 w ostatnich 10 meczach ). Mimo wszystko Indiana nawet bez swoich liderów postawi według mnie ciężkie warunki gospodarzom .
Spodziewam się wyrownanego meczu dlatego jeszcze nie zdecydowalem na co zagram tutaj . Chyba mimo wszystko na czystą 1 ...

NJN - Memphis 1 1.29 ✅
Nie wyobrażam sobie kolejnej porażki Nets przed własną widownią , zwłaszcza że rywal ponownie będzie o klasę słabszy . Cierpliwie czekam na zwycięstwo Nets , bo trochę kasy już na nich straciłem ...

Na pierwszy rzut oka ciekawe typy , choć jeszcze nie przeanalizowane to LAC + 4.5 i NOH + 8.5

EDIT + coś do systemu

W BWIN bardzo ciekawa propozycja : Andre Iguodala (Phi) - Over/Under Points - Typ: Więcej niż 14,5 za 1.85 i ✅ :
Drew Gooden (Cle) - Over/Under Points - Typ: Mniej niż 15,5 za 1.85 ✅ choć nei wiem czy nie pójdzie po 1.00

Gooden jeśli zagra to po pauzie spowodowanej kontuzją . Wątpie , by trener dał mu dużo minut na parkiecie . Pewnie wyjdzie w pierwszej piątce i potem dostanie coś pograć w 3 tylko ...
 
L 237

lookash

Użytkownik
Orlando Magic - Phoenix Suns
Lider dywizji SOUTHEAST podejmuje wicelidera dywizji PACIFIC.Czyli hit dzisiejszego wieczoru Orlando Magic - Phoenix Suns.Orlando z dorobkiem 15 zwycieztw i siedmiu porazek przoduje w swojej dywizji ale w ostatnich trZech kolejkach tylko raz wygrali.Slonca w tym sezonie graja wysmienicie.Z dorobkiem 13 zwycieztw i szesciu porazek plasuja sie tuz za lakersami w dywziji pacyfiku.Gra phoenix jest jedna z najefektowniejszych albo nawet najbardziej efektowana gra w NBA.Phoenix kontynuuja wspaniala passe 10 zwycieztw z rzedu.Ich glowne atuty to rzuty za 3 punkty w ktorych przewodza w statystykach i krol asyst Steave Nash.Zapowiada nam sie swietne widowisko.To bedzie starcie prawdziwych gigantow tego sezonu.Mysle ze po zacietym boju Phoenix wyjda gora z tego pojedynku.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie radziłbym bym grać zwycięstwa Suns . Ostatnie pojedynki tych dwóch drużyn w Waterhouse :

Tue 24 Jan Suns - Orlando 102 - 111
Sat 26 Mar Suns - Orlando 118- 116
Mon 8 Suns - Orlando 98- 105

Orlando słyną z twardej obrony przeciw czemu nie lubi grać Phoenix . Pozatym ta kosmiczna seria zwycięstw Suns ...

Choć w sumie kurs warty grania :p Równiutko 50 % szans na zwycięstwo Suns ...
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ja polecam grać w meczu magic-suns over punktowy 209,5...........jest dość duży ale suns gra bardzo ofensywnie i zdobywa dużo punktów orlando także powinno zrobić spory dorobek punktowy.........a kursik ok 1,80

liczę także na zdobycie ponad 20,5PKT przez nash&#39;a
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
New Orleans Hornets - Cleveland Cavaliers

Kluczem do wygrania tego meczu przez kawalerzystow jest dobra gra LeBrona! Cy nalezy w takowa watpic? ;) Nie sadze ;) Jamesowi bardzo dobrze sie gra przeciwko Hormets.. W zeszlym sezonie srednia punktow zdobywana w meczach przeciwko New Orleans to 31.5 ???? Mimo tego ze powstzymywac go bedzie najlepszy &quot;rooki&quot; zeszlego sezonu Chris Paul, to mysle, ze nie ejst na tyle doswiadczony, aby sprostac wachlarzowi zagan wielkiego LeBrona ;) Zreszta, jesli Kawalerzysci mysla o playoffach musza poprawic dosyc kiepski bilans gier na wyjezdzie(3-5)... W sobote wrocil do skladu Larry Hughes po 10 meczowej przerwie spowodowanej skreceniem kostki, ktory w maczu przeciwko Indanie zagral 24 min. i rzucil 8 pojntow.. Powoli wiec wraca do gry i nalezy spodziewac sie ze z meczu na mecz, jego dorobki beda coraz lepsze... Minusem jest z pewnoscia nieobecnosc Gooden&#39;a, ktory jeak wiadomo, jest prawie niezastapiony w walce pod koszami.. Oprocz tego New Orleans Hornets od 6 meczy nie graja z Davidem Westem iPeja Stojakovicem, przez ten czas wygrali tylko raz z Golden State.. W tym sezonie druzyny nie graly jeszcze przeciwko sobie.. Czyzby pierwsza wygrana Kawalerzystow? ????

drugi moj typ to

New Jersey Nets
- Memphis Grizzlies, na ktory juz sie nie ebde rozpisywal, bo nie ma co sie powtarzac.. ;) pozdro sto!
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Co do meczu NO Hornets - Cleveland to zgadzam się z przedmówcą. Brak trójki podstawowych graczy w ekipie gospodarzy to dość duże osłabienie i myślę, że Kawalerzyści powinni sobie z nimi poradzić. Jednak z tym handicapem bym uważał. Spotkania w Nowym Orleanie zawsze były bardzo wyrównane, gdzie wynik był na styku. Zresztą pod znakiem zapytania stoi występ Drew Goodena, który jest ważnym ogniwem w grze obronnej drużyny Cavs. Tak więc jeżeli już miałbym grać to spotkanie to tylko na samo zwycięstwo gości, bez handi.

Orlando Magic - Phoenix Suns

Słoneczka kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Liczę jednak na to, że ich seria dzisiaj się skończy. Ciekawie zapowiada się pojedynek Dwighta Howarda z Amare Stoudemirem. Mam nadzieję, że Orlando nie weźmie przykładu z New Jersey Nets i nie pójdzie z Suns na wymianę ciosów. W ekipie gospodarzy jest paru graczy (m.in. Hill i Nelson), którzy mają w meczu po parę przechwytów. Przy szybkiej, ofensywnej grze Phoenix może mieć parę strat, co Orlando powinno wykorzystać. Liczę również na to, że ekipę Phoenix dosięgnie jakiś lekki kryzys. W końcu są to też tylko ludzie. Zresztą patrząc na statystki ostatnich spotkań Suns widać, że ich skuteczność rzutów za 3 z meczu na mecz spada. Dzisiejsze spotkanie będzie 4 wyjazdowym spotkaniem w ciągu 5 dni. Do tego należy dołożyć 2 dogrywki w meczu z Netsami. Jakieś lekkie zmęczenie musi być odczuwalne. Orlando 2 ostatnie mecze grało u siebie, wczoraj mieli wolny dzień, tak więc powinni być trochę lepiej przygotowani fizycznie od gości.

Miami Heat - Toronto Raptors

Toronto nadal bez Chrisa Bosha, a ile ten zawodnik znaczy przekonaliśmy się wczoraj, kiedy to Raptors nie potrafili pokonać u siebie, osłabionego brakiem Randolpha, Portland. Ekipa z Kanady w tym sezonie na wyjazdach ma tragiczny bilans 2-10. Miami u siebie dotychczas też nie zachwyca, jednak wydaje mi się, że dzisiaj bez problemu poradzą sobie z Raptors. Co prawda w amerykańskich serwisach można przeczytać, że występ Wade&#39;a stoi pod znakiem zapytania, jednak nie jest to żadna poważna kontuzja i myślę, że wystąpi w tym meczu. W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się 4 razy: 3 razy zwyciężało Miami, a tylko raz Toronto (u siebie). Miami wraca do domu po 4 wyjazdowych spotkaniach (2 zwycięstwa, 2 porażki) tak więc jest okazja zafundować swoim kibicom trochę radości.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Atlanta Hawks +7,5 - Denver Nuggets /@ 1,70 Betgun

1,38 na Denver w meczu wyjazdowym to wg mnie mała przesada. Zwłaszcza, że Atlanta potrafi grać z Nuggets. Pokazali to 7 grudnia kiedy to wygrali w Denver 98-96. Na 5 ostatnich spotkań rozgrywanych w Atlancie, goście wygrali tylko raz 100-96. Denver ostatnio złapało chyba lekką zadyszkę i grają w kratkę. Jedynym niepokojącym sygnałem jest kontuzja łydki Joe Johnsona. Mam jednak nadzieję, że ten zawodnik zagra w tym meczu. Jeżeli tak się stanie to nie powinien on dopuścić, żeby Denver ten mecz wygrało ze zdecydowaną przewagą.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Toronto też nie zagrał a mimo to Portland wygrali i to zdecydowanie, a rywal był silniejszy.
Toronto bez Bosha jest silniejsze od Philly ?? ???? &lt;lol&gt; Zach według gazety filadelfijskiej miał nie grać . Tyle .

A na dziś polecam :

Houston Rockets-LA Lakers - handicap : 0-4.5 2 @ 1.65

Houston bez Tracego , LAL z Kobym i tyle na ten temat . O ile jestem przekonany , że Houston może to wygrać , to nie wierzę by wygrali łatwo z mocnymi Jeziorowcami . Dla mnie to typowy mecz , rozstrzygający się w ostatnich sekundach . Ostatnim koszem ...

Golden State Warriors-Sacramento Kings - handicap : 0-5.5 2 @ 1.65

GSW bez JRicha , to duże osłabienie . Zwłaszcza jeśli gra się przeciwko takiemu zespołowi jak Kings . Tutaj zdecydowałem się zagrać , ze względu na statystyki i coraz lepsza formę Kings . Ostatnio na wyjazdach ( bodajże 4 porażki z rzędu ) nie prezentują się zbyt dobrze , 1 mecz przeciwko tymi ekipami przegrali wysoko . W poprzednich sezonach 1 mecz w hali GSW przegrywali wysoko ( nie pokrywając handi ) a drugi wygrywali bądź przegrywali minimalnie i na to liczę . Zwłaszcza , że Królowie nie mają problemów z kontuzjami a rozkręca się też Bibby ...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Sprawdzone info to podstawa i nie znajdziecie tego ne espn czy na coversie, tam czesto sa przeklamiania szczegolnie przy statusie DTD :]
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Miami Heat - Phoenix Suns

Zwycięska passa Phoenix trwa nadal i wg mnie dzisiaj nie zostanie przerwana. Słonća są w doskonałej formie, dysponują wyrównanym składem no i mają w swoich szeregach tego niezwykłego Nasha. Miami ma natomiast w swoim składzie Wade&#39;a, jednak ten dzisiaj nie wystąpi. A Miami bez Wade&#39;a traci dużo na swojej wartości. W poprzednim sezonie Phoenix dwukrotnie pokonało Miami, raz u siebie, raz na wyjeździe. W meczu rozgrywanym w Phoenix Wade również nie wystąpił. 3 tygodnie później w Miami grał zarówno Wade, jak i Shaq, a w ekipie Phoenix brakowało wtedy Amary Stoudemire&#39;a. Dzisiaj ten ostatni wystąpi, zabraknie natomiast dwóch największych gwiazd Miami. W takim wypadku nie widzę zawodnika, który mógłby poprowadzić do zwycięstwa ekipę gospodarzy.

Orlando Magic - Toronto Raptors

Obie drużyny przegrały swoje ostatnie spotkania. Tak więc dzisiaj jest szansa na poprawienie bilansu. Dużo większe szansę daję Orlando. Widziałem ich ostatni mecz z Phoenix i muszę powiedzieć, że w 1 połowie grali dość dobrze, zwłaszcza, że Howard prawie całą 2 kwartę przesiedział na ławce rezerwowych. Decydująca o losach meczu była 3 kwarta, w której koszykarze Magic pudłowali nawet z najprostszych pozycji, do tego doszło sporo strat. Bardzo słabo zaprezentował się w tym meczu Dwight Howard, który grał tylko 19 min - zdobył 4 pkt, miał 3 zbiórki i stracił aż 5 piłek. Dzisiaj ma szansę na rehabilitację. Powinno mu być o tyle łatwiej, że w ekipie Toronto ponownie nie wystąpi Chris Bosh. Bez tego zawodnika Raptors grają fatalnie. Brak Bosha spowoduje, że koszykarze Orlando będą mieli więcej luzu w strefie podkoszowej. W przypadku niecelnych rzutów parę ofensywnych zbiórek powinien zaliczyć Howard. Tak więc zdecydowanie stawiam w tym meczu na gospodarzy.

Philadelphia 76ers - Boston Celtics

Boston po zwycięstwie z New Jersey Nets chyba powrócił na właściwe tory. W ostatnim spotkaniu pokonali w Nowym Jorku ekipę Knicks 97-90. Dzisiaj być może do ich składu powróci Szczerbiak. Philadelphia bez Iversona nie będzie już stanowiła takiego zagrożenia. Allen potrafił poderwać drużynę w trudnych momentach, jego brak napewno będzie widoczny w najbliższych spotkaniach. Trochę czasu minie zanim gracze Sixters zmienią styl swojej gry, podporządkowanej dotąd swojemu liderowi. Ekipę Bostonu widziałem w meczu z New Jersey. 1 kwarta tamtego meczu w ich wykonaniu to była raczej parodia koszykówki. Pierwsze punkty udało im się zdobyć ok 8 minuty spotkania. Skończyło się na tym, że po 12 min gry przegrywali różnicą 16 pkt. Jednak od 2 kwarty ich skuteczność znacznie wzrosła, poprawili również grę w obronie. Podobnie było w 4 kwarcie. Jeżeli dzisiaj zagrają podobnie to powinni sobie poradzić z gospodarzami.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tamte typy odrzuciłem . Zagram chyba coś z tego :

Philadelphia 76ers-Boston Celtics - handicap : 4.5-0 1 1,80
Washington Wizards-Denver Nuggets - handicap : 0-5.5 2 1,65
San Antonio Spurs-Minnesota Timberwolves 1 1,19
Memphis Grizzlies-Portland Trail Blazers 1 1,44

Ciekawe typki według mnie . Jak je zagram to przed meczami napisze analizkę ...
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
wypatrzyłem taką perełkę na dziś :jezora:

San Antonio ? Minnesota over 182,5 1,92 Unibet

nie mogę pojąć dlaczego buki dały tak niską łączną sumę punktów ???? chyba sugerowali się ostatnimi wynikami meczy które grali między sobą ???? ale ja patrzę na ostatnie 10 meczy obydwu ekip i chłopaki z Minnesoty średnio rzucili 93,7 pkt na mecz ???? oto ich ostatnie 10 meczy:

Chicago Bulls 81: 91 Minnesota
Minnesota 110 :103 Utah
Minnesota 90 :84 Houston
Philadelphia 76ers 84: 95 Minnesota
Minnesota 92 :106 Denver
Houston 82: 75 Minnesota
Dallas Maver. 93: 87 Minnesota
Minnesota 104 :96 L.A.Clippers
New Orleans 79: 86 Minnesota
Minnesota 107 :89 New York

teraz popatrzmy na ostatnie mecze drużyny SAS (ich średnia na 10 ostatnich meczy to 100,5 pkt na mecz):

L.A.Clippers 81: 103 San Antonio
L.A.Lakers 106: 99 San Antonio
San Antonio 111 :82 L.A.Clippers
Charlotte 76: 96 San Antonio
San Antonio 129 :89 Golden State
San Antonio 100 :98 Sacramento
Utah 83: 75 San Antonio
Golden State 111: 102 San Antonio
Seattle 78: 98 San Antonio
San Antonio 92 :95 Dallas Maver.

Według mnie SAS również wygra ten mecz i zdobędzie ponad 100 pkt a Minnesota zbliży się do 100 ???? pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom