>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Patrolinho luzik . Sorry że analiza była tylko pobieżna , ale nie miałem czasu . Ważne że wszystkie mecze weszły na ładnym ako ( ponad 18.00 ) Dziś tylko jedna oferta ode mnie mianowicie :
Dallas Mavericks-San Antonio Spurs + 4.5 Typ : 2 ✅

W zeszłym sezonie na 8 meczów , 7-krotnie ten handicap by wszedł . Spurs pokonali Mavericks bardzo wysoko w pre season . Dodatkowo , za Spurs przemawia fakt , że co drugi sezon grają kapitalnie . Po zeszłorocznej wpadce w tym roku znów mają duże szanse na finał i jak pokazuje historia ostatnich lat znów powinni być na topie. Duncan przez amerykańskie media jest typowany na MVP sezonu , podobno jest w rewelacyjnej formie . Myślę , że dziś poprowadzi Ostrygi do zwycięstwa . Dodatkowo przed chwilą pojawiła się informacja na necie ( choć niezbyt pewne źródło ) że do składu powróci Tony Parker . Dla mnie handicap powinien wejść na luzach , dla odważnych polecam czystą 2 .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Moje propozycje na dzisiaj :

1. Miami Heat-New Jersey Nets

Biorąc pod uwagę tylko pierwsze mecze sezonu i preseason wynik tego spotkania powinien być jasny . Forma w tych meczach Nets a Heat to taka róźnicą jak między niebem i ziemią . Ja jednak uważam , że nie ma co jeszcze skreślać Heat , bo jest to dobry zespół i jeszcze wróci do formy , ale jeszcze nie teraz ...
Brak Jasona Williamsa jest jednak olbrzymim osłabieniem drużyny z Florydy . Oczywiście jako startowa piątka może go zastąpić Gary Payton , ale czy ten weteran jest w stanie grać na wysokim poziomie przez około 40 minut w meczu przeciwko Jasonowi Kiddowi ? Wątpie ( w pierwszym meczu GP 7 pkt 3 zbiórki 4 asysty . Dla porównania Kidd grał na fantastycznym poziomie 14 pkt 10 asyst 10 zbiórek ) . Miami nie ma klasowego zmiennika na tak ważnej pozycji jak rozgrywający i to według mnie , skreśla ich jako faworyta tego spotkania . Nets co prawda zagra bez C.Robinsona i E.House , ale nie sądzę by to osłabiło siłę rażenia zespoły z New Jersey . House i Robinson to role players i przydadzą się w PO , ewentualnie pod koniec regular season . Teraz , na początku sezonu każdy z podstawowej piątki Nets może grać nawet i powyżej 40 minut i nie powinni być przeciążeni . Nie wykluczam , że Miami może się obudzić i wygrać . Jestem jednak niemal pewien , że mecz będzie wyrównany i Heat nie wygrają więcej niż 4 punktami . Ogólnie braki kadrowe i raczej ofensywny charakter zespołów pozwala ze spokojem zagrać też over .

Typ : NJN + 4,5 za 1,91 lub over za 1.91 ( średnia stawka )

2. Chicago Bulls-Sacramento Kings

Chicago zagrało bardzo dobry pierwszy mecz sezonu w Miami przeciwko Heat , gdzie niemal zmiażdzyli gospodarzy. Przygodę z wycieczką po Florydzie nieco popsuła porażka z Magikami z Orlando , gdzie przegrali 94-109 . Porażka tak wysoka może nieco odstraszać od grania tego meczu . Byki w pierwszym meczu przed własną publicznością pewnie pokanają ekipę Kings . Orlando jest bardzo niedocenianym zespołem , ale przez amerykańskich fachowców uważane wręcz za drugą siłę w swojej dywizji . Od 2000 roku Byki tylko raz pokonały ekipę z Sacto . Warto jednak pamiętać , że w tym czasie Kings byli czołową ekipą zachodu a Bulls byli na końcu całej ligi . Teraz ekipa z Chicago to zupełnie inny , lepszy zespół . Dzisiaj nawet biorąc pod uwagę fakt , że siła rażenia pod tablicą jest osłabiona prawdopodbnym brakiem Tyrusa Thomasa Byki powinny poradzić sobię z Sacramento .

Typ : zwycięstwo Chicago Bulls za 1.40 ( średnia stawka )


3.Orlando Magic-Philadelphia 76ers

Orlando w sposób fantastyczny zakończyło poprzedni i zaczęło obecny sezon. Drużyna praktycznie nie zmieniła składu w czasie lata i efekty widać . Jak mówi Marcin Gortat ( był z Magikami na letnim kampie ) drużyna jest zmobilizowana by odnieść sukces i zgrana . Philadelfia ma dwóch AI , Webbera i Dalemberta , ale nia mają silnej ławki . 76ers wygrali pierwszy mecz , ale Hawks w tej chwili to klasa niżej niż Magic . Mimo to AI miał tylko 33 % skuteczności z gry . Orlando ma jeszcze lepszą obronę niż Hawks także nie powinni dać sobie nawrzucać zbyt dużej ilości koszy przez Iversona . Ja mam wciąz pamięci porażkę Philadelphi w Europie NBA Tour . Orlando zawsze zaczynało dobrze sezon i teraz nie powinno być inaczej . Dodatkowo za Magikami przemawia fakt , że w zeszłym sezonie wygrali 3 na 4 mecze między tymi drużynami .

Typ : zwycięstwo Magic za 1.42 ( duża stawka )
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
a mam wciąz pamięci porażkę Philadelphi w Europie NBA Tour .
Sixers na wspomnianym tourze po Europie wygrała tą imprezę. Wygrali z aktualnymi mistrzami Euroligi(CSKA Moskwa) i z Phoenix Suns a przegrali jedynie z Barceloną w swoim pierwszym meczu co było spowodowane w sumie słabą skutecznością.


Philadelfia ma dwóch AI , Webbera i Dalemberta , ale nia mają silnej ławki .
Nie zapominaj o młodym Iguodali który też potrafi poprowadzić drużynę do zwycięstwa, młody Carney nowy nabytek z draftu choć nie gra dużo tow meczu z Hawks trafił 1 na 1 oddany rzut i chociaż to nie powala na ziemię to myślę że jest to młody talent. Do tego dołożył bym Korvera który jest świetnym strzelcem za 3pkt.


Dodatkowo za Magikami przemawia fakt , że w zeszłym sezonie wygrali 3 na 4 mecze między tymi drużynami .
No cóż tutaj się uszę zgodzić. Orlando gra jeszcze na własnym parkiecie. Według mnie będzie to zacięty mecz i Orlando może go wygrać chociaż bym tego nie chciał :x
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ja podam typki na dzisiaj ponieważ dzisiaj jest bardzo duzo meczy to najpierw je napiszę

S.ANTON.-CLEVEL.
TORONTO-MILWAUKEE
ATLANTA-N.YORK
BOSTON-DETROIT
DENVER-MINNES.
G.STATE-PORTLAND
CHICAGO-SACRAMENTO
INDIANA-N.ORLE.
LA.LAK.-SEATTLE
MEMPHIS-CHARLOTTE
MIAMI-N.JERSEY
ORLANDO-PHILADEL.
PHOENIX-UTAH


Jak widzimy troszkę tego jest ale postaram sie przeanalizować tę ktre mają według mnie największe szanse na wejście

no to tak:

PHOENIX-UTAH-1⛔

suns to najbardziej ofensywnie grająca druzyne w całym NBA.....................Myślę że utah nie dadzą rady zatrzymać nash&#39;a i jego ekipy

S.ANTON.-CLEVEL.-1⛔

W ostatnim meczy z dallas ostrygi pokazały klasę.............Duncan w świetnej formie.........według mnie ogólnie w tym sezonie S.A bedze dobrze grać............

INDIANA-N.ORLE.-1⛔

Typek dosyć ryzykowny ponieważ obie drużyny są na zbliżonym poziomie.jednak indiana zawsze dobrze zaczyna sezon i w tym spotkaniu powinna dać radę hornetsom


(No poprostu zajebiste typki.dobrze że ich nie stawialem bo nie mogłem sie dobic na bwin
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sixers na wspomnianym tourze po Europie wygrała tą imprezę. Wygrali z aktualnymi mistrzami Euroligi(CSKA Moskwa) i z Phoenix Suns a przegrali jedynie z Barceloną w swoim pierwszym meczu co było spowodowane w sumie słabą skutecznością.
I tą właśnie nieskuteczność i bezradność zapamiętalem ;-)


Nie zapominaj o młodym Iguodali który też potrafi poprowadzić drużynę do zwycięstwa, młody Carney nowy nabytek z draftu choć nie gra dużo tow meczu z Hawks trafił 1 na 1 oddany rzut i chociaż to nie powala na ziemię to myślę że jest to młody talent. Do tego dołożył bym Korvera który jest świetnym strzelcem za 3pkt.
Napisałem przecież dwóch AI ( Allen Iverson , Andre Igoudala ) :] Takich Carneyów to w każdym zespole jest sporo . A Kyle Korver ok świetny strzelec , ale musi mieć jeszcze wypracowane pozycje do rzutów a kto ma to robić skoro ekipa Philly gra bez żadnego porządnego playmakera ? ( Iverson to strzelec a nie rozgrywający i to widać że często za bardzo gra indwidualnie ) . Ok 76ers są jak każdy zespół ciekawi , ale Orlando u siebie jest lepsze ;-)
 
pewee 0

pewee

Użytkownik
ja dzisiaj dwa kupony.

▶ Raptors - Bucks 2

Stawiam na Bucks bo zagrali bardzo dobre spotkanie z Pistons. Wrocil i dobrze pokazal sie Bogut. Redd gra swoje. W toronto nie ma go kto zatrzymac. Bosh wygladal wrecz zle w spotkaniu z Nets. Tak szybko nie wroci do formy.

▶ Celtics - Pistons 2

Pistons beda chcieli sie odbic po porazce z Bucks. Boston to dalej raczej mloda druzyna, gdzie Paul Pierce sam nie wygra meczy, nie przeciwko Pistons.

▶ Grizzlies - Bobcats 2

TYP NAJMNIEJ PEWNY. Miski pokazaly sie z fatalnej strony przeciwko slabiutkim Knicks. Swift dalej nie gra, nie mowiac o Gasolu. Bobcats z kolei przegrali z dobra Indiana po walce, grajac prawie caly mecz bez Wallace&#39;a ktory dzisiaj wraca. Sila podkoszowa Okafora polaczona z przebojowoscia Wallace&#39;a i rozgrywaniem Knighta wygra ten mecz.


Drugi kupon.

▶ Miami - New Jersey 2

Mysle ze Heat podniosa sie dopiero kolo grudnia ze snu. Nie mowie ze beda dziennie przegrwac natomiast narazie Nets maja zbyt duzo Fire Power. Dla mnie dosc czysta 2.

▶ Golden St. - Blazers 1

Blazers to dno NBA. Narazie lepsze od Seattle ale dno. Nelson bedzie chcial dzisiaj porobic troche zmian, ruszyc bardziej Davisa i Richardsona i ten mecz wygraja. Chyba najpewniejszy pick dzisiejszego wieczora.



ps. dodatkowo stawial bym na Sixers, Hawks, Spurs.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
ja dzisiaj dwa kupony.

▶ Raptors - Bucks 2

Stawiam na Bucks bo zagrali bardzo dobre spotkanie z Pistons. Wrocil i dobrze pokazal sie Bogut. Redd gra swoje. W toronto nie ma go kto zatrzymac. Bosh wygladal wrecz zle w spotkaniu z Nets. Tak szybko nie wroci do formy.

▶ Celtics - Pistons 2

Pistons beda chcieli sie odbic po porazce z Bucks. Boston to dalej raczej mloda druzyna, gdzie Paul Pierce sam nie wygra meczy, nie przeciwko Pistons.

▶ Grizzlies - Bobcats 2

TYP NAJMNIEJ PEWNY. Miski pokazaly sie z fatalnej strony przeciwko slabiutkim Knicks. Swift dalej nie gra, nie mowiac o Gasolu. Bobcats z kolei przegrali z dobra Indiana po walce, grajac prawie caly mecz bez Wallace&#39;a ktory dzisiaj wraca. Sila podkoszowa Okafora polaczona z przebojowoscia Wallace&#39;a i rozgrywaniem Knighta wygra ten mecz.


Drugi kupon.

▶ Miami - New Jersey 2

Mysle ze Heat podniosa sie dopiero kolo grudnia ze snu. Nie mowie ze beda dziennie przegrwac natomiast narazie Nets maja zbyt duzo Fire Power. Dla mnie dosc czysta 2.

▶ Golden St. - Blazers 1

Blazers to dno NBA. Narazie lepsze od Seattle ale dno. Nelson bedzie chcial dzisiaj porobic troche zmian, ruszyc bardziej Davisa i Richardsona i ten mecz wygraja. Chyba najpewniejszy pick dzisiejszego wieczora.



ps. dodatkowo stawial bym na Sixers, Hawks, Spurs.
Moim zdaniem zrobiłeś MASAKRYCZNY błąd stawiając na Bucks a nie na Toronto :] .... a kursik ładny był 1.8
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Mecze na dzisiaj

DETROIT-MEMPHIS
HOUSTON-DALLAS
CHARLOT.-CLEVELAND
LA.CLIP.-PHOENIX
MILWAUK.-SACRAM.
N.YORK-INDIANA
PORTLAND-MINNESOTA
UTAH-G.STATE
WASHING.-BOSTON

No to moje typki:

CHARLOT.-CLEVELAND-1
Typek wielce prawdopodobny.......Ekipa Lebrona James&#39;a wczoraj pokonała San antonio więc myślę że Charlote nie powinni być dla nich problemem

PORTLAND-MINNESOTA-2

Tutaj także myślę że minesota nie będzie miałą problemu z portland ponieważ ogolnie nie jest to dobra druzyna
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
no i moje obawy co do zwycięstwa Philadelphi się potwierdziły ???? Ładnie &quot;moja&quot; drużyna zaczęła ????

Na dzisiaj zagrałbym jedynie na Cleveland. Charlotte to średnia drużyna a cavaliers chcą w tym sezonie coś osiągnąć więcej niż awans do PO.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj piłka mi nic weszła , także trzeba nadrobić to NBA . Na dzisiaj mam 4 mecze , i mam nadzieję że będzie tak jak w środę (5/5) lub czwartek ( 1/1 ) a nie jak wczoraj ( 0/3)

1. Pistons - Grizzlies 1 ✅

Chyba najpewniejszy typ dnia . Pistons co prawda przegrali na inauguracje u siebie z Bucks , ale w ostatnim meczu z Bostonem wygrali i wyglądali naprawdę nieźle . Detroit zawsze dobrze gra u siebie ( zeszły sezon 37-4 najlepszy w całej NBA ) . Memphis zagra już z E.Jonesem ale bez P.Gasola i prawdopodobnie S.Swifta . Możliwe że w Detroit nie zagra Dale Davis ale nie jest on tak kluczowym graczem jak Swift. Napewno jeśli Memphis chce wygrać mecz to musi wygrać walkę na tablicach , gdzie Tłoki są gorsze niż rok temu . ALe bez Gasola i Swifta , a więc najlepszych graczy podkoszowych Grizzlies będzie to bardzo , bardzo trudne . W zeszłym roku Tłoki były dwukrotnie lepsze .
Warto również dodać że ostatni raz Tłoki przegrały dwa mecze pod rząd u siebie ponad 2 lata temu ...

2. Bobcats - Cavaliers 2 ⛔

Bobcats są naprawde ciekawą drużyną , ale jednak Cavs nie powinno mieć tutaj problemów . Tym bardziej , że w drużynie z Charlotte nie zagra podstawowy center ( Brezec ) i Hermann .

3. Jazz - Warriors ✅

Obydwa zespoły nie mają problemów z kontuzjami , ale warto przypomnieć że kilku kluczowych graczy z GSW to rekonwalenscenci ( JRich , Murphy , Pietrus ) . W Utah problemy zdrowotne w ostatnim czasie miał tylko jeden gracz z podstawowej piatki Okur. Myślę , że on i AK wreszcie się przebudza i zaczną grać na poziomie AS . Dla mnie Utah to jedna z najlepszych drużyn zachodu i z takim kołczem zajdą daleko .

4. Trail Blaizers - Timberwolves ⛔

Drużyna z Portland przechodzi ciężki okres przebudowy . Ich największa gwiazda ( Miles ) niemal cały poprzedni sezon spędziła na ławie . Teraz chyba też tak będzie . Dodatkowo kontuzję w jednym z ostatnich meczów doznal LeMarcus Aldridge ( 3 nr draftu ) . Tak młoda ekipa , z coprawda bardzo ciekawymi zawodnikami jak Roy , Jack czy doświadczeni już Przybilla i Randolph mogą sprawić parę niespodzianek i poprawić zeszłoroczny bilans ( ostatni zespół całej NBA ) ale nie dziś , bo tak świetni obrońcy jak KG , Griffin i Hassel powini powstrzymać najgroźniejsze ogniwa rywali .
 
L 237

lookash

Użytkownik
Charlotte Bobcats-CLEVELAND CAVS 2
Cleveland podbudowani zwycięstwem (pierwszym od osiemnastu lat na wyjeżdzie z SAn Antonio),charlotte zas po dwoch porazkach.Mimo ze cavaliersi graj na nawyjezdzie to stawialbym jednak na nich.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Charlotte Bobcats- Clevland Cavaliers 1.52
Handi (-4.5) 1.92

Kilka rzeczy. PO 1 Cavs, to solidna druzyna, ktora coraz bardziej zaczyna przypominac monolit, a czego, bo oprocz LeBrona zaczynaja troche grac inni zawonicy.. Jak wiadomo Zydrunas Ilgauskas, to solidna firma i gral i gra, ale chodzi bardziej chodzi mi o Larry Hughes, ktory juz w pierwszym meczu nawrzucal wiecej pojtow od LeBrona! No i o to wlasnie chodzi, nie sam LeBron gra, chociaz, przyznam ze calkiem dobrze sie go oglada ???? Ale do rzeczy, ciekawie tez sie przedstawia zestawienie kontuzjowanych, ktorych po stronie gosci brak, natomiast bobcats graja bez A. Anderson, P. Brezec, W. Herrmann, ale jak wiadomo, najdotkliwsza dla zespolu jest absencja P. Brezec... NO co tu duzo gadac, Cavs w tym sezonie, mam nadzieje dojda do finalu, LeBron MVP, no weic go go go Cavs! ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Miami Heat 1 ✅
Philadelphia podbudowana wyjazdowym zwyciestwem z Olrando(103:105) teraz podejmuje u siebie mistrza ubieglego sezonu.Miami po fatalnym meczu inaugracyjnym z Chicago gdzie zostali rozgromieni ponad 40 punktami(66:108) powoli wracaja do dyspozycji udawadniajac to w zwycieztwie nad New Jersey.Niewątpliwie duży udział w wyniku bedzie mial Allen Iverson bohater ostatniego meczu gdzie zdobył 39 punktow.Philadelphia po dwoch zwycieztwach nie ma zamiaru zwalniac tempa.Mysle ze Shaquille O&#39;Neal i spolka nie dadza rady lepiej dysponowanym gospodarza.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Chociaż jestem fanem Philadelphi to myślę że tym razem nie ugrają zwycięstwa. mecz z Orlando wygrali dzięki punktom Iversona 2 sekundy przed końcem meczu. Dobrze dysponowany jest Korver którydodał ponad 20pkt ale gdzie jest reszta ?? Miami to wkońcu mistrzowie i teraz są tak zmotywowani po porażce z Chicago że będą gromić jednego po drugim. Mam oczywiście nadzieje na zwycięstwo Sixers ale ten mecz będzie dla nich bardzo trudny :/
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
jCleveland nie dał rady.............Philadelphia jak zawsze nie zawiodł.......

Ale moj typek na dziś

N.YORK-S.ANTON.-2

San Antonio nie powinno mieć duzego problemu ze słabiutkimi knicsami......ponadto to zwyciestwo myślę że podbudowało by druzyne po przegranej z cleveland :zy3ou:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
No i Philadelphi wygrała ???? To jest jeden z tych typów z których nietrafienia się cieszę ????

Na dzisiaj zagrałbym Chicago: Milwaukee 1 1.45

Chicago po przejściu Big Bena z Detroit mają bardzo mocna strefę podkoszową w obronie co powinno zaowocować przejęciami piłki i szybkimi kontrami. No i jak zwykle można podkreślić atut swojego boiska żeby analiza była dłuższa ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Ja zagrałem mecz nie trudny do przewidzenia
New York Knicks-San Antonio Spurs 2
Znajdująca się w dole drużyna z Nowego Jorku nie powinna sprawic niespodzianki w meczu z faworyzowanymi Spurs&#39;ami.San antonio po zwycieztwie w Toronoto, zas porażka knicks&#39;ow u siebie z indiana pacers.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
???? New York Knicks - San Antonio Spurs

Podobnie jak moi przedmówcy skłaniałbym się ku ekipe Spurs. Po dość nieoczekiwanej porażce na własnym parkiecie z Cleveland, ekipa San Antonio szybko się zrehabilitowała i wygrała wyjazdowy mecz z Toronto Raptors. Nowojorczycy po zwycięskiej dogrywce w Memphis przegrali kolejne 2 spotkania. San Antonio ma zdecydowanie silniejszy i bardziej wyrównany skład. W Knicksach jak narazie formą nie błyszczą Francis i Marbury. Myślę, że Duncan i spółka poradzą sobie z gospodarzami.

???? Chicago Bulls - Milwaukee Bucks

Byki po znakomitym pierwszym spotkaniu z Miami, w dwóch kolejnych meczach trochę zawiedli swoich fanów. Każdy z nich napewno nie spodziewał się, że Chicago przegra zarówno z Orlando, jak i Sacramento. Dzisiaj napewno bedą chcieli się zrehabilitować za te dwie porażki. Atutem napewno będzie własna hala. Milwaukee do tej pory odniosło 2 zwycięstwa (Detroit i Sacramento) oraz poniosło 1 porażkę (Toronto). Jak pokazuje historia spotkań między tymi zespołami, zazwyczaj te mecze wygrywają gospodarze.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Utah Jazz - Detroit Pistons

A czego? Bo kurs jest 2.68 ???? i warto taki zagrac oczywiscie? Czy maja szanse na zwyciestwo? No ba! Detroit to Detroit i nawet bez bena, 2 wygrane 1 przegrana, wygrana na wyjezdzie... no zobaczymy, moim zdaniem watro grac! pozdro!
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Według mnie Utah Jazz powinno wygrać. ✅

KONIEc BEZSENSOWNYCH POSTÓW W TEMACIE KTÓRE NIC NIE WNOSZĄ !!! DOSTAJESZ OSTRZEŻENIE I MAM NADZIEJĘ ZE INNI TO ZOBACZĄ I Z TYM SKOŃCZĄ!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom