>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
1 KOLEJKA

Miami Heat - Chicago Bulls
LA Lakers - Phoenix Suns

Oba mecze jak dla mnie NOT BET. Chyba ze do czasu ich rozegrania cos wymyśle i zapodam jakiś typ ???? CZekam na Wasze propozycje.

Pozdrawiam :jezora:
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Miami z Chicago pewny under jakikolwiek będzie, Miami 3 od końca drużyna w ilości zdobywanych punktów w meczach przedsezonowych, niewiele powyżej 85, a Chicago po pozyskaniu Wallace&#39;a to w ogóle typwoy zespół underowy będzie, bo to i rzucać nie potrafi i będzie postrachem dla przeciwników.

LA Lakers i Suns chyba over, jak na pierwszy mecz to siępanowie chyba trochęrozrzucają tak myślę, wynik można grać, ale trafienie to według mnie loteria, szanse 50 na 50.
 
pewee 0

pewee

Użytkownik
NBA to moja perlka.
Postaram sie pisac swoje typy ;]
Narazie glownie czytalem opinie innych glownie z Pilki.

Odpowiadajac na pytanie.
To kto jest faworytem do wygrania ligi nie znaczy ze jest faworytem do wygrywania meczy. Szczegolnie w listopadzie.

Zreszta typowanie NBA na poczatku to wielka loteria. Mecze przed sezonowe sa strasznie zdradzieckie.

Jutro postaram sie napisac cos wiecej, ale moje typy dzisiaj wygladaja tak.

Miami - Bulls 2 ✅

Bulls wzmocnili sie Wallace&#39;em ktore zostal sciagniety glownie po to zeby rywalizowac na wschodzie wlasnie z shaq&#39;iem. Bulls przegrali w play off z Miami bo bardzo zacietych meczach. Mysle ze jutro beda chcieli zaczac lige z kopyta i sie jakos odegrac. Mecz moze wygrac Miami Wade.. natomiast obrona Bulls jest mocno zespolowa co powinno go powstrzymac.

Lakers - Suns 2 ⛔ :zy3ou:

Bryant opuscil prawie caly okres przygotowawczy w Lakers. Dla mnie zdecydowanym faworytem beda Suns, chyba 3cia sila Zachodu.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Miami - Chicago ????

Mecz ciekawy jednak jak dla mnie NOT BET. Tutaj niezgodze sie z poprzednikami i zagram 1. Chciago w przedsezonowych meczach na samym początku grali wyśmienicie a póxniej już co raz to gorzej. Jeśli sie nie myle to Chicago bardzo dużo czasu grało pierwszym składem ale nie jetsem pewien. Ben to chyba będzie podpora drużyny Chicago jednak .... myśle że nie sprosta zadaniu w tym meczu i Miami zwycięży.

Mój Typ: 1 ⛔



LA Lakers-Phoenix ????

Phoenix najbardziej ofensywnie grający TEAM w NBA powinien poradzić sobie z Lakersami. KObe cały PRE SEASON pauzował bo jeśli się nei myle to miał jakiś lekki uraz ale jednmo jest pewne na pewno nie trenował . Lakersi to przede wszytskim KOBE BRAYANT. Jeśli doznał by on kontuzji to marnie widze los jego drużyny w rozgrywkach. Pewna 2 :?: 1 kolejka wiec nigdy nie wiadomo

Mój Typ: 2 ⛔



Pozdrawiam :jezora54:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Teraz wyraże swoją opinie na temat 1 kolejki. Tak jak myślałem że będą niespodzianki ale stawiałem logicznie tak jak nakazywał rozum ???? Ale to co Chicago zrobiło z Miami :p Można to nazwać wręcz masakrą Miami ???? Poprostu Chicago zmiażdżyło &quot;Mistrzów&quot; i tyle. Widać że w tym sezonie będą bardzo mocni. Typki na dzisiaj podam później
 
degen 0

degen

Użytkownik
1.KUPON

MIAMI-CHICAGO H(0-6)

TYP.2 ✅

LAKER-PHONEIX H(5-0)

TYP.1 ✅

2.KUPON

MIAMI-CHICAGO SP 193

TYP.1 ✅

LAKERS-PHONEIX SP 206

TYP.2 ✅

WNIOSEK&gt;&gt;&gt;PO PROSTU W TYM DNIU BYłEM BOSS 8)
 
degen 0

degen

Użytkownik
Po prostu pisze suche typy bo nie chce mi się dużo pisać...

1.KUPON

PHINADELPHIA-ATALANTA H(0-7)

TYP.1

DETROIT-MILWAUKEE SP 192

TYP.1

2.KUPON

MINNESOTA-SACRAMENTO SP 187

TYP.1

BOSTON-NEW ORLEANS SP 197

TYP.2

Ostatni raz zostawiam suche typy. Każd enastępne będą regularnie kasowane. A za uoprczywe dawanie suchych typów moż ebyć :zoltakartka:

Edited by Patrolinho
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Niesamowity wynik co mnie bardzo cieszy ???? Po pierwsze typ mi wszedł po drugie średnio przepadam za Miami po trzecie lubie Chicago i BigBena ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
pewee 0

pewee

Użytkownik
Dalej nie wiem jak wczoraj Suns to mogli przegrac.
Ogladalem nawet pierwsze poltora kwarty i szedlem spac z przekonaniem ze z tej maki chleba juz nie bedzie.

Bulls tak jak przewidywalem.

Na dzisiejsza noc mam dwa dublety.

Orlando - Bulls 2 1.80 ⛔

Ogladalem wczoraj byki. They want to prove smth! Orlando to dalej przedewszystkim talent i mlodosc. Byki sa zbyt dobrze poukladani. Martwi mnie tylko Howard ktory pokazal w pre season ze juz mozna go nazywac potworem. Tak czy inaczej zdecydowany 2.

New Jersey - Toronto 1 1.30✅

Nets powinni w tym sezonie byc w top4 wschodu. Mecze przed sezonowe pokazaly dobra dyspozycje, dluzszy czas grania ze soba i dobre dodatki do druzyny w postaci Wrighta i Williamsa. Toronto z drugiej strony caly okres przygotowawczy grali bez kontuzjowanych Bosha i Forda. To filary. Pozatym graja na wyjezdzie. O ile nie bedzie Lakers2 to takze pewna 1.


Drugi dublet.

Charlotte - Indiana 2 1,75✅

Meczu nie jestem pewny. Ale. Pacers raczej zawsze dobrze startowali. Oni chca sie liczyc na wschodzie. Takie mecze musza wygrywac. O&#39;Neal, Jackson, Granger sa zdrowi co jest pewna nowoscia. Dodatkowo robiacy po 25 pkt na mecz w pre season Harrington.

Pistons - Bucks 1 1.30⛔

Pistons graja u siebie. Graja ze soba juz 3 sezon. Nie potrzebuja czasu do zgrywania sie. Maja duzo do udowodnienia. Bucks to druzyna po przebudowie. Przegrala prawie wszystko co sie dalo w Pre. Bogut bedzie gral pierwszy raz po 3 tygodniach o ile zagra. Raczej pewna 1.
 
B 0

bunia

Użytkownik
Co do meczu Indiana Charlotte chcialbym was przestrzedz, bo nie wiadomo czy zagra Jackson, pozatym chemia w zespole jest nie tak, przeciez Jackson bral udzial w strzelaninie jakiejs, raczej nie powinien zagrac. Ja tutaj zagralem na CHA poniewaz May i Okafor sa zdrowi, druzyna jest dobrze ulozona, powinna wygrac grajac u siebie. To jest bardzo ryzykowny mecz, tylko dla odważnych :mrgreen:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Poza typkami ktore podalem w swoim temacie ( Wolves , Pistons , Sonics ) mysle ze duze szanse na wejscie maja :

Golden State Warriors-LA Lakers - handicap : 0-6.5 2 1,91 ✅
Phoenix Suns-LA Clippers 1 1,51 ✅
Boston Celtics-New Orleans Hornets - handicap : 0-4.5 2 1,80 ✅
Cleveland Cavaliers-Washington Wizards - handicap : 0-5.5 2 1,95 ✅

Cavs graja bez podstawowego centra , Celtowie mozliwe ze bez &quot;1&quot; Telfaira i lidera Pierce ( choc znajac zycie to zagraja ) . GSW maja szpital , a moze wlasciwe osrodek rehabilitacyjny , bo pierwsze mecze od bardzo dawna zagraja podstawowy center Troy Murphy , &quot;2&quot; Pietrus i JRich .
Ako 10.12 . Dla tych ktorzy lubia wyzwania :p Mozna jeszcze dolozyc z handicapem Knicksow bo brak Gasola to jednak duze oslabienie .
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ostatni raz ostrzegam. Za podanie typu bez analizy będe karał ostrzeżeniami :!: i będe również te psoty kasował :!: Czy to tak trudno zrozumiec to każdego spotkania osobno gdzieś ze 2 zdania przynajmniej moze podalibyście H2H z 3 ostatnich meczy :!:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Boston - New Orleans ????

No i jak to bywa na początku seoznu nie znamy formy obu zespołów wiec typ prawie na ślepo ???? Stawiam tutaj na ekipę gospodarzy ponieważ moim zdaniem jest to bardziej zgrana drużyna. Mają młodych persoektywicznych zawodników. Do zwycięstwa poprowadzi ich nie kto inny jak moim zdaniem Wally Szczerbiak .

Mój Typ: 1 ⛔



CLEVELAND-WASHINGTON ????

Pamiętamy emocjonująca walkę w PLAY - OFFACH między tymi drużynami w której zwycięskow wyszła jednak drużyna Cleveland. Prawdopodobnie do skladu powraca Larry Hughes który w poprzednim seoznie długi czas nie grał z powodu urazu. Zagrał chyba pod koniec seoznu zasadniczego i w PLAY - OFFACH jeśli się nie mylę. Oczywiście Clevelnad będzie chciało zacząć seozn zwycięstwem jednak nie przyjdzie to łątwo ale mając takiego gracza jak LeBron James można być spokojnym o dobrą grę.

Mój Typ: 1 ✅


DETROIT-MILWAUKEE ????

Tutaj nie będęsię rozpisywał. Mocna drużyna zgrana i dobrze się rozumiejąca. Jedynym i to poważnym osłabieniem jets odejście BENA ale Detroit nadrobi to świetną obrona.

Mój Typ: 1 ⛔


G.STATE-LA.LAKERS ????

Myślę że wczorajsza wygrana Lakersów to było też troszke szczęsćia lub też niedyspozycja Phoenix. Bo zdobyć tyle punktów bez KOBYEGO ?? Aż starch pomyśleć jakby grał Kobe w tym meczu ???? Myślę zże ekipa Golden State odegra się za porażki na własnej hali z tamtego seoznu. Gwiazda drużyny czyli Baron Davis powinien poprowadzic zespół po WIN ????

Mój Typ: 1 ⛔


MEMPHIS-N.YORK ????

Tutaj chwila zastanowienia ale jednak WIN gospodarzy. Memphis to drużyna która potrafi wygrać z najlepszymi ale potrafi też pregrać z najsłabszymi. Jednak na otwarcie seoznu wątpie żeby nie poradzili sobie ze słabym NY.

Mój Typ: 1 ⛔



PHILADELPHIA-ATLANTA ????

Ekipa gospodarzy ma w skłądzie Aliena Iversona mojego ulubionego koszykarza ???? i to jest bardzo dobry argument aby poprzeć ten typ. Ponowny zawód czyli nie zakwalifikowanie sie do PLAY - OFFÓW w poprzednim seoznie na pewno nie zbyt spodobał osie zarządowi/ Ale przeciwnik taki jak Atlanta to zupełnie inny poziom gry dlatego pewna 1

Mój Typ: 1 ✅



PHOENIX-LA.CLIPPERS ????

Nie wydaje mi się aby Phoenix potrafiło przegrać 2 mecz pod rząd. Blamaz z LA na pewno podraznił ambicje zawodników. Ekipa Gości to nie chłopcy do bicia jednak myśle ze nei podołają Phoenix. Steve Nash na pewno zmobilizuje się na ten mecz i będzie liderem swojego zespołu.

Mój Typ: 1 ✅



SEATTLE-PORTLAND ????

2 słabe zepsoły które o PLAY-OFFACH na razie mogą tylko pomarzyć. Jednak ekipa Seattle wydaje mi sie solidniejszym teamem. Dodatkowo mają atut własnej hali. H2H chyba na korzysc Seattle jednak przekonany nie jestem. Wygrana na poczatek sezonu na pewno przyda się Seattle na wzbudzenioe nadzieji ż eten seozn będzie lepszy.

Mój Typ: 1 ⛔



UTAH-HOUSTON ????

Pisząc z kilkoma osobami dowiedziałem się że większość z nich upatruje zwycięzce drużyne Houston. Ja mam odmienne zdanie. Myślę że Yao Ming nie wystarzczy aby pokonac zespołow grającą druzynę Utah. Utah ma bardzo dobry i przede wsyztkim wyrównany sklad mają oczywiście lidera jak to przystało na dobrą drużyę . Jets nim Kirilenko który dzisiaj poprowadzi drużynę gospodarzy do zwycięstwa.

Mój Typ: 1 ✅



Proponuje zagrać takiego TRIPLA :

PHOEN.-LA.CLIP. 1 1.41 ✅
PHILAD.-ATLANTA 1 1.31 ✅
DETROIT-MILWAUKEE 1 1.28 ⛔ BEZ KOMENTARZY :zy3ou:

AKO = 2,12 zł

Sam osobiscie zagrałem go za 20 zł ????
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ja podam swoj typek na dzisiaj

DALLAS-S.ANTON.-1

Mozna powiedzieć że jeden z ciekawszych meczy w tygodniu.Obie druzyny mocne..............jednak myślę że dallas wygra......................ekipa nowitzkiego ma według mnie lepszy skład niż s.a ktore głównie polega na duncanie
 
L 0

leo

Użytkownik
La Clippers - Den Nuggets under 208

Na ostatnie dwanaście spotkań pomiędzy tymi zespołami gdzie Clipersi byli gospodarzem dwa zakończyły się powyżej 208 punktów, a dziesięć zakonczyły się wynikiem poniżej 208 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom