>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
gunman 0

gunman

Użytkownik
Ja odam swoje typki na dziś:


Utah Jazz u Boston Celtics -1 ✅

Uth gra bardzo dobrze w tym sezonie.ma stabilny składi z reguły nie robi niespodzianek kibicom i typerom. Jak narazie utah ma jedną przegraną na wyjeździe z N.J ....Boston gra tak sobie..........Według mnie zdecydowanie 1...................typ wielce prawdopodobny

Seattle SuperSonics u Charlotte Bobcats-2 ⛔

Tutaj analiza krotka..Obie drużyny na zbliżonym poziomie...........Jednak charlotte ma atut własnego boiska i myślę że nie zawioda kibiców

Atlanta Hawks u Toronto Raptors -1 ✅

Typek wielce ryzykowny.............ale atlanta to squad który potrafi poradzic sobie nawet z cleveland czego nei mozna powiedzieć o toronto......mimo że grają na wyjeździe to uważam że dadzą radę raptorom...................Typek bardzo ryzykowny
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Houston Rockets - New York Knicks +12,5 --&gt; 2 /@ 1,70 (betgun)

To, że Houston jest faworytem tego spotkania mnie nie zdziwiło, jednak tak wysoki handicap jest małym zaskoczeniem. Rakiet po kursie 1,14 nie polecam nikomu. Oczywiście może się zdarzyć, że Houston rozgromi Knicksów, jednak dla mnie jest to mało prawdopodobne. Spodziewam się raczej wyrównanego spotkania. Zresztą historia pojedynków między tymi zespołami pokazuje, że wynik był sprawą otwartą do samego końca meczu. Za małą stawkę można nawet zaryzykować gołą 2 po kursie 6,08. NY ma dość ciekawy skład i napewno nie oddadzą łatwo tego meczu.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
JA na dzisiejszą noc proponuję typ:

Milwaukee Bucks - Washington Wizards 2

może także z handicapem, +6 na Washinghton. Według mnie zgranie i umiejętności są po stronie gospodarzy tego meczu. Polecam także zagrać overy tak na wynik końcowy jak i na Arenasa i Redda. Obaj zawodnicy to typowi strzelcy, a w tym meczu z pewnością wpadnie grubo powyżej 200 punktów.
 
L 237

lookash

Użytkownik
zestaw meczy na dzisiejsza noc:
Washington Wizards - Milwaukee Bucks
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
Charlotte Bobcats - Seattle SuperSonics
Toronto Raptors - Atlanta Hawks
Indiana Pacers - Orlando Magic
Boston Celtics - Utah Jazz
New Jersey Nets - Miami Heat
Houston Rockets - New York Knicks
Portland Trail Blazers - New Orleans Hornets
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
WASHINGTON-MILWAUKEE ????

Obie ekipy to bardzo dobre teamy które na pewno myślą o awansie do PLAY OFF. Jednak moim zdnaiem za gospodarzami przemawia kilka faktów. Washington ma moim zdnaiembardziej zgraną drużyne złożoną z dobrych zawodników. Mają bardzo duzy potencjał w ofensywie jednak ich słaba strona to obrona dlatego często w ich meczach padają OVERKI. A więc według mnie pewna 1.

Mój Typ: 1 KURS: 1.46 ✅



HOUSTON-NEWYORK ????

Oczywiście ekipa Houston to faworyt tego spotkania. Grają w tym seoznie według mnie bardzo dobrze. Moze w końcu postawili na grę zespołową a nie liczyli tylko na gre YAO MINGA.Jesli tak zrobili to juz widac tego skutki które są nadspodziewanie dobre. Myślę że ekipa Nowego Jorku nie sprawi większych kłopotów rakietom ????

Mój Typ: 1 KURS: 1.21 ✅



INDIANA-ORLANDO ????

Indiana spisuję się w tym seoznie tak jak w poprzednim czyli dobrze. Jednak stawiam na Indiane ponieważ zaimponowało mi ich zwycięstwo nad Philadelphia. Oralndo moim zdaniem to nieprzewidywalna ekipa ktora moze wygrać z San Antonio żeby na następny dzien przgerać z Atlanta. Po dobrym początku i wygranej z Chcicago przyszedł jakiś kryzysik i porażka kolejno z Philadelphia i Atlantą później 2 WIN więc dziisja wypada przegrać ????

Mój Typ: 1 KURS: 1.59 ✅



TORONTO-ATLANTA ????

[Według mnie Toronto to ekipa własnej hali. Ostatnie zwycięstwo a Philadelphia na pewno pozwoliło uwierzyć im w awans do PLAY OFFÓW jednak bądźmy realistami na razie nie mają sznas w porównaniu z innymi drużynami. Jendak z ekipą Atlanty mogą powalczyć gdyż jest to ekipa mniej więcej na tym samym poziomie co Toronto. W ostatnich latach drużyny te lubią ze sobą często remisować jednak myśle że dziisja pewnie zwyciężą Raptorsi ???? /b]

Mój Typ: 1 KURS: 1.54 ⛔


Kursy brane z oferty bukmachera PROFESJONAL

 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeśli ktoś gra na betgunie to mam pewną informację. Błąd buków , można wykorzystać . Tylko czy Blaizers dadzą rady Dallas ?

Portland Trail Blazers-Dallas Mavericks 3,01 1,41
handicap : 3.5-0 1,75 2,05
handicap : 5.5-0 1,95 1,85
handicap : 7.5-0 2,20 1,65
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
LA CLIPPERS-NEW ORLEANS ????

Obie ekipy mają po 4 zwycięstwa. Jednak Clippersi są na własnej hali bardzo mocni co pokazali już wtym sezonie wygrywając z Phoenix. Historia spotkań na hali w LA jest następująca 4-1-3. Nie jest to jakiś imponujacy bilans zwłaszcza jeśli chodzi o wynik u siebie. Jednak myślę że Clippersi to o kalse lepsza drużyna która potarfi wygrywac z najelpszymi ma bardzo dobrych zawodników kórzy potarfią utrzymać wysoką forme przez długi okres.

Mój Typ: 1, Under 190 KURS: 1.38, 1.85
✅ ,✅



CHARLOTE.-DENVER ????

Myślę ze ekipa Denver w końcu po wygranej z Philadelphi się przebudziłą i w dzisiejszym meczu odniesaie 2 zwycięstwo w sezonie. Obie drużyny grały ze sobą tylko 4 razy z czego 3 razy wygrywał Denver a raz Charlotte. Nie tylko H@H przemawia za Dencerem ale również
lepszy skłąd który tworzy dosyć zgrany kolektyw. Charlotte jednak wygrał z Clevelandem ale jak wiemy gracze na takie mecze mobilizują sie podwójnie i myśle ze dziisja można puścić spokojną 2.

Mój Typ: 2 KURS: 1.64
✅



SACRAMENTO-TORONTO ????

Mam wrażenie jakby ekipa Toronto grałą z meczu na mecz coraz to gorzej a Sacramento wręcz przeciwnie po ostatnim zwycięstwie nad Detroit zapewne uwierzyli w swoje siły i dzisiaj będa chcieli pokazać swój potencjał. Historia spotkań na hali w Sacramento jest imponująca ???? Wszystkie mecze wygrywają gospodarze czyli Sacramento. Dzisiaj również tak powinno być.

Mój Typ: 1 KURS: 1.38
✅



PORTLAND-DALLAS ????

Portland 3 mecze u siebi e i 3 zwycięstwa więc czas na porażke. Dallas w końcu się przełamało i wygrało swoje 1 spotkanie w tym seoznie. Zwycięstwo jest jeszcze ważniejsze ponieważ wygrali mecz z Phoenix. Zespół Dallas jest o kalsę lepszy ale czy dziisja będa to potrafili pokazać ?? Myślę ze Nowitzki z meczu na mecz czuje się coraz to pewniej i dzisiaj poprowadzi swój zespół do kolejnego 2 już zwycięstwa w sezonie.

Mój Typ: 2 KURS: 1.49
✅
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
New Jesrey - Seattle ????

Ekipa New Jersey po wczorajszym rzucie rozpaczy Cartera doprowadzila do dogrywki i w jej trakcie zdetronizowała graczy Washington. Jedynym minusem może być fakt iż nie zagra Jefferson ale przecież drużyna New Jersey to drużyna stworzona do grania meczy w kłopotach kadrowych ???? Poza tym NJ ma dobry bilans u siebie z Seattle 4-1-2. Nie jest to bilans imponujący jednak widac ze własna hala im wyraźnie pomaga w wygrywaniu. Wczoraj netsi pokazali charakter i w tym meczu też licze na walke do samego końca :p

Mój Typ: 1 KURS: 1.59




New York - Cleveland ????

za Nowym Jorkiem przemawiają 2 argumenty. Pierwszy z nich to, że NY nie wygrał jeszcze na własnej hali więc najwyższy czas aby tego dokonać poza tym Cleveland 2 win z rzędu więc moze troszke odpuszczą. Drugi argument to świetny bilans NY z Cleveland na własnych śmieciach 11-0-4.Ostatni raz przegrali z nimi u siebie w sezonie 2003/2004. Mam jeszcze jeden typek do zaoferowania jest to Under 199 pkt. Drużyny te wyraźnie lubią chyba grac ze soba underowo.

Mój Typ: 1, Under 199 pkt KURS: 2.44, 1.85




Boston - Orlando ????

Trudno tutaj wskazać jednoznacznego faworyta. Jednak moim zdnaiem mimo wszystko będzie to ekpia gospodarzy choć doszły mnie słuchy że będ aosłabieni ale potwierdzonej tej infromacji nie mam wiec stawiam tak jak myślę że będzie. Poza tym Boston ma tylko 1 zwycięstwo tą drużyne nawet stac na PLAY OFFY wiec muszą zacząć wygrywać. No i jeszcze H2H na hali w Bostonie : 11-2-2

Mój Typ: 1 KURS: 1.92
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
New Jesrey - Seattle


Patrolinho ja zagrałem inaczej a to tylko dla tego że Seattle ma mocniejszy skład moim zdaniem... i nie myliłem się a nie chcę mówić co robił pewien nieuczciwy buk ... najpierw sztucznie zawyżał kurs na Seattle a na 2h przed meczem z 2,70 na 2,40 dał kanciarz :zy3ou:



 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Los Angeles Clippers u Utah Jazz - 2 ✅

Pojedynek na szczycie tabeli i myślę ze wygra go utah..................ponieważ ma atut własnej hali i rzadko zawodzi swoich kibiców..ponadto uważam ze są oni drużyną o klasę wyższą od L.A

Charlotte Bobcats u New Orleans Hornets-2 ✅

Bobcats według mnie nie dadzą rady pokonac grającego u siebie i rewelacyjnego w tym sezonie nowego orleanu...jak narazie sqad z charlotte ma na sowim koncie 1 wygraną od 6 meczy.........ponadto ostatnio Nowy orlean rozgrzmocił bobcats grając na wyjeździe.......
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Atlanta - Milwaukee ????

Jest to bardzo trudny mecz do wytyowanai więc nie radze go stawiać :p Jednak pokuszę się o odgadnięcie kto tutaj wygra. Faworytem jest chyba jednak Atlanta która spisuje się ja kna razie świetnie. Jensdak ja w roli faworyta widze tutaj drużynę Milwaukee która będzie chcaiał sobie odbić wszytskei niepowodzenia w dzisiejszym dniu. Poza tym pamiętajmy że Milwaukee pokonało już w tym seonzie taką firmę jak Detroit i to w dodatku na wyjeździe. Rozpędzona Atlanta ostatnio doznałą porązki po dogrywce z Seattle jednak tylko 1 punktem czy to oznacza młaą zniżkę formy ?? Wydaje mi się, że nie ale zdeterminowana i waleczna drużyna gospodarzy sobie poradzi :p

Mój Typ: 2 KURS: 2.18
✅



Dallas - Chicago ????

Chicago po znakomitym początku chyba opadło z sił albo jest to TEAM który nie potrafi urzymać dobrej formy. Jednak wygrana u siebie z Indianą pozwala wierzyć ich fanom ze forma jest nadal. Teraz coś o Dallas. Powtarzam się już po raz któryś że z takim skłądem jaki ma Dalls te wyniki to wstyd i hańba dla klubu. Jednak Dallas gar coraz to lepiej regularneio zdobywają dużą ilosć punktów i potarfią też dobrze się wybronić. Myślę, że dzisij będa na tyle zdeterminowani że atut własnej hai poniesie ich po zwycięstwo. Jendak mała przeszkodą moze być to że Chicago miało 1 dzień wiecej odpoczynku a może to i dobrze ? Ponieważ mogło to ich wybić z rytmu gry ????

Mój Typ: 1 KURS: 1.51
✅




Golden State - Toronto ????

Dla mnie faworyt jest tutaj jeden i jest to drużyna gospodarzy. Jęsli GOLDEN STATE potrafiło wygrać u siebei z Detroit to dlaczego miałoby nie wygrać z Toronto ?? Moze byc tylko jedna przyczyna porązki jest to zlekceważenie przeciwnika moze doprowadzić do sromotnej przgeranej jednak myślę, że dzisiaj tego niez robią i odniosą 5 zwycięstwo w sezonie.

Mój Typ: 1, Under 211 KURS: 1.44, 1.85
✅, ✅




Miami - Denver ????

Miami po bardzo dotkliwej porażce z Houston myślę że będa chcieli pokazać swoim fanom, że w kosza grać potrfaią a poza tym Denver nie ma Yao Minga ???? H2H oczywiscie na korzyść Miami poza tym Denver 2 ostatnie mecze WIN więc pora na porażkę.

Mój Typ: 1, Under 199 KURS: 1.51,1.85
⛔ , ⛔




Utah - LA Clippers ????

Bardzo trudny mecz do wytypowania. Jednak analizując mecze obu zepsołów doszedłem do wniosku że logiczne jest stawienie na Utah z 1 powodu. U siebei są niesmaowicie dobrzy. Pokoanli takei drużyny na włąsnym parkeicie w tym sezonei jak Houston , Detroit , Golden State. W ostatnich 2 meczach to ekipa Clippersów miał trudniejszych rywali iec moga być troszke bardziej zmęczeni niż Utah. Więcej argumentów nie mam moze poza H2H na hali w Utah : 14-0-1 ???? mówi sam za siebie .

Mój Typ: 1 KURS: 1.51
✅


NA dzisiaj stawiłbym jeszcze na Minessote ✅ i New Orleans ✅ ale nie napisalem do tych meczy analizki bo neistety czas nagli :p
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Houston - Chicago ????

To co gra Houston chyba przerosło oczekiwnai nie tylko fanów ale i zarząd klubu.
Houston gra bardzo dobrze osttanio mieli nawet sznase pokonać San Antonio jednak widać z emusza jeszcze trochę popracować nad obroną bo ten element najbardziej u nich szwankuje. Tracy McGrady &amp; Yao tworzą wspaniała 2 w tym klubie iwdać ze potrafią ze sobą grać i zdobywać wiele punktów. Obie ekipy po trudnych meczach Houston z San Antonio a Chicago z coraz to lepiej grajacym ostatnio Dallas. Więc zmęczenie po obu stronach takie samo. Chcaigo nei gr na wyjazdach za dobrze. A Hosuton po porażce z San Antonio zapewne będzie chciał wygrać u siebie. 2 porażki u siebei bardzo dobrze grajacego zespołu i to 2 porażki pod rząd :?: watpie w to więc dzisiaj stawiam czystą1
Mój Typ: 1 KURS: 1.53
✅
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Boston Celtics - Portland Trail Blazers --&gt; 1

Drużyna Bostonu w 8 rozegranych spotkaniach odniosła zaledwie 2 zwycięstwa. Tak więc początku nowego sezonu do udanych nie można zaliczyć. Boston jednak z meczu na mecz gra coraz lepiej. W ostatnim spotkaniu rozgromił u siebie ekipę Indiany Pacers 114-88. Portland do tej pory wygrało 4 z 9 rozegranych spotkań - w tym tylko 1 na wyjeździe. W ekipie Trail Blazers z powodu kontuzji nie zagrają w tym meczu Brandon Roy (trzeci strzelec drużyny), Joel Przybilla (najlepiej blokujący). O ekipie Portland można powiedzieć, że to przede wszystkim Zach Randolph. Jest to niewątpliwie gwiazda tej drużyny, jednak w chwili obecnej ma zbyt małe wsparcie ze strony swoich kolegów. Przeciwko bardzo wyrównanej ekipie Bostonu napewno będzie im ciężko. Jeżeli Pierce i Szczerbiak zagrają na swoim poziomie to Celtics powinni odnieść drugie zwycięstwo z rzędu. W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się 2 razy i 2 zwycięstwa odniósł Boston.

Seattle Supersonics - Utah Jazz --&gt; 1

Utah Jazz ma obecnie najlepszy bilans w NBA. Muszę przyznać, że aż tak dobrego początku w ich wykonaniu się nie spodziewałem. Lekki kryzys musi jednak kiedyś przyjść i spodziewam się, że jego początek będzie miał miejsce dzisiaj. Jazzmaną zawsze ciężko grało się z Seattle. W poprzednim sezonie Utah wygrało z Ponaddzwiękowcami tylko 1 z 4 rozegranych spotkań. Jeżeli dodamy do tego, że w ekipie Utah kontuzjowani są Kirilenko i Giricek to w dzisiejszym meczu będą mieli ciężką przeprawę.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Boston - Portland ????

Boston po zwycięstwie nad Indianą na własnej hali może w końcu zacznie grać porządną koszykówkę. Dotychczas zdobywali dużo punktów jednak więcej ich tracili. Portland ostatnio 3 p[orązki pod rząd co może świadczyć o obniżce formy. Portland gra fatalnie na wyjeździe zas Boston też nie gra najlepiej u siebie, ale nadszedł odpowiedni moment aby poprawić sobie statystyki na własnej hali. Żadnych poważnych kontuzji w drużynie Bostonu nie ma więc nic nie stoi im na przeszkodzie aby wygrać 2 mecz z rzędu. H2H w ostatnich latach wyraźnei na korzyść Bostonu jedna kw latach 2000 - 2002 częsciej górą byli zawodnicy Portland jednak dzisiaj ekipy te prezentują zupełnie inny poziom gry i jak dla mnie pewna 1.

Mój Typ: 1 KURS: 1.42




Detroit - Washington ????

Po ostatniej porażce 1 punktem u siebie z New Orleans ekipa Detroit zapewne będzie chcaiął pokazać kibicom na co ich stać. Wątpie aby ofenswynie grajacy Washington potrafił pokonać Detroit. Obie drużyny ostanio nie zbyt dobrze bo obie mają po 2 porażki pod rząd. Kolejnym argumentem za jest to, że w poprzednim seoznie ekipa Detroit przegrała z Washingtonem u siebie na 2 mecze aż 2 razy ???? . Jednak ogólnie H2H oczywiście na korzyść Detroit i nie widze tutaj zadnego powodu aby to miało się zmienić.

Mój Typ: 1, Under 201 KURS: 1.44, 1.85




Indiana - New Jersey ????

Obie ekipy po 4 zwycięstwa w tym sezonie. Jednak Indiana przegrała już 4 - krotnie a New Jersey 3- krotnie. Indiana po 2 meczach wyjazdowych 2 przeagrał teraz wraca do domu i te punkty zapewne chca odrobić. Ekipa New Jersey nie przekonuje mnie za bardzo do siebie. Potrafią grać wspanaile i zdobywac wiele punktów ale potrafią również pokazać koncert nieskutecznosci. Ekipy te spotkały się raz w tym seoznei i miało to miejsce w meczach przedsezonowych. Mecz zakończył się następującym wynikiem :
Indiana Pacers 103 -89 New Jersey Nets
Widać, że ekipa Indiany potrafi grać skutecznie w ofensywie jak i w obronie. Jeśli dzisja oba te elementy będą działały poprawnie to wygrana przyjdzie gładko.

Mój Typ: 1 KURS: 1.60




LA Lakers - Toronto ????

Lakersi mieli bardzo dużo czasu na regeneracje sił i doszlifowanei elementów które nie są jeszcze do końca sprawne. Jest to dosyć duża przewaga taka świeżość potarfi wiele dać. Toronto na wyjazdach gra fatalnei a Lakersi na własnej hali czują , że są u siebie i potrafią ogrywac wtedy najlepszych. W tym sezonie przegrali już raz u siebie ale z ekipą Detroit która jest bardzo mocną ekipa.Myślę, że po kilkudniowej przerwie bez meczu zawodnicy LA będą spragnieni gry i wygrają ten mecz dość spokojnie. H2H na hali w LA jest następujący : 5-0-2 moze nie jest on jakiś imponującym ale widać przewagę Lakersów.

Mój Typ: 1 KURS: 1.29




Miami - New York ????

W ekipie Miami nie dzieje się za dobrze ostatnio przegrali wygrany mecz z Denverem. Przede wszytskim fatalna skuteczność to chyba ich największa bolączka. Widać, że brakuje im chyba Shaqa który jest kontuzjowany. Jednak taka firma jak Miami nie powinna przegrać meczu z takim słabym przeciwnikiem bo ni oszukujmy się obie te ekipy dzieli wiele. Myślę, że trener Miami zapewne wstrząsnął trochę zespołem co pozwoli im bardziej się zmobilizować i dzieki temu wygrają ten mecz spokojnie.

Mój Typ: 1 KURS: 1.25




Phoenix - Philadelphia ????

Nie jestem pewien co do występu Steve Nasha bo miał chyba jakies problemy. Wiadomo, ż ejesli nie zagra to bedzie to duża starta ale nei aż taka wielka żeby nei wygrac z Philadelphia, która w tym seoznie gra jak na razie bardzo dobrze. Poza tym ekipa Phoenix u siebie potrafi grać nie tylko widowidkowo ale i skutecznie. Myślę, że Philadelphia w sesji wyjazdowej i tak już odniosła sukces wygrywając z Seattle, ale te sukcesy skończą się już w dzisiejszym meczu bo ekipa Phoenix ten mecz wygra.

Mój Typ: 1, Under 212 KURS: 1.42, 1.85




Seattle - Utah ????

Nie często stawiam singla na ilosć punktów, ale tym razem myślę, że spokojnie powinien on wejść. Ekipa Seattle to nieobliczalny TEAM który na własnej hali potrafi robić cuda a robienei niespodzianek to ich chleb powszedni. Jednak dzisiaj spotkają się z mocną w tym sezonei Utah która okupuje na razie 1 miejsce jako najlepsza drużyna. Doznali oni tylko 1 porażki wiec będa chceili to daelj utrzymac i za wszelką cenę będa chceili aby Seattle tych punktów dużo nie nawrzucało. Jednak moze pojawić się scenariusz otwartej gry punk za punkt i wtedy będzie problem. Problemem jest takze to czy zagra Kirilenko bo bez niego obrona Utah wiele traci.

Mój Typ: Under 208 KURS: 1.85
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Partolinho chyba bardzo sie zdziwiłeś wynikiem Miami ????

ja sie pochwale kuponikiem :p



Szkoda ze to nie prawdziwa kasa, i ze nie dałem tego za więcej ... :roll:
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Heh......arkadis ty obstawiałeś seatle??........................utah w tym sezonie wymiata.............jest bardzo solidną drużyną która nie zawodzi typerów i kibiców
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzisiejsze spotkania:

???? 01:00 Orlando Magic - Charlotte Bobcats 1.31 3.65
???? 01:00 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 1.74 2.17
???? 01:30 New York Knicks - Boston Celtics 1.76 2.15
???? 01:30 Detroit Pistons - Houston Rockets 2.06 1.82
???? 01:30 New Jersey Nets - Portland Trail Blazers 1.19 5.09
???? 02:30 Milwaukee Bucks - Indiana Pacers 1.58 2.48
???? 02:30 Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 1.15 6.04
???? 03:00 Denver Nuggets - Toronto Raptors 1.24 4.39
???? 04:30 Golden State Warriors - Seattle SuperSonics 1.39 3.17
???? 04:30 Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1.19 5.09


Kursy: Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom