>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
miha13 0

miha13

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - New York Knicks ⛔

W tym meczu typ dla mnie jest prosty.. Clewland mysle, ze wychaczy ten mecz na swoja korzysc... Idzie im calkiem niezle, ostatnio 7 wygranch meczy w 10 meczach, a u siebie w tym sezonie przegrali tylko raz...Troche zastanawiajacy jest bilans Knicksow, ktorzy na wyjezdzie maja 4 razy wiecej wygranych niz u siebie :wowsdf: ale spoko, mimo to ich bilans jest na ⛔ (4-5). Moim zdaniem nie ma takiej mozliwosci wygrania W Clevland z Kawalerzytami, ktorzy sa ciagle glodni jakiegos wiekszego sukcesu... Lista kontucji po stronie Gosci to C. Frye, J. Jeffries, Q. Richardson. Po stronie gospodarzy nie zagra jak pewnie wiadomo L. Hughes, ale i bez niego chlopczaki z Clevland sobie jakos radza w ostatnim czasie ;) Kurs troche maly, ale moze pozniej dodadza jakis handicap, zalezy od wielkosci, ale mozna sie bedzie na nim zastanowic, oczywiscie na -clevland..

//No to takie rpzypadki chodza po swiecie... Wlascieiwie, to Clevland zrobilo wszytko, zeby wygrac ten mecz, tylko nie w obronie... :/ A jesli chodzi o NY, to niestety zagral Quentin Richardson, ktory byl na liscie kontuzjowanych, no i z deka pomogl swojej druzynie.. 27 pojntow przy 67% skutecznosci, w tym 5/7 za 3 :wowsdf: 9 rebsow w tym 2 na atakowanej tablicy 2 asysty, 2 przechwyty i 1 blok 0 strat ???? nawet nie ma sladu po kontuzji... ;)

Zagralem jeszcze Boston Celtics - New Jersey Nets, ✅ nie mam czasu za dlugiej analizy pisac, ale po 6 porazkach z rzedu :wowsdf: musza sie w koncu przelamac...

//A tu mi wszyscy pieknie zagrali, z ladnym (2.30) kursikiem ????
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Clevland powinno wygrać ale myślę że ze względu na niski kurs nie warto tego graqć....jeszcze może być niespodzianka jak to często w sporcie bywa
 
L 237

lookash

Użytkownik
wczoraj to oklahoma hornets mnie dobila.niby taki pewniak a przegrali ze skaznymi na porazke rapotorsami prawie 20 punktami.tak samo lakersi kurs 1,2 a przegrali.jakie te nba potrafi byc nieobliczalne :;/: i jak tu stawiac jak najwieksi faworyci wtapiaja
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Nie ma pewniaków to jest złota zasada................chcesz bardzo prawdopodobnych typów.................moim zdaniem drużyną która nie zawodzi w tym sezonie (jak na razie) jest Dallas........................dobrze daje rade sobie także San Antonio......................W przyzwoitej formie jest także Chicago .........................według mnie największym niewypałem jak na razie jest Miami Heat............
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats --&gt; powyżej 186,5 /@ 1,909 Sportingbet

W ostatnich 9 spotkaniach między tymi drużynami średnio w meczu padało 205 pkt. W meczach rozgrywanych w Atlancie wynik ten wynosi 204,2 pkt. Spośród tych 9 spotkań tylko jedno zakończyło się mniejszą sumą pkt niż 187, kiedy to zawodnicy obu ekip rzucili w sumie 183 pkt. Tak więc dzisiejsza linia patrząc z historycznego punktu widzenia jest dość niska. Dlatego proponuję w tym meczu zagrać over. Atlanta u siebie średnio zdobywa 99 pkt na mecz, a Charlotte na wyjazdach średnio 92,1 pkt na mecz. Wystarczy więc, że obie ekipy rzucą dzisiaj swoją sezonową średnią i over powinien paść.

Utah Jazz - San Antonio Spurs --&gt; 2 /@ 1,91 Betgun

Przy okazji poprzedniego spotkania Jazzmanów z Orlando, pisałem już ze może dopaść ich teraz mały kryzys. Spotkanie z Magic przegrali, tak więc moje słowa po części się sprawdziły. Dzisiaj przed Utah bardzo cięzki pojedynek z ekipą San Antonio Spurs. Ostrogi przegrały ostatnio swój pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie z Golden State. Wojownicy zresztą kilka dni temu pokonali również Utah. W ostatnich meczach Jazz wyraźnie zawodzi skuteczność. W początkowej fazie sezonu zdobywali bardzo dużo pkt, praktycznie za każdym razem przekraczali granicę 100 pkt. Natomiast w ostatnich 2 przegranych meczach nie potrafili rzucić więcej niż 78 pkt. San Antonio, jak każdy wie gra bardzo dobrze w obronie, tak więc gracze Utah będą mieli duże problemy ze zdobywaniem pkt. Zresztą pokazuje to historia spotkań między tymi ekipami - od 2001 roku Utah nigdy nie rzuciło więcej niż 98 pkt. Bilans 10 ostatnich pojedynków między nimi to 8 zwycięstw Spurs i 2 Jazz. Być może do składu SAS wróci dzisiaj Ginobili, co dodatkowo wzmocni ich siłę ofensywną. Podsumowując: lekki kryzys Utah + dobra gra w obronie Spurs + lepszy bilans SAS = zwycięstwo gości.

Dallas Mavericks - Toronto Raptors +12,5 --&gt; 2 /@ 1,70 Betgun

Dallas po słabym początku rozgrywek zaskakuje teraz wszystkich swoją formą. Obecnie drużyna ma na swoim koncie 10 zwycięstw z rzędu. Toronto natomiast dopiero wczoraj odniosło swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, pokonując New Orleans Hornets. Mavs w tym sezonie tylko raz wygrali większą różnicą pkt niż 12. Dlatego też jestem zdecydowany wziąść to handi na Toronto. W poprzednim sezonie obie ekipy grały ze sobą 4 razy i wszystkie mecze wygrało Dallas: u siebie 113-105 i 115-113, a na wyjeździe 122-113 i 93-91. Tak więc handi +12,5 zawsze wystarczało do wygranej. Wydaje mi się, że Dallas, podobnie jak Utah, powoli zacznie grać troszkę słabiej i jakieś najbliższe spotkanie przegra. Może jeszcze nie dzisiaj, ale nie wydaje mi się, żeby rozgromili dość solidną ekipę z Kanady.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Miami Heat - Detroit Pistons 2.33 (87-85) a tak bylo blisko.. ;) Ale tak jak pisalem 50/50 i tak wyszlo.... ⛔

Miami Heat - Detroit Pistons (+3.5/-3.5) 1.92 ✅

Miami (6-8) i Detroit (9-5)! To pierwsze spotkanie miedzy tymi dwoma druzynami od pamietnego finalu konferecji wschodniej, kiedy to w 6 meczach gracze Miami pozbawili zludzien Graczy Detroit o mistrzostwie..! Dzisiejszej nocy w ekipie gospodarzy nie zagra center Shaquille O&#39;Neal (i jeszcze 6 tyg, nie bedzie grac).. Powazne oslabienie, ale to juz 8 mecz rozegrany bez tego gracza i Miami, juz troche nauczylo sobie radzic z ta strata 6 wygrane z 6 meczy ostatnio rozegranych bez O&#39;Neala, w tym 2 ostatnie mecze. Ostani z Philadelphia, w ktorym Dwyane Wade zdobyl 33, a Udonis Haslem dolozyl 18 i 10 zbiorek. Zreszta Wade przeja zadania ofensywne, podczas nieobecnosci centra zdobywajac w 3 ostatnich meczach srednio prawie 35 pojtow i ponad 13 asyst..

W ekipie Detroit od zeszlego sezunu nieco sie zmienilo.. Tloki opuscil Ben Wallace. A jak wazny byl dla druzyny swiadczy bilans z jakim wystartowaly Tloki w tym sezonie (3-5). Gracze z Detroit jednak lecza sie z tej straty wygrywajac ostatnio 6 meczy z rzedu. Ostatnie zwyciestwo nad Washington Wizards, w ktorym niezle zapunktowal Chauncey Billups (29) i Tayshaun Prince (21)..

Podsumowujac zapowiada sie zaciety mecz, w ktorym obie druzyny maja rowne szanse (ze wskazaniem na Miami). Wiec, tak naprawde wszystko moze sie wydarzyc. Dziwi mnie troche kurs, bo wg powinien byc jednakowy dla obu druzyn ;) Stad mysle, ze watro zagrac na gospodarzy...
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
Typ: poniżej 204
Kurs: 1.91
Buk: Sportingbet
Analiza: Graja 8 z 17 druzyna w tabeli. Druzyny maja takie same bilanse : Minnesota w domu 4-0-2, Denver na wyjazdach 4-0-2. Jest to bardzo trudny typ do wytypowania poniewaz obie ekipy maja bardzo dobrych graczy: Garnett, Davis, Blount, a po drugiej stronei Anthony , Smith i Miller. Poprzednie mecze obfitowaly w stosunkowo mala liczbe punktów , pomimo tego ze druzyny zdobywaja kolejno 92 i 109 punktow srednio na mecz. ostatnie mecze H2H:

Denver Nuggets 109 112 Minnesota Timberwolves---221
Denver Nuggets 106 94 Minnesota Timberwolves---200
Minnesota Timberwolves 101 102 Denver Nuggets---203
Minnesota Timberwolves 103 89 Denver Nuggets---192
Denver Nuggets 102 91 Minnesota Timberwolves---193
Minnesota Timberwolves 104 107 Denver Nuggets---211
Minnesota Timberwolves 98 92 Denver Nuggets---200
Denver Nuggets 83 93 Minnesota Timberwolves---176
Denver Nuggets 94 92 Minnesota Timberwolves---186
Minnesota Timberwolves 102 91 Denver Nuggets---193
8/10 poniżej 204 punktów

Denver:

Denver Nuggets-Memphis Grizzlies 96-108---204
Denver Nuggets-L. A. Clippers 103-88---191
Denver Nuggets-Golden State Warriors 140-129---269
Golden State Warriors-Denver Nuggets 112-115---227
Denver Nuggets-Chicago Bulls 113-109---222
Denver Nuggets-Toronto Raptors 117-109---226
Orlando Magic-Denver Nuggets 108-99---207
Miami Heat-Denver Nuggets 105-112---217
Charlotte Bobcats-Denver Nuggets 101-108---209
Philadelphia 76ers-Denver Nuggets 101-108-209
2/10 poniżej 204 punktów,
troche na przekór ale minnesota ma dobra obrone
Minnesota:

Houston Rockets-Minnesota Timberwolves 82-75---157
Dallas Mavericks-Minnesota Timberwolves 93-87---180
Minnesota Timberwolves-L. A. Clippers 104-96---200
New Orleans Hornets-Minnesota Timberwolves 79-86---165
Minnesota Timberwolves-New York Knicks 107-89---196
Minnesota Timberwolves-New Orleans Hornets 96-99---205
Cleveland Cavaliers-Minnesota Timberwolves 92-76---168
Minnesota Timberwolves-Portland Trailblazers 101-89---190
Minnesota Timberwolves-Orlando Magic 98-109---207
L. A. Lakers-Minnesota Timberwolves 95-88---183
8/10 poniżej 204 punktów

Podsumowanie:
Wynik jest 18/30 co daje 60% ze typ wejdzie, tak wychodzi w liczbach,
ja natomiast daje temu typowi 90%.
Pozdro
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Washington Wizards -6,5 - Charlotte Bobcats --&gt; 1

Washington po straszych męczarniach pokonał ostatnio Atlanę Hawks 96-95. Wynik w tym meczu był sprawą otwartą do samego końca. Myślę, że dzisiaj takich nerwów kibice stołecznych nie będą musieli przeżywać. Charlotte to obecnie najsłabsza drużyna NBA - zaledwie 4 zwycięstwa w 15 spotkaniach (2 u siebie i 2 na wyjazdach). Trzeba przyznać, że te 2 wyjazdowe zwycięstwa odniesione nie z byle kim bo z San Antonio Spurs i New Jersey Nets. Pozostałe spotkania jednak Bobki przegrywały dość wyraźnie. Ostatnio ulegli na wyjeździe Atlancie 90-99, momentami przegrywając w tym meczu różnicą 24-25 oczek. Warto odnotować, że pierwsze pkt z gry koszykarze Bobcats zdobyli w 8 minucie spotkania. Mam nadzieję, że dzisiaj w końcu jakiś dobry mecz zagra Arenas, bo w ostatnim spotkaniu miał bardzo niską skuteczność z gry, do tego tracił dużo piłek. Wizards muszą nadrabiać u siebie to co tracą na wyjazdach. Dlatego myślę, że dzisiaj pokonają Charlotte minimum 7 pkt różnicy. W tegorocznych grach przedsezonowych obie ekipy grały ze sobą 2 razy i 2 razy wygrał Washington 100-91 i 100-84. Oba spotkania były rozgrywane w Charlotte, tak więc we własnej hali Wizards powinni zaprezentować się jeszcze lepiej.

Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers -2,5 --&gt; 2

Cleveland lubi ostatnio przegrywać w spotkaniach, w których teoretycznie jest wielkim faworytem. Tak było przed wczoraj z Knicksami, tak było również 8 listopada, kiedy to we własnej hali ulegli właśnie Atlancie 95-104. W obu tych spotkaniach kurs na Cavs był mniejszy niż 1,3. Dzisiaj kurs mamy wyższy, dlatego myślę, że warto zaryzykować.Cavaliers po bardzo dobrym początku sezonu ostatnio spuścili nieco z tonu. W 6 ostatnich meczach odnieśli tylko 2 zwycięstwa, a na wyjeździe nie potrafią wygrać od 3 spotkanich. Najwyższa pora przełamać tą passę. Nie licząc ostatniego meczu między tymi zespołami to Cavs wygrali 9 na 10 spotkań, tak więc potrafią grać z tym zespołem i mam nadzieję, że dzisiaj udowodnią, że są lepsi.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Memphis - Miami ????

Memphis gra bardzo przeciętną koszykówkę. Chocaiż ostanio zaimponowała mi ich wygrana z Denverem to i tak dzisiaj skazuje ich na porażkę. Miami widać, że gra coraz to lepiej. Ostanio grali mecz z Detoit wlaczyl;i tam jak równy z równym. Oglądałem ten mecz i musze powiedzieć, ze Miami nie gra źle grajadobrze tylko moze w decydującyh momentach nie potrafiąwytrzymac psychicznie i coś blokuje ich zdobywanie punktów. Dzisiaj myślę, że coraz to lepsza ekipa Miami spokojnie ogra Memphis.

Mój Typ: 2 KURS: 1.92





Houston - Cleveland ????

Ekipa Cleveland nie zachwyca mnie swoją grą. Grają poprawnie ale nie aż tak bardzo skutecznie. Le Bron sam nie jest w stanie wygrać meczu. A kiedy przychodzi moment, ż eJames nie zdobywa punktów to jest mały problem. Teraz trochę o bardzo dobrze grajacym Houston. Drużyan ta gra bardzo skutecznie i przede wsyztkim drużynowo a nie ja k to mialo miejsce w tamtym seoznie granie na Minga. Widac taka gra im służy bo jest to jedna z najlepszych jak na razie ekip. Poza tym H2H na hali w Houston wyraxnie na korzysc gospodarzy ostanie wyniki też więć czysta 1 ????

Mój Typ: 1 KURS: 1.52
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
New Jersey Nets - Philadelphia 76ers ????
Obie drużyny nie zachwycaja w tym sezonie,Carter po przyjściu do New Jersy jakby sie jakoś zablokował ???? z drugiej strony Allen Iverson(występ w tym meczu stoi pod małym znakiem zapytania-stłuczone kolano na treningu),ale nawet jak bedzie grał to sam tego meczu nie wygra,w dodatku niepewny jest wystep Chrisa Webbera po kontuzji,na pewno nie bedzie grał Shavlik Randolph złamana kostka,Dalembert nie prezentuje dobrej formy...wszystkie argumenty przemawiaja za wygrana Netsów,ponadto w tym sezonie bilans Netsów we własnej hali wynosi 3-4(pora go polepszyc),a Szóstek na wyjazdach 2-7:/

Mój typ 1 KURS: 1.38 ✅
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Moja analiza na dziś jest dosyć ryzykowna

Orlando Magic u Los Angeles Clippers-1 ⛔

Orlando jak na razie spisuje się świetnie.............na ostatnie 6 meczy wszystkie wygrane...........2 miejsce w tabeli....widać w tym roku maja chęć na play-off&#39;y............clippers przeżywa spadek formy.....wczorajsza przegrana w derbach L.A na pewno ich nie podbudowała..................Typek bardzo ryzykowny jednak ja postanowilem zaryzykować i go zagrać

 
gunman 0

gunman

Użytkownik
no wiem ze clippersi przecież nigdzien ie napisałem że orlando to gospodarze....poza tym przy nazwach drużyn jest Orlando Magic u Los Angeles Clippers no to chyba się wszyscy zorientują...........

PzDr
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Spotkanie: Portland - Atlanta Hawks
Typ: 1
Kurs: 1.8
Buk: Milenium
Analiza: 25 druzyna NBA gra z 19 Atlanta. Bilans Portland u siebie 4-5, Atlanty na wyjazdach 2-4. Portland musi z tak słąba druzyna wygrac i jakos uszczesliwiwc swoich kibicow bo maja jak narazie 4Lost u siebie, wlasnie tyle wynosila ich najdluzsza seria bez wygranej i tej nocy sie to zmieni. Portland w ostatnim meczu grało z magicami i ich gra mogłą sie podobac, bo grali jak rowny z rownym, a jak wiemy Orlando jest obecnie druga druzyna najlepiej grajaca. Wynik byl na korzysc Magic, wygrali oni dwoma punktami 91-89. Przed meczem z Orlando Portland miało trudnych rywali: Portland 97 : 105 Indiana, Portland 101 : 119 Phoenix Suns, Sacramento 105 : 85 Portland,wiec o punkty było niezwykle ciężko. Teraz jest doskonała okazja by podreperować bilans. Atlanta przegrala ostatni mecz z Cleveland, a wyjazdy dla tej ekipy to nic dobrego. Ostatnio wygrali 10 listopada z Toronto 102-111. Bardzo niekorzystny dla hawks jest bezpośredni bilans właśnie z Portland. Otóż przegrali oni 9 z 10 ostatnich gier z ta druzyna. Ostatni raz wygrali z nimi 9 stycznia 2002roku!!!. Kontuzja Smitha z Atlanty tez nie wrozy nic dobrego, poniewaz jest on bardzo waznym graczem Hawks pod koszem. Tak wiec wszystkie atuty przemawiaja za gospodarzami w tym meczu.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Spotkanie: Portland - Atlanta Hawks
Typ: 1
Kurs: 1.8
Buk: Milenium
Analiza: 25 druzyna NBA gra z 19 Atlanta. Bilans Portland u siebie 4-5, Atlanty na wyjazdach 2-4. Portland musi z tak słąba druzyna wygrac i jakos uszczesliwiwc swoich kibicow bo maja jak narazie 4Lost u siebie, wlasnie tyle wynosila ich najdluzsza seria bez wygranej i tej nocy sie to zmieni. Portland w ostatnim meczu grało z magicami i ich gra mogłą sie podobac, bo grali jak rowny z rownym, a jak wiemy Orlando jest obecnie druga druzyna najlepiej grajaca. Wynik byl na korzysc Magic, wygrali oni dwoma punktami 91-89. Przed meczem z Orlando Portland miało trudnych rywali: Portland 97 : 105 Indiana, Portland 101 : 119 Phoenix Suns, Sacramento 105 : 85 Portland,wiec o punkty było niezwykle ciężko. Teraz jest doskonała okazja by podreperować bilans. Atlanta przegrala ostatni mecz z Cleveland, a wyjazdy dla tej ekipy to nic dobrego. Ostatnio wygrali 10 listopada z Toronto 102-111. Bardzo niekorzystny dla hawks jest bezpośredni bilans właśnie z Portland. Otóż przegrali oni 9 z 10 ostatnich gier z ta druzyna. Ostatni raz wygrali z nimi 9 stycznia 2002roku!!!. Kontuzja Smitha z Atlanty tez nie wrozy nic dobrego, poniewaz jest on bardzo waznym graczem Hawks pod koszem. Tak wiec wszystkie atuty przemawiaja za gospodarzami w tym meczu.
Portland to dziś dobry typ na noc ... w Atlancie poza Joshem Smithem nie zagrają Josh Childress i Marvin Williams, a to duze osłabienie na i tak cienką drużyne Atlanty.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
dzisiejszej nocy warto postawic na San Antonio Spurs ✅ , Utah Jazz ✅ i L. A. Lakers ✅ . zespoły te graja na wysokim poziomie i nie powinny miec problemów z pokonaniem o wiele słabszych przeciwników. Dodatkowym atutem jest własny parkiet.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Detroit Pistons - Portland Trail Blazers +12,5 /@ 1,70 Betgun

Faworytem tego meczu napewno jest Detroit. Jednak jak pokazuje historia, Tłoką zawsze ciężko grało się z Portland. Licząc od 2001 roku to tylko raz udało im się pokonać Trail Blazer większą różnicą pkt niż 12. W poprzednim sezonie Detroit wygrało z Portland 2 mecze: 84-81 i 93-89. Tak więc były to minimalne różnice, a trzeba dodać, że w Pistons grał wtedy Ben Wallace. W tym sezonie tego zawodnika nie ma już w składzie, dlatego też pod koszem łatwiej może mieć lider Portland, Zach Randolph. Detroit po ostatniej porażce z Bobkami może być w lekkim kryzysie. Portland natomiast po 5 porażkach z rzędu napewno będzie chciało powalczyć o jak najlepszy wynik. Dlatego też zamiast grania Detroit po kursie 1,13 proponowałbym handi na Portland.

Los Angeles Clippers -4,5 - Miami Heat /@ 1,70 Betgun

Clippersi chyba się w końcu przebudzili. W ostatnim swoim spotkaniu zdecydowanie wygrali z mocnym Orlando 116-91. Miami po emocjonującej końcówce dość szczęslwie pokonało w ostatnim swoim meczu ekipę Memphis 98-97. Heat w tym sezonie to cień ekipy z zeszłorocznego sezonu. Większość zawodników zaawansowana wiekowa, do tego dochodzi kontuzja Shaqa. Sam Wade stara się jak może, jednak nie wydaje mi się, żeby dzisiaj mógł wiele zdziałać przeciwko dość solidnej i wyrównanej drużynie. Dodatkowo w ekipie Miami pod znakiem zapytania stoi występ Garego Paytona. LAC u siebie spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze - 8 zwycięstw i 2 porażki. Miami wygrało na wyjazdach 2 ostatnie spotkania, jednak grali ze słabszymi ekipami. Jeżeli Miami przegrywało na wyjazdach to zawsze większą różnicą pkt niż 4.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
twój drugi typ jest moim zaniem mocno ryzykowny, bardzij skłaniał bym sie w strone Miami które musi w koncu zaczac długą serię zwyciestw ????
 
R 0

robak1984

Użytkownik
twój drugi typ jest moim zaniem mocno ryzykowny, bardzij skłaniał bym sie w strone Miami które musi w koncu zaczac długą serię zwyciestw ????
Ja jednak skłaniam się w stronę Clippersów, którzy w końcu powinni wygrać 2 mecze z rzędu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom